Altissia [old]

+9
Dhara
Hawk
Captain
Breeze
Alexis
Algraud
Aoki
Rumble
Gabriel
13 posters

Puslapis 19 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Altissia [old] Empty Altissia [old]

Rašyti  Captain Antr. 02 07, 2017 10:19 pm

Altissia [old] Altiss11
Altissia, tai vienas didžiausių miestų pastatytų ant vandens visoje istorijoje. Apie šį neišpasakyto grožio miestą yra parašyta daug knygų, nutapyta daug paveikslų ir sukurta daug muzikinių kūrinių. Jo architektūra traukia menininkus, o lobiai - nuotykių ieškotojus. Vietiniai gyventojai yra daugiau ar mažiau religingi - tiki Dievais. Sakoma, jog šį miestą globoja vandenų Dievas Leviathan, kuris miega Altissia vandenyse.
Altissia [old] Altiss14
Į Altissia patekti nėra taip paprasta kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Šis galaktikos rojaus kampelis yra oficialiai pavaldus The Deadly Swords organizacijai. Kiekvienas atskridęs erdvėlaivis, prieš gaudamas leidimą nusileisti, turi atskleisti savo kelionės tikslą. Priklausomai nuo atsakymo yra nusprendžiama ar erdvėlaiviui bus suteikiamas leidimas nusileisti. Ne retai už leidimą reikia susimokėti.
Altissia [old] Altiss15
Miestas yra sudarytas iš daug atskirų daugiaaukščių platformų pastatytų ant vandens. Kai kurios platformos viena su kita jungiasi nedideliais tilteliais. Kitos nesijungia. Pagrindinė mieste naudojama transporto priemonė yra gondola. Tai yra greičiausias ir patogiausias būdas nukeliauti iš vienos platformos, į kitą. Kelionė niekada neprailgsta, nes tai ideali proga apžiūrėti miestą.
Altissia [old] Altiss17
Tarp begalės pastatų, praėjus pro siauras gatveles visada galima išlysti į atviresnę aikštę, kur dažniausiai būna įsirengusi kokia nors kavinė. Maistas šiame mieste turi savotiškai patrauklų skonį.

Cafe Salvatore:

Turgeliai būna dažniausiai įsikūrę arčiau vandens. Ten begalės pirklių demonstruoja įvairiausius lobius ir brangenybes, gautus iš kitų, nežinomų kraštų.

Turgus:

Altissia [old] Altiss16
Populiariausia miesto vieta yra baras ant vandens. Jis yra pusiau atviras: neturi sienų, todėl iš bet kurios pusės galima priplaukti ar išplaukti, tačiau turi lubas, nes yra žemiausiame platformų lygmenyje. Vakare baras parodo savo tikrąjį grožį, kurį sudaro aplink iškabinti šviestuvai ir šviesos atspindžiai vandenyje.

Baro specialus pasiūlymas:

Altissia [old] Firewo10 Alus pagamintas pagal specialų niekam neskelbiamą receptą
Atstato 5 MP - 10 orb


Paskutinį kartą redagavo Captain, Pir. 06 05, 2017 6:45 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Kv. 02 16, 2017 7:03 pm

Visas miestas buvo išpuoštas įvairiomis dekoracijomis, lyg vyktų didelė šventė. Didelė masė vietinių žmonių ir atvykėlių iš kitų kraštų kryptingai judėjo artimiausių laisvų gondolų link. Vanduo jomis jau buvo nusėtas plaukiant ta kryptimi, kur buvo pagrindinė renginių platforma. Pasiekus platformą atvykėliai buvo įleidžiami į masiškai didelę koncerto erdvę. Ten stovėjo didelė scena, aplink lakstė įvairiausi šviesų efektai ir hologramos. Dalis vietų aplink sceną buvo sėdimos, dalis stovimos. Salė labai greitai pildėsi lankytojais, o fone grojo įžanginė muzika be vokalo.
Altissia [old] Concer12
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Aoki Antr. 02 21, 2017 12:18 am

Graži diena, ji tikrai buvo viena iš tų šiltų, malonių vasaros dienų, kai galėjai pasidžiaukti gyvenimu, pasimėgauti saulute, gaivinančiu, maloniu vėjeliu, bei nuostabiai žydinčiomis gėlėmis. Vasara turėjau daug stebuklų, vienas iš jų, buvo masiniai renginiai, koncertai po saulėtu dangumi, vykstantys iki žvaigžduoto dangaus užkloto. Crow mėgo vasarą, mėgo kaip malonus vėjelis kedeno jos ilgus baltus plaukus. Mėgavosi gražiu dangumi, vasaros vakarais, kai iki sutemų buvo galima gulėti pievoje, visiškai apie nieką negalvoti, stebėti saulėlydį, kuris būna labai labai gražus tuo metų laiku. 
  Mergina buvo apsirengusi kaip ir visada, nors ir vyko į renginį- koncertą. Crow nebuvo viena iš tų, kurios išsidabina gražiausiais drabužiais ir užsitepa toną makiažo, tam jog atrodytų padoriai. Jos visiškai nedomino aplinkinių nuomonė, ji keliavo visur savo įprastuose rūbuose, ją iš jų atpažinti galėdavai. Nors ir priekaištaudavo kai kurie, Crow buvo užsispyrusi ir laikėsi savo nuomonės, jos apranga yra jos vienos reikalas, ir niekas kitas negali jai aiškinti, ką ji turi vilkėti ir ko ne.
  Mergina buvo susikibusi už rankų su kita drauge, su kuria čia ir atėjo. Crow nelabai patiko sausakimšos vietos, o koncertas buvo įpatingai pripildytas, beveik negalėdavai praeiti, turėdavai brautis pro žmones, kartais užkliūdydamas kokį pikčiau atrodantį vyriškį, kuris mano jog galėtų parodyti Crow kaip reikia rodyti pagarbą. Tai buvo kvaila, nė vienas čia esantis vyriškis nesugebėtų net priliesti merginos, o jeigu pamėgintų- keliautu į ligoninę su 3 laipsnio nudegimu. Neveltui mergina buvo pati geriausia burtininkė- asmens sargybinė planetoje, iš kurios atvyko. Prie jos pašaliniai net prieiti negalėdavo! Tai buvo laisvos formos elementų magija, kurią gebėjo valdyti Crow. 
  Mergina vedėsi už rankos partnerę, nežinia kur, nors tikriausiai ten, kur bus mažiau svetimų akių. Crow jau baigė įkyrėti visi šie žmonės, akylai stebintys sceną, kol grojo įžanginė melodija. Mergina buvo rimtu veidu, nepasakytum jog jai labai patiko muzika, ji tiesiog ėjo ir ėjo, brovėsi pro žmones. Kol galiausiai išėjo į pašalesnę vietelę.
  - Nereikėjo čia ateiti, per daug žmonių, man jau galva skauda nuo viso jų keliamo triukšmo- išsakė savo nuomonę Crow. Merginos stovėjo šalia kažkokios sienos, ji buvo gan aukšta, ant jos užlipus buvo neblogas vaizdas į sceną, o ir aplinkinių beveik nebuvo.
- Manau ten bus nebloga vietelė- pranešė merginai, prieš užšokdama dešimt metrų į orą, ant kažkokios tai platformos. Čia nebuvo žmonių, puikus vaizdas į sceną, geriau negu apačioje su krūva smirdinčių ir rėkiančių žmonių. Mergina palaukė kol draugė atsigaus ant platformos, ir atsisėdo. Čia bent jau sugebės iškentėti visą koncertą, ko tikriausiai apačioje būdama nesugebėtų. Sėdėdama laukė koncerto pradžios, girdėjo jog pasirodys labai populiari dainininkė, visoje galaktikoje žinoma Violet. Tikrai kniedėjo sužinoti, dėl ko visas šis sambrūzdis. Mergina mėgo lengvą, klasikinę muziką, nesuprato populiariosios naujosios muzikos, o galbūt dar nepriprato prie jos. Tačiau vis tikėjosi, jog šis koncertas bus bent šiek tiek pakeliamas, gi nenorėjo užmikti viduryje koncerto.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud Antr. 02 21, 2017 12:50 am

Žmonių iš tikrųjų buvo daug, nors koncertas dar net neprasidėjo. Vietos pildėsi, tačiau priekinė grupelė, kuri norėjo matyti Violet iš kuo arčiau, jau senai stovėjo pasiruošę. Tarp šitos grupės stovėjo ir Agni, pats didžiausias dainininkės gerbėjąs, bent pats taip manė. Jis stovėjo prie pat tvoros, kas kelias sekundės vis pajausdamas stumtelėjimą iš nugaros ir alkūnių brovimąsi. Tačiau Agni neketino prarasti šitos vietos.

Agni buvo apsirengęs kasdieniškai, apart to kad turėjo Violet maikę su populiariais žodžiais "Universal Bunny". Kita buvo melsvi šortai, su batais panašiais į sportbačius. Plaukai buvo išdarkyti į visas puses, bet čia stumdimosi pasekmė. Aišku kelnių kišenėse ir keliose paslėptose vietose buvo maišeliai akmenuku. Jie buvo tvirtai prikabinti, kad kartais nepasimestu. Galinėje kišenėje turėjo buteliuką vandens, kuris kainavo daug daugiau nei turėtų.

Vaikinas nebuvo didelis, tačiau ir nesiskaitė mažas, todėl nebuvo lengva jį atstumti atgal. Kovoti dėl vietos ilgai nereikėjo. Kažkas iš grupės pradėjo skanduoti ir Agni iškart prisidėjo.
-Violet, Violet, VIOLET, VIOLET!
Visa savo gerkle rėkė vaikinas, jis jau keletą metų laukė kol koncertas įvyks arčiau namų, kadangi neturėjo keliavimo prietaiso. Pagaliau atvyko ir jis iškart išleido savo sutaupytus pinigus. Jo akys blizgėjo ir jis buvo pasiruošęs.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk Antr. 02 21, 2017 2:13 am

Buvo saulėta, graži, šilta diena. Hawk kartu su savo drauge Crow, kurią pažinojo jau nuo pat mažens, vyko į koncertą pamatyti vienos iš garsiausių galaktikos dainininkių Violet. Iki koncerto merginos gavo plaukti gondolomis mat visas miestas atrodė it didžiulis vandens parkas, visi pastatai bei keliai buvo apsemti pakankamai giloku vandeniu, pro kurį pėsčias neprabraidysi. Štai dėl ko patogiausia keliavimo priemonė po miestą tiek vietiniam, tiek turistam yra gondolos. Kol keliavo mergina grožėjosi regimais miesto vaizdais, o artėjant link koncerto vietos pasigirdo gana šiuolaikiška įžanginė muzika tačiau niekas dar nedainavo. Turbūt merginos atvyko anksčiau nei tikėtasi.
Kaip ir jos draugė Crow mergina pernelyg nesirūpina savo išvaizda. Hawk mėgsta rengtis tik pakankamai laisvus, patogius drabužius puikiai tinkančius sėlinimui, greitiem užpuolimam bei kitiem nešvariem samdomo žudiko darbeliam. Taip. Mergina jau daugelį metų dirba samdoma žudike. Talentą žudyti atrado būdama gana jauna kai užpuolikam atkeršijo už savo tėvų mirtį. Po ilgų metų darbo šioje srityje Hawk tapo pati žinomiausia nusikaltėlė visoje savo planetoje. Merginai patiko, kad Crow požiūris į aprangą yra visai kaip jos, ji netgi mano, kad Crow galėtų apsirengti nors ir skarmalus ir vistiek atrodytų patraukliai.
Nors merginos atvyko anksti visa platforma, ant kurios vyks koncertas buvo perpildyta žmonių. Štai kokia populiari yra šios galaktikos žvaigždė Violeta. Netgi visas miestas buvo išpuoštas įvairiausiomis dekoracijomis būtent šio koncerto progai. Tam, kad nepasimestų vieną nuo kitos Hawk ir Crow buvo susikibusios rankomis, šitaip susikibusios jos mėgino prasibrauti pro žmones bandydamos surasti kokią atokesnę vietą. Hawk žinojo kaip Crow nepatinka minios žmonių, tiesą sakant, pačiai Hawk šitoks sąmyšis nebuvo prie širdies, tačiau ji šią minią toleravo šiek tiek labiau nei jos draugė. Šitaip mėginant brautis pro minią neįmanoma netyčia neužkliūdyti karštakošių, kurie nežino savo vietos, numeta piktas replikas ir mano esą yra stipresni už Crow ir Hawk. Šitokios keletos tokių vyriškių replikos merginai kėlė didelį norą juos nužudyti. Hawk labai nemėgsta kai kas nors įžeidinėja Crow ir ją. Tačiau savo tokius norus mergina gavo suvaldyti, nes su savimi neturėjo jokio ginklo, o ir šiaip nenorėjo sukelti scenos koncertui dar neprasidėjus.
Po kiek laiko merginos susikibusios spėjo kiek atsitraukti nuo spūsties vidurio, tačiau aplinkui vis dar buvo begalės žmonių. Atrodė tarsi čia niekur nebūtų jokių atokesnių vietelių. Crow ir Hawk tiesiog brovėsi pro žmonės ir staiga galiausiai abi merginos išlindo į kiek atokesnę vietelę.
- O čia tikrai daug žmonių, - susidomėjusi renginiu bei dairydamasi kalbėjosi su Crow, - džiaukis, kad bent radom nors vieną atokesnę vietą. Manau neužilgo turėtų pasirodyti ir Violet. Nesitikėjau, kad ji bus tokia populiari.
Pamačiusi, kad Crow žiūri į sienos viršų Hawk iškart suprato ką jos partnerė ketina daryti. Abi merginos buvo prie aukštos sienos, nuo kurios labai gerai matosi scenos vaizdas, o ir aplinkinių išvis nėra. Pirmoji ant sienos pašoko Crow, o tiesiai po jos ir Hawk. Šokti reikėjo gana aukštai mat siena buvo apytiksliai 10 metrų dydžio tačiau puikioms kovotojoms tai buvo ne kliūtis. Užšokusios abi nusprendė prisėsti ant sienos viršaus esančios platformos ir laukti kol prasidės koncertas. Labiausiai iš abiejų merginų išgirsti kaip dainuoja Violet knietėjo Hawk, ji yra girdėjusi daug gerų dalykų apie šią dainininkę todėl jai yra įdomu išgirsti jos balsą gyvai.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Antr. 02 21, 2017 12:51 pm

Gabrielis vėlavo. Bent jau taip pats manė, nes jau grojo muzika. O grojanti muzika reiškia, kad žmonių jau susirinkę pakankamai. Kad netrukus prasidės koncertas... ir kad teks alkūnėmis skintis kelią. Ir viskas per tuos apsauginius. Juk šiandien vaikinas vilkėjo geriausią iš visų draugų striukę ir net buvo išsimaudęs. Be to turėjo ir bilietą. Tai kokių velnių jam tiek reikėjo aiškintis kad ir jis su visais į koncertą? Dar ir iškratė visas kišenes.
Nepatenkintas jis skynėsi kelią ir mintyse burbėjo skųsdamasis blogomis sąlygomis bei tai, kad visiškai nebeturėjo pinigų. O juk svajojo nusipirkti Violet pakabuką. Būtų pats geriausias Lucky charmas šiame gyvenime. Dabar liko be nieko, nes per aiškinimusis neteko ir bilieto. Bet kita vertus, jo laimei, žmonių dar rinkosi tiek daug, kad su juo niekas negalėjo gaišti per daug laiko. O ir kumščių leisti į darbą nereikėjo. Nes, dievas mato, tikrai dėl pamatymo gyvos Violet nepasibodėtų apsikeisti smūgiais ir su pačiu smarkiausiu buivolu.
Netikėtai jis pajuto kaip prasibraukė nugaromis su kažkokiomis baltapūkėmis merginomis. Jų žvilgsniai susitiko ir Gabriel būtų visai sustojęs atsiprašyti, juk per tiek laiko žino, kad jo žvilgsnis žmonėms kelia nepatogumų. Tačiau merginos momentaliai dingo žmonių jūroje. Reikėjo skubėti...
Po daugybės pastangų, apspardytas, apžnaibytas, numindytas ir visas suprakaitavęs vaikinas uždėjo ranką ant priekinės apsauginės tvoros viršaus. "Saaaafe!" norėjosi sušukti, tačiau trūkstant oro, beliko tik jį gaudyti kaip į vandenį išmestai žuviai. Po kelių įkvėpimų jis jau galėjo tiesiai atsistoti. Dar po akimirkos sugebėjo apsistumdyti ir atsilaisvinti sau vietos. Kol nėra žvaigždės ant scenos, tol galima buvo judėti, po to teks laikyti frontą ir stengtis likti nesutraiškytam. Ramuma ir entuziazmas išgaravo, kada visa minia ėmė skanduoti Violet vardą. Širdis pradėjo daužytis iš jaudulio, akyse raibo... o šalia šokinėjo kažkoks neaukštas blondinas ir grasiausiai skandavo. Bent jau kadangi jis buvo šalia, tai jo balsas aiškiausiai siekė Gabriel ausis. Jis nužvelgė vaikį nuo galvos iki kojų ir tuo momentu visas apmirė. Atrodė, kad viskas aplinkui sulėtėjo ir susiliejo, o koncentracija liko ties superine maike. "OMG!" klykė viduje žvelgdamas į rūbą, už kurį nepagailėtų atiduoti savo kailio. "OMG!" ir iš to džiaugsmo nepajuto kaip permetė ranką per vaikio petį, kita jo ranka iškilo aukštai į dangų ir pats pradėjo skanduoti kartu su visa minia.
-Violet! VIOLET!
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash Antr. 02 21, 2017 11:10 pm

Nuo kaktos lėtai varvęjo prakaito lašeliai, kurie kartais patekdavo į akis ir tekdavo grubiais judesiais ir purvinom rankom valytis veidą. Ash buvo purvinas ir pavargęs, mat dar nuo vakar su spec efektų komanda dirbo prie hologramų, fejerverkų ir kitų šou atributų.
-Constantinai b*t! laikyk tiesiai, nes viskas naf*g išlėks, jei š*dinai sujungsim.
Ash aišku dirbo kaip pagalbinis, sunkus fizinis darbas, kaip pvz, virš savęs laikyti gal 80kg sprogmenų, kuriuos kažkoks žąsinas sujungė neteisinga tvarka. Pamaina turėjo baigtis gal prieš valandą, o pagal sutartį Ash galėjo ir koncertą pažiūrėti. Nors ir nebuvo didelis Violet fanas, bet kelių jos dainų melodijas galėjo atpažinti iš karto, tad ir koncertą pamatyti būtų visai įdomu, bet dėja, pusamžis, praplikęs pirotechnikas pasigavo jį ir nusitempė gelbėti koncerto...
Užkulsiuose, kaip visada artėjant koncerto pradžiai, kaip skruzdelyne, visi lekia vienas per kitą, paskutiniai patikrinimai, koordinavimas, visi pavargę suirzę, keikiasi, atmosfera visiškai priešinga nei ten kur žiūrovai, pradeda girdėtis Violet vardo skandavimai, vis dažniau ir garsiau.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Perion Tr. 02 22, 2017 12:16 am

Jau pusvalandį sėdėjo gondoloje ir laukė, kol eismas vandenyje įgaus didesnį greitį. Scena matėsi iš tolo, o judantys šviesos efektai reiškė, kad koncertas greitai prasidės. Hex ėmė vis labiau dairytis ir muistytis sėdimoje vietoje iš nekantrumo, bet kaip įstrigo, taip įstrigo. Iš tikrųjų tamsiaplaukė visai ne į koncertą atvyko. Bet prie vartų turėjo pateikti atvykimo priežastį ir geriausias būdas praslysti atrodė pasakyti, jog keliauja į koncertą. Visą savo turtą iškeitė į bilietą iš pirmo pasitaikiusio praeivio. 

Flashback:
-Atvykimo priežastis?
-.... Koncertas. Atvykau į Violet koncertą.
-Parodyk bilietą.
Bandė neparodyti sumišimo. Apsiieškojo striukės kišenes - nėr.
-.... palikau erdvėlaivyje. Tuoj, grįšiu!
Nubėgo leidžiant eilei žmonių prie vartų pajudėti. Sustojusi atokiau ėmė mąstyti. Bilieto gi nėturėjo. Nepagalvojo, kad prašys įrodymo. Ką daryti? Eilė prie vartų buvo didelė, daug kas nekantravo greičiau patekti į koncertą. Hex kurį laiką spoksojo į eilėje stovinčius personažus, analizavo. Akies implanto pagalba labai aiškiai matė net labai toli stovinčius asmenis, skaitė jų kūno kalbą. Susiradusi mažiausiai suinteresuotą žmogelį, negana to panašų į kovotoją, mergina lyg plėšrūnas prisiartino prie jo, atsistojo netoliese ir apsimetė, jog pameta savo grąžų durklą su graviruotais ašmenimis. Durklas nuriedėjo taikiniui netoli kojų. Šis paėmė durklą, pasukiojo rankoje, matomai jam jis patiko. Bet atsisukęs į tamsiaplaukę sąžiningai grąžino jai ginklą.
-Pametei.
-Ah, atleisk. Netyčia. Ačiū.
Su nekalta šypsena veide pasakė ir akimis greit perbėgusi per minią žvilgsniu grįžo prie taikinio.
-Kaip aš norėčiau į Violet koncertą. Viską atiduočiau už galimybę ten nueiti, bet bilietų nebepardavinėja..
Hex nuleido akis žemyn, lyg būtų nusivylusi. Vaikinas tuo tarpu stebėjo ją, jo akys vis krypo merginos rankoje laikomo durklo link.
-Sakai viską atiduotum?
Mergina pakėlė žvilgsnį ir labai užtikrintu tonu jam atsakė.
-Taip!
-Net ir tą durklą?
Hex žvilgtelėjo į rankoje laikomą durklą ir truktelėjo pečiais.
-Turiu du, tai taip. Vis tiek į koncertą su ginklais neįleistų.
Rankose parodė du durklus. Vyrukas išsišiepęs išsitraukė iš kišenės bilietą.
-Mainyčiau jį į viską, ką turi. Durklus ir orbus. Bilietas brangus.
-Deal!
Išsitraukusi iš po striukės antrą durklą, sudėjo juos kartu ir padavė vyrukui. Tada išsitraukė orb'ų maišelį ir atidavė jį kartu su ginklais. Žinoma tai nebuvo jos visi pinigai, juk reikėjo kažkiek ir sau pasilikti. Mainai įvyko be nesklandumų ir mergina jau sukosi eiti, bet akimirkai sudvejojo.
-Tu tikrai nesigailėsi? Nebegalėsi pasižiūrėti koncerto.
Prieš dingdama vaikinui iš vaizdo dar pasiteiravo, mat suėmė sąžinės jausmas. Bet vaikinas tik numojo ranka.
-Mano mergina privertė mane čia ateiti. Ji stovi ten kažkur. Sukursiu kokią istoriją, kodėl nepasirodžiau ir tiek.
Matomai vaikiną labiau domino naujai gauti daiktai, nei koncertas. Tamsiaplaukei tai buvo labai į naudą. Daugiau nelaukusi atsisveikino su vyruku ir dingo jam iš vaizdo.

Verta? Dar neaišku. Po gerų dešimties minučių laukimo gondolos ėmė skirstytis į skirtingas platformos puses. Pagaliau vyko judesys. Prabėgus kelioms minutėms Hex jau plaukė į koncerto salės vidų nešama nesuvaldomos minios. Kai mergina susivokė, ji jau buvo stovimų vietų centre. Iš visų pusių grūdosi fanai. Tuo tarpu Hex vieta buvo kiek aukščiau, sėdima. Kelias iki jos atrodė dar sunkesnė užduotis, negu apibėgti vieną kliūčių ruožo ratą Ganymede karinėje stovykloje.

Here we go.

Pagalvojo ir ėmė bristi (brautis) prieš srovę tikslo link.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Altissia [old] Left11100/100Altissia [old] Empty10  (100/100)
Experience:
Altissia [old] Left1118/20Altissia [old] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Altissia [old] Left11500/500Altissia [old] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble Tr. 02 22, 2017 2:19 am

-Kaip tai neturit sraigtasparnių?!- Rumble nepatikliai žiūrėjo į gondolą,- tu įsitikinęs, kad šis rąsto gabalas gali mus kur nors gyvus nugabenti?
  Įtikintas irkluotojo nedrąsiai įsilipo į vidu. Kelionės metu aplinkiniai vaizdai Rumble visiškai nedomino. Jis tvirtai laikėsi įsikabinęs borto ir nežymiai virpėjo. Buvimas taip arti vandens jį vertė jaustis ypač nepatogiai. Mintyse nepaliaujamai sukosi rykliai aštriais dantimis ir mini žaibukus aplink save skleidžiančios medūzos. Povandeninis pasaulis visada atrodė tarsi iš siaubo filmo. Jis tarsi ir buvo sutvertas tam, kad žudyti. Pasiekus kitą krantą, Rumble kaip žaibas išlėkė iš gondolos. Lengviau atsiduso tiek jis tiek irkluotojas, mat šis bijojo, kad yordle gali ir nualpti.
  Žmonių būrys apstulbino mėlinkailį, žemo ūgio padarėlį. Jis stengėsi prisiminti ar jam yra tekę kada nors matyti tokią minią. Kilo noras apsisukti ir grįžti atgal, mat jis nebuvo pratęs prie tokios gausos žmonių ir tai jam sukėlė diskomforto jausmą. "Na, o gal man čia visai ir patiks"- pasisukęs ant kulno ir išvydęs gondolą, nusprendė Rumble. Gyliai įkvėpęs ėmė brautis pro žmones. Jis niekada nėra prieš tai girdėjęs apie Violet. Tačiau viešnagės metu Altissia, Violet vardas te ir buvo girdimas iš aplinkinių pokalbių, todėl apimtas smalsumo Rumble nusprendė įsigyti bilietą į koncertą. Naudodamasis savo smulkaus kūno privalumais jis gana greitai slinko braudamasis per aplinkinių kojas. Jei jis nori šiandiena išvysti kažką daugiau nei tik armiją užpakalių, turi prasibrauti iki pirmųjų eilių. Kažkas neišvydęs mažylio grubiai stumtelėjo ir pargriovė jį. Vikriai atsistojęs ant kojų Rumble pyktai spyrė skriaudėjui į koją ir pamojavęs kumščiu tęsė savo kelionę link scenos kuri buvo jau čia pat.
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy Tr. 02 22, 2017 8:35 pm

Tą pačią dieną, vienam nelaimingam gondolos 'kapitonui' teko gabenti 2 Yordles. Vos išlaipinęs Rumble ir grįžęs į pradinį tašką, pastarasis susitiko išbalusią mergaitę. Bent jau taip galima buvo spėti iš išvaizdos. Kelionės atstumas miesto "gatvėmis" nebuvo tolima, tačiau prailgo abiem valtelės keliaiviams. Poppy įsikabinusi į medinės gondolos šonus, kartas nuo karto sudrebėdavo papurtydama visą laiviūkšti, bei aplaužydama gniaužtuose papuolusias apdailas. Kelionė kainavo kiek braungiau nei kitiems, tačiau mergina vos pajutusi tvirtą žemę po kojomis prašvito ir nesivaržė sumokėti extra už paslaugas.
- Wooow...
Nuskambėjo švelnus merginos balselis pamačius milžinišką minią, lazerių šou ir atmosferą užgožianti įžanginė muzika. Išsižiojusi, didelėmis akymis lėtai praslydo pro regimą horizontą. Išvydusi maisto ir gerimų stendus, Poppy tarsi prisiminė ko čia atvyko. Aišku tai nebuvo maistas. Yordle čia atvyko susitikti su senu draugu, kuris paliko planetą daug anksčiau, o tokia proga reikėjo išgerti. Tik trečias prekystalis atpažino Yordle rasės atstovę. Iki tol visi atsisakė parduoti alkoholį nepilamečiams.
Vis dėl to įsigijusi 2 bokalus midaus, mergina patraukė link sutartos vietos.
- Ooooookey.
Numykė pasukdama galvą į šoną, bet išlaikydama akių kontaktą į tris kartus padidėjusią minią. Nebuvo kur dėtis - teko brautis. Iškėlusi bokalus virš galvos, mažylė įnirtingai grūdosi pro minią. Vien brutalios jėgos deka Poppy sparčiai skynėsi kelią link fanų fronto.
- Ooops! Sorry! My bad! Careful! Eeeeek! SORRY!
Teko atsiprašinėti iki pat kelionės tikslo. Besigrudant mergina vis netyčia užlipdavo kažkam ant kojos, pastumdavo pečiu ar tiesiog netyčia aplaistydavo midumi. Gėrimu pasimėgauti teko ir Agni maikei, bei Gabriel batams, kai Poppy grūdosi palei apsauginę tvorą, skiriančią sceną nuo žiūrovų. Mergina netrukus sustojo nes pasiekė kelionės tikslą - Rumble.
- Heey!
Išsišiepus, išskėtė plačiai rankas į viršų išlaistydama dar šiek tiek alaus. Priešingai, nei žmonės, Yordle pasisveikinimo sceremonijoje nebuvo apsikabinimų ar rankos spaudimų. Pribėgusi prie senai matyto draugo, nestipriai stuktelėjo kakta į kaktą. Įgrūdo midaus bokalą Rumble į rankas.
- TAI KAIP EINASI!?
Rekė, bet toli gražu neperrėkė įžanginės muzikos, tad klausimas pašnekovo greičiausiai nepasiekė.
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud Tr. 02 22, 2017 9:29 pm

Agni įsitvėrė į tvorą kai pajuto ranką. Niekas jo neatitrauks. Veidu atsisuko į kaltininką ir truputėli nustebo. Po truputėli vaikino užkrečianti šypsena atsirado ir pas Agni. Tai buvo žvilgsnis tarp dviejų fanų ir jie abudu tą suprato. Agni irgi užmetė ranką ant vaikino ir dar garsiau pradėjo šukauti "VIOLET!". Blondinas stengėsi perrėkti įžanginę muziką, kartu su savo partneriu. Kiekviena sekundė jautėsi kaip minutė ir Agni nebenorėjo laukti. Vaikino skanduotę nutraukė staigus šlapias jausmas ant pilvo. Negi neišlaikė? Akis nukreipė į savo maikę, jinai buvo išpurvinta ir šlapia. Greitia akimis peržvelgė aplinką ir pamatė nueinantį nykštuką su alumi. Sudėjus vieną prie vieno, sugebėjo atkurti įvyki. Gal ir būtų paprašęs naujos maikės, tačiau neužilgo turėjo prasidėti koncertas. Numojo įsivaizduojama ranka ir vėl pradėjo skanduotę.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble Tr. 02 22, 2017 10:55 pm

Išvydęs seną draugę Rumble net šoktelėjo iš džiaugsmo. Poppy kažką bandė pasakyti, tačiau per itin garsią muziką nepavyko nieko išgirsti. Bet tai nebuvo svarbu, stebėdamas senai matytą veidą, jis paėmė brukamą bokalą. Visa koncerto erdvė prašvito naujomis spalvomis, nėra blogos vietos geroje draugijoje, o Poppy būtent tai ir garantavo. Susidaužę bokalais gurkštelėjo po gerą gurkšnį. Diena išties nusimato gera, iš pasitenkinimo Rumble trypčiojo vietoje.
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Št. 02 25, 2017 9:39 am

Apsikeitimo žvilgsniais užteko, kad atpažintų giminingas sielas. Abu apsikabinę vyriškai šaukė Violetą. O laikas be galo ilgai ėjo.
Nors Gabriel įsijautęs laukė Violet pasirodymo, bet visų stumdymų nebuvo galima praignoruoti ir jų nepastebėti. Galima buvo tik pasistengti į juos nekreipti dėmesio, bet neužsimiršti, nes kitaip netyčiom gali būti nustumtas nuo tvoros. O bent jau iš čia vaikinui atrodė, kad stovi pačioje idealiausioje vietoje. Netrukus tarp visų stumdymų, jis pastebėjo mažą mergaitę su sklidinais gėrimais, kurie taškėsi į visas šalis jai besibraunant.
"OMG!" Gabriel akimirkai sustingo, išvydęs kaip gėrimas užtykšta ant gyvenimo vertos maikės. Jis nepastebėjo savo aptaškytų batų, bet sutepta maikė - tai jau pasaulio pabaiga. Gaila tik kad mažuliukė vikriai nusibrovė toliau ir nepavyks išsireikalauti teisybės. O eiti paskui ją būtų per daug nemandagu Violet atžvilgiu. Nei akimirkos jos pasirodymo nenorėjo praleisti, todėl nesijudino iš vietos. Tik gailiomis akimis nužvelgė "sužalotą" maikę ir nukreipė akis į sceną, laukdamas ir tikėdamasis, kad ši nesekmė atsipirks.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Pir. 02 27, 2017 11:23 pm

Fanų spygavimai kocerto salėje darėsi vis garsesni ir ne be reikalo. Įžanginę muziką pamažu pakeitė vienos žinomiausių Violet dainų intro ir pasigirdo pačios dainininkės užtikrintas balsas.
-Listen to my song!

Welcome To My FanClub's Night!:

Kone išrėkus merginai, visi šviesos efektai ėmė koncentruotis į sceną, kurios viduryje tiesiog susimaterializavo pačios Violet figūra. Mergina vilkėjo juodą korsetą su raudonu akcentu viršutinėje dalyje, juodą trumpą sijonėlį su raudonu diržu, rankas dengė, tačiau pečių nesiekė raudonas švarkelis nuo kurio tęsėsi ilga rožinė medžiaga kaip dekoracija, ant kaklo buvo užsegta juoda apykaklė nesijungianti su apranga, kojas dengė rožinės pėdkelnės bei stilingi raudonos spalvos trumpi aukštakulniai aulinukai. Dainininkės plaukai buvo palaidi, šviesios spalvos, banguoti. Į juos buvo prisegta daug raudonų kaspinėlio formos segtukų, o ant galvos pritvirtintas mažas juodas kepuriukas. Šviesos efektai užliejo visą sceną ir nusitiesė iki pat žiūrovų. Jie keitėsi ypatingai greitai, pagal dainos ritmą. Aplink Violet atsirado holograminių merginų šokėjų grupė ir kartu su dainininke pradėjo šokti. Žinoma, dėmesio centre buvo vakaro žvaigždė. Daina buvo taip gerai žinoma, kad dalis publikos ėmė dainuoti ją su mergina.

Pirmos dainos pabaigoje Ash buvo pagaliau laisvas. Efektai, nors ir pavėluotai, bet buvo suruošti. Kaip ir buvo tartasi, vaikinas galėjo eiti žiūrėti koncerto. Tiek, kad Violet fanai buvo taip apspitę sceną, kad vargšui reikėjo pakovoti norint susirasti patogesnę vietelę, iš kurios galėtų stebėti kas vyko scenoje.

Dainos pabaigoje, muzikai besiliejant su kita daina, Violet apsisuko aplink savo ašį ir visa jos išvaizda pasikeitė. Šokėjas pakeitė kiti efektai. Priešais publiką išdygo milžiniškas būrinis laivas, o dainininkė vilkėjo mėlynos spalvos kapitonės uniformą. Tik atidengiančią daugiau kūno, negu įprastai. Bestovėdama ant denio mergina tvirtai laikė plevesuojančią didelę vėliavą, lyg būtų revoliucijos lyderė. Efektai indikavo audrą, kovą ir pergalę.

Daina ir vėl pasikeitė į trečią. Violet jau vilkėjo trumpą baltą suknelę apgaubtą permatomu šilkiniu šydu.
Altissia [old] Concer13
Mergina atrodė labai nekaltai, daina buvo šiek tiek lėtesnė už praeitas. Dainininkei besimaivant už jos ekrane pasirodė didelis kitokios jos atvaizdas - tamsia seksualesne apranga, raudonais plaukais. Ji išlindo iš ekrano ir susimaterializavo į 3D kūną. Du Violet personažai buvo lyg gėris ir blogis, angelas ir demonas, šviesa ir tamsa. Merginos žaidė viena su kita, judėjo grakščiai bei seksualiai. Daina pasibaigė kai demonė Violet įkando šviesiajai savo antrininkei į kaklą it vampyrė.

Akimirkai viskas sutemo ir įsižiebė pasikeitęs apšvietimas. Visoje arenoje vyravo mirganti purpurinė spalva. Nuo scenos virš žiūrovų kabėjo atsitiktine tvarka išdėstytos scenos grindinio "salelės". Pasigirdo Violet balsas. Mergina atsirado ant vienos iš salelių bešokanti gundančiais judesiais. Daina buvo gan lėta. Dainininkė vilkėjo aptemptą atvirą aprangą. Po dešimties sekundžių šokio jos kūnas pranyko ir atsirado tiesiai priešais apsikabinusius Agni ir Gabriel. Mergina levitavo ore priešais vaikinus, o jos rankos siekė jų veidų. Meilus žvilgsnis nepaleido vaikinų akių, o gundantis balsas hipnotizavo. Kai vos tik atrodė, jog švelnūs dainininkės pirštai palies vaikinų skruostus, mergina išnyko jiems iš vaizdo ir atsirado priešais Hex. Beveik apskridusi ratą aplink merginą mirktelėjo jai akimi ir išnyko iš vaizdo. Violet kūnas susimaterializavo priešais du Yordle rasės atstovus. Davusi jiems šiek tiek dėmesio dainininkė nusiuntė Rumble oro bučinį ir išnyko. Merginos figūra ėmė matytis šokanti tai ant vienos, tai ant kitos salelės. Žiūrovai buvo priversti nuolat dairytis ir ieškoti žvaigždės. O galaktikos dievaitė žaide su publika nenuspėjamai atsirasdama skirtingose vietose ir viliodama savo fanus. Staiga atsiradęs Violet kūnas rankomis apsivyniojo aplink Ash kaklą. Merginos veidas ėmė artėti vaikino veido. Lūpos siekė lūpų. Ir prieš lemtingąją akimirką mergina dingo. Įsimylėlėjės Hawk ir Crow taip pat gavo pasidžiaukti dainininke. Šios kūnas netikėtai atsirado priešais merginas. Violet priskrido prie Hawk vos neįmūrydamas savo veido į jos. Pirštu lyg perbraukė merginai skruostu žemyn, o atsisukusi į Crow meiliai mirktelėjo ir dingo. Žinoma tai buvo tik dainininkės holograma, todėl prisilietimo pojūčio nebuvo.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud Antr. 02 28, 2017 1:21 am

Agni toliau skandavo iki pat Violet pirmų žodžių, po kurių prasidėjo žviegimas. Veidas tapo raudonas, oro pradėjo trukti, bet vaikinas neleido sau sustoti. Atsiradus dainininkei, Agni buvo priverstas užsičiaupti, alsuodamas ir bandydamas atgauti kvapą. Jis šokinėjo kartu su savo bendražygiu. Vos prasidėjus dainai, fanas puikiai žinojo žodžius ir rėkavo kartu su dainininke. Aišku jo balsas nebuvo ypatingas, bet niekas tikriausiai jo ir negirdėjo. Visas dainas jis puikiai žinojo ir kartojo kartu su dievaite. Kiekvienas persirengimas privertė vaikino akis sužybsėti, lyg pamačius stebuklą.

Agni nutilo ir sustojo kvėpuoti kai pamatę Violet prieš save. Norėjo sumirksėti ir patikrinti ar tai tiesa, bet neleido prarasti net akimirkos. Ji buvo tobula. Graži kaip kosmosas, balsas kaip lopšinė. Jinai tiesė ranką priešais jį. Švelnumas kaip dangus. Tačiau prieš pat prisilietimą ji pradingo. Agni dar nesusiprato ir laukė to momento kai jį palies, visas kūnas įsitempęs. Reikėjo kelių momentų, kol vaikinas nusiramino ir susigaudė. Truputėliu drebančiu balsu pradėjo dainuoti. Kelios džiaugsmo o gal ir liūdesio ašaros slinko per veidą.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Antr. 02 28, 2017 8:34 am

Šūkavo ir šokinėjo kartu su kolega, kol neužgrojo pirmi pirmos Violet dainos akordai. Tuo metu jis akimirkai apmirė, o tada ėmė dar energingiau šokinėti, trypti ir šūkauti. Galva svaigo nuo emocijų, o akys raibo nuo šviesų. Pasirodžius pačiai dainininkei, Gabriel galvojo , kad nualps kaip įsimylėjusi mergaičiukė, bet laimei jam gyvybės suteikė šalia į ausį klykiantis blondinas.
-I am your fan forevah!
Išstaugė vos po pirmų Violet žodžių, ką kažkiek mokėjo, ir bandė dainuoti kartu su ja, tačiau jam ne taip gerai sekėsi kaip kolegai. Kadangi jis stūgavo tyliau, tai girdėjo ir vaikiną šalia ir daugiau fanų dainuojančių kartu su dainininke. Tiesiog euforija ir viskas taip fantastiškai gražiai neįtikėtina, kad nuo emocijų pertekliaus ištryško ašaros.
Vis šūkavo, lingavo, šokinėjo ir trypė, neatsilikdamas nuo masės ir vis nepaleido savo naujo draugo. Ir va, po kažkiek dainų, kurios pralėkė taip greitai, Violet atsidūrė priešais abu vaikinus. Gabriel sulaikė kvapą ir juto kaip sustingo jo kolega. Tvyrojo įtampa, kol dainininkė artėjo link jų, o ta ištiesta ranka taip hipnotizavo. Jis net palinko kiek į priekį, kad tik greičiau merginos delnas atsidurtų ant jo žando ir kaip tik tuo momentu užsimerkė tikėdamasis švelnaus prisilietimo. Bet to nesulaukė. Pagal minios šūksnius suvokė, kad ji nukeliavo toliau per visus, todėl atsimerkęs staigiai pasisuko į savo draugelį. Jį suėmė už pečių ir pilnas neišpasakytos laimės papurtė.
-Ji... ji... ji...
Gabriel trūko žodžių ir oro. Jis aplamai užmiršo kvėpuoti ir dabar dairėsi aplinkui, kur galėjo pasidėti Violet. Minios buvo daug, o jis nebuvo milžinas, kad galėtų virš visų iškišti galvą, tačiau kartkartėmis pasisekdavo užsekti kažkur netoli atsiradusią merginą. Galų gale užkliuvo žvilgsnis už didžiulio ekrano, kuris retransliavo ką dabar daro pagrindinė dainininkė. Ir būtent tuo momentu, kada Violet siekė pabučiuoti Ash. Va tada viskas sustojo. Nežinodamas kaip reaguoti - ar džiaugtis už jį ar jam pavydėti - tik stebėjo vaizdą, kol neišvydo kad bučinys buvo tik pasierzinimas. Tada prisiminė kad trūkta oro ir staigiai įtraukė jo. Ir kogero visą tą laiką vis purtė savo kolegą blondiną.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash Antr. 02 28, 2017 9:13 pm

Ash akivaizdžiai pavėlavo užsiimti padoresnę vietelę koncertui stebėti. Jei norėtum pažiūrėti į galaktikos pop dievaitę, iš padoresnio atstumo, tektų prasimušti pro gyvą hardcore fanų sieną ir tai klausimas ar pavyktų, nes iš pažiūros jie atrodė tvirtai užėmę poziciją ir net susikabinę, kaip kokia deimantų struktūra. 
Pradėjo groti pirmi žinomos dainos akordai ir minia pašėlo. Šiuo metu išeiti į atvirą fanų lauką reikštų staigia mirtį, bet laimei Ash buvo kitoje barikadų pusėje ir niekeno netrukdomas galėjo prieiti prie pat scenos, kur jau būriavosi tokie pat vietiniai darbuotojai kaip ir jis. Ash plojo ir skandavo Violet vardą kartu su visais, tik šiek tiek santūriau, bandos jausmas maloniai įsupo į bendrą nuotaiką. Koncertas vyko kaip suplanuotas, jokių trugdžių... ir tada užgrojo lėtesnė muzika, viskas nusidažė purpurine spalva. Aplink stovėję darbuotojai jau žinojo kas bus, tik nei vienas neutuokė kaip ir kokia tvarka bus atrinkti laimingieji. Vienas netgi sukryžiavęs pirštus meldėsi kažkokiai dievybei, kad išsirinktų jį. tuo tarpu Ash tiesiog mėgavosi dainininkės balsu ir lėta dainos melodija. Ir tada netikėtai jam prieš akis atsirado galaktikos dievaitė Violet, žinoma tik holograma, bet nepaisant to širdis vistiek sutrypčiojo vietoj, praleisdama kelis dūžius. Ash instinktyviai pamėgino apkabinti merginą, bet prieš jų lūpoms susiliečiant ši dingo ir Constantinas liko apsikabinęs save...
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Perion Antr. 02 28, 2017 10:59 pm

Besibraunant per fanų minią ėmė blėsti motyvacija. Tikslas atrodė nepasiekiamas tokioje bangoje žmonių. Hex puikiai įžiūrėjo savo tuščią sėdimą vietą tolumoje, bet kelias iki jos buvo per daug didelis. O masė žmonių judėjo į visai priešingą pusę, kartu su savimi besitempiant ir jos gležną kūną. Netrukus pasigirdo Violet balsas. Fanai tiesiog pasiuto. Juodaplaukė galvojo, jog tuoj apsiverks iš nevilties, jeigu jos nesutryps greičiau. Stebėtinai po kokių poros minučių, visų dėmesys buvo nukreiptas į dainininkę ir kažkokiu stebūklingu būdu Hex sugebėjo net nusigauti iki savo sėdimosios vietos. Susmukusi į kėdę dar kurį laiką mergina nesugebėjo pakelti akių į sceną. Juk ji vos nemirė toje minioje! Tik po dar kelių akimirkų, kai ausys įsiklausė į muziką, o ritmas pagavo kūną, Hex pagaliau pakėlė akis į show. Efektai buvo įspūdingi, hologramos atrodė dar tikriau, negu kad ji buvo mačiusi paskutinį kartą. Technologijos vystėsi žaibišku greičiu. Sužavėta viso reginio mergina nė nepajuto kaip pati pradėjo linguoti su minia, kelti rankas, šūkauti, nors ir nežinojo nė vienos dainos žodžių. Hex gėrėjosi kaip su kiekviena daina pasikeitė ir aplinka. Scena, efektai, net šviesos. Dainininkė taip pat greitai keitė ir savo įvaizdį. Staiga juodaplaukė visai nesigailėjo atėjusi į koncertą. Tokio reginio nepamatysi kiekvieną dieną. Ir tikrai ne bet kokiam koncerte. Po dar kelių dainų dainininkės holograma ėmė atsiradinėti visoje arenoje. Kartu su visais kitais Hex bandė ją pagauti akimis, atspėti, kur ji atsiras kitą akimirką. Aišku viskas buvo rodoma per aplink iškabintus didelius monitorius. Dainininkės holograma gundė fanus, šie iš to susijaudinimo parodė ne vieną juokingą veidą. Priešais merginą sėdėjęs vyrukas taip pat buvo pamalonintas hologramos apraiška. Šis Violet atvaizdui dingus dar kurį laiką graibė orą ir rėkė, kad ši sugrįžtu. Bekikendama Hex vos pati susigaudė kas vyksta kai holograma išniro ir priešais ją. Kūnas sustingo, akys išsiplėtė. Nespėjusi parodyti kitokios reakcijos taip ir prasėdėjo kol holograma pranyko. O po to gailėjosi, jog kažkaip įdomiau nesureagavo.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Altissia [old] Left11100/100Altissia [old] Empty10  (100/100)
Experience:
Altissia [old] Left1118/20Altissia [old] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Altissia [old] Left11500/500Altissia [old] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy Tr. 03 01, 2017 5:43 am

Poppy labiau rūpėjo pabendrauti su senai matytu draugu, nei pats koncertas. Vis gi prasibrovusi tokį kelią, tikrai neatsisakys pamatyti ko čia visi tokie susijaudinę. Abiem rankom laikydama bokalą, pridėjo jį prie lūpų ir užsivertė, atgaivindama gerklę šaltu gėrimu.
- Pažiūrėkim kas čia gero!
Pasilipusi ant apsauginės tvoros apatinės dalies, permetė rankas per viršutinę tvoros štangą ir pasikabino ant pažastų. Už aplaistytus fanų rūbus, karma pas Poppy apsilankė koncertui prasidėjus. Bespoksodama į sceną, yordle užsivertė bokalą midaus ir išgirdo pirmuosius dainininkės žodžius. Fanai kaip skerdžiami gyvuliai ėmė dar labiau grūstis tiesiog pritrėkšdami mažylę prie tvoros. Pastarosios viršus apdovanojo merginą įsimintina "tablėte" į kaklą. Midaus fontanai pasipylė ne tik iš burnos, bet ir iš šnervių. Instinktyviai išmetusi bokalą kitoje tvoros pusėje, įsikibo rankomis į štangą ir sukandusi dantis bei drebėdama ėmė stumti save nuo tvoros. Galiausiai nagliau stumtelėjo su užpakaliu už savęs buvusią minią gaudama erdvės ir šį kartą taip lengvai jos nebeatiduodama.
- Man atrodo per mažai apmastėm rinkdamiesi susitikimo vietą!
Išdidžiai priėmė Captain obvious rank'ą.
Prasidėjus lėtesniai muzikai, fanai kiek aprimo, kryptingiau judėjo ir net pati Poppy prisijungė prie jų krypuodama galvą į šonus. Vis gi vietos buvo šūdunos. Per visas dainas Poppy tematė Violet galvą, bei besikeičiančias spalvas. Bet jau net ir vien galva buvo geriau nei nieko, ypač kai dainininkė tiesiog išnyko nuo scenos. Minia blaškėsi nukrypdama tai į vieną tai į kitą pusę.
- I cant see!
Suinkštė pasikeldama save nuo tvoros viršaus kiek tik leido trumpos rankytės. Ką jau kalbėti apie vargšeli Rumble. Turbūt vienas žemesnį balą gausenčių koncertų jo repertuare.
- WOW!
Instinktyviai stryktelėjo nuo tvoros, kai priešais jos veidą atsirado gražuolė Violet. Galima buvo suprasti ko čia visi riaumoja kaip nesveiki. Net ir mažajai Yordle dingo kelios sekundės iš galvos bespoksant į dainininkę. Dėje daug taškų tai neuždirbo, mat tie patys sužverėja fanai, bandydami užsipulti netikėtai pasirodžiusią įžimybę, perėjo ją kiaurai ir kone palaidojo Poppy.
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara Tr. 03 01, 2017 3:19 pm

Dhara sėdėjo gondoloje ir žiūrėjo į vieną tašką- gondolos grindinį prieš save. Jos akys buvo plačiai atmerktos, o rankos gniaužė lentą ant kurios sėdėjo. Mergina vėlavo, nes girdėjo, kaip arenoje, žmonės cypavo ir rėkė, o jų fone girdėjosi foninė muzika. Dhara vėlavimo priežastis buvo labai paprasta - ji gal kokią valandą stovėjo vietoje ir svarstė galimybę, lipti į gondolą ar ne. Vaikinas, kuris valdė gondolą, ir į kurią turėjo įlipti Dhara, sugebėjo nuplukdyti  gal penkias žmonių grupes. Pirmiausia nuplukdė juodaplaukę merginą, kuri buvo labai nekantri, gana ilgai užtrukęs, gondolininkas grįžo. Iškart po to jam teko plukdyti kažkokius du mažiukus kitos rasės atstovus, kurie kaip ir Dhara nedegė noru lipti į gondolą. Turbūt tai perpildė gondolininko kantrybės taurę ir šis pasakė Dharai, kad arba ši lipanti arba jis pasiima jos duotus pinigus ir plauke ieškoti kitos patogios vietos klientams. Merginą tai paskatino apsvarstyti šią beprotišką savo kelionę į planetą, kuri yra visa padengta vandeniu (bent jau ji taip manė) ir pagaliau įlipti į tą velnio gondolą.
Rudaplaukė dar smarkiau suspaudė gondolos lentą, ant kurios sėdėjo.
"Ëik į Violet koncertą, tai bus nuostabu. Ir dar pirmą kartą galėsi pakeliauti po kitą planetą. Pamatysi tai pakeis tavo nuobodų gyvenimą"
Dhara prunkštelėjo ir susiraukė. Ji negalėjo patikėti savimi, kad sutiko su tokia nesąmone. Neo Kobe ji jautėsi saugi, savo vietoje. O dabar? Dabar ji plūduriuoja neaiškioje planetoje, kuri visa sudaryta iš vandens. Nė menkiausio žemės lopinėlio. Dhara nemėgo vandens, negalėjo jo pakęsti, tai buvo jos didžiausias priešas nuo neatmenamų laikų dar kai buvo... Mergina papurtė galva nuvydama mintį, kuri iškilo jos galvoje, nenorėjo galvoti apie tai, bent ne dabar atsiminti praeiti, kai bando kažką naujo savo ateičiai.
Staiga gondola dunkstelėjo į koncerto vietos platforma ir Dhara grįžo į realybę. Staiga jos ausis užliejo muzika, fanų cypavimai, triukšmas ir dar trankesnė muzika. Mergina pakėlė akis ir pamatė daugybę įvairiausių šviesų šviečiančių į visas puses. Gondolos savininkas kažką pasakė merginai ir ištiesė ranką, nors Dhara ir negirdėjo, tvirtai įsikibo į vaikino ranką ir greit stryktelėjo iš tos velnio karietos. Tik padėjusi koją ant naujos "žemės" mergina prunkštelėjo.
"Plastmasės gabalas",-pagalvojo ji piktai ir atsiduso. Tai buvo labai nemaloni diena merginai, tačiau neaišku kodėl, gal noras pakeisti nusistovėjusią rutiną, per tuos 25 metus, o gal tiesiok smalsumas, atvedė ją į šitą pragarišką vietą.
Dhara įžengė į areną ir staiga jos akys vėl padidėjo, tik šį kartą ne iš baimės, o nuostabos, žmonių kiekio ir šviesų. Taip, nuo visko kas čia vyko. Nors koncertas jau buvo prasidėjęs, o minia jau įsismarkavusi, Dhara tarsi užhipnotizuota sustojo pačiame minios gale. Nors iš čia matėsi tik pats scenos viršus, bet mergina liko sužavėta. Staiga visai netikėtai jos veide atsirado šypsena, o kūnas ir galva pradėjo linkčioti į muziką. Mergina įgavusi susidomėjimą ir pakerėta visų efektų, kurie čia vyko pradėjo brautis į priekį per minią.Kaip ir kiti, ji aikčiojo,šuktelėdavo ar mostelėdavo rankomis kartu su kitais. Ši masė, tokia vienybė, pasišventimas ir susižavėjimas viena asmenybe, pakerėjo Dhara. Ji nedalyvaudavo tokiuose renginiuose, nes nematė tikslo. Tačiau dabar šią minutę kažkas pasikeitė, ji buvo energinga ir norėjo dalyvauti visame šitame.
Pasiekus beveik patį priekį, Dhara sustojo, nes toliau prasibrauti nebebuvo įmanoma, nes fanai stovėjo kaip siena, nei pastumsi, nei išskirsi. Staiga mergina pastūmė kažkokie vaikinai, kurie labai grubokai brovėsi į priekį ir stumdė visus. Dhara sustojo ir nulydėjo žvilgsniu vaikinus, jos veidas pasikeitė, jos entuziazmas dingo, o pati mergina nustojo šokinėti ar judėti į ritmą. Ji stovėjo ir žiūrėjo į Violet ramiu žvilgsniu tarsi šis koncertas jos net nebejaudintu.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk Tr. 03 01, 2017 5:47 pm

Sėdėdama ant sienos viršaus esančios platformos Hawk su šypsena stebėjo šėlstančią minią ir laukė koncerto starto. Staiga įžanginė muzika pasikeitė į kažkur girdėtą melodiją, o į ausis įskrido pačios dainininkės šūksnis, tačiau dainininkės scenoje dar nebuvo matyti. Tik po sekundės Violet tarsi iš niekur kartu su šviesom atsirado scenos viduryje. Ji buvo visų taip vadinama "holograma". 

Hawk į šį modernųjį ateities pasaulį pateko kartu su Crow būdama vos 19 metų. Prieš tai visą savo jaunystę praleido viduramžius primenančioje planetoje ir net nenutuokė, kad žmonės gali išvykti už savo planetos ribų, nė nežinojo kokie ateities mechanizmai jos laukia. Prieš du metus kartu su Crow patekus ir pasiklydus The Rift merginos ne vien vos nemirė, bet ir iš ten ištrūkusios atsirado labai nepažįstamoje planetoje pavadinimu Neo Kobe. Nuo to laiko Hawk visa pasaulėžiūra buvo priversta sugriūti.

Per du metus mergina prisitaikė prie modernaus pasaulio todėl žinojo, jog ten - holograma. Tačiau buvo labai keistą viską pamatyti gyvai, ypač nežinant kaip tokie fokusai veikia.
Neužilgo baigėsi pirma daina, kuri Hawk gana patiko, ji ją niūnavo. Prasidėjo antra. Dainininkė pakeitė visą savo išvaizdą kas šiek tiek nustebino merginą. Dar po kažkiek laiko prasidėjo ir trečia daina, o paskui ketvirta, kuri buvo gana lėta, gal net romantiška, iš viršaus puikiai matėsi visur vyraujanti purpurinė spalva. Besiklausydama Hawk nusprendė padėti savo galvą ant partnerės peties. Staiga Violet holograma pranyko ir pradėjo teleportuotis prie įvairiausių žmonių. Žiūrint iš toli puikiai matėsi prie ko Violet atsirado bei žmonių reakcijas, žinoma, mergina visiškai nesitikėjo, kad po kelių sekundžių dainininkė atsiras ir prie pat jos su Crow. O taip ir buvo. Visiškai netikėtai Violet išdygo prie pat Hawk ir prabraukė pirštu pro jos skruostą. Hologramos prisilietimo nebuvo galima jausti, atrodė tarsi ją būtų palietęs vaiduoklis. Hawk į šitokį dainininkės gestą sureagavo su šypsena mat buvo labai geros nuotaikos. Nenusivylė, kad atėjo į koncertą.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble Tr. 03 01, 2017 7:01 pm

Vieta iš ties nebuvo itin maloni, Rumble. Jį vis kas nors stumtelėdavo tai iš vieno tai iš kito krašto. Nors ir buvo nepatenkintas, bet visa tai Rumble ignoravo. Jam užsivertus bokalą, prasidėjo Violet muzika ir ji atsirado scenoje. Kilo didelis šurmulys, visi pradėjo dar intensyviau judėti. Įsijautęs vaikinas pastūmė mažyli taip, kad šis trenkėsi su bokalu dantyse į tvorą. Atsitraukęs nuo tvoros Rumble liežuviu perėjo per visus dantis, kad įsitikinti jog visi vietoje. Šito jau buvo per daug. Atsigręžęs vožė vaikinui su bokalu per galvą. Midus bei šukės pasipylė ant aplink stovinčių žmonių. Tačiau nepanašu, kad Rumble būtų tuo pasitenkinęs. Vaikinui dar nespėjus atsigauti po pirmojo smūgio jis jau sulaukė stipraus spyrio į krūtinę. Smūgio būta tokio stipraus, kad jis akimirksniu prarado kontaktą su žeme ir skriedamas tolyn kartu su savimi nusinešė dar kelis žmones. Aplinkiniai išvydę tokį agresyvumą ir jėgą demonstruojantį padarėlį atsitraukė palikdami jam laisvos erdvės. Rumble atrodė patenkintas savo pasiektu rezultatu.
  Staiga Violet išdygo priešais yordles. Visi pamiršę kilusį šurmulį tarsi sustingę sužiuro į ją. "Hm, įdomu įdomu", apdovanotas oro bučiniu pats sau pagalvojo Rumble. Tačiau neatrodo, kad jis būtų stipriai tuo sužavėtas.
- Ei, Poppy! Manai čia galima rasti kokio maisto?!
  Atsisukęs į Poppy išvydo ją besikankinančią ir tarsi vynuogę, vyno gaminimo metu, traiškomą. Pasisukęs jau ruošėsi jai padėti, bet aplinkiniai išvydę Rumble ketinimus ir patys ėmė trauktis.
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Aoki Tr. 03 01, 2017 10:18 pm

Violet pasirodė, sukeldama milžinišką šurmulį. Apačioje gyvūliai žvygavo stumdydamiesi ir norėdami prasibrauti link Violet, kaip alfa patinas nori laimėti geriausią patelę per poravimosi sezoną. Prasidėjo pirma daina, Violet dainavo ir judėjo. Nors tai buvo merginos pirmas koncertas, kiek buvo girdėjusi, tai daininkai paprastai stovėdavo vietoje. Kita planeta, ar net visai kita galaktika, kiek toli nuo gimtosios planetos ji buvo mergina nežinojo, tačiau kita planeta, tai ir kitos tradicijos. Pasirodymas buvo neblogas, Crow žiūrėjo pakėlusi antakį. Tai buvo pirmo karto potyris jai, nauja patirtis, reikia pasisemti žinių apie šios planetos tradicijas. Kai iš niekur nieko atsirado antra dainininkė, ir ji žaidė su pirmąja Crow pakėlė ir antrą antakį.
- Tai štai ką jie vadina hologramomis, galima matyti kiaurai per jas, o garsas sklinda ne iš jų, o iš daiktų ką jie vadina kolonėlės, jos skirtos tik tam, kad užkaistų publiką, ir jie turėtų į ką žiūrėti per visą šou, jos kaip juokdarys per karaliaus pietus, skirtas tik nukreipti dėmesį, kol karalius valgo kažkieno kito pagamintą kepsnį, o garbę už skanaus maisto pagaminimą gauna juokdarys. Violet yra apsimetėlė, prisiimanti kitų nuveiktus darbus, kaip savo, pasimaivydama prieš žiūrovus, gerai jog ji nėra tikras žmogus- analizavo Crow, po šitiek perskaitytų knygų mergina gan greitai susigaudydavo kas vyksta, ir permatydavo melus, kuriais dauguma tiki.
Mergina į visus žiūrėjo kaip į vergus, maitinamus narkotikais. Į juos žiūrėjo, lyg jų smegenys buvo praplautos ir prikištos visokiausių nesamonių, kuriomis jie tiki. Kaip jie rėkavo, klykavo, šitaip atsiduodavo neegzistuojančiam asmeniui, jie jautė tikrą meilę šviesai! Ant kiek apgailėtinai tai buvo, šios planetos gyventojų reputacija nukrito merginos akyse. Mergina baigusi žaisti su antrąja holograma, pasikeitus dainai, pradėjo žaisti su publika, o jų reakcijos dar kartą įrodė, jog jie yra vergai, šiukšlės su praplautomis smegenimis. 
 Hawk atrėmė galvą į Crow petį, o Crow atsakė savo galvą atremdama į Hawk galvą. Porelė atrodė mielai, jos spinduliavo aurą, stiprią, kupiną meilės ir visiško absoliutaus pasitikėjimo. Staiga prie jų atsirado Violet prabraukė Hawk pirštu pro skruostą, ir prieš išnykdama pamirksėjo Crow. Mergina pakėlė antakį, išlaikydama rimtą veidą. Jos holograma visiškai nežavėjo, o ir susikaupt į dainas nelabai galėjo, nes visą laiką stebėjo gyvulius apačioj. Grupė masočistų linguojančių prieš jų giliausius troškimus erzinančią valdovę Violet. Crow nebuvo tokia, ji turėjo savigarbą ir protą, ir tikrai žinojo, jog Hawk irgi nepasiduos gudrios lapės vilionėms.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Tr. 03 01, 2017 11:28 pm

Dainos posmai pradėjo kartotis, žodžių sumažėjo, muzika indikavo dainos pabaigą. Violet holograma išnyko kartu su levituojančiomis scenos salelėmis. Purpurinis apšvietimas pamažu ėmė ryškėti į šviesesnes, ryškesnes, labiau tarpusavyje kontrastuojančias spalvas. Efektai ėmė greitėti, naujos šviesos ėmė lakstyti po salę. Scenos viduryje atsirado Violet. Ji jau vilkėjo kitokį kostiumėlį, žinoma išryškinantį jos moteriškus privalumus. Nauja dainininkės daina išjudino apsvaigusius fanus iš jų transo.

Tuo metu, kažkur netoli scenos vyko muštynės. Taip prieš tai besispaudę kuo arčiau scenos fanai dabar traukėsi toliau nuo tikslo. Mažasis Yordle rasės atstovas sukėlė tikrą chaosą tokio svarbaus koncerto metu. Dar prieš Violet pradedant dainuoti naują dainą, sąmyšio vietoje pasirodė keturi apsauginiai. Jie jau žinojo kas įvyko, kaip įvyko ir kas buvo kaltininkas.
-Eime.
Nieko išsamesnio nepasakę du apsauginiai išsivedė Rumble iš koncerto arenos į darbuotojams skirtas patalpas. Likę du apsauginiai pasirūpino, kad jokie yordle draugai jų nesektų iš paskos. Jie susirinko visus sužeistuosius ir išsivedė juos pro tas pačias duris, pro kurias praėjo ir Rumble. Tik sužeistieji keliavo į patalpą, kurioje jiems buvo suteikta medicininė pagalba.

Violet koncertas įgavo pagreitį, fanai vėl grūdosi kuo arčiau scenos. Vargšė Poppy negalėjo nusekti savo draugo, mat uniformuoti dėdės jį išsivedė už užrakintų durų. O fanai labai greitai užstojo merginai kelią ir matomumą. Visi aplink šokinėjo, kėlė rankas į viršų, o kas mokėjo, tie dainavo kartu su dievaite jos dainas.

Personalo patalpose Rumble buvo nuvestas į nedidelį kambarėlį, kuriame buvo vos keli baldai: stalas, kėdės, sofutė prie sienos ir lentyna su keliomis knygomis, žurnalais ir planšetėmis. Rumble buvo pasodintas ant kėdės. Priešais jį, kitame stalo gale, atsisėdo vienas iš apsauginių. Du vyrai išsidrėbė ant minkštos sofos, o paskutinysis liko stovėti netoliese.
-Deja, dėl sukeltų muštynių nebegalėsime tavęs įleisti atgal į koncertą.
Pradėjo kalbą priešais yordle sėdintis sargybinis.
-Gal pasakysi, kodėl sukėlei visą tą chaosą garsiausios pasaulio žvaigždės koncerte?

Pasibaigus dar kelioms aktyvesnėms dainoms jau visiems buvo aišku, jog koncertas eina į pabaigą. Standartinis koncertų laikas buvo trys valandos. Arenoje aptemo, o virš scenos įsižiebė ryškiai baltas spotlight.
Altissia [old] Concer14
Šviesoje stovėjo Violet vilkinti ilgą tamsiai mėlyną suknelę. Užpakalinėje dalyje prisiūta medžiaga buvo ilgesnė už sijoną, todėl gulėjo gražiai patiesta ant žemės. Fone negrojo jokia muzika.
-Norėčiau paskutinę koncerto dainą skirti karo sunaikintai planetai paminėti. Ganymede - vandens planeta iš kitos sistemos. Ji turėjo turtingą istoriją ir neišpasakytai gražios architektūros senovinį povandeninį miestą. Kaip ir Altissia, planetos gyventojai buvo religingi. Bet ši nuostabi planeta buvo sunaikinta brutalaus besitęsiančio galaktinio karo. Begalybė nekaltų žmonių krito dėl savanaudiškų tikslų. Tikiu, jog kadanors šis karas baigsis ir pasaulyje įsivyraus taika. Tikiu, jog jūs visi ir naujosios mūsų kartos įgyvendins šią svajonę. Šią dainą skiriu visiems, kurie svajoja ir tiki, ir tiems, kurie buvo šio neteisingo karo aukos.
Pasibaigus nuoširdžiam dainininkės monologui pasigirdo paskutinės dainos įžanga. Dainininkė sudainavo dainą iš visos širdies. Tai parodė net jos išraiškinga kūno kalba.

Calling to the Night:
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk Kv. 03 02, 2017 4:59 pm

- Pritariu, - palinksėjo Hawk išgirdusi savo partnerės hologramų analizę. Ji sutiko su merginos nuomone, tačiau jai visas šitas šou patiko. Gyvai pamatyti hologramą, įspūdingus efektus ir šviesas Hawk buvo gana įdomu. 

Ketvirtai dainai einant į pabaigą kažkur apačioje buvo galima pamatyti mažą mėlyną plaukuotą smurfą spardantį kažkam šikną su bokalu midaus ir gąsdinantį aplinkui esančius žmones. Hawk nelabai suprato dėl ko prasidėjo šios muštynės, tačiau jai nelabai ir rūpėjo. Pamačiusį tokį vaizdelį ji nusijuokė. Mergina susidomėjo šia kova labiau nei pačia scena. Iš toliau pamatė prie padarėlio artėjančius apsauginius tad atsisukusi į Crow parodė pirštu į mažąjį yordle, kurį kažkur pradėjo vestis apsauginiai, ir nusikvatojusi prabilo:
- Žiūrėk, kažkas jau prisidirbo. 
Merginai visai patiko iš viršaus stebėti žmonių šurmulį. Ant sienos ji jautėsi tarsi nepaliečiama, tarsi geresnė už visus apačioje esančius žmones. Iki pilnos laimės trūko tik kokių riaušių. 

Po Rumble išsivedimo nieko neįprasto nebeįvyko - pasikeitė daina, purpurinis apšvietimas bei dainininkės apranga. Visi didžiausi Violet fanai apačioje ir vėl dainavo, šoko, veržėsi į priekį kaip ir per praeitas dainas. Hawk taipogi tesiog tęsė savo koncerto klausymą toliau. Jai patiko koncertas, nors ir kai kurių dainų nesuprato mat nebuvo pernelyg pratusi klausytis modernios muzikos. Muzikoje - labiausiai jai patinka violončelės garsas, pati moka griežti violončele todėl šiek tiek pasigedo jos Violet dainose. 

Koncertas ėjo į pabaigą. Apšvietimas arenoje patamsėjo ir visos šviesos buvo nukreiptos į Violet. Ji išdėstė kalbą apie sunaikintą Ganymede planetą ir karą. Nors šnekėjo iš širdies tačiau Hawk dainininkės žodžiai nelabai sujaudino, ji nežinojo apie jokią Ganymedę ar galaktinį karą. Paskutinė daina, kitavertus, labai maloniai susiklausė merginos ausyse. Jai pasibaigus Hawk net paplojo, ko įprastai nedaro.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 19 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume