Beyond Streets

2 posters

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Beyond Streets - Page 4 Empty Re: Beyond Streets

Rašyti  Grimoire Kv. 08 20, 2020 10:03 pm

Mandagus pareigūnų gestas Grimoire džiugino. Įsėdusi į jų mašiną ir atvykus į miesto aikštę Grimoire padėjo policininkams rasti reikiamą kepyklėlę, kol galiausiai ją pasiekė.
- Dar kartą, ačiū Jums, - nuoširdžiai padėkojo atsisveikindama su policininkais. Sekundę lengvais rankų mostais mojuodama pažvelgė kaip policininkai išvažiuoja, o tada pasuko akis atgal į kepyklėlę, kuri buvo apiplėšta ir apšaudyta dar šiandien ryte. Ilgai nelaukdama įžengė pro duris ir suradusi darbuotojus priėjo prie Sig.
- Kaip laikosi kepykla? Turiu gerų naujienų! Kątik vagilę perdaviau Beyond policijai, - džiugia veido išraiška pranešė žinią pardavėjai.
Staiga prisiminė savo anksčiau pasakytus žodžius.
- A-Atsiprašau dėl maišelio. Prižadėjau grąžinti, tačiau susiklostė daug įvykių ir atrodo jį kažkur pamečiau... Tačiau noriu atsidėkoti už informaciją bei pagelbėti! Žinau, jog patyrėte daug nuostolių, iš kąsos buvo pavogti pinigai, sudaužyti langai, apšaudytos sienos... Noriu jums duoti atlygį, kurį gavau už plėšikes sugavimą, kepyklėles restauravimui!
Kalbėdama šiek tiek pradėjo naršyti savo rankinėlėje, kol galiausiai ištraukė 50 orbų ir maloniai nusišypsojusi įteikė juos pardavėjai.
Grimoire
Grimoire

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

Beyond Streets - Page 4 Empty Re: Beyond Streets

Rašyti  Captain Kv. 08 20, 2020 10:15 pm

Policijos automobilis išriedėjo, o kepyklėlė buvo vis dar uždaryta kaip Grimoire ją ir prisiminė. Mergina pastebėjo, jog jau buvo įstatyti nauji langai ir durys, o viduje darbininkės plovė grindis, valė paviršius ir kuitėsi tarp prekių lentynų. Palenkus durų rankeną jos be jokių sunkumų prasivėrė ir pasigirdo skambutis pranešantis apie įėjusį klientą. Darbuotojos sužiuro į vidun įžengusią baltaplaukę merginą. Sig labai nusistebėjo nepažįstamosios kalba.
-Ką? Maišelis? Nesirūpink dėl jo.
Apstulbusi mergina išspaudė draugišką šypseną, tačiau veidas tuoj pat persimainė į šokiruotą miną.
-Ar-r tu tikrai? Pagalvok apie tai. Žinoma, mums šiuo metu labai praverstų tokia suma, bet..
Nežinodama ką daryti Sig nedrįso paimti pinigų iš geraširdės Grimoire. Klausiamai žiūrėjo į merginą duodama progą jai apsigalvoti.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Beyond Streets - Page 4 Empty Re: Beyond Streets

Rašyti  Grimoire Kv. 08 20, 2020 10:33 pm

- Taip, aš visiškai tuo tikra, - nusišypsojo įteikdama odinį maišelį orbų Sig.
- Tikiuosi ši suma padės jums plėsti savo verslą. Nors kaip matau, jaudintis nėra ko, per trumpą laiką jau spėjote tiek susitvarkyti! - lengvai nusijuokė, o tada maloniai pažvelgė į pardavėją.
- Na, kažkada tikrai čia užsuksiu paragauti kepinių, tačiau dabar su Jumis atsisveikinsiu. Iki kito karto!
Šiek tiek linktelėjusi galvą panelė nusišypsojo ir apsisuko ketindama išeiti iš kepyklėlės, tačiau staiga buvo sustabdyta pardavėjos. Paprašyta palaukti kelias minutės baltaplaukė šiek tiek luktelėjo, tačiau nė nenutuokė, jog Sig grįš su pilnu maišeliu kepinių.
- Oho... Ačiū!
Nustebusi panelė dar kartą padėkojo pardavėjoms ir lydima Sig išpėdino iš parduotuvės.

Išėjusi į miesto aikštę Grimoire kiek atsitokėjo. Ši diena buvo kupina nuotykių ir netikėtumų, o tai ją džiugino. Tačiau savo darbą Beyond kolonijoje atliko, todėl nusprendė, jog būtų pats laikas grįžti atgal į savo erdvėlaivį ir atgauti jėgas. Nors jos protas nesijautė išsekęs, kūnas prašėsi poilsio. Viduryje aikštės šiek tiek pasirangė ištempdama kūno raumenis ir atsikvėpusi su smulkia šypsena veide pasuko link erdvėlaivio.


Paskutinį kartą redagavo Grimoire, Pen. 08 21, 2020 12:03 am. Redaguota 1 kartą
Grimoire
Grimoire

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

Beyond Streets - Page 4 Empty Re: Beyond Streets

Rašyti  Captain Kv. 08 20, 2020 11:26 pm

Sig sunkiai galėjo patikėti tuo, ką Grimoire sako. Apstulbusi nepažįstamosios gerumu mergina vis dėl to priėmė kortelę su orb'ų suma.
-Bet palauk. Duok man dvi minutes. Ne! Minutę! Niekur nepabėk, aš tuoj!
Jaunoji darbuotoja nubėgo už prekystalio. Greit pasikuitusi rado didelį popierinį maišą. Į jį prikrovė pilna žviežių, minkštų, dar garuojančių kepinių ir desertų. Įvairiausių rūšių, skirtingų dydžių, didelė skonių įvairovė. Paskubomis mergina išlindo atgal kur laukė Grimoire ir įgrūdo jai didelį surinktų maišą kepinių į rankas.
-Štai, prašau. Nežinau kaip kitaip tau atsidėkoti. Jeigu patiks, užsuk čia vėl. Mes tave pavaišinsime nemokamai.
Sig atsisveikino su Grimoire ir išlydėjo ją iš kepyklėlės, kol galiausiai baltaplaukė dingo iš akiračio. Dar kelias minutes pastoviniavusi šaligatvyje mergina apsisuko ir sugrįžo į pastatą.
-Boss, nepatikėsi!
Beyond Streets - Page 4 Beyond11

Grimoire atidavė 50 orb'ų, bet gavo maišą kepinių penkiems suvartojimams, atstato 100% MP. Valgyti galima tik ne kovos metu. Taip pat Grimoire gauna +1 reputacijos Beyond kosminėje kolonijoje.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Beyond Streets - Page 4 Empty Re: Beyond Streets

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume