Outer Heaven

Puslapis 57 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Kv. 11 16, 2017 6:48 pm

The member 'Gabriel' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Ash on Kv. 11 16, 2017 11:21 pm

Ash pasitraukė į šoną ir stebėjo, kaip Jaunuolis mikliai tvarkosi su spyna, be didesnio vargo ją nulaužia niekam net nepastebėjus.
-Reikai tik sekundėlės.
Kai Gabriel įgriuvo pro atrakintas duris, Ash šyptelėjo, iš veido net nepanašu, kad jis girtas, vis dar susiraukęs.
Palaukęs sekundėlę, Ash užėjo iš paskos ir nužvelgė aplinką į kurią pateko. Tuo pačiu akys nežymiai sušvito melsva spalva, per jo kaukę atrodė kaip visai neblogas efektas.
-Ei, gi sakiau, kad tūlikas kitoj pusėj... - Apibarė Gabriel, lyg ne pirmą kartą jam tai sakytų.

[skill: Friendly Presence]
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Pen. 11 17, 2017 2:08 pm

Neskubėdama vaikščiojo po klubą, turėjo laiko gerai įsižiūrėti į lankytojus, jų aprangas, kaukes, išgirsti balsus, kiek jų girdėjosi, bet svarbiausia - žodžius. Ir štai vienas atokiau stovėjęs vyrukas patraukė merginos dėmesį. Ji priėjo artyn, atsistojo visai šalia ir klausėsi jo pokalbio telefonu. Įspudinga kaip jis per muziką sugebėjo susikalbėti. Staiga jis garsiau išrėkė savo žodžius, lyg išgirdęs neįtikimą dalyką. Iš jo žodžių Hex suprato, kad kažkas įvyko ant Neo Kobe centrinio dangoraižio stogo. Vyras užbaigė pokalbį ir panašu, jog skubės į įvykio vietą.

Gal žurnalistas?

Kol jis buvo klubo viduje, trumpaplaukė nusprendė jį pasekti. Galbūt sužinos kažką daugiau. Bet dėl jo pastato palikti neketino, mat turėjo svarbesnių reikalų. O tas įvykis turbūt nieko bendro su Violet neturėjo.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Pen. 11 17, 2017 2:26 pm

Nors Gabriel sugebėjo meistriškai atrakinti duris, tačiau žinant, jog pro jas ką tik kažkas praėjo, turėjo būti aišku, jog viską girdės viduje buvę asmenys. Vaidinantis girtuoklį blondinas įsiveržė pro duris ir pamatė du vyrus, vienas jų laikė šautuvą atstatytą į tiesiai į jį. Tai greičiausiai buvo vienas iš Outer Heaven darbuotojų, bet nusiėmęs kaukę. Visi klubo darbuotojai turėjo panašią aprangą. Kitas asmuo buvo Malf. Stovėjo šalia kolegos. Ash pamatė tą patį vaizdelį, tik kokia minute vėliau, negu jo komandos draugas. Kambarys, į kurį jie įėjo buvo nedidelis. Iš jo durys vedė į kitas patalpas. Raudonos sienos ir blankus apšvietimas kūrė atmosferą, kurios tikėtumeisi klube. Kambaryje stovėjo neaukštas staliukas, o prie jo iš dviejų pusių po sofą. Kiek tolėliau buvo kitas, mažesnis, bet aukštesnis staliukas, prie kurio stovėjo keturios kėdės. Ant stalo buvo išmėtytos kortos, keli stikliukai bei peleninė. Ant sienų kabėjo keli žymių menininkų paveikslai bei sieninės lempos su raudonais gaubtais. Matomai kambarys buvo naudojamas įvairiems privatiems reikalams.
Abu vyrai į magą nežiūrėjo kaip į grėsmingą personažą, todėl neketino pradėti kovos. Tačiau..
-Parodyk jam, kur tualetas.
Griežtu, bet kartu ir suirzusiu tonu pasakė ginklą laikęs Outer Heaven darbuotojas. Beje, šautuvą laikė atstatytą į nekviestus svečius. Tuo tarpu Malf tiesiog stovėjo šalia ir tyliai kikeno.
-Hi hihihi hi..

Tuo tarpu, kiek toliau nuo įėjimo į tarnybines patalpas Hex sekė pokalbį pabaigusi vyrą su lapės kauke. Visą laiką, nepaisant kaip arti mergina buvo, jis to visiškai nepajuto. Šis skubiu žingsniu keliavo išėjimo link, tačiau pusiaukelėje buvo sustabdytas matomai jo pažįstamų.
-Kur taip skubi? Velvet dar nepasirodė.
Vyrą sustabdžiusi moteris iš balso atrodė nustebusi. Jos kompanionas nieko nesakė.
-Ką tik gavau įspudingos informacijos. Vykstu jos patikrinti. Jeigu tai tiesa, tai nuo šiandien visoje planetoje skambės. Turiu būti vienas iš pirmųjų, kurie tai paskelbia publikai!


Paskutinį kartą redagavo Captain, Pen. 11 17, 2017 3:04 pm. Redaguota 2 kartus(ų)

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Pen. 11 17, 2017 2:49 pm

Įgriuvęs pro VIP'ines duris Gabriel svyravo ir regis tikrai nesigaudė aplinkoje, tačiau jo žvilgsnis pro kauke tyrinėjo viską. Tik du asmenys prieš juos du. Galėtų susitvarkyti su apsauginiu.. bet su Malf gali kilti problemų. Ale girtas blondinas kažką vis neaiškiai burnojo po nosimi. Iš to niurnėjimo Ash galėjo savo ausyje aiškiai išskirti:
-puolam?
Tada lyg susivokęs, kad prieš jo nosį yra atstatytas ginklas, vaikinas iškėlė rankas į viršų. Bet jis susvyravo ir kone nugriuvo kabindamasis apsauginiui ant kaklo viena ranka. Kitą ranką įkišo sau į kišenę, kur pirštai jau movėsi kastetą.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Ash on Pir. 11 20, 2017 2:28 am

Vos Ash išgirdo blondino klausimą, iš kart prišoko prie jo ir neleido užgriūti, ginkluoto bičo.
-oi, ooi... Vaike, neturi savisaugos instinktų ar ką? - Garsiai sušuko, bet tuo pačiu nežymiai papurtė galvą, suprask "palauk", tada žvilgtelėjo į klubo darbuotoją, kurio vos neužgriovo Gabriel. - Po velnių už ką tau moka?! O ką jei jis apsimeta girtu ir butų tave papjovęs ar dar kažką...
Ash suirzusiai pakratę galvą.
-Net durų nesugebėjai uždaryt kaip pridera. - Piktas Ash paleido Gabriel, kad šis pagaliau nugriūtų į ginkluoto klubo apsauginio glėbį. - Pats ir parodyk kur tulikas!
Visu šitu šou Ash galėjo ir persistengt, puikiai žinojo, kad toks triukas nėra 100% veiksmingas, bet ir toliau elgėsi lyg viskas čia priklausytų jam. Pasitaisė prištines ir nuėjęs prie vienos iš sofų, atsisėdo. Sukėlė koją ant kojos ir kreipėsi į Malf.
-Viskas pagal planą?
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Pir. 11 20, 2017 5:04 pm

Žurnalistas

Patvirtino savo pačios mintims galvoje sekdama asmenį, kuris matomai sužinojo kažką įdomaus. Deja skelbti to jis neskubėjo net savo draugams, tad teko būti kantriai. Priėjusi prie kompanijos, lyg būtų viena jų, Hex klausėsi pokalbio. Deja pati niekaip negalėjo įsiterpti ar paskatinti vyrą greičiau pasakoti, ką sužinojo. Jeigu iš vis pasakos, mat pasigyrė, jog tuoj visa planeta kalbės apie tai. Kuo toliau, tuo visa tai labiau intrigavo, tad Hex pasiliko prie vyro ir ketino jį sekti. Galbūt jis išpliurps kas įvyko mieste, kol ji su komanda vykdė savo užduotį.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Pir. 11 20, 2017 5:39 pm

Ash iš tikrųjų persistengė. Jo planas galbūt ir būtų suveikęs, tačiau po tokių naglų žodžių ir veiksmų, o tuo labiau įžeidinėjimų, net jo talentas nesukelti įtarimų vyrui nepadėjo. O labiausiai koją kišo melas. Tiek Malf, tiek Outer Heaven darbuotojas žinojo, jog durys buvo užrakintos ir girdėjo kaip prie jų krapštėsi Gabriel. Negana to, vietoj to, kad išvarytų girtą blondiną už durų, vyras užklausė apie tariamą planą prie jo, kurio niekas nepažinojo. Malf garsiau nusikvatojo žvilgtelėdamas į ant sofos įsitaisiusį magą. Tuo tarpu Outer Heaven darbuotojas ne juokais supyko po tokio šmeižto. Jis akies kampeliu žvilgtelėjo į Malf, o šis nežymiai linktelėjo. Vyras liko atstatęs ginklą į Gabriel.
-Turi tris sekundes palikti šį kambarį ir užmiršti viską, ką matei.
Be jokių grąsinimų ar paaiškinimų kas vaikino galėjo laukti pasipriešinus, griežtas vyro balsas išsakė paskutinius žodžius prieš imdamasis veiksmų. Matėsi, jog diskutuoti jis neketino. Tuo tarpu Malf įsitaisė ant sofos priešais Ash.
-Viskas pagal planą. Hi hi hi.
Atsakė nusijuokdamas. Vyras atrėmė rankas į kelius ir sunėrė pirštus sėdėdamas bei spoksodamas į įsibrovėlį.
-Tai kas toliau?

Hex sekamo vyro žodžiai taip suintrigavo jo draugus, kad šie ėmė jį kamantinėti. Iš vyro elgesio buvo galima pamatyti šiokias tokias dvejones. Galiausiai ir jis prakalbo atsakydamas kompanijai.
-Nenoriu apie tai čia kalbėti. O be to skubu.
-Na, bet pasakyk greitai ir lėk fiksuoti įvykių.
Vis dėl to kompanija nenorėjo jo paleisti, tad jis nenoriai nusileido.
-Eime kur mažiau triukšmo ir žmonių.
Kompanija patraukė į klubo rūkomasias patalpas. Čia nebuvo tiek daug žmonių, bei muzika girdėjosi mažiau, negu pagrindinėje salėje. Visą laiką niekas nė nepajuto, kad su jais buvo nepažįstamas žmogus, kuris labai aktyviai klausėsi pokalbio.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Pir. 11 20, 2017 6:42 pm. Redaguota 1 kartą

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Pir. 11 20, 2017 6:31 pm

Gabriel buvo apsaugotas nuo užkritimo ant vyro. Jis net pasidžiaugė tuo, bet neilgai. Netrukus prasidėjo jo stumdymas, kol galiausiai blondinas keturiomis atsidūrė ant grindų. Jis lėtai kėlėsi kai Ash veikė toliau. Nesuprato, ką šis vyras padarė, bet atrodo visa kaltė suvirto ant Gabriel, o jis tapo vos ne jų ... vadu?
Gabriel nežymiai pats sau trūktelėjo pečiais. Matomai bus čia pasklidusi magija, todėl jam daugiau nebebuvo čia ką veikti. 
-ramiai ramiai, išeinu
Mažiau girtas blondinas vėl iškėlė rankas į viršų. Jo įtikinėti nereikėjo. Vaikinas keliais žingsniais atsitraukė atgal, o tada apsisuko ir išėjo pro duris. Ash ir be jo susitvarkys.
Šokių salėje Gabrielius pasidairė Hex. Tačiau buvo daug žmonių ir merginos niekur nepastebėjo. Jis dar kiek pasidairė po aikštelę, o po to nuėjo prie barmeno ir paprašė kad šis savo nuožiūra ką nors jam įpiltų.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Kv. 01 04, 2018 3:36 pm

Hex sekiojo paskui vyrą bandydama išgauti informacijos. Dabar teko sekioti paskui visą grupę. Galiausiai kompanija pasitraukė į rūkomąjį kambarį, tad mergina tikėjosi, kad vyras pagaliau pasakys kažką naudingo. Darėsi po truputį nuobodu jį sekti, ypač nežinant ar ta informacija jai kaip nors iš vis padės. Būvimas tokioje nežinioje vertė pasigailėti praleisto laiko kai galbūt galėjo išgirsti kažką naudingesnio.

Įdomu ką veikia Gabriel ir Ash. Galbūt jie kažką sužinojo iš Malf. Bet dabar negaliu patikrinti.

Žvilgtelėjo į pašnekovų kompaniją, kuri nė nenutuokė, jog turi vieną papildomą nepažįstamą asmenį savo grupėje. Šiam darbui reikėjo daug kantrybės. Hex išsitraukė kompiuteriuką ir žvilgtelėjo į komandos bendrą chatą, bet jokių naujienų jame nepamatė. Atsiduso.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Kv. 01 04, 2018 3:46 pm

Barmenas skvarbiu žvilgsniu nužvelgė prie baro prisistačiusį Gabriel ir iš karto žinojo, kokio kokteilio šiam reikėjo. Užtruko tik keletą minučių, bet suplakė blondinui šviesiai mėlynos spalvos kokteilį su baltu sluoksniu ant viršaus. Jis teikė energijos, šiek tiek pakėlė nuotaiką, o alkoholio efektas turėjo "išjudinti" vaikiną. Prie baro buvo ir daugiau žmonių. Dalis jų jau pusę vakaro šildė sėdynes, o dalis trumpam užsukdavo pasiimti gėrimo ar kokteilio.

Tuo tarpu vyras, kurį sekė Hex, pagaliau prabilo apie naujieną, kurią jam kažkas pranešė telefonu. Matomai delsė ir nebuvo tikras ar turėtų tai daryti, bet raginamas draugų ir spaudžiamas laiko, vyras pasidavė.
-Gerai, klausykit, nes sakysiu tik vieną kartą. Man reikia lėkti, nes tuoj apie tai skambės visi naujienų portalai, laikraščiai, televizijos laidos ir panašiai.
-Nagi, nagi..
Iš nekantravimo pakomentavo moteris beveik strykinėdama vietoje. Abiejų draugų veidai atrodė susidomėję ir papuošti šypsenomis. Tuo tarpu jų pašnekovas atrodė kiek rimtesnis.
-Violet buvo pastebėta ant centrinio dangoraižio stogo. Taip, gerai išgirdot. Kalbu apie TĄ Violet. Galaktikos dievaitę, daininkę, aktorę ir velnias žino kuo ji dar užsiima. Todėl suprasit mane kai pasakysiu, jog turiu keliauti.
Pirmiausia porelė nenorėjo patikėti vyru ir tiesiog numojo viską juokais. Bet šis nebelaukdamas išskubėjo link Outer Heaven išėjimo.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Kv. 01 04, 2018 5:55 pm

Kol barmenas ruošė Gabrieliui kokteilį, vaikinas atsirėmė nugara į barą bei ant jo pasidėjo alkūnes. Kadangi turėjo šiek tiek laiko, jis dairėsi aplinkui. Nužvelgė aistringą šokių aikštelę, o po to pradėjo tirinėti susirinkusius prie baro. Publika buvo įvairi, bet kaukės visų rodėsi nematytos ar bent nežadėjo nieko kas praverstų Violetos paieškose. Šnekos taip pat nežavėjo, todėl vaikinas apsisuko atgal į barmeną. Ir kaip tik laiku, mat tuo pat laiko tarpu gavo savo kokteilį. Kiek nustebino jo išvaizda, tačiau blondinas nusprendė neabejoti patyrusiu barmeno žvilgsniu. Jis gurgštelėjo savo gėrimo ir net užsimerkė mėgaudamasis kaip maloniai gaiviai stebuklingas vanduo nuteka gerkle žemyn.
Atsipalaidavęs po kelių gurkšnių, ir pastebėjęs laisvesnį barmeną, Gabriel pasilenkė prie jo.
-klausyk. Tas dude su dujokauke... mes turėjome su juo susitikti, bet kiek marau jo čia nėra. Gal užsiėmęs?
Pasistengė suvaidinti, kad nebuvo įlindęs į VIP patalpas ir ale tik teiravosi draugo klubo pagrindinėje salėje.
-.. jo kiti draugai... kaip užkrito vardai, siaubas. Su jais galiu susitikti. Gal žinai kur jie?
Kažką bandė sapalioti, bandydamas ištraukti daugiau info iš barmeno apie jų ieškomus asmenis. Tik sunkiai žinojo ką meluoti. Beliko tikėtis, kad barmenas pasiduos jo kreivam liežuviui.

avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Kv. 01 04, 2018 8:27 pm

Pagaliau vyras pradėjo pasakoti apie tą neįtikėtiną naujieną, kurią jam visai nesenai pranešė telefonu. Užteko vieno žodžio, kad šiurpulys pereitų per visą tamsiaplaukės kūną. "Violet" tai buvo jos taikinys. Ir jis pasakė jos būvimo vietą. Žinoma, neaišku, kiek tame tiesos. Galbūt kažkas papokštavo. Bet jeigu žiniasklaida pradės skubėti į įvykio vietą, dainininkę pargabenti bus daug sunkiau. Hex staigiai apsisuko ir nubėgo atgal į klubo pagrindinę patalpą. Išlindo lyg iš šėšėlių niekam nepastebint ir savo akies implanto pagalba skanavo aplinką ieškodama bent vieno iš savo partnerių. Jos laimei, prie baro sėdėjo Gabriel. Tamsiaplaukė pribėgo prie jo, vis dar su savo tamsiai violetine plunksnuota kauke.
-Kur Ash? Turim skubėti. Neaišku kiek informacija patikima, bet turbūt žinau kur JI yra.
Iš Hex judesių matėsi, kad nebuvo laiko apmąstymams. Reikėjo veikti būtent dabar. Ji rankoje laikė savo susisiekimo prietaisą - mini atlenkiamą kompiuterį. Juo ji ketino parašyti į bendrą komandos chat'ą. Aišku ji galėjo išbegti viena, o apie viską pranešti parašydama į chat'ą, bet Gabriel ir Ash nebuvo vietiniai.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Kv. 01 04, 2018 8:33 pm

Barmenas trumpam pasimetė Gabriel paminėjus vyrą su dujokauke. Aplink buvo tiek daug lankytojų su įvairiomis kaukėmis, kad sunku būtų pasakyti kiek tų dujokaukių praeidavo per naktį. Tačiau geriau pamąsčius vienas tipas su panašia kauke vis dėl to išsiskyrė. Barmenas numanė apie kokį asmenį kalbėjo Gabriel. Bet blondino klausimai atrodė labai neužtiktinti. Ypač jam kalbant apie asmenis, kurių net vardų nežinojo.
-Susisiek su jais. Paskambink ar parašyk. Nesikišu aš į klientų reikalus.
Vis dėl to vyras nusprendė išlaikyti labai neutralią poziciją. Staiga prie baro pribėgo mergina, kuri kreipėsi į Gabriel. Barmenas pasinaudojo proga ir nusisuko į kitus naujai priėjusius žmones.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Antr. 02 13, 2018 1:30 pm

Taip ir reikėjo tikėtis, kad Gabrielio sapalionės nepaveiks barmeno. Nebent vaikinas būtų labai pasistengęs. Tačiau kai pats nebuvo susigalvojęs ko klausti, net ir įprastam melagiui, ekspromtu nesideliojo mintys. Tuo labiau, kad negalėjo nustoti galvoti kur dabar Hex ir kaip sekasi vienam pasilikusiam Ash.
Netikėtai mergina pati prie jo grįžo. Ir dar su geromis naujienomis.
-Ash, jei nieko nesigauna, vykis mus. Galbūt radom vietą.
Gabriel susakė, spustelėjęs savo ausinę. Jis neatsiminė ar magas neišjungė savo susisiekimo prietaiso susidūrime su sekamais asmenimis, bet pabandyti visada galima. Blondinas rankos mostu parodė Hex, kad eitų pirma, o jis neatsilikdamas eis išpaskos. Ir kuo greičiau tuo geriau. Tuo labiau, kad jo pranešimą turėjo girdėti ir mergina.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Antr. 02 13, 2018 2:18 pm

Hex girdėjo viską, ką Gabriel pranešė Ash net ir per triukšmingą muziką grojusią klube. Ji nebuvo išsiėmusi ausinuko ir visą laiką klausėsi. Blondinui pasikėlus nuo baro kėdės, Hex nieko nebelaukdama apsisuko ir nužingsniavo per minią tiesiai išėjimo link. Beeidama spėjo iškviesti taksi, tad kai porelė išlindo į lietų, turbomobilis jų jau laukė nutūpęs ant šaligatvio.
-Į miesto centrą. Nutupdyk mus ant centrinio dangoraižio stogo. Reikia ten būti kuo greičiau.
Įsėdusi vidun tamsiaplaukė pateikė koordinates vairuotojui ir žvilgtelėjo į prisijungiantį partnerį, lyg noretų įsitikinti, kad šis neatsilieka. Iš Ash vis dar jokių žinių neišgirdo, o ir pro langus jo išeinančio nesimatė. Tačiau, jeigu informacija, kurią gavo nepažįstamasis, buvo teisinga, magui greit nebus reikalo kontaktuoti su Iron Masks nariais.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Antr. 02 13, 2018 2:22 pm

Taksi turbomobilis atvyko itin greitai, užsakovai net nebuvo spėję palikti pastato. Tad jiems išėjus nereikėjo ilgai šlapti lietuje. Vairuotojas buvo pratęs paiminėti Outer Heaven lankytojus su kaukėmis, tad visiškai nenustebo Hex ir Gabriel išvaizda. Gavęs koordinates vyras vis dėl to kažką pamąstė ir atsisuko į porelę.
-Į vietą jus nuvešiu, bet neturiu leidimo tupdyti transporto ant to dangoraižio stogo.
Lietus barbeno į taksi langus ir it kriokliais tekėjo žemyn. Turbomobilis neskubėjo pakilti nuo žemės. Nuo klubo iki miesto centro nebuvo labai didelė atkarpa. Vairuotojas tiesiog nenorėjo atvykti anksčiau nežinodamas kur turėtų nutupdyti transporto priemonę.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Antr. 02 13, 2018 2:43 pm

Ėjo vos per vieną žingsnį atsilikęs nuo Hex. Nors kartkartėmis pasitaikydavo žmonės jo kelyje, bet meistriškai su jais prasilenkdavo. O lauke juos pasitiko nemaloniai sustiprėjęs lietus. Net jei ir laukė taxi jau jų, vaikinas įsėdo permirkęs. Jis nusiėmė kaukę ir giliai įkvėpė lyg gavęs gaivaus oro gurkšnį.
- o kur gali sustoti?
Pasiteiravo jis vairuotojo, kada vyras pareiškė, jog negalės nusileisti ant stogo. Kažkaip Gabriel dabar turėjo tiek daug jėgų ir taip labai pergyveno dėl Violetos, kad galėtų net laiptais užbėgti į patį aukščiausią dangoraižio viršų.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Antr. 02 13, 2018 2:51 pm

Hex nesitikėjo tokio atsakymo iš vairuotojo. Tiksliau net nesusimąstė apie panašią situaciją prieš nusprendžiant maršrutą. Iš įpročio įsikando dešinės rankos nykščio nago galiuką ir ėmė mąstyti apie alternatyvas. Reikėjo patekti į vietą kuo skubiau, kol neįsiveržė žurnalistai. O dar ir neaišku kokios būklės buvo Violet ir ar jos nesaugojo kiti Iron Masks nariai. Lietaus lašai varvėjo nuo tamsių merginos plaukų ir kaukės plunksnų. Hex nebegalėjo gaišti daugiau laiko.
-Tai sustok prie pat pastato. Bet skrendant iki jo, norėčiau, kad būtume didesniame aukštyje. Noriu matyti jo stogą.
Neišlaukusi taksisto atsakymo į blondino klausimą, tamsiaplaukė iš kart sukomandavo planą.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Antr. 02 13, 2018 2:56 pm

Nors ir matydamas, jog porelė skuba, taksistas nelabai skubinosi judėti nežinodamas tiksliai kur. Galiausiai tamsiaplaukė klientė prakalbo prieš jam spėjant atsakyti į Gabriel klausimą. Vyras linktelėjo ir turbomobilis ėmė kilti į viršų.
-Prie dangoraižio galiu sustoti. Bet jeigu jums reikės nusigauti iki pat stogo, teks keliauti vidiniu liftu.
Perspėjo, kad keleiviai susiprastų ir nesitikėtų per daug. Visko juk būna su tais klientais. Taksi pajudėjus nebereikėjo skūstis laiko delsimu. Transporto priemonė judėjo taip greitai, kad negalėjai spėti net perskaityti šviečiančių miesto reklamų užrašų taksi bepralėkiant. Kaip Hex ir prašė, turbomobilis pakilo aukštai. Tokiame aukštyje buvo mažesni transporto srautai, tad kelionė sutrumpėjo, o aukščiausio miesto dangoraižio stogas taip pat matėsi jau iš tolo.

Toliau rašykit į Alton Plaza. Galit paminėt kaip taksi jus ten paleidžia.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Integra on Tr. 07 04, 2018 2:51 pm

Beskaitydama apie klubą, į kurį keliavo, Integra pamatė vieną labai netikėtą faktą: į klubą svečiai buvo įleidžiami tik su kaukėmis. Pakreipusi galvą šviesiaplaukė kurį laiką spoksojo į perskaitytą tekstą. Tada atsisuko į Leilą, kuri greičiausiai buvo vietinė, tad turėjo apie tai žinoti.
-O mus įleis į Outer Heaven? Skaičiau, kad praleidžia tik su kaukėmis..
Integra neturėjo kaukės. Net nežinojo ar joms buvo kokie nors specifiniai reikalavimai. Minėtas klubas turėjo gan keistas taisykles pasak merginos. Taksi netrukus pasiekė kelionės tikslą ir sustojo artimiausioje gatvėje, kuri buvo bent kiek laisvesnė. Merginos susimokėjo ir išlipo iš turbomobilio, o šiam pakilus, šviesiaplaukė akimis ėmė ieškoti iškabos, ant kurios būtų parašyta "Outer Heaven".
avatar

Integra
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 3478

Character sheet
Health:
130/130  (130/130)
MP:
3/14  (3/14)
Effects: • Paltas +2 DEF, • Liemenė +7 DEF, • Suknelė +50 HP, • Batai +1 Dice Roll; • Pirštinės +6 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Leila on Tr. 07 04, 2018 3:32 pm

Turbomobiliui lekiant miesto gatvėmis Leila žiūrėjo pro langą. Ji nesiliovė stebėtis kokie žmonės nerūpestingi ir neorganizuoti. Juk susiėmę greitai atstatytų mieste tvarką, o dabar slampinėja kas kur vos ne kaip zombiai ir patys dar labiau siaubia aplinką.
Mintis nutraukė prakalbusi Integra, todėl trumpaplaukė atsisuko į ją. Minutėlę pagalvojo ir tada pradėjo raustis draugės paliktoje kuprinėje. Kaip ir tikėjosi, ten rado ir kaukę, kurią išėmusi padavė šalia sedėjusiai merginai.
-Va. Turėsi ir tu dabar vieną
Lengvai nusijuokė Leila.
-bet nemanau, kad dabar jų reikės
Suniurnėjo, o taxi kaip tik sustojo ir išleido merginas. Kadangi tamsiaplaukė Outer Heaven lankėsi jau nekartą, tai tiesiu taikymu patraukė prie įėjimo.
-Einam einam. drąsiau
avatar

Leila
Level 10
Level 10

Pranešimų skaičius : 441

Character sheet
Health:
120/120  (120/120)
MP:
17/17  (17/17)
Effects: 1 DEF, +2 DMG; • Pendant +20 HP, • Pendant +1 Dice Roll, • Batai +2 Dice Roll, • Liemenė +7 DEF; • Katana +2 DMG, • Šautuvas +10 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Integra on Tr. 07 04, 2018 3:47 pm

Integra suklapsėjo akimis kai Leila iš kuprinės išsitraukė kaukę. Kadangi mergiją ją ketino atiduoti šviesiaplaukei, ši priėmė "dovaną" ir pavartė rankose. Lengva, dengė pusę veido, katės galvos formos ir net su ūsiukais. Nevisai raganos stiliaus, bet tuo metu neturėjo iš ko rinktis. Kadangi rudaplaukė paminėjo, jog kaukių greičiausiai neprireiks, o ir pati neskubėjo dėtis savosios, Integra įsimetė naujai gautą daiktą į palto kišenę.
-Jeigu ką, bent būsime pasiruošusios.
Pakomentavo nusekdama partnerę ir kaip tik pastebėjo iškabą, kurios ieškojo. Dėl dingusios elektros miestas skendėjo tamsoje, tad buvo sunkiau atrasti reikiamą užrašą iš visų pasirinkimų. Abi merginos įžengė į klubo vidų.
avatar

Integra
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 3478

Character sheet
Health:
130/130  (130/130)
MP:
3/14  (3/14)
Effects: • Paltas +2 DEF, • Liemenė +7 DEF, • Suknelė +50 HP, • Batai +1 Dice Roll; • Pirštinės +6 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Tr. 07 04, 2018 4:15 pm

Įprastai prie įėjimo į klubą visada reikėdavo nemažai laiko išstovėti eilėje. Visi svečiai turėjo praeiti pro patikrinimą, kuriuo rūpinosi durininkas taip pat slėpęs savo veida po kauke. Dažnai ir aprangos kodas būdavo nustatytas iš anksto, tad reikalavimų neatitikę asmenys nebūdavo įleidžiami. Tačiau šį kartą buvo kiek kitaip. Leilos ir Integros nepasitiko durininkas, niekas joms neliepė sugrįžti su kaukėmis ar kita apranga. Net eilės prie įėjimo nebuvo, o tai reiškė, jog klubas buvo uždarytas. Tačiau pabandžiusios atidaryti duris merginos galėjo pastebėti, jog įėjimas nebuvo užrakintas.
Klubo viduje buvo tamsu ir tuščia. Erdvi patalpa atrodė didesnė, negu paprastai. Jau iš tolo buvo galima nugirsti dviejų asmenų balsus. Jie buvo įsikūrę prie baro, nes, kur daugiau? Mėgaudamiesi nemokamais gėrimais, nekviesti svečiai šnekučiavosi apie nereikšmingus dalykus. Vienas asmuo buvo okupavęs barą ir gamino kokteilius, o jo draugas sėdėjo priešingoje pusėje ant aukštos kėdės. Matomai kažkuris iš jų turėjo švieselę, kuri vos sugebėjo apšviesti alkoholinių gėrimų įvairovę. Tuo tarpu kalbančiuosius merginos galėjo įžvelgti tik kaip neaiškius šešėlius.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Leila on Tr. 07 04, 2018 4:28 pm

Leila nesistebėjo, kad prie įėjimo nieko nebuvo. Sprendžiant iš perskaitytų naujienų, klubas tikrai buvo okupuotas. Bet mergina nusistebėjo, kad jis buvo neužrakintas. Žinoma merginos užėjo į vidų. Patalpa ir taip atrodydavo trumpaplaukei didelė, o dabar, kada ji buvo tuščia, ji atrodė dar didesnė. Tamsi ir nejaukiai nepatogi.
Neilgai trukus Leilos dėmesį patraukė balsai, o apsidairiusi išvydo prie baro besišnekučiuojančius siluetus. Ji iš karto patraukė ten ir net akiplėšiškai atsisėdo prie baro, per vieną baro kėdę toliau nuo pašnekovų.
-Ooo coool! Galima ir man? Cosmopolitan, prašyčiau.
Suvaidino nekaltą, lėbauti mėgstančią merginą. Ir nesvarbu, kad ant jos nugaros kabėjo katana, o rūbai buvo gana apdriskę nuo ankstesnių kovų ir laipiojimų po apleistą pastatą.
avatar

Leila
Level 10
Level 10

Pranešimų skaičius : 441

Character sheet
Health:
120/120  (120/120)
MP:
17/17  (17/17)
Effects: 1 DEF, +2 DMG; • Pendant +20 HP, • Pendant +1 Dice Roll, • Batai +2 Dice Roll, • Liemenė +7 DEF; • Katana +2 DMG, • Šautuvas +10 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 57 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume