Dykuma [Landing site]

+5
Emit
Grimoire
Adnachiel
Integra
Mein
9 posters

Puslapis 1012 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Perion Antr. 12 01, 2020 9:02 pm

Kabėdama po arka Hex matė kaip bepradėdamas kilti kirminas užkliūna už uolienų ir jas užsiverčia ant savęs. Pastebėjo ir tai, jog Leo iššautų šūvių šį kartą nepakako, kad sutrupintų akmenį. Norėjosi padėti vaikinui, duoti kokį patarimą, bet pati buvo keblioje situacijoje ir tikraja to žodžio prasme neturėjo laisvų rankų. Vis dėl to planas pavyko ir priešas buvo priverstas stabtelėti. Praradęs dalį savo kūno kirminas netrukus vėl pajudėjo į priekį, tamsiaplaukės link.
Jeigu noriu, kad jis keliautų žemai, pati turiu būti žemai. Just my luck.
-Tch.
Išleido nepasitenkinimo kupiną garsą. Metalo dariniui artėjant, o Hex vis dar kabant vietoje, striukės kišenėje pasijuto silpna vibracija. Pranešimas atėjo į kompiuteriuką, tačiau nebuvo laiko jo patikrinti. Mergina spėjo, jog greičiausiai Leo atrašė į jos žinutę. Beliko tikėtis, kad tai nieko svarbaus.
Greičiausiai panikuoja dėl kardo.
Pagalvojusi šyptelėjo pati sau ir nuleido žvilgsnį žemyn, kur drebančia ranka laikė Dragonslayer rankeną. Giliai atsiduso prieš imdamasi veiksmų. O judėti reikėjo greitai. Tamsiaplaukę jau ėmė siekti arši smėlio audra, taip pat pasijautė ir silpna trauka, kuri vertė didelį kardą krypti į artėjančio kirmino pusę. Sukaupusi visas savo jėgas, kiek jų turėjo, Hex pakėlė žvilgsnį į viršų, nusitaikė į pasirinktą tašką ir sunkiai, bet galingai pakėlusi Dragonslayer įsmeigė jį į akmenį virš savęs. Dabar pasikabinusi ant didelio kardo ištraukė durklą iš uolos ir akimirkai atrodė numirs. Skausmas nuo išvargusios rankos perėjo per visą kūną. Bet nebuvo kada dėl to verkti. Ignoruodama pastovų gėlimą neatleido ginklo, po kuriuo kabėjo, rankenos. Bet delsė. Ir tą ji darė specialiai. Tamsiaplaukė siekė kuo arčiau prisivilioti kirminą, o tada bandyti sprukti. Tačiau trauka su kiekviena minute vis stiprėjo ir greitu metu galbūt net įtrauks pačią merginą. Nutaikiusi momentą, vildamasi, kad dar nebūtų per vėlu, Hex nusviedė savo durklą į penktą arką. Jeigu tai būtų paprastas metimas, ginklas greičiausiai būtų skridęs į priešingą pusę. Šiuo atveju mergina naudojosi savo unikaliu gebėjimu ir vos ašmenys įsmigo į akmenį, tamsiaplaukė, kartu su Dragonslayer, atsirado toje pačioje vietoje. Jos laisvoji ranka laikė durklo rankeną, lyg niekada jos nebūtų paleidusi. Kitoje rankoje vėl kabėjo didelis ir sunkus Leo kardas.
This is gonna kill me.
Net prisimerkė kentėdama skausmą. Hex pasiekė penktąją arką, ant kurios dabar kabėjo kentėdama skausmą ir nuovargį pro sukąstus dantis. Tai buvo paskutinis šansas nusikratyti metalinio kirmino.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Antr. 12 01, 2020 9:27 pm

Žinodama, kad komandos nariai rūpinasi kirminu, Pepper susikoncentravo į vairavimą ir spaudė tiek, kiek keturračio variklis leido. Norėjo palikti priešą smėlio dulkėse, tačiau šiam artėjant, kartu atkeliavo ir visa audra. Negana to, nerimas neapleido raudonplaukės, todėl ji karts nuo karto užmesdavo akį atgal patikrinti situacijos ir kiekvieną kartą pamatydavo juos besivejantį kirminą. Iš merginos perspektyvos niekas nepasikeitė. Galbūt tik metalo darinys šiek tiek nuo jų atsiliko. Veiksmo įkarštyje buvo sunku pasakyti. Dykumos gyvio kūnui byrant, didelės dalys maišėsi kelyje, todėl Pepper buvo priversta padaryti ne vieną staigų posukį. Laimei Leo įsijautęs komentavo situaciją, todėl pagal jo toną galėjo nuspėti kaip prastai jiems sekėsi. Netrukus vaikinas pasisuko į raudonplaukę patikindamas, jog Hex neprapuls. Netgi atkreipė dėmesį, jog ši jau buvo aplenkusi keturratį. Ir iš tikrųjų, kai Pepper pakėlė akis į viršų, priekyje ji pamatė kabančią tamsiaplaukę kartu su dideliu vaikino kardu. Nesuprato kaip ji tai darė, bet ir neturėjo laiko gilintis.
-Ar planas bent kažkiek veikia!?
Sušuko juodaplaukiui spoksodama į kelią.
Tuo tarpu metalinis kirminas, vėl patrumpėjęs judėjo į priekį ir gaudė Hex. Kol ji kabėjo ant ketvirtosios arkos delsdama pajudėti, viliodama priešą, ne vien tik smėlio audra apglebė erdvę aplink merginą, bet ir didėjo trauka bandydama išplėšti Dragonslayer iš tamsiaplaukės nualintos rankos. Tiršti smėlio debesys uždengė vaizdą nuo likusių komandos narių sprunkančių keturratyje, todėl kai Leo stebėjo situaciją ir taikėsi į arką, jis turėjo orientuotis vien pagal kirmino poziciją, kadangi partnerės nebematė ir nežinojo ji vis dar ten. Laimei, kaip tamsiaplaukė ir planavo, šį kartą kirminas nėrė pro arką, o Leo iššauti keturi energetiniai šūviai sėkmingai sutrupino akmenis sunaukindami struktūros balansą ir priversdami viskam užkristi ant žemiau buvusio metalo darinio. Kirminas ir vėl sustojo. Atskiri metalo gabalai ėmė it kulkos lakstyti į visas puses. Jiems padėjo ir sukilusi smėlio pūga. Kol keturratis spruko pirmyn link penktos arkos, ant kurios pasimatė ir Hex, smėlio debesys užnugaryje pamažu sklaidėsi. Žiūrėdami atgal Leo ir Hex iš savo skirtingų lokacijų pastebėjo, jog kirmino nebeliko. Toje vietoje dykuma buvo nusieta įvairiomis metalo dalimis, tačiau chaotiškas judesys numirė.

Šautuvo energija 4/16. Event 'Metalinės Dykumos miestui gręsia pavojus!' Complete! Leo ir Hex gauna po +1 Dice Roll stat.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Leo Tr. 12 02, 2020 10:55 pm

- Aha! Kirminas trumpėja! - atkirto į Pepper klausimą užbaigęs šaudyti. Šitie paskutiniai šūviai pataikė tik dėl begalinio susikaupimo ir geros jaunuolio intuicijos. Nors situacijoje elgėsi it vaikas su žaisliniu šautuvu, tačiau atėjus momentui taikytis, Leo stengėsi nesusimauti. Jam rūpėjo nepataikyti į tolumoje gyvybę rizikuojančia partnerę, net jei per tirštą smėlio sūkurį jos ir nesimatė. Vos po sekundės išgirdo akmenų trenksmą kartu su besitraiškančio metalo tarškėsiu. Kaip niekad didelis garsas nugriaudėjo per visą dykumą. Ir vaikinas galėjo pastebėti kaip masė metalo dalelių žaibišku greičiu išsitaško į visas puses.
- Jis dar gyvas? - paklausė savęs įsikibęs į drebančio keturračio rėmus. Suprato, jog kirminas galėjo ir vėl atsigauti bei pradėti vytis, todėl neketino džiūgauti laimėjimu. Bet smėlio debesys sklaidėsi, o metalo garsas nurimo. Suvokus, kas kątik įvyko, juodaplaukio veide bemat pasirodė plati dantyta šypsena.
- Mes laimėjom, Pepper! Ei, mes laimėjom! - atsisukęs pradėjo purtyti komandos draugę už pečių. Transporto priemonė pamažu artėjo link penktosios arkos, kur kabėjo beprotišką žygdarbį įvykdžiusi Hex.
- HEEEEXX!!! MES LAIMĖJOM!!! KIRMINAS MIRĖĖ!!! - pradėjo rėkti ir mojuoti kardą laikančiai partnerei tikėdamasis, jog mergina išgirs vaikio balsą. Leonardas buvo kupinas džiaugsmo, kadangi kartu su komandos narių pagalba pagaliau įveikė pabaisą. Su pagrindine grėsme buvo susidorota ir tai buvo viena smagiausių medžioklių gyvenime. Žinoma, turėjo begalę klausimų pačiai Hex, todėl nekantravo, kol ši nusileis. Taip pat buvo įdomu sužinoti kaip sekasi Ryder komandai, tačiau svarbiausias dalykas vyraujantis skrybeliuočio galvoje buvo Dragonslayer! Dabar norėjo jį paliesti labiau nei betkada anksčiau...
- Pepper, stabdyk! - vos pasiekus penktąją arką paliepė. Netrukus užsikabinęs už transporto rėmų greitai iššoko lauk iš dar judančio keturračio. Nesugebėjo pilnai išlaikyti pusiausvyros, tad keletą metrų pasirideno tėškęsis į smėlį. Bet nekreipdamas dėmesio į skausmingą nusileidimą iškart pakilo nuo žemės ir pradėjo bėgt link akmenų, kurių viršuje kybojo tamsiaplaukė.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Perion Kv. 12 03, 2020 12:44 pm

Kabėdama po penkta arka Hex stebėjo kirminą. Leo šūviai galingiau suskaldė uolienas negu praeitą kartą ir ketvirtoji arka užgriuvo ant metalo darinio. Pasigirdo ne tik didelis triukšmas, bet vaizdą akimirksniu užstojo susidaręs tirštas smėlio debesis. Viena ranka laikydamasi už įsmigusio į akmenį durklo rankenos, kita ranka nepaleisdama po savimi kabančio Dragonslayer tamsiaplaukė kantriai kentėjo ir laukė. Jos akys atidžiai stebėjo kelyje besisklaidačias dulkes, kurios netrukus atidengė uolienų krūvą užkritusią ant kalno metalinių dalių. Smūgio metu šios taip pat išsilakstė platesniu diapazonu nuo centro ir nusėjo didelį dykumos plotą. Apačioje pasigirdo Leo džiaugsmingi šūkavimai, greičiausiai apie pergalę. Kirmino nebeliko. Nuleidusi žvilgsnį žemyn Hex susirado į jos pusę važiuojantį keturratį, bet kadangi juodaplaukis purtė Pepper, jie judėjo labai nenuspėjamai.
-Oh come on!
Tyliai pasiskundė sau pačiai, kadangi norėjo tiesiog atsileisti ir bandyti įkristi į pravažiuojantį transportą. Suvokusi, jog to padaryti nepavyks, sukando dantis ir sunkiai pakėlusi didelį kardą užmetė jį ant arkos viršaus. O po to užkopė ten ir pati paskui save pasiimdama durklą. Atsisėdusi šalia gulsčio kardo tamsiaplaukė pagaliau rado akimirką atsikvėpti. Staiga pasijuto ir gilus pavargusių rankų maudimas. Išsitraukusi kompiuteriuką žvilgtelėjo į gautą pranešimą, kurio neturėjo laiko paskaityti anksčiau. Nusijuokė pamačiusi klaidų kratinį ir mielai atrodantį emoji. Nors emocija, kurią jis reiškė, galbūt ir nebuvo miela.
Netikėtai apačioje pasigirdo staigaus stabdymo garsas. Keturračiui dar nespėjus sustoti čiuožti smėliu, Leo iš jo iššoko ir pasileido bėgti penktosios arkos link. Nuleidusi galvą Hex stebėjo vaikiną. Susivokusi, jog jeigu greitu metu nenulips, juodaplaukis turbūt pats bandys kopti viršun, mergina nužvelgė akimis aplinką ieškodama patogaus būdo nusileisti, bet jau po minutės suprato, jog teks "nušokti" savu būdu. Kilstelėjusi durklą išmetė jį žemyn. Ašmenys nusileido ir įsmigo į smėlį netoli ten, kur stovėjo Leo. Toje pačioje vietoje akimirksniu atsirado ir klupinti Hex rankoje laikydama Dragonslayer. Besistodama ji žvilgtelėjo į vaikiną ir nusišypsojo.
-Gerai pasidarbavai, Mr. Sniper.
Atkišo didelio kardo rankeną į vaikino pusę.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Kv. 12 03, 2020 1:01 pm

Gavusi Leo patvirtinimą apie situaciją, Pepper lengviau atsiduso, bet nesišypsojo. Ji vis dar spaudė greičio pedalą ir vairavo pirmyn - kuo toliau nuo kirmino, kad ir kiek jo ten buvo. Kol jis judėjo - jis buvo pavojingas. Nors raudonplaukė nematė, bet išgirdo didelį garsą, kuris sklido uolienoms bekrentant ant metalo darinio. To pasekoje aplink išsibarstė daug metalinių dalių. Mergina manevravo transportą kaip tik išėjo ir tik per plauką sugebėjo išvengti visų kliūčių bei žalos. Kai jau norėjo suktis ir klausti juodaplaukio apie situaciją, jis kaip tik ėmė ją purtyti šaukdamas apie pergalę.
-Leo, baik! Vairuoju! Neee!
Šaukė sukinėdama vairą ir bandydama neįvažiuoti į netoliese buvusius akmenis bei smėlyje besimėtančias metalo šiukšles. Laimei, juodaplaukis norėjo pasidžiaugti su visais komandos nariais, todėl tuoj pat paleidęs Pepper pečius ėmė mojuoti rankomis ir rėkti Hex vardą. Žvilgtelėjusi atgal raudonplaukė nebematė kirmino. Tuo tarpu jų komandos narė sėdėjo aukštai ant akmeninės arkos. Nusprendusi, jog sustoti yra pakankamai saugu, mergina ėmė mažinti greitį ir apsukusi keturratį geru puslankiu jį sustabdė. Kai atsisuko atgal, pamatė, jog Leo jau buvo ne tik išlipęs iš transporto, bet ir nutolęs nuo jo. Likusi vena su giliu atodūsiu pasėdėjo porą minučių ramiai vietoje. Kai širdies plakimas ėmė atgauti įprastinį ritmą, Pepper nusprendė, jog atėjo laikas susisiekti su Ryder grupe.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Leo Kv. 12 03, 2020 2:28 pm

Bėgant link akmenų prieš akis išvydo parskrendantį durklą, kurį metė mergina. Kai šis nusileido prieš Leo, durklo vietoje atsirado Hex belaikantį didžiulį kardą.
- D-Draawgonslayer! - vos panelei atsistojus čiupo už savo ginklo apkabindamas jo ašmenis. Kiek kartų nuo atvykimo į Metalinę Dykumą šis ginklas buvo ant pavojaus slenksčio? Net pamėtė skaičių, tačiau kiekvieną kartą išgyvenus iššūkius, jo ryšys su kardu darėsi tik stipresnis.
- Negaliu patikėti! - atsisuko į tamsiaplaukę, ir jau atrodė, kad pyks, tačiau vietoj to tik skardžiai nusikvatojo.
- Tu pakvaišusi! Man patinka! - juokdamasis pradėjo plekšnoti per Hex nugarą, tai buvo vaikio būdas duoti komplimentą ir pagirti partnerę už drąsą. Nesitikėjo, jog ši rizikuos savo gyvybe kybant tiek arti kirmino, ir net drįs panaudoti vaikino gelžgalį it masalą. Ką ji kątik padarė, jam atrodė be galo kieta.
- Nežinojau, kad tu magė! Ir kad turi ginklą! Kaip tu moki teleportuotis? Kokių dar burtų moki? - pradėjo kalbėti ir klausinėti merginos apie jos įgūdžius. Taip pat nužiūrinėjo panelės laikomą durklą. Pats vaikystėje naudodavo durklus ir peilius medžioklėm, tik visai nesenai nusipirko milžinišką kardą, kurį labai pamilo, tad net tokie ginklai jam atrodė itin šauniai. Leonardo akyse Hex staiga tapo gan įdomus žmogus, apie kurį norėjo sužinoti daugiau. Nekantravo išgirsti, ką ji dar slepia.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Perion Kv. 12 03, 2020 3:50 pm

Stebėdama kaip Leo trinasi apsikabinęs savo didelį kardą, Hex labai panoro kažką pakomentuoti apie jo nepraktišką svorį. Galvoje maišėsi daug minčių ir skundų, tačiau taip ir liko stovėti nieko nepasakiusi. Vis dėl to pati buvo kalta, kad neapskaičiavo šito faktoriaus prieš šokdama į plano įgyvendinimo fazę. O ir be to, nelabai buvo kito pasirinkimu toje situacijoje. Paprasčiausiai į galvą nešovė jokia geresnė spontaniška idėja. Dabar mergina tiesiog džiaugėsi, kad Dragonslayer pagaliau paliko jos nuvargusią ranką ir nebereikės kentėti jo didelio svorio. Kai Leo atsisukęs pavadino ją pakvaišusia, tamsiaplaukė nejučia nusijuokė. Tuo pačiu ir džiaugėsi, jog vaikinas tai vertino teigiamai. Hex akyse juodaplaukis buvo ne ką mažiau pakvaišęs, tik galbūt kiek kitaip. Priešingai, negu partneris, mergina nemėgo atskleidinėti savo kortų, kol to nereikalavo situacija. Todėl ir dabar, kai Leo ją apipylė klausimais, tamsiaplaukė nieko konkretaus jam neatsakė.
-Moku šiek tiek triukų. Smagiau bus juos parodyti kai to nesitikėsi, partneri.
Plačiau išsišiepė švelniai bakstelėdama pirštu pašnekovui į kaktą.
-Bet nemaniau, jog dykumos kirminai bus tokie.... dideli ir... keisti.
Tamsiaplaukės žvilgsnis nukrypo į didelę metalo ir akmenų krūvą tolėliau, kur anksčiau stovėjo ketvirtoji arka.
-Norėčiau daugiau su jais nesusidurti. Ta trauka buvo ne juokas. Saugok Dragonslayer.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Pen. 12 04, 2020 5:34 pm

Kol Leo kalbėjosi su ant žemės nusileidusia Hex, Pepper tuo tarpu sėdėjo keturratyje ir taip pat turėjo neilgą pokalbį su Ryder susisiekimo prietaiso pagalba. Sužinojusi situaciją kitoje dykumos pusėje, mergina apsisuko atgal ir ėmė dairytis ieškodama komandos narių. Juos pastebėjusi ji iššoko iš transporto ir neskubėdama metalo gabalais apšiukšlintu smėliu nužingsniavo porelės link. Juos pasiekusi mergina pirmiausia nusprendė pasakyti kažką gražaus dėl jų didelio pasiaukojimo ir pasiteirauti ar partneriams viskas gerai, kadangi kitas darbas galėjo reikalauti ne ką mažiau energijos ir pastangų.
-Puikiai pasidarbavote, šaunuoliai!
Uždėjusi po ranką kiekvienam ant peties pagyrė tamsiaplaukius pašnekovus.
-Susisiekiau su Ryder, panašu, kad juos spaudžia laikas. Noriu vykti jiems padėti. Ar jūs keliausite kartu? Kaip jaučiatės? Susitvarkyti su šiuo kirminu buvo didelis darbas, suprasiu, jeigu norėsite sugrįžti į miestą.
Šypsenos raudonplaukė išlaikyti ilgai negalėjo, mat mintyse ramybės nedavė draugų padėtis. Ypač dėl to, jog scavengerių pajėgos buvo mažos šiuo metu. O iki jų reikės dar ir nusigauti. Laukė ilgas kelias.

Event 'Metalinės Dykumos scavengeriai ieško pagalbos'. Dalyvaujantys veikėjai ridena [Game dice].
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Leo Pen. 12 04, 2020 11:07 pm

Kupinomis susidomėjimo akimis žvelgė į partnerę ir laukė, kol ši pradės pasakoti apie savo magiškus burtus, tikėjosi, jog gal net parodys keletą dabar pat. Tačiau vietoj to gavo tik švelnų bakstelėjimą į kaktą. Panašu, jog dabar buvo ne laikas tokioms distrakcijoms. Vis dėlto pažadas, jog turės galimybę kažkada išvysti ir daugiau jos triukų privertė nusišypsoti.
- Sakiau! Įdomu iš kur jie atsiranda, - pasikrapštęs kaktą pradėjo galvoti apie kirminus. Kiek matė, gigantai neatrodė gyvi, todėl nė nenutuokė kaip jie suformuoja magnetinę trauką ir įtraukia visą metalą besimaišantį jų kelyje. Dėl to ši planeta ir buvo keista, tačiau taip pat labai smagi. Žinoma, atsakymo gauti nesitikėjo, mat Ryder minėjo, jog net planetos profesorius negeba išaiškinti kirminų mįslės. Po Hex paskutinių žodžių tik stipriau apčiuopė kardo rankeną. Netrukus prie porelės pasirodė Pepper pagirdama už puikų darbą.
- Tu irgi! Kietai vairuoji, - prisiminęs kaip mikliai raudonplaukė manevravo sprunkant nuo parskrendančių metalo dalių, net kai matomumas buvo uždengtas smėlio audros, Pepper vistiek sugebėjo lėkti didžiausiu greičiu. Jei pačiam būtų tekę vairuoti, turbūt būtų įlėkęs į pirmą pasitaikiusi akmenį, tad vertino komandos narės įgūdžius. Tačiau darbas nesibaigė. Tučtuojau po to Pepper užsiminė, jog susisiekė su Ryder komanda ir sužinojo, jog jie vis dar tvarkosi prie nuolaužų. Leo į šitą vietą atvyko dėl Ryder, todėl neketino užbaigti visko vos tik įpusėjus.
- Grįžti į miestą? Na jau ne! Aš važiuoju su tavimi, - pareiškė pamažu tempdamas kardą atgal link keturračio. Pasiekęs transportą užkėlę didžiulį gelžgalį ir įmetė jį į vidų, o tada sparčiai įšoko ir pats. Tuomet atsisuko ir į Hex, tikėdamasis, jog ši taip pat ketina tęsti misiją.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Pen. 12 04, 2020 11:07 pm

The member 'Leo' has done the following action : Dice roll


'Game' :
Dykuma [Landing site] - Page 10 Paper10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Perion Pen. 12 04, 2020 11:58 pm

Bekalbėdama su Leo apie kirminus, nejučia pakėlė žvilgsnį ir įsispoksojo į horizontą. Dykuma tolumoje atrodė nesibaigianti ir tuščia. Tik šį kartą nesimatė jokio sūkurio, iš kurio momentaliai galėjo išlysti dar vienas kirminas. Juodaplaukio iškeltas klausimas nedavė ir Hex ramybės. Taip pat domino ir Ryder minėtas profesorius. Sunku buvo patikėti, jog niekas iš čia gyvenančių žmonių nežinojo daugiau apie metalinius kirminus ir jų kilmę. Jeigu jie nemąstantys padarai, tai galbūt galėjo būti net... valdomi? Manipuliuojami? Įvairiausių dalykų mačiusiai tamsiaplaukei tokie scenarijai neatrodė nerealūs. Ir ši vieta, Metalinė Dykuma, atrodė daug tamsesnė, negu pasirodė iš pradžių. Bet savo minčių ji garsiai nereiškė. Tuo labiau, jog netrukus prie porelės prisijungė Pepper. Į jos pagyrimą Hex šyptelėjo ir klausėsi tolimesnių žodžių.
-Ar tai nebuvo plano dalis? Kas pirmas susitvarko savo pusėje, prisijungia prie kitų. Keliaujam.
Nusprendusi negaišti laiko, ypač kai kelionė galėjo būti ilga, trumpaplaukė apsisuko atgal ir ėmė greitu žingsniu keliauti keturračio link. Taip išėjo, jog ji pajudėjo Leo iš paskos. Šyptelėjo žvelgdama į jo nugarą. Nekantravo su juo pakeliauti ir geriau susipažinti. Šis bebaimis vaikas neabejotinai gyveno labai kitokį gyvenimą, negu tamsiaplaukė. Buvo be galo smalsu sužinoti apie jį, kitus kraštus ir patirtis. Bet visa tai turėjo palaukti. Įsėdus į transportą širdis stipriau suplakė prisimenant susipažinimą su metaliniu kirminu. Nerimaudama, jog tokių pamatys daugiau, mergina pasisuko į komandą pasivijusią Pepper.
-Kokia situacija pas juos?
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Pen. 12 04, 2020 11:58 pm

The member 'Hex' has done the following action : Dice roll


'Game' :
Dykuma [Landing site] - Page 10 Rock10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Št. 12 05, 2020 12:50 am

Pepper trumpai sukikeno išgirdusi Leo komplimentą.
-Tai yra mano kasdienybė.
Šiek tiek nustebo kai abu komandos nariai nesudvėjoję sutiko keliauti toliau ir įsėdo į transportą pirmi. Greitai juos pasivijusi raudonplaukė įsitaisė už vairo ir tuoj pat užvedė variklį.
-Neiškriskit iš tranporto.
Nusišypsojusi perspėjo Leo ir Hex trumpam į juos atsisukdama. Kai mergina nusisukusi pažvelgė į dykumą priekyje, keturratis tuoj pat pajudėjo. Greičio pedalas buvo nuspaustas pilnu pajėgumu, aplink ratus ėmė darytis smėlio debesys. Komandai skriejant pro dykumą dabar lūšnyno miesto link, Pepper prakalbo atsakydama į Hex klausimą.
-Nežinia atsitiktinai ar ne, bet metalas išmėtytas dykumoje vedė link mūsų miesto. Panašu, jog ta pačia kryptimi atkeliauja kirminas. Ryder su Brown nurinkinėja metalą, o Irvin raportuoja situaciją iš toliau. Planas yra išbarstyti metalą taip, kad juo sekdamas kirminas nukeliautų į priešingą pusę nuo miesto.
Paaiškino situaciją ir nutilo, mat kol kas nežinojo kaip viskas turės vykti. Pirmiausia reikėjo pasiekti Ryder.
Keturratis nuskuodė iki didelių sienų gaubusių lūšnynų miestą. Ten Pepper pasuko į scavengerių garažą, kur turėjo įvairios įrangos ekspedicijoms į dykumą. Komanda padarė trumpą pertrauką, kol raudonplaukė pakeitė keturračio bateriją ir pakrovė ginklą. Taip pat prisipildė gertuves vandeniu. Pasiruošę kelionei komanda paliko miestą pro kitą išėjimą, Ryder grupės linkme.
Dykuma [Landing site] - Page 10 A4f6c210

Leo ir Hex ridena [Puzzle dice]. Sudėjus paveikslėlį įvykdomas event.
Ėjimai iki susidūrimo su kirminu - 10.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Leo Št. 12 05, 2020 1:52 am

Pasirodo Hex kaip ir vaikinas taip pat neketino palikti darbo neužbaigto. Bet ir nesitikėjo nieko kito, visgi sandėris tarp Evos ir tamsiaplaukės dėl buteliuko vis dar galiojo. Šyptelėjęs tik patogiau įsitaisė ir palaukė, kol visa trijulė sėdės keturratyje. Užkūrus variklį buvo laikas traukti link lūšnynų, į kitą miesto galą. Greitas pajudėjimas iš vietos šiek tiek išmušė vaikį iš vėžių, kadangi jau buvo gan atsipalaidavęs įveikus kirminą, tad gavo greitai čiupti už metalinių rėmų, kad neiškristų.
- Oi~! - nusijuokė iš savo nerangumo ir prisitraukė atgal. O tada išgirdo Pepper atsaką apie situaciją. Sužinojo, jog metalo nuolaužos išties vilioja dar vieną kirminą artyn į miestą, ir šįkart čia buvo ne tik spekuliacijos, o tikra besiartinanti grėsmė. Vadinasi, kirminų medžioklė dar nesibaigė! Pažvelgęs į šalia pritvirtintą šautuvą nekantravo, galbūt ir vėl teks jį panaudoti, tik nežinojo, kiek energijos dar turi. Tačiau tai buvo ne bėda. Pasiekus miestą komanda trumpam užsuko į garažą, pasipildė energijos ir paruošė kitus reikmenis. Buvo smagu išvysti naujas vietas lūšnynuose, nors ir jos gana apgriuvusios po karo. Scavengerių buveinė su specialia jų įranga taip pat žavėjo. Kai atėjo laikas keliauti lauk iš miesto, Leo iškėlę galvą ir pasimėgavo šiltu vėju. Nors karštas oras kepino vaikio odą, tačiau važiuojant buvo žymiai lengviau tai kęsti. Netrukus keturratis išvažiavo tolyn į dykumą. Vis dar iškišęs galvą pro transporto rėmus žvelgė tolyn į horizontą, kol išvys Ryder komandą.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Št. 12 05, 2020 1:52 am

The member 'Leo' has done the following action : Dice roll


'Puzzle' :
Dykuma [Landing site] - Page 10 Puzzle16
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Perion Št. 12 05, 2020 2:19 am

Kai Pepper įsėdo ir keturratis pajudėjo, Hex instinktyviai ranka ir kojomis įsirėmė į transporto metalinius rėmus. Nereikėjo net perspėjimo, bet smagu, kad mergina apie tai pagalvojo. Tamsiaplaukė išklausė partnerės pasakojimo apie situaciją ir nukreipė žvilgsnį į dykumą. Su kirminu susitikti dar kartą visiškai nenorėjo. Kažin ar taip greitai surastų patogią vietą milžinui nusikratyti. Būtent tai išgelbėjo komandą prieš geras porą valandų. Antrą kartą tokios sėkmės Hex nesitikėjo. Paskendusi savo mintyse, ignoruodama besikratantį transportą ir spoksodama į dykumos platybes staiga prisiminė savo atvykimo priežastį. Pagal gandus, kuriuos mergina girdėjo, Metalinėje Dykumoje turėjo būti du nesurasti magiški buteliukai. Vieną turėjo Eva, tą tamsiaplaukė pati įsitikino savomis akimis ir įsivėlė į šį nuotykį būtent dėl tos priežasties. Bet antrojo ji dar nesurado. Ir bijojo, kad jis nebūtų kažkur užpūstytas smėlio. Neturėjo jokių technologijų, kurios padėtų surasti magiško objekto. O beribėje dykumoje tą padaryti būtų labai sudėtinga. Ir vis tik Hex žiūrėjo į smėlį, lyg tikėtųsi ten pamatyti tai, ko jai reikia.

[Use: Perception]
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Št. 12 05, 2020 2:19 am

The member 'Hex' has done the following action : Dice roll


'Puzzle' :
Dykuma [Landing site] - Page 10 Puzzle16
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Št. 12 05, 2020 2:37 am

Saulė negailestingai kaitino viską, kas buvo pasiekiama, o apie pavėsį keliautojai galėjo tik pasvajoti. Bet diena pamažu ėjo į pabaigą ir pastoviam kepinimui slopstant pasijautė daugiau vėjo. Kelias į nežinią buvo ilgas. Pepper sėdėjo už vairo važiuodama pilnu greičiu į priekį. Netikėtai visi trijulės susisiekimo prietaisai vienu metu pranešė apie gautą žinutę. Pepper, Leo ir Hex sulaukė pranešimo iš Ryder:
"Siunčiu savo lokacijos koordinates. Renkame metalą į vieną krūvą, iš kart pamatysit. Kirminas dar toli."
Žinodama tikslią kryptį raudonplaukė pasuko keturratį į šoną. Staigios komandos vedamas jis net šiek tiek pasviro į vieną pusę. Hex ir Leo gavo pakvėpuoti smėlio šiam sukilus nuo įtemptos trinties su dideliais transporto ratais.
-Kaip jūs laikotės ten gale?
Pasiteiravo Pepper komandos narių.
-Jau neturėtume būti toli nuo Ryder grupės.

Besidairančiai po plačios dykumos smėlį Hex akimirksniu pasirodė, jog tolumoje kažkas suspindėjo. Įdėmiai įsižiūrėjusi mergina galėjo pastebėti, jog smėlyje mėtėsi kažkoks daiktas, nuo kurio atsimušė saulės šviesa. Trumpaplaukės nerimas pasitvirtino. Smėlyje gulėjo pamestas raudoną šviesą skleidžiantis buteliukas.
Dykuma [Landing site] - Page 10 04_pin10

Ėjimai iki susidūrimo su kirminu - 9.
--
Dykuma [Landing site] - Page 10 Puzzle15
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Leo Pir. 12 07, 2020 8:12 pm

Besimėgaujant šiltu vėjeliu pajuto vibraciją ant riešo. Tai buvo nauja žinutė iš Ryder, kuri pranešė apie savo lokacijos koordinates. Perskaitęs atsisuko į savo komandos narius, kurie atrodė taip pat gavo tą patį pranešimą. Netrukus keturratis pajudėjo į kitą kryptį, pasisukdamas ant šono taip, jog į Leo veidą smogė trinties sukelta smėlio debesis. Neliko nieko kito tik stipriau įsikibti į rėmus, prisimerkti ir iškentėti raudonplaukės skubius vairavimo manevrus.
- Ptf-puui.. kiai, - iškėlė nykštį bandydamas parodyti, jog viskas gerai. Visgi žinia, jog greitai pastebės Ryder komandą, privertė nusišypsoti ir pamiršti apie drebančio transporto nepatogumus. Atsisukęs į partnerę norėjo pažvelgti ar ji taip pat entuziastingai nusiteikusi vykdyti misiją, tačiau pastebėjo, jog ši kažkur įdėmiai žiūri.
- Hex? - palenkęs galvą pasiteiravo.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Pir. 12 07, 2020 8:12 pm

The member 'Leo' has done the following action : Dice roll


'Puzzle' :
Dykuma [Landing site] - Page 10 Puzzle16
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Perion Pir. 12 07, 2020 8:51 pm

Akylai stebėjo lygų dykumos smėlį, kol akys netikėtai užfiksavo rausvą šviesos atspindį. Sulyg Leo žodžiais besikreipiančiais į Hex, mergina sviedė durklą ir išnyko vaikinui iš akių. Akimirksniu ji atsirado prie šviesą atspindinčio objekto. Pakėlusi buteliuką nuo smėlio, įsitikino, jog tai buvo tai, ko ji iesškojo. Raudona šviesa šviečiantis magiškas buteliukas. Šyptelėjusi sungiaužė jį kumštyje ir apsisukusi akimis susirado tolstantį keturratį. Neturėjo daug laiko dvejoti, todėl greitai nusitaikiusi, sviedė ginklą į transportą. Ašmenys dideliu greičiu nuskrido ir susmingo į sėdynę gretimą Pepper. Už jos momentaliai atsidaro ir tamsiaplaukė laikanti savo durklą. Atsisukusi į Leo ji plačiau nusišypsojo ir atkišo kitoje rankoje laikomą magišką buteliuką.
-Žiūrėk, ką radau.
Šyptelėjo mergina parodydama radinį partneriui. Kai jis apžiūrėjo buteliuką, Hex jį įsidėjo į striukės vidinę kišenę ir taip pat iš jos išsitraukė susisiekimo prietaisą. Perskaičiusi Ryder žinutę, trumpai pakėlė žvilgsnį į Pepper, o po to į Leo.
-Pasiruošęs akistatai su metaliniu kirminu?
Šmaikščiai pasiteiravo, nors giliai viduje vylėsi, jog to nebereikės patirti. Nepaisant to, buvo įdomu kokie nuotykiai laukė šį kart.

[Use: Magic Dagger]
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Pir. 12 07, 2020 8:51 pm

The member 'Hex' has done the following action : Dice roll


'Puzzle' :
Dykuma [Landing site] - Page 10 Puzzle14
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Pir. 12 07, 2020 9:16 pm

Hex trumpam pradingo ir akimirksniu sugrįžo turėdama vieną iš ieškomų magiškų buteliukų. Merginos rankoje laikomas lobis švietė raudona šviesa. Tuo tarpu Pepper nepaliaujamai spaudė greičio pedalą ir skrodė per dykumą visu greičiu Ryder grupės link. Visi komandos nariai sulaukė žinutės. Ją taip pat perskaitė ir raudonplaukė. Nesulaukusi atsakymo iš savo partnerių, mergina ašsisuko atgal. Tamsiaplaukė kaip tik buvo grįžusi. Bet porelė atrodė susikoncentravę į kažką kito. Pasukusi reikiama kryptimi Pepper nuvairavo transportą į reikiamą pusę. Netrukus horizonte pasimatė šiukšlių kalnas. Jis buvo sudarytas iš įvairių metalinių nuolaužų ir skirtingų dalių. Būtent ten Pepper ir sustojo. Šalia metalinio kalno stovėjo raumeningas vyras su grandinėmis apvyniotomis rankomis. Tai buvo Brown. Išgirdęs chaorišką stabdymą, iš už šiukšlių krūvos išlindo ir Ryder. Vyras nužiūrėjo atvykusią komandos dalį.
-Turime daug darbo.
Pranešė trijulei net nespėjus išlipti iš transporto. Pepper tuoj pat iššoko iš keturračio ir nuskubėjo prie rudaplaukio partnerio.

Ėjimai iki susidūrimo su kirminu - 8.
--
Dykuma [Landing site] - Page 10 Puzzle29
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Leo Antr. 12 08, 2020 3:55 pm

Vos prabilus tamsiaplaukė sviedė savo ginklą tolyn ir pranyko tiesiai prieš akis. Nustebęs Leo tik pasuko žvilgsnį tolyn į horizontą, kur mergina kažką pačiupo nuo smėlio. O po kelių akimirkų grįžo atgal į transportą.
- Whoa! Dar vienas iš tų buteliukų! - nustebęs prikišo nosį prie raudonai spindinčio stiklainio. Šie magiški daikčiukai vaikiui atrodė keisti, bet įdomūs. Kažkada tikrai pasiteiraus daugiau apie juos, bet dabar prioritetas buvo misija. Užbaigus ganyt akis, mergina įsidėjo savo naują radinį į striukę, perskaitė žinutę, ir atsisuko atgal į vaikiną.
- Žinoma! - atsakė šyptelėjęs. Skirtingai nei mergina, Leo visai negalvojo apie pasekmes, kurios gali įvykti, jei nespėtų laiku įvykdyti misijos. Dabar viduje slypėjo noras padėti Ryder darbuotis, ir daugiau nieko. Kaip tik tuo metu keturratis pasiekė šiukšlių kalną, prie kurio staigiai sustojo. Atsisukęs į Pepper pusę, skrybeliuotis išvydo raumeningą vyriškį Brown, ir Ryder, kuris ruošėsi tučtuojau kibti prie darbo. Nieko nelaukdamas Leonardas šoktelėjo iš transporto, palikdamas Dragonslayer gulėti keturratyje, ir pribėgo paskui Pepper.
- Kątik susidorojom su vienu kirminu~ Buvo linksma! Kurį metalą čia nurinkinėti? Ir kur nešti? - pradėjo pasakoti ir klausinėti rudaplaukio.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11100/100Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left1118/20Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dykuma [Landing site] - Page 10 Left11500/500Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Captain Antr. 12 08, 2020 3:55 pm

The member 'Leo' has done the following action : Dice roll


'Puzzle' :
Dykuma [Landing site] - Page 10 Puzzle18
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dykuma [Landing site] - Page 10 Empty Re: Dykuma [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1012 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume