Dimension X

3 posters

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dimension X Empty Dimension X

Rašyti  Captain Pir. 05 21, 2018 4:20 pm

Dimension X Dimens10

Dimensija X - tai vieta, į kurią būna ištremiamos įvairios neaiškios būtybės, kėlusios grėsmę pažengusių technologijų civilizacijoms. Ši erdvė daugelius milijonų metų veikė kaip minėtų būtybių kalėjimas. Bet vieną dieną įvyko kai kas neįtikėtino - Altissia mieste atsivėrė portalas, pro kurį bet kas galėjo patekti į šį kalėjimą ir atvirkščiai. Masės monstrų ėmė veržtis į laisvę ir atnešė chaosą į ramų miestą.

--

Dimension X Portal10

Purpurinėje portalo šviesoje susiformavo moteriška figūra. Vieną akimirką Alex matė portalo liepsnas, o kitą - vietą, kurios nebegalėjo atpažinti. Mergina stovėjo viduryje kas buvo likę iš neaiškios patalpos. Aplink matėsi sienų griuvėsiai, skirtingų aukščių kolonos, kurios jau nieko nebelaikė, mat lubų nebebuvo. Gamta buvo pradėjusi atsikovoti teritoriją. Vietomis žaliavo sąmanos ir vijokliai. Žemės lopinėlis, ant kurio stovėjo mėlynplaukė, skendo tamsoje, tad Alex iš karto galėjo suprasti, jog atsidūrė neįprastoje vietoje. Čia nešvietė saulė, o akmeninio grindinio nejungė keliai į kitus pastatus. Priešingai - šie griūvėsiai buvo lyg atskirti nuo pasaulio ir levitavo tamsoje. Nebuvo galima nė išmatuoti, nė nuspėti kokio dydžio erdvė supo paslaptingą vietą. Tačiau tolumoje galėjai įžiūrėti kitus panašius tamsos atskirtus žemės lopinėlius. Visur buvo griuvėsiai, tačiau labai skirtingų vietovių. Detales įžiūrėti buvo per daug sunku, matyt dėl per didelių atstumų.
Griuvėsių, į kuriuos pateko Alex, viduryje stovėjo didelis šviesiai mėlynos spalvos kristalas. Tai buvo labiausiai į akį kritęs ir iš fono išsiskyręs dalykas. Mergina stovėjo kitoje pusėje griuvėsių nuo minėto traukos objekto. Tuo tarpu aplink kolonas formavosi šešėliai. Portalas, pro kurį mėlynplaukė pateko į Dimensiją X, išnyko jai po kojomis. Tuo pačiu metu, tolumoje, tuose atskirtuose žemės lopinėliuose sužibėjo panašios liepsnos. Buvo galima drąsiai spekuliuoti, jog atsidarė dar daugiau portalų vedusių iš šios erdvės. Tačiau Alex neturėjo galimybės jų pasiekti.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Tr. 06 27, 2018 3:14 pm. Redaguota 1 kartą
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Alexis Tr. 06 27, 2018 1:39 pm

Kelias minutes stovėjo sustingusi, bandydama suvokti, kas čia, ką tik įvyko.
-Šūdas!
Atsigavusi pajudėjo link kristalo, kartu labai riebiai keiksnodamasi kiekviename žingsnyje.
-Man tiesiog reikia vėl grįžti atgal.
Nusiteikusi optimistiškai, nusišypsojo nervingai ir ištiesė ranką norėdama paliesti kristalą, tikėdamasi, kad čia portalas atgal.
Alexis
Alexis

Pranešimų skaičius : 1186

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Tr. 06 27, 2018 3:35 pm

Alex pajudėjus kristalo link galėjo pastebėti šešėlius prie praktiškai kiekvienos kolonos. Iš pradžių jie atrodė kaip juodos liepsnos, tačiau įsižiūrėjus buvo galima suprasti, jog tamsa formavosi į keistas figūras. Iš viso mergina jų galėjo suskaičiuoti aštuonias. Vos po minutės, kai mėlynplaukė jau spėjo pasiekti kristalą, susiformavusios figūros išlindo iš už priedangų. Septyni pasirodę gyviai nebuvo dideli, panašu, jog akmeniniai ir visi vienodi. Jų centruose švytėjo melsvi orbai.
Dimension X Monste10
Visa grupelė pamažu artėjo mėlynplaukės ir kristalo link.
Aštuntoji figūra buvo daug didesnė už pastaruosius gyvius. Ji išskleidė savo didelius sparnus, kurie trumpam užmetė šešėlį ant pusės prieinamo ploto, ir pakilo į orą. Nutūpęs ant vienos iš kolonų į drakoną panašus gyvis garsiai užriaumojo ir ėmė mosikuoti uodegą, kuri net sugebėjo sukelti šiokį tokį vėjo gūsį.

Dimension X Boss10
Skraidantis gyvis buvo toliausiai nuo merginos, bet su savo greičiu galėjo nesunkiai pasiekti ją greičiau, negu levituojantys akmeniniai padarėliai. Nepaisant to, jis kol kas prie mėlynplaukės nesiartino.
Tuo tarpu Alex delnui prisilietus prie kristalo paviršiaus nieko neįvyko. Panašu, jog tai nebuvo portalas.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Alexis Tr. 08 01, 2018 2:35 pm

Dar patapšnojo stipriau kristalą, gal tiek tereikėjo, kad jis suveiktu. Bet pasirodo tik dar daugiau kompanijos prisikvietė. Išvydusi artėjančius objektus, ir vieną galingą drakoną išpylė šaltas prakaitas. Nervingai nusijuokė ir puolė slėptis už kristalo, kol sugalvos veiksmų planą, na...pabandys.
Alexis
Alexis

Pranešimų skaičius : 1186

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Tr. 08 01, 2018 8:15 pm

Kad ir kiek Alex bandė liesti ar baksnoti kristalą, šis nereagavo. Tačiau tolėliau buvę gyviai nestovėjo vietose. Vienintelis drakonas neskubėjo pulti merginos, tad vis pasimuistydavo tupėdamas ant kolonos. Karts nuo karto agresyviai užriaumodavo. Tuo tarpu aštuoni skraidantys akmenukai judėjo Alex link. Nors mergina slėpėsi už kristalo, priešams jis per daug netrukdė, tik sulimitavo jų skaičių. Ne visi galėjo įtilpti už kristalo vienu metu, mat jis stovėjo prie sienos. Vis dėl to skraidantys akmeniniai priešai buvo pakankamai maži, kad galėtų nusekti mėlynplaukę. Vienas sugebėjo ją pasiekti, netikėtai orb'as jo viduje sušvietė ir iššovė į merginą sužeisdamas jai petį.
Captain carried out 1 launched of one Battle :
Dimension X Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Kv. 12 19, 2019 7:33 pm

Purpurinėje portalo šviesoje susiformavo vyriška figūra. Vieną akimirką Kiro matė portalo liepsnas, o kitą - vietą, kurios nebegalėjo atpažinti. Baltaplaukis stovėjo viduryje kas buvo likę iš neaiškios patalpos. Aplink matėsi sienų griuvėsiai, skirtingų aukščių kolonos, kurios jau nieko nebelaikė, mat lubų nebebuvo. Gamta buvo pradėjusi atsikovoti teritoriją. Vietomis žaliavo sąmanos ir vijokliai. Žemės lopinėlis, ant kurio stovėjo vaikinas, skendo tamsoje, tad Kiro iš karto galėjo suprasti, jog atsidūrė neįprastoje vietoje. Čia nešvietė saulė, o akmeninio grindinio nejungė keliai į kitus pastatus. Priešingai - šie griūvėsiai buvo lyg atskirti nuo pasaulio ir levitavo tamsoje. Nebuvo galima nė išmatuoti, nė nuspėti kokio dydžio erdvė supo paslaptingą vietą. Tačiau tolumoje galėjai įžiūrėti kitus panašius tamsos atskirtus žemės lopinėlius. Visur buvo griuvėsiai, tačiau labai skirtingų vietovių. Detales įžiūrėti buvo per daug sunku, matyt dėl per didelių atstumų.
Griuvėsių, į kuriuos pateko Kiro, viduryje stovėjo didelis šviesiai mėlynos spalvos kristalas. Tai buvo labiausiai į akį kritęs ir iš fono išsiskyręs dalykas. Baltaplaukis stovėjo kitoje pusėje griuvėsių nuo minėto traukos objekto. Tuo tarpu aplink kolonas formavosi šešėliai. Portalas, pro kurį vaikinas pateko į Dimensiją X, išnyko jam po kojomis. Tuo pačiu metu, tolumoje, tuose atskirtuose žemės lopinėliuose sužibėjo panašios liepsnos. Buvo galima drąsiai spekuliuoti, jog atsidarė dar daugiau portalų vedusių iš šios erdvės. Tačiau Kiro neturėjo galimybės jų pasiekti.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Gavrail Tr. 03 25, 2020 1:59 pm

Vaikinas susiformavęs ant skraidančios platformos apsižvalgė. Iš karto jam į akį krito mėlynas kristalas, tad šis iš karto pradėjo lipti laipteliais aukštyn iki kristalo. Iš šonų stovėjo kolonos kurios nieko nelaikė.
"Pažiūrėkime ką čia turime". Priėjęs prie kristalo jį apžvalgė ir ištiesęs ranką prilietė pirštu.
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Dimension X Left11100/100Dimension X Empty10  (100/100)
Experience:
Dimension X Left1118/20Dimension X Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dimension X Left11500/500Dimension X Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Tr. 03 25, 2020 7:16 pm

Kiro pajudėjus kristalo link galėjo pastebėti šešėlius prie trijų tolėliau buvusių kolonų. Iš pradžių jie atrodė kaip juodos liepsnos, tačiau įsižiūrėjus buvo galima suprasti, jog tamsa formavosi į keistas figūras. Iš viso vaikinas jų galėjo suskaičiuoti tris. Vos po minutės, kai baltaplaukis jau spėjo pasiekti kristalą, susiformavusios figūros išlindo iš už priedangų. Du pasirodę gyviai nebuvo dideli, panašu, jog akmeniniai ir abu vienodi. Jų centruose švytėjo melsvi orbai.
Dimension X Monste10
Porelė pamažu artėjo kovotojo ir kristalo link.
Trečioji figūra buvo daug didesnė už pastaruosius gyvius. Ji išskleidė savo didelius sparnus, kurie trumpam užmetė šešėlį ant pusės prieinamo ploto, ir pakilo į orą. Nutūpęs ant vienos iš kolonų į drakoną panašus gyvis garsiai užriaumojo ir ėmė mosikuoti uodegą, kuri net sugebėjo sukelti šiokį tokį vėjo gūsį.
Dimension X Boss10
Skraidantis gyvis buvo toliausiai nuo vaikino, bet su savo greičiu galėjo nesunkiai pasiekti jį vikriau, negu levituojantys akmeniniai padarėliai. Nepaisant to, jis kol kas prie baltaplaukio nesiartino.
Tuo tarpu Kiro delnui prisilietus prie kristalo paviršiaus nieko neįvyko. Panašu, jog tai nebuvo portalas.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Gavrail Antr. 08 18, 2020 4:02 pm

Kiro palietęs kristalą suprato, jog šis nebuvo portalas. Tuo tarpu už savęs pajautė judėsį, tad lėtai atsisuko.
- Well well well, nejaugi manot, jog mane čia užrakinsite- šyptelėjo, išsitraukė savo kardą, kuris kaip visada buvo paruoštas kovai prie jo klubų. Ištiesė ranką į priešininkus ir pirštu parodė į jų "bosą", su pirštu papaišė ore kažkokį tai ženklą ir staiga ant "boso" kaklo atsirado žymė, lyg būtų įdeginta į priešininko kūną.
- Pasiruošk mirti- vaikinas nusijuokė su labai sadistiška šypsena bei akimis.

[Death mark] ant boso.
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Dimension X Left11100/100Dimension X Empty10  (100/100)
Experience:
Dimension X Left1118/20Dimension X Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dimension X Left11500/500Dimension X Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 4:57 pm

Drakonas nesureagavo į Kiro specialų manevrą. Kol vaikinas nesijudino iš vietos, gyvis taip pat liko tupėti ant tolimos kolonos. Šios viršus po truputi skilinėjo ir trupėjo žemyn. Keista, tačiau aidas girdėjosi šioje neįprastoje aplinkoje daug geriau, negu turėjo remiantis logika ir žinomais dėsniais. Kiekvienas tiek kovotojo, tiek jo priešininkų judesys buvo aiškiai girdimas ir pastebimas. O išėjimo nesimatė.
Dvi akmeninės skraidančios figūros priartėjo prie ginkluoto baltaplaukio, tačiau laikėsi ore, sunkiau pasiekiamu atstumu. Staiga momentaliai sužibėjo vienos iš būtybių centras. Nepraėjus pilnai sekundei po to mėlynas spindulys it lazeris iššovė į Kiro ir išdegino skylutę jo aprangoje kartu prasisprausdamas pro odą gilyn. Netrukus vaikinas pajuto panašų skausmą nugaroje. Antrasis priešininkas pakartojo ataką iš viršaus.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Dimension X Battle11 , Dimension X Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Gavrail Antr. 08 18, 2020 5:12 pm

Kiro pažymėjęs savo priešininką akimis nuskanavo kovos lauką. Skraidantys akmenys su šviečiančiais orbais viduje artejo link jo, ir kai mark pilnai užsidėjo ant už jų esančio drakoniuko, akmenys staiga šovė lazerius į vaikiną. Šis nespėjo jų išvengti, pajuto skausmą, tačiau kovos pabaigos dar nebuvo matyti. Vaikinas tik nusišypsojo, išsitiesė, žengė žinksnį ir staiga jo vietoje kurioje buvo nebeliko. Jis atsirado prie drakoniuko ir vienu mostu prakirto jam pro mark, o tada už Kiro likę akmenukai irgi buvo perkirsti, lyg baltaplaukio after image kartojo jo veiksmus lėčiau nei jis juos atliko.

[Sweep] Main target yra drakoniukas, kuris turi [Death Mark].
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Dimension X Left11100/100Dimension X Empty10  (100/100)
Experience:
Dimension X Left1118/20Dimension X Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dimension X Left11500/500Dimension X Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 5:12 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Dimension X Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 6:15 pm

Kiro judėjo tiksliai, o jo judesiai buvo taiklūs. Kirsdamas priešininkus jis juto kiekvieno smūgio svorį ir jėgą. Drakonas garsiai suriaumojo. Tokiame atstume baltaplaukiui turėjo užgulti ausis. Suplasnojo gyvio sparnai ir jis pakilo į orą. Tuo tarpu akmeninės būtybės pavėluotai pasivijo baltaplaukį. Kadangi Kiro turėjo daugiametę kovinę patirtį, jis pastebėjo, jog nei viena jo padarytų žaizdų trims priešams neatrodė gili ar mirtina. Jų judesių laisvumas taip pat patvirtino, jog kad ir kaip stipriai atrodė kovotojo ataka, padėties ji nei kiek nepakeitė.
Kol baltaplaukis analizavo situaciją, du akmeniniai skraiduoliai paleido po dar vieną šūvį į įsibrovėlį jų teritorijoje. Drakonas plevesavo virš kovos lauko aukštai ore. Paprastais metodais šiuo metu jis buvo nepasiekiamas.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Dimension X Battle11 , Dimension X Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Gavrail Antr. 08 18, 2020 7:01 pm

Vaikinas turėdamas daug patirties kovose, suprato, jog kažkas ne taip. Priešininkai negavo tiek žalos, kiek jis tikėjosi. Vaikinas pradėjo išvenginėti lazerių, šokinėdamas atgal ir panašiai. Galiausiai užšoko už kolonos. Atrodo, jog akmenys su orbais viduje jo nebematė, tad vaikinas pradėjo giliai analizuoti jų "bosą", skraidantį drakoniuką, suprasti, kodėl jis negavo tiek žalos, kiek Kiro tikėjosi padaryti. Netikėjo, jog nepataikė į mirtiną zoną. Galiausiai skraidantys turretai jį pasivijo, Kiro bandė išvengti jų lazerių, šokdamas atgal ir pasisukdamas į šoną, tačiau lazeriai vis tiek pasiekė taikinį, lengvai prabrozdino žandą, būtų palikusi didesnė žaizda, jei veikinas nebūtų pasisukęs.

[Analyze - 4 ant drakoniuko]
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Dimension X Left11100/100Dimension X Empty10  (100/100)
Experience:
Dimension X Left1118/20Dimension X Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dimension X Left11500/500Dimension X Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 7:27 pm

Kiro negalėjo stovėti vietoje norėdamas išlikti kiek įmanoma saugiau. Du akmeniniai padarai sekiojo paskui jį aplink kolonas, ant kolonų, atgal į apačią. Kad ir kur vaikinas bėgo, niekur negalėjo pilnai pasislėpti, mat aplinka, kuroje jis liko įkalintas, buvo pakankamai atvira ir tuščia. Du priešai vienas po kito vis šaudė deginančias atakas į baltaplaukį.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Dimension X Battle11 , Dimension X Battle11
Tuo tarpu Drakonas suko ratus viršuje, vis dar nepasiekiamas jokiais normaliais metodais. Kad ir kur kovotojui teko bėgti, iš ten ir kitur jis galėjo pilnai matyti savo didįjį taikinį. Sekdamas jo judesius, ieškodamas panašumų ir pasikartojimų jo elgesio bruožuose, taip pat analizuodamas fizinę struktūrą pagal savo turimas žinias Kiro geriau suprato priešininko galimybes.

Drakonas: 100/100 HP, 4 Dice Roll, 20 DMG, žalą gauną tik iš critical dice roll
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Gavrail Antr. 08 18, 2020 8:05 pm

Vaikinas suprato, jog drakoniukas gali būti pažeistas tik ekstremaliai taikliais dūriais ar kirčiais į pažeidžiamas vietas. Tačiau šiuo metu jis turėjo kitą problėmą. Du skraidančius turretus, kurie į jį šaudė lazerius. Jie dar kartą prakirto vaikino kūną, šis ramiai piktomis akimis žiūrėjo į juos, lyg tyla prieš audrą, tačiau jeigu skraidantys akmens gumulai galėtų suprasti veido išraiškas, žinotų, jog jie bus sekantis taikinys. Vaikinas išvengęs dar pora lazerių pribėgo prie A akmens gumulo (Vadinkim vieną A o kitą B) ir į jo orbą dūrė savo kardą.


Paskutinį kartą redagavo Kiro, Antr. 08 18, 2020 8:06 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Dimension X Left11100/100Dimension X Empty10  (100/100)
Experience:
Dimension X Left1118/20Dimension X Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dimension X Left11500/500Dimension X Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 8:05 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Dimension X Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 8:14 pm

Nusprendęs kol kas palikti nepasiekiamą drakoną ramybėje Kiro atsisuko į aplink jį skraidančius akmeninius priešus. Šie, vienas po kito šaudė šilumines atakas į vaikiną palikinėdami skyles ne tik jo aprangoje, tačiau išdegindami ir giliau. Padarai laikėsi pakankamo atstumo, kad baltaplaukis nepasiektų jų ranka, bet su kardu tai padaryti pavyko. Ašmenys kliudė priešą A, kuris susvyravo ore nuo smūgio bei buvo priverstas nutolti nuo kovos zonos. Bet ataka nebuvo pakankamai stipri, kad atsikratytų akmeninio draugužio. Kol jo dublikatas taikėsi į Kiro, A grįžinėjo nusitaikęs į vaikiną.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Dimension X Battle10 , Dimension X Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Gavrail Antr. 08 18, 2020 8:28 pm

Vaikinas strugglino su dviem akmeniniais turretais, kol drakoniukas tiesiog skraidė aplink ir lepinosi gražiu oru. Vaikinas nesuprato jo veiksmų, tačiau jam tai buvo tik į naudą, vien du turretai jau yra pakankamai annoying. Baltaplaukis išvenginėjo lazerių, kartais nelabai pavykdavo. Bandė ir kontraatakuoti, tačiau turretai tiesiog atsitraukdavo. Galiausiai vaikinas rado opening ir iškarto šoko ant turreto A ir kirto per jo kristalą.
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Dimension X Left11100/100Dimension X Empty10  (100/100)
Experience:
Dimension X Left1118/20Dimension X Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dimension X Left11500/500Dimension X Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 8:28 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Dimension X Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 8:40 pm

Akmeninis paviršius saugojo orb'ą padaro centre, tad tiesiai pataikyti į jį buvo sudėtinga, ypač kai priešas judėjo ore. Vienas po kito Kiro kirčiai skaldė akmeninius šarvus, kol galiausiai korpusas patapo lengvai pasiekiamas. Gyvis A ėmė lėčiau judėti, bei negalėjo išsilaikyti labai aukštai. Tačiau kol orb'as buvo nepažeistas, tol jis šaudė į jį puolantį baltaplaukį. Tuo tarpu antrininkui sekėsi geriau. Šiam neprireikė išvenginėti taikinio bandymo pasipriešinti. Priešingai - šūviai lėkė tiesiai Kiro į nugarą.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Dimension X Battle11 , Dimension X Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Gavrail Antr. 08 18, 2020 8:51 pm

Baltaplaukis jautė, jog jau greitai pasieks skraidančio gyvio orbą. Kova turėtų tapti lengvesnė prieš vieną turretą, bent jau kol drakoniukas nesugalvojo prisijungti prie kompanijos. Vaikinas atšoko atgal išvengdamas lazerio, pasislėpė už kolonos, ant žemės rado nuskeltą kolonos dalį kuri tilpo jam į delną ir ją sviedė į akmeninį turretą, bandydamas nukreipti jo dėmesį. Persirideno išvengdamas dar porą lazerių ir kirto turretui A, bandydamas suskaldyti kristalą jame. Tačiau tuo metu abu turretai iššovė po lazerį, tad jų vaikinas išvengti nesugebėjo.
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Dimension X Left11100/100Dimension X Empty10  (100/100)
Experience:
Dimension X Left1118/20Dimension X Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dimension X Left11500/500Dimension X Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 8:51 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Dimension X Battle12
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Captain Antr. 08 18, 2020 9:10 pm

Kiro ne tik nesugebėjo išvengti atakų, bet kadangi buvo itin arti priešininko A, jo puolimą pajuto nepalyginamai stipriau. To pasekoje vaikino kirtis visiškai nepataikė į taikinį. Nepaisant to veiksmas nestovėjo vietoje. Baltaplaukis lakstė aplink kolonas bandydamas surasti progą puolimui tuo pačiu bandydamas prisidengti nuo lazerinių atakų. O akmeniniai priešai inirtingai sekė kovotojui iš paskos.
Drakonas ore vis nerimo. Sukdamas ratus virš kovos lauko jis karts nuo karto nusileisdavo žemiau sukeldamas didelį vėjo gūsį. Jo dideli sparnai plasnojo nenuspėjamu ritmu ir įtartinai arti ir taip nestabilių kolonų.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Dimension X Battle11 , Dimension X Battle11

Drakono kauliukas. Jeigu išsiridens žirklės, drakono sparnas užkabina koloną. Šios viršus užkrenta ant kelyje pasitaikiusio akmeninio padaro B.
This dice is not existing.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Gavrail Antr. 08 18, 2020 9:17 pm

Vaikinas vis juto, jog kuo greičiau vienas iš turretų nustos veikti, tuo greičiau galės kovoti lėtesniu tempu. Tokiu tempu kovoti, bandant išvengti dviejų turrėtų atakų bei pačiam bandant kontraatakuoti, buvo labai sunku, tai vargino vaikino kūną. Tačiau baltaplaukis vis dar turėjo parako, tad prasileidęs dar porą lazerių, prišoko prie turreto A ir bandė sudaužyti jo orbą.
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Dimension X Left11100/100Dimension X Empty10  (100/100)
Experience:
Dimension X Left1118/20Dimension X Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Dimension X Left11500/500Dimension X Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Dimension X Empty Re: Dimension X

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume