Altissia [old]

+9
Dhara
Hawk
Captain
Breeze
Alexis
Algraud
Aoki
Rumble
Gabriel
13 posters

Puslapis 99 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Antr. 04 18, 2017 6:29 pm

Kurį laiką susikuprinęs žvalgėsi po platformą, po to klausėsi Ash žodžių. Teisybę vyras kalbėjo, o Gabriel pasirodo visai save nuvertino. Jis krūptelėjo netikėtai išgirdęs savo vardą ir staigiai atsisuko į Agnį savo susiraukusiu veidu. Ir draugas teisingai kalbėjo, kas vertė Gabriel stebėtis kokia kieta susirinkusi komanda. Jis linktelėjo sutikdamas pasiklausinėti ir nuėjo kartu link erdvėlaivių patikros. 
Vaikinas puikiai atsiminė kiek jam kainavo laiko pasiaiškinti kokiu tikslu atvyko, tuo labiau, kad iš susijaudinimo užsikirtinėjo balsas. Bet jis tik girdėjo pranešimus savo garsiakalbyje, o iš kur jie buvo transliuojami neturėjo žalio supratimo. Viena aišku, kad tai turėjo būti ganėtinai aukštas pastatas su daug siustuvų. Kaip tik vaikinai ir keliavo prie tokio. O jau vietoje pasiklausė kur galėtų susižinoti išvykimus.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Perion Antr. 04 18, 2017 8:45 pm

Hex žiūrėjo į nepatenkintą Ash. Mago kantrybė atrodo pradėjo nelaikyti komandos narių rėmimosi į jį. Po vyro žodžių Agni su Gabriel susigrupavo ir nuėjo link komunikacijų bokšto. Mergina vėl atsisuko į Ash, bet šį kartą nieko nepasakė ir nesiprašė grupuotis. Vyras jau buvo pareiškęs savo nuomonę. Truktelėjusi pečiais išsitraukė planšetę iš striukės kišenės ir peržvelgė turimą informaciją, o tada nupėdino į kitą pusę. Ką jau bedarysi. Stabdyti kiekvieno praeivio mergina visiškai nenorėjo. O ir aklai klausinėti nematė prasmės. Iš pradžių juodaplaukė tiesiog dairėsi po aplinką ir stebėjo išvykstančius laivus. Tik apėjusi dalį platformos per didelį nenorą, nes teko perlipti net savo principus, susistabdė praeivį.
-Atleiskit, bet gal matėt kurį nors iš šių asmenų?
Praeivio neigiamas atsakymas suteiktų merginai pretekstą nebeklausinėti žmonių. Ji parodė pašnekovui ieškomų žmonių nuotraukas.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Altissia [old] - Page 9 Left11100/100Altissia [old] - Page 9 Empty10  (100/100)
Experience:
Altissia [old] - Page 9 Left1118/20Altissia [old] - Page 9 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Altissia [old] - Page 9 Left11500/500Altissia [old] - Page 9 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble Sk. 04 23, 2017 3:55 pm

- Dėkingas ir už tiek,- patenkintas atsakė barmenui.
Tuo metu prisijungė ir Poppy su Dhara.
- Na, žinom, kad pietinėje miesto dalyje gyvena informatorė Shyon Trans...- kiek pastrigęs, Rumble bandė supažindinti Dhara su gautomis žiniomis,- Dieve, kodėl tie žmonės susigalvoja tokius keistus ir ilgus vardus? O kažkur toli toli už debesų, kažkas matė vieną iš mūsų ieškomų vyrukų.
Mažylis pakėlęs pabaigė gerti savo bokalą. Akys kiek blizgėjo, nosis įgavo rausvą atspalvį. Judesiams taipogi akivaizdžiai trūko šiek tiek kordinacijos. Iš šalies akivaizdžiai galima buvo matyti, kad Rumble kiek įkaušęs.
- Gal mums visai nebūtina išsiskirti, apsilankom pas Shyon Tank...- akimirkai nutilęs pavartė akis,- o vėliau jau matysim kaip klostosi veiksmų eiga.
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara Tr. 04 26, 2017 2:10 pm

Dhara išklausė vieno iš mažųjų savo bičiulių:
-Labai gera mintis,-pasakė Dhara išsišiepdama, nes bent kažkas, iš grupės, gavo naudingos informacijos. O ir pagaliau jie galės imtis darbo, o ne leisti laiko bare, nes matėsi, kad greitu metu, kai kurie individai, nebelabai galės vykdyti misiją, nes bus gerokai pergėrę. O ir pati Dhara labiau buvo veiksmo entuziastė, nei informacijos rinkimo:
-Keliaujame pas Shyon Trans!!,-pasakė ji su šypsena ir laukė kol pajudės Yordles atstovai, nes šie greičiausiai galėjo nukristi su tokiu girtumo laipsniu, o palikti jų už savęs Dhara nenorėjo, o tuo labiau šie tiksliau žinojo, kur randasi ta informatorė,, kurios jiems taip reikia.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis Kv. 04 27, 2017 12:21 pm

Priėjus Dharai vėl nušvito, na pagaliau prisiruošė prisistatyti panelyte, o dar gal su naudinga informacija. Tačiau jos nusivylimui ji nieko nepešė, tad teks apsieiti su dabartinėmis jų žiniomis. 
- Shyon Trannyth.
Pataisė Rumble ir šyptelėjo, matomai mažiems kūnams, daug nereikia, kad apsvaigtu.  Merginos energija užvedė ir ją, todėl vienu mauku baigė gerti savo bokalą, pastatė jau tuščia ant baro ir nulipo nuo kedės. Atsisukusi laukė tolimesnių Yordiečių veiksmų. 
Alexis
Alexis

Pranešimų skaičius : 1186

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Št. 04 29, 2017 7:46 pm

Ash, Agni, Hex ir Gabriel komanda išsiskirstė. Po gerų kelių valandų bandymų apvaikščioti visą platformą magas pagaliau pamatė beprasidedančius pėdsakus. Erdvinis kelias jį vedė nuo gondolos iki erdvėlaivio išvykimo vietos, kur pėdsakai ir dingo. Buvo aišku, jog Violet paliko planetą.

Išvykimus bei atvykimus stebinčioje būstinėje Gabriel ir Agni pasitiko vienas iš darbuotojų. Vaikino klausimas privertė pastate dirbusį vyrą surimtėti.
-Kas klausia? Kokiais tikslais? Kokių jūs rasių atstovai?
Agni su Gabriel buvo apipilti įvairiais klausimais. Šio pastato apsauga buvo gan griežta.

Tuo tarpu Hex sustabdytas vaikinas pasisuko į jos laikomą planšetę ir žiūrėjo į rodomas nuotraukas. Geras dvi minutes paspoksojęs vyrukas pakėlė akis į merginą ir pirštu parodė į mėlynplaukio vyro nuotrauką rodomą ekrane.
-Esu įsitikinęs, kad šis vyras yra iš Neo Kobe planetos. Ar bent dažnai ten turi reikalų. Teko jį matyti kelis kartus.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Antr. 05 02, 2017 8:47 pm

Apipiltas klausimais Gabriel viduje žaktelėjo ir susimėtė, bet išorė nesukrutėjo nei trupučio. Vaikinas buvo per daug ipratęs nerodyti savo emocijų, tad šiuo metu taip pat neprasiveržė nei menkiausias krustelėjimas, kuris galėjo išduoti jų kėslus. O po tokių klausimų jis neturėjo kito pasirinkimo kaip meluoti. Būnant paslaugiu ir doru žmogumi jam buvo sunku meluoti ir būti akiplėša, bet pastarųjų metų gyvenimas metalinėje dykumoje dar ne to išmokė. Tuo labiau, kad jis nebuvo ir žmogus.
Gabriel vogčiomis žvilgtelėjo į savo geriausią draugą ir rimtu, savo surauktos kaktos žvilgsniu, sužiuro tiesiai vyrui į akis.
-Šitą...
Suvaidino, kad mėgina atsiminti klausimus iš eilės.
-... aišku, kad žmonės. Turėtų matytis net ir nepatyrusiai akiai. 
Lyg pašaipiai, bet tuo pačiu atlaidžiai pristatė save ir kolegą. Juk turėjo šalia jo stovintis blondinas būti žmogus. Bent jau jei ką, tegul neišsiduoda kaip su valtininku.
-Andrea sakė paimti šios dienos visą išvykymų ataskaitą, nes šiandien gi ypatinga diena. Sakė palaikys prie archyvinių įrašų, nes nežinia kada pasipils visokiausi skundai dėl pasimetusio vaikio ar kokių kilusių riaušių. Tai jei gali duoti, nereikės mums ir ieškoti kito atsakingo asmens. Nebent tu tik paprastas apsauginis, tada nematau reikalo kodėl aš jums, tamsta, viską išklojau.
Pylė melą kaip gerai mintinai išmoktą eilėraštį ir pudrino akis kiek tik sugebėdamas.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud Kv. 05 04, 2017 6:46 pm

Agni nesitikėjo klausimų, bet per daug ir nenustebo. Jis jau buvo pasiruošęs iškloti kad ieško Violet pagrobėjų ir būtų dėkingas už pagalbą. Tačiau vos tik prasižiojo, pradėjo kalbėti Kolega. Susivaldęs save, nes nenorėjo pertraukti Gabriel, vaikinas nutilo. Jis nesuprato, kodėl jis pradėjo pasakoti apie kažkokią Andrea, gal jis ją pažįsta. Agni pasijautė lyg mokykloje bėgtų iš pamokų, nors pats nesuprato kodėl. Užsidėjo nekaltą šypsena ir stebėjo kas įvyks.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy Antr. 05 09, 2017 6:56 pm

Poppy jau daresi sunku klausytis kas vyksta aplink. Pabaigus paskutini bokala uzsibaige ir mazyles koordinacija. Alus namie buvo daug silpnesnis. Mergina padejo smakra ant baro ir isputusi akis, bei siek tiek issiziojusi spoksojo i spalvingas buteliu etiketes. Labai paveluotai pastebejo Dharos zvilgsni ir apsisaire aplinkui.
- Shyon!
Nuskandavo placiai issisiepusi ir staigiu mostu pakele ranka i virsu. Nuo inercijos persisvere atbulom nuo aukstos baro kedes ir garsiai teskesi i medines grindis su pqkausiu. Stojo triju sekundziu pauze, po kurios mergina eme nerangiai ketlis ant koju ir valydamasi dulkes tyliai murmeti po nosimi. Smugis nebuvo toks stiprus kaip galejo pasirodyti. Yordles buvo prate prie daug didesnio skausmo mat ju planetos gravitacija kelis kartus didesne. Nusivaliusi paskutines dulkes atgavo visa nuotaika.
- Na tai pirmyn!
Patrauke lauko link ir tik priejusi gondola prisimine, jog nezino kur eiti. O ir i ta daigta neketino lipti. Po pusvalandzio nerislaus dialogo su valteles savininku, Poppy daug maz nutuoke kur reikia eiti. Taip. EITI. Grupelei teko sugaisti pusanteos valandos vietoi 15min, vien del to, kad mazyle atsisake plaukti ir visiem teko pedinti per tiltelius, besidriekiancius kone tiesiai per aplinkui. Kadangi pedinti buvo nuobodu, Poppy uzsoko Rumble ant sprando ir ataisedo palikdamas kojas tabaluoti kompanijonui ant peciu. Tokie dalykai tarp Yordles nebuvo neiprasti. Netrukus Alex pajuto kaip kazkas svelniai isikibo i jos kasa.
- Ar jie tikri?
Po visu zvairavimu per visa diena, Poppy galiausiai isidrasino pasiklausti apie plauku spalva.
(parasykit kasnors kad nuejom jau)
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Perion Kv. 05 11, 2017 12:10 am

Hex net krūptelėjo kai vaikinas atpažino vieną iš rodomų vyrų.

"Negi jis toks žinomas?"

Pagalvojo sau besiklausydama pašnekovo.
-O gal gali kažką daugiau apie jį pasakyti? Kokiose vietose dažniausiai lankosi?
Jeigu jau ieškomas vyras buvo toks žinomas, Hex tikėjosi išpešti daugiau informacijos.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Altissia [old] - Page 9 Left11100/100Altissia [old] - Page 9 Empty10  (100/100)
Experience:
Altissia [old] - Page 9 Left1118/20Altissia [old] - Page 9 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Altissia [old] - Page 9 Left11500/500Altissia [old] - Page 9 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Kv. 05 11, 2017 12:59 am

Darbuotojas išklausęs Gabriel melą kelias akimirkas nužiūrėjo jį ir Agni. Galiausiai neradęs prie ko prisikabinti pamojo jiems ranka ir nusivedė į savo kabinetą. Priėjęs prie stalo paėmė gulėjusią planšetę ir padavė ją Gabriel.
-Ataskaita čia.

Vaikinas tikėjosi greitai pasišalinti, tačiau Hex vis klausinėjo. Nebenorėjęs gaišti laiko jis iškėlė rankas ir papurtė galvą.
-Nieko daugiau nežinau. Ate.
Paėmė ir nuėjo savais keliais.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis Kv. 05 18, 2017 3:55 pm

Išvydusi, kaip mažoji jau sveriasi atgal, norėjo ja pagriebti, tačiau matematika jos galvoje, dar nepergeriausiai veikė, todėl gražiai prasprūdus jai pro pirštus, Poppy teškėsi ant žemės. Kelias sekundes tylėjo, žiūrėdama kokia bus jos reakcija, bet jai pradėjus keltis, Alex nusisukusi, ir viena ranka prisidengusi burna pradėjo vos tramdydamasi juoktis. 
Kai galiausiai visi susiruošė, patraukė kartu išėjimo link. Dar perskaičiuodama, ar visos galvos. Gal dar kas padaugino ir bus užmigęs prie stalo. 
Išėjus į lauką, įkvėpė gaivaus oro ir netrukus patraukė link gondolų. Tačiau pasirodo jų keliukas tik dar labiau prailgėjo. Na nors su tokia kompanija nebus liūdna.
Užklausta apie plaukus atsisukusi šyptelėjo Poppy.
-Taip, turbūt mūsų šeimoje įsimaišė koks melynplaukis.
Alexis
Alexis

Pranešimų skaičius : 1186

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Pen. 05 19, 2017 8:38 am

Kol vyras tyrė jį ir jo draugą akimis, Gabriel jautėsi kaip per policijos apklausą. Net sunku buvo kvėpuoti. Bet pasirodo jo melas suveikė ir vaikinai nuėjo į patalpą.
Gavęs planšetę į rankas, iš karto įbedė akis į sąrašą.

[sorry, labai nesugalvoju ką daug prirašyti :/ ]
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara Sk. 05 21, 2017 8:54 pm

Kai viena iš mažųjų Dharos draugų nukrito nuo kėdės, mergina atsiduso ir papurtė galvą. Ji to ir tikėjosi, kad baro pasirinkimas, labai sutrukdys jų paieškoms r tyrimui. Tačiau, mažoji kompanionė, labai greit atsigavo ir patraukė iš baro. Dhara, taip pat patraukė paskui Yordle draugus, prižiūrėdama, kad šie neįkristų į kanalą. Kai mažieji nelipo į gondola, Dhara taip pat lengviau atsiduso. Mergina taip pat nemėgo vandens ir šios transporto priemonės. Kol jie ėjo palei kanalą, o jos kolegos šnekėjosi, Dhara dairėsi aplinkui, norėdama įsiminti miestą, gi vis dėlto čia buvo pirmą kartą. O ir žinojo, kad įsiminant viską, bus lengviau pačiai vėliau rasti viską ko jai gali prireikti. Kelias į pietinę planetos dalį, prailgo, pro šalį plaukė gondolos, Dharai sukeldamos abejones, kad vis dėlto gal vertėjo pasitrumpinti kelią su jomis.
Po gana ilgo pasivaikščiojimo po miestą ir net kelių nukrypimų ne į tą pusę, kompanija priėjo pietinį miesto pakraštį, kur stovėjo ištaigūs nuosavi namai, vienas už kitą gražesni. Iškarto pasijautė kitokia aplinka, visi vaikščiojo gražiais rūbais, gondolos čia praplaukdavo ištaigingesnės. Dhara pasijautė nepritampanti prie šios aplinkos, tačiau nuvijusi šią mintį šalin, mergina ryžtingai ėjo į priekį, ji tikėjosi kokio pakabinto ženklo ar iškabos su užrašu "Čia gyvena informatorė Shyon Trannyth", bet aišku tokio dalyko nebuvo. Kompanijai einant į priekį, jie išvydo didžiulius rūmus, kurie tiesiok spindėjo grožiu, Dhara apsidairė ir priėjo prie vienos poros, kuri ėjo pro šalį:
-Laba diena, gal galite pasakyti kur gyvena Shyon Trannyth?,-paklausė Dhara pro šalį ėjusios jaunos porelės.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Pir. 05 22, 2017 5:38 pm

Veiksmas yra perkeliamas į kitas temas:
Poppy, Alex, Dhara ir Rumble rašo į Pietinės miesto dalies temą
Ash, Hex, Agni ir Gabriel rašo į Miesto ant vandens temą
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 9 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 99 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume