Pranešimai

Puslapis 15 1, 2, 3, 4, 5  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Pranešimai

Rašyti  Captain on Antr. 12 20, 2016 2:22 am


Act III Pabaiga


Viename populiariausių planetos naktinių klubų Star Lounge vyko muštynės. Pitas Asbringer negailestingai sumušė vyrus, pagrobusius jam paskirtą saugoti asmenį. Šviesiaplaukis išgelbėjo pagrobtą vyrą ir pristatė jį į sutartą vietą. Atsidėkojant už pagalbą Pitas gavo nuosavus apartamentus viename prabangiausių Cybertron dangoraižių bei tiek pinigų, kad vaikinui daugiau gyvenime nebūtų reikėję dirbti.

Apleistame rajone, ligoninės pastate Inferno sesės su mergina kyborge komandoje surado jų daiktus pavogusius banditus. Tačiau ne visą jų grupę. Merginoms pastoję kelią banditai kovoje minėjo, jog 'ji' pasirūpins, kad merginų grupė savo daiktų neatgautų. Luna, Luka ir Ky sumušė banditų grupelę ir apieškojo visą ligoninės pastatą. Neradusios, nei vyrų minėtos moters, nei priešnuodžio nuodams Lunai, merginos grįžo į Ky grupuotės būstinę. Ten medikas apžiūrėjo Lunos žaizdą ir nustatė, kokio priešnuodžio jai reikia. Ky pasiūlė sesėms pasilikti su jais kol grupė gaus reikiamą priešnuodį ir galbūt per tą laiką sužinos apie jų daiktus turinčią banditų grupę.

Metaverse populiariausioje vietoje - The Black Sun klube nindze Suki ir Aletha Masth papuolė į hackerio spąstus. Atidariusios paslaptingą dėžę, apie merginas buvo paskelbta melaginga informacija. Jos tapo vienos ieškomiausių nusikaltėlių, o už jų pridavimą buvo siūlomas labai viliojantis atlyginimas. Cybertron planetos gatvės merginoms tapo labai pavojinga zona. Negana to, Suki tuo metu vykdė pavojingą užduotį, kurioje reikėjo veikti slaptai.Terminos mieste plito nuodingas serumas priverčiantis žmones nustoti mąstyti ir priešintis. Puikus įrankis kontrolei. Kapitono Isaac komandos nariai Daktaras Stein, Eve 969 ir planetoje sutiktas karys Kiro the Reaper bandė sustabdyti serumo plitimą ir išgelbėti planetos gyventojus. Trijulė sustabdė grupuotę, kuri įgabeno serumą į Terminą ir surado visus jo egzempliorius, kuriuos Evė išskraidino iš planetos. Stein tuo tarpu pagamino priešnuodį, kurį su Kiro pagalba išdalino planetos gyventojams. Vaikinas su dalgiu išgelbėjo savo draugę Arwen, tačiau dėl pažado Evei turėjo ją palikti ir keliauti į Kapitono Isaac mothership'ą. Kiro patapo Isaac komandos nariu ir susipažino su laive buvusiomis Fajana Greenwolf ir Leah Crossroad.Kean Ryoshi padėjo Kapitono Leon komandai bei sukilusiems Terminos gyventojams pasipriešinti The Deadly Swords kontrolei. Susigrupavusios pajėgos privertė priešą atsitraukti nuo jų planetos. Tačiau ramios dienos truko neilgai. Vos planetos gyventojai spėjo atsisveikinti su mirusiais, Terminą pasiekė dar vienas puolimas. Kean, nespėjus išvykti ieškoti kito būdo kaip išgelbėti miestą ir patapti herojumi, teko vėl prisijungti prie Kapitono Leon komandos ir susiremti su Deadly Swords dar kartą. Vyko dar aršesnė kova, negu pirmą kartą. Leon komandos mothership'as buvo visiškai sunaikintas, nusprogdinta pusė gyvenamosios Terminos planetos dalies, didelė populiacijos dalis išmirė. Tačiau susivienijusios jėgos sugebėjo sunaikinti labai didelį The Deadly Swords organizacijos pajėgų skaičių. Po šio karo Kean buvo laikomas herojumi. Vyras pagaliau surado būdą kaip grįžti į savo laiką ir toliau tęsė savo kelionę išgelbėti pasaulį.Forest planetoje pakilo vėjas, apsiniaukė. Vienoje vietovėje blyksėjo dangus nuo vis nusileidžiančių žaibų. Johnny tęsė savo kelionę ir surado Drakhen ieškomą šalį. Vyras kaubojui siūlė pasilikti jo šalyje, tačiau Johnny turėjo grįžti prie savo tikslo. Jam reikėjo surinkti savo komandą. Pakeliui erdvėlaivio link blondinas pastebėjo, jog dangus pragiedrėjo, miške įsivyravo tyla. Kurį laiką buvo ramu, iki kol kaubojus nepasiekė miško. Visi Forest planet gyventojai, kadaise tokie mieli padarėliai, šį kartą agresyviai medžiojo viską, kas nepriklausė jų pasauliui. Sužeistam Johnny pavyko pasiekti erdvėlaivį ir išskristi iš planetos.

Spike Spiegel nukovė miško Dievą Berstuk ir gavo jo skeptrą. Visi Forest planet gyventojai tapo pavaldūs šiam vyrui ir lenkėsi prieš jį, kur tik jis praėjo. Kurį laiką pabuvus planetoje juodaplaukis galiausiai nusprendė, jog metas judėti. Tikslas buvo pasiektas, metas grįžti namo. Iškviesdamas du skrendančius gyvius pagalbon, Spike buvo perskraidintas ant žemės ir grįžęs prie savo erdvėlaivio paliko planetą. Spike Spiegel vardas netrukus išgarsėjo visoje sistemoje.Talah Dal išgyveno pavojingą kelionę į Povandeninį miestą. Kaip žadėjęs Flynn merginą pristatė ten, kur jai reikėjo. Atidavusi Lucos Angeloni siuntinį elfei beliko keliauti atgal į Terminą ir pranešti apie įvykdytą misiją. Tačiau mieste netikėtai kilo panika. Po vandeniu pagausėjo pilnu greičiu kryptingai iš miesto judančių laivų.

Įpusėjus gyvenimui karinėje stovykloje, prieš lemiamą egzaminą, kuris turėjo vykti po vandeniu, visos karinės pajėgos sujudo. Jauniems kariams buvo paliepta padėti iševakuoti povandeninio miesto gyventojus, mat Ganymede vandenys buvo užnuodyti. Keiichi Maebara ir Hex su savo komanda leidosi po vandeniu į povandeninį miestą iškelti jiems paskirtos miesto teritorijos gyventojus iš vandens.

Flynn susiradęs Talah paaiškino, jog planetos vandenys buvo apnuodyti. Talah, Flynn ir mokslininkė susitiko su Keiichi ir Hex komanda. Kartu su grupe kitų gyventojų veikėjai sėkmingai grįžo į platformos miestą.The Deadly Swords mothership'e Taki susitiko su senu savo priešu. Pasirodo jis yra tos pačios organizacijos narys ir naujoje užduotyje bus jų komandos vadas. Taki, Noah ir baltaplaukis vadas iškeliavo į Tanipal planetą susitikti su ją valdančiais piratais. Deadly Swords pateikė sandėrį, kad jeigu piratai bus jiems pavaldūs, organizacija nelies jų planetos. Susitarimas neįvyko. Grupės vadas buvo žiauriai nužudytas, o Taki paleistas grįžti ir perduoti žinutę Deadly Swords vadui: piratai nuo šiol yra priešai. Viskas įvyko Noah į naudą. Mergina seniau yra bendradarbiavusi su Tanipal piratais, tad jie išlaisvino ružavaplaukę iš Deadly Swords gniaužtų ir leido jai grįžti į jos ir Johnny mothership'ą.Kapitonas Isaac surinko savo komandą: Spike, Leah, Fają, Stein, Evę, Kiro ir pagaliau sugrįžusį Kean bei nusiuntė pranešimą Johnny ir Noah komandai. Visi turėjo keliauti į Ganymede planetą, susitikti su mokslininke Claudia ir jos laboratorijoje pagaminti priešnuodį. Ganymede planetoje komanda rado mokslininkę Claudią. Prie jų prisijungė ir Keiichi, Hex ir Talah. Deja laboratorija buvo povandeniniame mieste ir jos pasiekti nebepavyko. Stein su Claudia sudarė sąrašą ingredientų reikalingų priešnuodžiui pagaminti ir paskirstė komandą vykti jų surasti. Kol išsiskirstę kariai bandė surinkti ingredientus, platformos mieste reikalai prastėjo. Per daug gyventojų buvo apsinuodiję, visi vandens gyviai išmirė, nebeliko vandens šaltinio. Stein, Claudia ir miesto medikai bandė gelbėti apsinuodijusius tuo, ką turėjo. Kai komanda grįžo ir priešnuodis buvo pagamintas, gyvi buvo belikę tik 20% planetos gyventojų. Priešnuodis suveikė, vanduo vėl patapo gyvybės šaltiniu. Bet viską pradėję The Deadly Swords nusprendė darbą pagaliau užbaigti. Ganymede planeta buvo susprogdinta. Kam pavyko pasiekti erdvėlaivius ir išskristi prieš planetai susprogstant, tie išgyveno. Kapitono Isaac komanda kartu su Johnny, Noah, Talah ir Hex išskraidino didelę dalį gyventojų į kitas planetas ir sugrįžo į namo.Visi veikėjai palikę kosmoso šiukšles, kas dar nesenai buvo Ganymede planeta, nukeliavo į Kapitono Isaac mothership'ą - namo. Erdvėlaiviai į bazę įskrido be jokių nesklandumų. Dockai iš anksto buvo atidaryti. Nusileidus greitai pasidarė aišku, jog kažkas buvo ne taip. Dockuose vyravo tyla, tolėliau pasimatė keli ant žemės gulintys darbininkai. Jų buvo ir daugiau. Jų kūnai buvo suniokoti šautinėmis žaizdomis. Tarp visų darbininkų lavonų gulėjo ir nejudantis Mark kūnas. Control room'e buvo panašus vaizdelis. Prie krauju nutepliotų sienų ir valdymo pultų gulėjo negyvi laivo darbuotojai. Meg sėdėjo savo įprastoje kėdėje, peršauta. Ji dar buvo gyva.
-Tai jo darbas. Jis mus išdavė!
Kapitono Isaac kambaryje nebuvo. Treniruočių kambaryje, dirbtuvėse ir med punkte gulėjo Vladimiro, Maria Tofu ir mechanikų negyvi kūnai. Valgomajame Haru bandė gaivinti Joe darant jam dirbtinį kvėpavimą, tačiau vaikinas jau buvo negyvas. Komanda liko be kapitono, bet visi su noru keršyti. Veikėjai susibūrė į vieną komandą ir kelis metus vykdė misijas kitose planetose, kad gautų jų paramą ir padidintų savo pajėgas. Po kelių metų gyvenimo kartu kai kurie veikėjai pasuko savais keliais.


Violet koncertas

10 metų po Ganymede planetos sunaikinimo, kitoje sistemoje, Altissia mieste Violet surengė koncertą. Jame ji norėjo paminėti ir tragišką Ganymede planetos pabaigą bei užjausti visus mirusiuosius.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Pir. 02 20, 2017 12:16 am. Redaguota 16 kartus(ų)

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Act IV - Nauja Pradžia

Rašyti  Captain on Kv. 02 16, 2017 5:17 pm


Act IV - Nauja Pradžia
Beta versija

Sveiki atvykę į atsinaujinusį Over the Galaxy forumą!

Persikėlėme į kitą sistemą su kitomis vietovėmis ir veiksmą pradėsime su naujais veikėjais. Būtinai pasiskaitykite Forbidden Archives informacines temas, nes forume atsirado įvairių naujovių. Taip pat buvo pakoreguota sistema. Sistema šiuo metu yra Beta stadijoje. Tai reiškia, kad Role Play eigoje item'ų kainos parduotuvėse, skill vertinimas, dice tikimybės ir kitokie dalykai gali būti koreguojami atsižvelgiant į jų veikimą praktikoje. Susipažinkite su naujomis vietovių temomis ir pasiskaitykite, kokia tvarka reikia vadovautis kiekvienoje planetoje. Prieš pradedant rašyti į naują temą nepamirškite perskaityti kas joje vyksta ir reaguokite į kitus veikėjus bei aplinką.

Veiksmas prasideda Open Space > Altissia

Viename didžiausių bei gražiausių miestų - Altissia vyksta ilgai lauktas galaktikos dievaitės Violet koncertas. Kol vyksta koncertas, visi veikėjai pradeda ten. Veikėjų būvimo koncerte priežastį palieku spręsti Jums.

Veikėjai pradeda tik su tais daiktais, kurie yra įrašyti į jų inventorių žaidimo pradžioje. Visi kiti daiktai bus perkami. Pačiam pirmam veikėjo pirkiniui yra daroma speciali nuolaida.

Su nauja pradžia atsiveria ir naujos galimybės. Įsijunkite vaizduotę ir linkiu Jums smagios kelionės!

Kapitonas

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Pir. 03 20, 2017 8:45 pm


GALAXY
NEWSĮspūdingas Violet koncertas pasibaigė. Altissia paliko labai daug įvairių emocijų apimtų fanų. Koncertas pasibaigė neįprastai, todėl mačiusiems jį kilo daug klausimų. Kai kurie net pasiliko ilgiau kalbėtis su apsauginiais dėl galimo darbo. Arenos durys užsivėrė visiems kitiems.

Nauji veikėjai gali pradėti rašyti nuo bet kurios vietos.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Kv. 04 13, 2017 10:29 pm


Visiems, kurių veikėjai dalyvauja Violet misijoje

Kadangi labai daug veikėjų susirinko į vieną krūvą, o išskirstyti aš jūsų nenoriu, nes taip įdomiau, veiksmas vyksta labai lėtai. Dėl to padarau išimtį ir tiems, kas nori aktyvesnio RP, leidžiu kurtis po antrą veikėją. Nepamirškite, kad negalima apleisti senų veikėjų ir pasinerti tik į naujus. Visus savo veikėjus reikia išlaikyti kaip įmanoma aktyvius!

Taigi, RP away~


Easter Event

Visi nuobodžiaujantys ar nerandantys sau vietos per Velykas yra kviečiami į mini eventą. Jis vyks abi Velykų dienas (16-17d.). Event'e dalyvaus jūsų pagrindiniai forumo veikėjai. Event'o tema atsiras pirmąją Velykų dieną.


_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Pir. 04 17, 2017 9:48 pm


E
aster Event

Iki žaidimo pabaigos liko tik kelios valandos, tačiau laiką dar truputį pratęsiu, kad dalyviai spėtų parašyti savo istorijas. Tie, kurie nespėjo sudalyvauti Velykų metu, vis dar gali prisijungti. Tema bus rakinama kai istorijas parašys visi, kurie yra išmetę dice. Prizai veikėjų inventoriūje atsiranda parašius istoriją.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Pir. 05 22, 2017 6:57 pm


Neišsigąskit, šiokie tokie pakeitimai

Open Space vietovėse pradėjo rinktis daug veikėjų. Kadangi visi rašote skirtingais tempais, į vieną temą rašyti yra nepatogu, nes vėliau tenka atsekinėti kur baigėsi RP. Kad išvengti tokių problemų, vietovių temos buvo perdarytos. Kiekviena vietovė, kaip ir planetos, dabar turi po kelias temas. Jūsų RP niekur nedingo ir visada galite pasiskaityti juos originaliose temose, tačiau RP bus pratęsiamas naujose temose. RP persikėlimai yra pažymėti su nuorodomis senose temose.


Easter Event
End

Skelbiama Velykų žaidimo pabaiga. Istorijas parašiusių dalyvių rewardai įrašyti į jų veikėjų inventorius. Gauti daiktai yra vienkartinio panaudojimo ir jų efektus veikėjai sužinos tik panaudoję. Have fun~

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Antr. 05 30, 2017 3:57 pm


Naujiena

Nuo šiol XP bus gaunama už kiekvieną ne trumpesnį nei pastraipos RP postą pagrindinėse temose.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Antr. 07 04, 2017 1:52 pm


Naujiena

Atnaujinti užduočių lygiai. Veikėjai pradėjo greičiau keltis lvl, o laisvų misijų yra nemažai, todėl kai kurios misijos pasudėtingėjo, kad veikėjai galėtų išsirinkti misiją sau. Nepamirškite, kad užduotis galima vykdyti grupėse, tokiu atveju galima rinktis aukštesnio lvl misijas.
Pilną sąrašą rasite Missions temoje.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Antr. 07 04, 2017 4:09 pm


Veikėjų nuotykiai so far..

Veiksmo pradžia - įvykiai po Violet koncerto

Galaktikos dievaitės Violet koncertas užsibaigė keistai. Koncerto gale publikai buvo pasiūlytas darbas, kas norėjo, galėjo pasilikti. 8 memberių grupelė susidomėję nors ir pavojingu darbu pasiliko, sužinojo kas iš tikrųjų vyko ir gavę reikalingos informacijos išvyko ieškoti dainininkės. Pirmiausia jie susiskirstė i dvi grupes. Dhara, Alex, Poppy ir Rumble nuvyko ieškoti informacijos į Altissia barą, nes mat baras jų manymu buvo viena geriausių vietų informacijai gauti. Bare, žinoma nepasikuklinę ir pasivaišinę alumi darbo metu grupelė sužinojo, kad jiems reikiamą informaciją gali gauti iš Altissia informatorės Shyon. Nuvykę į jos apartamentus keliautojai sužinojo, jog informacija nėra pigi, tad dabar svarsto ar verta. Tuo tarpu kita grupė vedama mago Ash, kuris vienintelis matė pėdsakus, nukeliavo į erdvėlaivių nusileidimo platformą. Ten pėdsakai pasibaigė, tad grupė nusprendė išsiskirstyti. Magas ieškojo pėdsakų ir sužinojo, jog Violet tikrai paliko Altissia. Hex pasiklausinėjusi žmonių sužinojo, kad įtariamieji turėjo kažkokių ryšių su Neo Kobe planeta. O Gabriel su Agni infiltravo skrydžius valdantį bokštą, apsimetė darbuotojais ir gavo informacijos apie išvykstančius ir atvykstančius į miestą erdvėlaivius, kur atsirinko kelis įtariamuosius erdvėlaivius bei info apie juos. Susirinkę atgal grupė nusiuntė gautą informaciją kitiems komandos nariams. Jų visa komanda buvo susikūrusi bendrą chatą, kuriuo galėtų susisiekti išsiskirstę. Taigi ketvertukas nuvyko į Neo Kobe planetą, kur atrado vieną iš įtariamųjų erdvėlaivių. Magas ten pastebėjo ir pėdsakus. Gabriel nulaužė laivo durų mechanizmą, bet jiems įžengus vidun įsijungė signalizacija ir grupę pasitiko pilotas laikantis kulkosvaidį.

Misija - medžioklė su Lihin Shieldheart

Pasibaigus koncertui draugės Crow ir Hawk patraukė Neo Kobe planetos link, kurioje tuo metu gyveno. Apsišarvavusios naujais pirkiniais merginos ieškojo darbo. Vienas iš įdomesnių pasiūlymų buvo iš Altissia miesto, kur karė Lihin Shieldheart ieškojo komandos medžioklei. Šviesiaplaukė medžiotoja ieškojo itin reto gyvio, vilkų giminės plėšrūno, kurį miesto gyventojai pavadino Fenrir vardu. Crow ir Hawk sutiko Lihin bare ant vandens, kuriame ji pasirodė grįžusi iš paskutiniojo žygio su kita komanda. Pasirodo ne vien dvi draugės taikėsi į šią užduotį. Ekscentriškai atrodantis vaikinas Shiro taip pat buvo pasiryžęs keliauti į medžioklę. Crow ir Hawk tai nepatiko, tad Hawk pradėjo muštynes su Shiro. Barmenas netrukus visą Lihin komandą išvarė iš baro. Medžiotoja nusivedė grupę į atokesnę vietą, kur jie visi galėjo išsiaiškinti santykius. Net skatindama Hawk ir Shiro kovą Lihin įvertino abiejų komandos narių kovinius įgūdžius. Išbandymas nepraleido ir Crow, kuriai reikėjo parodyti savo gebėjimus pačiai darbdavei. Šio įvykio dėka Hawk pripažino Shiro ir jie galėjo dirbti kartu. Komanda iškeliavo į technologijų nepaliestas vietas. Palikę erdvėlaivį papludimyje, mat tai buvo saugiausia vieta, veikėjai iškeliavo į nepažįstamas vietas. Didelį kelio gabalą komanda keliavo pėsčiomis. Kol pasiekė mišką, užėjo lietus. Pagal medžiotojos informaciją lyjant lietui išlysdavo plėšrūs padarai, tad kelionė tapo pavojingesnė. Pasiekus mišką Lihin parūpino visiems po transporto priemonę - didelį gyvį chocobo ant kurio buvo galima joti. Tai labai paspartino kelionę, tačiau miškę grupelę ėmė pulti įvairūs gyviai. Shiro net pavyko vieną iš jų prisiaukinti. Šiuo metu komanda bando pereiti mišką iki sutemos, kad pasiektų stovyklavietę.

Juno nuotykiai

Po koncerto Juno paliko Altissia ir iškeliavo į technologijų nepaliestas vietas. Palikusi erdvėlaivį pakrantėje mergina pradėjo keliauti į kalnų pusę. Kelionė nebuvo lengva, mat merginai teko ištverti įvairias oro sąlygas kopiant į didelį statų kalną. Pasiekus viršūnę mergina atrado pastatytą milžinišką varpą prie kurio nusprendė sustoti pailsėti. Dangui apsiniaukus ir užklupus lietui mergina aplink ėmė matyti judančius šešėlius.

Dier nuotykiai

Dier atvyko į technologijų nepaliestas vietas ieškoti naujų gyvūnų rūšių, mat tai buvo jo darbas. Isilwuntu rasės atstovas atvyko nekokiu metu, mat vietovę buvo užklupusi liūtis. O liūties metu išlenda daugiau pavojingų gyvių. Vienas tokių jį ir užpuolė.

Apsilankymas mažai žinomoje planetoje

Elisė nuvyko į Avalon planetą, bet parke ją pradėjo gaudyti planetos apsauginiai robotukai. Nukovusi ir pabėgusi nuo jų mergaitę susitiko labai sexy blondinė keliautoja, kuri paprašė jos pagalbos apvogiant vieną sendaikčių parduotuvėlę. Na jeigu jau planetos apsauga kėsinasi be jokio reikalo, tai kodėl gi nedavus preteksto. Elisė nors ir buvo gera katytė, bet sutiko padėti. Nukreipinejo pardavėjos dėmesį, kol blondinė įsneakino į parduotuvę pasiimti ko jai reikėjo. Elisė tuo tarpu išsivedė pardavėją, bet gatvėje ją pastebėjo apsaugos robotai ir vėl pradėjo pulti. Negana to įvykio vietoje pasirodė įtartinas tipas, su kuriuo Elisė kovos nepabaigė, nes jos draugė pabaigusi savo reikalus išsitempė ją iš ten. Elisė gavo auksinę arfą, sendaiktį, kurio užsiprašė už darbą. Po įvykio merginų keliai ir išsiskyrė. Elisė nuvyko į Beyond BCCH pasigydyti, o vėliau į policijos komisariatą teirautis ar gautų kokio darbo. Bet registratūroje sedėjo nelabai draugiškas dėdė, kuris pasakė, jog vaikams darbo neturi.

Metaliniai kirminai - kasdienybė dykumoje

Pagiriotas Mein trynėsi Metalinėje Dykumoje, kol gavo pranešimą iš Pepper dėl darbo. Jam reikėjo padėti merginai nusigauti iki tam tikros vietos dykumoje, kur pasak jos turėjo nukristi erdvėlaivis. Bekeliaujant tos vietos link jie susitiko dykumoje bėgančią Taigą, už kurios toli toli buvo matyti jų linkme lekiantis kirminas. Porelė išgelbėjo merginą ir pabėgo nuo kirmino pasinaudoję pakeliuj buvusia metaline blokada. Grupė pasiekė tikslą ir ištyrinėjus bei susirinkus viską, ko Pepper reikėjo, grįžo į miestą, kur išsiskirstė. Pepper su Mein nuėjo į "I Fix Your Shit" erdvėlaivių dirbtuves, o Taiga iškeliavo į Neo Kobe.
Taiga grįžo namo, kur susitvarkė po pavojingų nuotykių dykumoje ir visa išsigražinusi nuvyko į Outer Heaven klubą, kur turėjo įvykti pasirodymas. Ten ji susitiko Leilą ir dabar pradeda su ja pokalbį.

Bounty Hunt!

Leo nusipirko masyvų ginklą, kurį vos pats sugebėjo patempti. Pardavėjas jam nepadėjo atsidaryti durų, kad jis galėtų išeiti, bet kiti Plato's Cavern lankytojai buvo pakankamai geri arba tiesiog ir jiems reikėjo praeiti. Leo pasileido į nuotykį ieškoti Laurus de Gonth, nusikaltėlio, kuris šmirinėjo Metalinėje Dykumoje. Neradęs jo labai dideliame mieste Leo nuvyko į "I Fix Your Shit" erdvelaivių dirbtuves ir ten susipažino su mažaja mechaniko apprentice. Ji jam davė kito npc kontaktus, kurių neprireikė, nes į dirbtuves atėjo Mein su Pepper. Pepper per savo kontaktus susižinojo, kurioje vietoje paskutinį kartą buvo matytas nusikaltėlis ir nurodė Leo kryptį. Dabar Leo mieste bando jį gaudyti, bet vaikinui trukdo ieškomojo pakalikai.

Nelegalios kovos

Nusipirkusi ginklą Plato's Cavern Leila surfino po forumus ir netyčia atrado info apie undergroundines nelegalias kovas, kurios vyko Neo Kobe tuneliuose buvusiuose po miestu. Susižinojusi kaip ten nusigauti, ji surado reikiamą vietą ir išsiaiškino apie to event'o specifiką. Pralošusi savo paskutinius orb'us lažybose mergina nusprendė sudalyvauti kovose, kadangi dalyviams buvo mokama. Iš pradžių labai lengvai sudauže kelis išsišokėlius. Ji undergrounde buvo naujokė ir niekam nepažįstama, tad daugelis ją nuvertino. Kiek vėliau teko susidurti ir su stipresniais varžovais. Event'as baigėsi ir leisgyvė Leila grįžo namo ilsėtis. O pailsejusi nusipirko kaukę, mat to reikėjo įėjimui į klubą, ir nuvyko į Outer Heaven, kur susitiko su Taiga.

JUNKER agento gyvenimas

Vieną lietingą dieną (Neo Kobe planetoje visada lijo) į Kiro buto duris pasibeldė žmogus, kuris pakeitė juodaplaukio gyvenimą. Vaikinui buvo pasiūlytas darbas padėti JUNKER agentui sugauti pavojingą asmenį, kuris kėlė problemas ramiam planetos gyvenimui. Sutikęs padėti Kiro nuvyko į Outer Heaven klubą, kur ieškomasis buvo matytas paskutinį kartą. Nieko negalėdamas padėti barmenas davė vaikinui informatoriaus Napoleon kontaktus. Informatorius - pats geriausias informacijos šaltinis. Sužinojęs ieškomojo būvimo vietą Kiro jį surado ir nusekė iki pat požeminių tunelių, kur jį ir sugavo. Pasirodo tai buvo bioroidas vadinamas SNATCHER. Apie juos vaikinas sužinojo daugiau, kai pristatė surastą vyrą JUNKER organizacijai. Ten Kiro buvo pasiūlyta prisidėti prie jų veiklos. Bet čia vaikino nuotykiai tik prasidėjo. Patapęs JUNKER agentu Kiro gavo robotą kompanioną ir iš karto buvo išsiųstas į kitą užduotį. Alton Plaza kvartale buvo nužudyta moteris, o jos kūnas dingo. Vaikinui reikėjo išsiaiškinti įvykius bei surasti moters kūną. Naujasis JUNKER agentas greitai suprato, jog tai buvo SNATCHER'ių paspęsti spąstai organizacijai, mat tie patys liudininkai, kurie laukė agento prie įvykio vietos, vėliau jį ir užpuolė. O nužudyta moteris jau vaikščiojo gatvėmis lyg nieko nebūtų nutikę. Kiro ją rado kavinėje. Ji bandė pabėgti nuo agento, tačiau nesėkmingai. Paaiškėjo, jog ir ji jau nebebuvo žmogus. Šioje užduotyje reikėjo net pastiprinimo, mat Kiro pamatė, jog būna ir labai stiprių SNATCHER'ių. Po visko jis buvo nugabentas į BCCH ligoninę, o vėliau, atraportavęs viską bosui, Kiro gavo šiek tiek laisvo laiko sau.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Antr. 07 04, 2017 9:07 pm


GALAXY
NEWS

Visi dieną iš dienos naudoja orb'us, tačiau ne kiekvienas galaktikos gyventojas žino kaip ši valiuta iš vis atsirado. Kad ir kaip bepažiūrėsi, maži raudoni rutuliukai išsiskyrė iš daugumos valiutų, kurios kadaise buvo naudojamos senose civilizacijose.

Bet kaip gi orb'ai atsirado?

Orb'ų istoriją rasite >čia<.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Tr. 07 12, 2017 11:38 pm


GALAXY
NEWS


Special Mission: Magiški Buteliukai

Pasaulyje egzistuoja 20 buteliukų. Sakoma, jog juose slypi magiška galia. Pristačius šiuos buteliukus Altissia vienuoliui Nhadala, galima gauti reward'ą.

Daugiau informacijos apie misiją rasite Missions temoje.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Kv. 08 31, 2017 11:12 pm


Mini Event

Kad prablaškyti jūsų mintis nuo rimtų RP dalykų, nusprendžiau padaryti mini žaidimą. Visi veikėjai gali dalyvauti. Galima interpretuoti, jog žaidimo įvykiai vyksta tolimoje ateityje. Šiame event'e veikėjai dalyvaus kovų turnyre, kurio rezultatas priklausys nuo Rock, Paper, Scissors žaidimo.
Prisijunkit ir turėsit galimybę savo veikėjams uždirbti papildomų patirties taškų!


_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Pen. 09 01, 2017 10:42 pm


GALAXY NEWS

WANTED ALIVE

Laurus de Gonth
55 orb

Sindy Gunshot
50 orb

Žudikas ir vagis jau ilgą laiką laksto nesustabdomi sistemoje. Nuo jų nukentėjo ne viena planeta. Kol kas, nei Beyond policijai, nei bounty hunteriams nepavyko sugauti šių nusikaltėlių. Po ilgo laiko be jokių rezultatų, policija padidino premiją už nusikaltėlių pristatymą. Tai puiki proga užsidirbti!

Daugiau informacijos rasite:
Bounty Hunter channel


Paskutinį kartą redagavo Captain, Tr. 11 22, 2017 8:16 pm. Redaguota 1 kartą

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Kv. 09 07, 2017 3:52 pm


Naujiena

Atpigo vienkartinio panaudojimo item'ai. 
Dabar ir žemo level veikėjai laisvai galės juos nusipirkti ir naudoti kovoje.
Šiuos item'us rasite:

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Pen. 09 22, 2017 8:10 pm


OTG Recap

Misija po Violet koncerto tęsiasi

Dhara, Alex, Poppy ir Rumble gavo nemažai naudingos informacijos iš Altissia informatorės Shyon. Buvo susitarta, jog už gautą informaciją Alex pasiliks atidirbti. Kiti trys išvyko į Neo Kobe, kur jau buvo likusioji komandos dalis.
Tuo tarpu Ash, Gabriel, Agni ir Hex turėjo nemalonų susirėmimą su svetimo erdvėlaivio, į kurį jie įsilaužė, pilotu. Įvyko kova. Keturi prieš vieną nesunkiai laimėjo, nors trys komandos nariai liko sužeisti. Apieškojęs erdvėlaivį Gabriel surado pakankamai vaistinėlių, kad visi sužeistieji galėtų apsilopyti žaizdas. Taip pat buvo rasti karnavalinių kaukių ir kostiumų aprangų eskizai, kurie padėjo veikėjams nuspręsti, kur jie keliaus toliau. Prie erdvėlaivio pagaliau susijungė dvi iki šiol atskirai dirbusios komandos dalys. Apgalvojus situaciją Dhara pasiūlė grupei ir vėl susiskirstyti, mat didelė kompanija galėjo pritraukti daugiau dėmesio. Buvo nuspręsta, jog Ash, Gabriel ir Hex nuvyks į Outer Heaven, tikėdamiesi rasti ten kokių nors užuomenų ar ieškomo asmens pėdsakų. Tuo tarpu Dhara pasiliko su be sąmonės gulinčiu Agni. Neaišku ar du Yordles rasės atstovai iš vis pasiekė Neo Kobe ir susitiko su komanda. Galbūt jie pasiklydo atvirame kosmose..

Medžioklė su Lihin Shieldheart

Po netrumos kelionės po pavojingas vietas Lihin Shieldheart nusprendė, jog jos komanda buvo nepasiruošusi tokiam žygiui. Praėjo daug laiko, rezultatų nebuvo, bet žalos daug. Karė nusprendė, jog nebenorėjo pastatyti komandos narių į pavojingesnę padėtį. Medžioklė buvo nutraukta, o šviesiaplaukė parskraidino Crow, Hawk ir Shiro į Altissia, kur jie buvo palikę savo erdvėlaivius. Kompanija atsisveikino ir patraukė savo keliais.

Po velnių, kur aš patekau!?

Išsipildė ilgai laukta Mein svajonė. Atėjo lemtinga diena kai jo erdvėlaivio remontas pasibaigė. Vyras pagaliau paliko skurdų gyvenimą Metalinėje Dykumoje ir iškeliavo į Neo Kobe. Technologiškai pažengusioje planetoje teko susitaikyti su orų kaita. Bet tai nebuvo blogiausias dalykas, kokį teko patirti raudonplaukiui. Vos nusileidęs nepažįstamoje planetoje Mein susirado viešnamį, kuriame džiaugsmingai išleido beveik visus savo pinigus. Deja, viešnamio paslaugos buvo visiškai ne jo skonio. Supykęs raudonplaukis apdaužė kelias darbuotojas ir paliko svajonių neišpildžiusią įstaigą. Greičiausiai šių įvykių dėka Mein susitiko su Gyl. Tiksliau mergina pati jį susirado ir pasiūlė darbelį. Pasirodo ji turėjo suvesti kelias sąskaitas su Outer Heaven savininku. Porelė klube sukėlė tikrą chaosą. Įvyko susišaudymas. Ten jie susitiko su Tatami, kuris pasirodė drąsesnis, negu kiti klubo lankytojai. Susidomėjęs Gyl, jis nusprendė pabandyti įkalbinti ją bendradarbiauti, tačiau mergina atsisakė. Sutvarkius reikalus klube, Gyl ir Mein jį paliko, o paskui juos nusekė ir Tatami, desperatiškai bandydamas gauti merginos kontaktus. Tačiau ko galima buvo tikėtis iš Underground atstovės? Ši, prieš tai įspėjusi vaikiną, pašovė jam koją. Bet juodaplaukis nepasidavė. Toks elgesys supykdė Gyl. Jeigu ne Mein įsikišimas, mergina būtų negyvai sušaudžiusi Tatami. Raudonplaukis išgelbėjo jo gyvybę ir išvyko su Gyl.
Mein buvo suteikta labai reta galimybė prisidėti prie Underground veiklos. Pasirodo Gyl priklausė vienai pogrindyje veikusiai organizacijai. Raudonplaukis buvo priimtas kaip naujas komandos narys. Dabar sveikas ir laimingas Mein sėdi patogiai įsitaisęs ant sofos organizacijos HQ bendrajame kambaryje ir pažindinasi su būsimais partneriais.

Kai mieste vyksta šventė, verslas sustoja

Altissia mieste atsidarė nauja parduotuvėlė. Tiesa, joje yra vos kelios prekės, bet kaip naujas verslas, buvo visai sėkmingas. Viskas dėka įtaigiai kalbančio pardavėjo, sugebančio įpiršti kitiems nereikalingus daiktus už didesnę kainą. Keliaudamas tarp Altissia ir Neo Kobe, iš kur parduotuvė gauna prekes, Tatami judino verslą. Tačiau to nebuvo gana. Reikėjo plėstis, rasti tiekėjų ir partnerių. Nuvykęs į Outer Heaven klubą vaikinas tikėjosi gauti Neo Kobe informatoriaus kontaktus. Juk informatoriai viską žino. Tačiau klube kaip tik įvyko susišaudymas, kai jame pasirodė Gyl ir Mein. Manydamas, jog atsirado proga naujoms pažintims, Tatami pabandė pasikalbėti su galingai atrodžiusia mergina, tačiau ši atmetė visus jo pasiūlymus. Bet vaikinas nepasidavė. Įvykiams klube aprimus, juodaplaukis išsekė porelę lauk, kur gatvėje nusikaltėlė jį sušaudė. Jeigu ne jos partneris, Tatami būtų miręs. Prieš išvykstant Mein pagydė vaikiną. Tatami liko skoloje. Praradęs progą gauti tiek informatoriaus, tiek merginos kontaktus, juodaplaukis grįžo į Altissia. Bet mieste vyko šventė ir parduotuvėse niekas nesilankė. Pasėdėjęs dieną, kitą be jokio veiksmo, vaikinas nusprendė pasižvalgyti mieste. Šventės atrakcijos nesugundė verslininko, tačiau keistų garsų vedamas skersgatvyje Tatami pamatė kai ką netikėto. Kol miesto gyventojai džiaugsmingai krykštavo, atokioje vietoje vyko kova. Nepažįstami mergina ir vyras kovojo vienas prieš kitą. Kova atrodė rimta. Nežinia kas sušvietė Tatami galvoje kai šis nusprendė įsikišti. Matyt suveikė jo riteriški instinktai ginti moteriškosios lyties atstovę. Tiek, kad ši buvo daug stipresnė už verslininką. Kova baigėsi tuo, kad priešininkas pabėgo, o mergina jį nusivijo, prieš tai Tatami palikdama kišeninį laikrodį, kurio pagalba jis turėjo galimybę ją surasti. Antrą kartą vos nemiręs juodaplaukis išlindo į gatvę, kur neabejingi miesto gyventojai nugabeno jį į ligoninę. Jau sveikas, po operacijos, Tatami sugrįžo į Altissia.

Likimo suvestos nuotykių ieškotojos

Susipažinusios Outer Heaven klube, Taiga ir Leila atrado nemažai bendro. Galima sakyti, jog taip ir prasidėjo jų nuotykių kupina kelionė. Planas buvo nukeliauti į Altissia dėl darbo, mat atlyginimas skelbime atrodė labai viliojančiai, o ir pats darbas - surasti šventąjį akmenį - buvo nestandartinis ir žadėjo nuotykius. Altissia mieste vyko šventė, kurioje sudalyvauti neatsisakė ir keliautojos. Papasakojusios spontanišką istoriją vykusiame žaidime net laimėjo vieną iš magiškųjų buteliukų. Bet per daug nepasinerdamos į šventines atrakcijas merginos apsilankė pas darbdavį, o po to išvyko į technologijų nepaliestas vietas ieškoti šventyklos, kurioje turėjo būti saugomas šventasis akmuo. Kelionė prasidėjo linksmai, tačiau antroje dienos pusėje Leila ir Taiga suprato, jog visiškai nebuvo pasiruošusios. Be maisto, įrankių ir tinkamos aprangos jos kopė į kalną, kentėjo vėją ir šaltį, kovojo su nepažįstamų vietovių gyvūnija. Tik sutemus keliautojos sugebėjo pasiekti užuoveją - olos vedančios gilyn į kalno vidų. Neturėdamos pasirinkimo merginos papuolė į painius, tamsius tunelius. Klaidžiodamos tamsoje Leila ir Taiga sugebėjo surasti kažkieno paliktus žieminius apsiaustus. Naktį praleisti tuneliuose atrodė gera idėja, tačiau prabudusios ir pratęsusios kelionę merginos pamatė, jog sekmė blėso. Visai nepajusdamos keliautojos pateko į spąstus. Akmeninė siena uždarė Leilą ir Taigą vieno iš tunelių akligatvyje, kur jas turėjo sutraiškyti dideli nuo lubų žemyn besileidžiantys spygliai. Tačiau šiaip ne taip pramušusios sieną merginos išsigelbėjo. Jų kelionė ieškant išėjimo tęsiasi.

Receptas: kaip pasipelnyti iš nepalankios situacijos

Po daug metų besitęsusių klajonių Banshi grįžo į senai apleistą ir beveik pamirštą "Custom Gear" dirbtuvių pastatą Neo Kobe Alton Plaza kvartale. Ši vieta nemažai pasikeitė po Banshi paskutinio apsilankymo. Dabar gatvės buvo nusietos išdribusiais benamiais, o pastatas nenaudojamas ir uždarytas jau nežinia kiek metų. Vos pradėjęs tvarkyti savo naujuosius namus, Banshi sulaukė svečio. Tai buvo asmuo iš Underground'o, kuris atvyko patikrinti situacijos kvartale, išgirdęs, jog įsižiebė senai nenaudojamo pastato pavadinimo iškaba. Apibrėžus Banshi ir Undergroun'o bendradarbiavimo sąlygas, svečias pasišalino prieš tai perspėdamas, kad dirbtuvių savininkas turėtų laukti svečių. Bet tai nebuvo vienintelė kliūtis baigti dirbtuvių tvarkymo darbų. Gatvėje susirinkę benamiai sugalvojo pasibelsti į naujai įsikūrusio vyro namo duris. Trisdešimt benamių atėjo prašyti išmaldos, pastogės, maisto ar bet ko. Bet Banshi sugalvojo būdą kaip sukontroliuoti šią kompaniją ir dar gauti papildomos naudos iš jos. Vyras paskelbė, jog priims septynis asmenis, kurie atneš ko jis prašė. Už tai buvo pasiūlyta trumpalaikė pastogė ir maistas. Tai buvo benamių armijos pradžia. Su loot'u pasirodė šeši benamiai. Septintasis buvo nužudytas Kiro, šiam beeinant "Custom Gear" link. Baltaplaukis atkeliavo turėdamas pasiūlymą, tačiau vyrai išsiskyrė nieko konkretaus nesutarę. Tuo tarpu išrinktieji šeši gavo pastogę ir maisto. Vienas iš benamių, Anton atrodė labai susidomėjęs Banshi amatu kai šis gamino ginklą.

Kai gyvenimas pasisuka 180 laipsnių kampu

Gavęs laisvo laiko, Kiro nusprendė griebtis Ai Fukawa paieškos. Ji buvo garsi chemikė, kuri greitu metu turėjo išleisti energiją atstatantį preparatą, tačiau dingo. Juodaplaukis nuvyko į Beyond kosminę koloniją, kur jo ieškoma moteris dirbo ir gyveno. Pati pirma vieta, kurioje vaikinas apsilankė, buvo jos darbovietė. Tačiau Tokugawa Pharmaceuticals personalas neketino atskleidinėti privačių įstaigos paslapčių bet kam, kas pasiteiravo. Tad reikėjo keisti strategiją. Kiro nuvyko į Beyond policiją. Ten jis buvo nukreiptas į Vice padalinį, kur detektyvas ir du jo partneriai sutiko padėti jam surasti chemikę. Juodaplaukis kartu su detektyvu Ed Brown nukeliavo atgal į Tokugawa Pharmaceuticals ir apklausinėjo ten dirbusį sargą. Šis atskleidė, kad paskutinė vieta, kurioje lankėsi chemikė prieš dingdama, buvo Beyond ligoninė. Kadangi BCCH gaudavo visus vaistus iš Tokugawa Pharmaceuticals. Vyrai nukeliavo į BCCH. Ten jie susitiko su ligoninės direktore, kuri nukreipė juos į farmacininką. Pasak Chris, farmacininkas buvo tas žmogus, kuris daugiausiai kontaktavo su chemike. Iš jo partneriai sužinojo, kad po vizito ligoninėje, Ai Fukawa ketino susitikti su prezidentu Sadaoki Tokugawa - įtakingiausiu asmeniu visame Beyond. Ed ir Kiro nukeliavo į Tokugawa rezidenciją, tačiau su juo susitikti nepavyko. Registratorė pranešė, kad jie gali atvykti kitą dieną. Detektyvas pasiūlė partneriui pavakarieniauti jo namuose. Ten Kiro susipažino su Ed šeima. Kitą dieną vyrai nukeliavo į Tokugawa building susitikimui. Pasirodo vyko vakarėlis. Susitikti su prezidentu pavyko, tačiau jokios naudingos informacijos vyrai negavo. Jiems beliko grįžti atgal į policijos komasiriatą ir pasitarti dėl tolimesnių veiksmų. Meryl pasiūlė įsilaužti į ligoninės farmaciją. Galbūt ten būtų kokių nors užuomenų apie moters dingimą. Atėjus vakarui, komanda taip ir padarė. Įsilaužė į ligoninę. Kad patekti į farmaciją reikėjo praeiti pro direktorės kabinetą. Kiro ir Ed nuostabai, Chris buvo pasilikusi darbe. Neklausinėdama kodėl vyrai tokiu metu lankosi ligoninėje, ji pati to nesuprasdama įleido juos į farmacijos patalpas. Ten Kiro surado Ai Fukawa darbo ID kortelę. Atsisveikinę su ligoninės direktore, komanda nukeliavo į Tokugawa Pharmaceuticals. Įsilaužę vidun jie pasinaudojo kortele, kad įeitų į chemikės kabinetą. Šniukštinėdami po jos daiktus, vyrai rado lapelį su užrašu apie susitikimą Beyond muziejuje. Kitą naktį Kiro ir Ed įsilaužė į muziejų. Ieškodami žmogaus, kuris turėjo susitikti su Fukawa, vyrai atrado negyvą moters kūną. Jos kūnas stovėjo kosmonauto kostiume, be galvos. Galva buvo pakabinta tarp planetų sistemos modelių. Pasirodė ir nepažįstamasis, kuris pamatęs ko nesitikėjo, ėmė šaudyti. Įvyko susišaudymas iš abiejų pusių, to pasekoje nukentėjo ne vienas muziejaus eksponatas. Užpuolikas pabėgo iš muziejaus su motociklu, bet detektyvų komanda vijosi mašina. Deja automobilis įvažiavo į detektyvus, tad toliau jie turėjo vytis pėsčiomis. Laimei nereikėjo ilgai kankintis, mat visai netoli jų buvo metro stotis. Ten nuvyko ir užpuolikas tikėdamasis pasislėpti minioje. Kiro ir Ed atsekė jį iki pat traukinių platformos. Užpuolikas laukė traukinyje su įkaite. Kai Kiro ir Ed juos rado, dėl juodaplaukio drąstiškų veiksmų įkaitė buvo nužudyta, o nusikaltėlis, sužalojęs Kiro pabėgo. Po šio įvykio policijos viršininkas nušalino Ed ir Kiro nuo Ai Fukawa tyrimo. Bet vaikinas ir neketino pasilikti. Savo atsakymą gavo. Po trumpo apsilankymo ligoninėje, Kiro grįžo į Neo Kobe.
Kelionių metu Kiro ne kartą buvo pajutęs staigiai prasidėjusį, bet trumpai trukusį galvos skausmą. Jo priežastis atsiskleidė. Dvi skirtingos asmenybės pradėjo kalbėtis vaikino galvoje. Tarp jų vyko psichologinė kova, laimėtojas vienas. Kiro palaidojo Aoki, pakeitė savo išvaizdą ir pradėjo naują gyvenimą. Visų pirma jis atsisakė JUNKER pareigų ir prarado kompanioną robotuką. Po to vyras aplankė Banshi su pasiūlymu tuo pačiu nužudydamas vieną iš apylinkėse gyvenusių benamių. Tačiau vyrai išsiskyrė nieko konkretaus nesusitarę. Tada baltaplaukis apvogė parduotuvę. Jį bandė sulaikyti policija, tačiau vaikinas abu pareigūnus nužudė. Pasišalinęs iš įvykio vietos kol neatvyko pastiprinimas, Kiro iškeliavo į Altissia naujų nuotykių ieškoti.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Antr. 09 26, 2017 10:56 pm


Mini Event
End

Mini eventas pasibaigė.

Turnyro nugalėtojas
Banshi


Turnyre vyko trumpos, bet gan įspūdingos kovos. Jas galite pasiskaityti evento temoje:

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Kv. 10 19, 2017 4:53 pm


A Little Gift From Captain

Pastebėjau, kad šis mėnesis mūsų grupelei rašytojų yra itin užimtas. Ta proga nusprendžiau mėnesio gale apdovanoti aktyvius rašytojus už jų pastangas ir ištikimybę. Visi aktyvūs veikėjai mėnesio gale gaus +1 MP permanently motyvacijai pakelti. Bet tai nereiškia, jog užteks parašyti vieną postą iki mėnesio galo, kad ši dovanėlė užsiskaitytų. Juk parašyti kartą į dieną ar dvi prisėdus vakare prieš miegą nėra labai didelis darbas. Tad sekmės, MP hunters!

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Kv. 10 26, 2017 2:48 pm

SU GIMTADIENIU
OVER THE GALAXY
9 YEARS ALIVE
!!!

Šiandien švenčiame forumo gimtadienį!
Pasveikinkite forumą ir prisijunkite prie gimtadieninės atrakcijos!
Renkamės čia:
FORUMO GIMTADIENIS

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Pir. 10 30, 2017 4:01 pm


A Little Gift From Captain

Taigi, +1 MP rewardą gauna šie aktyvūs sunkaus mėnesio rašytojai:
Leila
Taiga

Sveikinimai!

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Sk. 11 05, 2017 6:46 pm


GALAXY
NEWS

Gera žinia keliautojams!
Altissia mieste įsikūrusi kavinė Cafe Salvatore pradėjo pardavinėti maistą išsinešimui. Visi žinome, jog daug keliautojų atvyksta į šį miestą. Atsirado didelė paklausa maistui, kurio galima būtų užsipirkti ilgai kelionei. Cafe Salvatore kelionėms skirti sumuštiniai yra supakuojami į dėžutes, kurios išlaiko maistą šviežią ilgam laikui. Kavinės meniu galite peržvelgti paspaudę ant nuorodos apačioje:

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Št. 12 16, 2017 8:04 pm


SHADOWS LURK IN DARKNESS
Žaidimas

Atėjo sunkūs laikai mūsų galaktikai. Karo ir vidinių konfliktų alinamos planetos vis sunkiau atsilaiko puolimams. Gyventojai ima apleisti nesaugias planetas ir keliauja į kitas sistemas.
Ar atsiras herojų, kurie sustabdys visišką susinaikinimą?

Nuo šiol, kiekvieną sekmadienį Over The Galaxy pasaulyje atsiras po įvykį (event). Veikėjai gali šiuose įvykiuose dalyvauti ir išspręsti problemas. Žaidimas vyks tol, kol žaidėjai neišspęs visų eventų. Event'ų sąrašą pamatysite paspaudę ant žemiau esančios nuorodos:


Paskutinį kartą redagavo Captain, Pir. 11 26, 2018 6:27 pm. Redaguota 5 kartus(ų)

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Sk. 12 17, 2017 6:46 pm

GALAXY NEWS

Žudikas kosminėje kolonijoje!
Beyond policija pastaruoju metu labai užsiėmusi, tad prašo pagalbos
sugauti nesenai pradėjusį siausti nusikaltėlį. Už darbą ketina atsilyginti.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Antr. 12 26, 2017 2:51 pm

GALAXY NEWS

Altissia populiariausia vieta - baras ant vandens užsidarė.
Trys monstrai užpuolė barą, bet nėra kas juos sulaikytų. Kol platforma yra niokojama, miestiečiai baiminasi, jog neteks savo mėgiamos vietos.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Tatami on Pen. 12 29, 2017 8:19 pm

TATAMI SHOP

Maža parduotuvėlė neseniai atsidariusi Altissia centre, siųlo įvairių prekių asortimentą. Jauki parduotuvėlė siųlo apsilankyti ir apžiūrėti įvairias prekes iš kitų planetų. Nebereikės keliauti aplink, kad susirastum, ko trokšti! Užsuk dabar ir pasakęs kodą "ŠOKOLADAS", gauk 10 orbų nuolaidą!.
avatar

Tatami

Pranešimų skaičius : 147

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Captain on Sk. 12 31, 2017 2:42 am

GALAXY NEWS

Keista jėga ėmė sklisti Altissia mieste.
Vienuolis Nhadala rado keistos jėgos šaltinį ir prašo pagalbos jį sustabdyti. Mieste kol kas neatsirado nė vieno eksperto, kuris tai galėtų padaryti.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20838

Atgal į viršų Go down

Re: Pranešimai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 15 1, 2, 3, 4, 5  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume