Dimension X

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Dimension X

Rašyti  Captain on Pir. 05 21, 2018 4:20 pmDimensija X - tai vieta, į kurią būna ištremiamos įvairios neaiškios būtybės, kėlusios grėsmę pažengusių technologijų civilizacijoms. Ši erdvė daugelius milijonų metų veikė kaip minėtų būtybių kalėjimas. Bet vieną dieną įvyko kai kas neįtikėtino - Altissia mieste atsivėrė portalas, pro kurį bet kas galėjo patekti į šį kalėjimą ir atvirkščiai. Masės monstrų ėmė veržtis į laisvę ir atnešė chaosą į ramų miestą.

--


Purpurinėje portalo šviesoje susiformavo moteriška figūra. Vieną akimirką Alex matė portalo liepsnas, o kitą - vietą, kurios nebegalėjo atpažinti. Mergina stovėjo viduryje kas buvo likę iš neaiškios patalpos. Aplink matėsi sienų griuvėsiai, skirtingų aukščių kolonos, kurios jau nieko nebelaikė, mat lubų nebebuvo. Gamta buvo pradėjusi atsikovoti teritoriją. Vietomis žaliavo sąmanos ir vijokliai. Žemės lopinėlis, ant kurio stovėjo mėlynplaukė, skendo tamsoje, tad Alex iš karto galėjo suprasti, jog atsidūrė neįprastoje vietoje. Čia nešvietė saulė, o akmeninio grindinio nejungė keliai į kitus pastatus. Priešingai - šie griūvėsiai buvo lyg atskirti nuo pasaulio ir levitavo tamsoje. Nebuvo galima nė išmatuoti, nė nuspėti kokio dydžio erdvė supo paslaptingą vietą. Tačiau tolumoje galėjai įžiūrėti kitus panašius tamsos atskirtus žemės lopinėlius. Visur buvo griuvėsiai, tačiau labai skirtingų vietovių. Detales įžiūrėti buvo per daug sunku, matyt dėl per didelių atstumų.
Griuvėsių, į kuriuos pateko Alex, viduryje stovėjo didelis šviesiai mėlynos spalvos kristalas. Tai buvo labiausiai į akį kritęs ir iš fono išsiskyręs dalykas. Mergina stovėjo kitoje pusėje griuvėsių nuo minėto traukos objekto. Tuo tarpu aplink kolonas formavosi šešėliai. Portalas, pro kurį mėlynplaukė pateko į Dimensiją X, išnyko jai po kojomis. Tuo pačiu metu, tolumoje, tuose atskirtuose žemės lopinėliuose sužibėjo panašios liepsnos. Buvo galima drąsiai spekuliuoti, jog atsidarė dar daugiau portalų vedusių iš šios erdvės. Tačiau Alex neturėjo galimybės jų pasiekti.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Tr. 06 27, 2018 3:14 pm. Redaguota 1 kartą

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20747

Atgal į viršų Go down

Re: Dimension X

Rašyti  Alexis on Tr. 06 27, 2018 1:39 pm

Kelias minutes stovėjo sustingusi, bandydama suvokti, kas čia, ką tik įvyko.
-Šūdas!
Atsigavusi pajudėjo link kristalo, kartu labai riebiai keiksnodamasi kiekviename žingsnyje.
-Man tiesiog reikia vėl grįžti atgal.
Nusiteikusi optimistiškai, nusišypsojo nervingai ir ištiesė ranką norėdama paliesti kristalą, tikėdamasi, kad čia portalas atgal.
avatar

Alexis
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 1186

Character sheet
Health:
9/10  (9/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Dimension X

Rašyti  Captain on Tr. 06 27, 2018 3:35 pm

Alex pajudėjus kristalo link galėjo pastebėti šešėlius prie praktiškai kiekvienos kolonos. Iš pradžių jie atrodė kaip juodos liepsnos, tačiau įsižiūrėjus buvo galima suprasti, jog tamsa formavosi į keistas figūras. Iš viso mergina jų galėjo suskaičiuoti aštuonias. Vos po minutės, kai mėlynplaukė jau spėjo pasiekti kristalą, susiformavusios figūros išlindo iš už priedangų. Septyni pasirodę gyviai nebuvo dideli, panašu, jog akmeniniai ir visi vienodi. Jų centruose švytėjo melsvi orbai.

Visa grupelė pamažu artėjo mėlynplaukės ir kristalo link.
Aštuntoji figūra buvo daug didesnė už pastaruosius gyvius. Ji išskleidė savo didelius sparnus, kurie trumpam užmetė šešėlį ant pusės prieinamo ploto, ir pakilo į orą. Nutūpęs ant vienos iš kolonų į drakoną panašus gyvis garsiai užriaumojo ir ėmė mosikuoti uodegą, kuri net sugebėjo sukelti šiokį tokį vėjo gūsį.


Skraidantis gyvis buvo toliausiai nuo merginos, bet su savo greičiu galėjo nesunkiai pasiekti ją greičiau, negu levituojantys akmeniniai padarėliai. Nepaisant to, jis kol kas prie mėlynplaukės nesiartino.
Tuo tarpu Alex delnui prisilietus prie kristalo paviršiaus nieko neįvyko. Panašu, jog tai nebuvo portalas.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20747

Atgal į viršų Go down

Re: Dimension X

Rašyti  Alexis on Tr. 08 01, 2018 2:35 pm

Dar patapšnojo stipriau kristalą, gal tiek tereikėjo, kad jis suveiktu. Bet pasirodo tik dar daugiau kompanijos prisikvietė. Išvydusi artėjančius objektus, ir vieną galingą drakoną išpylė šaltas prakaitas. Nervingai nusijuokė ir puolė slėptis už kristalo, kol sugalvos veiksmų planą, na...pabandys.
avatar

Alexis
Level 1
Level 1

Pranešimų skaičius : 1186

Character sheet
Health:
9/10  (9/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Dimension X

Rašyti  Captain on Tr. 08 01, 2018 8:15 pm

Kad ir kiek Alex bandė liesti ar baksnoti kristalą, šis nereagavo. Tačiau tolėliau buvę gyviai nestovėjo vietose. Vienintelis drakonas neskubėjo pulti merginos, tad vis pasimuistydavo tupėdamas ant kolonos. Karts nuo karto agresyviai užriaumodavo. Tuo tarpu aštuoni skraidantys akmenukai judėjo Alex link. Nors mergina slėpėsi už kristalo, priešams jis per daug netrukdė, tik sulimitavo jų skaičių. Ne visi galėjo įtilpti už kristalo vienu metu, mat jis stovėjo prie sienos. Vis dėl to skraidantys akmeniniai priešai buvo pakankamai maži, kad galėtų nusekti mėlynplaukę. Vienas sugebėjo ją pasiekti, netikėtai orb'as jo viduje sušvietė ir iššovė į merginą sužeisdamas jai petį.
Captain carried out 1 launched of one Battle (Image not informed.) :

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20747

Atgal į viršų Go down

Re: Dimension X

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume