Alton Plaza [Landing site]

Puslapis 1623 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 04 10, 2018 4:03 pm

Stebėti Gabriel buvo gan įdomu, tad vaikinas dažnai galėjo pajausti tylų dievaitės žvilgsnį karts nuo karto pasisukantį į jį. Kadangi ant galvos buvo užmestas kapišonas, Violet nusprendė įsipatoginti ir pilnai apsirengė vaikino striukę. Mat iki tol ji tiesiog gulėjo ant pečių. Kol komandos nariai tarėsi dėl tolimesnių veiksmų, dainininkės akys šokinėjo nuo vieno kalbančiojo iki kito. Mintys apie kitos laiptinės paiešką vargino, bet mergina negalėjo skūstis. Vis dėl to jie ją išgelbėjo iš labai nemalonios situacijos su baisiais tipais. Neturėdama ką veikti, Violet tiesiog trypinėjo vietoje karts nuo karto pasisukdama ir žvilgtelėdama į laiptų apačią kiek išėjo jų pamatyti.
Pokalbio įkarštyje visi galėjo išgirsti dviejų asmenų žingsnius. Jie sklido iš apačios ir lėtai kilo į viršų.

Moteriškas balsas:
-Manai tai gera idėja?
Vyriškas balsas:
-Kodėl gi ne? Visi vis tiek bus nulipę į apačią ieškoti išėjimo. Geriau grūsiesi pro jų minią?
Trumpa pauzė ir vėl moteriškas balsas:
-Hai hai, kaip visada tu esi teisus.
Nusijuokė.
-Na, bent niekas mums nesutrukdys.
Juokas.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Sk. 04 15, 2018 11:35 am

-Tai tada nuspręsta, mes einam į pačią apačią,-pasakė Dharą ir nužvelgusi visą savo grupę, šyptelėjo ir patraukė žemyn. Tačiau mergina padėjo vos porą žingsnių, po kurių, iškart išgirdo žingsnius ir poros balsus. Ji atsisuko į Hex, tada pažiūrėjo į Violet, po to iškart pakėlė akis į Gabriel ir dar kartą nuleido į Violet, tarsi vaikinukui parodydama, kad ją užstotų ir apgintų, kad niekas jos neatpažintų. Tada greit atsisuko į priekį. Stovėti buvo nelogiška, todėl Dhara pradėjo eit į priekį įtempusi ausis ir stengdamasi išgirsti pokalbį geriau, po truputi leisdamasi vis žemiau, mergina tikėjosi nesutiksianti problematiškų žmonių, o tik geranoriškus, kurie sutiks padėti, nes tikėjosi išgauti iš artėjančios poros daugiau informacijos apie padėtį apačioje.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1346

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Sk. 04 15, 2018 6:01 pm

Pajudėjus Dharai, pradėjo laiptais leistis ir jis, o merginai sustojus, pasielgė taip pat kaip ji. Blondinas judėjo šalia Dharos, nes norėjo užtikrinti saugumą iš priekio. Kadangi jie patys leidosi nuo viršaus, tai iš ten nejautė gresiančio pavojaus, o va apačia nepasitikėjo. Ir pasirodo ne be reikalo. Nors geriau įsiklausius į kalbas, tai žodžiai atrodė buvo tariami kvailos įsimylėjelių porelės.
Užteko akimirkos, kad visi susižvalgytų. Gabriel suprato rudaplaukės mestą akių kontaktą. Jis leido merginai kiek nutolti į priekį. Tuo metu pats atsistojo grynai priešais Violet, atsukdamas jai plačią savo nugarą.
-A..aš atsiprašau... bet pasistenki..t.. l-la-laikytis manęs kiek galima arčiau... už nugaros... pabandykit pasislėpti...
Turbūt pirmą kartą gyvenime taip mikčiojo. Dar prieš nieką nebuvo toks pasimetęs ir dar niekada nesibaimino taip paliesti kito asmens. Jam už nugaros stovėjo tikra dievaitė.
Vaikinas neskubėdamas pradėjo leistis laiptais žemyn.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2671

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje); Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pir. 04 16, 2018 1:20 pm

Hex buvo skeptiškai nusiteikusi dėl kelio tęsimo pasirinktais laiptais, bet kadangi komanda pajudėjo žemyn, ji nuo jų neatsiliko. Kažkuriuo metu buvo pagalvojusi, jog galėtų atsiskirti ir nubėgti paieškoti kito išėjimo, bet galiausiai atmetė strategiją, nes tai galėjo ne tik apsunkinti visos komandos darbą, bet ir sugaišti daugiau laiko. Juk nebuvo aišku, kuris kelias atves juos iki tikslo greičiau ir saugiau. Garsai iš apačioje buvusių aukštų vis garsėjo, o netrukus kažkas prakalbo visai po jais. Komanda staiga trumpam sustingo ir susižvalgė. Tamsiaplaukė žvilgtelėjo į Violet, bijodama, kad ši nepasielgtų kaip nors nenuspėjamai, ir tada į laiptus, kur netrukus pasirodė tarpusavyje besišnekučiuojanti porelė. Hex susikišo rankas į striukės kišenes ir žingsniavo tolyn, lyg niekur nieko. Tikėjosi, kad jų grupė nesukels jokio įtarimo ir sėkmingai prasilenks su nepažįstamaisiais.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pir. 04 16, 2018 1:33 pm

Violet lipo kartu su savo gelbėjimo komanda žemyn tikėdamasi nesutikti jokių fanų ar kitų asmenų, kurie galėtų atkreipti į ją dėmesį. Visi nuotykiai vargino dainininkę. Pagrobimas, dingusi elektra, o dabar ir iš pastato ramiai išeiti nebegali. Tačiau nesiskundė ir netrukdė nepažįstamiesiems daryti savo darbo. Vis dėl to laukė, kol kažkas atsiųs gelbėjimo komandą jos surasti. Beliko tik ištrūkti iš pastato, o tada viskas turėjo pasidaryti lengviau. Bet dar viena kliūtis pasirodė anksčiau, negu komanda tikėjosi. Visiškai nesipriešindama pasitraukė Gabriel už nugaros ir išklausė jo mikčiojimo. Tai privertė dievaitę šyptelėti. Mergina nieko neatsakė, bet uždėjo delną blondinui ant nugaros ir sekė jį nuleidusi galvą žemyn, kad plaukai ir kapišonas uždengtų jos veidą.

Porelė nustojo kalbėtis ir pakėlė akis į viršų pamatę, jog grupelė dangoraižio lankytojų leidosi žemyn ir reikės prasilenkti. Laiptinėje degė tik blanki rausva avarinė šviesa, tad matomumas buvo prastokas. Bet vis dėl to peržvelgęs kompaniją Gabriel bendraamžis šyptelėjo ir sustojo pasikalbėti.
-Yo, seni, tau ir pasisekė. Kur keliauji su šiomis trimis gražuolėmis?
Jo partnerė taip pat sustojo, bet nelabai patenkinta peržvelgė savo draugą bei sutiktą kompaniją. Jai konkurencija su kitomis moterimis nepatiko, o viena likti irgi nenorėjo.
-Jeigu leidžiatės žemyn iki pagrindinio išėjimo, tai jums nepasisekė. Ten tokia masė žmonių, kad kelias atsilaisvins tik po geros pusės dienos. Arba kol atvyks apsauga ir sukontroliuos situaciją.
Pakomentavo mergina norėdama sutrumpinti pokalbį su nepažįstamaisiais.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Pir. 04 16, 2018 2:51 pm

Matydama, kad komanda puikiai susitvarkė su Violet užstojimu, Dhara tik šyptelėjo. To ir reikėjo tikėtis iš komandos. Mergina ėjo viena iš pirmųjų, šalia Gabriel, kad užstotų Violet iš šono. Kai pagaliau prieš juos išniro porelė, Dhara nužvelgė juos akimis nuo galvos iki kojų. Vaikino komentaras privertė Dhara susiraukti ir sugniaužti kumštį. Prakalbus jo draugei, ji išklausė jos žodžius, viduje atsiduso ir įjungė patį durniausią ir nekalčiausią veidą pasaulyje:
-Ten tikrai tiek daug žmonių? Ką mums daryti, aš bijau čia pasilikti man klaustrofobija,-baikščiu balsu pasakė Dhara, jos akys buvo didelės ir baimingos, o viduje ji vimčiojo nuo pasišlykštėjimo savo suvaidintu balsu:
-Gal Jūs žinote kokį kitą išėjimą, aš norėčiau kuo greičiau iš čia išeiti,-Dharos akys pasidarė ašarotos, didelės ir žiūrėjo tiesiai į merginą su vaikinu.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1346

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Pir. 04 16, 2018 4:19 pm

Gabriel visa nugaro užkaito nuo Violet delno. Beliko tik melstis, kad nepradėtų žliaugti prakaitas, nes per maikę labai lengvai pasijustų ir būtų per daug žiauru jo dievaitės atžvilgiu.
Vaikinas tikėjosi, kad su artėjančia porele jie lengvai prasilenks, tačiau jo norai neišsipildė. Negana to, jį dar užkalbino. Ir taip sudėtingai, kad taip greitai paprastai neatsakysi. Čia reikėjo atsargiai rinktis žodžius... kad nesukelti įtarimo ir kad vėliau negauti į kailį nuo savo komandos. Blondinas tik žvilgtelėjo į porelę savo surauktais antakiais ir instinktyviai atmetė ranką atgal, delną uždėdamas ant Violet šono, lyg mėgindamas ją dar labiau paslėpti iš kitos pusės nei stovėjo Dhara. Laimei pastaroji mergina prašneko ir beliko tikėtis, kad tema bus nukreipta jiems reikiama linkme. Nors merginos perkreiptas verkšlenimas nustebino Gabriel ir jis nustebęs pasuko žvilgsnį į rudaplaukę. Pasijautė, jog tuoj liks atsakingas už visas savo tris merginas, kas jo situaciją dar labiau apsunkintų. Bet Dharos paskutinis klausimas suteikė vilties, ir jis suklusęs laukė atsakymo.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2671

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje); Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pir. 04 16, 2018 4:42 pm

Kažkodėl nujaučiau, kad to neišvengsim.

-Tch..
Eidama gale savo komandos išleido praktiškai kitiems negirdimą nepasitenkinimo garsą matydama kaip porelė sustojo priešais juos ir pradėjo pokalbį. Išklausė abiejų vaikino ir merginos žodžių, o pastarieji patvirtino Hex spekuliacijas. Nusileisti iki apačios bus nelengva šiuo keliu. Antra viltis buvo, kad porelė išsigąs jų kompanijos ir norės pasišalinti. Juk Gabriel visada buvo susiraukęs, o tamsiai apsirengusi tamsi mergina tamsiomis akimis irgi neprisidėjo prie lengvai prieinamų asmenybių. Bet staiga Dhara prakalbo nesavu balsu ir sumalė kažkokią nesamonę. Pakėlusi antakį Hex nužvelgė nepažįstamuosius, gal suveiks. Pati tylėjo ir stebėjo kaip rutuliosis veiksmas. Jeigu reikės, įsikiš.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pir. 04 16, 2018 5:19 pm

Dhara geriau įsižiūrėjusi į laiptinėje sutiktą porelę galėjo pastebėti, jog jie galėjo būti bendraamžiai. Vyras buvo raudonų paaugintų, bet pečių nesiekiančių plaukų. Šie šiek tiek suvelti, bet atrodė stilingai apkritę veidą ir ausis. Vilkėjo jis tamsiai raudonas kostiumines kelnes ir juodus pusiau prasegtus marškinius. Ant krūtinės buvo tatuiruotė, bet jos matėsi tik nedidelis lopinėlis. Jo kompanionė buvo šviesiaplaukė, plaukai tik šiek tiek lenkė pečius, ji vilkėjo trumpą juodą suknelę. Kitais žodžiais tariant - tipiniai prabangaus dangoraižio svečiai, kuriuos galėtum sutikti brangiame restorane arba kazino. Jų daiktai greičiausiai buvo palikti viename iš viešbučio kambarių, mat nieko su savimi jie lyg ir neturėjo.

Raudonplaukis besišypsodamas taip pat nužiūrėjo sutiktą kompaniją. Nors kreipėsi į Gabriel, į jį žiūrėjo mažiausiai. Visiškai praignoravo jo surauktus antakius, nusukdamas akis į Hex, bet ir ši tamsi mergina neskleidė draugiškų emocijų. Staiga prakalbo Dhara nukreipdama visų dėmesį į save. Jos trumpas vaidinimas sukėlė nepažįstamajam vyrui didesnę šypseną. Šis priėjo prie merginos ir švelniai, bet drąsiai paėmė jos ranką. O kitos rankos pirštu perbraukė jai per skruostą, lyg norėdamas įsitikinti, jog ši nepradėjo verkti.
-Nesijaudink, brangioji. Aš tave išgelbėsiu. Galim nueiti į kokią erdvesnę patalpą: baseiną, restoraną, klubą, kur tik nori - visur tuščia! O ten palauksime, kol mano asmeninis pilotas atskris su sraigtasparniu mūsų paimti.
Bekalbėdamas su rudaplauke vaikinas netyčia pastebėjo jai ir Gabriel už nugarų besislėpusią merginą. Jos kojas ir taip matė belipant laiptais, bet niekaip negalėjo pamatyti jos veido per kapišoną. Nespėjus jam užsiminti apie tai, jo draugė priėjo prie jo ir Dharos. Piktai pasižiūrėjusi į abu, savo ranka greitai išskyrė juos. Šviesiaplaukė atrodė aiškiai nepatenkinta savo draugo elgesiu.
-Baik meilintis kiekvienai sutiktai moteriai. Negi nematai, kad ji meluoja!?
Priešingai negu raudonplaukis, mergina pastebėjo kaip keitėsi Dharos emocijos iš surauktų antakių ir suspausto kumščio iki staiga nenaturaliai nutaisyto balso ir apsiašarojusių akių. O kad užbaigti reikalus su grėsmę kėlusiomis merginomis (Gabriel ne konkurentas), atsakė į rudaplaukės užduotą klausimą.
-Sekmės tokio ieškant. Neabejoju, kad visur kur galima išeiti, bus užplūsta masės žmonių, kuriems kaip ir jums rūpi nešdintis iš čia. Bet žinot ką? Susiskambinau su drauge, o ji pasakė, kad net neverta mums taip skubėti palikti šio pastato. Pasirodo mieste pilna nusikaltėlių ir žmogžudysčių, gatvėse chaosas, elektra dingo visoje planetoje. Ar bent šiame mieste. Taip, kad galit susirasti dar kitų neužokupuotą vietelę ir palaukti, kol atvyks apsauga gelbėti liftuose užstrigusių nelaimėlių.
Išsakė viską piktoku tonu kuo greičiau, kad galėtų nusitempti savo draugą toliau nuo nepažįstamųjų merginų.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Trip on Pen. 06 15, 2018 5:40 pm

Erdvėlaiviui besileidžiant prie pat žemės, keliaiviai jau ėmė vis garsiau šurmuliuoti. Ir greitai vaikiinas suprato dėl ko. Planeta atrodė daug tamsesnė nei kad per paskutinį vizitą. Trip alkūne bakstelėjo Missy į šoną, pabudintų ją iš ilgo monologo apie buteliukus ir atkreiptų dėmesį į padetį. Kadangi erdvėlaivis neketino niekur kilti, nebuvo kitos išeities kaip tik lipti laukan kartu su visais.
- Mmm...
Numykė nepatenkintu tonu dairydamasis aplinkui tarp bandos besiskirstančių žmonių.
- Should we inform HQ?
Sumurmėjo nelabai žinodamas ko imtis toliau.
avatar

Trip
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 1356

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: 1 DEF, +1 DMG, +1 Dice Roll; Batai +3 Dice Roll; Peiliai +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Missy on Pen. 06 15, 2018 5:47 pm

Buteliukų rinkimo idėja taip sužavėjo Missy, kad ji nė nepažiūrėjo vaizdo pro langus iki kol Trip nepertraukė jos. Bet tuo metu visi kaip tik pradėjo lipti laukan, tad mergina pasekė kitų keleivių pavyzdžiu ir užsidėjusi kapišoną išlindo į šlapias Alton Plaza gatves. Tik tada šviesiaplaukė atkreipė dėmesį į kai ką labai neįprasto - tamsą. Praeitą jų kelionę į Neo Kobe padėtis buvo tokia kaip ir visada. Bet šį kartą viskas skendėjo tamsoje, gatvėse matėsi panika, miesto apsauga išėjusi iš rikiuotės, eismas sukilęs iki tokio lygio, kad sunku buvo kažkur ir nusigauti.
-Emmm..
Numykė besidairydama ir visiškai nepatenkinta matomu vaizdu.
-Manai HQ apie tai nežino?
Į Trip klausimą atsakė kitu klausimu. Būtų sunku patikėti, kad F.E.A.R. su tokiu informacijos indėliu ir masyviais šaltinių skaičiais nežinotų apie Neo Kobe įvykį. Bet jeigu dar neatėjo nauji nurodymai, tai reiškė, jog organizacija į tai nesikišo.
avatar

Missy
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 564

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
9/9  (9/9)
Effects: 2 DEF, +1 DMG; Liemenė +1 DEF, Batai +1 Dice Roll; Sniper Rifle +3 DMG (Crit=stun)

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 15, 2018 5:54 pm

Kol porelė dairėsi ir bandė susigaudyti pakitusioje Neo Kobe aplinkoje, tolumoje staiga pasigirdo riksmas. Kuo toliau, tuo daugiau žmonių spiegdami bėgo į šonus. Netrukus pasimatė chaoso sukėlėjas. Didelis robotas žingsniavo gatvėmis erdvėlaivių nusileidimo aikštelės link. Jo masyvios kojos trypė viską pakeliuj, gyvą ar ne. Ant roboto pečių buvo įtaisytos raketos, ant rankų smulkesni šaunamieji ginklai, o iš akių šaudė lazeriai. Ši bejausmė mašina naikino viską savo kelyje ir aplinkui. Netikėtai raketa praskriejo visai pro pat Trip ir Missy bei susprogdino BIT erdvėlaivį prieš pat jam išvykstant atgal į Beyond kosminę koloniją.

Trip ir Missy prarado po 1 HP nuo smūgio bangos jiems už nugarų.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Trip on Pen. 06 15, 2018 6:03 pm

Missy žodžiuose buvo tiesos - F.E.A.R. tikrai žinojo apie įvykius planetoje, tačiau naujai atvykęs personalas keitė situaciją.
- Manau mum reikia iš čia din..
Nebaigė sakinio mat pasigirdo riksmai ir žmonės ėmė bėgti į skirtingas puses. Greitai paaiškėjo kodėl. Vos užsidegė raketos kuras, Trip jau buvo pradėjęs judėti pirmosios uždangos link. Jei ne mokymai ir greita reakcija, sprogimas už nugaros būtų padaręs daugiau žalos. Po ryškiaigatvęs apšvietusio sprogimo Trip nusivoliojo grindimis kelis metrus ir mikliai stryktelėjęs ant kojų pasislėpė už pirmo pasitaikiusio transporto. "Status?" iškart pasiteiravo Missy būklės per Cyberbrain. Truputi peek'ino per kampą stebėdamas robotą.
avatar

Trip
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 1356

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: 1 DEF, +1 DMG, +1 Dice Roll; Batai +3 Dice Roll; Peiliai +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Missy on Pen. 06 15, 2018 6:10 pm

Nors Missy suprato Trip neužbaigtą sakinį, tačiau nespėjo į jį atsakyti, mat roboto paleista raketa jau lėkė į juos. Mergina tiesiog šoko artimiausio pašalinio erdvėlaivio link ketindama pasinaudoti juo kaip priedanga nuo smūgio, tačiau nevisai spėjo. To pasekoje smūgio banga vis tiek ją palietė ir pargriovė. Neleisdama sau gulėti atviroje vietoje mergina vis dėl to užlindo už priedangos ir žvilgtelėjo į rudaplaukį vaikiną. Dabar jie buvo nemažu atstumu nutolę vienas nuo kito ir slėpėsi už skirtingų erdvėlaivių.
"Dabar būtų pavojinga skristi lauk. Tas robotas mus gali pašauti bekylančius."
Nusiuntė partneriui žinutę naudodamasi privačiu ryšiu per cyberbrain.
"Galėčiau mesti į jį granatą. Galbūt pavyktų neutralizuoti problemą ar bent duoti tau laiko nusitaikyti. Bet aplink per daug civilių."
Pranešė savo pastebėjimus stebėdama aplinką ir akimis analizuodama priešą.
avatar

Missy
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 564

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
9/9  (9/9)
Effects: 2 DEF, +1 DMG; Liemenė +1 DEF, Batai +1 Dice Roll; Sniper Rifle +3 DMG (Crit=stun)

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Trip on Pen. 06 15, 2018 6:37 pm

Prieš pradėdamas counter ataką, Trip nusprendė pabandyti viską išspręsti gražiai. Daugumoje planetų esantys goverment robotai yra sukurti atpažinti F.E.A.R. narių siunčiamą kodą per cyber brain. Tą vaikinukas ir bandė padaryti, tačiau kodo niekas nepriėmė. Robotas greičiausiai buvo piratinės kilmės, "samadielnas" ir su juo susišnekėti neišeis. "Looks like we have no choice. Mano pusėje civilių beveik nėra. Atkreipsiu jo dėmesį tad naudokis proga" Tai taręs vaikinas išlindo ir ėmė šaudyti į robotą.


Paskutinį kartą redagavo Trip, Pen. 06 15, 2018 6:37 pm. Redaguota 1 kartą
avatar

Trip
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 1356

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: 1 DEF, +1 DMG, +1 Dice Roll; Batai +3 Dice Roll; Peiliai +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 15, 2018 6:37 pm

The member 'Trip' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Missy on Pen. 06 15, 2018 6:52 pm

"Got it!"
Pritarė partnerio planui ir iš pasalų stebėjo veiksmą. Iš pradžių reikėjo persirikiuoti į kitą vietą, mat iš to kampo, iš kurio žvelgė Missy, buvo per daug civilių ir granatą mesti buvo pavojinga. F.E.A.R. neturėjo kištis į kitų planetų reikalus be specialių nurodymų, tuo labiau žaloti niekuo nesusijusius rezidentus, tad taip rizikuoti mergina negalėjo. Apsidairiusi pamatė erdvėlaivį stovėjusį geresnėje pozicijoje. Naudodamasi Trip pagalba nukreipiant roboto dėmesį, Missy pasiekė nužiūrėtą erdvėlaivį ir atsirėmusi į jo šoną savo nugara išsitraukė granatą.
"Ok, metu granatą, būk pasiruošęs."
Perspėjo partnerį ir atsisuko peržvelgti situacijos. Įsitikinusi, jog Trip nekilo grėsmė ir aplink nesimaišė pašaliniai asmenys, šviesiaplaukė ištraukė apsaugą ir sviedė granatą į robotą.

[Use: Grenade]
avatar

Missy
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 564

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
9/9  (9/9)
Effects: 2 DEF, +1 DMG; Liemenė +1 DEF, Batai +1 Dice Roll; Sniper Rifle +3 DMG (Crit=stun)

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 15, 2018 6:52 pm

The member 'Missy' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 15, 2018 7:00 pm

Trip išsitraukus ginklą ir pradėjus šaudyti į robotą, aplinkiniai žmonės ėmė dar labiau panikuoti. Vos po kelių minučių aplink du F.E.A.R. organizacijos narius bei robotą nieko gyvo nebeliko. Visa gatvė Alton Plaza distrikte tiesiog išsivalė. O galbūt žmonės apleido ir kelias artimiausias gatves, nebuvo aišku. Vaikino šūviai buvo itin galingi ir padarė nemažai žalos priešui. Nukrito dalis jo rankos su šaunamaisiais ginklais ir sugedo vienas iš lazerių galvoje. Bet staiga atskridusi ir išsprogusi granata padarė dar daugiau žalos. Roboto galva nulėkė nuo jo kūno kaip ir sveikoji ranka, kuri visiškai atsiskyrė. Nepaisant viso to, didelis roboto pagrindas vis dar stovėjo viduryje gatvės. Jis funkcionavo net be galvos. Vienintelis jam likęs ginklas buvo raketos ant likusio peties. Nedelsdamas jas ir iššovė į du erdvėlaivius, už kurių slėpėsi Trip ir Missy.

Pirmas dice - Trip, antras - Missy.
Captain carried out 2 launched of one Battle (Image not informed.) :
,

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Trip on Pen. 06 15, 2018 7:15 pm

Po nemažo sprogimo Trip išlindo pasižiūrėti rezultato. Dūmam skirstantis girdėjosi krentančios roboto dalys, o prasisklaidžius galima buvo įžiūrėti jo liekanas.
- Yosh. We did..
Nebaigė sakinio nes robotas vėl pajudėjo.
- So persistant.
Tsaktelėjęs liežuviu pasiskundė ir vėl stipriau suspaudė ginklą rankose. Vos raketos pasisuko į jo pusę, Trip pasileido bėgti sekančio cover link. Kaip buvo mokyta krito ant žemės su pilvu ir rankomis užsidengė galvą. Nepaisant to sprogimas įvyko per arti ir kelios mažos nuolaužos milžinišku greičiu tarsi kulkos susmigo į koją. Sukandęs dantis nusitaikė į roboto kojas iš po mašinos ir nuspaudė gaiduką.
avatar

Trip
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 1356

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: 1 DEF, +1 DMG, +1 Dice Roll; Batai +3 Dice Roll; Peiliai +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 15, 2018 7:15 pm

The member 'Trip' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Missy on Pen. 06 15, 2018 7:29 pm

Išmetusi granatą Missy nestovėjo vietoje. Ji iš karto bėgo link kito erdvėlaivio numatydama, kad jeigu robotas atlaikys ataką, kontraatakuos nieko nelaukdamas. Vis dėl to raketa atskriejo greičiau, negu mergina galėjo pasislėpti, tad jai bekrentant ant žemės bandant išvengti bangos, smūgis ją vis tiek šiek tiek pabloškė tolyn.
-Ugh, what an ass.
Sumurmėjo sau panosėje ropodama prie artimiausios priedangos. Kaip tik tada išgirdo Trip šūvius ir atsisuko pasižiūrėti situacijos. Robotas turėjo būti visai leisgyvis nuo žalos, kurią padarė vaikino ginklas bei granata.
-Yosh, it's all or nothing!
Pasikliaudama tuo, kad partneris ją pridengs, Missy pasileido bėgti tiesiai roboto link. Raketos nepataikys, jeigu ji bus visai arti. Pasiekusi robotą mergina smogė kumščiu jam iš visų jėgų.
avatar

Missy
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 564

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
9/9  (9/9)
Effects: 2 DEF, +1 DMG; Liemenė +1 DEF, Batai +1 Dice Roll; Sniper Rifle +3 DMG (Crit=stun)

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 15, 2018 7:29 pm

The member 'Missy' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 15, 2018 7:33 pm

Trip šūviai toliau sėkmingai skaldė dalis nuo roboto kūno. Kai Missy pasiekė priešą, šis jau vos pastovėjo. Visas petys su raketomis buvo numuštas kaip ir kiti ginklai. Pats robotas vos begalėjo pajudėti, tad daug pasipriešinimo iš jo mergina nesulaukė. Jos smūgis taikliai rėžėsi į metalinį korpusą priversdamas visą konstrukciją nukristi žemyn ir pilnai subyrėti. Kova buvo baigta, grėsmė sunaikinta. Gatvės aplink kovą buvo tuščios ir tai dar labiau išryškino miesto tamsą. Tik dangume zuję taksi turbomobiliai ir sraigtasparniai apšvietė miestą judančiais šviestuvais.

Event "Didelis robotas šturmuoja Neo Kobe miesto gatvėmis" Complete! Trip ir Missy meta [Reward dice].

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20611

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Trip on Pen. 06 15, 2018 8:14 pm

- Wheew..
Galiausiai atsiduso vaikinas supratęs, kad robotas pribaigtas. Nerangiai atsistojo pasiremdamas į šalia esančią mašiną. Neskubėjo gražinti ginklo į dėklą.
- Seriously, tau kelių varžtų trūksta. What's up with fist fighting robots and monsters.
Šmaikščiai pakomentavo merginos poelgį. Tuomet žvilgtelėjo į savo sužeistą koją.
- Visa kelionė ir treatment per niek..
Skundėsi su atodusiu. Tuomet šiek tiek susiraukė.
- Ir ką veikia Neo Kobe policija? Ne mūsų darbas rūpintis gatvių sauga.
avatar

Trip
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 1356

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: 1 DEF, +1 DMG, +1 Dice Roll; Batai +3 Dice Roll; Peiliai +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1623 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume