Outer Heaven

+6
Mein
Tatami
Rita
Mary
Gavrail
Captain
10 posters

Puslapis 99 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Sk. 09 20, 2020 5:47 pm

Porelė atsisėdusi kamputyje kibo į pokalbį. Mergina pradėjo pasakoti apie save.
- Taip, aš irgi iš Neo kobe- atsakė į merginos klausimą juodaplaukis. Juodaplaukė papasakojo, kad baigė mokslus ir turi darbą.
- Kokius mokslus baigei? Kokį darbą dirbi?- paklausė Aoki, skanuodamas merginos body language. "Bendravimas su paprastais civiliais, primena terminą" vaikinas jautė šiokią tokią nostalgiją.
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Sk. 09 20, 2020 8:46 pm

Mergina pasakojo apie save ir atrodė, jog pašnekovui tikrai įdomu. Jis gilinosi toliau klausinėdamas konkretesnių detalių apie jos gyvenimą. Šiuo atveju vaikinas atrodė susidomėjęs jos specialybe. Tai nebuvo pirmas kartas kai Aoki klausė kokį darbą ilgaplaukė dirbo. Mergina padarė trumpą pertrauką ir galiausiai atsakė.
-Naaaa, aš baigiau psichologiją. O mano darbas yra su žmonėmis. Nedidelėje įmonėje. Kaip sakiau, nieko kuo galėčiau pasigirti.
Truktelėjo pečiais.
-Papasakok dabar apie save.
Mergina įsmeigė susidomėjusį žvilgsnį į vaikiną.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Sk. 09 20, 2020 10:14 pm

Juodaplaukis klausėsi merginos pasakojimo apie save. "Psichologija eh, net nežinau ką daryti, nenorėčiau įtraukti jos į savo gyvenimą, jis per daug pavojingas paprastam žmogui". Atejo vaikino eilė pasakoti apie save.
- Seniau gyvenau Terminoje, tačiau šiaip ne taip atsidūriau čia ir gyvenau Neo kobėje iki šiol. Edukacijos neturiu, vienu momentu dirbau vienoje įmonėje, tačiau teko iš ten išeiti. O dabar pasiruošk, it's gonna get wild-pasakė vaikinas ir nusijuokė-Tada vienas asmuo iš manęs atėmė gyvenimą, viską ką pasiekiau, visą jėgą kurią buvau sukaupęs, orbus ir panašiai. O tada užtrukau du metus kaip energijos kamuoliukas tamsiame užkampyje, bandydamas atgauti pakankamai jėgos, kad bent galėčiau susiformuoti savo kūną, tačiau net dabar neturiu pilnos savo jėgos. Tad atėjau čia, pirmą kartą per daug metų.- vaikinas patraukė pečiais- sakiau, kad bus wild ride, nesupyksiu, jei nepatikėsi- pasakė Aoki.
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Pir. 09 21, 2020 12:51 pm

Ilgaplaukė klausėsi Aoki pasakojimo. Ją sudomino minėtoji vieta Terminos pavadinimu, tačiau nenorėdama pertraukti pašnekovo nusprendė palaukti, kol jis pabaigs pasakoti. Nusijuokė kartu su juodaplaukiu kai šis pajuokavo istorijos viduryje. O tada ėmė pasakoti neįtikimus dalykus. Mergina žiūrėjo į Aoki abstulbusi. Kelias minutes tylėjo praradusi žadą. Žiūrėjo į vaikiną ir net nežinojo ką pasakyti. Atsikvošejusi prakalbo neužtikrintu balsu.
-Labai daug neįprastos informacijos..
Matomai ilgaplaukei sunkiai sekėsi patikėti vaikino žodžiais.
-Emm, turiu daug klausimų.. Tu...tu gali keisti kūno formą?
Nors iš pradžių dvejojo, bet neiškentusi vis tiek paklausė.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Pir. 09 21, 2020 1:15 pm

Vaikinas stebėjo merginos reakcijas.
- Taip, tikrai nemažai informacijos kurios kiekvieną dieną neišgirsi- patraukė pečiais juodaplaukis. Tada mergina labai užsigeidė paklausti Kiro klausimą.
- Trumpas atsakymas-ne negaliu, ilgas atsakymas-aš buvau įkalintas kito žmogaus kune, o vėliau jis atsikėlė ir mane bandė sunaikinti, tačiau aš paskutinę sekundę palikau jo kūną kaip mažas energijos kamuoliukas, mano supratimu, kad mane perkelti į jo kūną pirmiausia mano originalų kūną reikėjo paversti į energiją. O tada sukaupęs pakankamai jėgos aš sugebėjau iš energijos kamuoliuko atvirsti atgal į savo originalų kūną, bet laisvai virtinėti pirmyn ir atgal negalėčiau, tai vienakartis dalykas- vaikinas papasakojo savo supratimą, apie tai, kas nutiko. Jis nebuvo žmogus kuris sealino save į baltaplaukio kūną, tad žinojo tik nutrupintą informaciją, o pilnos metodikos ne.
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Pir. 09 21, 2020 1:53 pm

-Wow.
Pasakė mergina išklausiusi abstraktų Aoki situacijos nupasakojimą. Nieko panašaus mergina nebuvo mačiusi ar girdėjusi, todėl ši informacija ją šokiravo. Porelė stebėjo vienas kitą ir kurį laiką tylėjo. Ilgaplaukė buvo susimąsčiusi.
-Ar galėtų būti, jog tas kitas asmuo. Na, tas, kurio kūne....buvai. Ar tai galėjo būti jo sugebėjimas? Galbūt tu išgyvenai jo dėka? Nežinau ar gerai suprantu situaciją.
Juodaplaukė mergina garsiai spekuliavo. Galbūt tai sužadins pašnekovui kažkokias mintis ir jis prisimins, o gal ims suprasti ką nors. Bet kuriuo atveju, visa tai jau buvo magija, o pažengusių technologijų planetos gyventojams tai buvo kažkas sunkiai arba iš vis nesuprantamo. Po šiokios tokios pertraukos mergina prisiminė ko norėjo paklausti Aoki kiek anksčiau.
-O kas per vieta ta Termina? Nesu apie tokią girdėjusi. Ar ji toli?
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Pir. 09 21, 2020 5:07 pm

Vaikinas pakėlė antakį, kai mergina pagalvojo, jog Aoki išgyveno baltaplaukio dėka.
- Ne, jis mane bandė sunaikinti, jei jam būtų pavykę, manęs čia nebūtų, jis iš manęs atėmė viską ką pasiekiau- atsakė į merginos klausimą- O ar tai jo sugebėjimas, tai manau taip, jis panaudojo kažkokį tai sugebėjimą, kad mane iš vidaus sunaikinti, vos spėjau ištrūkti- vėliau mergina paklausė apie Terminą.
- Termina tai viena gražiausių planetų kokioje yra tekę pabūvoti, pilna žalumos ir ten nėra labai daug technologijų, ji iš dalies panaši į Altissia, ir taip, ji gan tolokai, teko pakeliauti gerą laiko tarpą, kol atvykau čia, o pati, ar esi kur nors kitur keliavusi?-
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Pir. 09 21, 2020 11:34 pm

Mergina pakreipė galvą besiklausydama apie out of body patirtį, kūno užgrobimus, išgyvenimus be kūno. Tokie sugebėjimai jai buvo sunkiai įsivaizduojami. Pagalvotum, jog faktastika. Tačiau štai ji sėdėjo priešais Aoki ir galbūt net šiek tiek juo patikėjo, kad vis klausinėjo daugiau ir daugiau. Išgirdusi apie Terminą ir jos palyginimą su Altissia ilgaplaukė užvertė žvilgsnį į viršų susimąsčiusi. Paklausta ar yra tekę kur nors keliauti, ji papurtė galvą.
-Esu skaičiusi apie Altissia, mačiau kelias nuotraukas. Bet vienintelė vieta, į kurią buvau išvykusi, tai Beyond kosminė kolonija. Kaip žinai, ji visai netoli Neo Kobe ir turi tiesioginius reisus pirmyn-atgal. Visos vietos, kuriose yra tekę pabūti, tai su pažangiomis technologijomis. Nelabai įsivaizduoju kaip civilizacijos gyvena kituose kraštuose.
Kalbėdama mergina nejučia susimąstė. Aoki daug keliavo, turėjo nemalonios patirties ir kaip pats minėjo kurį laiką praleido... be kūno. Taip pat buvo minėjęs, jog turėjo galios, orb'ų, kurių nebeteko. Visa tai skambėjo kaip ilgos gyvenimo patirties istorija.
-Gal galima paklausti kokio tu amžiaus? Atrodai jaunas, bet parities panašu, kad turi daug įvairios.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Tr. 09 23, 2020 7:53 pm

Vaikinas išklausė merginos klausimą.
- Man 30, tačiau mano kūnas nustojo senti prieš 9 metus, tad iš išvaizdos man tik 21. Ne tik mano bet ir to kito žmogaus, kurio kūne buvau, abu kūnai nustojo senti. Ar tai kažkokios magijos jėga, ar kažkoks tai sealas, ar panašiai nežinau, aš neturėjau nieko bendro su tuo, tiesiog metai iš metų nustojo keistis kūnas, na, iš esmės visai nieko, ne daug kas nori pasenti- papasakojo Aoki- o jums kiek metų? Kokie tolimesni karjeros planai? Arba bent jau kokią svajonė, kuo norėtum po 10 metų būti?- vaikinas paklausė merginos, norėjo sužinoti daugiau, ne vien pats kalbėti.
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Tr. 09 23, 2020 8:35 pm

Mergina ir vėl pakreipė galvą besiklausydama vaikino pasakojimo. Dar daugiau neįtikimos informacijos. Ir kaip gi kūnas vieną dieną gali tiesiog nustoti senti? Matomai vaikinas turėjo ilgą ir idomią istoriją, nors dar panašu, jog gyveno nedaug metų. Galbūt jį gaubė daugiau paslapčių, apie kurias juodaplaukis ir pats nesusivokė.
-O dabar? Gi tu jau kitame kūne. Nors.. gal dar efekto nepastebėjai ir nepajautei?
Stebėdama pašnekovą šiam bepasakojant apie save, merginai galvoje vis nedavė ramybės vienas klausimas. Kita vertus, ji turėjo savo spekuliacijų paaiškinančių tam tikrus dalykus. Tema ir vėl pasisuko į ilgaplaukės pusę. Ji kiek linksmesniu balsu atsakė į Aoki klausimą.
-Man 27 metai. Kaip sakiau, dar visai jauna. Nors ir pats nelabai stipriai mane lenki.
Nors vaikinas negalėjo to matyti per kaukę, tačiau iš tono galėjo suprasti, jog pašnekovė šypsojosi.
-Turiu šiokių tokių svajonių, kurias norėčiau įgyvendinti. Bet pirmiausia gal susipažinkime.
Paskutinis sakinys turėjo nustebinti vaikiną.
-Aš esu Helga. Tu?
Ilgaplaukė ištiesė ranką į Aoki pusę.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Tr. 09 23, 2020 9:08 pm

Vaikinas sekundėlę pagalvojo.
- Na, aš suformavau savo originalujį kūną tik šiandien, tad nelabai gavau laiko patikrinti šią teoriją, tačiau labai nustebčiau, jeigu iš niekur nieko pradėčiau senti, nors.. gal ir būtų įdomu, haha- vaikinas tada pasiklausė merginos pasakojimo apie save.
- Taip ir galvojau, čia visi duoda slapyvardžius, aš Aoki, malonu susipažinti- vaikinas paspaudė merginos ranką- Tai kokios tos svajonės? Ką norėtum įgyvendinti?- vaikinas šypsojosi, turėjo įtarimų, kad mergina bandys slėpti savo vardą, kaip ir Aoki, atrodė natūralu, niekada negalėjai žinoti, ką čia sutiksi, tokioje vietoje.
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Tr. 09 23, 2020 9:30 pm

Išgirdusi vaikino vardą Helga nusprendė, jog dabar gali jam papasakoti ir apie save. Ypač kai vaikinas davė tiek daug asmeninės informacijos nepažįstamai merginai. Tačiau prieš tai ji privalėjo kai ko paklausti.
-Slapyvardžiai yra viena, bet kodėl tuomet taip lengvai pasakoji apie save slėpdamas savo vardą? Negi.... melavai?
Mergina pakreipė galvą įsmeigusi savo ryškiai mėlynos spalvos akis į pašnekovą. Nepaisant Aoki atsakymo, ji tęsė kalbą pasakodama apie save.
-Mane domina mano gimtosios planetos paslaptys. Neišnaršęs savo kiemo, negali pažinoti pasaulio. Na, taip sakau, bet kol kas dar labai mažai žinau net kalbant apie tai, ko reikėtų ieškoti. Bet kaip sakoma, žingsnis po žingsnio ir kažkur prieisiu. Esu JUNKER organizacijos agentė. Paprastai jie atpažįstami jau vien iš transporto ir robotų kompanionų, bet šiandien man laisvadienis. Atėjau čia papramogauti. Ir panašu, kad susipažinau su įdomia asmenybe.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Tr. 09 23, 2020 9:50 pm

Vaikinas patraukė pečiais.
- Vardai yra galingesnis ginklas nei informacija apie mano būvimą kito žmogaus kūne, nemelavau, neturiu tikslo to slėpti- vaikinas atsakė.
- Aaa, aš dirbau JUNKER su senuoju kūnų, bet tavęs nepastebėjau, pamenu tik vieną aklą agentą su lazda, nedirbau ten ilgą laiką, kai minėjau jog "dirbau vienoje įmonėje", kalbėjau apie JUNKER. Įdomus sutapimas- vaikinas nusijuokė- tiesa, ginklai ir kovos stiliai yra mano kink, kokiu ginklu tu kovoji prieš Snatcherius? Tas aklas agentas labai kietai kovojo su savo lazda- vaikinas susidomėjo merginos galiomis, ginklais bei kovos stiliumi.
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Tr. 09 23, 2020 10:28 pm

Ilgaplaukė nustebo išgirdusi, jog Aoki yra buvęs JUNKER agentas. Ji žinojo, jog prieš ją buvo dar vienas agentas, kuris paliko organizaciją pagal MK modelio numerį, tačiau niekada labai nesigilino į praeitus darbuotojus.
-Na, kai aš įsidarbinau tavęs ten nebuvo. Kitaip žinotume vienas kitą.
Patikslino mergina atsakydamas į juodaplaukio žodžius.
-Bet tikrai sutapimas. O kodėl išėjai? Galbūt tai susiję su tuo kitu asmeniu pasisavinusiu tavo kūną?
Atrodė, jog pamažu kai kurie istorijos galai ėmė rištis. Bet mėlynakė nepamiršo ir papasakoti apie save.
-Aš naudojuosi šaunamaisiais ginklais. Pagal situaciją. Bet dažniausiai su savimi turiu blasterį. Jie nedideli, o nauji modeliai lengvesni bei galingesni už senus. Matau tave žavi su kovomis susiję dalykai. Kokiais metodais pats naudojiesi? Beje, Saito vis dar dirba su mumis. Iš pradžiu pasirodė labai bauginantis, bet susipažinus ne toks ir baisus. Galbūt nebent jeigu reikėtų prieš jį kovoti.
Po paskutinių žodžių ilgaplaukė nusijuokė.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Tr. 09 23, 2020 11:14 pm

Vaikinas patraukė pečiais.
- Na tai nepasisekė, prasilenkėm, kiek laiko jau ten dirbi?- vaikinas paklausė merginos.
- Taip, maždaug tuo laiku kai ten dirbau, mane išvarė iš kūno, the rest is history- pasakė vaikinas merginai ir patraukė pečiais- Na ką padarysi, aš dar jam atkeršysiu- rimtu balsu atsakė juodaplaukis.
- Šaunamieji ginklai huh, aš pats dar tais laikais naudojausi dalgiu, tačiau dabar net nežinau, turiu tik įvairią kovos patirtį ir žinias, tačiau čia kitas kūnas, praradau savo visą sukauptą jėga ir sugebėjimus, muscle memory ir panašiai, tad teks iš naujo viską išmokti- vaikinas atsakė- aaa, na jo, prieš jį kovoti nenorėčiau, ypač dabar, seniau gal gal, bet dabar be šansų, esu per daug silpnas, tačiau vieną dieną atgausiu savo sugebėjimus ir galėsim pasisparinguoti ar ką nors- vaikinas nusijuokė.
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Tr. 09 23, 2020 11:33 pm

Helga klausėsi Aoki kalbų. Užklausta apie darbo laiką trumpam nutilo ir susimąstė.
-Nedaug, tik keli metai.
Galiausiai pasakė mergina sugrąžindama žvilgsnį į pašnekovą.
-Galbūt planuoji sugrįžti? Suprantu, darbas pavojingas. Bet susidariau įspūdį, jog tau patinka kovos ir pavojai.
Ilgaplaukė kalbėjo linksmu draugišku tonu. Tačiau nuo visų kalbų išsausėjo burna. Nejučia merginos žvilgsnis karts nuo karto vis nukrypdavo į kitus klubo lankytojus besimėgaujančius prašmatniais kokteiliais. Ar į praeinantį padavėją, kuris ant padėklo turėdavo po kelis skirtingų spalvų gėrimus. Norėdama nukreipti savo dėmesį nuo skaniai atrodžiusių barmeno meno šedevrų, Helga netrukus pakeitė temą.
-Minėjai, jog sieki keršto, bet ar tai tikrai atneš kažką gero? Kaip suprantu asmuo, kuris iš tavęs viską atėmė, dabar turėtų būti labai stiprus? Jį pasivyti reikės daug laiko. O ir šiaip gyvendamas kerštu apsisunkini gyvenimą tik sau. Tuo tarpu jis sau ramiai užsiiminėja savo reikalais. Galbūt visai kitame galaktikos kampe. Galbūt jo net nebesusitiksi. Jeigu jis iš vis gyvas..
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Kv. 09 24, 2020 12:31 am

Vaikinas pamatė praeinantį padavėją, tačiau neturėjo pinigų kažko tai prašyti, tad tik atsisuko į merginą.
- Galbūt, dabar labai reikia pinigų, kaip matai net už gėrimą negalėjau susimokėti, lieku tau skoloj Helga- nusijuokė vaikinas- tačiau prieš tai noriu šiek tiek laiko skirti sau, atsigauti ir panašiai, supranti ką turiu omeny- pasakė juodaplaukis.
Atsilošė savo fotelyje, pasikasė kaklą.
- Ar atneš ar ne, pagyvensim pamatysim, tačiau man tai tik motyvacija gerinti save ir kilti į viršų, turiu tikslą ir aš jo sieksiu, o kad aš jį dar sutiksiu, esu visiškai, tikrais. Kad jis miręs? Labai stipriai abejoju, jeigu jis sugebėjo įveikti mane, jis taip paprastai nebus nukautas- pasakė juodaplaukis- na užteks apie tai, keliaukime prie linksmesnės temos, ką veiki laisvalaikiu? Gal turi kokių nors hobių?-
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Kv. 09 24, 2020 1:07 am

Pirmi vaikino žodžiai suglumino merginą. Kelias minutes ji nebyliai spoksojo į Aoki ganėtinai nustebusiu žvilgsniu. Ji neketino bandyti prikalbėti juodaplaukio prisijungti prie organizacijos. Taip pat žinojo per daug mažai apie pašnekovą ir jo planus, kad galėtų kažką komentuoti.
-Na, jeigu turi geriau apmokamą darbą, tai džiugu.
Tuo tema ir pasibaigė. Helga nekomentavo ir vaikino pasinėrimo į kerštą. Sunku buvo pagalvoti, kad tokiu maloniu balsu, taip draugiškai bendraujantis juodaplaukis galvojo įgyvendinti baisius dalykus. Bet kas ji buvo tokia, kad kritikuotų? Nutylėjusi savo tolimesnes mintis ji leido Aoki nukreipti temą į linksmesnius dalykus.
-Mano laisvalaikis labai susietas su darbu, bet randu laiko ir atsipalaidavimui. Mėgstu skanius alkoholinius kokteilius. Dėl jų ateinu čia. Kiek teko bandyti, čia jie aukščiausios klasės. Klubai man taip pat patinka, ateinu pašokti. Mėgstu išbandyti naujus dalykus. Ah, taip pat... eh.. truputi lenktyniauju.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Kv. 09 24, 2020 2:24 am

Vaikinas buvo šiek tiek confused. "Kaip ji 'skirimą laiką sau' suprato kaip geriau apmokamo darbo turėjimą? Ji gan keistokai skaito tarp eilučių" pagalvojo vaikinas, tačiau numojo šį reikalą ranka ir klausėsi merginos pasakojimą apie savo hobius. "alkoholis, klubai, šokiai ir lenktynės, nieko labai įpatingo, pirmi trys dalykai vyksta čia, o lenktynės nelabai derinasi su pirmu hobiu, vairuoti išgėrus būtų kvaila, tuo labiau lenktyniauti. Na, aš bent jau taip supratau, kad jos pagrindinis hobis yra ateiti čia pašokti ir išgerti, ji atrodo labiau į darbą nusiteikusi mergina heh, gal ir neblogai, sukaups daug kapitalo pensijai" vaikinas šiek tiek per daug apgalvojo merginos žodžius, nei turėtų, tad sekundėlę tiesiog žiūrėjo į merginą ir tylejo, net kai ji baigė kalbėti.
- Aaaa, biškį užsigalvojau, sakei mėgsti lenktynes, šokius bei alkoholinius gėrimus, kaip sugebi suderinti alkoholį su lenktynėmis, ar tai saugu?-
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Sk. 09 27, 2020 3:36 pm

Helga pakreipė galvą klausydamasi Aoki.
-Keista logika.
Nusijuokusi pakomentavo ir tuoj pat paaiškino situaciją.
-Tai yra visiškai skirtingi užsiėmimai. Žinoma, jog niekas neina vairuoti išgėręs. Tai būtų savižudybė. Lenktynės vyksta dideliais greičiais ir pavojingomis trajektorijomis.
Kalbėdama mergina darė šiokius tokius rankų gestus. Tai rodė, jog tema ilgaplaukei buvo smagi.
-O alkoholį megstu ne tiek dėl jo poveikio, kiek dėl skonio. Bet ko negeriu, o kai kažką pasiimu, neskubu ištuštinti, mėgaujuosi. Šokiai atpalaiduoja sielą, ypač geroje kompanijoje. Susijungi su muzika ir aplinkiniu ritmu.... Na, nežinau kaip tai paaiškinti žodžiais.
Žaismingai truktelėjo pečiais.
-Manau, jau keliausiu.
Galiausiai nusprendė juodaplaukė. Neskubėdama atsistojo nuo minkštos sėdimosios vietos atokiame kampelyje. Laukdama Aoki atsakymo trumpai žvilgtelėjo žemyn, kur matėsi pirmasis klubo aukštas. Ten vis dar siautėjo šokiai, tranki muzika ir daug persimainančių šviesų.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Aoki Sk. 09 27, 2020 6:05 pm

Juodaplaukis klausėsi merginos pasakojimo apie jos hobius.
- Taip, saugumas pirmiausia- mergina pradėjo kalbėti apie alkoholį bei šokius, o vėliau pakilo ir pažiūrėjo į apačią. "Tikriausiai eis šokti, bet manau man jau reikėtų judėti iš klubo, per daug praleidau čia laiko. Tad jos nekviesiu pašokti".
- Aš irgi jau keliausiu, ačiū už gėrimą, galbūt kada nors dar susitiksime-  pasakė vaikinas ir atsistojęs nuėjo į apačią. O tada vietoj to kad eitų link šokių aikštelės patraukė prie klubo išėjimo. Išėjęs iš klubo vaikinas apsižvalgė, jog dar tamsu, ir nupėdino savais keliais. Kažkuriuo momentu nusiėmė kaukę.
Aoki
Aoki


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain Sk. 09 27, 2020 7:55 pm

Atsisukusi mergina suprato, jog Aoki taip pat ketino keliauti savais keliais. Atsisveikinę porelė išsiskirstė. Juodaplaukis išskubėjo laukan, tuo tarpu ilgaplaukė dar šiek tiek pabuvo klube ir paliko jį vėliau. Outer Heaven kaip visad buvo pilnas lankytojų ir veiksmo. Čia įvairiausių klasių, stovių, reputacijos, rasių ir išvaizdos asmenys galėjo jaustis lygūs besislėpdami už kaukių ir slėpdami savo tapatybę. Žinoma, norėdamas naudotis klubo pramogomis turėjai turėti pakankamai didelį biudžetą.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Outer Heaven - Page 9 Empty Re: Outer Heaven

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 99 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume