Custom Gear

3 posters

Puslapis 55 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Custom Gear - Page 5 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Kv. 09 12, 2019 5:24 pm

Besiklausydamas Banshi Faust šyptelėjo pats sau. Vyras įtarė, jog bosas kažką nuslėpė, mat ir pats naudojo tą pačią taktiką pasakodamas apie save. Fair ir fair, tad daugiau ir nesigilino. Galbūt kadanors ateityje atsiras galimybė sužinoti daugiau. Ben pirštais žaidė su dog tag'u kabėjusiu jam ant kaklo ir akivaizdžiai laukė, kol pokalbis pasibaigs.
-Jeigu jau viskas, susitiksime vėliau.
Pamažu neskubėdamas vyras pasuko durų link. Vis gi jis dar net negavo progos nusiprausti ar pavalgyti pusryčių. Kiti taip greitai išeiti nedrįso mat galbūt Banshi dar turėjo daugiau ką jiems pasakyti. O galbūt ketino duoti naują užduotį. Anton smalsumas taip pat neapleido, ypač išgirdus tokį keistą išsireiškimą apie boso rasę.
-O kaip galima nebūti žmogumi, jeigu abu tėvai buvo žmonės?
Per daug nesusimąstęs tiesiog užklausė ilgaplaukio nemirtingojo visų akivaizdoje.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 5 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Kv. 09 12, 2019 10:18 pm

Banshi visų užlaikyti ilgiau neketino, tad visiškai nenustebo, kad Ben nusprenė pasišalinti, juolab ,akd pats nemirtingasis turėjo sutvarkyti kelis reikalus Neo Kobe. bet kaip ir buvo galima tikėtis jo atsakymas paliko daug klausimų, o Anton būdamas smalsus žmogus garsiai iš reiškė savo suglumimą. Banshi atsiduso.
-Kaip žinia, žmonių vidutinis amžius apie 90 metų [ateitis, tai sakykim gyvenimo kokybė prailgino amžių bent iki tiek :D]. - Su užuolankomis pradėjo aiškinti situaciją.
-Tuo tarpu aš gimęs žemės planetoje... Esu vis dar gyvas. - Nemirtingasis šyptelėjo išpūsdamas dūmą, tikėdamasis kad susirinkusieji gal būt žinos šiektiek apie istoriją.
-Smulkmenas papasakosiu kadanors prie taurės, o dabar laikas darbuotis!
Banshi suplojo delnais pažymėdamas susirinkimo pabaigą ir kaip ženklą visiems skirstytis.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 5 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Pen. 09 13, 2019 1:09 pm

Išklausęs Banshi atsakymą Anton liko su daugiau klausimų, tačiau matomai tam laiko nebuvo. Pats bosas užsiminė, jog galės papasakoti daugiau kadanors kitu metu ir tai pilnai patenkino rudaplaukį. Bent kol kas. Kiti taip pat pasiliko patalpoje iki pokalbio galo, o nemirtingajam paskelbus, jog laikas dirbti, vyrai ėmė skirstytis kiekvienas savo tempu. Charlie su Eadric susikooperavo ir pasuko į virtuvę, kur ėmė naršyti po šaldytuvą ir spinteles ieškodami ingridientų ir svarstydami, ką iš jų būtų galima pagaminti. Ben paliko dirbtuvių patalpą pats pirmas ir dabar buvo okupavęs vonios kambarį. Faust pabaigė savo cigaretę ir kreipėsi į Banshi.
-Kaip suprantu, susitvarkysime, papusryčiausime ir keliausime ieškoti daugiau ginklų ar jų dalių?
Vyras nusprendė iš karto išsiaiškinti dienos planą. Tuo tarpu Dawn dairėsi ir krapštė galvą giliai susimąstęs.
-Gal yra koks motociklas, kurį vėliau galėsiu pasiskolinti?
Žvilgtelėjo į bosą, mat nesitikėjo, kad kiti buvę benamiai galės jam padėti šiuo klausimu. Anton tuo tarpu nužignsniavo prie vonios kambario durų, tačiau rado jas užrakintas. Nesugalvodamas ką daugiau veikti, liko stovėti greta ir laukti savo eilės.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 5 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 55 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume