Training centre

3 posters

Go down

Training centre Empty Training centre

Rašyti  Captain Sk. 10 31, 2010 1:25 am

Treniruočiu kambarys. Treniruojama kovotoju fizinė jėga. Čia galima treniruotis ir magija.

Treniruotis galima tiek su dice, tiek be jų. Jeigu treniruotėje naudojate dice, viską apsiskaičiuoti turėsite patys.
new Čia nauji laivo kariai gauna pirmą pamoką apie reikiamų kauliukų ridenimą, skill'us, veikėjo statistiką ir visą kitą, ką reikia žinoti prieš vykstant į užduotį.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Tr. 08 03, 2011 2:17 pm. Redaguota 1 kartą
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Incognito Pen. 12 03, 2010 9:57 pm

*Įžengusi vidun iš karto balso komanda kreipėsi į muzikinio centro kontrolės modulį.*
-Ship, music ON.
*Pra'scroll'inusi pro muzikos bibliotekas pagaliau rado norimą kūrinį. Tuomet prasidėjp linksmybės. Sienomis pasišokinėdama apibėgo visą salę ir suktuku nušokusi ant žemės paleido dvi kulkas į įsivaizduojamus taikinius ant skirtingų sienų.*
-Get down on your knees...
*Šelmiška šypsena papuošė jos veidą ir jos rankos vos spėjo pakelti atatranką nuo galingų revolverių. Grindys pasipuošė skylėmis, o Aria nesiliovė.*
-I have a big gun, I took it from my lord, sick with justice I just wanna fe-el you.
*Tariant paskutinį žodį ji paleido kulką kažkur i skylę sienoje, kur prieš tai smigo kita kulka.*
Incognito
Incognito


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Law Pen. 12 03, 2010 11:26 pm

Jau , kurį laiką stebėjo merginos treniruotę su šypsena , galiausiai užsimerkęs atsirėmė į sieną ir atsiduso ir gyliai įkvėpęs šypsodamasis klausėsi muzikos, kuri grojo, kart kartėmis akies krašteliu žvilgtelėdamas į merginą...
Law
Law


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Incognito Pen. 12 03, 2010 11:40 pm

*Nekreipė dėmesio į vaikiną kol baigėsi kulkos. Šioms pasibaigus ji lyg tyčia stovėjo priešingame salės gale ir jau buvo kiek pavargusi nuo šokinėjimo, lakstymo ir apskritai visos emocinės iškrovos. Krestelėjusi galvą, kad atmestų plaukus atgal ji gan lėtai pajudėjo į priekį link Isakk. Kai buvo visai arti sustojo. Prakaito lašeliai ant veido seksualiai blizgėjo nuo apšvietimo ir Aria prabilo pridususiu kimiu balsu:*
-Aš tau tikrai dėkinga. Dėl tavo veiksmų man nereikėjo aiškintis santykių prieš visus ir tai tikrai išgelbėjo nuo daug streso.
*Koketiškai šypsojosi visai nesuprasdama, kad elgiasi kiek per daug iššaukiančiai.*
Incognito
Incognito


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Law Št. 12 04, 2010 12:03 am

Pabudintas, iš savo minčių, Arijos balso, Isakk atsimerkė ir nusišypsojo jai, nužiūrėjo ją dar kartą, mirktelėjo viena akimi
- Nereikia dėkoti, tikrai nereikia, viskas gerai, aš negalėjau leisti, kad jis taip elgtųsi tiesiog negalėjau
nusišypsojo
- Na bandžiau padėti, jis man pats, poto kai tu išėjai,papasakojo dėl ko taip isterikavo, tad pilnai suprantu tave ir neleisiu, kad tau kas atsitiktų , jis tą žino.
Pats elgėsi gana iššaukiančiai žiūrėjo į ją kiek kitokiu žvilgsniu nei visada
Law
Law


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Incognito Št. 12 04, 2010 12:14 am

*Nusuko akis į viršų, o tada vėl į Isakk ir prikando lūpą. Akimirką didelėmis raudonomis akimis žvelgė tiesiai į jį.*
-Gal mums reiktų prisėsti ant kurio nors iš poilsio suoliukų, a? Galėtume papliurpti ir šiaip geriau susipažinti.
*Plepėjimu ryškiai omenyje turėdama flirtą pasiūlė kompanionui. Po to kai vos nemirė, tiesiog negalėjo valdyti hormonų, nors jautėsi ir kiek nepatogiai, mat pirmas dalykas apie kurį turėtum pagalvoti vos išgelbėta nuo pražūties tikrai neturėtų būti kaip su kuo nors sugulti.*
Incognito
Incognito


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Law Št. 12 04, 2010 12:23 am

Merginos žvilgsnis persmelkė vaikiną , jis kiek sutriko, tačiau to neparodęs atsitraukė nuo sienos ir nuolankiai nusišypsojęs priėjo prie Arijos ir paėmęs ją už rankos pradėjo judėti link šalimais esančių suoliukų
- Su mielu noru, aš tau esu dar dėkingas nuo to karto antrojoj dimensijoje kai man padėjai...
Prisiminęs tą įvyki maloniu balsu leptelėjo ir galiausiai priėjęs prie suoliuko atsisėdo.
Keistai , bet maloniai jautėsi, kai mergina su juo taip koketavo, nelabai mėgo tai , bet šį kartą jis visai nesipriešino, netgi tai skatino.
Law
Law


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Incognito Št. 12 04, 2010 11:08 am

*Šilta Isakk ranka tik dar labiau įaudrino. Jiems pasiekus suoliuką ji vis dar alsavo truputį stipriau negu natūraliai.*
-Don't mention it. Buvo natūralu taip elgtis.
*Aria užmetė koją ant kojos ir šonu prisiglaudė prie Isakk šono, o ranka, kuri buvo jo pusėję, pasirėmė į suolą jam už nugaros.*
-Senai mačiau Kobę, nors tikriausiai čia niekas nepasikeitė. Čia niekas niekad nekinta, na gal, išskyrus didejantį nusikalstamumą. Ką ketini veikti? Eisi vėliau apsižvalgyti?
Incognito
Incognito


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Law Št. 12 04, 2010 10:58 pm

Nusišypsojo merginai, kai šioji prisiglaudė
- Naturalu , nenaturalu, bet tuo momentu, tai labai daug reiškė man ,- mirktelėjo Arijai ir žvilgsniu nužiūrėjo ją...
- O, tu čia buvus, tai gerai, na aš lyg ir galvojau eiti pasitrainiot, kadangi tu čia buvus, gal pavedžiotum?
švelniai paglostė merginos šilkinius plaukus.
Law
Law


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Incognito Št. 12 04, 2010 11:20 pm

*Isakk prisilietimas buvo malonus, bet ji nenorėjo įsivelti į kažką pernelyg intymaus patalpoje į kurią bet kurią akimirką galėjo įžengti pašalinis asmuo. Aria atsistojo ir pamaskatavo sėdmenimis tiesiai priešais Isakk, taip pasitaisydama nuo treniruotės nemaloniai užsilanksčiusią suknelę. Po kelių akirmikų atsisuko į jį ir pirštu parodė eiti kartu. *
-Planetos atstumai dideli, todėl paiimsime mano motociklą.
*Grakščiai dėdama kojas ir koketiškai vizgindama uodegėlę žengė iš salės.*
Incognito
Incognito


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Law Št. 12 04, 2010 11:30 pm

Nusišypsojo dar kartą ir merginai pakilus ją dar kartą nužiūrėjo, kiek dar pasėdėjęs atsistojo ir nusekė paskui merginos dailę subinaitę
- Gerai, o kur tu jį palikai? Manai liko sveikas po tokios kelionės?
prisigretinęs nužvelgė ją.
Law
Law


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Incognito Št. 12 04, 2010 11:34 pm

-Doke. Žinoma jis sveikas, nes tai kartu ir mano erdvėlaivis, o maži erdvėlaiviai įtvirtinami taip, kad neslankiotų po transporterio patalpas nuo kiekvieno kosminio krestelėjimo.
*Žengė į priekį link doko*
Incognito
Incognito


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Law Št. 12 04, 2010 11:38 pm

Nusišypsojęs tik linktelėjo ir nuskubėjo paskui ją.
Law
Law


Atgal į viršų Go down

Training centre Empty Re: Training centre

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume