Rasės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Rasės

Rašyti  Captain on Antr. 12 20, 2016 2:16 am

Galaktikoje egzistuoja begalės skirtingų rasių. Čia yra surašomos labiausiai dominuojančios ir dažniausiai sutinkamos rasės šioje istorijoje.

Svarbu! Rasės turi būti skirtingos ir negali būti per daug panašios į jau esančias. Norint susikurti savo rasę, įjunkite vaizduotę ir sukurkite kažką tikrai išskirtinio, ko dar nėra. Aprašymus reikia siųsti Captain į pm ir jeigu tiks, bus įdėti į bendrą sąrašą.


Rasių kūrimas

Rasė (pranc. race 'gentis, veislė') – antropologijos mokslo sąvoka, nusakanti istoriškai susiformavusią žmonių grupę, gyvenančią tam tikroje teritorijoje (areale), turinčią bendrą kilmę, bendrus paveldimus morfologinius (išorinius) ir fiziologinius požymius, kuriais skiriasi nuo kitų grupių.

Rasė yra kuriama pagal žemiau esančią anketą.

Pavadinimas: rasės pavadinimas. Pažymėkite pavadinimą išskirtine spalva, kuri dar nebuvo panaudota. Visų šios rasės atstovų user name'ai bus pažymėti šia spalva. Captain spalvos imti negalima.
Kilmė: planeta ar vietovė, iš kurios rasė yra kilusi; kaip atsirado (optional).
Išvaizda: išvaizdos bruožai būdingi rasei.
Savybės: savybės, kuriomis pasižymi rasės atstovai (fizinės savybės, sugebėjimai, būdo bruožai, etc.).
Papildoma informacija: rasė nykstanti ar besiplečianti, galbūt visame pasaulyje yra tik vos keli atstovai, religija, gyvenimo būdas, etc.

Kodas:
[size=18][font=Impact][color=spalva]Pavadinimas[/color][/font][/size]
[size=14][font=Impact]Kilmė:[/font][/size]
[size=14][font=Impact]Išvaizda:[/font][/size]
[size=14][font=Impact]Savybės:[/font][/size]
[size=14][font=Impact]Papildoma informacija:[/font][/size]


Paskutinį kartą redagavo Captain, Št. 09 02, 2017 3:28 pm. Redaguota 9 kartus(ų)

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Rasės

Rašyti  Captain on Pen. 01 20, 2017 12:18 am


Rasių sąrašas


Žmogus
Kilmė: Žemės planeta.
Išvaizda: Vengiant per daug ilgo ir detalaus aprašymo naudosimės jau ir taip visiems žinoma informacija.
Savybės: Gyvena iki 100 metų. Tai viena iš greičiausiai prisitaikančių ir ambicingiausių rasių. Savo išradingumu ir beribiais protiniais sugebėjimais žmonės gali ne tik mokytis, tačiau ir patys kurti išradimus, specialybes, meną, civilizacijas, etc.
Papildoma informacija: Kadangi tai yra sena rasė, ji kovoja su išnykimu. Žmonės masiškai emigruoja ir užiminėja kitas planetas bandydami palaikyti rasės gyvybę. Tačiau bandant besiplėsti ir išgyventi rasės neišvengiamai maišosi. To pasekoje grynakraujai žmonės nyksta, bet tuo pačiu gimsta naujos rasės turinčios žmogiškų genų.

Koordinatorius
Kilmė: Gimtoji planeta - Tunkanas. Kilo Žmonėms emigravus į Tunkano planetą. Žmonių ir Tunkano planetos gyventojų palikuoniai buvo pavadinti Koordinatoriais. Taip pat kai kur dar vadinami 'pažengusiųjų' rase.
Išvaizda: Atrodo identiškai Žmonėms, tačiau dominuoja tobulesni bruožai: fiziškai pranašesni kūnai, geresnė rega bei kiti pojūčiai.
Savybės: Gyvena apie 1000 metų. Protiškai pranašesni, pralenkia Žmogų visose srityse.
Papildoma informacija: Žinios apie 'tobuląją' rasę greitai išplito visame pasaulyje. Ilgai netruko, kol kitos rasės ėmė reikšti nepasitenkinimą Koordinatorių plėtimuisi iš baimės, jog ši rasė uždominuos visas kitas. Kilo galaktinis karas, kurio pasekoje Koordinatoriai patapo pagrindiniu taikiniu. Dabar Koordinatoriai yra aktyviai naikinama rasė.

Snatcher
NPC rasė
Kilmė: Neo Kobe Planet.
Išvaizda: Dirbtinė gyvybės forma - biorobotai išoriškai atrodantys identiškai žmonėms ar kitoms humanoidinėms rasėms.
Savybės: Pasižymi fiziniu stiprumu, vikrumu bei atsparumu.
Papildoma informacija: Kol kas apie šią rasę nėra daug informacijos.

Yordle
Kilmė: Yorda. Tai yra bent dešimt kartų didesnė planeta nei žemė, kuri lėtai slenka Milky Galaxy pakraštyje. Nepaisant atšiauraus klimato, bei saulės energijos trūkumo, planetoje išsivystė gyvybė, kuri po kelių miliardų metų tapo žinoma kaip Yordles.
Išvaizda: Yordles yra žmonių sudėjimą primenantys padarai. Pagrindiniai skirtumai yra odos spalva arba kailis (priklausomai nuo Yordle kilmės planetoje), bei kūno proporcijos (yordles galvos proporcijos skirasi nei žmonių). Dėl milžiniškos gravitacijos planetoje, Yordles užauga nedideli (70cm-150cm), tačiau yra labai stiprūs palyginus su kitų rasių atstovais.
Savybės: Yordles planeta plūduriuoja toli nuo saulės, dienos yra ilgos, tad priešingai nei dauguma besivystančių rasių, imančių energiją iš saulės, mažieji planetos gyventojai semia energiją iš savo gigantiškos planetos branduolio. Rasė labiausiai išgarsėjusi, dėl neprilygstamos kokybės įrankių, šarvų bei ginklų. Sakoma, kad Yordle rasės šarvai galėtų "atlaikyti" supernovos sprogimą.
Papildoma informacija: Nepaisant niūrios planetos ir atšiaurių jos salygų, yordles yra labai veržli, entuziastiška ir nenuspėjama rasė. Iki šiol rasės amžiau limitas nėra nustatytas, nes nėra registruota nei viena natūrali mirtis (seniausias yordle nespėjęs pasiekti 5000-nio gimtadienio, žuvo testuodamas self destruct įtaisą savo erdvėlaivyje).

Crystallum
Kilmė: Crystallum rasės kilmė yra neaiški. Žinoma tik tiek, kad po Lupi žvaigždyne įvykusio Super Novos sprogimo, daugybė sprogusios žvaigždės dalelių pasklido po visą kosmosą.
Išvaizda: Crystallum rasės išvaizda yra labai sudėtinga. Jos naturalios formos beveik niekas nematė, nors dauguma legendų sklando, kad jų naturali forma yra viena iš 4 elementų (ugnies, vandens, žemės arba oro), kurios įgauna tam tikrą gyvos būtybės pavidalą. O iš tikrųjų Crystallum rasės atstovai „pavogia“ kitų rasių atstovų kūnus ir juose apsigyvena, todėl atpažinti šią rasę yra labai sunku. Po to kūno mirties Crystallum rasės atstovas palieką tą kūną ir apsigyvena kitame šalia buvusioje gyvoje būtybėje.
Savybės: Crystallum rasės atstovai niekada negyvena savo tikruoju pavidalu, niekas jų nėra matę tikrąjame pavidale. Todėl viena iš jų savybių yra apsigyvenimas kitų rasių kūnuose, jo visiškas valdymas. Šios rasės atstovai valdo vieną iš 4 elementų (ugnį, vandenį, žemę arba orą), tą su kuria jie atsirado,tačiau vėliau jie gali įvaldyti ir kitus elementus. Šios rasės atstovai įsikūniją į kitų rasių kūnus įgauna visas jų fizinias galias.
Papildoma informacija: Šios rasės gyvenimo amžius nėra nustatytas, nes jie visada gali pakeisti kūną, kuriame apsigyvena. Dažniausiai ši rasė yra labai nepastovi, emocionali ir besikeičiančio charakterio. Kadangi šį rasė yra išsibarsčiusi po visą galaktiką ir jų atpažinti beveik neina, todėl ši rasė yra labai retai pastebima, jos dabartinė populiacija nežinoma.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume