Outer Heaven

Puslapis 47 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Tr. 08 16, 2017 9:59 pm

Gyl žiūrėjo į ant žemės klupintį Tatami didelėmis akimis. Jos veide buvo plati šypsena. Besikankinančio vaikino vaizdas jai teikė malonumą. Bejėgis kraujo baloje, ėmė rekti ant jos iš atiduodamas keismams paskutines savo gyvenimo sekundes. Šviesiaplaukė negalėjo sulaikyti juoko. Bet jos glorious moment nutraukė Mein. Lyg būtų atsakingas už ją, ne tik, kad nutempė nuo aukos, bet dar ir įsodino į atskridusį taksi.
-Bye bye.
Dar spėjo pasakyti mergina mojuodama aukštai iškeltu ginklu. Vairuotojas žvilgtelėjo į situaciją pro langą, išpūtė akis, žandikaulis atvypo. Nuleido žvilgsnį į merginą sėdėjusią gale. Ginkluota. Sustingęs vyras nejudėjo iš vietos ir laukė, nenorėdamas veltis į jokias intrigas. Per tą laiką iškvietė greitąją išsiūsdamas koordinates.

Mein paliko žalią liepsną ant Tatami kūno. Liepsna labai greitai ėmė didėti ir plėstis po abi sužalotas kojas. Virš žaizdų stipriai liepsnojo. Žiūrint į kojas pro judančią liepsną, buvo galima pamanyti, jog žaizdos traukėsi. Su laiku pasimatė, jog jos tikrai gyjo. Ir kuo mažesnė žaizda buvo, tuo silpnesnė liepsna ruseno. Mein jau buvo spėjęs įlipti į taksi, kai visos žaizdos išnyko nuo Tatami kūno. Kaip ir skausmas.

Vos Mein įsėdo į taksi, automobilis iš kart pakilo į orą.
-Tai kur jus gabenti?
Gyl nusiėmė liūto kaukę ir papurtė galvą bandant atstatyti plaukų padėtį. Ji pasakė vairuotojui adresą ir turbocycle šovė pirmyn. Netrukus jie jau buvo vietoje.

Tatami +12 HP
Mein toliau rašo į Underpass.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Tatami on Tr. 08 16, 2017 10:30 pm

Automobiliui pajudėjus vaikinas liko išsižiojęs.
- WHAT THE ACTUAL F*CK JUST HAPPENED HERE- negalėdamas suprasti, kas per mėšlas čia tik ką nutiko, vaikinas nusprendė apie tai nebegalvoti, atsistojo ir patraukė į Outer Heaven vidų. Visas sveikas, tik su skylėtomis kelnėmis ir batais. Patraukė tiesiai prie barmeno.
- Tu man kai ką turėjai pasakyti, kol ta boba neįsiveržė vidun- vaikinas pasitaisė plaukus, mat jie buvo sukritę jam ant akių, nuo visų tų nesamonių lauke.
avatar

Tatami

Pranešimų skaičius : 147

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Tr. 08 16, 2017 10:40 pm

Tatami į Outer Heaven vidų nebepateko. Klubas buvo uždarytas likusiam vakarui ir greičiausiai dienai. Jokių darbuotojų nesimatė aplink. Pro langus nelabai buvo galima įžvelgti, bet pagrindinės salės vidus buvo suniokotas ir apdergtas krauju. Netrukus į įvykio vietą prisistatė greitoji. Automobilis nusileido prie šaligatvio ir du medikai išlipo. Pamatę kraują ant kelio, jie patraukė jo link ir netoliese pastebėjo stovintį Tatami. Vaikinas atrodė sveikas, bet jo apranga iškruvinta.
-Ar jums reikia pagalbos? Kas čia įvyko?
Pasiteiravo vienas iš medikų. Pranešimą gi turėjo gauti ne be reikalo.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Tatami on Tr. 08 16, 2017 10:54 pm

Vaikinas stovėjo ir žiūrėjo, kaip medikai atvyksta. Jiems prisistačius vaikinas patraukė pečiais.
- Man nebereikia, laimei kažkoks medikas pasirodė aplink- vaikinas nieko nenorėjo pasakoti, o ir pagalbos jam nebereikėjo, tad susikišo rankas į kišenes ir nuėjo. Jam galvoj vis skambėjo žodžiai ''bye bye'', ''mes dar pasimatysim, šiukšle'' su tokia mintimi vaikinas patraukė atgal pas savo 'gerą draugą' dirbantį Plato Cavern, tas bent į klausimus atsakinėja.
avatar

Tatami

Pranešimų skaičius : 147

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Tr. 09 27, 2017 1:49 pm

Taksi nusileido netoli Outer Heaven klubo. Iš automobilio išlipo Hex, Gabriel ir Ash. Trijulė priėjo prie eilės žmonių, kurie jau pasiruošę su kaukėmis stovėjo ir laukė, kol juos įleis vidun. Tuo tarpu durininkas, kurio paties veidą dengė didele gauruota vilko kauke, vykdė lankytojų patikrą. Tik tie, kurie atitiko klubo taisykles, buvo įleidžiami vidun. Stovėdama eilėje Hex užsidėjo kaukę, o sulaukusi savo eilės mergina buvo praleista vidun. Klubas atrodė taip kaip ir visada. Tamsiaplaukė apsidairė. Tai jai nebuvo nauja vieta, jos žvilgsnis ieškojo nuotraukose matytų Iron Masks atstovų. Bet tai padaryti buvo labai sunku, kai visų klubo lankytojų veidus dengė kaukės. Pati nieko nepamačiusi atsisuko į Ash. Iki šiol jo sugebėjimu komanda pasikliovė labiausiai.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Ash on Sk. 10 08, 2017 11:31 pm

Galiausiai atvykus į vietą, visi išlipo. Ash iš pradžių apsidairė ar nematyti Violet pėdsakų,o vėliau prisidengė veidą kauke. Atstovėję eilę ir praėję patikrą, kas buvo gan keista, nes niekas netikrino ginklų, Ash būtų praslydęs, pirštinės normalus dalykas, o vat kolegos apsiginklavo rimčiau. Kaip ten bebūtų, visi sėkmingai užėjo į klubą.
Užėjus vidun akino šviesos spiginanačios pagal muziką, kuri garsiai kalė monotonišką elektroninį ritmą. Visi aplinkiniai buvo su kaukėm, bet nei Hex nei Ash nematė tokių kurių nuotraukas rado erdvėlaivyje. Kliaudamasis savo sugebėjimais Ash mėgino sekti dainininkės aurą.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Pir. 10 09, 2017 3:54 pm

Kompanijai užėjus į klubo vidų, juos pasitiko ryškios besikeičiančios šviesos, triukšmingai skambanti muzika ir masė žmonių. Panašu, jog Outer Heaven klube vyko vakarėlis. Tai nebuvo retenybė. Trys visai nepasilinksminti atėję lankytojai dairėsi, o besidairydami galėjo pamatyti kelis įdomius dalykus. Bevaikštant ir besigrūdant pro šokančius, vaikštančius ar kelyje bestoviniuojančius žmones buvo galima užmatyti klubo kampe nukritusį dužusį mažą stiklinį buteliuką.

O kitoje pusėje, kažkur įsimaišęs į minią sukinėjosi galbūt Outer Heaven kontekste ir neitin išsiskiriantis, bet vis tiek įdomiai atrodantis vyrukas. Jis buvo užsidėjęs ilgą paltą, o visą galvą dengė dujokaukės stiliaus kaukė.

Tačiau nors visi keliai ir užuomenos vedė į Outer Heaven, Ash nepastebėjo Violet pėdsakų klube.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Pir. 10 09, 2017 6:13 pm

Gabriel su savo kompanija atvyko į klubą. Teko atstovėti eilėje kol jie buvo įleisti, bet nuostabą kėlė ne tai, o tai, kad apsauginis tik žiūrėjo, jog visi būtų su kaukėmis. Ko pasekoje vaikinas taip pat spėjo užsidėti savo išsirinktą veido slėpimą ir buvo praleistas.
Viduje nebuvo ko stebėtis. Akinantys prožektoriai, lazeriai ir tranki muzika. Blondinas niekaip negalėjo įsivaizduoti kaip tokia susibūrimo vieta galėtų traukti žmones. Jam norėjosi kuo greičiau dingti iš maišaties, todėl pasitraukė į šoną. Netikėtai užmatęs dužusį buteliuką, vaikinas timtelėjo Ash už rankovės. Galvos mostu parodė į tą vietą ir kiek pasilenkęs šūktelėjo, kad prarėktų muziką:
-ne vienas iš kolekcinių?
Nors atkreipė vyro dėmesį, bet spėjo pastebėti kaip jo komandos nariai dairosi po minią, ieškodami brėžiniuose matytų kaukių. Dėja, bet vaikinas nieko panašaus negalėjo aptikti. Gal tik keistai skyrėsi vienas iš dalyvių visos masės centre. Bet ką gali žinoti, kai čia tokia įvairovė matėsi. Ar tik nebus kompanija atsidūrusi į aklavietę? sukosi Gabriel galvoje abejonės, nors stengėsi neprarasti vilties.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Ash on Pir. 10 09, 2017 8:23 pm

Ash nuodugniai skanavo akimis kiekvieną klubo užkampį, bet panašu, kad Violet čia dar nebuvo, bent jau kolkas. Lygiai taip pat nesimatė ir kaukių kurias turėtų dėvėti pagrobėjai. Vienas kitas gal kiek labiau išsiskyrė, bet ne to dabar reikėjo. Magas dėl to, kad dainininkės čia nėra, pernelyg nenustebo, jie čia atkeliavo remdamiesi prielaidom, o ne konkrečiais faktais.
-Jos čia nėra. - priėjęs prie kompanjonų pranešė savo įžvalgas. - Nematau jos auros.
Staiga už rankos jį timtelėjo Gabriel, rodydamas į dar vieną kolekcinį buteliuką. Kas geriausia kad iš tos pačios kolekcijos. Jei jau nesiseka darbas, tai bent su šiais mažyliais nuskilo.
-Vienas iš... - Magas šyptelėjo. - Bravo, surink, kol niekas nepastebėjo.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Antr. 10 10, 2017 5:20 pm

Hex stengėsi per daug nenultolti nuo savo dviejų kompanionų. Klube buvo daug žmonių, o jeigu kas nutiktų išsiskirsčius, nė vienas nesužinotų. Besidairydama ji ėjo netoliese Gabriel ir Ash. Kol jie du diskutavo apie dar vieną rastą buteliuką iš magiškų buteliukų komplekto, tamsiaplaukės žvilgsnis kurį laiką sekė vyrą su dujokauke.

Kažkur matytas..

Pagalvojo mergina ir dėl visa ko išsitraukusi nedidelį atlenkiamą kompiuteriuką susirado Violet apsauginių siūstus duomenis. Akys išsiplėtė kelioms sekundėms. Nenorėdama atkreipti aplinkinių dėmesio mergina priėjo prie Ash ir Gabriel, atsuko ekraną į juos ir pirštu pabaksnojo į Malf nuotrauką. O kai vyrų ir jos žvilgsniai susitiko, Hex akys nukrypo į vyrą su dujokauke. Mergina nieko nesakė, tačiau vyrai turėjo susiprasti.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Tr. 10 11, 2017 3:12 pm

Paragintas Ash, Gabriel mikliai nusigvelbė nuo vieno iš staliukų servetėlę ir atsargiai į ją surinko buteliuko šukes. Kada vaikinas grįžo prie savo kompanijos, Hex jau rodė nuotrauką. Tik tada blondinui daėjo, kad tas keistas sutvėrimas viduryje šokių aikštelės, buvo vienas iš jų ieškomų žmonių. Ir kaip galėjo šitai užmiršti? Pamažu grįžo atmintis, susijusi su visa misija, todėl vaikinas prisiminė ir Dharos atsiųstą įrašą.
-O informatorė kartais nesakė, kad jis lyg ir vienas iš karingiausių?
Net ir nenoromis, bet krypo žvilgsnis į Malf. Kažkaip reikėtų su juo pasikalbėti. Bet kaip? Kuris iš jų sugebėtų tai padaryti? Svarstydamas Gabriel peržvelgė savo kolegas ir žvilgsnis sustojo ties magu. Vis tik vyras jo akyse buvo kaip koks vedlys ar komandos vadas.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Ash on Sk. 11 05, 2017 11:47 am

Ash Žvilgtelėjo į Hex rodomą nuotrauką ir tik tada susiprato, kaip apsižioplino, vos nepraleido vieno iš grobikų...
-Gerai kad bent vienas turim gerą atmintį.
Šyptelėjo prasikaltusia šypsena.
-Dharos informatorė taip pat sakė, kad geriau spręsti reikalus su jais taikiai... - Ash atsiduso - o šitas nepanašus į tą kuris tiesiog imtų ir pasakytų kur randasi Violet.
Ash pastebėjo kad Gabriel į jį žiūri, lyg laukdamas nurodymų, tuo tarpu magas žvilgtelėjo į Hex, kuri jo manymų buvo grupės lyderis. [xD]
-Bandom pasekt? Ar yra geresnių idėjų?
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Sk. 11 05, 2017 1:18 pm

Palaukusi, kol vyrai atpažino po klubą vaikštinėjantį asmenį, Hex stebėjo Gabriel ir Ash bei laukė jų minčių. Po trumpo komentaro blondino žvilgsnis pakrypo į Ash, lyg jis turėjo spręsti, ką komanda darys. Tamsiaplaukės akys taip pat nukrypo į magą, o šiam pateikus idėją, mergina susimąstė.
-Manau tavo idėja gera, bet mums reikėtų išsiskirstyti.
Pasakė savo nuomonę ir žvilgtelėjo į abu vaikinus.
-Mes žinome, kad jų iš viso yra vienuolika. Informacijos turime tik apie tris. Bet galbūt ir kiti jo komandos nariai šmirinėja aplink. Šiuo metu jiems lengviau aptikti grupelę sekančią jų draugą, nes mes labiau atkreipsime dėmesį laikydamiesi kartu.
Padariusi pauzę savo kalboje Hex žvilgtelėjo į tą pusę, kur matė kaukėtą vyrą. Stengėsi nepaleisti jo iš akių, kol tuo pačiu metu aiškinosi planą su komandos nariais.
-Galiu pasiūlyti daryti taip: vienam iš mūsų reikėtų sekti Malf, galbūt jis mums parodys, kur yra Violet. Kitam reikėtų pabandyti išgauti informacijos iš aplinkos. Žiūrėti su kuo jis kontaktuoja ir bandyti iš tų asmenų sužinoti daugiau apie šią grupuotę ar bet ką, kas mums būtų naudinga šiuo metu.
Paminėjusi informacijos išgavimą iš kitų, Hex nevalingai žvilgtelėjo į Gabriel prisiminusi kaip šis, nors ir kartu su Agni, bet sugebėjo gauti informacijos apie priešų erdvėlaivį. Tai nebuvo dalykai, kuriuos galėjo žinoti paprastas gyventojas. Nors mergina nežinojo metodų, kurie buvo panaudoti tai informacijai išgauti, bet pasitikėjo blondino sugebėjimais.
-Ir kažkam reikėtų stebėti aplinką. Galbūt pamatysim matytų ar įtartinų asmenų, kurie gali būti susiję. Net jeigu Violet čia nėra, yra bent vienas pagrobėjų grupuotės narys, kuris mus ir nuves pas ją.
Baigusi kalbą Hex žvilgsniu tyrinėjo komandos draugus.

Ash turi sugebėjimą sekti pasirinktą taikinį. Jis mato kažką, ko nemato kiti. Gabriel kažkokiu būdu sugeba gauti informacijos, kurios nežinotų paprastas vietos gyventojas. Taip pat jis sugeba įsilaužti į erdvėlaivius. O gal ne vien?

-Jeigu turit geresnių pasiūlymų, tai būtų gerai juos išgirsti kuo greičiau, kol nepametėm Malf iš akių.
Priešingai, nei komandos draugai, Hex negalvojo kuris iš jų buvo lyderis. Svarbiau buvo įžvelgti kiekvieno nario privalumus ir juos tinkamai išnaudoti. Strategiją, jos manymu, turėjo aptarti visi bendrai. Trijulė vis dar mažokai žinojo vieni apie kitus, todėl komunikuoti ir spręsti problemą kartu buvo daug efektyviau.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Sk. 11 05, 2017 1:28 pm

Kol trijulė kūrė strategiją, Malf nestovėjo vietoje. Jis vaikščiojo po klubą karts nuo karto persimesdamas trumpais sakiniais su vienu ar kitu lankytoju. Eidamas netoli scenos trumpai stabtelėjo pasižiūrėti į dailias šokėjas, kurios rodė ne tik meistriškus judesius, bet ir nemažai nuogo kūno. Per daug laiko prie scenos nepraleidęs vaikinas nužingsniavo baro link ir persimetė keliais žodžiais su barmenu. Šis pokalbis užtruko truputi ilgiau, negu su kitais. O pokalbiui pasibaigus kaukėtasis nužingsniavo link durų, kurios vedė į privačias patalpas. Klubo svečiai pro ten paprastai nebuvo praleidžiami.

Kad ir ką pasirinks daryti veikėjai išsiskirstę, kiekvienas meta [Game dice]. Veikėjo situacija priklausys nuo išmestos kauliuko reikšmės. Kauliuką reikia mesti tik tada, kai baigiat pokalbį ir veikėjai pradeda veikti vieni. Jeigu veikėjai vis dėl to nutars pasilikti kartu, dice mesti užteks tik vienam veikėjui iš grupės.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Pir. 11 06, 2017 6:46 pm

Gabriel žiūrėjo tai į Ash, tai į Hex. Abu turėjo pasiūlymų ir tai džiugino blondiną, nes jis šiuo atveju visai nežinojo ką daryti. Nesijautė užtikrintas, jei būtų reikėję užmegzti pokalbį su Malf. Tuo labiau žinant jo veido išraišką, būtinai prasidėtų nesusipratimai ir situacija tik pablogėtų.
Mergina vis žėrė pasiūlymus ir jie visi buvo prasmingi, bet Gabriel nebuvo iš tų, kurie veržiasi pirmieji. Jo manymu, pasiims kas liks arba kur bus pastumtas. Nebuvo jis tyrinėtojas ar smogikas, kuris ištraukia informaciją. O jei dar prisiminti įvykį pagrobėjų erdvėlaivyje, blondino iš vis čia neturėtų būti. Reikia džiaugtis, kad jo sukelta nelaimė baigėsi geruoju ir jų naudai. Bet čia daug kiti prisidėjo.
Nelabai atidžiai veldamasis į porelės kalbas, vaikinas kažkiek dairėsi po patalpą, šokių aikštelę ir žinoma nepamiršdavo sužiūrėti kur vaikšto jų "taikinys". Jis tik grįžo žvilgsniu prie Hex veido, jai paminėjus Violetą.
-Manau išsiskirsčius nuveiktume daugiau ir greičiau. O kontaktus susisiekimui visi turime.
Pritarė merginos minčiai, bet nesiryžo skirstytis rolių.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Ash on Sk. 11 12, 2017 5:56 pm

Ash taip pat manė, kad išsiskirti būtų efektyviausia, būdami kartu, kaip tik daugiau dėmesio gali į save atkreipti, o to visai nesinori.
-Man tinka, apsiimsiu Malf, jei jis priartės prie tos vietos kur laikoma dainininkė, tai pamatysiu ankščiau nei judu, mažiau rizikos.
Magas išsitraukė iš kišenęs nedidelį rutuliuką ir įsidėjo jį į ausį, praktiškai nepastebima ausinė.
-Siūlau pereit ant tiesioginio ryšio, jei nors kažkas keičiasi, pranešam vienas kitam. [rašom tiesiai į temą lyg per raciją šnekėtume]
Ash pasitaisė kaukę ir dar kartą nužvelgė kaukėtus asmenis aplink, tuo pačiu ir Malf.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Sk. 11 12, 2017 5:56 pm

The member 'Ash' has done the following action : Dice roll


'Game' :

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Sk. 11 12, 2017 6:09 pm

Visa komanda pritarė, jog išsiskirstyti buvo protingiausia. Beliko tik pasiskirstyti rolėmis. Ash iš karto pasirinko apsiimti Malf. Gabriel tylėjo. Tai privertė Hex susimąstyti. Ji neturėjo jokių didelių gebėjimų informacijai išgauti, o klausinėjantis paprastai galėtų pritraukti per daug nereikalingo dėmesio. Liko bandyti įsimaišyti į minią ir stebėti aplinką, kaip pati ir buvo siūliusi.
-Tuomet aš eisiu apsižvalgyti aplink. Gal ką nors pamatysiu ar nugirsiu įdomaus.
Tamsiaplaukė norėjo iš karto imtis veiksmo, tačiau matydama, jog Ash neskubėjo, delsė atsiskirti ir pati. Vis dėl to reikėjo sužinoti ką Gabriel mastė. Galbūt jam šaus kokia geresnė idėja.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Sk. 11 12, 2017 6:09 pm

The member 'Hex' has done the following action : Dice roll


'Game' :

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Sk. 11 12, 2017 6:14 pm

Malf sustojo prie durų vedusių į klubo personalo patalpas. Pro ten nebuvo praleidžiami paprasti klubo lankytojai, bet matomai vyras turėjo kažkokias privilegijas. Stabtelėjęs išsitraukė susisiekimo prietaisą ir perbėgo akimis per gautą informaciją. Tuomet susikišo jį atgal į palto kišenę ir lengvai pabeldė į duris. Tuo tarpu klube žmonių nemažėjo, o laikui bėgant keitėsi ir apšvietimas. Ant scenos pasirodė nauja šokėjų grupė, tad kuriam laikui patalpa paskendo garų efekte. Žinoma, jie nebuvo pakankamai tiršti, kad uždengtų vaizdą.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Antr. 11 14, 2017 9:37 am

Besidairydamas aplinkui, Gabriel nužvelgė su kuo persimetė kalbomis jų sekamas asmuo. Nors visi dėvėjo kaukes, bet vyriškus stotus būtų buvę sunku sumaišyti su merginų.
-Gal geriau būtų jei Hex pabandytų išgauti kažkokios informacijos? Aišku nesinori tavęs statyti į tokią padėtį, bet vaikinai visada sukalbesni merginų atžvilgiu. Ypač barmenai
Jis mostelėjo galva link barmeno. Būtent su juo Malf ilgiausiai kalbėjo, o blondinas nesijautė užtikrintas, kad jam pavyktų gauti bet kokios informacijos. Jis dar nužvelgė duris, prie kurių stabtelėjo vyras. Matėsi, kad jos slepia kažką special už savęs. Gabriel, aišku, galėtų jas nesunkiai apeiti, bet jei jas iš vidaus kažkas atidarys, tada jo planas lieka beprasmis. Laužtis ir susitikti su apsauga būtų per daug rizikinga. Jau tuo neseniai įsitikino.
Pasekė Ash pavyzdžiu ir įsidėjo mažą aparatėlį į ausį.
-Galiu palydėti Ash iki anų durų, jei ką
Jis prispaudė labiau aparatėlį ir sukalbėjo, kad garsas sklistų būtent per jį.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Ash on Kv. 11 16, 2017 1:51 am

Ash visiškai pritarė Gabriel minčiai, materis tiesiog turi gerokai didesnį pranašumą, jei reikia išgauti informacijos iš vyrų, nors barmenai būna gan atsparūs tokiems kerams, bet kas žino, gal Hex ir pavyks.
-Jokio spaudimo, bet Gabriel gerai sako. Sėkmės.
Šyptelėjo, bet šypsena greitai dingo, Malf ruošėsi dingti už VIP durų.
-Velnias Malf tuoj dings iš akiračio, - žvilgtelėjo į paslaugųjį Gabriel. - gausi ne tik palydėti...
Laiko buvo nedaug, visiškai neaišku kas už tų durų, reikia veikti greitai. Stvėrė Gabriel už peties.
-Kai duosiu ženklą, padaryk kąžką kas nukreiptų apsaugos dėmesį, tik nepersistenk.
Paleido Gabriel ir prasibrovęs pro kaukėtus žmones, magas atsiskyrė nuo grupės. Stabtelėjo netoli durų prie kurių stovėjo Malf. Ash neišsiskyrė iš aplinkos, bet buvo pakankamai arti, kad girdėtų, Malf.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Hex on Kv. 11 16, 2017 1:40 pm

Visiškai nenustebo, kad abu vyrai sumąstė griebtis svarbiausios rolės. Jie atrodė labai entueziastingai nusiteikę darbui, o ir laikas spaudė. Ir pati trumpaplaukė karts nuo karto pasukdavo akis į taikinį, tad matė kur jis judėjo. Bet staiga pasakyti Gabriel žodžiai ją šiek tiek pribloškė.
"<...> vaikinai visada sukalbesni merginų atžvilgiu. Ypač barmenai"
O tada Ash..
"Jokio spaudimo, bet Gabriel gerai sako. Sėkmės."
Stebėdama kaip abu komandos nariai nuskubėjo į minią, Hex pakreipė galvą. Matomai abu vyrai iš jos tikėjosi kažko, kuo ji nė neketino apsiimti. Apskritai Hex nebuvo iš labai kalbių ir greitai susibendraujančių asmenybių, bet buvo ir kitas mini trukdis - susiklosčiusi situacija.

Jeigu dabar imčiau kažko klausinėti apie Iron Masks, Violet ar tą kambarėlį, kai Malf čia, tikrai sukeltų įtarimą ir sugadintų planus.

Kelias minutes stovėdama vietoje ji stebėjo kaip Ash artinosi Malf link, o Gabriel atsiskyręs taip pat labai neatsiliko. Matomai jie turėjo kažkokį planą. Iš pradžių tamsiaplaukė manė, jog galėtų jiems šiek tiek padėti. Mintyse matė įvairius scenarijus skirtingoms situacijoms, bet labai greitai apsigalvojo ir nusprendė, kad jie ir patys susitvarkys. Tuo tarpu ji nusisuko į kitą pusę ir pradingo minioje. Net jos du komandos draugai dabar nesugebėtų jos surasti. Beeidama pro minią, kuri nė kiek nekreipė į ją dėmesio, Hex įsikišo ausinukę į dešinę ausį. Jos tikslas buvo gauti informacijos kitu būdu - klausytis svetimų pokalbių.

[Use Master of Shadows]
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Kv. 11 16, 2017 2:06 pm

Nuo dabar įvykiai priklausys nuo jūsų dice metimų. Gabriel, nepamiršk išmesti [Game dice].

-Čia aš, atidaryk.
Pasigirdo gan aukštas kaip vyrui, šiek tiek nemaloniai griežiantis per ausis Malf balsas. Žinoma Ash net ir to neišgirdo per trankią muziką ir aplinkinių riksmus bandant susišnekėti. Dujokaukės kaukę užsidėjęs vyras trumpam apsižvalgė aplink, kol laukė. Akimirkai jo ir Ash žvilgsniai susitiko, bet tuo pat metu prasivėrė durys vedančios į klubo personalo patalpas. Malf nieko nelaukdamas ir gal net šiek tiek skubindamasis įėjo vidun. Durys užsitrenkė ir užsirakino. Bet niekas iš aplinkinių į tai nesuregavo.

Tuo tarpu Hex galėjo pastebėti kiek atokiau stovėjusį vyrą. Jis buvo užsidėjęs lapės kaukę, vilkėjo juodą kostiumą ir kalbėjo telefonu.
-Tikrai!? Ant centrinio dangoraižio stogo??
Iš jo tono buvo galima spręsti, jog jis išgirdo kažką per daug neįtikėtino.
-Jei tai tiesa, tai čia labai didelis įvykis. Keliauju į vietą!
Žinoma, tai nebūtinai turėjo būti susiję su merginos misija, tačiau buvo panašu, jog kažkas didelio įvyko mieste.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Gabriel on Kv. 11 16, 2017 6:48 pm

Išsiplėtė Gabriel akys, kurios pro kaukę ir dėl klubo šviesų suspindo geltonai, po paskutinių Ash žodžių. Kaip tai "nukreipk apsaugos dėmesį"?
Vos spėjo mintyse pagalvoti ir apsidairyti apie ką magas čia kalbėjo, o vyras jau nėrė pro minią link Malf. Blondinas pasistengė nuo jo neatsilikti, tačiau šokančiųjų masėje buvo sunku laviruoti. Hex jau savaime pasimetė, todėl bandė nepamesti iš akių ir Ash.
Beartėjant prie Ash, jų taikinys spėjo pasislėpti už personalo durų. Net ir per trankią muziką ir triukšmus mechanikas sugebėjo pajusti užsirakinančias duris.
-Sakiau tave palydėsiu
Dabar jis uždėjo Ash ant peties ranką ir nestipriai stumtelėjo jį toliau nuo durų. "oh, durniau, pridarysi vėl problemų" iškeikė save jau bekrapštydamas durų spyną.
-Aš nukreipiu dėmesį, tu veiki, ane?
Sumurmėjo į messengerį ir atidarė duris.
-Šveeeiiikiii! Kuur čiaaa jūūūšūūū toletas? ik
Suvaidino svirduliuojantį, vos ant kojų pastovintį girtuoklį (kad ir kas ten jo laukė už durų xD )

[use: Intrusion]
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 47 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume