Custom Gear

3 posters

Puslapis 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Pen. 09 08, 2017 7:36 pm

Anton pasisuko į Banshi, kuris atsisveikinęs su svečiu grįžo prie "nugalėtojų" benamių komandos. Jis atrodė susidomėjęs.
-O ką tu gali pagaminti?
Paklausė benamis nužvelgdamas ginklų dalis padėtas ant stalo. Jis neturėjo vaizduotės ginklų konstravimui. Kiti penki benamiai tuo tarpu mėgavosi šilta patalpa su stogu virš galvos. Retą naktį gaudavo pasislėpti nuo lietaus, bet šį kart dar ir šiltoje švarioje vietoje. Kaip žmonės, dar ir pavalgė prie bendro stalo. Šis įvykis buvo kažkas neįtikėtino benamių gyvenime.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Pen. 09 08, 2017 9:57 pm

Banshi šyptelėjo ir priėjęs prie darbastalio išsideliojo priešais save visas dalis, kurias sunešė benamiai. Dabar parodys, kaip iš šlamšto galima padaryti šį tą naudingo.
-Kuo tu vardu? - Kreipėsi į šalia stovintį žmogų, paimdamas į rankas ginklo dalį su +1 dmg.
-Anton? Malnu, aš Banshi. - Paspaudė Antonui ranką ir kibo prie darbo.
-Jei žinai ką darai, net ir iš visiško šlamšto, galima padaryti šį tą naudingo.
Banshi susirinko iš pažiūros niekam tikusias dalis, dalį jų su metalais įmetė į lydymo krosnį, o likusias išardė iki paskutinio varžtelio. pagrindinį ginklo akcentą, nusprendė palikti toks koks yra. kardo geležtė atrodė gerai išsilaikiusi, tik reikėjo šiektiek pagalasti ir nupoliruoti. Praktiškai viskam dirbtuvėse buvo reikiama įranga, net molekulinis skaidytuvas ir visa lentyna senų knygų ir rankraščių iš jau neatmenamų laikų.
-Kol metalas išsilydys, manau spėsiu sutvarkyti kardo geležtę. - pakomentavo savo sekančius veiksmus ir ėmėsi darbo.
Su šiuo ginklu Banshi nusprendė eiti klasikiniu keliu, pagrinde rankų darbas. Po ilgos pertraukos buvo visai naudinga prisiminti pradmenis. Iš pradžių nuvalė visas rūdis nuo geležtės su metaliniu šepečiu, tada išlygino visus korozijos išgrtaužtus griovius, ir gerai išgalando ašmenis. Visą restauravimo procedūrą spėjo atlikti, kol išsilydė prieštai sumestos dalys. Meistras turėjo nemažai ruošinių įvairaus stiliaus kardo apsaugoms lieti, tad nesukdamas daug galvos išsirinko paprastesnę, bet labai efektyvią.
-Klasikiniai kardai turėdavo apsaugas rankom, kad priešininkas nenukirstų pirtštų ar visos plaštakos, kai jų ašmenys praslysdavo. - Paaiškino, kam buvo skirta dalis kurią jis ketina gaminti. Užpylė formą skystu metalu ir paliko atvėsti iki padorios temperatūros. kol dalis vėso, paruošė kardo rankeną, apipindamas ją diržu, kuris kadaise kabėjo prie kažkokio tai šaunamojo ginklo. Kai atvėso išlieta dalis, Banshi ją išsilukšteno iš formos ir kruopščiai nuvalė su į dantisto įrankį panašiu gražteliu.
Visos dalys paruoštos.
Banshi užmovė kardo apsaugą, tada rankeną, viską užtvirtino keliom plieninėm kniedėm, kurias užkalė su kūju. Baigtą ginklą padėjo ant stalo priešais save.
-Kaip ir sakiau, neįspūdingas.
Custom Gear - Page 3 4055026612_f8ab1b64a9
[skill: Master Artisan - +1 dmg pagrindinis ir 4 be stats]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Št. 09 09, 2017 1:33 pm

Benamis trumpam sutriko kai Banshi pasiteiravo jo vardo. Jis buvo pirmas žmogus, kuris iš vis kreipė dėmesio į "nenaudingąją" visuomenės dalį. O dar ir vardo paklausė ir pats prisistatė.
-An-Anton.
Išlemeno ir kukliai paspaudė vyrui ranką. Žinoma viskas buvo Banshi iniciatyva. Dabar žinojo kaip kreiptis į savo "išgelbėtoją". Kažkodėl mintyse sušvietė, jog galbūt tai nebuvo laikina malonė iš vyro. Galbūt išeitų susitarti, įsidarbinti pas jį. Galbūt.. ir gautų savo kambariuką, kuriame galėtų gyventi. Anton nebuvo išrankus. Būdamas tokioje situacijoje, kokioje buvo, neturėdamas nieko, ką galėtų pavadinti savo, jis svajojo apie kukliausius dalykus. Banshi kibo į darbus, o Anton susidomėjęs jį sekiojo ir stebėjo ką šis darė. Giliai širdyje norėjo būti naudingas. Nieko neišmanė, bet bent daiktus padavinėti galėjo. Tačiau dirbtuvių savininkas puikiai sukosi ir pats. Du kiti benamiai, kurie ilsėjosi kiek atokiau, pamatė kaip Banshi ėmėsi darbo bendraudamas su Anton. Jausdami konkurenciją nenorėjo, kad "kolega" pataptų labiausiai megiamu šeimininko. Pasikėlę iš vietų jie taip pat priėjo prie Banshi, stebėjo ką jis darė.
-Kas čia vyksta?
Paklausė vienas iš vyrų, nors aiškiai matėsi, jog Banshi kažką gamino. Likę trys benamiai tiesiog mėgavosi stogu virš galvos ir šiltu prieglobsčiu. Nekreipdami dėmesio į aplinkinius, mat suvokdami, jog viskas buvo laikina, jie saldžiai miegojo.

MISSION COMPLETE: Craft 1 item. Banshi meta [Reward dice].
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Antr. 09 12, 2017 12:44 am

Banshi prisidegė cigaretę ir su pasitenkinimu išpūtė dūmus į viršų.
-Nuo šiol aš čia gaminsiu ginklus.
Tvirtai pareiškė savo poziciją aplink susirinkusiems benamiams, kuriems turbūt buvo nei šilta nei šalta dėl tokio pobūdžio verslo, jų rajone, vistiek blogiau būti jau nelabai gali. Bent jau kolkas. Prisitraukė arčiau peleninę ir nukratė pelenus.
-Man reikia pastovaus dalių tiekimo. Kaip matot, net ir iš pažiūros bevertis šlamštas, gali virsti į šį tą naudingo. - Pasiemė kardą į vieną ranką, kol kalbėjo, ir primerkęs akį patikrino ar tikrai lygiai gavosi.
-O jei viskas gerai klosis, kaikuriems pasiūlysiu ir pastovų darbą. - žvilgtelėjo prima į Anton, kuris atrodė labiausiai susidomėjęs, o tada nužvelgė ir likusius. Žmonėms kurie velniai žino kiek laiko gyveno gatvėje, kažkoks pastovus uždarbis galėjo būti kaip išsigelbėjimas, o kaip tik šiuo metu Banshi tai ir siūlė.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Antr. 09 12, 2017 12:44 am

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Reward' :
Custom Gear - Page 3 Reward17
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Pen. 09 15, 2017 10:04 pm

Iš šlamšto gaminti ginklus atrodė nesuvokiama. Bent tokiems siauro požiūrio visuomenės šiukšlėms. Bet vienas iš jų šypsojosi. Pagaliau gyvenimas jam suteikė šansą judėti į priekį, kažko pasiekti. Jis nutaikė viltingą žvilgsnį į Banshi.
-Jeigu tik suteiksi galimybę, būsiu ištikimas darbuotojas. O galbūt gyvenimas mane apdovanos, būčiau tavo mokinys!
Suvokdamas, kad truputi peržengė ribą vaikinas nutilo. Kiti du benamiai žvelgė į Anton su ironiškomis šypsenėlėmis veiduose. Vaikinui už nugaros jie kikeno.
-Na ir prisikalbėjo. Viskas vis tiek priklauso nuo to, kiek tu naudingas.
-O naudingas būsi nešdamas ginklų dalis.
Abu benamiai taip pat nenorėjo prarasti galimybės dar kartą praleisti naktį po pastoge. Tad ir pastovus darbas jiems atrodė labai viliojantis pasiūlymas. Vis gi tai reiškė geresnes gyvenimo sąlygas. Gaila likę trys vyrai miegojo ir negirdėjo viso pokalbio.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Pir. 10 09, 2017 12:00 am

Banshi užsitraukė dūmą ir gudriai šyptelėjo, bet net nekėtino drausminti besišaipančių benamių.
-Gyvenimas savaime niekam nieko neduoda, aš taip pat. Jei padėsit man, aš padėsiu jums, viskas labai paprasta.
Dėl Anton noro mokintis amato nemirtingasis daugiau nieko nesakė, laikas parodys ar verta jį apmokyti.
-Gerai smagu su jumis šnekėti, bet esu nusivaręs nuo kojų. Už tų durų prie motociklo yra keli čiūžiniai, galit juos pasiimt.
Banshi baigė rūkyti ir užgesinęs cigaretę nuėjo į savo kambarį. Galva buvo sunki, vos prigludus prie pagalvės Banshi pasijuto lyg smingantis į begalybę, fizinis darbas vargina... po minutėlės užmigo.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Pir. 10 09, 2017 4:10 pm

Benamių ilgai tikinti nereikėjo. Visi, kas dar nemiegojo, nukulniavo į šeimininko nurodytą vietą ir pasigriebė po čiužinį. Tik nė vienas neketino miegoti lauke, tad susitempė viską į vidų ir tiesiog kas kur rado vietos, ten ir išsitiesė. Iš ryto Banshi pažadino maisto kvapas. Pasirodo išsimiegojusi kompanija jau spėjo patikrinti dirbtuvių šaldytuvo turinį, o kurie ingridientai tiko, tuos ir išsiėmė gaminimui. Tiesa, atrodė, jog visi darbavosi. Vienas nuvalė stalą, kitas sunešiojo suolus ir kėdes, ką rado atsisėsti. Du dėliojo indus ant stalo, o likusieji rūpinosi maistu. Žinoma, tai nebuvo kulinarinis šedevras, tačiau valgoma. Benamiai nebuvo išrankūs.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Antr. 11 14, 2017 12:04 am

Banshi senokai nejautė gaminamo maisto kvapo vos tik atsikėlęs, pastaruosius kelis dešimtmečiu praleido gyvendamas vienas, o ir pusryčiai tapo gan retas malonumas, tad šį kartą buvo visai malonu prabusti su tokiu nostalgišku jausmu. Paprastai Banshi miega gan trumpai 3-4 valandas per parą ir tas stegiasi paskirstyti bent jau į du kartus, bet dabar smigo geroms 8 iš karto, tad jautėsi kaip koks meškinas po žiemos miego, sunkus ir lėtas. Tuo tarpu svečiai buvo darbingi iš pačio ryto, Banshi to nesitikėjo.
-Pilni energijos iš pačio ryto. - pagyrė benamius eidamas per dirbtuves link didelės knygų lentynos. Tokios kolekcijos, kaip pas Banshi niekur nerasi, kaikurios knygos gal net senesnės nei pats nemirtingasis, ar bent jau jų turinys, nemaža dalis jų buvo perspauzdintos kelis kartus, o su šiuolaikinėm technologijom, išsaugoti tekstą ant trapių lapų tapo vieni juokai. Visos knygos iki vienos buvo vienaip ar kitaip susijusios su Banshi mėgiamu amatu. Nuo paprasčiausių kalvystės technikų ir medžio apdirbimo iki teoretinių elementų modeliavimo ir juodosios magijos. Reikia kuo greičiau pradėti prekybą, bet tam reikės prisiminti, kelias senokai primirštas technikas. Banshi pasiemė kelias knygas ir nusinešė ant savo darbo stalo. Jos buvo visiškai mokslinio pobūdžio, apie medžiagų atsparumą, lydinių savybes ir molekulinę fiziką. Atsivertė visas tris knygas ir pradėjo kažką rašinėti ant blanknoto, po minutėlės, suglamžė jį ir išmetė, tai pasikartojo dar kelis kartus, kol svečiai pusryčiavo, galiausiai meistro veide šmėstelėjo šypsena. Tai ką prirašė suvedė į kompą simuliacijai, rezultatas 97%, po kelių mažyčių korekcijų rezultatą išgrynino iki 99,99%, o tai jau buvo priimtina.
-Guys! - šūktelėjo Banshi benamiams jo dirbtuvėse. - Man reikės daugiau dalių, žymiai daugiau, ir už tai galit gauti pastovų stogą virš galvos.
Greitai, bet dailyraščiu ant lapelio surašė nedidelį skelbimą.
"Ieškomi Scavengeriai.

Penki kurie pristatys daugiausiai kovinės technikos dalių,
gaus pastovią gyvenamąją vietą, sveikatos draudimą, sočią vakarienę
ir žinoma atlyginimą tiesiogiai proporcingą atliktam darbui.
Tiems kuriems nepavyks patekti į penketą, taip pat bus atlyginta.
Dalis pristatyti tiesiogiai Banshi, į Custom Gear iki rytojaus vakaro.

Custom Gear savininkas
Banshi."


Išėjęs pakabino skelbimą ant garažo vartų.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Tr. 11 15, 2017 11:09 pm

Kai Banshi atsikėlė, benamiai jau sedėjo prie stalo ir ruošėsi valgyti. Vyras galėjo pastebėti, kad prie stalo buvo paruoštos septynios vietos, o tik šešios vietos užimtos.
-Pusryčiausi, bose?
Pasiteiravo vyresnis vyras. Jo balsas buvo labai žemas ir sodrus. Bet Banshi nuėjo prie knygų, tad truktelėję pečiais svečiai pradėjo valgyti. Patys gi ir pasigamino. O energijos dienai reikėjo. Prie stalo buvo gan tylu, juk visi buvo nepažįstami, o kai kurie net turėję konfliktų dėl teritorijos. Dabar visi ramiai sedėjo prie to paties stalo ir vaišinosi komandinio darbo vaisiais. Jausmas tikrai buvo kitoks, negu jie buvo pratę. Netrukus pasirodė Banshi su kreiva šypsenėle veide. Benamiai išklausė vyro kalbos ir sužiuro į skelbimą. Didelėmis akimis sekė kiekvieną išspauzdintą žodį. "Penki" tik tiek galėjo gauti pastovų darbą ir pastogę. Tuo pat metu šeši svečiavosi dirbtuvėse. Vienas iš vyrų staiga išbėgo pro duris laukan. Bėgo taip greitai, lyg nuo to priklausytų jo gyvybė. Du atsisėdo pabaigti pusryčių, norėjo išnaudoti visas galimybes. Dar du vyrai pasiėmė po miegmaišį, kuriuos naudojo nakvynei ir lėkštę su maistu. Apsirūpinę resursais ir nieko nepasakę išėjo iš dirbtuvių. Vienintelis Anton neskubėjo. Jis priėjo prie Banshi ir susidomėjusiu žvilgsniu užklausė paskutiniu metu taip rūpimo klausimo.
-Jeigu atnešiu dalių, gal galėsiu paskaityti vieną iš tų knygų?
Vaikino klausimą girdėjo ir kiti. Vienas benamis suprunkštė sedėdamas prie stalo ir godžiai kimšdamas maistą. Vos nepaspringo iš juoko.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Kv. 11 16, 2017 1:14 am

Banshi žvilgtelėjo į Anton, kuris vis rodė susidomėjimą šiuo amatu.
-Jei pateksi į penketą, laisvu laiku galėsi skaityt kiek nori.
Tai pasakęs Banshi akies kraštu žvilgtelėjo į nusijuokusį benamį.
-Jei turėsi potencialo, kas žino, gal priimsiu ir į mokinius.
Suteikęs Anton vilčių, nemirtingasis nusisuko ir pakėlė nuo stalo dar vakar pagamintą kardą. Persimetė jį už nugaros ir nuėjo tiesiai prie motociklo, tyliai miegančio prie garažo sienos. Gan tradiciškai atrodantis metalo žirgas, miegojo giliu miegu trukusiu ilgiau nei penkis dešimtmečius, bet vos Banshi prisilietė prie jo, šis iš karto prabudo ir užriaumojo, lyg dar vakar būtų lakstęs Neo Kobe gatvėmis.
Banshi apžergė motociklą ir kelis kartus pasukęs gazo rankeną užkęlę apsukas, sukeldamas labai daug triukšmo uždaroje ir gan mažoje patalpoje. Savotiškas ženklas likusiems, kad bosas ruošiasi išvažiuoti ir pats laikas neždintis. Banshi spustelėjęs mygtuką ant motociklo panelės, atidarė garažo vartus, ir kai visi pasišalino, dar užlaužė akseleratorių ir dideliu greičiu išlėkė iš Custom Gear.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Kv. 11 16, 2017 9:13 pm

Anton labai apsidžiaugė po Banshi žodžių. Akyse įsižiebė ugnelė, o pats vaikinas atrodė, jog įgavo vilties. Bet Banshi jau ruošėsi keliauti, tad vaikinas liko stebėti jo beišeinančio. Šeimininkui palikus dirbtuves, susijuokęs benamis kaip tik pabaigė savo porciją.
-Tu žinai, kad jis tave tiesiog mulkina. Priims į mokinius? Nejuokink! Tu net nepapulsi į penketuką, pažiūrėk.
Vyro žodžiai nebuvo visiškai tušti. Abu benamiai žvilgtelėjo pro langą, o ten - tuščia. Senai skelbimą perskaitę vietiniai benamiai jau senai buvo išsiskirstę ieškoti reikiamų dalių. Anton suprato, ką vyras turėjo omenyje, bet tai nereiškė, jog dėl to turėjo pasiduoti. Užsibrėžė tikslo ir jį pasieks. Tvirtu žvilgsniu pažiūrėjo į pašnekovą ir pareiškė.
-Pamatysi, aš paliksiu gatves ir pradėsiu prasmingą gyvenimą!
Po tų žodžių jis išėjo iš dirbtuvių nepabaigęs savo pusryčių porcijos. Po dar kelių minučių dirbtuvėse nieko nebebuvo.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Kv. 07 19, 2018 8:54 pm

Banshi grįžo į dirbtuves jau vakarėjant, tad aplink jau trynėsi keli benamiai. Spustelėjęs mygtuką atsidarė garažo vartus ir dusliai urzgiantis motociklas ramiai įvažiavo vidun. Vartai užsidarė vos savininkas pateko vidun. Kol neprasidėjo visas chaosas dėl diena prieš paskelbto konkurso, Banshi turėjo susitvarkyti savo kraupią išvaizdą. Eidamas pro dirbtuves padėjo nupirktą ginklą ant darbastalio, vėliau teks jį demontuoti. Nusivilko sugadintus marškinius ir išmetį juos į šiukšlių dėžę, kelnes taip pat, kovoti su kraujo dėmėm, nebuvo jokio noro... Žaizdos krutinėje pėdsakai praktiškai dingo, liko tik neryškus randas, kuris prisidėjo prie begalės kitų, vagojančių nemirtingojo kūną. Jau senokai Banshi neteko atlikti pilnos regeneracijos, tad visą kūna puošė įvairaus dydžio ir formų randai.
Pasileidęs karštą vandenį duše, ilgai šveitė nuo savęs sukrešėjusį kraują, kol pavyko viską nusiplauti. Vos išėjęs iš dušo prisidegė cigaretę, įtraukė kelis dūmus ir tik tada pasiemė rankšluostį. Persirengė. Žvilgtelėjo į laikrodį, jau šiektiek vėluoja pasitikti savo naujos komandos, tad daugiau nedelsdamas, išėjo iš dirbtuvių įvertinti to ką sugebėjo rasti vietiniai.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Kv. 07 19, 2018 9:56 pm

Užėjęs į savo dirbtuvių vidų Banshi kažkuriuo metu greičiausiai užsuko ir į patalpą, kurioje buvo apsistoję benamiai. Jų daiktų nebeliko, kaip ir gulto, kuris priklausė namo savininkui. Nepaisant to, gatvėje jau rinkosi benamiai. Anton taip pat šį kartą pasirodė anksti. Jo veidą puošė plati šypsena, o purvinose rankose jis laikė nudėvėtą išsipūtusį krepšiuką. Iš pažiūros tik šeši benamiai kažką su savimi turėjo. Visi kiti laikėsi kiek atokiau nuo pastato įėjimo, lyg nedrįstų artintis. Vien jų žvilgsniai meldė išmaldos ir pasigailėjimo. Šį kartą susirinko tik dešimt benamių. Vienas iš jų pabeldė į dirbtuvių duris.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Kv. 07 19, 2018 10:17 pm

Banshi žinoma dingusio gulto nepastebėjo, ne tas galvoj, užtat vakare lauks siurprizas... Einan link durų shopo šeimininkas išgirdo beldimą, ir pačiu laiku. Pravėręs duris pamatė apie 10 veidų, kurie panašu kad šį bei tą sugebėjo atkasti, likę lūkuriavo kiek atokiau. Jų žvilgsniai nemirtingojo visiškai nejaudino, jis greičiau mirs nei duos išmaldos už nieką, o tie kas pažysta Banshi žino, kad mirtis jam artimiausiu metu tikrai negresia.
-Šiektiek daugiau jūsų nei tikėjausi. - šyptelėjo Banshi. - užeikit.
Pravėrė duris ir pradėjo įleidinėti visus kurie  sugebėjo rasti kažką naudingo. Tie kurie atėjo tuščiomis sulaukė tik tuščio nemirtingojo žvilgsnio, lyg jie net neegzistuotų.  Anton atrodė ypatingai patenkintas savim, dėl jo Banshi abejonių neturėjo, jau ankščiau matėsi potencialo liepsna akyse. Jų buvo 6. Kai visi suėjo vidun, Banshi uždarė duris, kad pašaliniai nematytų ir negirdėtų kas vyksta viduje. Nusivedė visus benamius prie didelio stalo, kuris buvo apšviestas viena silpna kabančia lempute. Visi sustojo aplink jį, įskaitant ir Banshi.
-OK, kaip ir buvo parašyta skelbime, penki iš jūsų gaus pastovų darbą Custom Gear dirbtuvėse. Toli gražu ne svajonių darbas, bet manau sutiksit, kad geriau nei gatvė.
Šyptelėjo, nors žinojo, kad vienam iš jų teks likti už durų.
-Taigi, parodykit, ką galima rasti tamsiose Neo Kobe gatvėse.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Kv. 07 19, 2018 11:33 pm

Šeši išrinktieji gavo galimybę ir vėl pabūvoti po pastoge. Kai kam tai buvo pirma proga, buvo ir tokių, kurie dirbtuvėse jau lankėsi kartą. Likusiems keturiems deja buvo negailestingai užtrenktos durys prieš pat nosis. Jie pasiliko šalti tamsiose Neo Kobe gatvėse. Tuo tarpu šešetukas paklusniai nusekė pastato savininką iki didelio stalo ir ėmė ant jo krauti surastus lobius. Anton atrodė ypatingai pasitikintis savimi. Greitai apsidairęs į kolegų turtą, atskleidė ir savąjį ištraukęs iš apdriskusio krepšiuko gan geros būklės gauntletą. Ant jo buvo vos keli įbrėžimai. Benamis B ant stalo padėjo nedideliam peiliukui priklausiusią rankeną. Ji buvo purvina ir nubrozdinta. Benamis C pademonstravo nedidelį kirvuką. Jo rankena buvo aiškiai pakeista į moderniau atrodančio dizaino. Benamis D ištraukė revolverio cilindrą ir dviejų skirtingų šaunamųjų ginklų apkabas. Vienoje vis dar buvo likusi paskutinė neiššauta kulka. Benamis E apvertė skylėtą maišelį iš kurio iškrito snaiperio ginklo vamzdis ir scope (optinis taikiklis). Benamis F iš kišenės išsitraukė apibraižytus durklo ašmenis ir taip pat padėjo juos ant stalo, kad Banshi galėtų geriau viską apžiūrėti.

Gauntletas +2 DMG
Peilio rankena (komponentas)
Kirvis +1 DMG
Revolverio cilindras ir dvi šaunamųjų ginklų apkabos (trys komponentai)
Snaiperio ginklo vamzdis ir scope (optinis taikiklis) (du komponentai)
Durklo ašmenys (komponentas)
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Pir. 07 23, 2018 11:41 pm

Banshi kantriai palaukė, kol visi iškols tai ką rado amžinai lietaus merkiamose Neo Kobe gatvėse. Na bent jau tikėjosi, kad visi šie daiktai iš gatvės ir niekas dėl jų pernelyg nenukentėjo. Iš šešeto, keturi asmenys pasiekė Nemirtingojo lūkesčius, o vienas net pranoko. Žinoma tai buvo Anton, dar lauke matėsi jo pasitikėjimas savimi.
Inventoriaus inspekcija vyko gan trumpai, iš visko kas buvo padėta ant stalo, Banshi pakėlė tik scope, kuris buvo gan prastos būklės, dužęs vienas lęšis, nulaužyti tvirtinimai, bet užtai šovė nebloga idėja ginklui, kurią Banshi greitai užsirašė sau į susisiekimo prietaisą, kad nepamirštų.
-ok. - tardamas padėjo scope ant stalo. - Esat 6, bet galiu priimti tik 5, bet...
Banshi išsitaukė eilinę cigaretę ir prisidegė.
-iš to ką matau, Lieka dirbti Anton, ir jūs trys. - pirštu parodė į vienas šalia kito stovinčius C D ir E benamius. Liko tik du ir abiejų laukė panašus likimas, nei vienas iš jų, nebuvo vertas Scavengerio vardo, bent jau ne su tokiu lootu. Bet Banshi buvo prisižadėjęs priimti penkis, tad nusprendė išbandyti B ir F benamius.
-Kadangi abu atnešėt tik po vieną, nefunkcionuojančią dalį, duosiu jums šansą, parodyti savo geriausias savybes - Banshi šyptelėjo išpūsdamas debesį. Nuo stalo paėmė B ir F benamių atneštas dalis ir padalino kas kam priklauso. - tas kuris man atneš ašmenis ir rankeną, galės vadinti save scavengeriu.
Nemirtingasis žengė tik žingsnį atgal, kad spėtų išskirti B ir F benamius, jei šie nuspręs vienas kitam gerklę pišplėšti.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Antr. 07 24, 2018 8:16 pm

Visi benamiai ištempę ausis klausėsi Banshi kalbos. Jam pranešus užtikrintas vietas darbui ir gyvenamajai vietai, net keturi veidai nušvyto. Anton, žinoma, tikėjosi, kad jis pateks, tačiau darbdavys net jo vardą atsiminė! Lyg tai būtų didelė garbė. Bet tai nebuvo viskas. Jis atsiminė ir pažadėtą galimybę prisiliesti prie dirbtuvių bibliotekos turinio.

Anton buvo vidutinio amžiaus vyras, rudų apšepusių, nežinia kiek laiko nekirptų ir netvarkytų plaukų. Ir barzdelę turėjo nemažą, bet nutriušusią. Vilkėjo jis tik purviną tamsiai mėlyną maikę, praplyšusias kelnes ir ploną striukytę, taip pat praplyšusią, praleidžiančią šaltį. Jo nutrinti batai jau nuo seno turėjo ne vieną skylę ir išplyšimą. Kūnas aiškiai rodė, kad benamiui buvo tekę nemažai pabadauti gyvenime. Neturėjo vieno priekinio danties. Ūgiu jis buvo vos žemesnis už Banshi.

Liko viena vieta ir du kandidatai. Kažkodėl benamiai tikėjosi, kad šeimininkas tiesiog išsirinks vieną, o kitą išsiųs laukan. O fantazijose - abu gavo vietas dirbtuvėse, į kurias vyras vis dėl to priėmė visus šešis darbininkus. Bet realybė nebuvo tokia saldi. Du vyrai labai netikėtai buvo pastatyti į itin nemalonią situaciją. Jie abu norėjo vietos Banshi dirbtuvėse, bet tik vienas ją galėjo gauti. Negana to, abiems reikėjo kažkokiu būdu gauti priešininko laikomą komponentą. Kambaryje kilo didelė įtampa. Niekas nesirįžo pratarti žodžio. Prasidėjo žvilgsnių kova tarp konkurentų. Abu vyrai atidžiai nužvelgė vienas kitą, jų laikomus komponentus, ėmė svarstyti apie įvairias galimybes. Vyrų žvilgsniuose matėsi ryžtas, tačiau tuo pačiu ir abejonės šešėliai. B suspaudė kumščius, bet iš vietos nepasijudino. Tiesiog nenuleido akių nuo priešininko. Benamiai stebėtojai karts nuo karto žvilgtelėdavo į Banshi ir vienas į kitą. Niekas nedrįso įsikišti. Tylusis karas tęsėsi gerą pusvalandį, kol F pagaliau prakalbo pirmasis.
-Užleisiu tau vietą, jeigu atiduosi man visus savo daiktus. Tau jų vis tiek nebereikės.
B vyro akis išsiplėtė po netikėto pasiūlymo. Tačiau nebuvo taip paprasta išsiskirti su savo nuosavybe. Ypač kai tik visai nesenai pasirūpino sau gultą - didelis patogumas gyvenant gatvėje! Benamis paniro į apmąstymus, kurie užtruko dar dešimt minučių. Per jas vyras šiaip ne taip sugebėjo apsispręsti.
-Deal. Visi mano daiktai už tai, ką turi rankoje.
Išvengęs smurto galimybės, F nežymiai atsiduso ir priėjęs atidavė savo komponentą priešininkui. Į jo laikomą nė nepažvelgė. Vyrai trumpam susišnabždėjo. B pasakė kur buvo paslėpęs savo turtą. F linktelėjo ir atsisuko į Banshi.
-Kaip ir viskas nutarta. Man jau išeiti?
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Antr. 07 24, 2018 9:42 pm

Banshi ramiai stebėjo nebylią kovą, momentais atrodė, kad kuris nors neatlaikys įtampos ir puls kaip žvėris ant kito. Patalpa jau skendo dūmuose, mat Nemirtingasis traukė cigaretes vieną po kitos, net pats to nejausdamas, kol galiausiai vienas iš benamių prabilo. Sveikas protas šiandien trimfuoja. Banshi priėjęs paėmė iš benamio B, abu komponentus ir pradėjo lėtai ploti.
-Liekat abu. Savo galva sprendžiančių reikalus, o ne kumščiais, šiais laikais mažai, sveikinu, dėl papildomos vietos ką nors sugalvosim.
Banshi šyptelėjo, nužiūrėdamas visus vargingai atrodančius, naujos komandos narius.
-Iš jūsų tikiuosi, kad būsit komanda, o ne konkurentai. Stenkitės nesivelt į bereikalingus konfliktus, tai kenkia verslui. Ir svarbiausia... dušas. Reguliariai.
Pabagą Banshi ypač pabrėžė su nedidele šypsena veide, jam tai atrodė kiek juokinga, bet senų įpročių gali būti sunku atsikratyti kaikuriems.
-Ok, čia kiekvienam po nedidelį bonusą už pristatytas dalis šiandien. - banshi padalino po 10 orbų visiems šešiems scanvegeriams [būtų gerai įsivaizduojami, bet gali būt ir tikri :D] - nepragerkit, o apsirenkit kaip žmonės.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Tr. 07 25, 2018 11:20 pm

Banshi prakalbus, visi banamiai sustingo ir atsisuko į jį. Buvo ganėtinai nemažas šokas sužinoti, jog visi šeši gaus darbą ir pastogę. Taip šokiruoti, kad kelias minutes sulagino prieš išleisdami džiaugsmingus šūkius. Žinoma, vyrai išklausė šeimininko iki galo. Jam paminėjus, kad benamiai buvo komanda, šešetukas susižvalgė vieni į kitus. Vienų žvilgsniai buvo skeptiški, kiti pozityvūs. Pradingus konkurencijai ir bendrauti pasidarė lengviau. Bet tai nebuvo viskas. Banshi dar ir išdalino kiekvienam benamiui po sumelę pinigų. 10 orb'ų benamiams buvo dideli pinigai. Žodžiais, linktelėjimais ar šypsenomis, visi savais būdais padėkojo už atlygį. Po dviejų minučių:
-O tai kur dušas?
Garsiai visų užklausė vyras. Šalia stovėjęs benamis apsidairė ir ėmė žingsniuoti kažkokių durelių link.
-Reikia tiesiog eiti ir išsiaiškinti.
Paskutinį išbandymą įveikę benamiai B ir F dar kurį laiką stovėjo akistatoje.
-Na, kad jau ir tave priėmė, savo daiktus pasilieku.
Šyptelėjo B. F išleido gilų atodūsį ir truktelėjo pečiais. Anton tuo tarpu niekur nenuėjo. Jis norėjo dar kartą padėkoti juodaplaukiui už suteiktą galimybę. Abiejomis rankomis suėmė Banshi plaštaką.
-Dėkoju tau už viską. Tikrai nenuvilsiu! Tokia galimybė gali atsirasti tik kartą gyvenime.
Purtė vyro ranką.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Kv. 07 26, 2018 8:36 pm

Banshi toks geras ne dėl to, kad jis geras, anaip tol, naujieji gyventojai net nenutuokia, koks jis gali būti supykęs, o šis orbų gestas buvo vien tik dėl įvaizdžio. Žmonės su kuriais gyvens Banshi turi atrodyt padoriai ir neskleisti nemalonaus kvapo, visiškai minimalūs reikalavimai, bet vistik reikalavimai. Į ex benamių dėkojimus labai daug nereagavo, tik nežymiai šypsojosi ir karts nuo karto linktelėjo galva, kad tik jie nusiramintų greičiau ir eitų dirbti... galiausiai baigėsi visi džiūgavimai ir iškilo pirmas logiškas klausimas.
-taip, dušas ir tuoletas, ten - pirštu parodė į siauras duris, dirbtuvių gale... bet naujakuriai patys pradėjo tyrinėti savo naujus namus.
Likęs vienas galiausiai ir Anton pradėjo dėkoti Nemirtingajam už atseit suteiktą progą. Banshi tik atsiduso ir tarė.
-Tik neperdek su tokiu entuziazmu ir viskas bus ok. Bėje kaip ir žadėjau, gali naudotis biblioteka kiek tik nori, tik padėk knygas į vietą... - Banshi apsisuko ir pradėjo eiti. - einam parodysiu kur gyvensit.
Banshi sukvietė visus ir mostelėjo ranka, kad visi sektų iš paskos į garažą.
Garaže buvo nedidelės kopetėlės vedančios į kažkada buvusį sandelį, kuriame vietos laisvai užtenka trims dviaukštėm lovoms, stalui ir kelioms spintelėms. Dėje dabar viduje stovėjo į krūvą sukrautos dėžės, apšviestos viena vos šviečiančia lempute, vis mirksinčia nuo elektros stygiaus, senas generatorius sunkiai tvarkėsi vos su keliais šviesos šaltiniai. kempe gulėjo keli kibirai, šluotos, motociklo padangos ir panašūs niekai. ant vienos iš sienų palei lubas ėjo siauras langas, įleidžiantis šiektiek rytinės šviesos, tais retais atvejai kai Neo Kobe pragiedrėja.
-Reikės šiektiek apsitvarkyti, išmesti visą chlamą, Kolkas miegui tik seni čiužiniai, o vėliau suorganizuosiu dviaukštes lovas ir kelis baldus. Iki tol vienam teks miegoti dirbtuvėse. - padarė nedidelę pauzę, kol prisidegė cigaretę. - patys išsiaiškinkit kuris.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Kv. 07 26, 2018 10:14 pm

Nors Banshi atsakymas nenuskambėjo labai draugiškai, vyras kalbėjo labiau dalykiškai, bet Anton to visiškai nesureikšmino. Kaip jis ir minėjo, jis tiesiog džiaugėsi suteikta galimybe ir ketino ją išnaudoti. Netrukus vėl visa grupė benamių buvo sukviesti į krūvą. Šį kartą šeimininkas norėjo jiems parodyti vietą, kurioje jie nuo šiol gyvens. Sandėliukas neatrodė labai žavingai, tačiau net viešajame tualete buvo griau miegoti, negu atviroje gatvėje, po lietumi, tad niekas nesiskundė. Ben (benamis B) prisiminė, jog vieno gulto Banshi dirbtuvėse trūko ne šiaip sau. Jis buvo jį nuvogęs prieš iškeliaudamas ieškoti ginklų komponentų, nes nesitikėjo dar čia sugrįžti. Kai tik formalioji dalis pasibaigė ir visi gavo progą skirstytis, Ben pasinaudojo proga ir atsiskyręs nuo minios išėjo laukan pasiimti savo paslėptų daiktų. Tuo pačiu ketino sugražinti ir gultą. Prie dušo durų susidarė šiokia tokia eilutė. Visi benamiai troško kuo greičiau susitvarkyti kaip šeimininkas ir liepė. Bet ne dėl to, kad buvo paliepti tą padaryti, o dėl to, kad jau ilgą laiką apie tai svajojo. Anton matė, kad procesas užtruks, tad priėjo prie knygų lentynų ir smalsiomis akimis ėmė nužiūrinėti jas. Iš pavadinimų nesuprato, kur aprašomi sudėtingesni dalykai, o kur pagrindai, todėl pasiėmė patraukliausiai atrodžiusią knygą ir įsitaisęs ramiai ant grindų, kambario kampe ėmė skaityti. Niekas dar nebandė išrinkti vyro, kuris vienas miegos dirbtuvėse. Tačiau buvo tokių, kurie nenorėjo, kad ši galimybė atitektų labiausiai iniciatyvą rodžiusiam kolegai.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Kv. 07 26, 2018 10:42 pm

Daug maž aprodęs gyvenamąjį plotą Banshi pagaliau galėjo atsikvėpti ir užsiimti savais reikalais, tai yra sutvarkyti tai, ką sunešė jam buvę benamiai. Nemirtingasis svarstė, kad gal reikėtų bent jų vardus sužinot, bet kita vertus, bus geriau tai padaryti, kai visi atrodys padoriau. Taigi, kol visi buvo užsieme savais reikalais, Banshi susirinko ginklus ir jų dalis ir nusinešė prie savo darbo stalo. Apšvietimas buvo tragiškas, dėl dingusios elektros Neo Kobe, bet šiuo metu nebuvo kur dėtis.
Pirma pasiemė ginklą, kurį nusipirko iš Plato's Cavern. Pasidėjo priešais save ant stalo ir užsitraukė cigaretę. Ginklas niekuo perdaug neišsiskiriantis, rankinis šaunamasis ginklas glock 14, pusiau automatinis, gan neblogas dizainas ir tikrai lengvas. Šį kartą ginklas virs atsarginėm dalim. Banshi neskubėdamas pradėjo ardyti šautuvą. Ištraukė apkabą, pakartotinai užtaisė, kad įsitikintų, jog ginkle neliko užtaiso. Suėmė ginklo sliderį delnu, nežymiai sutmtelėjo lyg užtaisydamas, tuo pat metu nuimdamas sliderio užraktą. Viršutinė ginklo dalis lengvai nusiemė. Nemirtingasis nukratė pelenus į peleninę ir tęsė. Liko tik išimti spyruoklę ir išsukti korpusą laikančius varžtus. po kelių minučių iš ginklo liko tik detalės. Atidžiai apžiūrėjęs atrinko tas detales kurios turėjo daugiausiai potencialo, virsti į šį tą geresnio.

[skill: Master Artisan išskaldo šautuvą +3 dmg]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Kv. 07 26, 2018 10:42 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Game' :
Custom Gear - Page 3 Scisso10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Pen. 07 27, 2018 8:21 pm

Trijų benamių eilė prie dušo durų ėmė rimtai nuobodžiauti kai pirmasis ten įėjęs benamis C užtruko jau gerą valandą ir dar nerodė ženklų, jog ketintų greitu metu išeiti. Iš pradžių vyrai ėmė skūstis, tada tuksenti į duris, o vėliau ir šūkauti.
-Ei! Greičiau, mes jau pusę dienos čia laukiam!
Kampe sėdėjęs Anton pakėlė žvilgsnį nuo knygos į nepatenkintų kolegų keliamą triukšmą, bet nieko nesakė. Visa situacija jam kėlė šypseną. Ypač kadangi pats niekur neskubėjo. Tiek pragyvenęs be dušo galėjo pakentėti kelias valandas, dieną ar savaitę. Juk kadanors vis tiek gaus galimybę.
Po valandėlės į dirbtuves sugrįžo Ben. Jis pabandė prasėlinti nepastebėtas. Kadangi Anton grįžo prie knygos skaitymo, o kiti buvo per daug įsiutę, kad atkreiptų į jį dėmesį, vyras nusėlino iki sandėliuko ir pagaliau ten nušveitė šlapią gultą. Atsiduso.
-Jeigu būčiau žinojęs, kad taip bus. Nebučiau jo net ėmęs.
Vyras nusikeikė, mat jo pasirinkimas sukėlė jam daug problemų.
Kol benamiai pratinosi prie savo naujos aplinkos, niekas nelindo Banshi į akis.

Iš išardyto ginklo Banshi gavo keturis komponentus su +3 DMG stat.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 3 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume