Altissia [old]

Puslapis 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Crow on Pir. 03 06, 2017 5:07 pm

Koncertas ėjo į pabaigą, Crow kiek tik galėjo stengėsi nekreipti dėmesio į masinę zombių gaują apačioje ir bandė susikaupti į pop žvaigždės kalbą. ''Ganymedė, kažkur girdėta hmm''. Kad ir kaip liūdnai skambėjo jos kalba, Crow nebuvo žmogus, kuris liūdėtų už nežinomo daikto, planetos ar net žmogaus praradimą. Po ilgos kalbos sekė daina, rami, šiek tiek liūdnoko tembro. ''Visai nebloga daina, bent jau nekankina ausų''. 
 Baltaplaukės akys po Hawk replikos užkliuvo už nykštuko pukuotuko, mėlynas visas, kažkoks keistas, su bokalu rankoje nudaužė kažkokį žmogelį, o anas nuskrido kaip magnetas, kartu su savimi nusinešdamas krūvą adatų. Greitai, kaip du įniršę lokiai prasibrovė pro minią apsauginiai, kurie supakavo Rumble ir išsivedė iš lavonų grupės.
 Savo geros regos dėka, žaliaakė pastebėjo kaip tarakoną traiškančią poppy, net akis paskaudo nuo tokio minios žiaurumo, kaip avis vilkų bandoje, kova dėl išlikimo, natūralioji atranka. 
Jau atrodė jog pasirodymas eina į pabaigą, jis Crow neprailgo, nors iš dalies ji pakankamai prisižiūrėjo į praplautagalvius, tad jų nenorėjo matyti, ko gero mėnesį laiko.
- Na kaip, patiko koncertas?- paklausė Crow, pasitikrino maišelį ''orbai vietoje''.
- Nepamiršai kur turime nueiti?.
avatar

Crow

Pranešimų skaičius : 199

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy on Pir. 03 06, 2017 7:56 pm

Ištikimas draugas išgelbėjo Poppy nuo siautėjančios minios. O galbūt jis išgelbėjo minią, nuo beveik kantrybę praradusios merginos. Gavusi galimybę išdidžiai atsistoti ant savo kojų, jaunoji yordle atsiduso ir ėmė valytis ir taip nelabai švarius savo apdarus.
- Nesuprantu ko čia toks sujudimas. Tarsi neišsiamamą midaus ragą būt.. Eiii!
Iš pradžių murmėjo užmerktomis akymis, tačiau pamačiusi kas vyksta iškart suraukė antakius ir paputė žandus.
- Kur susiruošėt?
Taip lengvai atitrūkti nuo "Yordle draugų" nepavyko. Poppy stvėrė paskutiniam apsauginiui už riešo jį sulaikydama. Turbūt visiem atrodė juokingai kaip mažylė bando sulaikyti beveik dviejų metrų vyrą. Visiem išskirus pačiam apsauginiui, kurio kaulai būtų sutraškėje jei ne specialus pasiruošimas.
- Listen, mister, jei jau išsivedat mano draugą, aš keliausiu kartu.
Pareiškė kaip nenuginčyjamą faktą ir primerkė akis stipriau suspaudama pašnekovo riešą. Kovoje Poppy turbūt būtų gavusi malkų, tačiau apsauginis neatrodė ieškantis konflikto. Greit išanalizavęs situaciją ir galimas pasekmes, paliepė merginai sekti iš paskos.
- Kur mus vedi? Nemanau kad padarėm kažką blogo.
Murmėjo smalsioji eidama iš galo. Kelias buvo daug lengvesnis nei link scenos, mat dabar priešais save turėjo 'taraną'.
- Žinai tau reiktų daugiau kalbėti. Jau vien ta juoda spalva glumina. Niekad nesusimastei paivairinti savo gyvenimo? Vien iš tavo sudėjimo galiu spėti, kad nesi dainininkas ar šokėjas.. Nors..
Poppy be perstojo pliauškė eidama vyrui iš paskos, kol pastarasis tylėjo lyg statula. Yordos planetoje taip pat vykdavo koncertai, tačiau apsauginių ten nereikėdavo. Yordles buvo patys sau apsauginiai, o ir į mirtį žiūrėdavo kiek kitaip nei žmonės. Galiausiai mergaitė su apsauginiu pasivijo į priekį išsiveržusius kolegas. Poppy atsidūrė tame pačiame kambaryje kaip ir Rumble. Kol merginą atvedęs apsauginis paaiškino situaciją kolegoms, Poppy spėjo keliais žodžiais persimesti ir su Rumble.
- Šita vieta kaip trogloditų lizdas. Nemanau kad jie mumis pasitiki.
Sušnabždėjo visiškai akivaizdų kompanionui, prisiartinusi prie jo.
avatar

Poppy
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 2944

Character sheet
Health:
5/10  (5/10)
MP:
2/5  (2/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud on Pir. 03 06, 2017 8:46 pm

Agni nesitikėjo būti pagriebtu ir tai nutraukė jo dainavimą. Jis pasižiūrėjo į savo kolegą, kuris buvo visas raudonas. Lygtais suprato situaciją ir stipriai nusišypsojo. Bandė pats parodyti savo nuostabą, tačiau Gabrielius buvo tvirtesnis ir jo purtymas buvo nesustabdytas. Po tokių akimirkų, Agni galva pradėjo svaigti. Gal nuo euforijos ir purtimo sujungimo, nebuvo aišku. Tačiau jis negalėjo sustabdyti to, nes prasižiojimas neaišku ką būtų paleidęs. Kai fanas pagaliau įkvėpė oro ir nustojo kratyti, Agni jau sukosi savam pasaulyje. Akys nesugebėjo susifokusuoti, bet nuniuoti į daina pavyko. Įsitvėrė rankomis į tvorą ir lingavo pagal muziką.
avatar

Algraud
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 372

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
1/6  (1/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hex on Pir. 03 06, 2017 10:03 pm

Nuo Violet pasirodymų akis atitraukti buvo sunku. Dėmesį rakino vis besikeičiantys efektai. Su kiekviena daina buvo parodoma nauja tematika. Viskas judėjo ir švietė skirtingai, bet svarbiausia judesys niekada nesustojo. Pakerėta viso show tik neįprastai geros regos pagalba atsitiktinai užmatė arčiau scenos susidariusį konfliktą. Minia traukėsi išryškindami mažą kitos rasės atstovą, kuris su bokalu daužė kitus. Atėjus apsaugai Hex pakėlė žvilgsnį atgal į sceną. Tai nebuvo jos reikalas, o apsauginiai viską labai greitai sutvarkė. Tuo tarpu dainininkė vis stebino.

Artėjant koncerto galui pasikeitė apšvietimas, efektai aprimo ir Violet pasirodė dar kitokioje šviesoje. Šį kartą dainininkė kreipėsi į publiką, kalbėjo savo mintis. Visa tai atrodė labai gražu iki kol nebuvo paminėta Ganymede planeta. Staiga Hex sustingo ir visais pojūčiais bandė nepraleisti nė vieno žvaigždės žodžio. Tačiau jos kalba nebuvo ilga, o po to prasidėjo daina.. Scenos vaizdas ėmė lietis ir tapo vis mažiau suprantamas. Mergina nebematė koncerto, ji matė Ganymede karinę stovyklą, Keiichi ir jų komandą, kaip jie vieni kitiems padėdami įveikinėjo neįmanomas užduotis, kaip laikė egzaminus. Ji prisiminė tą dieną, kai buvo nutrauktas jų paskutinysis egzaminas ir duota misija. Toliau vienas po kito slinko vaizdai kaip jos komanda neria po vandeniu į miestą, evakuoja žmones, sprogimai iš priešiškų povandeninių laivų, rankos netektis.. O galiausiai sprogstančios planetos vaizdas matomas pro tolstančio erdvėlaivio langą. Hex skruostais viena po kitos be sustojimo riedėjo ašaros. Iš šono atrodė, jog ji tiesiog žiūri koncertą, bet iš tikrųjų ji matė praeitį. Tik dainai pasibaigus juodaplaukė prabudo iš 'transo' būsenos ir susivokusi, kad jos veidas šlapias, nerangiai nutrynė ašaras ranka.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel on Antr. 03 07, 2017 3:09 pm

Prasidėjusi rami muzika, nuramino ir Gabriel. Jis įsiklausė į dainininkės žodžius. Nors nieko nežinojo apie Ganymedę, tačiau Violet žodžiai ir visa aplinka pasiekė giliausias vaikino širdies gelmes ir jam ištryško net ašara.
Jis buvo ant tiek susikaupęs, kad nematė kas dedasi aplinkui. Nepastebėjo kaip išvargino savo kolegą, neatkreipė dėmesio ir į netoliese vykusias muštynes. Dabar egzistavo tik jis, Violet ir ta švelni daina, kurios nenorėjo kad baigtųsi.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis on Antr. 03 07, 2017 7:54 pm

Vos spėjo į paskutine dainą. Mergina buvo su kvapėliu, tai gal biški ir užsisėdėjo pakelėje. Bent jau gabalėli rentginio pamatys. Nebuvo šios muzikos fanė, bet iš smalsumo norėjo sudalyvauti.  Tad atsikvėpusi stovėjo jau šiek tiek atokiau nuo scenos, kur nebuvo tokios grūsties. Ir jei ką, vos ne pirmoji galės palikti šia vietą.
avatar

Alexis
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 1186

Character sheet
Health:
9/10  (9/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash on Antr. 03 07, 2017 11:09 pm

Kolegos tik pasijuokė iš Ash, kad šis apsidurnino net žinodamas apie hologramą, bet ką jie supranta, jei jiems patiems prieš akis atsirastų Violet, dar ne taip susidirbtų. Bet kam nepasitaiko, koncertas tesėsi. Stojo tyla, vėl pasikeitė šviesos ir Violet išreiškė savo užuojautą Ganimede planetai. Tikslių aplinkybių Ash nežinojo, bet tikrai girdėjo apie sunaikintą planetą, tokio masto žinios turiejo nuskrieti per visą galaktiką. Pritardamas daininninkės žodžiams vaikinas nuoširdžiai plojo, kaip ir daguma čia susirinkusių. Panašu, kad koncertas eina į pabaigą. Gerai, kad Ash čia dirba, galės ramiai sau išeiti per tarnybines patalpas, be jokių spūsčių.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Breeze on Antr. 03 07, 2017 11:29 pm

Bilietėlis. Prakeiktas bilietėlis - jos užmokestis už pavojingą kelionę? Kai buvo pagauta ir apklausta, kokiu tikslu skrenda, Juno atrodė, kad jau nebepraslys ir paklius policijai į nagus. Šios ''laimės'' vis dėlto išvengė, tačiau... bilietas į koncertą? Juno spoksojo į suglamžytą popierėlį savo rankoje ir susimąsčiusi tylėjo, o bangos supavo plūduriuojančią gondolą. Po akimirkos kitos, į gondolą įšoko žemaūgis irkluotojas ir kažką linksmai sutarškėjo, tačiau merginai buvo nė motais ir ji pakėlė akis aukštyn. Susidomėjusi nužvelgė plytinius pastatus, balkonus, apaugusius nuostabiausiomis gėlėmis, arkinius tiltus ir siaurus langelius, kuriuose švysčiojo neryškūs žmonių siluetai. Tolumoje pasigirdo muzika ir Juno prisiminė, kur plaukianti.
- Kas ta Violet? - irzliu balseliu burbtelėjo pati sau, tačiau tai nugirdo ir ilgaausis irkluotojas ir suskubo pasakoti.
- Kaip tai galima nežinoti, kas yra Violet? Ji - pati žymiausia galaktikos dainininkė ir pati geidžiamiausia moteris pasaulyje, pavergusi...
Juno susiraukė. Irkluotojas kalbėjo su tokiu įsijautimu, kad iškart buvo aišku, jog jis tą žavingąją dainininkę įsimylėjęs iki ausų.
- Pažiūrėsim, - pasakė Juno ir nusuko akis į artėjantį krantą. Muzika garsėjo ir mergina net neabejojo, o netrukus ir savo akimis pamatė, jog yra čia pat. Iššokusi iš gondolos, ji patraukė link arenos. Pastebėjusi, jog prie vartų nėra nė vieno žmogaus, ji paspartino žingsnį. ''Vėluoju?'' šmėstelėjo mintis. Nuobodžiaujantis prižiūrėtojas pašaipiai žvilgtelėjo į keista eisena atlekiančią Juno, išsidraikiusiais mėlynais plaukais, atsirišusiais batų šniūreliais ir su keista kauke ant veido, iš kurios raitėsi neaiškūs garai.  
- Daug praleidi, - pasakė. Įdėmiai apžiūrėjęs apgadintą bilietėlį, vis dėlto įleido. Mergina atsidūrė sausakimšoje arenoje. Visur šurmuliavo įvairūs gyviai, žmonės, padarai, tokios įvairovės sutvėrimų Juno dar nebuvo gyvenime regėjusi savo akimis. Susidomėjusi Juno spraudėsi pro kitus, gana negailestingai stumdydama juos į šalį. Aplinkui mirguliavo tiek šviesų, tiek daug garsų, kvapų, tvyrojo nežmoniškas karštis. Juno apsisuko galva, galvojo, jog tuoj apalps. Tačiau netrukus ji pasiekė tą aikštės dalį, kur nebuvo tiek grūsties ir kaipmat pasijuto geriau. Atsidususi, Juno įsmeigė žvilgsnį į dainininkę. Nors visa aikštė šurmuliavo, atlikėjos balsas užgožė kitų riksmus. Juno, smarkiai rizikuodama būti sumindžiotai, atsisėdo ant žemės ir nuostabos pilnomis vaiko akimis stebėjo dainininkę. Mergina dar nesuvokė, ar jai patinka Violet dainos, ar ne, tačiau jos balsas tarytum pakerėjo ne tik pačią Juno, bet ir visą publiką.
avatar

Breeze
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 66

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara on Tr. 03 08, 2017 7:54 pm

Dahra pamačiusi muštynes, sutelkė savo dėmesį į jas, nes jai tai pasirodė žymiai įdomiau nei dainininkė. Tačiau greit muštynės buvo sutramdytos apsauginių. Dahra nepatenkinta atsiduso ir susiraukė nepatenkinta, nes jai jau darėsi nuobodu ypač tada kada prasidėjo rami muzika. Violet prakalbus apie Ganymede planetą, Dahra sukluso. Jei teko girdėti keletą gandų apie šios planetos sprogimą, tačiau ne per daugiausiai. Staiga merginos žvilgsnį patraukė netoliese buvusi juodaplaukė mergina, kuri verkė. Dahra prisimerkė ir pasisuko į merginą ją nužiūrėdama. Tačiau daina jau pasibaigė ir mergina nusišluostė veidą. Dahra suprato, kad ne daina, o dainininkės paminėti įvykiai sukėlė merginai šiuos jausmus.
Dahros veidas sušvelnėjo, mergina pajautė užuojautą šiai merginai, nors ir nežinojo jos istorijos. Dahra priėjusi arčiau merginos jai šyptelėjo plačiai, nors šypsenoje ir matėsi mažytė užuojauta. Iš šono atrodė, kad Dahra žinotų dėl ko mergina liūdi.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1353

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain on Tr. 03 08, 2017 10:15 pm

Violet dramatiškoji daina baigėsi, užgeso spotlight'as ir sceną užpildė tamsa. Dingo ir dainininkė. Nutilo muzika. Fanai ėmė šūkauti, rėkauti, net iškėlė savo asmeninius įrenginius su įjungtais ekranais. Visa salė nušvito smulkiomis švieselėmis. Po kelių minučių laukimo tamsoje, visos šviesos įsijungė, efektai vėl lakstė kaip pašėlę, o Violet pasirodė scenoje su dar vienu patraukliu bei daug atidengiančiu apdaru.

Universal Bunny:

Aplink sceną materializavosi daug nedidelių steampunk stiliaus šokančių robotukų. Jų viduryje šoko ir dainavo Violet. Daina greitai išjudino įsiaudrinusią publika. Visi žinojo, jog tai koncerto galas, bet kiekvienas fanas bandė prailginti šį renginį kiek įmanoma labiau. Viduryje dainos netikėtai dingo muzika, o per visus salėje buvusius monitorius pasirodė vyras su tamsiai mėlynu gobtuvu bei metaline kauke ant veido.
-Jus apgaudinėja ir plauna jūsų smegenis! Visų mylima žvaigždė Violet jus apgaudinėja! Ji dirba The Deadly Swords organizacijai...... paversti......vergais!.................
Ryšys ėmė trūkinėti ir vaizdas dingo. Monitoriai buvo išjungti. Tuo tarpu Violet suspigo. Ji pakilo nuo žemės ir dingo. Tik labai įžvalgus žiūrovas galėjo pastebėti kaip ant scenos prikritusių blizgučių balose pasirodė išmindžiojimai. Jie nusitęsė iki išėjimo ir dingo. Publika liko nesupratusi. Kai kurie net manė, jog tai show dalis iki kol ant scenos nepasirodė vienas iš apsauginių su mikrofonu rankoje.
-Dėkojame už Jūsų dėmesį.
Mandagiai pradėjo kalbą vyras.
-Tikiuosi Jums patiko mūsų specialus renginys. Dėkojame už dalyvavimą ir palaikymą. Prieš visiems pradedant skirstytis, norėtume pateikti Jums pasiūlymą. Visi norintys ir galintys atlikti asmens sargybinio rolę, pasilikite šiek tiek ilgiau ir prieikite arčiau scenos. Iš anksto pranešame, kad ieškome kandidatų su išskirtinai gerais sugebėjimais.
Vyras pabandė kuo mandagiau pabrėžti paskutinę mintį, kad į kandidatų grupę neįsimaišytų paprasti žmogeliai, kurie buvo įsimylėję dainininkę.

Tuo tarpu kitose patalpose Rumble su Poppy ramiai sėdėjo kambaryje ir kalbėjosi su apsauginiais. Vienas iš vyrų staiga atsistojo, paėjo kelis žingsnius toliau nuo kitų ir pirštu prispaudęs ausinuką sukluso. Kiti taip pat atkreipė dėmesį ir taip pat sukluso. Tik du yordles nesuprato kas vysksta. Išklausę nurodymus visi vyrai susižvalgė ir atsisuko į porelę.
-Koncertas pasibaigė, galite eiti. Jeigu turite noro, prie scenos yra kviečiami asmenys, kurie sugeba kovoti. Manau jūs visai tiktumėte.
Pasakė vyras ir atidarė duris. Yordles buvo išleisti ir galėjo eiti laukan arba atgal į koncerto salę iš kurios jau buvo pradėję išeidinėti žiūrovai.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash on Tr. 03 08, 2017 10:42 pm

Ash daugiau ar mažiau žinojo koncerto eigą, pats padėjo ruošti dalį efektų, bet tai kas ivyko dabar, buvo visiškai nepagal planą. Šitos dainos pabaigoje turėjo šauti jo paruošti fejerverkai ir užbaigti koncertą. Visi darbininkai susižvalgė ir gūžčiojo pečiais. Pasirodęs vyras dar labiau suglumino visus, o kaikuriuos net supygdė, kad šitaip pertraukė koncertą. Pasigirdo dainininkės cyptelėjimas. Darbuotojų, kartu ir Ash veidai tapo rimti. ivyko kažkas blogo, o tai tik patvirtino ant scenos užlipęs apsaugos darbuotojas.
Ash vietoje nusivilko savo darbinį kombinezoną ir pakabino jį ant apsauginės tvorelės. Panašu, kad bus proga užsidirbti. Neskubėdamas nuėjo arčiau scenos.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk on Kv. 03 09, 2017 3:12 am

Dramatiškoji daina pasibaigė visišku scenos užtamsėjimu. Nebebuvo galima matyti net pačios Violet. Iš šono atrodė tarsi visas koncertas baigėsi. Crow jau buvo pasiruošusi iš čia išvykti. Hawk pastebėjo kaip ji tikrina savo orbų maišelį ir nusišypsojo, nes žinojo ką ji ir jos partnerė su šiais orbais žada daryti. 
- Man patiko, nors manau ateities muzika daug ką praranda be violončelės, - sučiauškėjo mergina, o po trumpos pauzės atsakė ir į kitą Crow klausimą, - žinoma nepamiršau, senai pasiilgau ginklo rankose. 
Abi merginos po koncerto buvo susitarusios keliauti į ginklų parduotuvėlę ir įsigyti joms reikalingus ašmenis.
Po minutės tamsos sceną vėl užpildė šviesos ir Violet pasirodė su dar viena daina. "Pasirodo dar nesibaigė," - pagalvojo mergina ir pasuko galvą atgal į sceną. Ant scenos materializavosi maži šokantys robotukai, o pati muzika buvo žymiai greitesnio ir linksmesnio tempo nei praeita. Tačiau pusei dainos praėjus netikėtai pradingo garsas ir per ekranus išdygo keistas vyras, kuris sušaukė kažką apie Deadly Swords organizaciją ir kad Violet jai priklauso. Hawk buvo girdėjusi organizacijos vardą tačiau nežinojo ką jie daro ar kuom jie blogi tad vyriškio pranešimo nesuprato. Nesitikėjusi tokios įvykių krypties ji trumpam atsisuko į Crow tačiau nieko jai nesakė tada atgal į sceną ir tiesiog laukė kas bus toliau. Netrukus ant scenos atėjo apsauginis, kuris užbaigė renginį bei pranešė, kad tie kas nori gali tapti asmens sargybiniais čia ir dabar. Išgirdęs šiuos vyriškio žodžius Hawk veidelis iškart pakrypo partnerės pusėn.
- Skamba it puikus darbas tau, ką žadi daryti, nejau praleisi progą? Manau, ginklai gali ir palaukti.
avatar

Hawk
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: • Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Breeze on Kv. 03 09, 2017 7:41 am

Staiga nutrukęs koncertas tarytum pabudino Juno iš transo. Suirzusi, kad buvo grąžinta į realybę, ji pakėlė galvą ir pažvelgė į kaltininką - vyrą su metaline kauke monitoriuje. Pavadinimas The Deadly Swords Juno nesukėlė jokių asociacijų ir juolab jokių jausmų, tad ji tik abejingai išklausė žinutę, tikėdamasi, kad po viso šito Violet dar grįš ir sudainuos paskutinę dainą. Tačiau Juno nepasitenkinimui ir nusivylimui, dainininkė net neatėjo atsisveikinti. Juno nuotaika subjuro. Nežinojo dėl kokios priežasties, tačiau Violet padarė jai didelį įspūdį, klausantis jos balso, visu kūnu nueidavo šiurpuliukai, o dainos tarytum hipnotizavo. Mergina pašoko ant kojų. Jai šovė beprotiška mintis - nueiti į užkulisius ir tapti Violet asmens sargybine. Tačiau greitai šios minties atsikratė. Ji nesutverta tokiam pavojingui darbui. Tiek to. Juno patraukė link išėjimo.
avatar

Breeze
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 66

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel on Kv. 03 09, 2017 8:49 am

Vos pasibaigus lėtai dainai bei užgesus šviesoms, Gabriel paleido visą savo kakarynę. Juk negalima taip paprastai paleisti tokios garsenybės ir praleisti progą dar ilgiau išlaikyti ją ant scenos. Vaikinas staugė ir reikalavo pakartojimo negailėdamas savo plaučių ir gerklės. Ir apsiramino tik pasirodžius Violet dar kartą. Tada atidavė savo visas jėgas paskutiniam išsitaškymui.
Tačiau vidurį linksminimosi ir atitrūkimo nuo realybės daina nutrūko. Monitoriuose pasirodė nepažįstamas žmogus. Gabriel kaip mat nurimo. Tarsi kas būtų paspaudęs mygtuką ar prieš vaikino nosį spragtelėjęs pirštais ir taip grąžinęs jį iš hipnozės. Jis sukryžiavo rankas ant krūtinės ir suraukęs antakius žiūrėjo į ekranus. Grupuotės pavadinimas nuskambėjo pažįstamai, bet to nesureikšmino. Jam labiau kliuvo, kad kažkas sugebėjo prasimušti į transliaciją, tačiau trūkinėjantis ryšys rodė netobulą darbą.
Kas keisčiausia, kad transliacijai dingus, koncertas nebesitęsė. Kilo šurmulys tarp fanų, kurio net pasirodęs apsauginis nelabai numalšino. Gal tik pritildė. Išklausęs pranešimą, Gabrielius nusiminė, kad daugiau nepamatys Violet, bet veidas taip ir liko susiraukęs. Ir jis neskubėjo išeiti.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud on Kv. 03 09, 2017 9:50 pm

Agni vis dėlto paleido skrandžio turinius, nors jų buvo nedaug. Subtiliai paliko balute už tvoros ir pradėjo skanduoti pakartojimo kartu su kolega. Dainininkė išlindo ir vaikinas pamiršo, kad kažkada jautėsi blogai. Dainavo kartu su ja, šokinėjo kartu su visai. Tačiau kažkas įvyko. Išlindo kažkoks kaukėtasis, kuris kėlė tik pyktį. Dalinai dėl to, kad nutraukė ir kad šmeižė. Organizacija buvo girdėta, bet jokių blogų gandų negirdėjo, tačiau žodžių tonas jam nepatiko. Išgirdus riksmą, visas kūnas įsitempė ir pradėjo ieškoti kur tai įvyko, tačiau nieko nepamatė. Išlindus darbuotojui liko kažkoks keistas skonis burnoje. Jam tai nepatiko ir jis neketino judėti nuo scenos.
avatar

Algraud
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 372

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
1/6  (1/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble on Pen. 03 10, 2017 2:50 pm

Sučiuptas Rumble dar bandė priešintis, bet greitai supratęs savo situaciją nurimo. Jis nuolat papuola į panašias padėtis. Beliko tik tikėtis, kad nuobauda nebus labai griežta. Tik įvestas į kambarėlį Rumble susivokė, kad Poppy atkeliavo kartu. Tai privertė jį šyptelti. Yordles nepalieka savo draugų bėdoje vienų. Mėlinkailiui ilgą laiką teko keliauti vienam, tad buvo smagu jausti, kad kažkas dengia jo užnugarį. O be to retas žmogus galėtų ilgai ištverti dviejų yordles nenutrunkamus tauškalus. Galiausiai neapsikentę jie gali juos tiesiog paleisti.
Rumble jau ketino aiškintis kaip jis saugojo savo ir draugės gyvybes ir kaip nenuovakūs žmonės vos nesutraiškė visų yordles kaulų. Tačiau prasidėjo kažkoks sąmyšis tarp sargybinių ir galiausiai jie gavo netikėtą pasiūlymą patys tapti sargybiniais. Rumblė išmuštas iš vėžių, atvėpusiu žandikauliu pasisuko į Poppy, stengdamasis įskaityti jos emocijas veide. Pats neatrodė linkias pasikliauti šiais žmonėmis.
avatar

Rumble
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 22

Character sheet
Health:
15/20  (15/20)
MP:
2/6  (2/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Crow on Pen. 03 10, 2017 7:29 pm

Jau grojo paskutiniai liūdnosios dainos akordai, Crow jau žadėjo eiti, suskaičiavusi orbus. *BADAKŠT* pasigirdo scenoje, su garsu pakrypo ir merginos akys. 'Hmm?' Ekrane atsirado melynkapišonis vyras, kuris dar kartą patvirtino Crow teoriją apie smegenų plovimą. Crow taip ir galvojo, o dabar kai šis vyras tai patvirtino, viskas buvo aišku. Nepažįstamasis dingo, ir ant scenos pasirodė apsauginis, su darbo pasiūlymu.
- Ne, nemanau, dar nepripratau prie šios planetos manos koncentracijos, tad mano magija nėra stipriausio lygio, kokia buvo seniau, be ginklo sunku būtų ką nors apsaugoti- 
Tai buvo tiesa, šios planetos manos koncentracija buvo daug tirštesnė, sunkiau ją valdyti. Planetoje iš kurios merginos atvyko manos koncentracija buvo labai maža, nes buvo užtrausta naudoti magiją, todėl dauguma burtininkų metė savo amatą ir dirbo kitus darbus. Crow buvo išimtis, ji visada naudojo magiją, kada jai tik reikėdavo, o karaliai bijodavo jai uždrausti, nes negalėdavo net su visa karalystės armija jos įveikti.
- Na, jau kaip ir viskas, eime- Crow atsistojo ir nušoko nuo platformos, palaukė Hawk ir patraukė link erdvėlaivio.
avatar

Crow

Pranešimų skaičius : 199

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hex on Št. 03 11, 2017 1:51 am

Dramatiškoji daina baigėsi. Hex taip pat baigė šniurbščioti ir valytis ašaras. Prisiminimai kurį laiką buvo nugabenę merginą labai toli, o suvokimas, kur ji buvo dabar, atėjo per greitai. Minia rėkė, šokinėjo ir trypė. Scenoje netikėtai įsižiebė ryškios šviesos trumpam apakindamos tamsiaplaukę. Kai akys atsigavo nuo staigaus apšvietimo, Hex pamatė į ją žiūrinčią merginą. Pries tai ji jos nė nebuvo pastebėjusi, o dabar ši stovėjo visai šalia. Nepažįstamosios šypsena keistai paveikė Hex. Atrodė, lyg mergina ją suprato, nors jos nebuvo pažįstamos. Tamsiaplaukė atsakė merginai parodydama savo nuoširdžią šypseną. Jos stovejo viena priešais kitą nebyliai besišypsodamos kol nepasigirdo muzika. Violet pasirodė dar kitokiame įvaizdyje ir nusprendė užbaigti koncertą su griausmu. Hex ir vėl įtraukė minios dalyvavimas ir ji nejučia ėmė kelti rankas su visais. Tik staiga muzika nurtūko, o ekranuose pasirodė už kaukės pasislėpęs žmogus. Mergina sukluso ir pasistengė kuo geriau įsidėmėti šį personažą. Gaila aplinkos, kurioje jis buvo, nelabai matėsi, nes buvo filmuota iš per arti. Dainininkė suspigo ir dingo, o vyrui nebaigus kalbėti ryšys nutrūko, ekranai užtemo. Vos praėjus kelioms minutėms po šio skandalingo įvykio, scenoje pasirodė apsauginis. Hex apėmė bloga nuojauta.

Kodėl apsauginis?

Tai nebuvo normali koncerto pabaiga. O kalbos apie asmens sargybinius sukėlė dar didesnį įtarimą. Nors mergina žinojo, jog tai niekaip su ja nesusiję - ji juk atvyko čia kitu tikslu - bet smalsumas eilinį kartą nugalėjo. Visiems besiskirstant Hex galėjo lengvai priartėti prie scenos. Ji atsisuko į tą pusę, kurioje turėjo stovėti Dhara, tačiau beskubantys išeiti fanai praskyrė jas ir nunešė į skirtingas puses. Hex plaukė su minia tol, kol priartėjo pakankamai arti scenos, o po to išsisuko, kad jos nenuneštų išėjimo link. Bandydama prasibrauti netyčia trenkėsi į netoliese stovintį Ash.
-Ah, atsiprašau.
Truputį išraudo nesusipatoginusi ir nusuko akis neužmegzdama akių kontakto ir bandydama nuo savęs nukreipti dėmesį. Tuo pačiu dairėsi tos įdomios merginos, su kuria pajuto kažkokį kontaktą.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy on Št. 03 11, 2017 11:07 am

Poppy vis dar tauškėdama nesąmones nebiliam apsauginiui, įžengė į patalpą.
- There you are!
Iškart pakeitė temą išvydusi savo kompanijoną. Plačiau nusišypsojo ir kumštukus atrėmė į savo klubus.
- Tai kame čia kokios bėdos?
Nekaltai bei gan įžuliai paklausė. Apsauginis jau norėjo kažką sakyti, bet buvo nutrauktas nes kilo sujudimas. Mergaitė belaukdama atsakymo ėmė nekantriai trepsėti su viena koja. Galiausiai sulaukusi atsakymo išpūtė savo didelias akis.
- Darbą!? Ko iškart nesakėt?
Poppy nė į galvą nešovė, kad Yordles būtų padarę kažką negero. Nedidelės riaušės yra neatsiejama koncertų bei festivalių dalis Yordoi.
- This could be SO much fun.
Akimirksniu atsidūrusi prie Rumble, stvėrė jį už rankos ir išskuodė atgal pro kur atėjusi. Suprato, kad grįžti prie scenos bus kur kas sunkiau, mat didžioji dalis žmonių išeidinėjo iš koncerto.
- Oh well... Let's not be late.
Sumurmėjo paspoksojusi į minią geras 10 sekundžių. Gūžtelėjo pečiais ir ėmė bristi prieš srovę milžinų jūroje.
avatar

Poppy
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 2944

Character sheet
Health:
5/10  (5/10)
MP:
2/5  (2/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara on Sk. 03 12, 2017 3:49 pm

Juodaplaukei merginai atsisukus į Dhara, mergina dar plačiau jai šyptelėjo.Tai buvo lyg jų akimirką, kurioje tarsi tarp jų užsimezgė ryšys. Dhara pajutusi ir pamačiusi, kad pagaliau mergina vėl atsipalaidavo ir įsijautė į koncertą, Dhara atsiduso ir pati pasijautusi geriau ir grįžusi į savo linksmąją, o ne viską smerkiančiąją pusę. Merginos akys grįžo prie Violet, Dhara taip pat iškėlė rankas ir pradėjo judėti į ritmą. Tačiau tai greit nutraukė kažkoks vyras su kaule. Dhara susiraukė, jos rankos nusileido, ji prisimerkus ir su nepasitikėjimu žiūrėjo į vyrą. Tokie dalykai nevyksta šiaip sau. Nors ryšys ir buvo prastas, tačiau vyro mintį buvo galima suprasti, nors Dhara ir nebuvo girdėjusi tokios organizacijos anksčiau, tačiau žinojo, kad tai povandeninės srovės, į kurias merginai geriau nesivelti, jei norėjo toliau gyventi ramiai ir be problemų.
Apsauginiui pranešus naujienas, minia pradėjo skirstytis, Dhara taip pat jau sukosi eit iš arenos, tačiau ji pamatė kaip į ją pasižiūrėjo Hex. Mergina sustojo, ją vis lenkia daugybė žmonių, o ji galvojo. Jos viduje kovojo savisaugos instinktas ir noras pasilikti, patirti kažką naujo. Nusikeikusi, ji apsisuko ir pradėjo eiti prieš minią, arčiau link scenos. Nors žinojo, kad taip ji nesielgtų, bet nusispjovusi į savo instinktus apsaugoti save, ji brovėsi į priekį.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1353

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain on Sk. 03 12, 2017 4:42 pm

Kol arenoje buvę žmonės skirstėsi, ant scenos užlipo dar du apsauginiai. Tryse vyrai kažką tarėsi. Mikrofonas buvo išjungtas, tad publikai nieko nesigirdėjo. Žmonės išsiskirstė per gerą pusvalandį. Durys buvo užrakintos, o prie scenos liko stovėti nedidelė grupelė dalyvių, susidomėjusių pasiūlymu. Apsauginis atsisuko į juos ir įjungė mikrofoną.
-Dėkojame Jums už Jūsų laiką. Dabar Jums bus suteikiama konfidenciali informacija. Mes tikimės, jog laikysite visą šį reikalą paslaptimi. Pirmiausia norėtume pranešti, jog tai nėra atranka asmens sargybinio pareigoms..
Sargybinis ėmė aiškinti situaciją ir ko jis tikisi iš visų susirinkusiųjų. Už jo, ekrane buvo rodomos nuotraukos. Vizuali informacija, kuri galėtų padėti susirinkusiems įvykdyti paskirtą užduotį.
-..Į Jūsų susisiekimo prietaisus laikinai buvo įrašyti mūsų kontaktai. Informuokite mus apie bet ką, ką sužinosite. Mes galbūt Jums galėsime padėti.
Vyrui baigus kalbėti monitorius išsijungė, o arenos durys buvo atrakintos.
-Toliau viskas priklauso nuo Jūsų.
Apsauginis apsisuko ir kartu su savo kolegomis nulipo nuo scenos.

Kiekvienam dalyviui į PM buvo nusiųstas laiškas su informacija, kurią pateikė apsauginis. Šią informaciją žino tik dalyvaujantys užduotyje. Jeigu kažkas negavo laiško, praneškite Captain.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis on Sk. 03 12, 2017 5:56 pm

Nors ir buvo užgėrusi, tačiau kūnas žinojo, kaip judėti pagal ritmą, net buvo lengviau. Jau nesvarbu, kokia muzika, svarbiausia geras ritmas ir tokia pat nuotaika. O minia Violetos gerbėju mokėjo tai išjudinti. Ant galo net iš kaimyno "pasiskolino" šviesos lazdeles ir prisijungė, jas mosikuodama į viršų. 
Pasirodžius kaukėtajam, kaip ir dauguma pagalvojo, kad tai programos dalis, bet po jo pareiškimo šyptelėjo. Jau išsitraukusi cigaretę ją prisidegė ir užtraukė dūmą. Per savo keliones yra girdėjusi tokių pareiškimu. Tad šis ją nenustebino. Kaip ir tikėjosi, koncertas taip ir pasibaigė.  
Sargybiniams prakalbus apie darbą, sukruto ir Alex. Kaip tik jai jo reikėjo. Pasitrynusi rankas nuėjo arčiau scenos. Tikėjosi, kad dauguma Violetos gerbėju norės užimti tokia vieta, bet ir mergina norėjo pabandyti savo jėgas.
Vos priartėjusi prie scenos jau gavo pranešimą apie užduotį. Nustebo, kad taip greitai sukasi žmonės. Viską perskaičiusi nusišypsojo. Matyti vaikinai, nors dažnai slepia veidus. Bus ką veikti, nors nelabai tikėjo, kad kas norės dirbti komandoje. Todėl, kaip ir dauguma laukė, kas toliau vyks.


Paskutinį kartą redagavo Alexis, Antr. 03 14, 2017 6:38 pm. Redaguota 1 kartą (Reason for editing : nes reikia)
avatar

Alexis
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 1186

Character sheet
Health:
9/10  (9/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk on Antr. 03 14, 2017 12:23 am

Išėjus iš bibliotekos Neo Kobes planetoje abi panelės pargrįžo atgal į savo erdvėlaivį. Panašu, jog Crow buvo kažką suplanavusi mat ji norėjo vykti atgal į Altissia. Įlipusi į erdvėlaivį Hawk pasitaisė savo peršlapusius plaukus tam, kad krentantys lašai neprivarvėtų po visą erdvėlaivį. Atsisukusi į Crow, kuri vairavo mergina nusprendė pasiteirauti apie šią kelionę. 
- Altissia? Ką dabar ten veiksim? - pamaiviška šypsena šyptelėjo ir su alkūne nestipriai trinktelėjo merginai, - Nejau kvieti mane į pasimatymą? 
Neilgai trukus abi merginos pasiekė nusileidimo platformą tačiau prieš nusileidžiant gavo atsakyti kokiu tikslu čia atvyko. 
- Atvykom paturėti romantišką vakarienę šioje nuostabioje planetoje, - džiaugsmingu balsu prabilo Hawk ir apsikabino savo partnerę per kaklą.
avatar

Hawk
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: • Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain on Antr. 03 14, 2017 12:44 am

Prieš atvykstant į Altissia zoną kiekvienas atvykėlis turėdavo pateikti atvykimo priežastį. Vieni buvo įleidžiami, kiti turėdavo susimokėti. Hawk nuotolinio susisiekimo pagalba pateikė savo ir Crow atvykimo priežastį. Kitame ryšio gale pasigirdo merginos balsas.
-Atvykot dėl romantiškos vakarienės?
Iš pradžių pasitikslino ar tai buvo tikroji merginų atvykimo priežastis.
-Kaip miela! Koks geras pasirinkimas! Altissia - gražiausias miestas. Galiu rekomenduoti Jums apsilankyti bare ant vandens. Ten pateksit tik gondolos pagalba. Vakaro metu ten būna PA-SA-KIŠ-KAI gražu. Gražaus Jums pasimatymo!
Erdvėlaivis gavo leidimą leistis Altissia teritorijoje.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Crow on Antr. 03 14, 2017 12:52 am

Crow pilotavo erdvėlaivį, šiek tiek nerangiai, bet geriau negu pirmąsias savaites. 
- Altissia yra neblogas darbelis, bus puiki pradžia pragyvenimui-
Atskridusios buvo sustabdytos eilinį kartą, Crow meistriškai apsimetė, jog tai buvo tikroji jų atvykimo priežastis, ką pasakė Hawk. Laimė jas gan lengvai praleido. Merginos keliavo gondola, kol pasiekė barą, Crow nieko nesiruošė pirkti, tik norėjo pasikalbėti su barmenu, gi jie visokių gandų prisiklauso. (RP google)
- Norėjau paklausti, gal žinot kur rasti Lihin Shieldheart?
avatar

Crow

Pranešimų skaičius : 199

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume