Open Space

4 posters

Go down

Open Space Empty Open Space

Rašyti  Captain Tr. 08 23, 2017 8:55 pm

Atviras kosmosas. Beribė erdvė, kuria keliauja erdvėlaiviai iš planetos į planetą.
Open Space Opensp10

Tuščioje erdvėje galima rasti pažengusiųjų civilizacijų konstrukcijų. Tai portalai į tolimus kraštus, į kuriuos iš esamos sistemos būtų labai sunku patekti.
Open Space Opensp11

Kaip ir visur kitur, kosmose neapseinama be reklamų. Palydovai sklando iškabinėti ryškiais reklaminiais užrašais. Planetos pranešinėja apie renginius ar kitaip bando pritraukti lankytojus. Bounty Hunter'iai keliaudami gali lengvai peržvelgti naujienas apie ieškomus nusikaltėlius.
Open Space Opensp12
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Grimoire Pir. 07 23, 2018 9:28 pm

Grimoire erdvėlaivis tiesiog plūduriavo ant atviro kosmoso. Mergina buvo kiek pavargusi. Atsilošusi ant minkštos, tačiau šiek tiek nudraskytos erdvėlaivio kedės ji naršė įvairias naujienas savo telefone. Panelė norėjo kažkur atitraukti savo mintis ir negalvoti apie Keitą, kuris jos manymu buvo pats pirmasis jos draugas bei kuris tiesiog dingo nieko nepasakęs. Taip pat mergina norėjo sužinoti, kas visatoje dėjosi visą mėnesi, per kurį ji padėjo lūšnyno gyventojams atstatyti miestą.
Pabodus skaityti ji pradėjo svajoti. O svajojo ji apie šarvus, bet ne apie tokius, kokius naudoja daugumą šių laikų galaktikos karių. Panelė norėjo atrodyti tarsi viduramžių laikų riterė su magiškais, geležiniais baltais šarvais. Pažiūrėjusi į savo orbų maišelį ji susimąstė. Už tiek pinigų tikrai turėtų išeiti šarvai? Pradėjusi naršyti šarvų kainas, o paskui ir lankytis įvairiuose forumuose, kuriuose žmonės aptaria ir kalba apie viduramžių ginkluotę ji sužinojo apie parduotuvę pavadinimu Plato's Cavern. Forume tik skambėjo šios vietos pavadinimas, tačiau niekas nerašė, kaip į ją patekti. Susimąsčiusi mergina paliko puslapį ir įvedė į paiešką parduotuvės pavadinimą. Rezultatų buvo nedaug, dauguma jų tiesiog nukreipdavo panelę į kitas, visiškai skirtingas svetaines, tačiau po ilgo kantrybės išbandymo jai pavyko atrasti vieną tinklapį. Pagrindinis šio tinklapio puslapis buvo visiškai juodas su per vidurį esančiu tekstu prašančiu patvirtinti, jog niekam nesakysi apie šią svetainę. Grimoire ilgai negalvojusi paspaudė "Taip" ir buvo perkelta į informacinį puslapį, kuriame parašytą, jog parduotuvė įsikūrusi Neo Kobėje taip pat parodytas jos koordinačių taškas.
- Šita parduotuvė mano mieste? - pakėlė antakį susimąsčiusi, - Niekada negirdėjau...

Po kelių minučių skaitymo Grimoire nusprendė, jog reikia pamėginti surasti šią vietą. Laikas buvo iškeliauti į gimtinę.
Grimoire
Grimoire

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Yosa Št. 08 11, 2018 3:39 pm

Kol jo partnerė darėsi ramen vaikinas jau buvo užvedęs erdvėlaivį ir įjungęs autopilotą, kad šis pats pamažu kiltų į atvirą kosmosą.
- Skaičiau. Bet dauguma kitų vykstančių įvykių atrodė tiesiog nuobodūs,- sedėdamas ant patogaus erdvėlaivyje esančio krėslo įsijungė nešiojamą kompiuterį ir pradėjo naršyti.
- O! Jei nori veiksmo, rašo, jog porą Deadly Swords organizacijos šiukšlių užpuolė Metalinę Dykumą. Hm... Arba galime keliauti į Neo Kobe nusipirkti ginklų, nes dabar mes visiškai be jų... Ką renkiesi?
Vaikinas susimąstęs atsistojo, nusimovė šalmą ir taipogi nuėjo link šaldytuvo pasidaryti ramen kadangi jautėsi išalkęs. Tuo tarpu jų juodas erdvėlaivis jau buvo pasiekęs kosmoso platybes ir tiesiog laukė, kol kažkas jam duos komandą keliauti į tam tikrą planetą ar vietą.
Yosa
Yosa

Pranešimų skaičius : 10

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Akuno Pir. 08 13, 2018 5:53 pm

Mergina sliurpdama ramen klausėsi vaikino pasiūlymų.
- Manau Neo Kobe skamba geriau, tačiau aš pirksiu šarvus, mano hand to hand combat yra pakankamai gera, pats tai žinai, o ir šiaip man kaip merginai reikia naujų drabužių- Akuno jau įsivaizdavo naują odinę lėmenę, net vos seilė neištyso į jos ramen.
Akuno
Akuno

Pranešimų skaičius : 9

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Captain Pir. 08 13, 2018 6:09 pm

Yosa ir Akuno skrido pro mažiau komercinio veiksmo sulaukiančią kosmoso dalį. Ji buvo pagarsėjusi kaip pavojinga, mat visa zona aplink kosmoso šiukšlynus buvo žinoma kaip vieta, kurioje susirenka daugiausiai nusikaltėlių ir piratų. Kadangi nė vieno piloto nebuvo prie erdvėlaivio valdymo, mat šie naudojosi proga ramiai pavalgyti, sistema jiems iš anksto nepranešė, jog netoliese jų buvo kitas erdvėlaivis. Tik po staigaus *BOOM* kai stipriai sudrebėjo nindzių transportas išliedamas ramen porelei iš rankų, pasigirdo auto piloto dirbtinai sugeneruotas balsas.
"PAVOJUS. PASTEBĖTAS PAVOJINGAS ERDVĖLAIVIS."
Minėtas laivas jau buvo taip arti, jog vos pažvelgę pro langą Yosa ir Aku No galėjo jį matyti. Tai buvo ginkluotas kosmoso piratų pavogtas erdvėlaivis.
Open Space Pirate10

Yosa ir Akuno erdvėlaiviui -100 SP. Nepamirškite, jog jūsų erdvėlaivis neturi ginklo. Pabėgimas iš erdvėlaivių kovos taip pat nėra galimas.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Yosa Antr. 08 14, 2018 1:22 pm

- Šarvai? Gal ir gera idėja, reikės apsižiūrėti kainas, - susimąstė valgydamas maistą. Galiausiai pribaigęs puse ramen indelio nindzė nusprendė nueiti prie erdvėlaivio valdymo skydo ir įjungti skrydžio kursą į Neo Kobę. Tik staiga pajuto didžiulį sprogimą, kuris sudrebino jų erdvėlaivį, netikėtas drebėjimas parvertė vaikiną tuo pačiu išpildamas Yosa rankose laikomą maistą ant grindų.
- Kas per?!
Jis staigiai atsistojo ir pažiūrėjo į radarą, kuriame rodė šalia esantį erdvėlaivį, tačiau pakėlęs galvą kiek aukštėliau prieš akis pamatė ir kaip jis atrodo. Šis užpuolikas jau buvo priskridęs itin arti. Yosa nusprendė reaguoti greitai, jis nieko nelaukdamas sėdo į piloto kėdę, prisisegė ir rėžėsi į priešininkų laivą su nuosavu erdvėlaiviu.
- Ir būtinai dabar, kai neturime jokių ginklų... Pabėgti su sužalotu erdvėlaiviu taip pat nepavyks, gal turi kokių idėjų, Akuno?!
Vienintelis planas šovęs į vaikino galvą tai buvo trankytis į priešų erdvėlaivį, kol jis sulūš arba, kol priešininkai nuspręs pasiduoti.
Yosa
Yosa

Pranešimų skaičius : 10

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Captain Antr. 08 14, 2018 1:22 pm

The member 'Yosa' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Open Space Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Akuno Antr. 08 14, 2018 1:39 pm

Mergina įpusėjo į savo ramen, akimis nulydėjo nueinantį vaikiną. Staiga erdvėlaivis susvyravo ir jos lėkštė apsivertė ant stalo. "What the fuck?" šiek tiek susinervino, tada ranka sukrovė viską atgal. Girdėjo, kaip Yosa kažką daro su erdvėlaiviu "tikriausiai susitvarkys pats". Mergina toliau mėgavosi savo ramen, pasiėmė aštraus padažo ir dar įsipylė truputį, su chopstickais susimaišė ir toliau valgė. "much better". Tačiau ilgai negalėjo mėgautis savo maistu, nes jų erdvėlaivis rėžėsi į kitą. "AR JŪS LEISIT MAN PAVALGYTI?"
Akuno
Akuno

Pranešimų skaičius : 9

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Captain Antr. 08 14, 2018 11:20 pm

Išgyvenęs nemenką šūvį nindzės pilotuojamas erdvėlaivis netrukus buvo nukreiptas dideliu greičiu į užpuoliko laivą. Smūgis buvo neišvengiamas, o jo pasekoje nukentėjo abi pusės. Valdymo panelės ekranuose tuoj pat atsirado raudoni apie pavojų pranešantys užrašai. Gedimai buvo jau keliose erdvėlaivio vietose. Praėjus vos minutei po nemenko susidaužimo, Yosa ir Aku No sulaukė galingesnio drebėjimo. Priešas ir vėl iššovė. Po akimirkos nindzėms atėjo pranešimas liepiantis leistis apleistoje mini kosminėje stotyje, kuri egzistavo visai netoliese. Prie pranešimo buvo prikabintos ir koordinatės.

Captain carried out 1 launched of one Battle :
Open Space Battle11

Erdvėlaivių susidūrimas: -100 SP.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Yosa Sk. 08 19, 2018 6:41 pm

Kaip nekeista, erdvėlaivių sūsidūrimas sužalojo abi puses, tačiau nindzių erdvėlaivis neturėjo jokių ginklų ir staiga sulaukė dar vieno šūvio. Poros laivas tikrai neišgyventu dar kelių tokių trenksmų, todėl vaikinas visiškai neturėjo idėjų kaip kontraatakuoti. Atsisukęs į partnerę, kuri vis dar bandė mėgautis maistu Yosa prabilo:
- Nenoriu nutraukti tavo pietų pertraukos, bet man atrodo mums galas. Nebent mėgintume pasiduoti,- dabar jau ramiu tonu atgavęs savo šaltakraujiškumą kalbėjo vaikinas. Tik staiga ant erdvėlaivyje esančio ekrano atsidūrė pranešimas prašantis nusileisti į apleistą kosminę stotį.
- Kątik gavau koordinates. Jie liepia mums leistis į kažkokią stotį,- pranešė partnerei apie situaciją ir pasuko erdvėlaivį link ten. Su aplamdytu laivu skristi buvo šiek tiek sunkoką, tačiau šiaip ne taip išmanevravęs galiausiai pasiekė platformą ant kurios galėjo nusileisti.
Yosa
Yosa

Pranešimų skaičius : 10

Atgal į viršų Go down

Open Space Empty Re: Open Space

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume