Alton Plaza [Landing site]

Puslapis 1423 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 02 13, 2018 8:07 pm

Hex pradingus, taksi vairuotojas labai greitai uždarė langą, kad vėjas ir lietus nesiveržtų į priekį. Niekam gi nepatiko sušlapti ir sušalti. Atsisukęs į blondiną vyras pasiteiravo kur jį paleisti. Suprato, jog porelė greičiausiai skubėjo. Ypač po to kai taip greitai pradingo mergina. Gabriel pagaliau nurodžius tolimesnius veiksmus, vyras linktelėjo ir nieko nebesakydamas nuleido turbomobilį žemyn. Šis nutūpė ant šaligatvio šalia dangoraižio. Šiose vietose buvo leidžiama parkuotis tik taksi turbomobiliams ir labai trumpam laikui, mat eismas miesto centre buvo itin didelis visą parą.
-Keistą draugę turi, bet kaip suprantu skubat.
Pakomentavo vyras sustabdęs taksi. Per nedidelį monitoriuką priešais keleivius blondinas buvo informuotas kiek orb'ų kainavo jo kelionė. Atsiskaitęs buvo paleistas.

Tuo tarpu ant dangoraižio stogo, sureagavusi į Hex žingsnius, o po to ir balsą, Violet labai staigiai pakėlė galvą ir nepatikliu žvilgsniu nužvelgė priėjusią merginą.
-Tu viena iš jų?
Pasiteiravo nepatenkintu tonu. Buvo galima įžvelgti ir šiek tiek paniekos, bet ne per daug, mat viską slopino baimė. Dainininkė klupėjo ant šlapios žemės su plona spalvinga nemažai atidengiančia scenine suknele. Ji neatrodė sumušta ir neturėjo žaizdų. Tačiau buvo prirakinta stipria grandine prie stulpo, o spyna neatrodė paprasta.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Antr. 02 13, 2018 9:10 pm

Kol taxi leidosi, Gabriel kelis kartus žvilgtelėjo į pranešimų gaviklį. Nebuvo jokio pranešimo ar žinutės nei iš mago, nei iš Hex ir tuo labiau iš likusios komandos. Tai vertė vaikiną nerimauti, o turint kažkiek laiko spėjo pagalvoti ir apie blogiausius variantus. Bet tuoj turbomobilis nutūpė ant žemės ir blondinui atsorado daug veiksmo. Jis paskubomis atsiskaitė su vairuotoju ir iššokęs iš transporto priemonės nulėkė į pastatą.
Iš karto susirado liftą. Nuspaudė jo iškvietimo mygtuką ir nekantriai ėmė trypčioti.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2671

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje); Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Antr. 02 13, 2018 10:24 pm

Dalyvaudama tokioje nenuspėjamoje įvykių sekoje, Hex visiškai užsimiršo apie savo partnerį, kuris dar nepasirodė. Tik tada prisiminė, jog juos vis dar jungė jų asmeninis ryšys. Įsijungusi mikrofoną ir klausydamasi per ausinukę, Hex pabandė perduoti Gabriel žinutę.
-"Gabriel, girdi? Radau Violet, bet nematau pagrobėjų. Būk atsargus."
Kadangi vaikinas žinojo, kad tikslas buvo dangoraižio stogas, žinutėje nepaminėjo vietos. O tada pakėlė akis į dainininkę.
-Ne, aš atvykau tavęs išgelbėti. Mano partneris turėtų netrukus mus pasiekti.
Kalbėdama su Violet Hex dairėsi aplink, pamatė ir grandinę su spyna, kuria buvo prirakinta mergina. Reikėjo ją išvaduoti. Nužingsniavo prie savo durklo, pasiėmė jį ir grįžo prie dainininkės. Pritūpė jai iš šono ir pabandė durklu nukirsti grandinę. Deja, neišėjo, pritrūko jėgos. Tupėdama vietoje tamsiaplaukė bandė išmąstyti kokį kitą būdą, kuriuo galėtų išlaisvinti Violet.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 02 13, 2018 10:48 pm

Gabriel išbėgus, taksistas jį išlydėjo žvilgsniu iki kol vaikinas nedingo už dviejų didelių dangoraižio pagrindinio įėjimo durų. Turbomobilis netrukus pakilo nuo šaligatvio ir nuskuodė gilyn į miesto centrą. Įėjęs vidun blondinas atsidūrė erdviausiame vestibiulyje, kokiame yra tekę būti. Jo lubos buvo 5 aukštus toliau. Patalpoje egzistavo savas eismas. Minios žmonių migravo iš vieno kampo į kitą karts nuo karto susitikdami viduryje papliurpti ir vėl išsiskirti. Kai kurie lankytojai stoviniavo arba sėdėjo prie staliukų atokiau nuo vestibiulio centro, kuriame stovėjo informacijos staliukas bei registratūra. Liftai buvo kitoje vestibiulio pusėje nuo pagrindinio įėjimo. Jų buvo dešimt, visi vienodai dideli ir prabangiai atrodantys. Modernumo pastate taip pat netrūko. Su Gabriel į vidų įlipo dar penki žmonės: dvi moterys ir trys vyrai, visi atrodė, lyg keliautų atskirai. Liftas kilo dideliu greičiu, nors jo ir nesijautė stovint jo viduje. Vaikiną netrukus ėmė palikinėti vienas po kito savo aukštuose išlipantys keleiviai. Gabriel kilo iki paskutinio aukšto, kas nebuvo labai įprasta paprastiems lankytojams. Paskutinis aukštas atrodė labai moderniai. Kone visos sienos buvo stiklinės, tačiau ne visur stiklas pilnai persimatė. Nepaisant to sienas puošė paveikslai, o koridoriuje spalvingi baldai. Išėjimas vedantis ant dangoraižio stogo taip pat buvo pažymėtas ir lengvai prieinamas. Priešingai, nei kituose aukštuose, čia nebuvo nė vieno kito žmogaus, bet šviesos vis tiek visur degė.

Violet nenuleido savo skeptiško žvilgsnio ir sekė Hex akimis.
-Ar tu mano fanė?
Galiausiai šovė tiesmukišką klausimą išgirdusi, jog tamsiaplaukė atvyko jos išgelbėti. Stebėjo kaip ji nuėjo tolyn ir paėmė keistai atrodžiusį durklą. Su juo sugrįžo ir pritūpė labai arti. Net ir labai prisifantazuodama dainininkė sugebėjo išlikti rami, kol pagaliau paaiškėjo, jog nepažįstamoji tiesiog bandė ją išlaisvinti iš grandinių. Bet Hex sustojus, o grandinėms nenukritus Violet suprato, kad pabėgti nebus taip paprasta.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Tr. 02 14, 2018 7:10 am

Įbėgęs į pastatą Gabriel akimirkai stabtelėjo. Žmonių gausa trumpam vaikiną išmušė iš vėžių. Kilo abejonė ar tik neteks pirkti bilieto ir stovėti eilėje prie lifto. Tačiau veiksmas greitai vyko. Nors atrodė vyravo lengvas chaosas, vaikinas lengvai prasilenkė su visa minia ir jau stovėjo lifte. Tik tada ausyje pasigirdo Hex žodžiai, kurie privertė Gabriel sunerimti dėl kompanijos kylančios kartu su juo. Bet būkštavimai nepasitvirtino. Nors vaikinas buvo įsitempęs ir betkuriuo momentu pasiruošęs kovai, niekas prie jo nesikabinėjo. Žmonės išlipinėjo jiems reikiamuose aukštuose. Viskas vyko per nelyg sklandžiai.
Neilgai trukus blondinas išlipo viršutiniame aukšte. Tvyranti tyla atrodė nejaukiai, bet ir čia niekas jam nesutrukdė ir netrukus vaikinas jau išlindo ant stogo į pliaupiantį lietų.
-Hex?
Jis apsidairė, ieškodamas merginų. Kiek pavaikščiojęs rado, o pamatęs Violetą visas persimainė neatpažįstamai: veidas ėmė švytėti iš laimės, atsirado maža šypsenėlė, akys suspindo ir net antakiai nebebuvo suraukti. Vos galėjo sutvardyti fan-boy klyksmą, todėl prisidengė lūpas iš susijaudinimo virpančiomis rankomis.
-Vio..Violet...
Tik po kurio laiko sugebėjo save sutvardyti, bet į tradicinį surūgėlį sugrįžti nebegalėjo. Jis nusivilko savo striukę ir uždėjo ją dievaitei ant pečių, pats likdamas tik su maike. O tada pasilenkė apžiūrėti grandinių ir spynos.
-Nesutikau nei vieno priešiškai nusiteikusio. Kažkas čia keistai netaip..
Pagaliau atraportavo savo nerimą kolegei.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2671

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje); Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Tr. 02 14, 2018 4:55 pm

Hex pakėlė akis nuo grandinės į Violet labai akivaizdžiai nustebusi. Iš pradžių kelias minutes net nežinojo kaip jai atsakyti.
-Ne.
Galiausiai pasakė ir atsakymas greičiausiai nuskambėjo gan šaltai. Bet tamsiaplaukės mintys buvo visai kitur. Dainininkę kausčiusi grandinė niekaip nepasidavė. Nebežinodama ką daryti, Hex išsitraukė savo mini nešiojamą kompiuteriuką ir patikrino bendrą komandos chatą. Ir laiku, nes Dhara kaip tik teiravosi kur kas buvo. Nieko nelaukdama mergina atrašė partnerei, kad ir ji skubėtų į įvykio vietą. Paskutiniu klaviatūros paspaudimu išsiuntė žinutę ir sulenkusi įsikišo kompiuteriuką į didelę striukės vidinę kišenę. Tada atsistojo apsidairyti ir kaip tik pastebėjo beatskubantį Gabriel. Jo veidas ėmė labai greitai keistis kai šis pamatė merginas. Hex net pakreipė galvą stebėdama kylančius blondino antakius. Tokio vaizdelio dar nematė.

Jis gali šypsotis!

Sau pagalvojo ir nusišypsojo. Mintis labai greitai nubaidė partnerio balsas. Sugaudžiusi jo sakomus žodžius tamsiaplaukė linktelėjo.
-Pritariu, kažkas čia ne taip. Pagrobė, o po to paliko? Netikiu, kad viskas bus taip lengva. Na.. apart grandinės.
Akimis Hex parodė į grandinę su spyna, kuri laikė Violet prirakintą prie stulpo.
-Gal turi idėjų?
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Tr. 02 14, 2018 5:14 pm

Violet susiraukė išgirdusi Hex atsakymą. Atrodė, jog vėl grįžo į nepasitikėjimo būseną. Kol tamsiaplaukė užsiiminėjo savais reikalais, dainininkė tiesiog sėdėjo ant žemės, jos kūnas šiek tiek drebėjo nuo šalčio. Bet nepuolė skūstis nepažįstamai merginai ir sukandusi dantis kentėjo. Gabriel pasirodžius su spindinčiomis akimis, galaktikos dievaitė iš karto atpažino - fanas. Tik jos didžiausi fanai į ją žiūrėjo su tokia išraiška. Negana to, vaikinas puolė nusiiminėti striukę, kuria pridengė merginą nuo šalčio ir lietaus. Violet pakėlė akis į blondiną ir jam nusišypsojo.
-Tikras džentelmenas!
Bet su juo kalbėjo ir jo partnerė, kuria dainininkė dar nebuvo linkus labai pasitikėti. Staiga, virš trijulės stovėjęs milžiniškas monitorius netikėtai nutraukė rodomą reklamą. Ekrane pasirodė geležinio šalmo simbolis.


Panašu, jog visi kiti mieste buvę monitoriai rodė tą patį visoje Neo Kobe planetoje. Visos televizijos laidos buvo pertrauktos būtent tam, kad rodytų šį simbolį.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Tr. 02 14, 2018 6:05 pm

Dhara, palikta komandos prižiūrėti Agni, sėdėjo šalia jo, ant žemės, ir stebėjo, kad šiam nepablogėtų. Baltaplaukis sunkus kvėpavimas ir matomas karščiavimas merginą šiek tiek gazdino. Ji greit susiradusi erdvėlaivyje medžiagos skiautelę, sušlapino ją su vandeniu iš buteliuko ir uždėjo Agni ant galvos. Gal po geros valandos, vaikinukas aprimo, jo kvėpavimas susilygino. Jis matomai užmigo. Prabėgus dar kuriam laikui, Agni ramiai miegant, Dhara sėdėjo šalia ir žiūrėdama į tolį galvojo apie likusius komandos narius. Mergina išsitraukė savo telefoną ir jame greit surinkusi tekstą parašė į bendrą susirašinėjimą. Net nespėjus prabėgti nei kelioms minutėms ji iškart gavo atsakymą iš Hex. Kelis kartus perskaičiusi tekstą, Dhara pašoko ant kojų. Ji susikaupusi žiūrėjo į Agni. Staiga po Agni atlūžo didžiulis cemento gabalas, ant kurio gulėjo vaikinukas. Dhara net nenustebusi, apsisuko ir ėjo link savo erdvėlaivio, o paskui ją skriejo didžiulis cemento gabalas su Agni ant jo. Priėjus prie savo erdvėlaivio, Dhara jį atrakino. Didysis cemento gabalas šiek tiek aptrupėjo ir įskridęs į erdvėlaivį nusileido ant žemės. Į vidų įėjusi Dhara. Ji surado pledą ir su juo užklojo Agni. Ji šalia Agni padėjo greitai aprašytą mažą popieriaus gabaliuką: "Pailsėk ir atgauk jėgas. Mes iškeliavome pabaigti misijos. Jei pabusi, jauskis kaip namuose. Erdvėlaivis užrakintas. Jei ką visada susisieksi su mumis per susisiekimo prietaisą".
Dhara išėjus iš erdvėlaivio jį užrakino, o su kita ranka jau išsikvietė taksi. Teko palaukti vos keliatą akimirkų ir prie jos jau stovėjo taksi. Įsėdusi, ji nurodė dangoraižio koordinates. Važiuodama per miestą, Dhara svajingai žiūrėjo pro langą. Ji pastebėjo, kad visuose ekranuose yra rodomas kažkoks keistas simbolis, kurio jai neteko niekada matyti. Ji greit išsitraukusi telefoną, jį nufotografavo. Kai taksi pagaliau sustojo prie dangoraižio, Dhara sumokėjo taksistui ir išlipusi apsidairė. Čia buvo labai daug žmonių, visa tai Dhara trikdė, ji susigūžė vos ne į kamuoliuką, kad tik niekas prie jos neprisiliestų. Ji ėjo kartu su didžiule minia į vidų. Tik įėjus, merginą šokiravo šio pastato dydis ir modernumas. Dhara, po lėto judėjo pirmyn prie aukštyn-žemyn zujančių liftų. Ji vis negalėjo atitraukti akių nuo pastato dydžio ir išplanavimo. Stengdamasi nepamesti žandikaulio Dhara skynėsi kelią į priekį. Pasiekusi liftus, į juos įlipo su daugybę kitų žmonių. Kylant ji vis dairėsi aplinkui. Kai liftas visiškai ištuštėjo, Dhara buvo prilipusi prie lango ir žiūrėjo į vis tolstantį vestibiulį. Kai pagaliau pasiekė patį viršų, Dhara dairydamasi aplinkui ėjo link stogo, stiklinės sienos ją gasdino, nes viskas čia atrodė taip švaru, kad ji net bijojo prisiliesti. Pasiekusi duris ant stogo, Dhara plačiai jas atidarė ir užlipo ant stogo dairydamasi aplinkui.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1346

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Tr. 02 14, 2018 7:04 pm

Gabriel, virpėdamas nuo artumo su jo dievaite, vis apžiūrinėjo grandinę ir radęs spyną, susitelkė ties ja. Aišku, sunku buvo susikaupti kai tokia moteris kone alsavo jam į sprandą, negana to dar ir komplimentą iš jos gavo. Širdis atrodė iššoks iš krūtinės, bet reikėjo susikaupti norint ją išvaduoti. Dėl smarkaus lietaus vanduo blondiniškais plaukais sruvo upeliais, trukdė įžiūrėti ir pačią spyną. Net Hex žodžius buvo sunku išgirsti, o į messengerio suvibravimą nekreipė dėmesio. Bet vis tik, po atidžių ir kruopščių pastangų, vaikinui pavyko susidoroti su užraktu ir jis pergalingai atsistojo.
-Ką sakei?
Su plačia šypsena veide Gabriel pasisuko į savo porininkę. Violetos buvimas šalia labai stipriai įtakojo vaikino visą elgesį ir manieras, bet kažkuri pasąmonės dalelė jam priekaištavo, kad prieš naujus draugus atsiskleidė iš blogosios pusės. Jau pasirodė, kad moka įsilaužti į erdvėlaivį, moka atrakinti ir kitokias spynas. Dar pridėkime prie viso to melavimą ir jo surūgusią miną ir gaunasi pats tikriausias nusikaltėlis. O tokie draugų  nesusiranda. Jau greičiau - priešai ir kalėjimas...
Gabriel dėmesį atitraukė nebetokias šviesas skleidžiančios reklamos. Jis užvertė galvą į stendą ir kaip mat susiraukė.
-Kas per...?

[use: Intrusion]
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2671

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje); Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Tr. 02 14, 2018 7:15 pm

Panašu, kad Gabriel iš karto žinojo ką daryti. Nereikėjo net apsvarstyti galimybių, jis valdė situaciją. Hex užsikišo durklą už diržo ir iš viršaus stebėjo kaip darbavosi blondinas. Nereagavo į jo jautrų kontaktą su Violet, nors matė kaip jo kūnas vis krūpteli. Ir netrukus pasigirdo tylus "trakšt". Gabriel pavyko atrakinti spyną. Tamsiaplaukė išpūtė akis žiūrėdama į vaikiną ir į nukritusią grandinę.
-Džiaugiuosi, kad tu esi čia.
Tai turėjo būti komplimentas, bet Hex nelabai sekėsi su tokiais dalykais. Vis dėl to, ji labai vertino partnerio sugebėjimus. Be jo, nežinia kokiu būdu būtų išsisukusi iš situacijos. Kaip tik tada vaizdas dideliame monitoriuje trijulei virš galvų pasikeitė. Tamsiaplaukė į tai atkreipė dėmesį kai pamatė Gabriel užverstą galvą. Nusekusi jo žvilgsnį ir ji liko nustebusi.
-Nesu mačiusi šio simbolio.
Pakomentavo ir tuo metu išgirdo pašalinių batų kaukšėjimą kiek toliau nuo jų grupės. Nukreipusi žvilgsnį pastebėjo, jog besiartinanti figūra buvo Dhara. Lengviau atsipūtusi Hex pamojavo jai.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Tr. 02 14, 2018 7:20 pm

Gabriel meistriškai atrakino spyną ir grandinė tiesiog dribo ant šlapio balkono grindinio. Violet iš karto pasijuto laisvesnė, palankstė rankas, atsistojo.
-Ačiū tau!
Ignoruodama Hex mergina suplojo rankomis pasisukusi tik į blondiną. Dainininkė atrodė laiminga, jos veidas švytėjo viltimi. Tačiau visą tai nukreipė keistas simbolis dideliame ekrane. Nuo dangoraižio stogo matėsi ir daug kitų miesto pastatų, bei ant jų pritvirtinti ekranai. Visuose buvo rodoma ta pati transliacija. Danguje pasirodė keli sraigtasparniai. Netrukus visame mieste girdėjosi transliacijos įrašo pranešimas.
-Deadly Swords, mes turime vieną iš jūsų!
Iš kart po šių žodžių ryški šviesa apšvietė Violet ir visus šalia buvusius.
-Mes nepasiduosime jūsų įtakai! Neo Kobe jūs nepaimsit!

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Tr. 02 14, 2018 7:30 pm

Dhara pamačiusi kompaniją ir Violet laiminga išsišiepė ir greitesniu žingsniu, nereagupdama į lietų patraukė link kompanijos:
-Pagaliau Jus radau, galvojau numirsiu aš ten belaukdama ir nieko nedarydama... Baltaplaukis mano erdvėlaivyje, tai turėtų būt saugus, jei nepradės siautėti,-pasakė Dhara tik priėjusi prie Hex. Tada pasisuko į likusius du. Violet ji tik šyptelėjo:
-Džiugu, kad Jumis radome, šauniai pasidarbavot,-pasakė ji tiek Gabriel, tiek Hex. Bet tada jos žvilgsnis perbėgo per visą stogą:
-O kur ilgaplaukis pėdsekys?,-paklausė Dhara, bet jos žodžius pertraukė transliacija. Mergina iškart įsispoksojo į ekraną, bet staiga visas stogas nušvito, Dhara iškart pakėlė akis į viršų:
-Manau mums laikas nešdintis, nes tai geruoju nesibaigs,-pasakė Dhara pažiūrėdama į kompanionus.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1346

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Tr. 02 14, 2018 7:51 pm

"Džiaugiuosi, kad tu esi čia" Gabrieliui buvo kaip maloniausia muzika jo ausims. Kots šie žodžiai sklido ne iš jo dievaitės, bet ir kolegės komplimentas paglostė širdį. Juk ko daugiau reikia, jei ne jausmo jog esi kažkam reikalingas? Tačiau greitai tą džiugesį pakeitė kitas, stipresnis jausmas. Prieš jį dabar stovėjo Violet. Jo dievaitė. Jo striukėje. Šiuo metu vaikinas gailėjosi, kad nėra Agni šalia. Ar bent kad jis neturi tokios awesome maikės, kaip anas blondinas.
Netrukus pasirodė Dhara ir priminė apie magą. Ir iš tiesų, apie Ash nebuvo jokių žinių. Negana to, pasigirdo pranešimas, išmušantis iš vėžių, ir akinanti šiesa apšvietė visus buvusius ant stogo. Vaikinas net ranka prisidengė akis ir pažvelgė į šviesos šaltinį.
-Visiškai sutinku
Pritarė Dharos įdėjai blondinas ir atsargiais žingsniais ėmė trauktis link durų nuo stogo.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2671

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje); Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Tr. 02 14, 2018 8:02 pm

Hex apsidžiaugė kai prie jų prisijungė ir Dhara. Tai buvo mergina, kurią tamsiaplaukė prisiminė nuo pat koncerto. Deja, vis nebuvo progos ramiai pabendrauti ir susipažinti. Išklausiusi žinias apie Agni situaciją, mergina linktelėjo. Nieko nepadarysi, tegu ilsisi. Tada Dhara paminėjo Ash.
-Kiek žinau jis liko klube. Gabriel pranešė, kad mes keliaujam, bet iš jo atsakymo negavom.
Hex pasuko žvilgsnį į blondiną, mat paskutinį kartą jį matė su magu. Pasigirdus garsui iš transliacijos mergina krūptelėjo, o išklausiusi pranešimo nužvelgė kitus. Panašu, kad komandos nariai sugalvojo nešdintis iš tos vietos. Tamsiaplaukė sutiko ir Gabriel pajudėjus, nusekė jį. Karts nuo karto apsidairė ar jų niekas neseka, nestebi. Visa situacija klostėsi labai keistai.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Tr. 02 14, 2018 8:05 pm

Violet krūptelėjo klausydamasi transliacijos ir nejučia įsikibo Gabriel į parankę. Juo vieninteliu kol kas pasitikėjo grupėje, mat ir naujai atvykusi mergina atrodė nepatikimai. Galbūt ją tiesiog per daug išgąsdino pagrobimas. Dainininkė tylėdama klausėsi grupės pašnekesių, o šiems nutarus keliauti lauk, be jokių dvejonių prisidėjo. Stengėsi laikytis arčiau Gabriel, kad jis galėtų ją apginti bet kuriuo metu. Vos grupelė pasiekė liftą, kuris turėjo juos nuleisti žemyn, visame pastate dingo elektra. Liftas, pusiau uždarytomis durimis, tiesiog sustingo vietoje, šviesos dingo, valdymo pultai nebeveikė.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Tr. 02 14, 2018 8:42 pm

Kompanijai pradėjus judėti, Dhara patraukė paskui savo draugus, tačiau atsilikdama nuo jų, tarsi juos saugodama iš nugaros. Nuo stogo Dhara ėjo visą laiką atsukus nugarą į savo draugus, tam kad matytų, kad vyksta ir ar niekas jų nepuola, neseka. Kai visi sulipo į liftą ir pastrigo, Dhara šiek tiek baimingai apsidairė aplinkui:
-Reikia iš čia nešdintis, tai pati nestabiliausia vieta,-pasakė Dhara, jos veide matėsi panikos ženklai. Mergina negalėjo pakęsti, kai ji negalėjo liesti žemės. Ji greit priėjo prie durų ir bandė pro tarpą pralįsti ir jas praplėsti, kad šios bent kažkiek plačiau atsivertų:
-Pabandykit kas nors pro liuką išlįsti, gal ten bus geresnis kelias.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1346

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Tr. 02 14, 2018 8:57 pm

Pajutęs Violetos įsikabinimą, Gabriel vos susilaikė "neištyžęs". Gerai, kad situacija reikalavo didelio susikaupimo ir teikė daug adrenalino, kas leido vaikinui išlikti sveiko proto. Visiems pajudėjus link lifto, jis paėmė savo dievaitę už rankos. Viduje klykė dėl emocijų pertekliaus, tačiau išorėje kiek įmanydamas stengėsi atrodyti patikimas. O kadangi rami būsena buvo jo kasdienis gyvenimas, tokiam išorėje sekėsi išlikti.
Kaip ir tikėjosi, negalėjo juk viskas taip sklandžiai vykti. Dingus elektrai sunerimo. Ir vėl Dhara kalbėjo tiesą. Čia jie kaip spastuose, bet nėra garantijos kad tas liftas ims ir nenukris. Pažiūrėjęs ką daro ilgaplaukė ir supratęs jos pasiūlymą, Gabriel paleido Violetos ranką. Jis kiek pritūpė ir sunėrė priešais save abiejų rankų pirštus.
-Hex? Žvilgtelk...
Galvos mostais davė merginai suprasti, kad siūlo ją pakelti iki lifto liuko.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2671

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje); Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Tr. 02 14, 2018 9:10 pm

Hex pirmą kartą matė dangoraižio paskutinįjį aukštą. Ji atsidūrė ant stogo kitokiais metodais, negu likusieji. Stiklinės durys ir sienos ją vertė jaustis nejaukiai, o spalvingi baldai teikė prašmatnumo aurą. Grupelė pasiekė liftą ir įlipo į jį, pasirinko aukštą, į kurį norėjo nusileisti. Lifto durys ėmė užsidarinėti, tačiau staiga užstrigo pusiaukelėje. Tuo pat metu išsijungė ir visos šviesos. Dhara pribėgo prie durų ir bandė pralįsti pro tarpą tarp jų. Gabriel tuo tarpu siūlė žvilgtelėti pro liuką. Hex priėjo prie blondino, vieną koją įstatė ant jo sunertų delnų, kita koja lipo jam ant peties. Atsargiais, bet greitais ir grakščiais judesiais tamsiaplaukė užsilipo partneriui ant pečių ir bandė atidaryti dureles lifto lubose. Po gerų kelių bandymų pagaliau pavyko. Iškišusi galvą apsidairė aplink.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Tr. 02 14, 2018 9:15 pm

Tarpas tarp lifto durų nebuvo didelis, tačiau Dhara galėjo pajusti, jog ji sugebėtų pro jį pralįsti. Merginoms jis neturėjo sukelti per daug problemų. O Gabriel jau reikėtų gerai padirbėti, jeigu bandytų pralįsti pro jį. Tuo tarpu Hex nepamatė nieko įspūdingo. Anga liftui atrodė prabangiau tik tam tikrose vietose. Kitos dalys, kurių nesimatydavo kelionės metu, nekėlė malonumo. Liftą laikė tvirtas pailgas sutvirtinimas, kuriuo jis kilo arba leidosi. Taip pat šonuose matėsi gretimi liftai, kurie taip pat nejudėjo. Šiuos dalykus mergina galėjo matyti tik avarinei sistemai įsijungus. Aplinką apšvietė neryški raudona šviesa. Bet energijos nebuvo pakankmai, kad pajudintų liftus ar įjungtų valdymo panelę.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Kv. 02 15, 2018 3:08 pm

Dhara pralindo pro lifto tarpą, sunkiai, giliai įkvėpus, ji išlindo į tą patį aukštą, kuriame ir įlipo:
-turim problemą, merginos pralys, bet vaikinas...,-Dhara susimastė dėl jo vardo.
-reikia sugalvoti kaip jam pralysti, nes pro čia jis tikrai netilps,-mergina kalbejo per duru tarpą.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1346

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Kv. 02 15, 2018 3:20 pm

Gabriel prilaikė Hex. Jis išsitiesė ir stengėsi tvirtai stovėti, kad nesukeltų jokių nepatogumų merginai, esančiai ant jo pečių. Tuo pačiu stebėjo kaip sekasi Dharai pralįsti pro duris. Jis per tą plyšelį tikrai neprasispraus. Įdomu, ar jam užtektų jėgų plačiau praverti duris. Bet matant kokio jos storio, gal ir nereikėtų net vargintis.
-Kaip ten vaizdas viršuje?
Jis užvertė galvą į plyšį, pro kurį dairėsi Hex.
-Gal jūs visos vis tik pabandykite išlipti iš lifto? O aš kaip nors pro kitur jus pasivysiu. Nejauku čia ilgai stoviniuoti uždarytiems. Nežinia kas gali nutikti, jei liftas nepajudėjo net ir po avarinės energijos pateikimo.
Kalbėjo gal daugiausia su Hex. Nenorėjo, kad merginos išsiskirstytų. Tuo labiau su ja ilgiausiai buvo bendravęs iš visų ir pasitikėjo. Ir pirmenybė buvo Violet išgelbėjimas, o ji tikrai išlips iš lifto ir nereikės jai bala žino kur kabarotis.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2671

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje); Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Kv. 02 15, 2018 3:36 pm

Besidairydama virš lifto Hex matė tik tikrą nusivylimą keliančią situaciją. Sienose nebuvo jokių pravirų plyšių, pro kuriuos būtų galima patekti į kitus aukštus. Gretimi liftai taip pat kabėjo savo vietose, skirtinguose aukščiuose. Liftą su viršumi jungė didelis pailgas sutvirtinimas, bet ir juo nelabai apsimokėjo kopti, mat net ir su akies implanto pagalba nepamatė nė vieno praėjimo į dangoraižio patalpas. Staiga Dhara pareiškė, jog pro lifto durų plyšį buvo įmanoma pralysti. Tai išgirdusi tamsiaplaukė kuo atsargiau nulipo nuo Gabriel pečių stengdamasi netyčia neįspirti jam ar nenuspausti jo peties. Hex žvilgtelėjo į kitoje durų pusėje stovėjusią partnerę, visi kiti dar buvo lifte. Blondinas pradėjo reikšti savo idėjas, bet mergina atsisukusi į jį papurtė galvą.
-Pro viršų niekur nenueisi. Visi liftai sustoję, o nė vienos kitų aukštų durys nėra atidarytos. Nepamačiau jokio plyšio, pro kurį būtų galima papulti į pastato patalpas.
Pareiškė tiesiog brutaliai nužudydama visas vaikino viltis pasivyti merginas joms palikus liftą. Tačiau tamsiaplaukė neketino palikti partnerio vieno. Ypač situacijai pakrypus tokia nepalankia linkme. Ji buvo įsitikinusi, jog blondino sugebėjimų dar prireiks norint palikti pastatą.
-Bet aš manau, kad galiu tave iš čia ištraukti.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Kv. 02 15, 2018 3:47 pm

Violet labai nerimavo. Ją baugino dingusi elektra ir avariniui mechanizmui įsijungus viską blankiai švietusi raudona šviesa. Negana to paaiškėjo, jog pro durų tarpą ne visi sugebės pralysti. O tas vienintelis, kuriam nepavyktų, buvo jos patikimas fanas. Atrodė blogiau ir negalėjo būti. Dairydamasi tai į Dharą, kuri jau stovėjo kitoje lifto durų pusėje, tai į Gabriel, kurio viltis buvo sudaužyta, dainininkė nebežinojo ką ir daryti. Turbūt teks keliauti su merginomis ir iškviesti pagalbą progai pasitaikius. Bet staiga Hex pareiškė, jog gali ištraukti vaikiną iš lifto. Iš karto mintyse kilo klausimas "kaip?". Skeptiškai žiūrėdama į tamsiaplaukę ir gailiu žvilgsniu nužvelgdama savo faną, Violet nusisuko ir nesunkiai pralindo pro lifto durų tarpą į Dharos pusę.
-Nežinau kokiais stebuklingais būdais ji ketina jį ištraukti iš lifto, bet manau mums reikėtų paieškoti pagalbos. Juk ji pati sakė, kad pro viršų išeiti neįmanoma, o pro tą tarpą jis netilps.
Iš kart pradėjo sakyti savo idėjas rudaplaukei merginai tikėdamasi, jog bent ji mastė racionaliai.
Per visą tą laiką į viršutinį dangoraižio aukštą neatėjo jokia pagalba ar apskritai gyvi asmenys. Komanda ten buvo vieni. Laimei, ne visas pastato duris valdė elektroninės sistemos, bet elektrai dingus, naviguoti po pastatą pasidarė daug sudėtingiau.

Situacija pasikeitė. Neskubėkite rašyti, kad išeinate iš pastato kaip į jį ir įėjote. Kiekvienas veikėjas turi mesti [Game dice]. Išridenta kauliuko reikšmė nulems kaip seksis kiekvienam veikėjui.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Tr. 02 28, 2018 3:22 pm. Redaguota 1 kartą

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Tr. 02 28, 2018 2:57 pm

Dhara klausėsi kas vyksta lifte, pro tarpą, ką jos kolegos sprendė daryti. Kai tik pralindo Violet, Dhara padėjo merginai paduodama jai ranką:
-Manau, Jūs nepyksit, kad mes su Violet nueisim paieškoti pagalbos, o tada Jūs pabandykite išsikrapštyti iš čia,-pasakė Dhara savo kolegoms lifte. Ji pasitikėjo Hex, neaišku kodėl, bet ši mergina jai atrodė pakankamai gudri, kad išsisuktų iš šios situacijos. Tuo metu iškart apsisuko ir apsidairė aplinkui. Ant stogo grįžti nežadėjo, nes nuo ten niekur nenueisi ar vienaip, ar kitaip. Dhara atsisukus į Violet tarė:
-Būk visada šalia ir neatsilik,-ir po lėto pradėjo eiti į priekį ieškodama avarinių laiptų.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1346

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Tr. 02 28, 2018 2:57 pm

The member 'Dhara' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1423 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume