Integros namas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Integros namas

Rašyti  Integra on Kv. 09 20, 2018 7:05 pm

Rytinį miesto kvartalą sudarė šviesūs, įvairios architektūros gyvenamieji pastatai. Ši vieta buvo ganėtinai nutolusi nuo miesto centro ir jo keliamo triukšmo. Viename iš eilės namų, sustatytų arčiausiai vandens, gyveno Integra.
Tai buvo nedidelis triaukštis namas, kuris traukė dėmesį vien savo atvirumu: įėjimo dalis, į kurią vedė mediniai laipteliai, neturėjo uždarų sienų.

Likusią pirmojo aukšto dalį sudarė įvairių dydžių langai. Dienos metu kai kurie būna atidaryti, vakare reikalui esant yra nuleidžiamos bambukinės žaliuzės. Pirmo aukšto kambarys buvo pagrindinis, kuriame leidžiama daugiausiai laiko. Aplink sienas stovėjo daug lentynų su įvairiomis knygomis, užrašais ar dekoracijomis. Kampe buvo įrengta maža virtuvėlė. Integra taip pat augino kelis augalus. O vietomis virš galvos kabėjo prie lubų prikabinti vėjo varpeliai (wind chime). Jų, vandens ir vėjo garsai kas kart užliejo širdį ramuma, o aplinkos vaizdas atrodė pasakiškai pro didelius atvirus langus.

Kiti aukštai buvo uždari, su mažesniais langais, kuriuos dengė užuolaidos. Visus juos jungė spirale aplink namą kylantys mediniai laipteliai. Antrame aukšte buvo įrengtas miegamasis. Jame nebuvo daug baldų, tik didelis platus minkštas čiužinys, kuris užėmė didžiąją dalį kambario, spinta ir į sieną atremtas aukštas keturkampis veidrodis be rėmo. Ant sienų buvo kelios lentynos su knygomis ir įvairiomis smulkmenomis. Aštuoni apvalūs it burbuliukai šviestuvai kabėjo palyginus žemai, nors Integros galvos nesiekė. Tamsoje jie švietė skirtingomis pastelinėmis spalvomis.
Trečias aukštas buvo skirtas tualetui ir voniai. Vonia stovėjo pačiame kambario centre, šalia jos stovėjo nedidelis staliukas. Tualetas, kriauklė, veidrodis, bei lentynėlės su prausimosi reikmėmis buvo išdėstyti aplink sienas.
Tai buvo visiškai vidutiniosios klasės lygio namas Altissia mieste. Jis nekvėpėjo prabanga, tačiau nebuvo ir skurdus. Didžiausias jo pliusas buvo vieta, kurioje jis buvo pastatytas.
avatar

Integra
Level 8
Level 8

Pranešimų skaičius : 3478

Character sheet
Health:
130/130  (130/130)
MP:
3/14  (3/14)
Effects: • Paltas +2 DEF, • Liemenė +7 DEF, • Suknelė +50 HP, • Batai +1 Dice Roll; • Pirštinės +6 DMG

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume