Altissia [old]

Puslapis 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy on Antr. 03 14, 2017 1:37 am

Poppy brisdama prieš galvijų bandą, galiausiai pasiekė pastarųjų pabaigą. Išlindusi iš minios gyliai atsiduso. Nusvirusios rankos nebesivargino taisyti pašiauštos šiuveliūros. Mergina likusį kelio gabalą nušliaužė neskubėdama. Pagaliau buvo aiškinama užduotis. Kadangi Poppy nežinojo kur ieškoti savo hammer, might as well start anywhere. Besiklausant informacijos, mergina palinko Rumble link ir prisidengė delnu vieną burnos pusę.
- Girdėjau šitie hoomans turi kažkokį fetišą princesėms ir jų gelbėjimui. Tai tarsi poravimosi ritualas kaip pas gyvūnus tik, kad labiau hardcore. Jie net knygas ir filmus daro apie tai.
Nevisai tyliai sušnabždėjo partneriui. Neatitraukdama akių nuo Rumble, atsistojo šalia jo ir pirštu pasukiojo aplink savo smilkinį. Tuomet gražino žvilgsnį ties scena ir toliau klausėsi apsauginio.
- Soooo~ ..kad surasti tą mergina, reikia surasti kažkurį iš tų tipų?
Drėbė retorinį klausimą išėjus apsauginiui.
- Ir kaip tą padaryti? Pirmi du išvis vienodi!
Skundėsi spoksodama į savo susisiekimo prietaisą primerktomis akymis. Yordles rasės atstovams visi žmonės atrodė labai panašūs, kaip kad žmonėms tarakonai. Sunku buvo suprasti ar Poppy šnekėju su Rumble, ar su visa likusia kompanija.
avatar

Poppy
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 2944

Character sheet
Health:
5/10  (5/10)
MP:
2/5  (2/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash on Antr. 03 14, 2017 1:58 am

Ash ramiai ėjo scenos link, kai jį kažkas nerangiai stumtelėjo. Atsisukęs pamatė tik tamsius, nusisukančios merginos plaukus. Veido nespėjo pamatyti, nes mergina tik atsiprašė ir nuskubėjo ta pačia linkme, kaip ir magas.
-No problem...
Kol buvo krūva žmonių, nebuvo prasmės brautis prieš srovę, Ash tiesiog išlaukė kol visi išsiskirstys ir tik tada prisijungė prie nedidelio būrelio "asmens sargybinių". Tarp jų buvo ir prieštai matyta tamsiaplaukė.
Galiausiai buvo paaiškinta kas ištikrųjų įvyko ir atsiūsta visa reikiama informacija. Ash apyrankė, ant kairės rankos, be jokio garso suvirpėjo. Lengvu judesiu krestelėjus riešą, prieš mago akis atsirado holograminis ekranas su tom pačiom nuotraukom kurios buvo rodomos per didžiulius ekranus. Prabėgom perskaitė kas buvo parašyta ir suktelėjęs riešą išjungė hologramą. 
-Lets see...
Ash ranka pasiremdamas į tvorelę peršoko ją ir užsiropštė ant scenos. Lyg kažką skaičiuodamas, žingsnis į žingsnį ėjo tom pačiom pėdom, kaip ir katik išėję apsauginiai, kol galiausiai sustojo toje vietoje, kur paskutinį kartą visi matė žymiają dainininkę. Ištiesė delną priešais save, lyg liesdamas kažką nematomo. Ash akys sužibo mėlynai.
-Galit skirstytis, šiai užduočiai užteks manęs vieno.
Garsiai ir arogantiškai pareiškė magas, jam už nugaros stovintiems savanoriams.

[skill: Arcane Footprint - Violet]
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk on Antr. 03 14, 2017 3:00 pm

Po Crow paaiškinimo jau erdvėlaivyje sužinojo kokiu tikslu atvyko atgal į Altissia tačiau vis dėlto nusprendė merginai apačioje pameluoti. Šis nekaltas melas puikiai suveikė ir darbuotoja jau rekomendavo puikią vietą, kur abi panelės galėtų užeiti.
- Dėkui, - į tos darbuotojos palinkėjimą atsakė panelė ir įsikišo susisiekimo prietaisą atgal į kišenę.
Nusileidus erdvėlaiviui abi merginos išlipo ir pėsčiomis nukeliavo gondolų link. Po neilgo plaukimo su gondola Crow ir Hawk pasiekė barą, į kurį įėjus merginos partnerė barmeno paklausė, kur galėtų rasti Shieldheart.
avatar

Hawk
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: • Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hex on Antr. 03 14, 2017 8:56 pm

Besidairydama Hex ir vėl pamatė anksčiau matytą rudaplaukę. Viduje net nudžiugo pamaniusi, jog ši taip pat susidomėjo pasiūlymu. Tačiau prakalbus apsauginiui paaiškėjo, jog tai nebuvo visai tas, ko ji tikėjosi. Ramiai išklausė kalbą ir įsidėmėjo nuotraukose rodytus asmenis. Visi duomenys buvo persiųsti į susisiekimo prietaisus, Hex net netikrino savojo. O tada prasidėjo pašnekesiai ir skirstymaisi. Turbūt garsiausiai besireiškianti pasirodė Poppy, bet juodaplaukė nesuprato, ką ji turėjo omenyje. Tada staiga kitoje pusėje vaikinas, į kurį Hex netyčia atsitrenkė, jau ėmėsi veiksmų. Ir net pareiškė, jog susitvarkys pats.

Na jau ne!

Pagalvojo Hex šiek tiek pyktelėjusi.

Tikrai nešvaisčiau savo laiko veltui.

Mergina greit peršoko tvorelę ir atsidūrė ant scenos priešais vaikiną.
-Prisidėsiu. Galbūt galėsiu kažkuo padėti.
Visiškai ramiai, neutraliai pasakė. Šiek tiek ir pati buvo susidomėjusi. Galbūt labiau šviečiančiomis vyro akimis, negu visa užduotimi.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud on Antr. 03 14, 2017 9:35 pm

Agni laukė kol pagaliau duos užduoti. Jam nepatiko šita situacija, nuo kada ieškoma apsauginių tarp koncerto dalyvių. Pradėjus dalinti informacija, jo akys išsipūtė. Kelias dar sekundės tiesiog skaitė žodžius, vis kartodamas, gal kažko nesuprato. Jis net negirdėjo kas aplinkui vyksta. Pakėlė akis į apsauginį. Akys buvo pilnos pykčio.
-Kaip tai pagrobė? Kas jūs per beviltiški apsauginiai jei tai leidot įvykti!
Kelis kartus sau pakartojo "Tai sapnas, Tai sapnas". Papurtė galvą ir atsisuko į arogantišką diedą ant scenos.
-Kur jinai?!
Išmetė vieną akmenuką ant žemės ir tryptelėjo ant jo. Įvyko mažas sprogimas, tiksliau tik garsas ir Agni buvo išmestas į viršų. Šuolis buvo virš kelių metrų ir vaikinas nusileido ant scenos, netoli Ash.
avatar

Algraud
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 372

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
1/6  (1/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel on Antr. 03 14, 2017 9:54 pm

Po koncerto taip ir nebegrįžo linksma ir nerūpestinga nuotaika ant Gabriel veido. Vaikinas visą informaciją klausėsi rimtai ir idėmiai. Dar po to patikrino gautus duomenis messengeryje. Tik kiek vėliau jo ausis pasiekė keistas burnojimas. Kad ir daugiausia "akmenų krito į žmonių daržą" vaikinas vis tiek pasisuko į šnabždesio pusę. Jam užteko vos kelių akimirkų, kad atpažintų tą mažąją kaltininkę, kuri aplaistė brangius jo kolegos marškinius. Gabriel jau siekė atbula ranka blondino peties, kad nurodytų jo manymu mažą mergaitę, tačiau kaip tik tuo momentu anas pašoko aukštai ir nusileido ant scenos. Ten atrodo irgi vyko kažkokios karštos diskusijos.
-Rimtai?
Pats sau pasakė nesusigaudydamas kas vyksta ant scenos, nes visgi praleido pagrindinį pasikėlusio mago pranešimą. Ir ką gi jam dabar daryti? Tikrai nesijautė galys padėti paieškoje.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble on Antr. 03 14, 2017 11:53 pm

Poppy taip tempėsi Rumble, kad šis žemę savo pėdom pasiekė tik kokius tris kartus. Ir priešintis neketino.
- Ką gi, mano "Super Duper Babuškos puška" projektėlis turės palaukti. Ei! Poppy! Ši puška šaudys asteroidais, aš pažadu tau!- skriedamas Rumble mėgino perrėkti minios šurmulį. 
  Prisiminus apie jau kurį laiką planuojamą milžiniško erdvėlaivio ginklo projektą, Rumble net ašara iš pasitenkinimo ištryško. Koks geras ir naudingas daiktas tai bus. Bet tai gali palaukti. Nedidelis nuotykis niekada nepakenks, o dar su senu draugu. Priežasčių imtis šio darbo daugiau nei pakanka. Išklausęs Poopy trumpo pasakojimo apie žmones, mėlinkailis tik nusijuokė:
- Haha, nieko kito iš jų ir nesitikėčiau.
  Stebėdamas nuotraukas mėlinkailis atrodė ne ką mažiau sumišęs nei Poppy. Krapštėsi ir lingavo galvą.
- Na, jei jau nežinom kur jų ieškot gal pradėkim nuo baro?- tarsi genialią mintį išrėžė savo pasiūlymą.
avatar

Rumble
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 22

Character sheet
Health:
15/20  (15/20)
MP:
2/6  (2/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain on Kv. 03 16, 2017 12:11 am

Prieš Ash atsirado erdvinių pėdsakų vaizdas. Tik jis savo švytinčiomis akimis galėjo tai matyti. Neonine neryškia šviesa švietė kelias nusitiesiantis nuo tos vietos, kur jis stovėjo, iki užkulisių ir toliau. Kelias nusitiesė iki galinio išėjimo iš arenos, kuriuo naudojasi tik darbuotojai ir svečiai.


Tuo tarpu su Crow ir Hawk pasisveikino praplikęs barmenas vardu Garis.
-Lihin Shieldheart?
Pasitikslino vyras, tačiau neatrodė nustebęs išgirdęs šį vardą.
-Populiari mergina. Šiuo metu išvykusi į medžioklę, tačiau šiandien turėtų jau grįžti. Siūlau palaukti iki vakaro, išgerti, pasimėgauti atmosfera. Ji greičiausiai ir pati čia pasirodys.
Barmenas kalbėjo draugiškai. Rankoje laikė šlapią stiklinę, kurią sausino nedideliu medžiagos gabaliuku.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Crow on Kv. 03 16, 2017 5:42 pm

- Dėja, neturime pinigų ant gėrimų, tačiau palauksime jos, o tiesa, gal galite papasakoti kaip ji atrodo, kad atpažintume?- 
Mergina sugalvojo pasėdėti bare, pasimėgauti miesto vaizdais ir palaukti taikinio. Darbas yra darbas, o dėl darbo pasiūlymo kartais gali prireikti lašelio kantrybės. Gerai jog Hawk į savo apyrankę buvo įsidėjusi šachmatų lentą- turės ką veikti kol laukia.
avatar

Crow

Pranešimų skaičius : 199

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash on Pen. 03 17, 2017 1:33 am

Ash provokacija pasiteisino, panašu, kad likusieji nusiteikę rimtai. Tuo tarpu magas užčiuopė pirmuosius pėdsakus, bet priešais jį staiga išdyko ta pati mergina, kurios veido prieštai nespėjo įžiūrėti. tik buvo keista, kad ji taip spokso... kol Ash dingtelėjo, taigi akys... Šitas šalutinis poveikis pradėjo reikštis, mažiau nei prieš metus, ir panašu, kad efektas vis dažnėja. Šiektiek sutrikęs nusuko akis į šoną.
-Kaip nori.
Atsakė ramiu balsu ir pradėjo eiti užkulsių link.
-Violet išnešė pro čia.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara on Pen. 03 17, 2017 2:39 pm

Dhara išgirdusį užduotį ir žodžius "dosniai atsilyginsime" plačiai išsišiepė,tokie žodžiai jai visada pakeldavo nuotaiką, nes dirbti jai patikdavo, ypač kai darbas būdavo susijęs su kažkieno radimu, o tai dažnai privesdavo prie muštynių. Įsijungusi savo susisiekimo prietaisą, mergina dar ilgai tyrinėjo savo priešininkus. Kol Dhara džiaugėsi savo apsisprendimu ir žiūrėjo į nuotraukas, visi jau spėjo pasidalinti į kelias grupes. Dhara, apsidairė, nežinojo ar atlikti užduotį vienai ar su kitais. Aišku, iš ieškomų vyrų išvaizdos, suprato, kad tai bus nelengva, todėl susijungti su grupe buvo geriausias sprendimas. Mergina labai greit pastebėjo kaip dauguma asmenų patraukė į vieną pusę, tarp jų buvo ir juodaplaukė mergina, kurią Dhara matė seniau. Kol šie nedingo iš jos akiračio, mergina užšoko ant scenos ir prisijungė prie grupelės, kaip tik spėjo išgirsti mėlynakio žodžius, pro kur išnešė merginą:
-Na tai nėra ko čia stoviniuoti, reikia judėti, ko jų pėdos neataušo,-pasakė naujai prisijungusi mergina ir pirma pajudėjo link galinio tarnybinio išėjimo.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1353

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk on Pen. 03 17, 2017 4:00 pm

"Populiari mergina, huh?" - susimąstė Hawk megindama įsivaizduoti kaip ji atrodė. Visgi apie ją nebuvo nieko girdėjusi tačiau sprendžiat iš jos darbo Shieldheart turėtų būti kietas riešutelis. Mergina toliau leido savo partnerei kalbėtis su barmenu, o šis pasakė, kad Lihin tegrįš vakare. Laiko dar buvo pakankamai tad Hawk nusprendė prisėsti ir materializuoti šachmatų lentą su savo apyranke. Ant šachmatų lentos jau buvo gražiai sudėtos visos figūrėlės. Baltieji Crow pusėje, juodieji - Hawk.
- Laukti iki vakaro... Nuobodu~ Gal nori sulošti šachmatų partija? - pasiūlė mergina savo partnerei.
Prieš leisdama Crow pradėti ėjimą Hawk atsisuko į šalią stovintį barmeną ir prabilo:
- Ei, o gal neatsisakytum pastatyti dvejoms gražioms panelėms gėrimų?
avatar

Hawk
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: • Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis on Pir. 03 20, 2017 11:29 am

Pradėjus kitiems žaidėjams ropštis ant scenos, impulsyviai ir pati ant jos užšoko. Kažkaip ir pareiškimą apie "galit skirstytis..." praleido pro ausis. Ko dar laukti, greičiau pradėsim, greičiau ir gausim tą žadėta užmokėstį. Bei daugiau akių ir galvų, didesnė galimybe ir surasti ta Violetą. 
-Judam! 
Su plačia šypsena veide ir ryžtingumu, paragino dar abejojančius eiti ieškoti merginos. Nuėjo paskui vaikiną ir merginą.
avatar

Alexis
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 1186

Character sheet
Health:
9/10  (9/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy on Pir. 03 20, 2017 9:16 pm

Išgirdusi Ash pareiškimą apie solo misiją, mergina paputė žandus.
- Na jau ne, tikrai tiek čia nesigrūdau vien tam, kad grįžčiau tuščiomis.
Suraukusi antakius burbėjo sau po nosimi. Ūkanotas mintis prablakškė netikėtas pokštelėjimas ir vaikino skrydis ant scenos.
- Wooow...
Tyliai nutęsė spoksodama savo didelėmis spindinčiomis akimis.
- Wish I could do that..
Dar pridūrė kurį laiką neatitraukdama akių nuo vaikino. Netrukus pastarajį užstojo toliau besirenkantys žmonės kurie priminė Poppy apie jų misiją.
- Baras palauks. Let's go!
Timtelėjo draugą už rankos ir patraukė scenos link. Jaunoji Yordle grupę žmonių pasiekė kiek paveluotai, man laiptai nebuvo pritaikyti tokioms trumpom kojom. Susirinkusieji regis nelabai pastebėjo mažuosius kompanijonus. Įsimaišiusi į bandą, sunėrė rankas už galvos ir sekė iš paskos.
avatar

Poppy
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 2944

Character sheet
Health:
5/10  (5/10)
MP:
2/5  (2/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain on Pir. 03 20, 2017 9:42 pm

Erdvinių pėdsakų kelias išvedė grupelę iš arenos pastato, pravedė pro visą platformos teritoriją iki pat vietos, kur plūduriavo gondola. Joje nuobodžiai sėdėjęs gondolierius iš karto pašoko iš vietos pamatęs nemažą grupelę priešais save. Deja visi į tą pačią gondolą tilpti negalėjo.


Barmenas Garis šiek tiek nusivylė, kad į barą atėjusios merginos neturėjo pinigų gėrimams. Nespėjus jam nieko pasakyti, Crow pasiteiravo apie Lihin, kurios atvykėlės ir laukė.
-Lihin turbūt atpažinsit jau vien iš aplinkinių reakcijos. Ji yra populiari čia. Šviesiaplaukė, graži, visur vaikšto šarvuota.
Vyras galėjo labai daug papasakoti apie minėtą merginą, tačiau nusprendė, jog ją reikia pamatyti savomis akimis. Kaip tik tuo metu prakalbo Hawk. Garis akimirką patylėjo suvirškindamas merginos žodžius. Daug kas galėjo pagalvoti, jog ji buvo gan nemandagi. Tačiau barmenas tik negarsiai nusijuokė.
-Kaip naujoms šiame bare mielai pastatysiu. Ko pageidausite, damos?

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash on Antr. 03 21, 2017 12:25 am

Būriui priėjus gondolą, Ash pirmą kartą nužvelgė visus mėgindamas įsiminti kiekvieno skiriamuosius bruožus. Su mažyliais problemų niekam netūrėtų kilt, jie nors ir žiamo ūgio, bet turbūt labiausiai traukia dėmesį ir savaime įsirėžia į atmintį. 
Iš gondolieriaus žvilgsnio buvo aišku, kad visų jis net nesvajoja plugdyti, o ir šiaip visiems būriu keliauti nėra labai efektyvi paieška.
-Aš galiu sekti Violet tiesiogiai, bet nemanau, kad sėkmė mane lydės iki galo, todėl Siūlau pasiskirstyt į mažesnes grupeles ir pamėginti gauti kokios nors informacijos apie tos grupuotės veiklą Altissioj ir aplink ją.
Ash dėstė savo apmąstymus garsiai visiems aplink, nes jo gebėjimai šiuo atvėju negarantavo 100% sėkmės.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud on Antr. 03 21, 2017 5:32 pm

Agni daugiau nekalbėjo tik mąstė. Pirma reakcija buvo jam nelabai būdinga. Vaikinas bandė kuo mažiau susidurti su pykčiu, tačiau tai buvo susiję su Violet. Ar galima už tai jį kaltinti? Visiems pajudėjus link išėjimo, nusekė, pajudėjo ir Agni. Prieš tai dar atsisuko į savo koncerto kolegą ir mostelėjo ranka, signalizuodamas eiti kartu.

Priėjus prie gondolos buvo parodyta, kad reiks išsiskirti. Vedančiuoju jis nelabai pasitikėjo, nes jis buvo vienas iš tų liūdnų vilkų, kur vaikšto po vieną. Bet jis nenorėjo pasirodyti labai vadovaujantis, tai paliko apsispręsti kitiems. Išsitraukė telefoną ir suspaudė kelis kartus. Jis buvo gan smulkus ir pirmą karta paspaudus atsirado maža holograma, kuri buvo pakilus vos kelis centimetrus nuo prietaiso. Dominavo smėlio spalva.
-Aš įjungiau paiešką ir visi turėtumėte gauti pakvietimą prisidėti prie kontaktų. Manau turėtume palaikyti kontaktą.
Kelių metrų aplinkoje visi turėjo gauti kontaktų pakvietimą nuo Agni Jureksson, su nuotrauka vaizduojančia per arti kameros stovinti Agni su vaikiška šypsena.

Spoiler:
avatar

Algraud
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 372

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
1/6  (1/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble on Antr. 03 21, 2017 8:23 pm

Gondolos vaizdas akivaizdžiai nepradžiugino mažylio. Jis pasiliko būrio gale tarsi tikėdamasis į ją nebetilpti. Situacija nebuvo jo rankose tad beliko laukti stebint kaip viskas klostysis toliau.
-Alio alio! Kalba didysis Rumble, kosmoso tyrinėtojas, mechaninių žvėrių jaukintojas. Haha, šis daikčiukas išties smagus,- neslėpdamas entuziazmo, iškart per mobilųjį įrenginį užmezgė kontaktą su Agni.
avatar

Rumble
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 22

Character sheet
Health:
15/20  (15/20)
MP:
2/6  (2/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel on Antr. 03 21, 2017 8:43 pm

Žiūrėjo kaip visi renkasi ant scenos. Norėtų ir pats dalyvauti toje paieškoje, bet kuo toliau tuo labiau abejojo savo jėgomis. Ką jis tokio galėtų padaryti vertingo? Jis niekada nebuvo net bandęs kažką pasekti, o žmonės vengdavo su juo bendrauti, todėl ir pats nesistengdavo užmegzti kontakto. Gabriel tik stebėjo į visus susirinkusius iš apačios ir jautė susižavėjimą visa spalvinga kompanija.
Taip be svajojant ir stebint, vaikinas sulaukė savo kolegos blondino mosto eiti kartu. Tai buvo ženklas, kuris lyg iš vandens jį ištraukė, privertė kvėpuoti ir iš naujo pažvelgti į viską kitomis akimis. Jis gal ir nėra pėdsekys ar seklys morka, bet Violetą dievina ir dėl jos padarys bet ką. Bet ką, kad ir įsivelti į nežinia ką moka. Su laiku perpras kaip ir ką daryti, todėl pasirėmęs tik viena ranka, lengvai užšoko ant scenos ir nuskubėjo paskui visą grupelę.
Jis atėjo paskui daugumą prie gondolos ir sužvairavo į bendrą... turbūt jau galima sakyti į draugą... o po to į magą, kuris čia turbūt ėmėsi iniciatyvos. Plaukti pats nenorėjo, bet peržvelgus kitų veidus, nesimatė trykštančio noru nei vieno.
-Jei ką, aš galiu prisidėti
Iškėlė ranką į viršų, siūlydamasis magui į kompaniją. Nors pats gerai nesuprato ką daro, bet kažkaip būtų nesąžininga palikti jį vieną.
Tuoj po to suvibravo jo messengeris kišenėje. Teko nuleisti ranką ir suminkius kelis kartus aparatėlyje, priėmė blondino kontaktus. Netrukus paskleidė ir savo duomenis aplinkiniams. Pagaliau žinos kaip jo kolega vadinasi, bet va ta nuotrauka... viduje Gabriel juokėsi iki ašarų, o išorėje dar labiau susiraukęs tyrė avatarą.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Crow on Antr. 03 21, 2017 9:45 pm

- Paimk man to pačio kaip ir sau- sušnibždėjo merginai ir nuėjo susirasti laisvą staliuką. Tikėjosi jog laikas neprailgs, išgers, pažais šachmatais, pasigrožės aplinka. O prisigerti neprisigers, carciphonų neveikė alkoholis, jis tik sustiprindavo pojūčius.
avatar

Crow

Pranešimų skaičius : 199

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara on Antr. 03 21, 2017 9:59 pm

Atėjus prie gondolos, Dhara ją nužvelgė, buvo kažkaip keista, kad ji čia stovi viena. Mergina ištirinėjo gondolą ir jos vidų, kol visi bandė susiskirstyti grupelėmis. Dhara mėgo viską daryti viena, tačiau suprato, kad neišvengs kompanijos, todėl stengėsi net nesikišti, nes jai nerūpėjo su kuo ją paskirs. Staiga suvibravo merginos kišenė, todėl ji išsitraukė susisiekimo prietaisą ir priėmė šviesiaplaukį į draugus, tuo pačiu, pasinaudodama proga, ji išsiuntė pakvietimus ir kitiems, kad jei prireiktų ir rastų kažkokius pėdsakus, galėtų pranešti kitiems. Tuo pačiu, naudodamasi proga, kad visi buvo sulindę į savo prietaisus, Dhara sukūrė bendrą grupę:
-Sukūriau bendrą grupę, kad jei kas nors rastumėte, galėtumėte pranešti visiems vienu kartu, o ne kiekvienam siųsti,-pasakė Dhara garsiai. Tada paslėpė savo prietaisą ir jos akys grįžo prie gondolininko:
-Sveiki, norėčiau užduoti Jums porą klausimų. Ar teko per pastarąją valandą gabenti kokius nors klientus, konkrečiai iš šios vietos?,-paklausė mergina, įtartinai žiūrėdama į vyrą, į gondolą nelipo, nes šis bežemis ir nelygus paviršius merginai labai nepatiko.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1353

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hex on Tr. 03 22, 2017 12:47 am

Užlipusi ant scenos Hex gavo galimybę geriau įsižiūrėti į kai kurių grupės narių veidus. Akimirkai jos dėmesį pagavo silpnas sprogimo garsas. Atsisukusi pasižiūrėti kas vyksta, mergina pamatė ypatingai aukštai pašokusį vaikiną. Jis nusileido visai netoli, ant scenos. Arčiau priėjo ir dar keli asmenys. Taip pat ir yordle rasės atstovai, kurie labai stipriai išsiskyrė iš minios. Magas prakalbo, tad visi atsisuko į jį. Hex stovėjo arčiausiai vyro. Jų žvilgsniams susitikus Ash pasielgė labai keistai - per greitai nusuko žvilgsnį. Juodaplaukė trumpam pasimetė.

Kodėl??

Bet grupė pajudėjo kitų patalpų link, tad pašalinės mintys buvo tuoj pat nuvytos šalin. Besidairydama Hex sekė paskui Ash su visais kitais. Tik jis vienas kažkokiu būdu žinojo kur reikėjo eiti. Iki kol grupė nepasiekė gondolos. Vyro pasiūlymas skirstytis į grupeles atrodė logiškas. Kai visi ėmė dalintis kontaktais, iš didelės striukės kišenės Hex išsitraukė nedidelį atlenkiamą kompiuteriuką. Ji taip pat susijungė su grupe ir išsisaugojo kontaktus. Juk nuo dabar jie yra komanda. Nors ir vienai užduočiai. Agni selfis privertė Hex nusišypsoti. Ji slapčiomis žvilgtelėjo į netoliese stovintį vaikiną, kad įsitikintų, jog toje nuotraukoje tikrai buvo jis. Tada pasigirdo ir Rumble atsakymas. Atmosfera po truputį darėsi šiltesnė, nors jie visi vis dar buvo nepažįstami susirinkę bendram darbui. Galiausiai reikėjo nuspręsti dėl grupių.
-Iš manęs ne kokia seklė, bet manau būsiu naudinga kitose srityse. Keliausiu su tavimi.....
Juodaplaukė staiga nuleido akis nuo pašnekovo į kompiuterio ekraną.
-......Ash Constantine.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy on Tr. 03 22, 2017 1:40 am

Priešais einanti banda netikėtai sustojo ir mergina iš karto nesuprato dėl ko. Teko prasigrūsti pro visą kompaniją į priekį, kad galėtų savo akimis išvysti, dangišką, elegantišką bei nepamirštamą fuckin gunudlą.
- A a...
Numykė Poppy purtydama galva, tačiau neatitraukdama žvilgsnio nuo laivelio.
- No way im getting in there so soon.
Merginos tą akimirką nebūtum galėjęs per jėgą įgrūsti į gundulą. Minioje pasigirdo nuolatiniai pipsėjimai. Poppy patraukusi apdarus nuo riešo, taip pat žvilgtelėjo į laikrodį primenantį susisiekimo prietaisą. Mažylei sekėsi kiek prasčiau nei kitiems priiminėti kontaktus. Pastaroji pirmą kartą naudojosi juo apart susisiekimui su Rumble. Patvirtinus naujus draugus kontaktuose, Poppy atitraukė galvą toliau nuo prietaiso ir nusišypsojo. Nuotykis dar tik prasidėjo, o tiek "draugų" jau susirado. Kol Yordle space out'ino, hoomansai jau ėmė skirstytis į grupeles.
- Manau mes trauksime atgal į barą.
Turėdama galvoje savo kompanijoną Rumble, nykščiu parodė krypti kurioje matė barą.
- Nežinau kaip čia, bet pas mus back home tokios vietos yra informacijos aukso kasyklos. Taaaad jei yra norinčių - prisijunkit!
Garsiai prabilo Poppy ir kumščiais pasirėmė į klubus laukdama kol visi pasiskirstys.
avatar

Poppy
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 2944

Character sheet
Health:
5/10  (5/10)
MP:
2/5  (2/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis on Tr. 03 22, 2017 10:37 am

Pagaliau įsidrąsinus ir kitiems, Alex dar daugiau nušvito veidas. Geriau didesnė komanda, taip greičiau ras merginą ir gaus atlygi, bei šiaip jos manymu bus smagiau, su tokiu kiekiu žmonių. Nors pastebėjo, kad dauguma vieniši vilkai, bet stebėjosi jų ryžtu ir prasilaužimu dirbti išvien. 
Išvydusi gondolą sustojo, kaip ir visi. Dar žiūrėjo į tolumą, gal koks dar vienas parplauks, ar kitur prisišvartavęs, bet rodos, nieko nebus. Kreivai šyptelėjo. Vaikino pasiūlymas apie išsiskyrimą nelabai ją guodė, tačiau šiuo atveju nebuvo kitos išeities. 
Suvibravus jos susisiekimo prietaisui ant rankos, iškėlė iki jos akių lygio, išvydusi avatarą pradėjo garsiai juoktis. Na nors ta rimtą atmosferą pralaužė vaikis. Kaip ir visi priėmė visų kontaktus ir merginos modifikavimus, dėl bendro chato. O po to pradėjo birti vienas po kito pasisiūlymai plaukti su gondolą. Paskaičiavus mintyse, jų jau turėjo užtekti, kad sėkmingai nuplauktu į reikiama vietą jiems nenuskendus. Išgirdusi yordles pasiūlymą, dėl baro iš kart prie jos prisistatė su plačia šypsena veide.
-Alex, priskaičiuokit ir mane. 
Ištiesė draugiškai jai ranką.
avatar

Alexis
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 1186

Character sheet
Health:
9/10  (9/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk on Tr. 03 22, 2017 12:07 pm

Crow pašnabždėjus Hawk mergina turėjo nuspręsti už jas abi ką ims atsigerti. Ilgai galvoti nereikėjo, visgi Hawk neturėjo labai rafinuotų skonio receptorių, jai labiausiai patiko ne vynas ar koks viskis, o tiesiog alus. Pažvelgusi į pardavėją, kuris į jos prašymą įpilti alkoholio nemokamai sureagavo gana draugiškai, mergina šyptelėjo ir prabilo:
- Mums du bokalus alaus. 
Šiek tiek palaukusi, kol barmenas pripils ir paduos abu bokalus, Hawk įsidėjo šachmatų lentą atgal į apyrankę, tada pasiėmė bokalus į rankas ir nukeliavo prie laisvo stalo, kur buvo ir Crow. Prieš atsisėsdama vieną bokalą padėjo prie partnerės, kitą - kitoje stalo pusėje, tada prisėdo, dar kartą sumaterializavo šachmatų lentą ant stalo vidurio ir pasiėmusį savo bokalą alaus jo atsigėrė. 
- Pradėk ėjimą, - atsikvėpusi po gurkštelėjimo prabilo Hawk. 

Šachmatų lenta:
avatar

Hawk
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: • Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Altissia [old]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume