Pirmą kartą forume?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Pirmą kartą forume?

Rašyti  Captain on Antr. 12 20, 2016 2:18 am


Tiems, kas norėtų prisidėti

Trumpai apie forumą:
Tai yra fantasy, science fiction žanro RPG forumas. Jūsų veikėjai gyvena galaktikoje, kurioje vyksta karas. Organizacijos vedamos skirtingų idealų ir pažiūrų kovoja viena su kita dėl to paties tikslo - taikos. Kaip veikėjus paveikė karas ir kokią rolę jie užims pasaulyje priklauso nuo Jūsų.
Forume veikia kauliukų sistema, kuri pagyvina žaidimą ir apriboja veikėjus nuo godmode. Čia niekas nenuobodžiauja. Jeigu nesurandate su kuo rašinėtis, aplinka Jūsų veikėją pastatys į keisčiausias situacijas.

Keli dalykai, kuriuos turėtumėte padaryti prieš pradedant rašyti į role play temas:

Kiti dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį:

  • Pranešimų temoje bus surašomi pasikeitimai įvykę forume, kuriuos turėtų žinoti rašytojai, ir svarbūs įvykiai vykstantys forumo pasaulyje.
  • Nuobodžiaujate? Trūksta pinigų? Užsukite į Missions arba Bounty Hunter channel temas.
  • Svarbiausias dalykas role play forume - veikėjo išvystymas. Veikėjai ne tik keisis su patirtimi, tačiau kiekvienas turi ir kažkokią praeitį, kuri išūgdė juos tokius, kokie jie yra. Apie šią praeitį detaliau galite papasakoti Classified Data archyve.

Visą kitą išsiaiškinsite patys. Nebijokite tyrinėti neatrastų vietų ir skaityti neskaitytų temų. Gal atrasite ką nors įdomaus.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume