Custom Gear

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Št. 07 28, 2018 12:46 am

Banshi išardęs ir išrūšiavęs naudingas ginklo dalis atsilošė savo krėsle, kaip tik tuo momentu kai gryžo Ben (tuo momentu jis vis dar nežinojo jo vardo). Pro Banshi ganėtinai sunku prasmukti nepastebėtam, per daugybę metų jis turėjo išsiugdęs savybę visada stebėti savo periferiją, tai jis darė nesamoningai, lyg mechaninis refleksas fiksuoti kiekvieną judesį. Žmogus akivaizdžiai nenorėjo, kad jį kas pastebėtų su manta ir čiužiniu, kas atrodė gan įtartinai. Bet nemirtingasis perdaug to nesureikšmino, gal net buvo patenkintas, mat dabar visi tuės po savo gultą, ant kurio galės kiek patogiau išsimiegoti. Banshi net nenutuokė, kad tai buvo čiužinys iš jo namų.
Banshi užgesino cigaretę į jau beveik perpildytą peleninę ir atidėjo išardytą ginklą į lentyną. Šine girdėjosi nepatenkinti vyrai, besiskundžiantys dėl kolegos užstrigusio duše, kaip ir Anton, Banshi tai kėlė šypseną, velniai žino kada jie paskutinį kartą prausėsi, tad nenuostabu, kad paprastas susitvarkymas trunka tiek ilgai. Garantuotai likusieji užtruks ne ką trumpiau. Nuo komentarų susilaikė ir leido jiems patiems išsiaiškinti kas ir kaip. Prisidegė cigaretę ir pasiemė Anton atneštą gauntletą. Prie blankios šviesos jis atrodė labai mažai naudotas, vos keli įbrėžimai ir net nepanašu, kad jie būtų kovos pėdsakai. Banshi pasirodė keista, kad apynaujis ginklas atsirado Anton rankose. Žvilgtelėjo į vyrą vartantį vieną iš knygų ir negarsiai pakvietė jį vardu.
-Anton, gali ateit? - mostelėjo ranka ragindamas jį prieiti arčiau.
-Kaip tau pavyko rasti jį tokios geros būklės? - susidomėjęs ir gal kiek susirūpinęs dėl ginklo kilmės, paklausė ūgiu mažai nusileidžiantį, net nemirtingajam, vyrą.
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 709

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Sk. 07 29, 2018 3:24 pm

Pratupėjęs vonioje geras dvi valandas, C pagaliau išėjo laukan atrodydamas tiesiog neatpažįstamai. Jo šviesūs, nors ir kreivokai, bet apkirpti plaukai jau senai taip neblizgėjo. Nusiskutęs barzdą ir ūsus jis atrodė gal 10 metų jaunesnis, negu anksčiau. Bet jo švarų it naują kūną vis dar dengė skarmalai. Nepaisant to, vaikinas buvo baisiai laimingas ir vos pamatydavo veidrodį, būtinai į jį pasižiūrėdavo. Likę benamiai, pamatę šią transformaciją abstulbo. C išėjus, į vonios kambarį ir karto įbėgo D.
Benamiui B reikėjo šiek tiek atsipūsti, tad jis uždribo ant vieno geresnių gultų, mat jo turimas buvo šlapias, ir nusprendė pamiegoti. Būdamas sandėliuke jis išvengė kolegų keliamo triukšmo.
Anton iš karto sureagavo į Banshi kvietimą. Pakėlęs žvilgsnį nuo knygos jis ėmė dairytis ką galėtų panaudoti kaip skirtuką, kad vėliau galėtų lengvai surasti vietą, kurioje baigė skaityti. Arčiausiai pavyko rasti tik seną metalinę liniuotę. Kadangi tuo metu ja niekas nesinaudojo, ar bent taip atrodė, vyras įkišo ją tarp puslapių prieš užversdamas knygą. Atsikėlęs nuo žemės Anton padėjo knygą ant stalo ir nuėjo į kambarį, kuriame darbavosi šeimininkas. Jo klausimas šiek tiek sutrikdė benamį.
-Naaa, juk nesvarbu kaip gavom, svarbu atnešti?
Lyg norėdamas apsidrausti patikslino, bet nematė prasmės ir kažko slėpti.
-Kalbėjau su žmogumi prie vienos vietinės parduotuvėlės. Sužinojau, kad jis ieškojo kam parduoti tą daiktą, tai aš išsidėrėjau, kad galėčiau už jį atidirbti. Iššveičiau visus jo namus ir padėjau su kai kuriais darbais. Jis buvo senas ir sakė, kad sunku šiais laikais rasti pagalbos.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Tr. 08 01, 2018 9:08 pm

Banshi sunėręs rankas ant krutinės smilkino cigaretę tarp pirštų ir laukė Anton atsakymo. Pirmas jo komentaras, nevisai patiko, mat toks požiūris gali kainuoti vargšui gyvybę, arba pritraukti įvairaus plauko nemalonumų visam Custom Gear... bet turbūt visi šeši mąstė lygiai taip pat. Moralizuoti šiandien Banshi nebenorėjo, tad tiesiog klausė iš kur vistik jis gavo tą gauntletą.
Viskas pasirodo buvo labai nekaltą ir gražu, gal net pernelyg, Banshi sunkiai tuo galėjo patikėti, bet Anton iki šiol atrodė labai patikimas ir kolkas dar nebuvo pagrindas abejoti juo.
-Iš pradžiū pamaniau, kad gal teko išplėšti šį gauntletą kokiam negyveliui iš rankų. - banshi nusijuokė ir padėjo gauntletą ant darbo stalo ir po truputį pradėjo jį ardyti.
-Džiugu, kad čia galima gauti šį tą naudingo ir normaliais būdais. - įsidėjo cigaretę tarp lūpų ir rųkydamas pradėjo dirbti abiem rankom, nuiminėdamas apsaugas ir atskirdamas pirštinę nuo visos konstrukcijos.
-Iš tikro tikiuosi, kad viskas vyks būtent taip, taikiai, be smurto - šyptelėjo. - jei tik įmanoma.

[skill - Master Artisan išardyti gauntletas +2 dmg]
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 709

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Tr. 08 01, 2018 9:08 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Tr. 08 01, 2018 10:31 pm

Anton kukliai nusijuokė išklausęs Banshi kalbos. Kadangi jau buvo pakviestas pas meistrą, tai pasinaudojo proga ir stebėjo kaip jis ardė ginklus. Visi jie buvo skirtingi, todėl ir ardėsi vis kitaip. Visa tai vaikinui buvo įdomu, tačiau jis nedvejodamas pratęsė pokalbį.
-Na, tokių atvejų retai pasitaiko. Nors Neo Kobėje dažnas turi ginklų, bet ne visi yra linkę taip paprastai juos atiduoti. Vis gi, gatvėse pavojinga, ypač šiomis dienomis. Bet pasitaiko, kad sugedusią ginkluotę ir išmeta.
Šiek tiek plačiau nupasakojęs situaciją vyras trumpam nutilo. Po kelių minučių pratęsė temą.
-Esu radęs ginklų dalių ir prie lavonų... Gerus ginklus dažniausiai kažkas susigrobia. Turbūt užpuolikai.
Iš dvejojančio tono matėsi, jog pastarosios situacijos benamiui nebuvo malonios.

Iš išardyto ginklo Banshi gavo du komponentus su +2 DMG stat.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Antr. 08 14, 2018 7:50 pm

Iš Anton Banshi neišgirdo nieko naujo, Noe kobe prieš penkis dešimtmečius buvo panaši, tik gal skurdo zona šiektiek pasisilinko. Kad jau Anton buvo šalia nusprendė pasidomėti juo pačiu.
-O kokia tavo istorija? Matau, kad neesi durnas, tad kaip atsidūrei Neo kobe gatvėse?
Nemirtingajam per savo ilgą gyvenimą irgi teko pagyventi be stogo virš galvos, tad šiektiek prijautė benamiams, kuriems niekaip nepavyko atsitiesti, po vienokios ar kitokios nelaimės. Kol klausė Anton, Banshi pradėjo gryninti turimas geras dalis, junkdamas jas tarpusavyje. šiektiek litavimo, šlifavimo ir preciziško darbo ir iš poros neblogų šaunamojo ginklo dalių, gavosi viena, bet dvigubai patvaresnė ir kokybiškesnė.

[skill: Part Enhancement 2x komponentas +3]
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 709

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Antr. 08 14, 2018 11:36 pm

Anton šiek tiek susinepatogino kai Banshi ėmė juo domėtis. Pasakoti apie aplinką buvo lengva. Tačiau prisiminti savo paties kelionę į skurdą nebuvo smagu. Negalėjo jis pasigirti ir dideliu protu, mat vis dar save kaltino dėl gyvenimą apvertusio įvykio. Vyras padarė kelių minučių pauzę ir nuleidęs akis spoksojo žemyn. Tik jis tuo metu žiūrėjo į dalykus, kuriuos jis vienas tematė - savo prisiminimus. Nurijęs seilę rudaplaukis sukaupė drąsą ir pakėlė bailoką žvilgsnį į darbdavį.
-Mane apgavo. Pakibau ant aferisto pasakos apie geresnį gyvenimą, įklimpau į nežmoniškas skolas. Praradau savo šeimą. O atsidūręs gatvėse papuoliau į daug nemalonių situacijų. Iš pradžių pasimaišiau nusikaltėlių kelyje. Kai jie pagaliau mane paliko ramybėje, niekas nenorėjo manęs įsileisti. Net viešosios saunos nesutiko duoti galimybės man nusiprausti. Kaip jau turbūt supratai, darbo susirasti nepavyko. O net gatvėse pasirodo yra savos taisyklės. Teko skaudžiai sužinoti kur kieno teritorija.

Iš dviejų +3 DMG ginklo komponentų Banshi pasigamino vieną +6 DMG* ginklo komponentą.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume