Miestas ant vandens [Landing site]

Puslapis 1111 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Kv. 10 25, 2018 2:45 pm

Išsidalinus Ash turtą Gabriel vėl paėmė užslapstytą dėžę ir kartu su merginomis įsėdo į gondolą. Priešingai nei Dharai, vaikinui patiko šviesus miestas ir skaidrus vanduo. Atrodė net nuotaika taisėsi tokioje aplinkoje. Tik tiek, kad pratusiam prie dykumos, net Altisiojos saulė neatrodė tokia kaitri, kad nusivilktų neseniai gautą apsiaustą. Jis laikė dėžę pasidėjęs ant kelių, dairėsi į visas puses ir kartkartėmis įmerkdavo ranką į vandenį.
Kelionė neprailgo. Išlipę jaunuoliai ir kiek paėję netrukus jau stovėjo priešais didingą šventyklą. Vidus atrodė dar ispūdingiau, tačiau Gabriel to didingumo negalėjo suprasti. Dideliems erdvėlaiviams tai savaime suprantama, kad reikia erdvių patalpų ir aukštų angarų, o kam tokia pompastika šventyklai? Tik bereikalingas darbo ir medžiagų švaistymas. Bet vis tik vaikino žvilgsnis sustodavo ties viena ar kita statula, nužvelgiant jos pozą ir bandant pritaikyti žinias apie jam žinomus dievus.
Dhara pasisveikino pirmoji, savo balsu sutrikdydama tylumą, todėl blondinas taip pat priėjo arčiau vienuolio. Nesugalvodamas ką pasakyti, jis tik stovėjo, laikydamas prieš save dėžę, bei žvelgė į šventiką laukdamas kažkokių žodžių.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Hex on Pen. 10 26, 2018 7:21 pm

Įlipusi į gondolą iš karto po kolegų, Hex atsisėdo kur buvo laisvos vietos, palaukė, kol jie atsiskirs nuo platformos, o pajudėjus miesto kanalais tolyn, mergina užvertė galvą į viršų. Akys instinktyviai prisimerkė nuo šviesos. Tamsiaplaukė ilgai nesimėgavo tokia ramuma, geru oru ir įspūdingai gražiais miesto vaizdais. Besidairydama Hex spėjo pastebėti ir Dharos nerimą, bei beatsipalaiduojantį Gabriel.
Po kurio laiko gondola pasiekė savo stotelę, o juos atplukdinusi mergina nurodė jiems, kur buvo šventykla. Padėkojusi gondolierei tamsiaplaukė išlipo ir nesusilaikiusi sukikeno kai pro ją tiesiog praskriejo Dhara.
Stebėtinai lengvai trijulė pasiekė ir šventyklos pastatą. Kaip gondolierė ir minėjo, nebuvo įmanoma jo neatpažinti. Įžengusi vidun kartu su savo kompanionais Hex apsidairė. Mergina gyvenime buvo apsupta įvairiausio išsivystymo technologijomų (Cybertron, Neo Kobe), tad vaizdai, kuriuos ji matė Altissia mieste, buvo kažkas sunkiai suvokiamo, bet neišpasakytai įdomaus. Dhara inicijavo pokalbį su vienuoliu, tad Hex tiesiog linktelėjo taip pasisveikindama.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 10 26, 2018 7:31 pm

Įžengę į šventyklos vidų trijulė išvydo vos kelis asmenis itin erdvioje didingoje ir mistika dvelkiančioje patalpoje. Tai buvo vienuolis Nhadala, kuris stovėjo salės viduryje, ant jo krito ryškus šviesos ruožas. Kiti trys asmenys tyliai stovėjo prie vienos iš dievybių skulptūrų ir buvo panašu, jog jie meldėsi. Nelauktų svečių batų kaukšėjimas atkreipė senolio ir dviejų kitų asmenų dėmesį. Pastarieji kelias sekundes paspoksojo į atvykėlius ir nusisukę sugrįžo prie savo reikalų. Nhadala tuo tarpu stebėjo kaip komanda artinosi jo link, o šiems sustojus, taip pat pasisveikino.
-Kuo galėčiau jums padėti?
Susidomėjęs paklausė vyras. Jo akys nevalingai pastebėjo Gabriel laikomą dėžę.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Integra on Antr. 12 04, 2018 8:05 pm

Kelionė į Altissia netruko ilgai. Merginos pasimėgavo niekada nebaigiančiais stebinti kosmoso vaizdais, naujomis reklamomis bei portalais į tolimus kraštus. Su kiekvienais metais atviroje erdvėje tarp planetų atsirasdavo vis daugiau stotelių, ryškių spalvų ir naujų kelių į dar neatrastus kraštus. Šį kartą ragana puikiai žinojo, kur ji keliavo, todėl visiškai nepasimetusi įsuko į portalą, vedusį Altissia miestan. Kaip visada, prieš galint įskristi į miesto zoną reikėjo pranešti vizito priežastį. Tą padaryti taip pat nebuvo sunku. Ši vieta buvo Integros namai. O Leilos laikinas būvimas mieste panašu, jog niekam nesukliudė. Gavusi leidimą šviesiaplaukė nutupdė SUNFISH07 erdvėlaivių nusileidimo platformoje ir pranešusi draugei, jog jos atvyko, iššoko iš erdvėlaivio.
-Aaaaaah, senai čia buvo sugrįžusi.
Ragana apsidairė, įkvėpė transporto nesuteršto oro ir pasirąžė laukdama, kol Leila išlips laukan.
-Sveika atvykusi į Altissia!
Plačiai besišypsodama pasisuko į rudaplaukę šiai pasirodžius.
avatar

Integra
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 3478

Character sheet
Health:
130/130  (130/130)
MP:
3/14  (3/14)
Effects: • Paltas +2 DEF, • Liemenė +7 DEF, • Suknelė +50 HP, • Batai +1 Dice Roll; • Pirštinės +6 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1111 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume