Alton Plaza [Landing site]

Puslapis 634 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Sk. 07 02, 2017 10:21 pm

Savo žinių bei patirties pagalba Gabriel sugebėjo nulaužti erdvėlaivio durų mechanizmą, kad grupė galėtų įsigauti vidun. Erdvėlaivis pats neatsidarė, jį reikėjo atidaryti patiems įsilaužėliams. Vos tai įvyko, grupelė galėjo lipti vidun. Tik įžengus į didelį nepažįstamą erdvėlaivį Gabriel ir kiti galėjo išgirsti sireną. Ji buvo panaši į saugos aliarmą, kuris nuskamba kažkam įsilaužus į apsaugotą vietą. Taip ir buvo. Nors mechanikas ir sugebėjo įsilaužti vidun, tačiau apsaugos jis neapėjo. Aliarmas prižadino užsnūdusį pilotą, kuris susivokęs, kas galėjo įvykti greit ėmėsi veiksmo. Grupei keliautojų nespėjus net pradėti apžiūrinėti laivo vidaus, su jais pasisveikinti atėjo pilotas. Rankose jis laikė kulkosvaidį nutaikyta į "svečius".
-Turit 10 sekundžių dingti iš čia.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Antr. 07 04, 2017 7:27 pm

Kurį laiką įnirtingai krapštėsi prie spynos, kol galų gale ji pasidavė. Liežuvio caktelėjimas tebuvo Gabrielio pergalingas šūksnis. Spyna yra viena, o atidarymas durų visai kita. Kol jis kankinosi, prisijungė ir kiti į pagalbą ir netrukus visi galėjo užeiti į erdvėlaivį. Bet šių pastangų lyg būtų buvę maža, įsijungė signalizacija. Vaikinas susikūprino pasijutęs padaręs klaidą. Niekada neteko laužtis į svetimą erdvėlaivį, o jei kuriam ir tekdavo taisyti įėjimą ir užraktus, tai jie tikrai neturėjo signalizacijos. Tai savaime suprantama, kad apie tokį dalyką jis net nesusimąstė.
-na ir gerai. Jei yra kas viduje, patys išlįs, nereikės ieškoti.
Sumurmėjo susiraukęs. Ir vos jam baigus niurnėti, kaip tik pasirodė nepatenkintas savininkas. Gabriel iš karto pasisuko į magą. Čia jo buvo įdėja, tai dabar tegul išsisuka iš padėties kol jie netapo kiaurais kaip rėčiai.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Algraud on Antr. 07 04, 2017 7:40 pm

Agni stebėjo veiksmą. Nuo tylos po šūkio iki pat durų atidarymo. Gera komanda turėjo. Atidarius duris Agni buvo bandantis pirmas įlindęs į vidų. Akys vos ne iššoko kai pamatę ginklą priešais save. Rankas iškarto iškėlė į viršų.
"Turit 10 sekundžių dingti iš čia."
-Ss-veiki, mm-es norim pakalbėti.
avatar

Algraud
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 372

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
1/6  (1/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Antr. 07 04, 2017 8:03 pm

Hex stovėjo toliausiai nuo erdvėlaivio, mat nesiskubino lysti į priekį ir žiūrėti kas vyksta. Ji kiek nustebo matydama Gabriel besikrapštantį prie laivo. Atrodė, jog jis žinojo ką darė. Bet tuo pačiu mergina prisiminė ir apie mago keistą sugebėjimą. Vis gi džiaugėsi, kad pasirinko šią komandą. Darbas su jais atrodė paprastesnis. Bent iki tos akimirkos, kol nepasirodė pilotas. Gabriel sugebėjus atidaryti erdvėlaivį ir vyrams bešokant vidun, Hex buvo paskutinė. Ji neskubėjo, bet klausėsi kas vyko. Ir kaip tik tada pasigirdo piloto žodžiai. Mergina sustingo ir pajuto kaip ima pilti prakaitas kai pro tarpelį tarp komandos narių pečių užmatė kulkosvaidį.
-Shiiiiiiiit.
Labai tyliai sumykė ir ranka bandė sugriebti ginklą. Bet.. ginklo nebuvo. Negeras ženklas. Tada pasigirdo Agni žodžiai. Hex sukluso. Tai galėjo būti šansas.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Ash on Kv. 07 06, 2017 4:55 pm

Ash iš tikro nesitikėjo, kad rūstaus veido vaikinas, taip staiga imsis iniciatyvos. Magas pritariamai palinksėjo galva, pasirodo jo kolega yra labai patikimas vyrukas, su labai naudingu sugebėjimu. Apie likusius du  magas dar neturėjo tvirtos nuomonės. Paslaptinga mergina ir gan laisvo liežuvio vyrukas... Perdaug kolegų neanalizavo, su laiku, iškilusios problemos vistiek atskleis kiekvieno subtilumus. 
Neilgai trukus, Gabrielius sėkmingai įsilaužė į erdvėlaivį. Ash netgi suplojo delnais, tik deja kiek peranksti, pasigirdo signalizacija, o Agni tuo tarpu jau buvo praktiškai viduje. Vos spėjo žengti kelis žingsnius, laivo link, kai netikėtai pakilo kolegos rankos ir pasirodė kulkosvaidžiu apsiginklavęs pilotas. 
-Fuck... - tyliai leptelėjo, nors kažko panašaus buvo galima tikėtis, tik gal kiek mažesnio kalibro.
avatar

Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Kv. 07 06, 2017 6:04 pm

-Pasikalbėti!?
Agresyviu balsu bei pakeltu tonu vyras paklausė Agni ir išspjovė cigaretę, kurią laikė tarp dantų. Jo ginklas buvo nutaikytas tiesiai į jį ir kitus stovėjusius už jo.
-Nuo kada laužiamasi į svetimą laivą tam, kad pasikalbėti? HA! Nejuokinkit pasaulio! Lipkit lauk ir pasikalbėsim.
Pilotas kilstelėjo kulkosvaidį, lyg rodydamas "svečiams" suktis atgal ir neždintis.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Pen. 07 07, 2017 9:52 am

""Fuck"? For real?" Gabriel negalėjo patikėti, kad tik tiek išsprūdo iš mago burnos. Pagal idėją įsilaužti, vaikinas galvojo, kad Ash turi ir tolimesnį planą. Savaime suprantama, kad svetimame laive bus priešiškai nusiteikusiųjų. Nebent jis naiviai tikėjosi kad ervėlaivis bus tikrai tuščias..? Gabrielius matomai irgi tuo tikėjo, nes drąsiai įsiveržė į svetimą nuosavybę. O dabar prieš juos stovėjo didelė grėsmė. Ir vargu ar gražiai paklausus, jis ims ir atsakys, kur yra Violeta. Blondinas mintyse svarstė galimus variantus ir pakolkas nerado niekur teigiamos pabaigos. Jis iškėlė rankas į viršų ir žengė žingsnį, kad atsistotų šalia Agni.
-Šita... mes beldėmės ir šaukėme, bet niekas neatsiliepė... Pamanėm, kad gal kokia bėda atsitiko, nes sugadintos durys ir plačiai atvertos, o žmonių nesimato
Kalbėdamas kūrė melą ir galiausiai sugalvojo suversti įsilaužimą nežinia kam.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2685

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG, +1 Dice Roll; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Integra on Pir. 07 10, 2017 7:37 pm

Išėjusi iš Outer Heaven Taiga nusiėmė savo kaukę ir papurtė galvą. Ilgi rožinės spalvos plaukai kaip mat užkrito ant jos veido, bet vaizdo neuždengė. Ji žingsniavo šalia Leilos, buvo šiek tiek aukštesnė už ją.
-Whoooh, kaip gera nusiimti kaukę.
Atsipalaiduodama kalbėjo mergina. Ji nusivedė savo naująją draugę prie gatvės ir įsėdo į taksi.
-Į skrydžių zoną.
Sukomandavo vairuotojui Taiga laukdama, kol Leila įlips. Mergina nebuvo pasiruošusi lietui, tad neketino šlapti visą kelią iki kelionės tikslo. Žinant Neo Kobe orų sąlygas, tikėtis, jog nustos lyti buvo kažkas neįmanomo. Automobilis pakilo į orą ir dideliu greičiu nuskrido į kitą miesto galą, erdvėlaivių nusileidimo zoną. Ružavaplaukė nusivedė Leilą prie savo erdvėlaivio.
-Manau būtų metas susipažinti. Aš Taiga. Ar esi buvusi Altissia mieste?
Sustojusi prie erdvėlaivio mergina atsisuko į kompanionę ir bekalbėdama vis šypsojosi.
avatar

Integra
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 3478

Character sheet
Health:
130/130  (130/130)
MP:
3/14  (3/14)
Effects: • Paltas +2 DEF, • Liemenė +7 DEF, • Suknelė +50 HP, • Batai +1 Dice Roll; • Pirštinės +6 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Leila on Pir. 07 10, 2017 10:27 pm

Kiek nusistebėjo, kad naujai sutikta mergina buvo aukštesnė už ją. Kažkaip savaime atrodė turėtų ružavaplaukės, smulkutės merginos būti ir neaukštos. Oh well. Būdama pati mažutė, buvo pratusi žiūrėti užvertusi galvą.
Ji drąsiai pasekė pavyzdžiu ir nusiėmė kaukę bei įsėdo į taxi. Klube planavo pasilinksminti, bet tas anonimiškumas kartais irgi vargindavo.
-Leila.
Ištiesė ranką pažinčiai užtvirtinti, vis nužiūrinėdama erdvėlaivį, prie kurio merginos sustojo.
-Altisioj? Aišku kad nesu. Ten tokia achu... khem... stiori apsauga, kad reikia gauti daug leidimų ir įrodymų. O laikas yra pinigai. Dažniausiai
avatar

Leila
Level 10
Level 10

Pranešimų skaičius : 441

Character sheet
Health:
120/120  (120/120)
MP:
17/17  (17/17)
Effects: 1 DEF, +2 DMG; • Pendant +20 HP, • Pendant +1 Dice Roll, • Batai +2 Dice Roll, • Liemenė +7 DEF; • Katana +2 DMG, • Šautuvas +10 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Integra on Pir. 07 10, 2017 10:46 pm

VF-4 Valkyrie buvo spalvingas erdvėlaivis. Nors dominavo žalia spalva, tačiau nemažai ploto užėmė balta ir juoda, pilkos atspalviai ir net gi šiek tiek raudonos. Erdvėlaivis beveik išsiskyrė iš minios. Negana to, jis nebuvo labai didelis, tik dvivietis. Gera akis įžvelgtų ir jo konstrukciją. Lyg jis galėtų pakeisti savo formą išlankstant tam tikras dalis. Tai buvo Taigos erdvėlaivis. Užsikorusi ant sparno mergina atidarė stiklinį gaubtą ir įlipo vidun. Neketino toliau laiko leisti šlapioje suknelėje, tad greit išsinėrė iš jos ir ėmė rengtis savo įprastinę aprangą: mėlyni trumpi džinsai ir švarkelis, balta palaidinė ir ilga kojinė. Labai panorėjusi Leila beveik galėjo pamatyti dalį proceso. Ant vienos rankos ružavaplaukė užsidėjo pirštinę ir tuo jos persirenginėjimas baigėsi. Pakėlusi galvą aukštyn Taiga žvilgtelėjo į Leilą ir ranka pamojo jai.
-Lipk vidun. Bandysim patekti į Altissia! .. Sorry, lengvesnio būdo įlipti nežinau.
Paskutinį sakinį mergina pridėjo po trumpos pauzės prisiminusi, kad neturi erdvėlaiviui kopetėlių.
avatar

Integra
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 3478

Character sheet
Health:
130/130  (130/130)
MP:
3/14  (3/14)
Effects: • Paltas +2 DEF, • Liemenė +7 DEF, • Suknelė +50 HP, • Batai +1 Dice Roll; • Pirštinės +6 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Leila on Antr. 07 11, 2017 11:12 am

Pasekė Taigos pavyzdžiu ir netrukus stovėjo ant erdvėlaivio sparno. Pamačiusi, kad mergina persirenginėja, nusisuko. Jai lietus buvo įprastas dalykas, todėl pasislėpti nuo jo nesiskubino ir tik kada sulaukė paraginimo atsisėdo į vidų.
- o ko mums į tą Altisią?
Aišku įdomu būtų apsilankyti vietoje, kurioje dar nebuvo, priedo, kad girdėjo, jog ten labai gražu. Tiesiog turėtų kvapą užgniaužti. Tai smalsu ant kiek tos pasakos teisingos. Bet be priežasties kažkur rodytis, Leila neturėjo įpročio.
avatar

Leila
Level 10
Level 10

Pranešimų skaičius : 441

Character sheet
Health:
120/120  (120/120)
MP:
17/17  (17/17)
Effects: 1 DEF, +2 DMG; • Pendant +20 HP, • Pendant +1 Dice Roll, • Batai +2 Dice Roll, • Liemenė +7 DEF; • Katana +2 DMG, • Šautuvas +10 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Kiro on Antr. 07 11, 2017 9:57 pm

Vaikinas ir jo mažasis robotukas atpėdino į landing site. Iš kur jie parėjo niekas nesuprato. Vaikinui priėjus erdvėlaivį, šio durys atsidarė ir nusileido kopėčios, kuriomis jis užlipo. Tai buvo metaliniai išskleidžiami laiptai, tad net MK IV galėjo jomis užlipti, o jau ir pripratęs buvo. Nors nežinia ar robotai gali priprasti. Įlipęs nustatė kelionės koordinates ir erdvėlaivis pakilo.


Paskutinį kartą redagavo Kiro, Sk. 07 16, 2017 12:30 pm. Redaguota 1 kartą
avatar

Kiro
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 539

Character sheet
Health:
36/88  (36/88)
MP:
1/12  (1/12)
Effects: • Šarvai +1 DEF, • Karūna +8 DEF (apsaugo nuo puolimų iš pasalų), • Compass of Wishes; • Ginklas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Integra on Antr. 07 11, 2017 11:33 pm

Naujais ir sausais drabužiais vilkinti Taiga beveik švytėjo iš laimės. Merginos leisis į kelionę! Leilai įlipus į laivą, stiklinis gaubtas užsidarė įkalindamas merginas viduje. Ružavaplaukė pametėjo savo naujajai draugei rankšluostį, o pati atsisėdo už valdymo skydo.
-Ieškosim šventojo akmens!
Nesudvejodama atsakė į Leilos klausimą. Erdvėlaivio varikliai įsijungė. Taiga viską buvo iš anksto suplanavusi.
-Ir mums už jį turėtų nemažai sumokėti.
Dar pridėjo norėdama, jog kompanionė suprastų, kad kelionė joms abiems išeitų į naudą. Erdvėlaivis pakilo nuo žemės ir paliko planetą.
avatar

Integra
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 3478

Character sheet
Health:
130/130  (130/130)
MP:
3/14  (3/14)
Effects: • Paltas +2 DEF, • Liemenė +7 DEF, • Suknelė +50 HP, • Batai +1 Dice Roll; • Pirštinės +6 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Mein on Sk. 07 16, 2017 1:22 pm

Mein erdvėlaivis nerangiai nusileido ant metalinio paviršiaus. Vaikinas nebegalėjo laukti. Pasiemęs savo užsidirbtus orbus ir turimas šmutkes movė laukan. Po penkių minučių grįžo, užrakino erdvėlaivį ir per lietų toliau pėdino  šviesų link. Raudonplaukis, net krūpteljo kai prie pat jo atskrido nedidelis, ore levituojantis robotukas. Pastarasis kybojo Meinui virš galvos ir su permatomu "forcefield" stabdė lietų, tarsi skėtis. Vaikinas net išsižiojęs spoksojo į sekiojantį įrenginį.
- I think I might like it here..
Išsišiepė, tačiau neilgam. Robotukas vėl supipsėjo ir šį kartą, raudonplaukis atkreipė dėmesį į nedidelį pokytį. Robotuko apačioje buvo ekranėlis, kuriame pasikeitė skaičiukai. 
- You little shit!
Surėkė išpūtęs akis ir pasileido bėgti. "Gerai čia vietinės kompanijos kala orbus.. Tačiau dar daug mokytis iš Metal Desert.." Tepdamas slydes nuo atsilikusio robotuko, mąstė Mein. Atsikratė savo kompanijono tik būdamas mieste, šviesų apsuktyje. Gaudydamas kvapą, didelėmis akymis dairėsi po gatves, mašinas, spalvingas asmenybes, šviečiančias reklamines lentas ir t.t. Neskubėdamas vaikštinėjo gatvėmis nesiryždamas su niekuo interactinti. Pirmiausiai ieškojo vietos po stogu, kur galėtų atsipalaiduoti, daugiau nei alkoholiniais gėrimais.
avatar

Mein
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1890

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Sk. 07 16, 2017 1:30 pm

Stogą Mein surasti nebuvo sunku. Gatvėje, pro kurią jis bėgo, dauguma pirmame aukšte įsikūrusių parduotuvėlių turėjo po stogelį. Vieni prabangensni, kiti senesni ir labiau pažeisti. Tačiau bent nekiauri. Vaikinas sustojo prie mažo berniuko. Jis irgi slėpėsi nuo lietaus, nors ir vilkėjo didelį tamsiai mėlyną lietpaltį. Berniukas buvo atsitūpęs prie žemės ir vienos rankos pirštais voliojo nedidelį stiklinį buteliuką su varle viduje. Šiam bežaidžiant varlė ropinėjo tai viena, tai kita kryptimi bandydama neapsiversti.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Mein on Sk. 07 16, 2017 1:36 pm

"Rimtai...? Tokiais žaislais čia žaidžia jaunimas..?" Abejingai spoksojo į vaikį ir jo gyvūnėlį. Kelis kartus sumirksėjęs ir geriau įsižiūrėjęs į varlę, ėmė suvogti, jog ją kažkur matė. Tuometu, jam snappino. Čia juk collectible dalykas. Metal desert teko nevieną keliautoją sutikti jų ieškant, tačiau raudonplaukiui tai visada atrodė nesąmonė. Pastarasis taip ir nepasidomėjau daugiau apie tai.
- Hey, brat.. Parduok tą varlę už orbą. Dvi išeis.
avatar

Mein
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1890

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Sk. 07 16, 2017 1:54 pm

Berniukas pakėlė galvą į prie jo stovintį Mein. Vaikinas buvo aukštas, tad galvą reikėjo skaudžiai versti atgal. Iš pradžių berniukui buvo sunku patikėti nepažįstamojo žodžiais. Šiam padvėjojus vyras parodė orb'ą, raudoną ir apvalų. Net vaikai žinojo, jog tai buvo pinigas. Berniukas taip susižavėjo galimybe užsidirbti, kad varlė buteliuke pasirodė ne tokia jau ir vertinga. Nieko nesakydamas berniukas atsistojo, pakėlė buteliuką su varle ir pakėlė jį Mein pasiimti. Iš jo gavo vieną orbą. Apsidžiaugęs vaikis su šypsena pažiūrėjo į vyrą ir nieko nelaukęs nubėgo gatve tolyn.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Mein on Sk. 07 16, 2017 2:37 pm

Mein parodė vaikiui orbą ir galutinai sugniuždė pastarojo valią. Įvykus mainams, raudonplaukis ruošėsi klausti kur eiti, bet išsižiojęs neišleido nei garso. Juk neklauso vaiko kur kekšių namai. Pastarajam nubėgus, vaikinas šiek tiek išsišiepė "kaip saldainį iš vaiko..". Pakėlė buteliuką sau prieš akis, šypsenda dingo. "Bet seriously... Gal čia mane apipiso. Gal šiaip varlę pagavo ir įkišo į butelį.. Gal išvis jis čia taip bapkes kala...". Metalinėje dikumoje, visi žiūri tik sau profit, tad nenuostabu, kad raudonplaukis viskuo dvėjojo. Išsitraukęs savo susisiekimo prietaisą ėmė ieškotis informacijos. Išvydęs nuotraukas pakėlė susisiekimo prietaisą šalia turimo buteliuko. Varlė miegojo, užmerktom akim atrodė visiškai kitokia. Susiraukęs papurtė buteliuką ir kelis kartus "pažadino" varle į stiklines sieneles. 
- Kaip ir tokia...
Sumurmėjo sau po nosimi. Atlygis neatrodė geras. Niekas nekalbėjo apie pinigus. Nominacijos, padekos, chujedėkos. Na*ui. Geriau pinigo prasimuš už tai. Įsidėjęs savo laimikį patraukė toliau gatve. Ieškojo savo išsvajoto viešnamio.
avatar

Mein
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1890

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Sk. 07 16, 2017 3:44 pm

Surasti viešnamį tokiame dideliame mieste su tiek daug šviečiančių skirtingų iškabų buvo iššūkis. Ilgą laiką beeidamas vaikinas turėjo suprasti, jog taip lengvai savo jėgomis tikslo nepasieks. Tik pasiklausus aplinkinių jam pagaliau nurodė tikslų kelią kur eiti. Koordinates vaikinas galėjo pasižymėti susisiekimo prietaise ir nesunkiai pasiekti vietą. Kvartalas, kuriame buvo viešnamis, buvo kiek tamsesnis, ryškiau švietė neoninės iškabos, taipogi matėsi, jog tai buvo prastesnioji miesto dalis. Vestibiulyje Mein pasitiko atvira apranga vilkinti moteris. Matomai ji priiminėjo klientus.
-Kuo galėčiau padėti tau, brangusis?
Išpūtusi dūmą, mat tarp pirštų laikė elektroninę cigaretę, moteris pasuko žvilgsnį į svečią.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Mein on Sk. 07 16, 2017 7:56 pm

Meinas vulgariai, kaip šuo papurtė galvą nusikratydamas vandeniu permirkusią galvą.
- Manau gali man padėti..
Išsišiepė kone iki ausų iš lėto eidamas į vidų ir dairydamasis.
- Noriu šiandien atsipalaiduoti. Švenčiu. Tad norėčiau gėrimų, bent dviejų damų iiiirr...
Trumpai uždelsė.
- Kažko egzotiško.. Unikalaus šiose vietose.
Mirktelėjo moteriai, tikėdamasis, kad ši suprato ką raudonplaukis turėjo galvoje.
avatar

Mein
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1890

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Sk. 07 16, 2017 10:12 pm

Moteris palinksėjo galvą, suspaudė kažką kompiuteryje ir iš jo išlindo kortelė. Ant jos buvo numeris. Moteris padavė kortelę Mein.
-Palauk kambaryje. Suorganizuosiu tau pilną komplektą. Už viską bus 30 orb'ų.
Pasitikinčiai pasakė moteris ir nusišypsojo vyrui. Kiek į šoną nuo registratūros staliuko buvo laiptai vedantys į kitus aukštus. Ant vaikino kortelės buvo parašyta "403", jo kambarys buvo ketvirtame aukšte. Be laiptų tame pačiame kampe buvo ir liftas, tačiau jis atrodė senas ir nelabai patikimas. Kylant labai kratėsi ir kėlė stiprų nemalonų garsą. Kambario durys atsidarė įkišus kortelę į duris. Kortelė buvo pasisavinta mechanizmo ir spyna atsirakino. Mein galėjo įeiti be problemų, o kortelė liko viduje, kol durys buvo neužrakintos. Viešnamio kambarys buvo paprastas, taipogi senas ir neprabangus, tačiau turėjo viską, ko reikėjo. Kambario viduryje buvo lova, netoli jos staliukas, dideli langai atidengė miesto vaizdą. Tai buvo specialūs langai, pro kuriuos iš išorės žiūrint nieko nepamatytum, bet iš vidaus miesto gatvės puikiai matėsi. Neoninių iškabų skleidžiamas apšvietimas teikė intymią atmosferą kambaryje. Dešinėje pusėje matėsi durys į kitą, mažesnį kambarėlį. Tai buvo vonios kambarys, jame tilpo tik dušas ir tualetas. Nors tai nebuvo nieko prabangaus, tačiau vaizdas daug geresnis, negu higienos patalpos Metalinėje Dykumoje.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Mein on Sk. 07 16, 2017 10:49 pm

Vaikinas atsibeldė į savo lizdelį. Uždaręs duris po savęs. neskubėdamas permetė žvilgsnį per patalpą, iš lėto sukdamas ratą aplink ją. Išsišiepė ir patrynė delnais. Pagaliau gaus atsipalaiduoti kaip pižonas. Tą akimirką, raudonplaukis geresnių sąlygų įsivaizduoti negalėjo. Išdribo ant lovos, nugara pasiremdamas į pagalves.
avatar

Mein
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1890

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pir. 07 17, 2017 12:11 am

Vos Mein spėjo išsitiesti ant lovos, durų rankena sujudėjo. Į jo asmeninį kambarėlį įėjo daili mergina. Ilgų šviesiai violetinių plaukų, vidutinio ūgio, ypač apvalių formų kur reikėjo mergina rankose nėšė padėklą. Ji vilkėjo Kiniečių tradicinės aprangos paremtą suknelę, kuri buvo taip apsitraukusi aplink kūną, jog labai išryškino merginos iškilumus.
Nuotrauka:
Ant padėklo buvo du dideli buteliai brangaus viskio bei stiklinė. Mergina linktelėjo ant lovos buvusiam Mein, padėjo padėkliuką ant staliuko ir į stiklinę įpylė viskio. Padavė vaikinui. Po dar kelių minučių kambario durys vėl prasidarė. Šį kartą pro duris įėjo kita mergina. Panašaus ūgio į pirmąją, trumpų rudų plaukų, liekna mergina su savimi atsinešė mažesnį padėkliuką su į popierių suvyniotu kubeliu bei instrumentais jam suvartoti. Mergina vilkėjo tik baltus marškinėlius, kurie vos pridengė jos apatinius, ir tai tik stovint. Taip pat buvo apsimovusi tamsesnes, bet permatomas ilgas kojines. Iš veido ji atrodė kiek drąsesnė už savo kolegę.
Nuotrauka:

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20813

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Algraud on Pir. 07 17, 2017 8:08 pm

"Pasikalbėti!? Nuo kada laužiamasi..."
Agni negalėjo patikėti, kad taip vyksta. Juk pasakė savo ketinimus ir norus. Kodėl dar vis buvo nutaikytas ginklas. Jis tikriausiai susidėjęs su pagrobėjais. Dabar nori atsikratyti įrodymais ir prie to pačio savo gaudytojais. Bet Agni dar buvo per jaunas mirti, jis dar daug darbų neatliko. Ašara pradėjo spausti per akį. Jis tam buvo nepasiruošęs.
"Šita... mes beldėmės ir šaukėme, bet niekas neatsiliepė..."
Neleido savo kolegai pabaigti. Vieną pakeltą ranką greitai nuleido ir įkišo į savo kišenę. Apčiupinėjęs pasirinko tinkamą akmenuką ir išsitraukė žalią akmenį. Ji greitai suspaudė rankoje ir pasimatė bėgantis kraujas. Atleidus ranką, iš delno išskrido žalios spalvos paukštis su keturiais sparnais, kuris tiesiai nuskrido į priešininką. Šis nedaro akivaizdžios žalos, nes praskrenda pro priešą ir pranyksta, tačiau viduje  daro daugiau žalos.

[use Green Materia]
avatar

Algraud
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 372

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
1/6  (1/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pir. 07 17, 2017 9:40 pm

Panašu, jog mago ir jos reakcijos buvo beveik identiškos. Gabriel prakalbus Hex negalėjo suvokti, kodėl jie vis dar nesitraukė iš erdvėlaivio. Būtų galima pasikalbėti ir iš jo išlipus. Norėjo žengti žingsnį atgal ir pamažu šalintis toliau nuo to grėsmingai atrodančio ginklo nutaikyto į jos komandą, bet pamatė kaip iš niekur tarp Agni ir piloto atsirado paukštis. Hex stovėjo gale, todėl kas priekyje vyko matyti negalėjo. Nesuprato iš kur buvo tas paukštis, bet jis skriejo tiesiai į vyrą su ginklu. Mergina jautė kaip ėmė pilti prakaitas.

"Kas dabar bus? Tikrai išprovokuos kovą!"

Ranka ėmė siekti ginklo iš po striukės, tačiau jo ten nebuvo. Instinktai buvo greitesni, suvokimas atėjo vėliau.

"Reikėjo bent ginklais apsirūpinti prieš leidžiantis į tokius ekstremumus...."
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 136

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +2 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 634 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume