Custom Gear

3 posters

Puslapis 45 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Št. 07 28, 2018 12:46 am

Banshi išardęs ir išrūšiavęs naudingas ginklo dalis atsilošė savo krėsle, kaip tik tuo momentu kai gryžo Ben (tuo momentu jis vis dar nežinojo jo vardo). Pro Banshi ganėtinai sunku prasmukti nepastebėtam, per daugybę metų jis turėjo išsiugdęs savybę visada stebėti savo periferiją, tai jis darė nesamoningai, lyg mechaninis refleksas fiksuoti kiekvieną judesį. Žmogus akivaizdžiai nenorėjo, kad jį kas pastebėtų su manta ir čiužiniu, kas atrodė gan įtartinai. Bet nemirtingasis perdaug to nesureikšmino, gal net buvo patenkintas, mat dabar visi tuės po savo gultą, ant kurio galės kiek patogiau išsimiegoti. Banshi net nenutuokė, kad tai buvo čiužinys iš jo namų.
Banshi užgesino cigaretę į jau beveik perpildytą peleninę ir atidėjo išardytą ginklą į lentyną. Šine girdėjosi nepatenkinti vyrai, besiskundžiantys dėl kolegos užstrigusio duše, kaip ir Anton, Banshi tai kėlė šypseną, velniai žino kada jie paskutinį kartą prausėsi, tad nenuostabu, kad paprastas susitvarkymas trunka tiek ilgai. Garantuotai likusieji užtruks ne ką trumpiau. Nuo komentarų susilaikė ir leido jiems patiems išsiaiškinti kas ir kaip. Prisidegė cigaretę ir pasiemė Anton atneštą gauntletą. Prie blankios šviesos jis atrodė labai mažai naudotas, vos keli įbrėžimai ir net nepanašu, kad jie būtų kovos pėdsakai. Banshi pasirodė keista, kad apynaujis ginklas atsirado Anton rankose. Žvilgtelėjo į vyrą vartantį vieną iš knygų ir negarsiai pakvietė jį vardu.
-Anton, gali ateit? - mostelėjo ranka ragindamas jį prieiti arčiau.
-Kaip tau pavyko rasti jį tokios geros būklės? - susidomėjęs ir gal kiek susirūpinęs dėl ginklo kilmės, paklausė ūgiu mažai nusileidžiantį, net nemirtingajam, vyrą.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Sk. 07 29, 2018 3:24 pm

Pratupėjęs vonioje geras dvi valandas, C pagaliau išėjo laukan atrodydamas tiesiog neatpažįstamai. Jo šviesūs, nors ir kreivokai, bet apkirpti plaukai jau senai taip neblizgėjo. Nusiskutęs barzdą ir ūsus jis atrodė gal 10 metų jaunesnis, negu anksčiau. Bet jo švarų it naują kūną vis dar dengė skarmalai. Nepaisant to, vaikinas buvo baisiai laimingas ir vos pamatydavo veidrodį, būtinai į jį pasižiūrėdavo. Likę benamiai, pamatę šią transformaciją abstulbo. C išėjus, į vonios kambarį iš karto įbėgo D.
Benamiui B reikėjo šiek tiek atsipūsti, tad jis uždribo ant vieno geresnių gultų, mat jo turimas buvo šlapias, ir nusprendė pamiegoti. Būdamas sandėliuke jis išvengė kolegų keliamo triukšmo.
Anton iš karto sureagavo į Banshi kvietimą. Pakėlęs žvilgsnį nuo knygos jis ėmė dairytis ką galėtų panaudoti kaip skirtuką, kad vėliau galėtų lengvai surasti vietą, kurioje baigė skaityti. Arčiausiai pavyko rasti tik seną metalinę liniuotę. Kadangi tuo metu ja niekas nesinaudojo, ar bent taip atrodė, vyras įkišo ją tarp puslapių prieš užversdamas knygą. Atsikėlęs nuo žemės Anton padėjo knygą ant stalo ir nuėjo į kambarį, kuriame darbavosi šeimininkas. Jo klausimas šiek tiek sutrikdė benamį.
-Naaa, juk nesvarbu kaip gavom, svarbu atnešti?
Lyg norėdamas apsidrausti patikslino, bet nematė prasmės ir kažko slėpti.
-Kalbėjau su žmogumi prie vienos vietinės parduotuvėlės. Sužinojau, kad jis ieškojo kam parduoti tą daiktą, tai aš išsidėrėjau, kad galėčiau už jį atidirbti. Iššveičiau visus jo namus ir padėjau su kai kuriais darbais. Jis buvo senas ir sakė, kad sunku šiais laikais rasti pagalbos.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Kv. 08 08, 2019 6:49 pm. Redaguota 1 kartą
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Tr. 08 01, 2018 9:08 pm

Banshi sunėręs rankas ant krutinės smilkino cigaretę tarp pirštų ir laukė Anton atsakymo. Pirmas jo komentaras, nevisai patiko, mat toks požiūris gali kainuoti vargšui gyvybę, arba pritraukti įvairaus plauko nemalonumų visam Custom Gear... bet turbūt visi šeši mąstė lygiai taip pat. Moralizuoti šiandien Banshi nebenorėjo, tad tiesiog klausė iš kur vistik jis gavo tą gauntletą.
Viskas pasirodo buvo labai nekaltą ir gražu, gal net pernelyg, Banshi sunkiai tuo galėjo patikėti, bet Anton iki šiol atrodė labai patikimas ir kolkas dar nebuvo pagrindas abejoti juo.
-Iš pradžiū pamaniau, kad gal teko išplėšti šį gauntletą kokiam negyveliui iš rankų. - banshi nusijuokė ir padėjo gauntletą ant darbo stalo ir po truputį pradėjo jį ardyti.
-Džiugu, kad čia galima gauti šį tą naudingo ir normaliais būdais. - įsidėjo cigaretę tarp lūpų ir rųkydamas pradėjo dirbti abiem rankom, nuiminėdamas apsaugas ir atskirdamas pirštinę nuo visos konstrukcijos.
-Iš tikro tikiuosi, kad viskas vyks būtent taip, taikiai, be smurto - šyptelėjo. - jei tik įmanoma.

[skill - Master Artisan išardyti gauntletas +2 dmg]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Tr. 08 01, 2018 9:08 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Game' :
Custom Gear - Page 4 Rock10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Tr. 08 01, 2018 10:31 pm

Anton kukliai nusijuokė išklausęs Banshi kalbos. Kadangi jau buvo pakviestas pas meistrą, tai pasinaudojo proga ir stebėjo kaip jis ardė ginklus. Visi jie buvo skirtingi, todėl ir ardėsi vis kitaip. Visa tai vaikinui buvo įdomu, tačiau jis nedvejodamas pratęsė pokalbį.
-Na, tokių atvejų retai pasitaiko. Nors Neo Kobėje dažnas turi ginklų, bet ne visi yra linkę taip paprastai juos atiduoti. Vis gi, gatvėse pavojinga, ypač šiomis dienomis. Bet pasitaiko, kad sugedusią ginkluotę ir išmeta.
Šiek tiek plačiau nupasakojęs situaciją vyras trumpam nutilo. Po kelių minučių pratęsė temą.
-Esu radęs ginklų dalių ir prie lavonų... Gerus ginklus dažniausiai kažkas susigrobia. Turbūt užpuolikai.
Iš dvejojančio tono matėsi, jog pastarosios situacijos benamiui nebuvo malonios.

Iš išardyto ginklo Banshi gavo du komponentus su +2 DMG stat.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Antr. 08 14, 2018 7:50 pm

Iš Anton Banshi neišgirdo nieko naujo, Noe kobe prieš penkis dešimtmečius buvo panaši, tik gal skurdo zona šiektiek pasisilinko. Kad jau Anton buvo šalia nusprendė pasidomėti juo pačiu.
-O kokia tavo istorija? Matau, kad neesi durnas, tad kaip atsidūrei Neo kobe gatvėse?
Nemirtingajam per savo ilgą gyvenimą irgi teko pagyventi be stogo virš galvos, tad šiektiek prijautė benamiams, kuriems niekaip nepavyko atsitiesti, po vienokios ar kitokios nelaimės. Kol klausė Anton, Banshi pradėjo gryninti turimas geras dalis, junkdamas jas tarpusavyje. šiektiek litavimo, šlifavimo ir preciziško darbo ir iš poros neblogų šaunamojo ginklo dalių, gavosi viena, bet dvigubai patvaresnė ir kokybiškesnė.

[skill: Part Enhancement 2x komponentas +3]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Antr. 08 14, 2018 11:36 pm

Anton šiek tiek susinepatogino kai Banshi ėmė juo domėtis. Pasakoti apie aplinką buvo lengva. Tačiau prisiminti savo paties kelionę į skurdą nebuvo smagu. Negalėjo jis pasigirti ir dideliu protu, mat vis dar save kaltino dėl gyvenimą apvertusio įvykio. Vyras padarė kelių minučių pauzę ir nuleidęs akis spoksojo žemyn. Tik jis tuo metu žiūrėjo į dalykus, kuriuos jis vienas tematė - savo prisiminimus. Nurijęs seilę rudaplaukis sukaupė drąsą ir pakėlė bailoką žvilgsnį į darbdavį.
-Mane apgavo. Pakibau ant aferisto pasakos apie geresnį gyvenimą, įklimpau į nežmoniškas skolas. Praradau savo šeimą. O atsidūręs gatvėse papuoliau į daug nemalonių situacijų. Iš pradžių pasimaišiau nusikaltėlių kelyje. Kai jie pagaliau mane paliko ramybėje, niekas nenorėjo manęs įsileisti. Net viešosios saunos nesutiko duoti galimybės man nusiprausti. Kaip jau turbūt supratai, darbo susirasti nepavyko. O net gatvėse pasirodo yra savos taisyklės. Teko skaudžiai sužinoti kur kieno teritorija.

Iš dviejų +3 DMG ginklo komponentų Banshi pasigamino vieną +6 DMG* ginklo komponentą.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Sk. 08 04, 2019 8:56 pm

Nauja dalis gavosi visai neblogai, atsižvelgiant į tai, kad reikia dirbti su šalmštu. Paprastai nemirtingasis buvo įpratęs dirbti su profesionalios armijos lygio ginklais, bet kolkas teks džiaugtis tuo kas yra. Iš Anton pasokojimo buvo aiškiai matyti, kad žmogus praktiškai pasiekė savo esybės dugną, per savo trumpą mirtingą gyvenimą.
-hmm... panašu, kad gyvenimas tau pakišo prastas kortas. - Banshi padėjo pagamintą dalį į šoną, ir nukratė cigaretę į šalia stovėjusią peleninę, kurioje jau voliojosi kelios nuorūkos.
-Skaityk, kad pasiekiai dugną. - Banshi šyptelėjo. -Laikas atsispirti nuo jo.
Banshi stumtelėjo Anton pusėn [Kirvis +1 DMG].
-Pažiūrėkim ar tau pavyks atsispirti iš pirmo karto. - godžiai užtraukė dar vieną dūmą ir išpūtė jį į lepą kabančia virš vyrų. Visa patalpa buvo lyg lengvame rūke, nuo cigarečių dūmų. Banshi palaukė kol Anton pats apžiūrės ginklą.
-Paprastas kirvis, tinktų gyvulių kaulamas kapoti, arba nedideliems medžiams kirsti. Susideda iš koto, metalinio kirvio ir "pleišto" kuris užtvirtina kirvį prie koto. - Banshi paprastai nupasakojo ginklą esantį Anton rankose.
-Paprastai metalinės dalies nenuimsi, pradžiai reikia ištraukti pleištą. - Banshi pirštu parodė į kirvio viršų, kur buvo įkaltas metalo gabalėlis, kuris ir laiko visą konstrukciją.
-Šiektiek pašildyk viršų su liepsna ir replėmis lengvai ištrauksi pleištą, o tada jau kotas savaime atsiskirs nuo kirvio.
Banshi sunėrė rankas ant krutinės ir laukė, kol mokinys išardys ginklą.

[skill Master Artisan - išardyti Kirvis +1 DMG]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Sk. 08 04, 2019 8:56 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Game' :
Custom Gear - Page 4 Scisso10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Pir. 08 05, 2019 4:10 pm

Banshi nė nenutuokė koks Anton buvo jam dėkingas už suteiktą šansą ne tik darbui ir pastogei gauti, bet dar ir mokytis. Apie tai vyrukas galėjo tik pasvajoti, mat ne vienus metus pragyvenęs gatvėse benamis jau senai buvo netekęs vilties pamatyti kažką gražaus savo gyvenime. Jam nerūpėjo ką jo kolegos ar konkurentai galvojo. Jis buvo pasiruošęs paaukoti viską dėl šios galimybės. Kaip naujasis jo bosas pasakė "atsispirti nuo dugno". Kirviui atsidūrus prieš pat vyruką, sutrikęs jis kilstelėjo žvilgsnį į ilgaplaukį mokytoją ir gaudė jo kiekvieną žodį. Klausydamasis apie kirvio konstrukciją Anton vartė ir sukiojo jį rankose stengdamasis viską suprasti ir įsisavinti. Kadangi tai buvo paprastas įrankis sudarytas iš vos kelių dalių, tai padaryti nebuvo labai sudėtinga. Neskubėdamas, atidžiai jis sekė Banshi nurodymus. Pats net nebūtų susimastęs nieko šildyti, būtų bandęs nurauti kotą jėga. Gerai, kad neteko pademonstruoti savo žemo intelekto lygio. Nors žiūrint į ilgaplaukį meistrą, buvo panašu, jog jis ir pats tai galėjo nuspėti. Anton ėmė dairytis replių. Žinojo kaip toks daiktas turėjo atrodyti, nors ir nebuvo tekę laikyti jo rankoje. Prireikė šiek tiek laiko, bet susirado įrankį tarp krūvos kitų besimėčiusių ant stalo. Priėjęs prie ugnies vyrukas neskubėdamas dar kartą pakartojo mokytojo instrukciją savo galvoje ir ėmėsi veiksmo. Atsargiai, kad netyčia nenusidegintų, pašildė viršų. Tačiau neįsivaizdavo kiek laiko turėjo kirvį laikyti prie ugnies, kad pakaktų, tad to pasekoje metalas smarkiai įkaito. Tada replių pagalba išėmė pleištą, bet rankoms sudrebėjus išsiardė visas kirvis. Staiga viena po kitos trys kirvio dalys užkrito ant benamio kojų, įskaitant ir įkaitusią metalinę galvą.
-Aaaaah!!!
Suklykė Anton ir pašoko į šoną. Ne skausmas nuo nudegiminimo privertė vyrą suspigti, bet baimė, kad Banshi nuleis rankas ir daugiau nebemokys tokio nevykėlio.

Iš išardyto kirvio Banshi gavo keturis komponentus su +1 DMG stat.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Pir. 08 05, 2019 10:53 pm

Papasakojęs ką daryti su ginklu, Banshi daugiau nesikišo į procesą, Anton turėjo pats išsiaiškinti ir pajausti kaip vyksta procesas. Pats nestovėjo sunėręs rankų ir nespoksojo kaip mokinys tvarkosi, leido jam pačiam daryti klaidas ir iš jų mokytis, be jokio smerkimo, kad šis kažko nemoka. Kol Anton darbavosi pats Banshi išgrynino dar vieną dalį, iš dviejų komponentų +3.
Liepsna degino ginklą intensyviai, kartais net kelios žiežirbos iššokdavo, o patalpą užplūdo nemalonus svylančių rudžių kvapas, kuris susimaišęs su cigarečių smogu, kėlė nedidelį šleikštulį. Anton persistengė su kaitinimu, bet rezultatas pranoko lūkesčius. Nors viskas nukrito ant žemės, niekas nesulūžo ir iš paprasto kirvio gavosi net 4 naudingi komponentai. Į mokinio išgąstį nemirtingasis sureagavo tik šyptelėjimu. jokių komentarų. Ramiai užsimovė suvirinimui skirtą pirštinę. Dantyse blankiai žybėjo cigaretės galiukas. Nuo žemės pakėlė kelias vis dar rūkstančias dalis ir jas padėjo ant metalinio padėklo kad šiektiek atvėstų.
-Kaip pirmam kartui, neblogai, niekas nesulūžo, viską galima panaudoti. - Banshi paplekšnojo Anton per petį, mat jis gerai atliko darbą, kurį darė turbūt pirmą kartą gyvenime.
-Nuo šiol kai turėsi laisvo laiko tik tuom ir užsiimsi, kol pamatysiu, kad esi pasiruošęs išmokti kažką naujo. - Banshi nusprendė išnaudoti šio žmogaus norą tobulėti. - nuo paieškų savaime suprantama tavęs neatleidžiu, kaip ir iš kitų reikalausiu, kad atneštum bent kažką, ką galima panaudoti. Tad gyvenimas tavo nuo šiol bus ganėtinai užimtas. - Nemirtingasis nusijuokė ir dar kartą paplekšnojo Anton per petį.

[skill: Part Enhancement 2x komponentas +3]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Antr. 08 06, 2019 7:59 pm

-A-a-a-atsipra-ŠAU!
Net sumikčiojo Anton iš tos baimės. Juk jis susimovė, padarė klaidą, išmetė visas kirvio dalis žemyn. Nesvarbu, kad ant savęs. Tačiau vyruko nuostabai jis nebuvo aprėktas ar ištremtas iš dirbtuvių. Priešingai, jį pagyrė ir net pasakė, jog nuo šiol jis galės užsiimti ginklų ardymu, kol pramoks tą daryti savarankiškai ir pakankamai gerai. Benamio akyse ėmė kauptis ašaros žiūrint į ramiai šalia besidarbavusį mokytoją. Sunku buvo ir patikėti tokia sėkme kai visą gyvenimą matai tik žmonijos tamsiąją pusę.
-Ar ar tikrai? Tikrai galėsiu tai daryti?
Vyras vis dar negalėjo patikėti. Jam reikėjo papildomo patvirtinimo. Ne tik, kad Anton gavo darbą ir pastogę, bet dar ir išmoks kažko! Galbūt, tik galbūt, ateityje galės būti Banshi pagalbininku, dirbti šiose dirbtuvėse kaip meistro parankinis. Kokia graži būtų jo ateitis, jeigu tik tai išsipildytų. Ilgaplaukiui patapšnojus per petį, it elektros iškrova perėjo per kūną ir vaikinukas nejučia pilnai išsitiesė.
-Žinoma, aš darysiu viską, ką tik reikės!
Ryžto kupinu tonu kone išrėkė vyrukas. Jo akys it liepsnojo.

Iš dviejų +3 DMG ginklo komponentų Banshi pasigamino vieną +6 DMG* ginklo komponentą.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Antr. 08 06, 2019 10:02 pm

Anton entuziazmas kėlė nuotaiką, retokai pasitaiko tokio kirpimo žmonės, o jau pasitaikė, geriau nepaleisti.
-Duočiau dar ką nors išardyti, bet dėje nebeturiu ką. - skėstelėjo rankom Banshi žiūrėdamas į išdėliotus komponentus, paruoštus gamybai.
-Eik pailsėk, rytoj visi įskaitant ir tave turės scavengint, tam gali prireikti daug jėgų.
Nemirtingasis pasiemė į rankas du +6 komponentus ir pasidėjo priešais save ant stalo. kurį laiką sunėręs rankas ant krutinės tiesiog tyliai rūkė ir svarstė tolimesnį šių dalių likimą. Praėjo gal 20 minučių ir Banshi apsisprendė. Gamins porą klasikinių revolverių Magnum stiliuje. Ilgais vamzdžiais ir pakankamai didelio kalibro kulkomis, kad vienu taikliu šųviu nuplėštų plaštaką. Pats nemirtingasis tokių ginlkų nenaudotų, nebent nebūtų kito pasirinkimo. Pernelyg daug triukšmo ir bereikalingo dėmesio. Laimei dauguma, tai skaito kaip privalumą, tad paklausa tokioms patrankoms visada atsiranda.
Banshi užtruko geras 4 valandas, kol paruošė dalis dviems ginklams, o po to dar porą, kol abu surinko. Rezultatu nemirtingasis buvo ganėtinai patenkintas. Magnumai gavosi grubesni nei originalai, bet labiau šiuolaikiški ir pritaikyti modernioms kulkoms, tiek energijos tipo tiek elementaraus švino.
Custom Gear - Page 4 Pn9al10

[Skill: Master Artisan 2x+6 komponentai ir 8x be stats komponentai. gaminami 2x +6 Magnum Revolveriai]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Kv. 08 08, 2019 7:43 pm

Anton nudžiugo išgirdęs, jog Banshi tikėjosi jam duoti daugiau ginklų ardymo pamokų ir apskritai galimybę tai daryti. Gaila, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių tam kol kas nebuvo galimybės.
-Aš pažiūrėsiu kaip tu dirbi.
Į ilgaplaukio žodžius rudaplaukis benamis atsakė parodydamas didelį norą mokytis ir išnaudoti kiekvieną galimybę. Slinko valandos, už langų temo, visą dieną pralaksčiusį kūną ėmė imti nuovargis. Anton palinkėjo Banshi geros nakties ir nukulniavo į garažą, kur kopečiomis nusileido gilyn į sandėlį. Ši vieta buvo skirta naujiesiems Custom Gear darbuotojams. Šešiese vienoje patalpoje, bet negalėjai skūstis kai lauke buvo taip šalta ir šlapia. Kiti vyrai vienas po kito taip pat susirinko miegui. Anton perspėjo, jog kitą dieną visi turės daugiau darbo, tad per daug nenaktinėję vyrai sumigo.
Išaušo naujas rytas ir Banshi iš karto pajuto, jog do ramios dienos pasibaigė. Nuo pat ankstyvo ryto girdėjosi judančių personų žingsniai. Vienas okupavęs tualetą. Prie dušo darėsi eilė.
-Ei, Charlie! Kiek galima!? Jau praėjo visas pusvalandis!
Garsiai į duris beldė suirzęs Ben.
Benamis B - Ben:

Iš dviejų +6 DMG* stat komponentų bei 8 kitų neturinčių stats Banshi pasigamino du Magnum revolverius +6 DMG*
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Pen. 08 09, 2019 1:06 am

Dirbtuvės nenutilo visą naktį. Banshi plušėjo iš peties, nejausdamas nei menkiausio nuovargio. Šitaip užsidegęs jis nebuvo jau labai senai, metalai tiesiog savaime keitė formas jo rankose ir virto iš nenaudingos ir blankiai paprastos materijos, į galingus mirtį nešančius ginklus. Laikas lyg spragtelėjus pirštams prabėgo nejučia. Peleninė jau buvo sklidina nuorukų, kai Banshi baigė ruošti sekančius išgrynintus komponentus. Tuo pat metu Custom Gear pradėjo bruzdėti, naujieji gyventojai. Panašu kad išaušo rytas... neužilgo išgirdo nepatenkintą Ben, šaukiantį ant Charlie... Ir tik tada atėjo suvokimas, kad nemirtngasis žino tik vieno iš jo parankinių vardą. Labai prastas tonas, kaip lyderiui. Šį nesusipratimą Banshi nusprendė ištaisyti kuo greičiau.
Plačiai atstūmė stumdomas virtuvės duris ir pasisuko link triukšmavusio Ben, prie dušo durų.
-Ei! - šūktelėjo jam. - pranešk visiems, kad noriu visus matyti dirbtuvėse už penkiolikos minučių. - Paprašė vaikino ir apsisukęs grįžo atgal, bet po kokių dešimties sekundžiū vėl grįžo ir paprašė Ben prisistatyti.
-Beje, kuo tu vardu?
Išgirdęs vardą tik neaiškiai palinksėjo ir grįžo atgal prie savo darbo stalo, ruoštis kitam darbui.

[skill: Part Enhancement 2x komponentas +2 dmg]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Pen. 08 09, 2019 3:43 pm

Ben atrodė kaip reikiant suirzęs, tad kai Banshi netikėtai į jį kreipėsi, atsisuko į vyrą kone su žudikišku žvilgsniu. Tačiau tai truko vos akimirką, mat suvokęs, su kuo kalbėjo, tamsiaplaukis vyras kiek atlėgo. Vis gi prisidaryti problemų su vietos šeimininku jam buvo nepalanku. Išgirdęs prašymą, o galbūt paliepimą Ben žiojosi skūstis, jog dar nespėjo net nusiprausti, bet darbdavys tuoj pat nusisuko ir nuėjo. Prastos nuotaikos vyras atsiduso ir pasisuko į vonios kambario duris.
-Girdėjai, Charlie!? Bosas nori mus matyti dirbtuvėse už penkiolikos minučių!
Vos spėjęs išrėkti žodžius vyras labai nustebo pamatęs taip greitai sugrįžusi Banshi. Jo klausimas šiek tiek jį sutrikdė, nes nieko panašaus nesitikėjo.
-Ben..
Vos spėjo atsakyti, o ilgaplaukis nemirtingasis vėl nukulniavo atgal į dirbtuves, kur praleido bemiegę naktį darbuodamasis.
-Tch, this is getting on my nerves.
Sumurmėjo sau po nosimi ir pasisuko į du kitus valkatas, kurie stovėjo šalia jo eilėje.
-Ko čia stovit? Girdėjot ką jis sakė. Eikit perspėti likusius!
Niekas nenorėjo veltis į nemalonumus su įpykusiu kolega, tad nusprendė tiesiog kooperuotis šiam kartui. Banshi nustatytu laiku visi darbuotojai, nusiprausę ar ne, susirinko dirbtuvėse.

Iš dviejų +2 DMG ginklo komponentų Banshi pasigamino vieną +4 DMG* ginklo komponentą.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Št. 08 17, 2019 7:13 pm

Grįžęs į savo darbtuves Banshi ramiai atsisėdo ant nušiurusios kėdės. Pasidėjęs ant stalo priešais save du katik pagamintus revolverius, juos kruopščiai poliravo. Tarp lūpų ramiai smilko cigaretė, tuo tarpu vienas po kito rinkosi benamiai. Akių nepakėlė, kol neatėjo paskutinis.
-Labas rytas. - kreipdamasis į savo parankinius lėtai atsistojo ir nužvelgė visus.
-Tikiuosi išsimiegojot patogiai ir atleiskit, jei dar nespėjot susitvarkyti. - skėstelėjo rankom šypteldamas, nes gerai girdėjo, nepatenkinto Ben repliką.
-Nuo šiandien, Jūs oficialiai esat mano globoj, jei kils bėdų ar turėsit nusiskundimų, galit laisvai kreiptis į mane, bet kada. - Pabrėžė paskutinius žodžius ir užtraukęs paskutinį dūmą, užgesino nuorūką į perpildytą peleninę.
-Prisistatysiu dar kartą. Aš esu Banshi ir man priklauso Custom Gear... - Pompastiškai nusilenkė. - Bet manau ir taip jau visi tai žinot. O dabar norėčiau sužinoti šiek tiek apie kiekvieną iš jūsų. Gal būt jau pažystate vienas kitą, bet vardan aiškumo, kelis žodžius apie save.
Banshi priėjo prie Ben ir mostelėjo ranka į jį.
-Ben... Jei malonėtum, pradėk pirmas.
Banshi stovėjo keliais žingsniais priešais jį sunėręs rankas ant krutinės, studijuodamas jauną vaikiną.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Tr. 08 21, 2019 12:40 pm

Benamiai susižvalgė vienas į kitą kai Banshi paminėjo, jog jie galbūt vienas kitą jau pažinojo. Nereikėjo labai giliai kapstytis jų žvilgsniuose ar veiduose, kad būtų galima suprasti, jog tai nebuvo tiesa. Kai kurie spėjo sužinoti kolegų vardus, tačiau nieko daugiau. Vyrai vis dar nepatikliai vienas į kitą žiūrėjo ir per daug nelindo į asmeniškumus. Tačiau jų naujasis bosas nusprendė pralaužti ledus ir ne tik pats prisistatė, bet ir pareikalavo naujai sukurtos komandos narių pasipasakoti apie save. Ben turėjo pradėti. Tuo metu jis rūkė cigaretę, tad iškviestas numetė ją ant žemės, užtrypė ir sukryžiavo rankas ant krūtinės. Jis kalbėjo labiau ilgaplaukiui dirbtuvių savininkui, negu kitiems.
-Vardą jau žinai.
Pakomentavo vyras svarstydamas ką čia galėtų papasakoti apie save. Žinoma, visos savo gyvenimo istorijos atskleisti nenorėjo nepažįstamiems asmenims. Tik darbdaviui galbūt asmeniškai galėtų, mat su juo nuo šiol teks gyventi. Ben buvo aukštas, liekno sudėjimo, vidutinio amžiaus (~30 metų) vyras. Jo juodi paauginti plaukai netvarkingai krito ant jo kaklo. Vilkėjo jis juodą aprangą. Rankos buvo aprištos paslepiant įvairius nubrozdinimus ar sumušimus. Ant kaklo kabėjo dog tag pakabukas, bet kadangi didžiąją jo dalį uždengė maikė, įskaityti kas jame buvo iškalta neišėjo.
Ben nuotrauka:
-Turbūt turi omeny kaip atsidūriau gatvėje? Pabėgau iš vaikų namų dar būdamas paauglys. Galiu pasakyti, kad geriau jau neturėti namų, negu kentėti tas sąlygas.
Ir viskas. Ben užvėrė burną tikėdamasis, kad tiek informacijos bosui užteks. Pabaigęs savo trumpą kalbą jis žvilgtelėjo į Anton.
-Dabar gali numylėtinis kalbėti.
Pasišaipęs Ben liko stovėti kur stovėjo ir tiesiog klausėsi kitų. Vis gi ir pačiam apsimokėjo kažką apie juos sužinoti. Tuo tarpu iškviestas Anton neturėjo kur dėtis. Banshi jo istoriją jau buvo girdėjęs, todėl jo pasakojimas turėjo būti labiau skirtas būsimiems kolegoms. Ignoruodamas Ben komentarą vyras prakalbo.
-Kas žinote, o kas dar ne, mano vardas yra Anton. Malonu susipažinti.
Anton buvo aukštas (vos žemesnis už Banshi) vidutinio sudėjimo, trumpų rudų plaukų, iš pažiūros ~35-40 metų vyras. Susitvarkęs jis atrodė daug žmogiškiau, negu kai buvo tik priimtas iš gatvės.
Anton nuotrauka:
-Na, mano istorija yra gan liūdna. Turėjau normalų gyvenimą, šeimą. Bet dėl įvairių aplinkybių viskas ėmė griūti ir visko netekau. Atsidūriau gatvėje ir teko kovoti už išlikimą.
Vyras ekspresyviai atsiduso. Buvo aiškiai matyti, jog ši tema jam nebuvo maloni.

[Išskirstysiu prisistatymą į kelis post'us, kad nebūtų per daug skaitymo vienu metu. Banshi gali bet kada įsikišti.]
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Tr. 08 21, 2019 11:01 pm

Kai Ben numetė nuorūką ant žemės jo dirbtuvėse Banshi nežymiai susiraukė, per užkritusius plaukus ant akių, galėjo matytis kaip susiaurėja akys. Dirbtuvių visi paviršiai buvo nukrauti įvairiausiais daiktais ir įrankiais iš pirmo žvilgsnio betvarkė, bet kai pradedi dirbti, supranti, kad viskas turi savo gerai apgalvotą vietą. Tuo tarpu ant grindų nesimėtė nei vienas nereikalingas daiktas, jokių šiukšlių ar atraižų... bent jau taip buvo iki šio momento. Nemirtingasis nieko nesakė, tiesiog leido Ben papasakoti apie save. Kitą kartą galės iššluoti visas Custom Gear patalpas.
Ben buvo panašus į gatvių mušeiką, visad ieškantis bėdos į kurią būtų galima įsivelti. Trumpai pasisakęs, Ben nukreipė visų dėmesį į Anton su pašaipia replika. Banshi nesikišo, norėjo pamatyti kaip reaguos aplinkiniai ir pats Anton. Jo istoriją jau žinojo ir jo susidomėjimas amatu irgi buvo aiškus. Ambicingas žmogus ir panašu, kad atsparus erzinimui.
Banshi sau analizavo naujus darbuotojus, kad ištikus kokiai situacijai žinotų kuo galima pasikliauti atliekant vienokią ar kitokią užduotį. Vos anton atsiduso, Banshi mostelėjo ranka į šalia stovėjusį benamį.
-Dabar tu.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Kv. 08 22, 2019 3:33 pm

Banshi parodžius į gretimai stovintį blondiną, kuris tuo metu buvo susikoncentravęs į Ben ir Anton, vyrukas iš pradžių net nepastebėjo meistro, kol jis neprakalbo. Pamačius pirštą nutaikytą į save dar lyg reikėjo pasitikslinti.
-Aš?
Tai buvo gan jaunai atrodantis vaikinas (apie 20 metų amžiaus), šviesių paaugintų plaukų, kurie neretai užkrisdavo ant veido, tad karts nuo karto buvo galima pastebėti kaip jis tai ranka, tai galvos mostu vis juos nustumdavo nuo akių. Pagal vyriškus standartus blondinas buvo žemo ūgio ir vidutinio sudėjimo.
Charlie nuotrauka:
Apsidairęs vaikinukas pagaliau susivokė situacijoje ir atsikrenkštė prieš pradėdamas kalbą.
-Taip, tai mano vardas Charlie. Labai džiaugiuosi čia patekęs, tai tikiuosi visi sutarsim.
Jau kaip ir norėjo baigti kalbą, bet prisiminė, jog pastarieji kolegos pasakojo šiek tiek daugiau apie save, apie savo praeitį ir kaip atsidūrė gatvėje. Visiems buvo puikiai suvokiama, jog ši tema nebuvo maloni, bet tuo pačiu Banshi reikėjo žinoti ką įsivedė į savo namų vidų. Kiek patylėjęs Charlie pridėjo.
-Apie vienas kitą manau visi sužinosime daugiau pagyvenę kartu, o.. na... patapau benamiu pabėgęs iš namų po tėvų mirties. Nenorėjau patekti į prieglaudą ar kur kitur.
Charlie pabaigė pasakojimą ir ėmė dairytis į kitus. Jo žvilgsnis atsitiktinai susidūrė su kito blondino žvilgsniu. Pastarasis net krūptelėjo. Nebebuvo ir jam kur trauktis, prisistatinėti anksčiau ar vėliau vis tiek reikėjo.
-Mano vardas Dawn.
Iš pradžių kalbėjo kiek baikščiai, bet su kiekvienu tolimesniu žodžiu įtampa mažėjo ir atsirado drąsos.
-Mano istorija yra kiek kitokia, negu kitų prisistačiusiųjų. Aš iš niekur nepabėgau ir visiškai nesitikėjau atsidurti gatvėse be namų.
Vaikinas tyliai atsiduso. Kaip ir kitiems, jo istorija jam kėlė neigiamas emocijas. Nepaisant to vaikinas stengėsi išlaikyti šiokią tokią šypsenėlę veide, kad atmosfera nepavirstų per daug niūria.
-Prieš aštuonis metus buvau gan žinomas sportininkas Blitzball povandeniniame žaidime. Jeigu kas apie mane girdėjo, tai žinos, kad pasitraukiau dėl patirtos traumos. Nebegalėdamas pratęsti mėgiamos veiklos kabinausi į gyvenimą kitais būdais. Ėmiau domėtis mechanika. Ypač transporto priemonių varikliais ir kitais elementais. Manau, kad man tai sekėsi, bet.. Heh.
Blondinas nejučia pats ironiškai nusijuokė iš savo minčių.
-Atidaryti savo mažas dirbtuves Neo Kobe planetoje vis dėl to buvo bloga ideja. Mano vos prasidėjusį verslą tuoj pat sutraiškė visiems gerai žinomos megakorporacijos. Bankrutavau, nebegalėjau išlaikyti net namo. Na, o toliau tai patys matote. Esu čia.
Pasakodamas savo istoriją, net per daug užsikalbėdamas, negu iš pradžių planavo, vaikinas stengėsi užgožti savo emocijas ir nepadaryti dramos. Jam tai pavyko, nors vietomis ir jautėsi šioks toks balso virpulys. Dawn buvo vidutinio ūgio, liekno, bet vis dar ganėtinai atletiško sudėjimo vyrukas. Šviesių trumpų plaukų, iš pažiūros ~25-30 metų amžiaus.
Dawn nuotrauka:
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Kv. 08 22, 2019 10:50 pm

Kol Charlie pasakojo apie savo nelaimingą praeitį, Banshi prisidegė eilinę cigaretę. Paėjo kelis žingsnius atgal ir prisėdo ant šalia buvusio darbo stalo kampo. Įdėmiai klausėsi ir stebėjo veide šmėsčiojančias emocijas. Nemirtingasis puikiai suprato, kad tempa pralaužti ledams ganėtinai skaudi. Turbūt kiekvienas iš čia patekusių norėtų pamiršti tą skaudų gyvenimo etapą, kai buvo pasiektas absoliutus dugnas. Bet emociškai stiprios temos padeda suprasti vieniems kitus, air gal būt tas pasitarnaus komandos santykiams ateityje.
Dawn pasakojimas pasirodė, kaip žmogaus puolusio iš labai aukštai. Kažkada buvęs atletas su šviesia ateitimi, bet fortūna ir jam pakišo prastas kortas. Dabar visi jie lygūs, Neo Kobe padugnės, nuo kurių žvilgsnius nusukinėja eiliniai praeiviai, ir nesvarbu kas buvai vakar ar prieš 10 metų.
Banshi pažvelgė į likusius du, tie patys kurie turėjo varžytis dėl paskutinės vietos po Custom Gear stogu. Jų trumpos istorijos nemirtingasis laukė nemažiau nei kitų.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Pen. 08 23, 2019 11:29 am

Lieknas vidutinio ūgio tamsiaplaukis akiniuotis kolegų istorijų pasakojimo metu vis nenustygo vietoje. Tai kur žvalgėsi, tai trypčiojo vietoje, tai žaidė su užtrauktuku. Tai nereiškė, jog aplinkinių kalbų jis nesiklausė, tačiau ar jos jam pasirodė įdomios - kitas klausimas. Ketvertukui prisistačius, o Banshi pažvelgus į jo ir dar vieno likusiojo pusėn, vyras nusprendė, kad atėjo metas ir jam pasireikšti.
-Eadric, malonu.
Vyrukas užmetė ranką sau ant kaklo, truputį jį patrynė ir viršutine kūno dalimi šiek tiek linktelėjo bosui.
-Man tiesiog nepasisekė pragyventi iš savo meno, todėl ir esu šioje situacijoje.
Labai trumpai ir aiškiai apibūdino savo aplinkybes. Nebeturėjo ką daugiau pridėti. Jo ištartuose žodžiuose galima buvo įžvelgti šiokio tokio pykčio. Bet jis tikrai nebuvo nukreiptas į Banshi ar kitus. Labiau pasipiktinimas, jog niekas nesuprato jo idėjų ir jų pateikimo. Eadric atrodė maždaug 30 metų amžiaus. Jis metė nekantrų žvilgsnį į likusįjį vyrą.
Eadric nuotrauka:
Likusysis vyras ramiai stovėjo ir rūkė cigaretę besiklausydamas bendradarbių istorijų ir, kaip ir Banshi, stebėdamas jų elgesį. Supratęs, jog pagaliau atėjo jo eilė, vyras išpūtė riebų dūmą ir vienu pirštu pasikasė pasaulį.
-Atsidūriau spalvingoje kompanijoje. Haha. Mano vardas, Faust.
Vyras lengvai nusijuokė ir ėmė dairytis peleninės cigaretei. Rado ją padėtą tolėliau ant stalo, tad nepasikuklinęs nuėjo iki jos nupurtyti cigaretės. Kalbą pratęsė jau iš ten.
-Aš esu keliautojas. Leidžiu gyvenimui mane mėtyti kur papuola ir įvairių aplinkybių dėka atsidūriau čia.
Jo istorija buvo trumpa, tačiau labai aiškiai matėsi, jog nepilna. Galbūt dėl to, kad vyras visiškai nenorėjo išsiskirti iš aplinkos, jis ir nepasakojo daugiau detalių apie savo gyvenimą. Taip pat, naudodamasis savo įžvalga Banshi galėjo prisiminti, jog šis individas nuo pat pradžių - kovos dėl darbo vietos - išliko ramus, lyg jam nebūtų buvę labai svarbu laimėti ar pralaimėti. Faust atrodė vyriausias iš grupės. Iš pažiūros galėjai jam duoti 40+ metų. Aukštas, tvirtai atrodantis, matomai daug visko išgyvenęs. Jo balsas buvo žemas ir sodrus.
Faust nuotrauka:
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Pen. 08 23, 2019 8:30 pm

Galiausiai iš visų buvo išgirsta šiek tiek asmeninės informacijos, ir svarbiausia Banshi sužinojo savo naujosios komandos vardus. Iš visų, panašu, kad tik Faust gyvena gatvėje, iš esmės savo pasirinkimu. Tai nebuvo kažkoks labai šokiruojantis dalykas, klajoklio gyvenimo būdas visai įdomus, nepaisant patogumų trūkumų.
Po visko Banshi liko vienas smalsus klausimas apie naujuosius gyventojus.
-Jūs visi žmonės? ar turim ir egzotiškesnių atstovų? - pasmalsavo nemirtingasis, nusišypsodamas. - No judgment... tiesiog norėčiau žinoti iš anksto, just in case.
Ankščiau nemirtingasis turėjo nemažai koordinatorių draugų, su jais praleido nemažai laiko... žinant jų gyvenimo trukmę, koordinatoriai, Banshi atrodė patikimesni draugai, nei žmonės. Pastarieji labai greitai mirdavo...
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Captain Sk. 09 01, 2019 4:26 pm

Faust kilstelėjo antakį iš nuostabos išgirdęs Banshi klausimą. Daug kas jo vengė, mat tarp Žmonių ir Koordinatorių vis dar jautėsi nemaža trintis. Nebuvo panašu, jog bosas būtų nusistatęs prieš vienus ar kitus, tačiau Neo Kobe planetoje niekada negalėjai būti tikras. Išdavystės, manipuliacijos ir sukti manevrai ne vieną buvo pastatę į nemalonią poziciją. Tačiau Anton neturėjo ko slėpti, tad nesikuklindamas pirmasis pasisakė.
-Aš esu žmogus.
Žvilgtelėjo į kitus.
-Aš taip pat.
Nusukdamas akis suburbėjo Ben. Dawn susikišo rankas į kišenes.
-Koordinatorius.
Išgirdęs rasės pavadinimą Eadric nervingai žvilgtelėjo į blondiną, tačiau pasiliko tylėti. Faust nupurtė pelenus nuo cigaretės.
-Aš esu Hyur rasės atstovas.
Ramiai pareiškė vyras. Tamsiaplaukis menininkas staigiai nusuko žvilgsnį į jį. Matomai neapsisprendė sakyti tiesą ar ne. Bet galiausiai, turbūt pamatęs, jog ne vienintelis išsiskyrė, prisipažino.
-Aš irgi Koordinatorius.
-O aš žmogus.
Paskutinis įsiterpė Charlie. Visi vyrai atsakė į Banshi klausimą, tačiau Faust nusprendė, jog tokiu atveju buvo įdomu sužinoti kažką ir apie savo naująjį bosą.
-O kokiai rasei tu priklausai, Banshi?
Kreipėsi į vyrą lyg į sau lygų.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi Kv. 09 05, 2019 9:29 pm

Kaip ir buvo galima tikėtis, kaikurių akyse kilo nedidelė panika, žinant kokie santykiai tarp koordinatorių ir kitų rasių, tai nieko nuostabaus. Bet, kad iš 6 narių, net du koordinatoriai, tas Banshi šiektiek nustebino. Nuostabą pasiliko sau. Po visų pasisakymų buvo visai logiška, kad ir Nemirtingasis gaus tokį pat klausimą atgal. Banshi iš esmės buvo žmogus, bet pats savęs tokiu nelaikė jau daugybe metų...
-Mano abu tėvai buvo žmonės... - nemirtingasis uždelsė mąstydamas, kad gal būt verta pasilaikyti dalį informacijos apie save, sau.
-Tai techniškai aš esu žmogus, nors sąvęs žmogumi laikyti nebedrįstu, labai senai. - Banshi šyptelęjo ir iš cigarečių pakelio išsitraukęs cigaretę prisidegė.
-Dar klausimų bus?
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Custom Gear - Page 4 Empty Re: Custom Gear

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 45 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume