Eves' room

5 posters

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

Eves' room - Page 2 Empty Re: Eves' room

Rašyti  Trip Št. 05 01, 2010 7:58 pm

Fang dar norėjo kažką sakyti bet patilėjo. Išėjo iš vonios ir pasitrynė užgautą galvą.
- Ratgana..
Dar kartelį sumurmėjo berinkdamas savo rūbus. Susirenkęs visas šmutkes išėjo.
Trip
Trip


Atgal į viršų Go down

Eves' room - Page 2 Empty Re: Eves' room

Rašyti  Mary Št. 05 01, 2010 11:55 pm

*Eve nusiprause po dusu. Baigusi islindo is kabinos. Kadangi ranksluoscio nebuvo, apsivilko netoliese kabanti chalata. Grizo i pagrindine kambario dali ir apsidaire. Atsiduso.
-Ir ka jis sau mane taip isiverzdamas i svetima kambari?
*Ipykusi paklause saves pacios ir nusisausinusi apsirenge svarius drabuzius. Papurte galva su slapiais plaukais ir instinktyviai pasuko galva i knygu lentyna, kur tikejosi rasti savo knyga, bet butent tos knygos ten nebuvo. Tada pastebejo, kad ir jos ginklas nera su ja.
-Velnias.
*Pasake pati sau ir skubiai isejo is kambario. Uzdarydama duris jas UZRAKINO.
Mary
Mary
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE


Character sheet
Specialization: Esper
Health:
Eves' room - Page 2 Left11100/100Eves' room - Page 2 Empty10  (100/100)
Experience:
Eves' room - Page 2 Left111/10Eves' room - Page 2 Empty10  (1/10)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Eves' room - Page 2 Left11500/500Eves' room - Page 2 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Eves' room - Page 2 Empty Re: Eves' room

Rašyti  Mary Pir. 05 17, 2010 4:37 pm

*Eve grizo i savo kambari. Buvo netvarkinga, kaip ir visada, bet Evei ir nerupejo kazko susitvarkyti. Ginkla padejo po pagalve ir pati griuvo pilvu i lova. Net nenusirengusi ar nenusiovusi batu. Veida ireme i pagalve. Nereikejo ilgai laukti, kol Eve uzmigo.
Mary
Mary
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE


Character sheet
Specialization: Esper
Health:
Eves' room - Page 2 Left11100/100Eves' room - Page 2 Empty10  (100/100)
Experience:
Eves' room - Page 2 Left111/10Eves' room - Page 2 Empty10  (1/10)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Eves' room - Page 2 Left11500/500Eves' room - Page 2 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Eves' room - Page 2 Empty Re: Eves' room

Rašyti  Derek Pir. 05 17, 2010 5:04 pm

Evė stovėjo tamsiam koridoriuj. Jį blankiai apšvietė deglai. Mergina ėjo tolyn. Ją tarsi kažkas traukė į priekį.
-Eve.. Tu ryšys tarp manęs ir tavo pasaulio..
Mergina girdėjo aidintį Dereko balsą koridoriumi. Neilgai trukus ji priėjo duris. Jas atvėrė. Vėl blankiai nušviestas vėsus kambarys.
- Aš kaip niekad gerai tave matau.. Aš degu..
Jo viduryje stovėjo lova. Ant lovos gulėjo pusnuogis nematytas vyras. Evė prie jo priėjo, Ir paglostė jo žandą. Atsisėdo šalia. Vyras miegojo.
- Tu mano mirtis, Eve..
Mergina staiga susivokė, jog rankoje ji laiko durklą. Ranka pakilo..
- Mirtis, Eve..
..Ir durklas smigo vyrui į krūtinę. Tiesiai į širdį. Vyras paplūdo kraujas, jo veidas susiraukė, tačiau staigiai iš jo veido dingo bet kokios emocijos.
- Šauk mane, Eve.. Šauk..
- Ateik, Derekai, ateik. - šnibždėjo Evė.- Ateik..
Jos ašara nukrito ant vyro ir susimaišė su jo krauju. Staiga vyras giliai įkvėpė ir vėl nukrito ant pagalvės gaudydamas orą. Žaizda greitau užsitraukė, o vyras pradėjo neatpažystamai keistis. tačiau pasikeitė į kai ką pažystamo. Prieš ją gulėjo Derekas ir žvelgė į akis.
- Tu mano gyvenimas, Eve..
Vyras pridėjo savo ranką prie merginos žando. Vyro balsas nebeskambėjo, kaip iš kažkur toli. Jis buvo čia pat. Šiltas ir šviežias. Vaikinas pasilenkė prie merginos ir ją pabučiavo.
-Tu mano gyvenimas..
Šnibždėjo vaikinas ir ją bučiavo.
- Dabar aš esu tavo dalis.. O tu esi mano. Dabar mes viena, Eve. Dabar aš pas tave.. Aš degiau ugnyje.. Dabar gyju tavo glėbyje.. Dėl tavęs dabar aš gyvenu.
Mergina nebegalėjo atsispirti vaikino šilumai, ji jautė jam begalinė trauką. Ne tik kūnišką, bet ir dvasišką. Lyg dabar jie būtų susiję. Evė jį pabučiavo. Staiga viskas nutolo ir sapnas baigės.
Derek
Derek


Atgal į viršų Go down

Eves' room - Page 2 Empty Re: Eves' room

Rašyti  Mary Pir. 05 17, 2010 5:14 pm

*Eve miegodama labai muistesi, sirdies plakimas pagreitejo, o kvepavimas suletejo, taciau i sapno gala ji nurimo, nors sirdis vis dar dauzesi. Sapnui nutrukus Eves akys tuoj pat atsimerke. Ji jau gulejo ant nugaros. Besikeldama ji greit apsidaire. Buvo viena savo kambaryje. Atsisedo lovoje, viena koja sulenke priesais ir alkune atreme i keli. Ranka uzsidenge sau veida ir uzsimerke.
-Kas per sapnas..?
*Lyg saves paklause bandydama nepamirsti vaizdu, kuriuos ka tik mate sapne. Kazkiek pasedejusi Eve letai nulipo nuo lovos ir nuejo i vonios kambari. Ten atsistojo prie kriaukles ir pazvelge i save pro veidrodi. Atsukusi krana pakiso rankas po begancia vandens srove ir pakelusi pilnus vandens delnus suslapino savo veida ir ji apkritusius plaukus. Nusipraususi uzsuko ciaupa ir papurte galva, kad nukratytu varvanti vandeni nuo plauku galiuku. Isejo is vonios ir, pasiemusi savo ginkla, isejo is kambario.
Mary
Mary
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE


Character sheet
Specialization: Esper
Health:
Eves' room - Page 2 Left11100/100Eves' room - Page 2 Empty10  (100/100)
Experience:
Eves' room - Page 2 Left111/10Eves' room - Page 2 Empty10  (1/10)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Eves' room - Page 2 Left11500/500Eves' room - Page 2 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Eves' room - Page 2 Empty Re: Eves' room

Rašyti  Mary Št. 12 04, 2010 2:50 pm

*Eve grizo i savo kambari ir uzdariusi duris is kart nusimete viska, ka turejo, nuo saves. Drabuziai, ginklai ir kiti daiktai liko ant zemes nutiesdami kelia iki pat vonios duru. Netrukus pasigirdo tekancios vandens sroves garsas. Eve tiesiog stovejo po ja. Stovejo...
Tik po geros valandos Eve islindo is duso pagaliau sugebejusi nusiprausti. Jos kunas buvo apvyniotas neilgu ranksluosciu, o dar mazesnis ranksluostis buvo uzmestas ant jos slapios galvos. Apsidaire po kambari, lyg pirma karta jame stovetu, is komodos issitrauke naujus dzinsus ir palaidine bei kelnaites. Nusijuosusi sudrekusi ranksluosti nuo kuno Eve greit apsirenge svariais, nesudriskusiais drabuziais. Uz dzinsu dirzo kaip visada uzsikiso savo istikimaji desert eagle, o kita ginkla prisitvirtino kitur. Susirinko visas kitas smulkmenas ir isejo is kambario.
Mary
Mary
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE


Character sheet
Specialization: Esper
Health:
Eves' room - Page 2 Left11100/100Eves' room - Page 2 Empty10  (100/100)
Experience:
Eves' room - Page 2 Left111/10Eves' room - Page 2 Empty10  (1/10)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Eves' room - Page 2 Left11500/500Eves' room - Page 2 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Eves' room - Page 2 Empty Re: Eves' room

Rašyti  Mary Tr. 12 08, 2010 11:38 pm

*Eve grizo i kambari vien tam, kad numestu dar viena suplysusia palaidine ir apsirengtu nauja. Taip ir padare. "Kazkaip po misiju visada taip" pagalvojo Eve paleisdama is rankos palaidine kristi zemyn. Uzsivilkusi nauja greit uzsimete ir svarkeli. Kraujas nuo zaizdu buvo nuplautas ir viskas buvo graziai sutvarstyta, todel nieko daugiau cia neliko ka veikti. Neskubedama Eve isejo is kambario. Durys paskui ja uzsidare ir automatiskai uzsirakino.
Mary
Mary
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE


Character sheet
Specialization: Esper
Health:
Eves' room - Page 2 Left11100/100Eves' room - Page 2 Empty10  (100/100)
Experience:
Eves' room - Page 2 Left111/10Eves' room - Page 2 Empty10  (1/10)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Eves' room - Page 2 Left11500/500Eves' room - Page 2 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Eves' room - Page 2 Empty Re: Eves' room

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume