Juno nuotykiai No.1

2 posters

Go down

Juno nuotykiai No.1 Empty Juno nuotykiai No.1

Rašyti  Captain Pir. 05 22, 2017 3:33 pm

Juno nuotykiai No.1 Bell12
Juno įkopė į kalną ant kurio stovėjo didelių konstrukcijų laikomas varpas. Kol mergina buvo užmigusi, dangus apsiniaukė, pasijuto šaltesnis vėjas. Merginą prižadino jau prasidėjęs lietus. Po dar kelių akimirkų lauke pylė kaip iš kibiro. Buvo tamsu, pro lietų sunkiai kas matėsi aplink. Tačiau tolumoje, lietuje, buvo galima pamatyti lėtai judančius šešėlius.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Juno nuotykiai No.1 Empty Re: Juno nuotykiai No.1

Rašyti  Breeze Tr. 07 05, 2017 4:58 pm

juno praplėšė akis. suvaitojo. po miegų sugrįžus visiems pojūčiams, suprato, jog atsidūrė keblioje situacijoje. būtų padariusi viską, kad tik vėl galėtų užmigti, tačiau tai buvo praktiškai neįmanoma. permirkę drabužiai nemaloniai lipo prie kūno, kaklą maudė nuo nepatogios miego padėties. tai, kad gulėjo ant skardžio krašto, pučiant stipriam vėjui - tik smulkmena. pakėlusi sunkią it puodynę galvą, apsižvalgė, vis dar nesuprasdama, kur atsidūrė, kol po truputį grįžo visi praėjusios dienos atsiminimai. juno atidžiai apsidairė. kažkur tolumoje matėsi lėtai slenkantys šešėliai. kurį laiką atidžiai juos stebėjusi, mergina suprato, jog jie slenka jos pusėn. ar tai buvo kokie žmonės, o gal jai vaidenosi, mat buvo gana išsekusi, juno nežinojo. nemėgo draugijos, tačiau ir slėptuvės nerado, tad tik truputį pasislinko už akmens, kad jos buvimas nebebūtų toks akivaizdus ir tyliai stebėjo besiartinančias figūras. juno nebijojo, jai buvo tik smalsu, kas tai tokio.
Breeze
Breeze

Pranešimų skaičius : 66

Atgal į viršų Go down

Juno nuotykiai No.1 Empty Re: Juno nuotykiai No.1

Rašyti  Captain Tr. 07 05, 2017 7:54 pm

Buvo tikra audra. Vėjas, ypatingai kalno viršuje buvo itin stiprus, pradėjo skambėti net didelis varpas. Vėjo bei varpo garsų junginys kurtino ausis. O du šešėliai vis didėjo prieš Juno akis. Galiausiai mergina galėjo išgirsti kažką panašaus į urzgimo garsą. Buvo sunku pasakyti, nes jis buvo tylus. Tačiau ilgai svajoti Juno neturėjo laiko mat vos po kelių akimirkų priešais merginą iš tamsos išniro vyriška figūra. Tai buvo baltaplaukis vyras apiplyšusia apranga.
Juno nuotykiai No.1 Kite10
Jo žvilgsnis buvo panašus į plėšrūno, kaip ir poza, kuria jis judėjo. Pritūpęs, atsargiais plačiais žingsniais baltaplaukis artinosi merginos link. Už jo iš tamsos išniro ir vilko figūra.
Fenrir:
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Juno nuotykiai No.1 Empty Re: Juno nuotykiai No.1

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume