Alton Plaza [Landing site]

Puslapis 3434 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Windseeker on Antr. 10 02, 2018 8:04 pm

Ada ilgai laukė šios dienos. Net buvo nusistačiusi priminimą savo apdaužytame, aptrintame ir lėtai beveikiančiame susisiekimo prietaise. Visą sunkiai uždirbtą atlyginimą iš karto išleido bilietui į Neo Kobe. Metalinėje Dykumoje tarpplanetinis transportas pasirodydavo gan retai, tad reikėjo nemažai paplanuoti, kad viskas pavyktų. Praėjo dešimt metų nuo paskutinio susitikimo su geriausiu draugu Jack. Mergina galėjo tik įsivaizduoti kaip vaikinas atrodė dabar. Prisiminė jį dar mažą, putlių paraudusių žandukų, aukso spalvos suveltų plaukų, su savadarbiu mediniu kardu, kuriuo jis mėgdavo mosuotis vaidindamas, jog kapoja monstrus ir gelbėja Altissia. Pačios juodaplaukės gyvenimas nuo tų laikų labai smarkiai pasikeitė, tad visa vaikystė atrodė panašesnė į sapną. Netrukus pasigirdo pranešimas erdvėlaivio keleiviams, jog jie atvyko į pažangiųjų technologijų planetą. Ada dar neturėjo progos joje lankytis, tad savaime suprantama, jog tryško noru pamatyti kaip žmonės gyveno kitame pasaulio kampelyje. Lauke ją iš karto pasitiko negailestingas lietus ir šaltas oras. Tamsiaplaukė net nusipurtė susiimdama už plikų pečių, visiškai nepasiruošusi tokioms sąlygoms. Greitai užsimetusi raudoną gaubtą ant galvos nubėgo pasislėpti po artimiausiu stogeliu. Į Neo Kobe ji atvyko viešuoju tarpplanetiniu transportu, mat savo erdvėlaivio neturėjo. Scavengerio atlyginimas buvo daugiau, negu neįspūdingas. Šaldama lauke Ada išsitraukė savo nedidelį susisiekimo prietaisą ir žvilgtelėjo į laiką, bei pasitikrino ar negavo naujo pranešimo iš savo draugo. Jie jau kurį laiką planavo susitikti ir pagaliau atėjo lemtingoji diena. Sukūrusi tokį ilgą kelią juodaplaukė nekantravo pamatyti draugą. Nekantrumas vertė ją per dažnai dairytis aplink. Rudomis akytėmis ji bandė surasti pažįstamą veidą.
avatar

Windseeker
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 6

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  JackP on Antr. 10 02, 2018 10:00 pm

Danguje staiga pasirodė baltas, šiek tiek lėktuvą su u formos dalimis primenantis erdvėlaivis. Jo sparnų galiukuose švytėjo šviesos, vienoje pusėje raudona, kitoje- mėlyna. Šis erdvėlaivis pakibo virš neo kobe landing site, o tada lėtai pradėjo leistis. Nusileidus erdvėlaivio "durys" padengtos geltonu stiklu atsidarė. Iš jo išlipo geltonplaukis, žaliaakis vaikinas, atletiško sudėjimo. Jis buvo apsirengęs marškinius, žalią kaklaraištį, kuris labai derėjo prie jo akių bei paprastas žalias kelnes. Atrodo iš išvaizdos niekuo nesiskiriantis nuo kitų, ir tikrai neatrodė kaip koks "herojus". Neturėjo su savimi nei ginklo, nei šarvų, o ir brangaus ginklo negalėtų įpirkti, savo patėvio palikimą išnaudojo erdvėlaivio pirkimui, tad nelabai teturėjo atliekamų pinigų geram gear.

Išlipęs apsidairė, ieškojo juodaplaukės merginos, kurią pažinojo nuo pat vaikystės. Tačiau ši jį paliko, kai jam buvo aštuoneri. Prisiminė ją kaip cute, draugišką mergaitę, tačiau pamatė kur kas rimčiau atrodančią merginą, ir tegalėjo klausinėti, kas per tuos metus nutiko. Tačiau vis tiek jam ištryško laimės ašaros, pribėgo prie jos, tuos kelis metrus ir stipriai apkabino. Nieko nesakė, atmosfera buvo per daug nejauki, po dešimties metų nežinomybės.
avatar

JackP
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 24

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Windseeker on Tr. 10 03, 2018 7:03 am

Ada dairėsi tai aplink, vis nuleisdavo akis į savo suskilusį susisiekimo prietaiso ekranėlį pasižiūrėti laiko. Ji atvyko anksčiau, todėl vaikystės draugo teko šiek tiek palaukti. Netrukus akiratyje pastebėjo panašios charakteristikos vaikiną. Jo plaukai buvo šviesūs, akys žalios, o į veido bruožus reikėjo labai gerai įsižiūrėti, kad sugebėtum įžvelgti panašumus, todėl į jį geriau dėmesį atkreipė tik pamačiusi, jog šis ėmė bėgti į jos pusę. Staigus apsikabinimas taip pat užklupo merginą netikėtai. Per tiek metų juodaplaukė buvo atpratusi nuo tokio šilto bendravimo, tad iš pradžių net nežinojo kaip sureaguoti. Prireikė kelių minučių, kad pagaliau suveiktų jos reakcija ir rankos automatiškai apglėbė vyrišką kūną, bei taip pat stipriai jį prispaudė prie savęs.
-Jack?
Lyg pasitikslindama tyliai ištarė, nors jau buvo šaukštai po pietų. Porelei atsitraukus vienam nuo kito, tamsiaplaukė dar kartą nužvelgė vaikiną stovėjusį priešais. Iš tikrųjų, nors labai pasikeitęs, tačiau tai buvo tas pats Jack, kurį ji prisiminė nuo pat vaikystės laikų. Ados veide pasirodė šilta plati šypsena, o akys šiek tiek sudrėko.
-Jack!
Garsiau pakartojo draugo vardą šį kartą jau įsitikinusi, jog tai buvo jis. Dešimt metų jie nesimatė, o ir bendravimas buvo beveik nutrūkęs, bet porelė pagaliau sugebėjo susitikti. Šį kartą jie buvo vyresni ir daug savarankiškesni. Tiek daug klausimų sukosi juodaplaukės galvoje, kad ji nė nežinojo kaip pradėti pokalbį su senu draugu. Tą akimirką ji paprasčiausiai džiaugėsi, jog vėl jį matė sau prieš akis.
avatar

Windseeker
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 6

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  JackP on Tr. 10 03, 2018 3:47 pm

Vaikinas džiaugėsi matydamas draugę, tik galėjo atspėti, kas jai nutiko per tuos metus. Bet tikrai norėjo ją taip sakant "ištardyt". Vaikino blogas oras nenustebino, buvo girdėjęs, jog Neo Kobe orai tikrai nėra egzotiniai. Tačiau net tokie orai negalėjo išsklaidyti jo entuziazmo.
- Eime į kokią kavinę, o ten ir pasikalbėsime?- klausiamai su šypsena pasiūlė vaikinas, tačiau net nelaukė atsakymo ir pagriebė merginai už riešo. Pradėjo temptis miesto link, tada sustojo, su plačiomis akimis ir pravira burna, lyg pats katik supratęs ką padarė. Atsisuko atgal į merginą, šiek tiek raudonais žandukais.
- A-Aš a-a-atsiprašau, įprotis- pasakė vaikinas, paleisdamas juodaplaukės riešą. "Jau praėjo per daug laiko, kad aš galėčiau su ja elgtis taip, kaip elgiausi vaikystėje" pagalvojo vaikinas.
- Tai eime?- šį kartą neskubėjo atlikti jokių staigių judesių.
avatar

JackP
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 24

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Windseeker on Tr. 10 03, 2018 4:05 pm

Ada taip pat buvo pasiruošusi užpulti vaikiną klausimais. Tiek daug norėjosi išsiaiškinti, sužinoti ir net išsipasakoti. Labiau, negu jos pačios istorija po išsikraustymo iš Altissia, domino sužinoti ką Jack nuveikė per tuos dešimt metų, kurių metu tik karts nuo karto pavykdavo susirašyti. Blondinui pasiūlius užsukti į kavinę, juodaplaukė entueziastingai linktelėjo, tačiau pasiūlymų visiškai neturėjo. Privalėjo pasiteisinti.
-Aš šioje planetoje esu pirmą kartą, tai pasitikėsiu tavo rekomendacijomis.
Šyptelėjusi pasakė ir kiek nustebo kai jos draugas staigiai pagriebė ją už rankos. Nostalgijos jausmas apėmė merginą. Kelių akimirkų laikotarpyje spėjo praskrieti praktiškai visi vaikystės prisiminimai. Taip Jack arba pati Ada mėgdavo tampytis vienas kitą kai surasdavo ar norėdavo parodyti kažką įdomaus. Na, arba bėgo nuo menamų pavojų žaizdami. Tačiau mielus vaizdus nutraukė toks pat staigus blondino atitrūkimas, kuris privertė juodaplaukę suvokti, jog jau nebe tie laikai ir amžius. Kiek sutrikusi mergina ir vėl linktelėjo sutikdama eiti kartu ir paspartinusi žingsnį pasivijo Jack bei susilygiavo su juo. Neo Kobe buvo apsiniaukę, lijo lietus, tačiau gatvės mirgėjo įvairiausiomis spalvomis nuo įvairių reklaminių iškabų, neoninių ženklų bei užrašų ir video ekranų aukštai ant pastatų. Transportas čia skriejo gatvėmis ir net oru. Palyginus su Metaline Dykuma, viskas dvelkė savotiška prabanga, tačiau kiek žemesnio lygio, negu prisimenant Altissia. Vis gi, tai buvo dar vienas absoliučiai naujas pasaulis. Juodaplaukė nė neabejojo, jog tokiame mieste kavinę surasti nebus sunku.
avatar

Windseeker
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 6

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  JackP on Tr. 10 03, 2018 4:21 pm

- Na, aš ir pats čia lankiausi tik vieną kart, tad tikiuosi nepasiklysim- nusijuokė vaikinas. Lyg prisiminė vieną kavinukę, gan atviroje vietoje, kurią buvo praėjęs savo praeitoje kelionėje.
- Matai, yra priežastis, kodėl pasiūliau susitikti būtent čia- vaikinas šiek tiek užtilo, tipendamas per miestą- mano kardas sulūžo- nejaukiai nusišypsojo, jam jo ginklai visada reiškė daug, jis juos saugodavo, po ilgos treniruotės atsisėsdavo ir pasiėmęs vandens kibirą bei skudurą juos valydavo, kai jausdavo, jog tampa bukus- nušlifuodavo. Nors neperdaug stipriai, mat per aštrus kardas yra blogai, būtinai turi išlaikyti balansą tarp bukumo ir aštrumo. Gan greitai porelė priėjo prie kavinukės, vaikinas pagalvojo, jog tikriausiai ji taip arti jų nusileidimo vietos, kad galėtų pritraukti turistus.
- Atėjom by the way, štai ir kavinukė- vaikinas pasuko jos link.
avatar

JackP
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 24

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Tr. 10 03, 2018 4:24 pm

Space Kōhī buvo, nors ir vienas mažesnių, bet turintis pakankamai jaukią atmosferą kavinė-baras. Čia viskas buvo modernu. Baras stovėjo patalpos viduryje, o aplink, ypač prie sienų, sustatyti stalai su sofutėmis aplink. Dažniausiai didesnius stalus nuklodavo gausesnės grupelės vaikų ar suaugusiųjų susirinkusių drauge praleisti laiko. Kelios vietos prie baro taip pat visada būdavo užimtos vienišų vilkų atėjusių tiesiog ramiai išgerti.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Windseeker on Tr. 10 03, 2018 4:34 pm

Beeidama kavinės link Ada klausėsi savo draugo pasakojimo. Jai visiskšai netrukdė, jog jų susitikimas šioje planetoje buvo dalinai dėl kitų reikalų. Galbūt sužinos apie kokią gerą ginklų parduotuvę ir pati kažką ras. Išgirdusi paaiškinimą apie blondino kardą, kurio beje nebuvo mačiusi, net nežinojo, jog vaikinas tokiu naudojosi, juodaplaukė nusijuokė.
-Vis dar bandai patapti herojumi?
Nusijuokė jau beeidama pro kavinukės duris vidun. Vietos atmosfera ją lengvai nustebino. Jau gatvėse mergina pastebėjo kitokį gyventojų aprangos ir apskritai įvaizdžio stilių, tačiau įėjusi į pastatą dar labiau susižavėjo tuo, ką pamatė. Metalinėje Dykumoje "prabangi" kavinė reiškė lauko ramen kioskelį, prie kurio tilpdavo vos šešiolika asmenų vienu metu. O čia galėjai ir pasislėpti nuo lėtaus, pasišildyti ir net patogiai įsitaisyti.
-Aš tave mielai palydėsiu pirkti ginklo. Gal ir pati kažką surasiu. Beje, aš irgi turėjau kardą...
Prisiminusi nemalonų įvykį trumpam nutilo ir instinktyviai apsidairė. Reikėjo kažkur prisėsti. Kadangi jau atvyko iš tolimų kraštų, juodaplaukė iš karto patraukė minkštų sofučių link, staliukas prie lango. Įsitaisiusi ant vienos jų ir plačiai išsišiepusi rudaakė žvilgtelėjo į savo draugą.
-Tai ką nors jau išgelbėjai?
avatar

Windseeker
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 6

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  JackP on Kv. 10 04, 2018 3:09 pm

Vaikinas po merginas klausimo sutrūkčiojo.
- Žinoma! Pamatysi, tapsiu herojum kurį visi prisimins!- entuziastingai patvirtino. Įėjus į vidų pasikeitė visa atmosfera, jaunuolis pasijautė labiau kaip namie, nei lauke. Buvo šilta, sausa ir buvo kur patogiai atsisėsti.
- Tai puiku! Galėsime atsigėrę kavos iškarto keliauti ten- vaikinas prisėdo- turiu užsirašęs adresą- išsitraukia lapelį iš kišenės, išlanksto- ta vieta vadinasi "Plato's Cavern", ten galima nusipirkti visokių niekučių, nuo ginklų ar šarvų iki visokių kitokių dalikėlių, nors apie tuos kitus dalikėlius šiek tiek mažiau žinau, mat tai nėra mūsų kelionės tikslas.
-Uhh, working on it, dar kol kas nieko neišgbelbėjau, bet visiems padedu kiek tik galiu! Būti herojumi nėra taip lengva kaip atrodo! Anyways papasakok ką nuveikei per tuos metus ar kas nutiko, kai išvykai- vaikinas iškarto uždavė juodaplaukei klausimą. Tuo tarpu žiūrėjo į merginos veido bruožus, įdėmiau apžiūrėjo kaip ji pasikeitė, lyg negalėdamas patikėti, kiek laiko praėjo.
avatar

JackP
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 24

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Windseeker on Kv. 10 04, 2018 4:16 pm

Ada šyptelėjo po šviesiaplaukio kalbų apie jo svajonę, kurios jis siekė nuo pat vaikystės. Tais laikais viskas atrodė kitaip, pasiekiama. Galbūt gyvenimas Altissia mieste vis dar buvo kupinas pozityvumo ir plačių galimybių. Tačiau kitokio pasaulio mačiusi mergina, susidūrusi su begale sunkumų ir kliūčių kiekviename žingsnyje, nebegalėjo žiūrėti į gyvenimą pro rožinius akinius. Jack pradėjus kalbėti apie planus nuvykti į minėtą "Plato's Cavern" parduotuvę, juodaplaukė entueziastingai linktelėjo. Jai ir pačiai buvo įdomu, ką ten buvo galima rasti. Ypač atsižvelgiant, jog Neo Kobe planeta buvo technologiškai pažangesnė už daugumą kitų šioje sistemoje. Vienintelis dalykas, kuris galėjo kelti nerimą, tai buvo orb'ų suma jos kišenėje. Tema staiga vėl sugrįžo prie herojų ir jų darbo. Ada su šypsena veide stebėjo kaip Jack kalbėjo apie savo tikslus. Norėjo daugiau jo paklausinėti, bet pati gavo klausimą. Tikėjosi jo sulaukti anksčiau ar vėliau, todėl pirmiausia padavėjai priėjus peržvelgė meniu ir užsisakė paprasčiausią kavą bijodama išleisti per daug pinigų. Kai užsisakė ir jos draugas, mergina atrėmė savo nugarą į sofos atlošą.
-Ehhh, naa. Mano istorija turbūt nebus įdomesnė, negu tavoji. Gyvenimas Metalinėje Dykumoje yra.... kitoks.
Ironiškai nusišypsojo.
-Turėjau gan anksti susirasti darbą, kaip ir tėvai. Dykumoje pavojinga. O miestas.. na, nepavadinsi jo miestu. Gyvename neapsakomo dydžio lūšnynuose.
Juodaplaukė nelabai drąsiai kalbėjo apie savo gyvenimą, nes vis gi, neturėjo kuo pasigirti. Net buvo šiek tiek gėda prieš draugą, mat šis gyveno nepalyginamai geresnėmis sąlygomis.
avatar

Windseeker
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 6

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Leila on Pir. 10 29, 2018 1:29 pm

-Hmmm...
Numykė iš plaukų kratydama vandens lašus. Merginai dar reikėjo priprasti prie savo pasikeitimų. Nors pačiai ganėtinai patiko būti baltaplauke, bet toks staigus kitos spalvos įgyjimas kėlė keistus pojūčius.
Leila akimis nužvelgė aikštelę ir iš tolo įvertino savo erdvėlaivį. Jis atrodė gana pakenčiamai ir nelabai pakitęs nuo įprastinės išvaizdos. Tačiau patekti į Altisią visada buvo kėblu. O kontrabandininkui kuo mažiau susiduri su apsauginiais, tuo geriau. Ir ramiau.
-Varom abi su tavo
Plačiai išsišiepė parodydama dantis.
avatar

Leila
Level 10
Level 10

Pranešimų skaičius : 441

Character sheet
Health:
120/120  (120/120)
MP:
17/17  (17/17)
Effects: 1 DEF, +2 DMG; • Pendant +20 HP, • Pendant +1 Dice Roll, • Batai +2 Dice Roll, • Liemenė +7 DEF; • Katana +2 DMG, • Šautuvas +10 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Integra on Pir. 10 29, 2018 5:57 pm

-Tinka.
Šyptelėjusi atsakė į Leilos pasiūlymą ir abi merginos nužingsniavo erdvėlavių nusileidimo aikštele tolyn, kur stovėjo apdulkėjęs ir šiek tiek apibraižytas SUNFISH 07. Sustojusi prie savo transporto priemonės šviesiaplaukė giliai atsiduso.
"Lyg nebūtų kur daugiau pinigų išleisti.."
Pasiskundė mintyse dėl atsiradusių naujų išlaidų. Bet nuotaikos stebėtinai neprarado. Juk kartu su drauge ketino keliauti atšvęsti. O dar ir galės supažindinti Leilą su savo gimtaja planeta.
Priėjusi prie SUNFISH 07 Integra atvėrė nedideles metalines dureles, kurios saugojo valdymo panelę, ir prilietė delną prie ekrano. Sistemai atpažinus erdvėlaivio savininkę, spynos kaip mat atsirakino, durys prasivėrė ir merginos galėjo įlipti vidun. Nepaisant visų mandagumo nuostatų, ragana įlipo pirma. Taip ji galėjo parodyti Leilai kur sėstis, bei pati nesunkiai okupavo piloto kėdę.
-Jauskis kaip namuose.
Šyptelėjusi pasakė draugei ir palaukė, kol ši įlipusi vidun įsitaisys vienoje iš trijų laisvų sėdynių. Kai abi merginos buvo pasiruošusios, SUNFISH 07 pakilo nuo žemės ir paliko Neo Kobe planetą.
avatar

Integra
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 3478

Character sheet
Health:
130/130  (130/130)
MP:
3/14  (3/14)
Effects: • Paltas +2 DEF, • Liemenė +7 DEF, • Suknelė +50 HP, • Batai +1 Dice Roll; • Pirštinės +6 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 3434 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume