Alton Plaza [Landing site]

Puslapis 1933 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Št. 06 30, 2018 2:31 pm

-Tch.
Išleido nepasitenkinimo kupiną garsą pamačiusi, kad durklo ašmenys niekaip negalėjo prakirsti kaukės. Matomai ji buvo specialios gamybos. Tai reiškė, jog merginai reikės ieškoti geresnio ginklo, kai išsinešdins iš dangoraižio ir pristatys Violet užsakovams - jos apsaugos komandai. Malf persimainęs tonas ir jo išsakyti žodžiai, net pakitęs juokas, privertė tamsiaplaukę susimąstyti. Ji trumpam atsitraukė nuo priešo ir kelias minutes tiesiog stebėjo kaip reagavo kiti. Tačiau jos partneriai buvo per daug įniršę, tad baudė vyrą skaudžiais smūgiais ir vertė jį kalbėti naudodami smurtą. Per tą laiką Hex spėjo suprasti, kad kaukėtojo jie taip paprastai neatsikratys. Vis gi, jis buvo jų partnerio žudikas. O mergina netikėjo, kad Ash būtų taip lengvai pasidavęs. Žinoma, nežinojo ir kaip viskas įvyko. Bet toliau kovoti nematė prasmės. Laiko atgal neatsuksi. Net jeigu jie sumuš Malf, be jo grupuotėje yra daugiau narių ir jie greičiausiai vis tiek darys ką suplanavę. Tuo tarpu Violet buvo šalia ir gyva. Prioritetas turėjo būti jos išgelbėjimas. Nuleidusi akis žemyn į priešą, Hex nusprendė pabandyti pasinaudoti jo pasiūlymu. Išlaisvinti vyro negalėjo ir net nenorėjo. Idealiausia būtų jiems išgauti informaciją ir pasprukti iš pastato paliekant jį surakintą, be galimybės sekti. Dharos klausimai buvo pakankamai konkretūs, todėl tylėdama tamsiaplaukė laukė atsakymo.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Št. 06 30, 2018 2:55 pm

Gabriel smūgis galingai rėžėsi į Malf galvą. Vyras net nusikosėjo, tačiau per kaukę jo veido nesimatė.
-Hii..
Jau buvo bepradėjęs juoktis kai staiga atėjo ir Dharos puolimas - it kulka atskriejęs akmenukas. Nors ir labai greitas, tačiau smūgis neprakirto kaukės. Joje liko tik nežymus įdubimas, mini deformacija. Bet nepaisant to skausmas nemaloniai perėjo per galvą. Apatinė vyro kūno dalis vis dar tabalavo apačioje. Pagaliau gavęs progą prakalbėti, vyras leido sau atsikvėpti. Šį kartą nenusijuokė.
-Kaip manot kaip aš čia patekau, kad jus surasčiau? Tikrai ne per tą grūstį, kuri vyksta pirmuose 50 aukštų. Hi hi!
Prakalbo užtikrindamas, jog buvo kitas kelias išeiti iš dangoraižio. Netrukus jis pratęsė savo mintį.
-Jeigu išleisit mane iš čia, aš jums jį parodysiu. Kaip sakiau, mums Violet nebereikia. Ji savo darbą kuo puikiausiai jau atliko. Hi hi hi hi! Ar tu kalbi apie elektros dingimą? Mes su tuo nesusiję. Jeigu turi priekaištų, nusiųsk The Deadly Swords pranešimą. Hi hi hi hi hi hi! Na? Tai kaip? Hi hi! Paleiskit mane ir aš prižadu jus iš čia išgabenti. To čia ir atvykau. Ir dar dovaną atnešiau! Mums jūs nereikalingi, bet būtų problema, jeigu Deadly Swords nariai pagautų ją.
Negalėjo pasukti galvos, bet buvo akivaizdu, jog kalbėjo apie Violet.
-Valdyti mases besinaudojant daugumos galaktikų garbinama dievaite būtų efektyvu. Hi hi hi hi!
Viso to metu Violet tiesiog stovėjo vietoje priblokšta, sukaustyta baimės. Ji negalėjo nei prakalbėti, nei pajudėti. Laimei Dhara visą laiką rūpinosi, kad ji nepakliūtų į priešo rankas, tad darė viską taip, kaip ji paliepdavo. Dainininkė suvokė, kad šioje situacijoje jos statusas neišgelbės.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Št. 06 30, 2018 3:54 pm

Dhara visą laiką piktu žvilgsniu žiūrėjo į kaukėtąjį vyrą. Jo juokas, jo arogancija ją taip erzino, kad ji nenustygo vietoje ir vos nulaikė akmenuką, kurį buvo nutaikiusi į vyriškį. Visa vyro informacija tik dar labiau privertė Dhara susiraukti. Bet kai kurie jo žodžiai atvedė ją atgal į protą. Jam kalbant apie Violet, Dhara atsiminė kad kol jie čia žaidžia su Malf, jų tikroji misija ir paskirtis stovi vietoje. Violet stovi neaiškioje užblokuotoje patalpoje, kurioje yra daug žmonių, kurie gali kelti jai grėsmę. Dhara atsistojo ir iškvėpė orą, tada atsisuko į Hex pažiūrėjo. Jos žvilgsnis grįžo prie kaukėtojo vyro. Dhara uždėjo ranką ant Gabriel peties:
-Mūsų užduotis yra grąžinti Violet gyvą ir sveiką, mes aukojame brangų laiką keršydami ir pamirštame svarbesnį asmenį šiame pastate... Manau, mums reiktų iš čia nešdintis ir pargabenti Violet saugiai,-pasakė Dhara tikėdamasi Hex ir Gabriel pritarimo ir grįžimo į sveiką protą. Nors ir kaip norėjo atkeršyti už Ash, bet žinojo, kad šie veiksmai jo negrąžins. Bet visa tai gali pastatyti komandą į dar blogesnę padėtį.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Pir. 07 02, 2018 3:29 pm

Gabriel mielai būtų toliau "šnekėjęs" su kaukėtuoju, bet jo komanda nerimo. Pajutęs Dharos ranką ant savo peties, vaikinas pakėlė akis į ją ir atsistojo. Išklausė kompanjonės mintis.
-Bet... jis žino išėjimą...
Gal net kiek kaprizingai suinkštė ir abiejomis rankomis parodė į Malf. Jei būtų jo valia, kogero jis net paleistų vyrą, nes iš ano šnekų buvo galima suprasti, kad bent iš Iron Mask pusės dainininkei nebegrėsė joks pavojus. O slaptas išėjimas reikalingas. Jie patys vargu ar susiras kaip laimingai palikti pastatą.
Blondinas pasiliko mintis sau. Nenorėjo jis aptarinėti reikalų prie svetimo žmogaus ir leido merginoms spręsti ką daryti toliau. Jis tik dabar pastebėjo išsibarsčiusius Ash daiktus, todėl nuėjęs surinko vėl atgal viską į dėžę, kartu įdėdamas ir galvą atgal. Negalima juk taip palikti bendražygio. Progai pasitaikius reikės surengti tinkamą atsisveikinimą.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pir. 07 02, 2018 3:45 pm

Hex besiklausydama Malf žodžių nerado pagrindo jais nepatikėti. Jeigu Iron Masks būtų norėję Violet, nebūtų jos taip palikę ir leidę bet kam išsivesti. O pasinaudoti išėjimu, apie kurį ne bet kas žinojo, jų dabartinėje situacijoje buvo ganėtinai idealu. Pastebėjusi, jog Dhara sutramdė įniršį, nustojo kovoti ir nusprendė paskubinti kitus keliauti iš pastato, Hex linktelėjo. Nereikėjo jos nė įkalbinėti. Bet Gabriel žodžiai nuskambėjo keistokai. Matomai įvyko kažkoks nesusišnekėjimas.
-Taip, jis žino išėjimą.
Tamsiaplaukė prakalbo iš karto po sutrikusio blondino komentaro pritardama jam. Ir netrukus pratęsė mintį.
-Ir jis mums jį parodys.
Akimis nužvelgdama priešą Hex leido komandos nariams suprasti, jog teks laikinai kooperuotis su kaukėtuoju. Bent kol komanda saugiai paliks pastatą. Mergina instinktyviai pasisuko į Dharą, mat buvo akivaizdu, jog jos sugebėjimas laikė priešą. Reikėjo jį išlaisvinti.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pir. 07 02, 2018 4:13 pm

Dharos sugebėjimui surakinus Malf tarp laiptų, Violet nė kiek neatsipalaidavo. Lyg tikėtųsi, jog vyras greitai išsilaisvins iš nepalankios situacijos. Komandai pradėjus talžyti priešo galvos, kuri vienintelė jiems pasidarė prieinama, dainininkė laukė nenuleisdama akių nuo vyro. Jo pasisiūlymas parodyti išėjimą ir aplinkinių sutikimas pasinaudoti proga, vertė ilgaplaukę nerimauti. Bet ji bandė išlikti stipri ir pasitikėti savo gelbėjimo komanda. Todėl nepriekaištavo jų pasirinkimui ir tiesiog sekė iš paskos nepratardama nė žodžio. Kažkodėl Malf akivaizdoje ji nė krustelėti nedrįso, kol nereikėjo.

Dharos susikaupimas apleido laiptus ir akimirkai suminkštėjusi masė paleido kabėjusį vyrą nukristi žemyn. Kaukėtasis kulversčiais nusirideno laiptais iki kol atsitrenkė į sieną vienu aukštu žemiau nuo savo pašnekovų.
-Ouch, hi hi hi hi!
Net tokioje situacijoje Malf sugebėjo juoktis. Kelias akimirkas pagulėjęs juokingoje pozoje prie sienos, vyras pagaliau pašoko ir atsistojo ant kojų.
-Ugh, na ir šiurkšti tu mergina.
Belipdamas laiptais viršun, kur stovėjo Violet ir kiti, kaukėtasis akivaizdžiai kalbėjo su Dhara. Sustojęs maždaug pusiaukelėje iki pašnekovų vyras iškėlė ranką ir pirštu visiems parodė ateiti.
-Apie išėjimą, kurį jums parodysiu, nežino net įtakingiausi Neo Kobe verslininkai, kurie dažnai lankosi šiame dangoraižyje. Turbūt net savininkai apie jį nežino. Hi hi hi hi!
Nusisukęs nuo visų kitų, kaukėtasis ėmė lipti laiptais žemyn. Grupelei reikėjo nusileisti bent dešimt aukštų, o kad kelionė per daug neprailgtų, priešas nesustojo šnekėjęs. Garsai apačioje darėsi vis aiškesni, tačiau penketukas išsuko iš laiptinės jų nė nesutikęs. Grupelė ir vėl pateko į dangoraižio prabangias patalpas. Šį kartą jie buvo viešbučio dalyje. Kaip ir visur kitur, šiame aukšte taip pat buvo tuščia. Net šmirinėjančių lankytojų nesimatė. Vyras nesustodamas susirado reikiamą kambarį, pasukęs rankeną pravėrė duris. Pirmiems į kambario vidų leido eiti komandai su Violet.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Antr. 07 03, 2018 6:33 pm

Dhara gavusi komandos sutkimą, dėl tolimesnio plano, atpalaidavo savo rankas ir Malf nukrito aikštele žemiau. Dhara tuo metu užsimerkė ir atrodė, kad ji įdėmiai kažko klausosi. Kai tik Malf pradėjo kilt į jų aukštą, Dhara pasisuko į tą pusę ir atsimerkė. Tada pasuko galvą per petį pažiūrėdama į Violet tarsi dar kartą įsitikindama, kad merginai viskas gerai ir ši nedingo. Kai priešas kreipėsi į Dhara, ji tik susiraukė ir susilaikė nuo tolesnių komentarų:
-Vesk greičiau iš čia,-pasakė jinai piktu balsu ir nenuleisdama nuo jo akių. Šiam pajudėjus ir pasikvietus komandą, Dhara tik apsidairė aplinkui ir patraukė pati pirmą, tikėdamasi, kad kaip ir praeitą kartą Gabriel paims Violet, o Hex prižiūrės juos iš nugaros. Leidžiantis vis žemiau, Dhara vis labiau ir labiau įsitempė, nes tokia balsų dauguma ją erzino. Įžengus į naują, ramią patalpą, rudaplaukė greit ją peržvelgė ir įsitikino, kad joje saugu. Bet ilgai čia užsibūti neteko, nes Malf greit pravėrė naujo kambario duris. Dhara sustojo, nes jai sukėlė įtarimą, kodėl šis neina į vidų. Mergina piktai pažiūrėjo į jį:
-Tik pabandyk vėl kažką tokio iškrėsti ir aš tave sulyginsiu su žeme,-pasakė ji grėsmingai pažiūrėdama į vyrą, o tada atsisuko ir nužvelgė komandą. Ir ryžtingai žengė į kambarį, pasiruošusi gintis ir pulti tuo pačiu metu.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Antr. 07 03, 2018 7:10 pm

Gabriel atsistojo su jau uždaryta dėže rankose. Jis nepatikliai žiūrėjo į paleidžiamą Malf ir atidžiai stebėjo kiekvieną jo judesį. Nesikišo į pokalbį tarp kaukėtojo ir Dharos, bet jei būtų reikalas būtų padėjęs merginai.
Komandai pradėjus leistis laiptais, blondinas grįžo prie Violet. Jis norėjo atsiprašyti savo dievaitės už visus jai nutikusius išgyvenimus, bet pasibijojo leptelėti kažką ne to. Jautėsi ganėtinai kaltas, o dar jo rankose laikoma dėžė tikriausiai galėjo kraupiai atrodyti. Todėl jis kažkiek prisilaikė atstumo nuo dainininkės iš šono.
Visiškai pasitikėdamas kitomis dviejomis merginomis dėl priekio ir užnugario Gabriel kartu su Violet įžengė į prabanga dvelkiantį aukštą. Kartu su kompanija įtemptai dairėsi netikėto pavojaus, o po to sustojo prie Malf pravertų durų. Vaikinas kaukėtąjį nužvelgė veriančiu žvilgsniu, kada šis visus praleido į priekį. Dhara užėjo vidun. Kiek luktelėjęs Gabriel dabar jau dėžę pasikišo po pažastimi ir buvo pasiruošęs bet kurią akimirką ją paleisti, o kita ranka suėmė Violet pirštus. Eidamas į kambarį vaikinas pasijautė kaip kad žengtų per kokį portalą. Nežinojo kas jų laukia priekyje ir baisu buvo, jei dievaitė liktų užnugaryje.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Antr. 07 03, 2018 7:20 pm

Vienai akimirkai Hex nuotaika visai pagerėjo. Tai buvo tuo metu, kai Malf skaudžiai trenkėsi į žemę paleistas Dharos spąstų. Jo ridenimosi garsas ir smūgis į sieną buvo it muzika merginos ausims. Deja, gražus momentas greitai pasibaigė ir teko judėti pirmyn. Sekdama komandos judesius tamsiaplaukė pasiliko stebėti užnugario ir sekė visiems iš paskos. Tokiu būdu Violet buvo lengviau apginti nuo netikėtų užpuolimų. Besileidžiant laiptais žemyn, iš vieno į kitą, į dar žemesnį aukštą, vis aiškiau girdimas pašalinių žmonių keltas triukšmas kėlė nerimą. Dar keli aukštai į apačią ir Malf pagaliau įžengė į viešbutį. Iš pradžių mergina tikėjosi, jog kaukėtasis nuves juos prie kokio veikiančio lifto, tačiau šis pasuko link vieno iš kambarių. Prie priešo pravertų durų sustojo visa komanda apmėtydami vyrą įtariais ir nepatenkintais žvilgsniais. Bet kito pasirinkimo nebuvo. Nenuleisdama gynybos Hex nusekė Dharą, Gabriel ir Violet vidun ir apsidairė. Žvilgtelėjo atgal ir į Malf. Jis turėjo juos pasivyti.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 07 03, 2018 7:38 pm

Malf visiškai nepaisė Dharos grasinimų ir agresyvių jos draugų žvilgsnių. Tęsdamas savo darbą atkentėjo dar vieną psichologinę ataką prie pravertų viešbučio kambario durų. Penketukas įžengė į itin prabangų kambarį, greičiausiai skirtą VIP svečių apsilankymams.
-Ne ne ne. Hi hi! Nebenoriu daugiau to patirti.
Malf įžengė į kambarį paskutinis kaip tik atsakydamas į Dharos komentarą. Tai buvo erdvi patalpa, kurios viduryje puikavosi didelė apvali lova. Prie sienų stovėjo keli modernūs staliukai, viršuje kabėjo didelis ekranas filmams žiūrėti. Dideli langai už lovos atvėrė tamsaus miesto vaizdą. Kambarį apšvietė tik karts nuo karto praskriejanti sraigtasparnių šviesa. Patalpoje buvo galima suskaičiuoti dar tris duris. Dvi priklausė tualetui ir voniai, o prie trečiųjų priėjo kaukėtasis. Už jų buvo spinta - visas kambarys skirtas aprangai. Prieš į jį įžengiant Malf išsitraukė prožektorių ir jį įjungė. Čia buvo visko: komodos, veidrodis, kabantys chalatai. Bet keisčiausia vieta buvo spintos gale. Pačiame krašte ant sienos buvo galima pastebėti panelę su dviem mygtukais. Priėjęs prie jų vyras spustelėjo pirmąjį priversdamas jį nušvisti. Vos po minutės siena prasiskyrė ir atvėrė praėjimą į ... liftą. Kadangi daug vietos nebuvo, tai vyras buvo priverstas įlipti vidun pirmas.
-Nagi nagi, hi hi hi hi!
Tyčia ar netyčia, bet atsisukęs į iš paskos atsekusią grupelę pasuko ir prožektoriaus šviesą į juos trumpam apakindamas.
-Oh oh!
Lyg susipratęs nusuko šviesą ir leido visiems sulipti, o tada paspaudė apatinį mygtuką lifto viduje, kur jų buvo vėl tik du. Siena užsivėrė ir liftas su visa grupele pajudėjo žemyn. Tai nebuvo trumpa kelionė.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Antr. 07 03, 2018 8:03 pm

Dhara įėjusi į kambarį apsidairė. Ją šis kambarys išmušė iš vėžių. Ji nesitikėjo tokio prašmatnaus kambario. Greit permetusi jį akimis, susiraukė, nes čia išėjimo nematė. JI pažiūrėjo į kaukėtąjį vyrą, kuris tik įėjo į kambarį, komentuodamas Dharos žodžius. Jai tai nerūpėjo, ji tylėdama priėjo prie viešbučio kambario lango ir pažvelgė žemyn, nužvelgdama visą miestą. Ji norėjo sužinoti kokia ten situacija, nes greit teks palikti patalpą.
-Ir kaip tu siūlai mums iš čia ištrūkti?,-paklausė Dhara pagiežingu balsu, bet jos dėmesį greitai atkreipė atidaryta spinta ir joje atsivėręs liftas. Į jos klausimą buvo atsakyta. Dhara pati pirma, ryžtingiausiai žengė prie Malf ir pirmoji buvo apakinta jo žibintuvėlio šviesos. Mergina instinktyviai prisimerkė ir užsidengė veidą ranka. Šviesai pasitraukus nuo jos veido, Dhara tokiu pat piktu žvilgsniu pažiūrėjo į Malf ir įlipo į liftą pati pirma atsistodama arčiausiai priešo, kad šis negalėtu pasiekti kitų komandos narių, o ypač Violet. Kai liftas pajudėjo, Dhara įkvėpė ir žiūrėjo į sienos kampą, kad tik nereikėtų žiūrėt į priešininko veidą.l
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Antr. 07 03, 2018 8:20 pm

Neužilgo paskui Dharą į kambarį užėjo Gabriel su Violet. Vaikinas iš karto metė žvilgsnį į kolegę, lyg klausdamas ar čia saugu. Po to pats apsidairė. Kambario prabanga jau nebestebino vaikino, bet jis nesiliovė rūpintis komandos saugomu žmogumi.
Visiems užėjus, blondinas liko lengvai nustebintas Malf draugiškumu ir paslaugumu. Jam sunku buvo suvokti ir patikėti kad taip galima pasikeisti. Jo paslaugumas skambėjo lyg būtų kaukėtasis pakeitęs puses ir išdavęs saviškius. Bet to gi negali būti, todėl Gabriel stengėsi nesusivilioti jo kalbomis ir poelgiais. Įlipus į liftą vaikinas turėjo pasirinkti kam atsukti nugarą, nes būtinai atsistojo taip, kad būtų tarp kaukėtojo ir Violet. Vis tik, kadangi turbūt ir taip daug akių stebės priešą, blondinas atsisuko veidu į dainininkę. Dėl ankštumo teko ranka įsiremti prie Violet į sieną. Jis vos laikėsi, kad nesuskystų. Stengėsi palėta kvėpuoti ir tikėjosi kas nesigirdi kaip daužosi ir bando iššokti iš krūtinės jo širdis.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Antr. 07 03, 2018 8:30 pm

Leido Malf su ja prasilenkti ir nusekė jį akimis. Eidama gilyn į viešbučio kambarį Hex skubiai jį nužvelgė gynybiniais sumetimais. Bet nieko pavojingo pastebėti nepavyko, nei pastiprinimo iš priešų pusės, nei pavojingų objektų. Neskubėdama tamsiaplaukė atsiliko nuo kitų stebėdama situaciją iš toliau. Sunku buvo nuspėti priešo veiksmus. Ateiti į kažkieno miegamąjį ir laužtis į jų spintą atrodė nesuvokiamai. Bent iki kol grupelė nepradėjo lipti į staiga pasirodžiusį liftą pačioje keisčiausioje vietoje. Tik tada Hex suvokė ką Malf turėjo omenyje teigdamas, kad kitiems šis išėjimas nebuvo žinomas. Įžengusi vidun tamsiaplaukė pajuto kaip jai už nugaros užsivėrė siena, o liftas ėmė judėti. Sukryžiavusi rankas ant krūtinės mergina nugara atsirėmė į sieną ir priešingai, negu visi kiti, nutaikė žvilgsnį tiesiai į Malf kaukės akių dalį, lyg bandydama ten kažką įžvelgti. Kol kiti pasikliovė nuojauta, Hex akivaizdžiai nepaleido priešo iš akių.
Vis dėl to sunku patikėti, kad tu mums taip tiesiog ir padėsi.
Norėjo tai pasakyti kaukėtajam, tačiau pasiliko komentarą sau.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 07 03, 2018 9:04 pm

Viešbučio kambario langai dengė visą sieną, tad prie jų priėjusiai Dharai atsivėrė platus miesto vaizdas. Kadangi jie buvo aukštai, merginai teko pasistengti, kad pamatytų gatves. Ir tai, tik tais momentais kai praskrendančių sraigtasparnių šviesos jas pasiekdavo. Gatvėse matėsi sumaištis. Dingusi elektra palietė visus miesto gyventojus. Be ryškių neono spalvų, reklaminių ir kitokių vaizdo klipų ekranuose ir gatvės šviesų aplinka atrodė itin niūriai.

Visą laiką judėdama kartu su savo gelbėjimo komanda, Violet juto judesius kausčiusią baimę. Laimei trys ją užstoję sąjungininkai buvo šalia nepaleisdami dainininkės iš akių. Kai Gabriel timptelėjo merginą už pirštų galų, ji tvirčiau įsikibo vaikinui į ranką. Jis net galėjo pajusti drebėjimą. Kas galėjo pagalvoti, kad galaktikos dievaitė, tvirtai besireiškianti savo pasirodymuose, galėtų būti tokia trapi ir pažeidžiama. Mergina taip ir liko visą laiką įsikabinusi į blondiną, net lifte.

Tuo tarpu Malf stebėjo kaip vienas po kito į liftą įlipę asmenys nuo jo nusisuka. Visi išskyrus paskutinę įlipusią Hex, kuri net žvilgsnio nenusuko šalin. Vyras suplojo rankomis vos neišmesdamas prožektoriaus, tad šviesa trumpam sumirksėjo visame lifte.
-Hi hi hi hi! Tu būsi mano pašnekovė?
Palaukė kelias akimirkas, bet negavęs atsakymo tęsė toliau.
-Bus iiiiiilga kelionė. Žinot, daug aukštų.
Apsidairė, bet nepanašu, kad kas iš kitų būvo atsisukę. Ir vėl pratęsė savo monologą. Geras penkiolika minučių ketvertukui teko klausytis beprasmių priešo sapalionių. Atrodė, jog Malf vaizduotė niekada neišsisems. Tačiau kančios turėjo baigtis. Liftas netikėtai sustojo, o jo durys atsidarė. Penki keleiviai išlipo į dar didesnę tamsą. Jeigu ne kaukėtojo prožektorius, būtų sunku susigaudyti, kokioje vietoje atsidūrė grupelė.
-Hi hi hi! Mes esame po žeme.
Nusijuokęs paaiškino vyras apšviesdamas daugiau aplinkos. Komanda buvo tuneliuose po Neo Kobe miestu.
-Tai va, jums tereikia eiti į tą pusę iki kol pasieksit kopėčias. Išėjimas viršuje! Hi hi hi hi!
Pašvietė komandos kelią atgal į miestą.
-Gero kelio, hi hi hi!
Kartu su visa šviesa nusisukęs į priešingą pusę, negu kad stovėjo Violet ir kiti, Malf patraukė savu keliu. Komanda dar kurį laiką galėjo girdėti tolstančio vyro kikenimą. Tačiau be jo jie liko visiškoje tamsoje.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Tr. 07 04, 2018 3:55 pm

Dar niekada Gabrielius nesileido liftu taip ilgai. Net ir senose gamyklose, net ir aprūdijusiuose pastatuose liftas buvo greitesnis. Arba jis tiesiog netvėrė kailyje kuo toliau dingti nuo pliurpiančio, kelią rodančio asmens. Kad ir kaip stengėsi nesiklausyti kvailų šnekų, jos vis tiek pasiekė vaikino ausis ir skverbėsi į pasąmonę. O jei to buvo negana, tai dar visai šalia jo stovėjo drebanti, jo visų laikų dievaitė. Jei tik galėtų sau leisti, būtų pats laimingiausias žmogus visoje visatoje. Išsilydytų kaip maža mergaitė, cyptų, raudonuotų ir šokinėtų. O dar galėtų ir autografą gauti. Tačiau šiuo metu jie visi buvo kitokioje situacijoje. Tokioje, kur Gabriel turėjo elgtis santūriai, stebėti situaciją ir atitinkamai reaguoti. Ir pasistengti suteikti tinkamą apsaugą Violet bei pateikti viską taip, kad ji galėtų jaustis saugi.
Pagaliau liftas sustojo, atsidarė durys ir buvo galima išlipti. Blondinas net garsiai atsiduso išėjęs. Bet tuoj suvokė, kad jie atsidūrė požeminiame tunelyje... skendinčiame tamsoje. Jis arčiau savęs prisitraukė Violet ir pabandė įsižiūrėti į priekį, kol Malf švietė į tunelį jiems nurodyta kryptimi. Tada tas įkyrus padaras patraukė kita tunelio puse.
-Gal kas nors netyčia turi žibintuvėlį ar kokios šviesos?
Pasidomėjo jis komandos. Nors ir stengėsi pripratinti akis prie tamsos, bet to neužteko gerai įžiūrėti kelio.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Tr. 07 04, 2018 5:29 pm

Dharai su vieta labai, labai nepasisekė, nes ji stovėjo prieš pat Malf, kuris neužsičiaupdamas pliurpė ir nusišnekėjo. Dhara jau net buvo pradėjus trypčioti vietoje, kad tik jam neužvožtų ir neatjunktu, nes taip norėjo, kad šis pagaliau patylėtu. Dhara suspaudė kumščius ir stovėjo žiūrėdama į siena ir skaičiuodama juose esančius kvadračiukus. Liftui pagaliau nusileidus ir komandai išsiridenus iš ankštojo lifto, Dhara apsidarė tamsioje patalpoje. Nors akys sunkiai kažką matė, ji labiau stengėsi įsiklausyti. Kai kaukėtasis su prožektoriumi parodė jiems reikalingą kelią ir nusisuko, Dhara šiek tiek sutriko, kodėl šis nežada eiti su jais. Bet nenorėjo to pasakyti garsiai, nes žinojo, kad be jo komanda bus laimingesnė. Kai šis nutolo tuneliu, o Gabriel uždavė klausimą, Dhara kelias minutes sudvejojo, o tada atsiduso ir dėjusi žingsnį atgal, ištiesė prieš save ranką. Iškart po to, joje susiformavo graži atvira liepsnelė, kuri priminė liepsną, kuri dega ant žvakės. Ši šviesa apšvietė visus keliautojus ir didelį plotą aplink juos:
-Tikiuosi tokio užteks, judam,-pasakė Dhara, nenorėdama leistis į tolimesnes kalbas. Ji pradėjo eiti pati pirma į Malf nurodytą tunelio pusę.

[[Use: Fire Lamp]]
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Tr. 07 04, 2018 6:10 pm

Stovėdama lifte Hex jautė labai didelę įtampą iš savo komandos narių ir Violet. Nors Malf neskleidė jokių pavojaus ženklų, jis buvo per daug nenuspėjamas, todėl tamsiaplaukė visą laiką jį stebėjo. Priešingai, negu kitiems, jai reikėjo atremti ir jo pliurpalus bei provokacijas, kadangi vyras ją laikė savo pašnekove. Didelių pastangų dėka mergina tvardėsi ir tylėjo nieko nepakomentavusi. Sukaupusi visą savo kantrybę, kiek tik buvo įmanoma, sulaukė akimirkos, kai liftas pagaliau sustojo, o jo durys prasiverė. Apsisukusi išlipo laukan pirma, mat visą laiką stovėjo arčiausiai išėjimo. Kol Malf neapšvietė aplinkos ir nepaaiškino situacijos, Hex nebuvo tikra, į kokią vietą jie pateko. Tuneliuose buvo taip tamsu, kad be šviesos būtų sunku orientuotis. Merginos nuostabai, priešas nupasakojo kuriuo keliu komanda turėjo eiti, kad pasiektų miestą. Tačiau vos po to apsisuko ir paliko grupelę su savimi išsinešdamas vienintelį šviesos šaltinį. Akys netrukus buvo apakintos tamsos, reikėjo laiko, kad jos prisitaikytų prie naujų sąlygų. Bet net ir to nebūtų užtekę. Laimei Dharos greitas mąstymas ištraukė komandą iš kraštutinumų. Partnerė sukūrė naują šviesos šaltinį. Su šiokiu tokiu palengvėjimu ir nedidele šypsenėle veide tamsiaplaukė atsisuko į partnerę.
-O tu gerai pasiruošusi tokioms aplinkybėms.
Pagyrė merginą ir nužvelgė kelią priešais juos.
-Keliaujam. Aš nepasitikiu šia vieta.
Paraginusi komandą, Hex nužingsniavo priešo nurodyta kryptimi, kur turėjo būti kopėčios.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Tr. 07 04, 2018 6:22 pm

Violet nesipriešino Gabriel veiksmams ir stengėsi visą laiką būti kuo arčiau. Nepaleido vaikino rankos net išlipusi iš lifto. Ypač kai visą grupę apgaubė aklina tamsa. Dainininkė vis dar bijojo reikštis pagrobėjo akivaizdoje, tad tylėjo ir stebėjo kaip vystėsi veiksmas. Buvo sunku patikėti, kad parodęs kelią atgal Malf juos taip ir paliko. Tačiau ne ilgam. Dharos dėka komanda galėjo matyti aplinką dar geriau, negu prieš tai, prožektoriaus šviesoje. Kai kaukėtojo kikenimas visiškai nutilo, o ausų nebepasiekė nei aidas, stojo visiška tyla. Ketvertukas beveik galėjo girdėti savo pačių kvėpavimą.
Kelias, kuriuo pasuko komanda, buvo labai monotoniškas. Tunelis tęsėsi be jokių išsišakojimų ar kitų kliūčių. Tik po gero pusvalandžio tolumoje pasimatė išsiskiriantis siluetas. Šviesai priartėjus pasimatė, jog tai metalinės kopėčios, kurios vedė į viršų, tačiau lipimo buvo gan daug. Pačiame viršuje matėsi uždengta apvali anga, pro kurią laisvai galėjo tilpti net didelių apimčių asmuo. Išėjimas vedė į tamsų miesto skersgatvį, kažkur tarp didelių šiukšlių konteinerių.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Tr. 07 04, 2018 7:36 pm

Tuneliui nušvitus Gabriel sušvilpė. Ne dėl to, kad pagaliau matys kur statyti kojas ar kaip atrodė pats požėmis, o dėl Dharos sugebėjimų. Magai vaikinui buvo kažkas mistinio, nesuprantamo, bet žavinčio. Kaip jie sugeba kerėti, keisti materijas ar pagal savo poreikius pasinaudoti burtais ir gauti ko tuo momentu reikia.
-suuuper
Jis pasistengė nusišypsoti rudaplaukei, kiek tai išėjo per jo surauktus antakius ir su visa kompanija patraukė tuneliu tolyn.
Kelias buvo ilgas. Tyla slėgė. Vis nematant pabaigos ar to žadėtojo išėjimo vaikinas pradėjo galvoti, kad gal vis tik jie bus likę apgauti, bet stengėsi išlaikyti optimizmą. Ir galiausiai sulaukė atlygio už kantrybę ir ryžtą. Tolumoje Dharos ugnelė apšvietė kopėčias. Priėjus pasimatė kokios jos aukštos. Tačiau, kad išėjimas ir laisvė buvo jų viršuje, neiškilo jokių abejonių.
-reikia susidaryti eiliškumą. Kas lips pirmas? Pirma? Galiu aš, bet galiu būti džentelmenas ir užleisti vietą. Svarbiausia - Violet turėtų būti viduryje. Galėsi lipti?
Paskutinis klausimas buvo skirtas dainininkei, tiesiai sugavus jos akių kontaktą. Jei dievaitė jaučiasi per daug silpna, Gabriel buvo pasiruošęs ją net užnešti. Kaip nors.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Pen. 07 06, 2018 4:19 pm

Dhara gavusi pagyrimą iš Gabriel suraudo ir nusuko akis. Retai ją kas pagirdavo, daugiau bijodavo jos sugebėjimų. Ji greit apsisuko netarusi jam nė žodžio atgal ir pradėjo eiti į priekį. Tas pagyrimas ją sutrikdė ir ji nenorėjo, kad komanda pamatytų jos pasimetimą. Pirmąsias 10 minučių Dhara ėjo gana greitai ir pasitikėdama savimi, tačiau su kiekviena vėlesne minute, jos pasitikėjimas, visu šituo tuneliu ir Malf, vis labiau geso. Visa komanda tylėjo, mergina taip pat nenorėjo pratarti nė žodžio, nes jautė, kad visi jau po truputi praranda viltį. Bet staiga šviesoje išniro kopėčios, kurių komanda taip ieškojo. Dhara patenkinta išsišiepė ir pagreitinusi žingsnį priartėjo prie pakilimo. Jų aukštis jos negasdino, ji to ir tikėjosi, nes jautė, kad jie yra gana žemai po žeme. Kai Gabriel pradėjo svarstyti eiliškumą, Dhara pritariamai linktelėjo vaikinui, po išsakytos minties dėl Violet pozicijos visoje šitoje rikiuotėje:
-Manau, nereiktų gadinti mūsų pirminės sudėties,-prakalbo mergina, jos balso aidas atsimušė nuo tunelio sienų, nors ši ir kalbėjo pakankamai tyliai:
- Aš lipsiu pirma, antras manau turėtų lipti Gabriel, po to Violet ir tada tik Hex,-pasakė Dhara savo mintį, o tada greit pridūrė:
-Tokia sudėtis būtų geriausia, nes iš apačios kaip ir negirdime ir nematome, kad artėtų pavojus, bet nežinome, kas mūsų laukia išlindus laukan, todėl du sargybiniai priekyje, manau, yra geriau nei iš galo,-išdėstė mergina savo mintis. Visą tą laiką ji su viena ranka buvo įsikibusi į kopėčias.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pen. 07 06, 2018 4:34 pm

Kaip ir kiti komandos nariai, Hex ėjo tylėdama. Kadangi juos sekė šviesa, mergina galėjo matyti nemažai aplinkos, todėl visą laiką dairėsi ir buvo ištempusi ausis. Jeigu kas nors pasirodytų ar pultų iš pasalų, ji buvo tam pasiruošusi. Maždaug pusiaukelėje tamsiaplaukė ėmė vis labiau abejoti priešo duota informacija. Galbūs jis kaip tik juos suklaidino, o pats nukeliavo į miestą. Bet mergina stengėsi būti kantri, nusprendė pasižiūrėti kur kelias juos nuves. Praėjo nemažai laiko, bet komanda pagaliau tolumoje pastebėjo kopėčias. Hex pajuto didelį palengvėjimą. Grupelė pasiekė kopėčias ir ėmė tartis, kokia eile jie lips. Išklausiusi komandos narių minčių tamsiaplaukė iš pradžių dvejojo ar turėtų įsikišti. Bet dar kartą nužiūrėjusi kopėčių ilgį, o tada Violet kūną, nusprendė pasisakyti.
-Nelabai svarbu kas lips priekyje, bet manau Gabriel turėtų būti už Violet.
Nenorėjo išdėstyti priežasties dainininkei girdint, bet Hex manė, jog jeigu dievaitė netyčia atsikabintų nuo kopėčių, būtų efektyviau, jeigu ją gaudytų vyriška ranka.
-Aš galiu užnešti dėžę.
Kalbėdama mergina žiūrėjo tiek į Dharą, tiek į Gabriel. Reikėjo apsispręsti.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 07 06, 2018 4:41 pm

Kelionė buvo ilga, o Violet - pavargusi. Visų nuotykių eigoje ji neturėjo galimybės pailsėti, tad sunkiai vijosi kitų grupės narių žingsnius. Laimei Gabriel visą laiką buvo šalia ir ja rūpinosi. Po valandėlės žingsniavimo tiesiog pirmyn priešaky pagaliau pasimatė išėjimas. Visa grupė pasiekė kopėčias ir sustojo prie jų tartis eiliškumo. Tuo tarpu dainininkė buvo užsibrėžusi kuo greičiau palikti tunelius.
-Koks skirtumas? Lipam! Aš galiu lipti pirma.
Bandė įsiterpti į pokalbį, tačiau Hex žodžiai privertė ją užsičiaupti. Violet žvilgtelėjo į Hex, Dharą, o tada Gabriel. Rankomis pasitempė savo sijonėlį žemyn.
-Bet bet.. Gal tegu jis lipa pirmas?
Kiek susidrovėjusi prakalbo.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Pen. 07 06, 2018 5:05 pm

Dhara išklausė ir Hex nuomonės, ji suprato merginos pasiūlymus ir tikėjosi, kad ir Violet sutiks, kad jos didysis pagalbininkas eis už nugaros. Tačiau merginos nustebimui, dainininkė palaikė Dharos nuomonę. Tai sukėlė Dharai šypseną, nes ji pamatė, kaip mergina tampo savo sijoną:
-Na manyčiau, pačiai Violet reiktų leisti apsispręsti po ko ji norėtų lipti, bet esmė, kad aš lipu pirma,-pasakė Dhara. Jos laikoma švieselė pakilo į orą tiesiai prie Dharos, o mergina tuo metu įsikibusi su abejom rankom po lėto pradėjo kopti į viršų.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Pen. 07 06, 2018 5:27 pmGabriel žiūrėjo į kopečias, klausėsi merginų ir svarstė eiliškumą. Jis labiau linko prie Hex pasiūlymo, kad blondinas liptų po dainininkės, tačiau pati Violet nežinia ko kuklinosi.
-jei ... V... Violet.. lips iš kart po manęs, galiu lipti ir pirmesnis
Vaikinui buvo labai sunku ištarti dievaitės vardą jai pačiai girdint. Jis kiek palaukė kol Dhara aukštai palipo ir užsikabino už kopečių. Viena ranka padėjo sau lipti, kitoje laikė dėžę. Neskubėjo ropštis kopečiomis ir vis užmesdavo akį į apačią ar viskas gerai Violetai.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pen. 07 06, 2018 5:44 pm

Hex išpūtė akis kai Violet taip greitai atmetė jos pasiūlymą. Matomai mergina turėjo savus prioritetus. Niekas iš komandos nesugebėjo pasipriešinti jos norams įskaitant ir tamsiaplaukę. Atsidususi praleido visus į priekį ketindama lipti paskutinė. Kažkam gi reikėjo saugoti Violet užnugarį. Staiga ant jos krito didelė atsakomybė, o Violet fiziniais sugebėjimais nepasitikėjo. Pirma pradėjo lipti Dhara. Kiek palaukęs ją ėmė vytis Gabriel su dėže. Tamsiaplaukė linktelėjo dainininkei lipti kai Gabriel buvo nutolęs pakankamu atstumu. O šiai palipus aukštyn, prie visų prisijungė ir Hex. Lipti reikėjo statmenai aukštyn, tad po kurio laiko ėmė darytis sunkiau. Bet tamsiaplaukė laikėsi tvirtai ir stebėjo Violet judesius. Jeigu kris, reikės gaudyti.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1933 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume