Lūšnynai

+3
JackP
Leo
Captain
7 posters

Puslapis 1012 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Leo Kv. 10 08, 2020 11:04 pm

Deadly Swords priešai vis dar nejudėjo. Baltaplaukė kątik baigė savo kalbą, o iš minios kovotojų pasigirdo prieštaravimo šūksniai. Leo tik ir liko stovėti kvaila veido mimika klausydamasis šių kivirčų tarp atvykėlės ir vietinių apdriskusių kovotojų, kurių galutinis pasirinkimas buvo kištis į kovą. Iš esmės jam nerūpėjo, ką gyventojai nuspręs daryti, nes jam nerūpėjo ir patys gyventojai. Kol baltaplaukė rėžė atsaką, jaunuolis nužiūrinėjo rankoje laikomas gėrybes. Juoda, aštri ir itin pavojingai atrodanti katana. Kažkoks keistas juodas apsiaustas... Kiek sunkokas, bet iš pažiūros gan tvirtas..? Iš pakabuko kabančio ant pirštų taip pat jautėsi kažkas, bet negalėjo suprasti... Daiktai išties atrodė ypatingi, ne kasdieniai. "Kodėl ji man juos davė..?" pasukęs akis susimąstė. Staiga baltapūkės ir vaikino žvilgsniai susitiko. Ir ši pareiškė, jog Leonardui vertėtų pasilikti laikomus daiktus sau. Paėmusi paltą užmovė jį ant Leo, nukritusius daiktus sudėjo į kišenę, ir net užsegė tą keistąjį pakabuką. Netrukus juodaplaukis pajuto atgaunąs dalį jėgų, tas pakabukas buvo kažkoks magiškas... Kupinas energijos Leonardas įbruko gautą dujų granatą palto kišenėn ir atsuko savo spindinčias akis į baltaplaukę.
- Žinai, tu visai nieko, - nuoširdžiai šyptelėjo pagaliau supratęs, jog ji tiesiog bandė padėti. Nors ir atrodė it griežta karštakošė, ji nebuvo blogas žmogus. Dabar Leo tai žinojo. Bet iš kovos trauktis niekur nesiruošė. Jis davė pažadą. Svarbų pažadą Evai, Cid ir Ryder, tad ketino kovoti, kad šį ištesėtų.
- Tai jie vis dar gyvi, - suraukęs antakius atkreipė dėmesį atgal į sustingusius varžovus ir kiek atsitraukė. Kairąjam delne laikė apčiuopęs ilgą kataną, šią šiek tiek pamosikavo ore, mėgindamas priprasti prie svorio ir judėsio. Keistas ginklas. Visai kitoks nei vaikio Dragonslayer. Orą skrodė vikriai, be jokio pasipriešinimo. Buvo lengva prisijaukinti. Vaikystėje Leonardas naudojo durklus, tik visai nesenai pakeitė kovos stilių, tad ši katana jam buvo it lengvas, nors kiek pailgas durklas. Net sukikeno prisiminęs senus laikus ir nekantriai laukė, kol varžovai pradės judėti.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Integra Kv. 10 08, 2020 11:31 pm

Integra nustebo pastebėjusi sujudimą aplink sustingusius The Deadly Swords karius. Leila ginčyjosi su Metalinės Dykumos gyventojais. Bent tą šviesiaplaukė sprendė iš individų kūno kalbos. Matė kaip draugė persimeta ginklą per petį ir nusisuka nuo minios pikta.
-Mmm, negerai. Jie gi tuoj pradės judėti. Kodėl niekas nesitraukia?
Komentavo sau panosėje nekantriai žiūrėdama iš tolo. Tai, kas merginai atrodė elementaru matomai šios vietos gyventojams buvo nesuvokiama. Virš raganos delnų susiformavusios liepsnos tuoj pat išnyko, bet po dar vienos akimirkos ėmė deginti vėl. Magija pulsavo kartu su šviesiaplaukės emocijomis.
Kol Leila aprenginėjo pasimetusį Leo, Integra įsižiūrėjo į šarvuotąjį The Deadly Swords karį. Nuo kojų iki pat smakro visą jo kūną dengė tvirti šarvai. Rankoje jis laikė didelį skydą, kuriame buvo padarytos kelios skylės nuo Leilos šūvių iš anksčiau. Ginklo jis neturėjo, bet mergina neabejojo, jog priešas kovoje sugebės išsiversti ir be jo. Ragana taip pat prisiminė jo gebėjimą. Dabar buvo puikiausias metas įsitikinti ar jos spėjimai buvo teisingi.
Į vyro partnerę Integra per daug dėmesio šiuo metu nekreipė. Ji buvo labai stipriai sužalota ir nors dar laikėsi ant kojų, šviesiaplaukė neabejojo, jog Leila ją sustabdys. Galbūt ir Leo pasidarys naudingas. Integra šyptelėjo nuo tokios minties. Vis gi pulti ji kol kas nenorėjo, kol aplink priešus tęsėsi nesusipratimas. Ragana tikėjosi, jog viską pavyks pabaigti be daugiau mirčių.

[Use: Clairvoyance ant Deadly Swords kario-vyro]
Integra
Integra

Pranešimų skaičius : 3587

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 12:09 am

Laikas bėjo ir elektros iškrovos efektas pamažu blėso. Nors du The Deadly Swords kariai nesijudino iš vietos, buvo ženklų, jog greitu metu jie atgaus kūno kontrolę. Stipriai sužalotos, apšaudytos ir apdegintos šviesiaplaukės kūnas šiek tiek drebėjo. Geriausiai tai buvo galima pastebėti iš jos kojų ir ginklo, kurį drebino ranka. Neaišku ar tai buvo bandymas išsilaisvinti, ar nuovargis nuo skausmo ir žaizdų. Vyras tuo tarpu stovėjo stabiliai, nejudėjo. Tačiau jo stovėsena dar prieš tai buvo tvirta ir gynybinė. Abu kovotojai akivaiždžiai buvo galingi ir kiekvienas turėjo bent po vieną triuką, kuriuos galėjo panaudoti kovoje. Analizuodamos priešininkus, Leila ir Integra suprato kiekvieno jų būklę (atskirai), taipogi perprato priešų galimybes.

Kol Leo pratinosi prie naujo ginklo ir įvaizdžio šalia Leilos, o Emit su Integra stebėjo veiksmą iš tolo, Metalinės Dykumos kovotojai ėmė svarstyti ar baltaplaukės žodžiais galima pasitikėti. Ypač po jos gesto atsukant jiems nugarą. Tačiau situacija buvo desperatiška ir paaukojus tiek daug gyvybių reikėjo išgelbėti namus bet kokia kaina.
-Gerai, mes kooperuosimės.
Galiausiai prakalbo Hilda perrėkdama kitų pokalbius ir atsisukusi į Leilą. Moteris kalbėjo atstovaudama bendražygius.
-Jeigu mums liepi nesikišti, mes tikėsimės, jog sugebėsi juos nukauti. Bet, mes sustosime ratu aplink, atsitraukę toliau. Jeigu Deadly Swords išgamos bandys bėgti, mes juos sulaikysime.
Jos balse jautėsi pyktis ir pasišlykštėjimas priešais. Hilda nelaukė atsakymo, ji atsuko baltaplaukei nugarą ir prisiartinusi prie kitų kovotojų ėmė komanduoti jiems ką daryti. Niekas per daug neklausinėjo ir visi bėgo užimti savo pozicijų. Visi penkiolika karių kartu su Hilda atsitraukė ir ratu aprėpė didelį plotą aplink Leilą, Leo ir du The Deadly Swords narius. Prabėgdami du Metalinės Dykumos kariai stabtelėjo prie Emit.
-Ei, judinkis. Apsupsime priešus. Reikės sulaikyti, jeigu jie bandys pabėgti.
Jo kolega kumštelėjo šiam į petį.
-Gal jis jau negyvas? Pažiūrėk į jį.
Vyrai abu kartu atsisuko į Emit, paspoksojo į jį, susižvalgė tarpusavyje ir nusprendė geriau paskubėti užimti savo postų, tad daugiau nieko nepasakę pasišalino.

Leila išanalizavo The Deadly Swords karę: 77/400 HP, 4 Dice Roll, 10 DMG.
Integra išanalizavo The Deadly Swords karį: 242/300 HP, 20 DEF, 2 Dice Roll, 25 DMG; Skill: Heal: 50% HP.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Marta Pen. 10 09, 2020 7:21 am

Pagaliau vietiniai miesto gynėjai suprato, kad nelįsdami į kovą išgelbės savo kailį, kurio nėra prasmės taip sau beprasmiškai aukoti. Bet dabar Leila liko viena prieš du priešininkus. Pamačiusi kokia stipri The Deadly Swords mergina, baltapūkė pasijuto dar vienišesnė. Atrodė, kad ji stovi viena laukinėje aplinkoje priešais statulas. Tarp jų prašvilpia tik vėjas, nešdamas dulkes. Mergina ėmė abejoti ar jai pavyks įveikti užpuolikus.
-sulaikysim, jei mėgins bėgti...
Tyliai sau pro dantis paniekinamai iškvošė turbūt vadės žodžius. "Kur jau tau tokie mėgins bėgti?" Leila net prunkštelėjo po juokingos minties ir pasigailėjo, kad atsisakė mėsos skydo. Aišku juoko formoje. Ji to nenorėtų.
Netikėtai baltapūkės vaizde sušmėžavo pažįstami ašmenys. Jos akys plačiai išsiplėtė atpažinusios Taigos kataną, todėl Leila staigiai pasisuko į šalia esantį asmenį. Prie jos, katana mosikavosi vaikis. "Jis neturėtų čia būti..." pagalvojo, tačiau tuo pačiu apsidžiaugė, kad nėra visai viena. Toks menkniekis, o grąžino merginai pasitikėjimą, kurį jau buvo beprarandanti.
-Yosh!
Atsigavusi Leila išsitraukė messengerį ir jame sumaigė žinutę Integrai.
-tikiuos tu vis dar esi kažkur ir mane saugai, nes įsivėliau į bėdą. *surašo The Deadly Swords merginos duomenis*
-Na ką, pažiūrėkim iš ko čia mes visi drėbti..
Leila pašokinėjo kelis kartus vietoje ir palankstė galvą į šonus, lyg boksininkas kad ruoštųsi kovai. Žvilgtelėjo į pranešimų gaviklio laikrodį. "Laikas"
-Gal gali kirsti merginai ir tada kiek kojos neša lėkti prie gynėjų?
Trumpai žvilgtelėjo į vaikiną, ir nusikabino šautuvą. Jį iškėlė į akių lygį bei pasidėjo vamzdį ant kitos rankos. Iššovė į priešininkų merginą.
Marta
Marta
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 574

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 7:21 am

The member 'Leila' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle12
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Leo Pen. 10 09, 2020 1:31 pm

Kol mėgino apsiprasti prie gautos katanos, akylai stebėjo priešininkus. Šie atrodė pamažu ėmė krutėti. Vadinasi, elektrinė ataka tučtuojau nustos veikti. Tuo tarpu gyventojai galiausiai nutarė sustoti atokiau, padarydami didelį ratą. Dabar padarytame kovos lauke stovėjo tik du priešininkai, Leo ir baltaplaukė kovotoja. Pakėlęs antakius vaikinas pasuko galvą, nužvelgdamas gyventojus, tarsi mėgindamas suprasti, ko čia atsitraukė, bet per daug nesigilino. Nebuvo laiko. Išgirdęs baltaplaukės pagalbininkės prašymą tik šyptelėjo savimi pasitikinčiu šypsniu, o tada pradėjo bėgti.
- Pailsėk šiek tiek, Dragonslayer, - prabėgęs pro vyrą, numetė kreipinį gulinčiam prie jo kojų kardui. Dabar vaikio taikinys buvo Deadly Swords mergiotė. Ta pati, kuri staigiai išvengė smūgio, kai Leonardas pirmąkart ją puolė. Iš pirmos pažiūros atrodė dar sustingusi, tad jaunuolis naudojosi proga. Vos pasiekė reikiamą atstumą, staigiai iškėlė kairę ranką ir plačiai užsimojo mėgindamas kirsti šiai per kaklą.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 1:31 pm

The member 'Leo' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Lūšnynai - Page 10 Battle12
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Integra Pen. 10 09, 2020 2:11 pm

Integros akys išsiplėtė kai ji suprato prieš kokio lygio priešus kovojo. Žinoma, tai nebuvo pirmas kartas kai ragana susiduria su The Deadly Swords. Jau yra tekę sutikti jų komandos narius ne vieną kartą. Tačiau būtent šie priešai buvo keliais laipteliais aukščiau, negu jų kolegos sutikti Neo Kobėje. Aišku, savaime suprantama, tokio lygio organizacija nestovėjo vietoje ir greičiausiai treniravo savo karius. O ir pati Integra jau buvo stipresnė ir labiau parisuošusi, negu tada. Bet...
-Aš jam nieko negalėsiu padaryti. Negerai. Labai negerai. O jis dar ir moka gydomąją magiją...
Šviesiaplaukė ėmė nerimauti. Žinoma, savo galvoje ji vis dar įdieginėjo mintį, jog ne tik išgyvens, bet dar ir laimės karą kartu su baltaplauke partnere. Bet situacijai krypstant nepalankia linkme mergina ėmė suvokti, jog kova užsitęs ir greičiausiai pareikalaus dar keletos gyvybių. Jos mintis staiga nutraukė susisiekimo prietaisas garsiniu signalu pranešdamas apie gautą žinutę. Išsitraukusi jį iš ilgo palto kišenės ragana perskaitė tekstą. Leila buvo atsiuntusi The Deadly Swords karės duomenis, kiek jai pavyko išsiaiškinti. Nieko nelaukdama šviesiaplaukė pasekė partnerės pavyzdžiu ir nusiuntė jai savo padarytą analizę. Baltaplaukė privalėjo sužinoti kas jų laukė labai artimoje ateityje. O tai nebuvo nieko gero. Prie svarbių duomenų mergina prirašė:
"Pasisuk į dėšinę pusę. Mane matysi už Metalinės Dykumos kovotojų. Kas ten per sujudimas pas jus?"
Sumaigiusi trumpą greitą žinutę Integra pakėlė žalios spalvos akis į draugės pusę. Žiūrėdama iš tolo mergina pastebėjo, jog pagaliau buvo pasiektas kažkoks kompromisas ar susitarimas. Metalinės Dykumos kovotojai ėmė skirstytis ir netrukus apstojo ratu kovos lauką, bet palaikydami atstumą nuo centro. Ten pasliko tik Leila, juodaplaukis vaikinas ir du priešai, kurie bet kurią akimirką pradės judėti. Gynybai pasirengę kovotojai stovėjo visai netoli raganos atsukę jai nugarą. Mergina pakreipė galvą. Gal ir neblogai buvo būti užstotai. Artimoje kovoje mergina kažin ar būtų labai naudinga šiuo metu. O draugė dabar turėjo šiokią tokią pagalbą. Šviesiaplaukė tuo tarpu ketino toliau jiems padėti iš tolo. Jeigu įvyktų blogiausias įmanomas scenarijus, jai reikėjo išgyventi, kad galėtų padėti partnerei ir kitiems. Bet situacija labai stipriai pasikeitė. Turėdama duomenis apie abu priešus dabar ji negalėjo apsispręsti ką daryti. Reikėjo pribaigti sužeistąją, kol jos partneris negalėjo jos pagydyti. Bet ar užteks galios tai padaryti?
-Tuoj išsiaiškinsime.
Sumurmėjo sau panosėje. Virš delnų ėmė formuotis ugnies kamuoliukai. Integra buvo susiraukusi ir labai rimtu veidu stebėjo The Deadly Swords kovotojus. Reikėjo veikti greitai. Leila su Leo pradėjo pulti sužeistąją priešę. Sukaupusi pakankamai energijos ragana prisidėjo prie jų atakos. Ji paleido Fira kerus tiesiai į šviesiaplaukę priešininkę.
Integra
Integra

Pranešimų skaičius : 3587

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 2:11 pm

The member 'Integra' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Emit Pen. 10 09, 2020 3:39 pm

Tokios debilų bandos Emit jau senai nebuvo matęs. Atgal, pirmyn, vėl atgal. Emit net neatkreipė dėmesio į jį kalbinusius žmonės. Pastarieji tiesiog patraukė labiau į priekį. Na šį kartą tikrai turėtų užstoti visas atskirejančias skeveldras. Priešai jau kuris laikas buvo sustingdyti, bet veiksmas kažkaip nejudėjo. Emit net spėjo sudvejoti, ar vietiniai išvis nori užmušti priešininkus. Veiksmas vis dėl to vėl pajudėjo ir skeletas liko tik dar labiau confused.
Emit
Emit

Pranešimų skaičius : 571

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 4:05 pm

Šešiolika Metalinės Dykumos gyventojų stovėjo ratu apsupę The Deadly Swords kovotojus laikydamiesi gan nemažo atstumo nuo kovos centro. Jie tikėjosi sugauti priešus šiems bandant sprukti. Kažkur šalia jų, šiek tiek už nugaros slėpėsi Integra ir Emit, užsitikrindami sau saugiausias pozicijas. Tuo tarpu pačiame centre nejudančius priešus puolė Leila ir Leo. Baltaplaukė leido galingus šūvius į drebančios The Deadly Swords kovotojos kūną. Žaizdų skaičius labai sparčiai augo. Kraujas liejosi vis laisviau. Leo taip pat išsibandė savo naują ginklą. Lengva ilga katana jis paliko įrėžimą šviesiaplaukės kakle. Būdamas arti vaikinas pastebėjo, jog priešės žvilgsnis ėmė įgauti gyvybę. Merginos kūnas pamažu ėmė judėti, labai lėtai, nerangiai, tačiau su kiekviena akimirka laisviau ir užtikrinčiau. Ranka su kardu pajudėjo, lyg ruoštųsi puolimui. Tačiau prieš spėjant kažką padaryti danguje pasirodė du ugnies kamuoliukai. It kulkos jie trenkėsi į sužalotą merginos kūną. Ši suklykė kai liepsnos ėmė negailestingai deginti sužeidimus. Galingos atakos kovotoja neišgyveno. Jos kūnas tiesiog sukniubo ant žemės apleistas gyvybės. Ji spėjo tik išleisti trumpą klyksmą prieš nukrisdama. The Deadly Swords narė buvo nukauta. Nebeatsikėlė. Paskutines jos gyvenimo akimirkas spėjo pamatyti partneris, kuris taipogi ką tik atgavo sąmonę ir savikontrolę. Didelėmis pykčio kupinomis akimis jis pažvelgė į arčiasiai komandos draugės stovėjusį juodaplaukį vaikiną. Leo staiga suprato kas jo laukė. Šarvuotas karys žengė žingsnį į priekį ir užlipo ant kažko didelio. Pastebėjęs kardą tiesiog numestą ant žemės, šyptelėjo. Vyras paėmė Dragonslayer viena ranka ir iškėlė jį, lyg ginklas nieko nesvertų. Dabar turėdamas ir kardą, ir skydą, jis jautėsi galintis padoriai kovoti. Nieko nelaukdamas pasileido bėgti juodaplaukio vaikino link. Atstumas tarp jų nebuvo didelis, todėl priešas labai greitai pasiekė savo taikinį. Vos prisiartinęs, paties vaikino kardu vyras užsimojęs smogė juodaplaukiui. Du įstriži kirčiai stipriai perrėžė Leo krūtinę.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Lūšnynai - Page 10 Battle11 , Lūšnynai - Page 10 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Leo Pen. 10 09, 2020 5:41 pm

Bekertant akyse išvydo šviesiaplaukės atgijusį žvilgsnį. Piktą žvilgsnį, besiruošiantį puolimui. Leo net sekundėlę sudvejojo, bet nepatraukė katanos. Palikęs įbrėžimą tuoj pat ketino kirsti dar vieną smūgį, bet netrukus parskriejo du ugnies kamuoliai. Jie rėžėsi tiesiai į priešininkę ir uždegė ją gyvą. Pajutęs liepsnų kaitrą, jaunuolis net atsitraukė ir pažvelgė, į kryptį iš kurios magija parskriejo. Kažkur toli galėjo pastebėti keistą raganišką siluetą vilkintį sijoną iki pat žemės.
- Whoa, - švilptelėjo it pagirdamas puolėją. Ugnies atakos buvo pakankamai stiprios pribaigti šviesiaplaukę kovotoją, tad ši tėškėsi ant žemės išleidusi paskutinį skausmo klyksnį, - Liko pribaigti tik vieną!
Pareiškęs atsuko piktdžiugiškas akis link šarvuoto kovotojo. Tačiau, tai ką pamatė, vaikį pribloškė... Dragonslayer, kuris ramiai gulėjo prie kario kojų, buvo lengvai pakeltas it nieko nesveriantis kardas... Negana to, įtūžęs kovotojas artinosi link vaikino. Šis poelgis stipriai suerzino Leo.
- ATIDUOK DRAGONSLAY-! - nespėjus nė užbaigti sakinio akyse pradėjo temti. Vaizdas pradėjo lietis. Garsai pamažu blėso. Iškosėjęs krauju vaikinas atsitraukė keletą žingsnių atgal ir pažvelgė į savo krūtinę... Tik tada per visą kūną perėjo nežmoniška skausmo banga. Krūtinėje atsivėrė gili X formos žaizda, iš kurios kraujas ėmė srovėti it upeliais.
- Aaargggh! -  sukandęs dantis kentė peršantį skausmą, net krito ant žemės susiėmęs už žaizdos. Delnas buvo persmilkęs krauju. Stipriai alsuodamas bandė suvokti, kas vyksta. Dabar puikiai suprato, į kokio lygio kovą pateko. Dar niekada gyvenime nebuvo sutikęs tokio stipraus priešininko, gebančio keliais rankų mostais beveik užmušti vaikiną. Dar kartą kostelėjęs užmetė ranką ant kaktos ir gulėdamas pažvelgė į dangų. Tuo tarpu pamesta katana gulėjo prie Leo kojų. Skausmas užgožė jaunuolio mąstymą, bet paskutinę akimirką jis prisiminė duotą pažadą Evai.
- Hah... Ne- ...mirti - išlemeno garsiai. Teisingai. Jis buvo pažadėjęs žūtbūt išlikti gyvas, o tai erdvėlaivis Croyler bus išardytas! Net nežymiai šyptelėjo prisiminęs šitą pokalbį. Tai buvo ne pabaiga... Ne vieta, jaunuoliui prarasti gyvybę. Sukaupęs paskutines likusias jėgas vaikis pradėjo raustis po savo suplyšusio, kruvino švarko kišenę, kol rado eleksyro buteliuką. Per metus nuotykių atvirame kosmose, Leo turėjo prikaupęs gydančių priemonių atsargą, ir keletą mėginių nešiojosi su savimi. Nieko nelaukdamas smeigė švirkšto dalį giliai į savo prapjautą krūtinę ir nykščiu nuspaudė mygtuką, taip įleidžiant eleksyro skystį į kraujotaką. Netrukus ekstazės jausmas užklupo juodaplaukio kūną. Atvertos žaizdos ėmė trauktis ir gyti, lūžę, skilę kaulai atsistatė į vietą, mėlynes ir kiti sumušimai nebeperšėjo. Užgijusios žaizdos paliko tik nežymius randus ant kūno, išskyrus vieną... Su Dragonslayer padarytas X formos randas išliko ryškus ir didelis it priminimas vaikiui. Nors žaizda nustojo skaudėti, masyvus randas išliko ant vaikio kūno. Žinoma, per užsilikusį kraują, Leo to dar nepastebėjo. Vos atgavo jėgas, akys tučtuojau įsižiebė, o pats jaunuolis čiupęs už katanos pašoko ant abiejų kojų ir pradėjo dairytis bandydamas suprasti situaciją.

[Use skill: Health Elixir]
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Integra Pen. 10 09, 2020 6:14 pm

Integra nusišypsojo pamačiusi kaip priešininkė nukrito apdeginta Fira atakos.
-Puiku, vienas liko.
Sumurmėjo sau panojėse su šiokiu tokiu atodūsiu. Rizika pasiteisino, tačiau kova nebuvo baigta. Šviesiaplaukė matė kaip lemtingą akimirką priešė pradėjo judėti. Tas pats įvyko ir su jos partneriu.
-O ne!
Šūktelėjo mergina, bet jos niekas negirdėjo. Šarvuotas karys puolė Leo naudodamas jo numestą didelį kardą. Prireikė vos dviejų kirčių ir juodaplaukis krito ant žemės. Baimės jausmas apėmė visą gležną raganos kūną.
-Aš... nesuspėjau...
Kol jaunuolis skendo savo kraujo baloje, šviesiaplaukė bandė sugalvoti ką daryti. Matomai jos partnerė irgi nespėjo sureaguoti laiku, nes buvo per toli susirėmimo. Naturalu, ji buvo šaulė. Ragana žinojo daug kerų ir ritualų, kuriais galėjo pagelbėti kovoje, tačiau būtent šią akimirką neapsisprendė ko imtis.
-Jis labai stiprus.. Ar mums reikėtų kovoti greitai, galingai, bet trumpai... ar geriau užtęsti kovą ir pasisaugoti?
Mergina svarstė galimybes, o jos akys nepaleido veiksmo. Staiga Leo sujudėjo. Žaizdos ant jo kūno ėmė akivaizdžiai mažėti. Netrukus vaikinas energingai pašoko ant kojų. Tai privertė šviesiaplaukę nežymiai nusišypsoti.
-Kai kuriems tiesiog velniškai sekasi.
Pakomentavo sau. Matydama vaikiną gyvą ragana apsisprendė ką daryti.
-Šiek tiek užtruks, bet nenoriu rizikuoti gyvybėmis.
Integra sudėjo rankas kartu priešais save, užmerkė akis ir susitelkė į savo galią. Po jos kojomis staiga sušvito didelis magiškas ratas. Apskritimo kraštuose, iš šešių taškų jungėsi daug linijų, kurios sudarė tam tikrą simbolį. Pačiame centre stovėjo ragana. Netrukus identiškas simbolis sušvito The Deadly Swords kovotojui po kojomis. Vyro kūną apgaubė magiška šviesa, kuri momentaliai jį apakino. Aplinkiniams šis reiškinys nepasirodė labai ryškus ar pavojingas. Magiškas ratas išnyko kartu su šviesa, tačiau kovoto rega buvo užtemdyta.

[Use: Blinding Radiance ant Deadly Swords kario]
Integra
Integra

Pranešimų skaičius : 3587

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Marta Pen. 10 09, 2020 6:53 pm

Po šūvių Leila atitraukė šautuvą nuo akių, geriau apžvelgti situacijai. Vaikis kaip tik išbandė ant šviesiaplaukės naują kataną. "Gan neblogai..." pagalvojo ir pastebėjo kaip priešininkų mergina pradeda krutėti. Leila perbalo. Neturėjo taip būti. Dar turėjo likti truputis laiko, vaikinui atsitraukti. Laimei iš toli atskrido ugnies kamuoliai tiesiai į priešą ir ją sudegino. Bet baltapūkė nespėjo net atsidusti, o jau ėmė judėti vyras.
-Šūdas!
Išsigando Leila pamačiusi kaip jis kelia sunkų kalaviją nuo žemės lyg tai būtų paprastas peilis. Mergina iš karto nusitaikė į vyrą, bet nespėjo nuspausti gaiduko. Jis akimirksniu atsidaro prie vaikio ir perkirto juodaplaukį mirtinai. Arba bent Leilai taip pasirodė. Tą akimirka merginai atrodė, jog širdis nukrito į kulnus ir kraujas sustingo. Tai jos kaltė. Ji pasiuntė vaikiną į mirtiną kovą, nors visus kitus išsiuntė kuo toliau nuo priešininkų. Apimta šoko baltapūkė negalėjo pasijudinti, o po to norėjo lėkti prie vaikino, bet ten stovėjo jis. Jis, kurį dabar norėtų pagriebti ir tiesiog uždaužyti. Bet akies krašteliu pamatė kaip juodaplaukis, gulintis kraujo klane, pradeda judėti. Ir galų gale net pašoko ant kojų. Tada ir vyrą apgaubė ryški šviesa. Leila pasinaudojo proga ir paleido seriją šuvių į jį.
-Mesk bombą!
Šaukė ji vaikinui. Beliko tikėtis, kad vaikinas toliau paklus jos nurodymams.
Marta
Marta
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 574

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 6:53 pm

The member 'Leila' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle12 Lūšnynai - Page 10 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 7:04 pm

Kai Leo kūnas nukrito ant žemės, The Deadly Swords karys į jį daugiau nebepažvelgė. Akimis jis susirado Leilą ir jau ketino judėti link jos kai po kojomis staiga blykstelėjo šviesa ir atsirado keistas magiškas ratas. Karys simbolių nesuprato, tačiau instinktai jam liepė trauktis. Deja, to padaryti jis nesuspėjo. Jo akyse staiga sušvietė itin ryški šviesa, kuri apakino kario regą. Visi aplinkiniai matė kaip priešas susvirduliavo, tačiau savitvardą atgavo labai greitai. Susivokęs situacijoje, jis reagavo šaltais nervais. Ramiai, apgalvotai, per daug neskubėjo. Skydą jis kilstelėjo labiau į viršų, priešais save apsisaugodamas nuo galimų atakų. Netrukus pasigirdo ir tuoj pat pasijuto šūvių kombinacija nutaikyta į karį. Dalis jų atsimušė į skydą, tačiau dalis pataikė į šviesiaplaukį. Žinodamas, kad stovėti vietoje negali, nepaisant negalios, vyras nuskubėjo į priekį. Jis buvo įsiminęs, kur stovėjo Leila. Taip pat jam padėjo šūvių garsas bei kovotojo instinktai. The Deadly Swords narys bėgo į merginą atstatęs skydą į priekį. Kitoje rankoje buvo pasiruošęs Dragonslayer. Manydamas, jog pasiekė priešininkę, tuoj pat užsimojo dideliu kardu ir bandė ją perkirsti.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Lūšnynai - Page 10 Battle10 , Lūšnynai - Page 10 Battle10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Leo Pen. 10 09, 2020 7:47 pm

Šoktelėjęs ant kojų mėgino įžvelgti esamą situaciją. Atrodė, jog atgimė iš naujo, tad reikėjo suprasti, ką praleido, per tą akimirką, kol gulėjo beprarandąs sąmonę. Kiek tolėliau stovi Metalinės Dykumos gyventojai. Kažkur netoli jų matėsi raganiškas siluetas. Karys vis dar laikė vaikino Dragonslayer, bet buvo nusisukęs, į šūvius išleidusią Leilą.
- Gerai... Ką aš galiu padaryti? - persimetęs kataną į pasveikusią dešinę ranką tyliai prabilo. Nuolat savimi pasitikinčiam vaikiui, kątik išgyventas įvykis sugrąžino jį į realybę. "Aš silpnas." Ši mintis jau nuo pat atsikėlimo grojo jo mintyse be perstojo. Vis labiau ir labiau gniuždant jaunuolio pasitikėjimą savo jėgomis. Nuo mažens kovojant už savo gyvybę džiunglėse, Leo buvo užgrūdintas bebaimis, ir jau manėsi esąs pakankamai stiprus daryti tai, ką nori. Bet panašu, jog juodaplaukiui dar reikia daug mokytis.
- Kuom aš galiu būti naudingas? - tyliai atsiduso abejodamas savo jėgom. Tai buvo retoriniai klausimai mat nė pats nesuvokė, ką į šią kovą gali atnešti... Tapti mėsos skydu? Papurtęs galvą pasuko akis į artimą kovos lauką. Netrukus išvydo keistą šviesą ir baltaplaukės kovotojos riksmą, prašantį mesti bombą. Teisingai! Leo gavo daiktų, kuriuos gali panaudoti kovoje. Tučtuojau pradėjo raustis po gauto palto kišenes, kol rado anuliavimo bombą. Tarp ampulės, dujų granatos ir bombos prireikė sekundės, kad suprastu, kuris yra kuris, tuo tarpu Deadly Swords šarvuotis jau kirto iš Dragonslayer per baltaplaukės kūną.
- GAUDYK! - suriko mesdamas anuliavimo bombą tiesiai ant skydą iškėlusio varžovo. Leo suprato, jog baltaplaukė kovotoja yra įgudusi, stipri karė, tad nusprendė pasitikėti jos nuojauta.

[Use item: Anuliavimo bomba x1]
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Integra Pen. 10 09, 2020 8:17 pm

Atsimerkusi Integra matė veikiančius savo kerus. Bet džiaugtis ji neskubėjo. Priešas iš tikrųjų buvo labai stiprus. Ir nors komandai pavyko atsikratyti jo partnerės, kova išliko sudėtinga. Energija pamažu seko su kiekvienu magišku ritualu ar stipresniu keru, todėl šviesiaplaukė taupė likutį tikrai desperatiškam momentui. Ji žinojo, jog galės apsukti situaciją reikalui esant, o dabar... Integra staiga nuraudo žvilgtelėjusi į savo pirštinėmis uždengtus delnus.
-Reikės pasikliauti Leilos jėgomis.
Ragana atsiduso.
-Leviathan, saugok gyvenimą vertinančią gyvybę. Padėk nugalėti tamsą.
Murmėjo sau panosėje melsdamasi savo dievui. Integra netikėjo stebuklais, bet žinodama, jog pasaulyje egzistuoja dievybės, sunkiai protu suvokiami padarai, ji galėjo lengviau įtikėti ir savo pergale. Taip pat kaip šviesiaplaukė tikėjo savo nuostabia partnere. Nebuvo nė akimirkos, kad ragana pagalvotų apie jų komandos pralaimėjimą. Taip, jos gi nugalės The Deadly Swords. Ne dėl garbės, ne dėl apdovanojimų ar titulų. Dėl kitų, labiau savanaudiškų priežasčių. Bet kam tai rūpi. Ši organizacija buvo galaktikos priešai. Jos tik padarys paslaugą pasauliui. Integra šyptelėjo.
-Kad ir kaip bebūtų, darysiu ką galiu.
Kupina ryžto mergina ėmė kaupti magiją ir formuoti ją į fizinius kūnus.
-Fira!
Du liepsnojantys ugnies kamuoliukai, susiformave ore virš raganos delnų, dideliu greičiu nuskrido tiesiai į priešą.
Integra
Integra

Pranešimų skaičius : 3587

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 8:17 pm

The member 'Integra' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Marta Pen. 10 09, 2020 8:37 pm

Leilai dar niekada neteko kovoti prieš Dragonslayer. Arba ji užmiršo kokį ginklą turėjo Noe Kobe planetoje sutiktas The Deadly Swords karys. Manydama, kad vyras apakintas ir su daug sveriančiu ginklu sunkiai orientuosis aplinkoje, per daug jį nuvertino. Priešininkas buvo nesuvokiamai stiprus. Netgi perskaičius Integros žinutę, nebuvo galima suvokti kokia didelė jo kovų patirtis. Šviesiaplaukis greitai judėjo lyg nebūtų suluošintas. Per kelis tikslius šuolius jis atsirado priešais baltapūkę ir kirto kardu. Negalvodama apie atstumą, mergina pamėgino atsitraukti, bet to neužteko. Už savo žioplą neapdairumą gavo du gilius kirčius per kojas. Vos susilaikė nesustaugusi. Teko net prikąsti lūpą iki kraujo.
Kelias laisvas akimirkas Leila gavo nuo savo kompanjonų atakų. Vėliau už tai jiems teks padėkoti. O dabar per žingsnį atsitraukė ir per ištiestą ranką įrėmė šautuvo vamzdį vyrui į krūtinę. Visa perpykusi tiek ant savęs už neapdairumą, tiek ant jo už tai kad stiprus, nuspaudė gaiduką.

[use:piercing dmg]
Marta
Marta
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 574

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 8:37 pm

The member 'Leila' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle10 Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 8:53 pm

The Deadly Swords karys be jokių problemų pasiekė Leilą. Mergina nuvertino priešininką ir pajuto kokias pasėkmes tokia klaida gali turėti. Vyras paleido du itin taiklius kirčius į baltaplaukę. Ir nors jie nebuvo tokie tikslūs, kokių karys tikėjosi ir kokius galėjo įgyvendinti normaliomis sąlygomis, tačiau to pakako, kad stipriai sužalotų priešininkę. Leila buvo priversta atšokti atgal. Tuo tarpu Leo šūktelėjo šviesiaplaukiui už nugaros. Atsisukęs priešas pamatė link jo besiridenančią bombą. Ši susprogo išleisdama šiek tiek garų, bet iš pažiūros nieko nepadarė. Vyras atsisuko atgal į Leilą, bet jo dėmesį ir vėl išblaškė iš dangaus nukritę ugnies kamuoliai. Jie atsitrenkė į kovotojo šarvus nė nepaliesdami kūno. Bet iš karto po to, Leila paleido šūvių kombinaciją. Kol priešas blaškėsi, mergina spėjo užsitaisyti kelis specialius šaudmenis. Jie pralėkė kiaurai skydą ir šarvus pilnai sužalodami karį. Vyras buvo priverstas trumpam suklupti. Atstatęs skydą į priekį, iš kur šaudė baltaplaukė, jis bandė panaudoti savo gydomąjį gebėjimą, tačiau nesėkmingai. Kad ir kaip telkė energiją, efekto nesijautė. The Deadly Swords narys suglumo. Tačiau greitai prisiminė juodaplaukio mestą bombą. Kito paaiškinimo nesuradęs karys atsistojo ir nusprendė, jog tokioje situacijoje neturėjo didelio pasirinkimo. Leila buvo arti, todėl priešas taikėsi į ją. Priartėjęs užsimojo dideliu kardu ir paleido porą galingų kirčių.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Lūšnynai - Page 10 Battle11 , Lūšnynai - Page 10 Battle10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Leo Pen. 10 09, 2020 9:39 pm

Vos po kelių akimirkų mesta bomba pasiekė vyrą. Išleido keistus garus, bet nieko daugiau nepadarė.
- Tikiuosi padės! - šyptelėjo surikęs baltaplaukei. Netrukus priešininkas gavo paragauti ir ugnies atakų, ir dar galingesnių šūvių iš kovotojos. Varžovas net suklupo patyręs žalą. Bet ilgai vietoje nestovėjo. Leonardas tučtuojau pamatė kaip šarvuotas karys lekia link baltaplaukės su jo paties kardu.
- Šūdas, jis ir vėl ją puola! - susikrimtęs suniuro. Vaikio galvoje vis dar skraidė tos pačios mintys... "Jei tik būčiau stipresnis.", "Ar galiu ką nors padaryti.", "Kodėl aš toks silpnas". Panašu, jog viduje jaunuolis išgyveno egzistencinę krizę, bet neketino pasiduoti ar bėgti. Pažadas turėjo būti ištesėtas. Staiga adrenalino apimta širdis pamažu nurimo. Nors vaikinas prarado viltį sužaloti priešą, jis nusprendė pasikliauti savo ilgametę sukaupta patirtimi. Savo instinktais.
- KLAUSYK, TU! - garsiai sušuko kreipdamasis į karį, - PASIRUOŠK SPIEGTI PRIEŠ MIRTĮ KAIP TAVO NIEKO VERTA IDIOTĖ PARTNERĖ!
Leo mėgino išprovokuoti vyrą. Supykdyti jį, kad šis taikytusi į jaunuolį. Negana to skrybeliuotis dabar tiesiu taikymu bėgo artyn mėgindamas atsistoti tarp baltaplaukės kovotojos ir nuožmaus priešininko. Puikiai žinojo, ką daro. Bet ir nesiruošė būti sužeistas. Jis planavo tapti priešo taikiniu ir susikoncentruoti į smūgių išvengimą. Tam reikėjo nustoti galvoti. Nemąstyti. Išjungti smegenis.
- Phsh... Pulk manhe~! - kvaila veido mimika pakėlęs kumščius stovėjo prieš varžovą. Galva buvo tuščia it dykuma, bet pojūčiai aštrūs. Šiam momente Leonardas jautėsi lengvas kaip lapas.

[Use skill: Braindead]
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Marta Pen. 10 09, 2020 10:17 pm

Ir vėl pakilo priešininko kardas. Kirčiai buvo labai stiprūs, tačiau ir pati Leila buvo ganėtinai tvirta. Pirmos atakos jau išvengė, o nuo kitos atsimušė pirštine. Bet vis gi dar nepakankamai apsiprato su sunkiu priešo ginklu, todėl įbrėžimo per krūtinę neišvengė. Kad ir kaip buvo paveikta adrenalino, baltapūkė vis tiek juto žaizdas. Kaikurios kraujavo ir kūnas darėsi nebetoks paslankus.
Staiga pasigirdo vaikio balsas. Jis įžeidžiančiai šūkavo ant vyro. Leila pakraupo. Ką tik vaikis vos nemirė, o dabar vėl kviečiasi problemas pas save. Negana to, dar ir pats atbėgo.
-Ei, ką tu darai?
Nesuprasdama juodaplaukio veiksmų, Leila šūktelėjo, kada jis atsistojo tarp merginos ir The Deadly Swords kario.
-Geriau imk šituos ir traukis į šalį. Jos neleidžia jam gydytis. Kitaip man šakės.
Leila atsistojo šalia vaikino ir ištiesė jam dar dvi anuliavimo bombas.
-Dabartinės efektas baigiasi
Ji šyptelėjo ir žengė žingsnį į priekį, o tada iššovė į priešininką. Greičiau judėti jau priešinosi kūnas, todėl vietoj kelių šuolių pabėgimo nuo vaikio, baltapūkė pasirinko tiesiog žingsnį į priekį.

[perduoda: Anuliavimo bomba: Priešininkas 2 ėjimus negali naudoti skill, nutraukia jau veikiančius skill [x2] ]
Marta
Marta
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 574

Character sheet
Health:
Lūšnynai - Page 10 Left11100/100Lūšnynai - Page 10 Empty10  (100/100)
Experience:
Lūšnynai - Page 10 Left1118/20Lūšnynai - Page 10 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Lūšnynai - Page 10 Left11500/500Lūšnynai - Page 10 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Captain Pen. 10 09, 2020 10:17 pm

The member 'Leila' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle11 Lūšnynai - Page 10 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Lūšnynai - Page 10 Empty Re: Lūšnynai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1012 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume