Tokugawa Building

2 posters

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Go down

Tokugawa Building - Page 3 Empty Re: Tokugawa Building

Rašyti  Gavrail Antr. 07 30, 2019 12:59 pm

Tokugawa building buvo daug veiksmo. Visi daužėsi su visais, vieni kitus gelbėjo, kiti vos ne po kojom maišėsi. Tikras jovalas. Tačiau tai tik padėjo Kiro. Tikrame 1v5 būtų daug sunkiau, nei tada, kai priešininkų dėmesys yra nukreiptas svetur. Vaikinui keičiantis į savo tamsesnę formą, jis buvo talžomas iš viršaus grandine. Ant jo kūno matėsi kraujo dėmės ir randai, tačiau vaikino skausmo jausmas buvo dingęs. Šis tik pradėjo stipriau kvėpuoti pro burną.
Galiausiai pradėjo giliai juoktis, o tuo momentu jam aplink ragą apsiviniojo grandinė. Priešininkas ją trūktelėjo, tačiau Kiro tiesiog dingo iš grandinės pančių, kitą akimirką jau buvo prie priešininko šono ir kirto šiam su kardu. Kirtis net sukėlė bangą nuo ginklo ašmenų.
Tada vaikinas blinkino ir atsirado už merginos su metaliniais kumščiais, dūrė jai pro nugarą į širdį, ginklas ir vėl sukėlė bangą.

[pirmi 4 vyrui su grandine, antri 4 merginai su metaliniais kumščiais]
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Tokugawa Building - Page 3 Left11100/100Tokugawa Building - Page 3 Empty10  (100/100)
Experience:
Tokugawa Building - Page 3 Left1118/20Tokugawa Building - Page 3 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Tokugawa Building - Page 3 Left11500/500Tokugawa Building - Page 3 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Tokugawa Building - Page 3 Empty Re: Tokugawa Building

Rašyti  Captain Antr. 07 30, 2019 12:59 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


#1 'Battle' :
Tokugawa Building - Page 3 Battle11 Tokugawa Building - Page 3 Battle11 Tokugawa Building - Page 3 Battle10 Tokugawa Building - Page 3 Battle11

--------------------------------

#2 'Battle' :
Tokugawa Building - Page 3 Battle11 Tokugawa Building - Page 3 Battle12 Tokugawa Building - Page 3 Battle10 Tokugawa Building - Page 3 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Tokugawa Building - Page 3 Empty Re: Tokugawa Building

Rašyti  Captain Kv. 08 01, 2019 5:40 pm

Vieną akimirką ilgaplaukis turėjo Kiro supančiojęs grandinėmis, kitą - auka tiesiog dingo. Greitos reakcijos dėka The Deadly Swords karys sureagavo į šone atsiradusį priešininką ir šiam užsimojus kardu sugavo ginklą grandine. Nors ši apsivyniojo aplink ašmenis ir turėjo sustabdyti ataką, tačiau nenumaldoma nepažįstamojo jėga judino ginklą tolyn, o to pasekoje perkirstos grandinės tiesiog nukrito ant žemės. Jau ir taip sužalotas priešas sulaukė gilaus kirčio į šoną. Iš desperacijos vyras bandė sustabdyti kardą rankomis nepaisant skausmo ir kraujuojančių delnų. Nežinia kaip viskas būtų pasibaigę, tačiau staiga Kiro pradingo kartu su savo kardu į kitą vietą. Ilgaplaukis karys suklupo negalėdamas išsilaikyti ant drebančių kojų.
Aukšta moteris pritrenkė EMPS smailiuoju kūjo galu prie sienos. Ne tik atsirado įdubimas, bet ginklo galas tiesiog pervėrė mobile suit ir jo pilotą kiaurai. Baltaplaukis gunblade valdytojas spėjo pasitraukti, kad nebūtų užkabintas smūgio. Pasinaudojęs proga jis ėmė šaudyti į silpniau apsišarvavusius apsauginius. Tuo tarpu moteris apsidairiusi pamatė suklupusį tarp savo grandinių ilgaplaukį kolegą. Pribėgusi prie jo kovotoja spėjo sustabdyti kitą EMPS, kuris kaip tik lėkė pribaigti sunkiai sužeisto The Deadly Swords nario.
Kiek tolėliau blondinas karys sulaukė stiprios elektros iškrovos, kuri trumpam sustingdė jo kūną. Tą akimirką jis nespėjo apsiginti ir nuo šūvių, kuriuos leido vienas iš priešininkų EMPS. Skausmas ėjo per visą kovotojo kūną ir vien nepaleisti kardo iš rankų reikalavo daug susikaupimo ir energijos, kuri sparčiai apleidinėjo vyrą. Antrasis mobile suit'as pasiekė The Deadly Swords kovotoją ir paleido kelis smūgius į jį. Pirmu dar labiau sužeidė blondiną, o antru nusviedė jį keliais metrais tolyn. Dar ore būdamas karys turėjo atlaikyti nesibaigiančius blastelio šūvius. Galiausiai vyras nukrito kažkur netoli moters su kūju, baltaplaukio šaulio bei vyro su grandinėmis.
EMPS sustabdė vieną iš dviejų didelių juodaplaukės gauntlet'ų. Susirėmimo sulaikyta mergina turėjo skubiai išsisukti iš situacijos. Nesugalvojusi nieko protingiau ji tiesiog daužė mobile suit'o šoną laisva ranka, kol šis nebesugebėjo jos išlaikyti. Atsiskyrusi nuo priešo mergina tik per plauką sugebėjo apsiginti nuo smūgio į širdį nukreipdama visą žalą kitur. Kliuvo jos visam šonui įskaitant ir koją. Pasigirdo kaulų traškėjimas, o koja net deformavosi.
-Shit!
Didelius ginklus valdančiai merginai reikėjo stiprios lygsvaros, kurios nebeturėjo. Bet tai karės nesustabdė. Kone pasinaudodama sutrikusia laikysena tamsiaplaukė pasileido nesuvaldomai talžyti ją užpuolusį Kiro. Ji tikėjosi jį tikrąja to žodžio pasme sumalti į košę, tačiau įsikišęs EMPS unit'as suspėjo įsiterpti prieš nepažįstamajam kovotojui susipažįstant su mirtimi. Mobile suit ėmė kumščiuotis su ilgaplauke ir nesukiai iškovojo persvarą.
-Nieko nebus. Atsitraukiam!!
Aukštoji The Deadly Swords narė, naudodamasi susisiekimo prietaisu, pranešė visiems komandos nariams apie pasikeitusį veiksmų planą. Nieko nelaukdama moteris pakėlė grandinių valdytoją nuo žemės, permetė jo ranką sau per petį, o savo ranką jam per liemenį ir pajudėjo išdaužtų langų link. Baltaplaukis šaulys pribėgo prie blondino su kardu ir taip pat padėjo jam atsistoti. Tamsiaplaukei merginai artėjant kolegų, gunblade naudotojas paleido kelis šūvius į apsauginius, kurie bandė ją sustabdyti. Visi penki The Deadly Swords nariai tiesiog iššoko pro langus žemyn, kur juos sugavo jau bekylantis organizacijos erdvėlaivis. Užpuolikai netrukus dingo horizonte. Tokugawa pastatas buvo išgelbėtas. Tačiau paslaptingas vaikinas, kuris padėjo apsauginiams bei policijos pareigūnams kovoje, gulėjo pritrėkštas prie žemės, sulaužytais kaulais, be sąmonės ir kabėjo ant mirties slenksčio. Greitai sureagavusios pajėgos iškvietė greitąją, kuri netrukus nugabėno Kiro į ligoninę.

Event "Deadly Swords užpuolė Tokugawa!" Complete. Kiro liko su 1 HP. Veiksmas tęsiasi BCCH.

Prireikė kelių savaičių, kol Tokugawa building buvo pilnai atrenovuotas ir sutvarkytas. Po darbu nebesimatė jokio įkalčio, kuris užsimintų apie ten vykusią brutalią kovą.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Tokugawa Building - Page 3 Empty Re: Tokugawa Building

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume