Alton Plaza [Landing site]

+18
Gabriel
Missy
Trip
Izuki
Dhara
Tatami
Mein
Marta
Algraud
Ash
Perion
Integra
Gavrail
Leo
Nekomimi
Captain
Hawk
Aoki
22 posters

Puslapis 135 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Pir. 12 19, 2016 11:55 pm

Alton Plaza [Landing site] Neokob10
Neo Kobe miestas, kuriame visada lija.
Netoli miesto galima rasti stotį, iš kurios vyksta tiesioginiai reisai į kosmoso koloniją Beyond ir iš jos.
Tuščiose ir užtvertose gatvėse netoli įvažiavimo į miestą leidžiama leistis erdvėlaiviams. Čia galima išsikviesti juodą taxi, kuris nuveš į bet kurią miesto vietą. Planetoje naudojama transporto priemonė vadinama turbocycle.
Alton Plaza [Landing site] Turboc10
Tai galingas skraidantis automobilis, kuriuo labai greitai galima nusigauti į bet kurią vietą mieste.
Alton Plaza [Landing site] Altonp10
Alton Plaza - tai vienas iš tų miesto kvartalų, kuriuose galima susitikti įvairiausio tipo asmenų. Niekada negali žinoti ar tarp tų paprastų miesto gyventojų neprasilenkei su kokiu nors labai pasižymėjusiu žudiku ar gangsteriu.

Čia galima susitikti su informatoriumi Napoleon, iš kurio galima gauti bet kokios informacijos apie pogrindinį miesto gyvenimą. Tačiau norint su juo susitikti, reikia iš anksto su juo susitarti. Jam galima paskambinti, bet jo kontaktus sunku gauti.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Kv. 08 02, 2018 9:14 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hawk Pen. 03 10, 2017 9:43 pm

- Mat kaip, - palinksėjo galva išgirdusi Crow paaiškinimą apie manos koncentraciją. Mergina pati nenaudojo magijos tad apie manos koncentraciją daug nenusimanė, justi ją galėjo - tačiau menkai. 
- Vadinasi, galime keliauti pirkti ginklų arba šarvų, - suplojo ir nusišypsojo, nes ilgai laukė šio momento. Mergina tiesiog degė iš susijaudinimo. Atsistojusi kartu su savo partnere nušoko nuo platformos ir pakankamai ramiai išėjo iš koncerto arenos. Šį kartą spraustis, mėginti pralysti pro žmonių spūstį nereikėjo. Koncertui netikėtai pasibaigus dauguma keliavo link išėjimo, o Crow ir Hawk pasiekė išėjimo vietą kai jau spūstis buvo gerokai apmažėjusi. Merginos atgal į miestą grįžo su gondola, Hawk teko paskutinį kartą pasidžiaugti šio gražaus miesto kraštovaizdžiu prieš grįžtant atgal į pelkėtą, lietingą Neo Kobe. Žinoma, Hawk lietus gan patiko tačiau tame lietuje jau prabuvo keletą metų todėl jai labiau patiko pamatyti kaip viskas atrodo kitose planetose. Merginos pagaliau pasiekusios savo erdvėlaivį į jį įlipo, užkūrė ir pakilusios viršun patraukė į Neo Kobes planetą.
- Niekad nepriprasiu prie ateities efektų, - šyptelėjo Hawk sedėdama erdvėlaivy, - atrodė it kokia magija. Visai įdomus renginys. 

--------------- LANDING SITE ---------------

Pagaliau abi merginos pasiekė savo namų planetą - Neo Kobe. Čia gyvena jau nuo 19 metų, čia ir pateko iš savo senosios planetos pro The Rift. Vos išlipusi Hawk vėl prisiminė šlapiąjį planetos pasisveikinimą. Ant galvos nuo juodų it anglis debesų lašėjo lietaus lašai. Mergina įlipo atgal į erdvėlaivį, pasirausė ir šiek tiek susierzinusi išlindo iš erdvėlaivio ir prabilo tarsi pati sau:
- Kaip tai neturim skėčių?!
Jos nuotaika turbūt jau būtų subjurusi jei ne vieta, kur abi merginos ruošiasi eiti. Palikusios savo erdvėlaivį stovėti Crow ir Hawk patraukė vienos parduotuvės link.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Aoki Št. 03 11, 2017 1:27 pm

- Hmm, pameni ką Violet kalbėjo? Apie Ganymede, Deadly Swords ir panašiai? Manau tai svarbi informacija, nes ją pranešė tokiai milžiniškai grupei žmonių, tai jos gali prireikti, nemanau jog tai labai mažam kiekiui skirta informacija, kurią tik vienetai žino, nes tikrai nenaudotu tokių pavadinimų, prieš šimtus tūkstančių žiūrovų- 
- Tai manau, mums reiktų surasti žmogų arba kokią biblioteką, kurioje gautume visą informaciją, apie ganymede, deadly swords ir viską kas nutiko, tai gali praversti ateityje-
 Crow labai mėgo skaityti, mėgo informaciją, o kai kažkokia informacija pasirodė naudinga, ji troško ją sužinoti. Vaikščiojo Alton Plaza gatvėmis, priėjo prie artimiausio žmogaus, kuris neatrodė, jog būtų užsiėmęs.
- Sveiki, gal kur nors yra kokia biblioteka, ar kas nors turi daug informacijos apie viską?
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hawk Št. 03 11, 2017 1:53 pm

- Na, Deadly Swords tikrai neskamba draugiškai, pritariu tau, reikėtų susirasti info apie tai - sutiko su savo partnere mergina, po jos paaiškinimo ir pati šiek tiek susidomėjo šia organizacija, susprogdinta Ganymedes planeta bei Violet minėtu galaktiniu karu. Visgi berods tas karas tebevyksta. Tuo pačiu Hawk žinojo kokia knygų lesikė Crow yra tad sutiko su jos pasiūlymu susirasti biblioteką. Turbūt šitoje miesto dalyje abi merginos dar nebuvo buvusios mat Crow nežinojo jokių artimiausių bibliotekų, susiradusios kažkokį prašalaitį Crow paklausė, kur galėtų rasti biblioteką ar žmogų, kuris žino daug info apie betką.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Št. 03 11, 2017 5:51 pm

Nors Alton Plaza gatvės buvo pakankamai plačios, tačiau žmonių grūstis nuo to nemažėjo. Mieste, kuriame visada buvo tamsu, o lietus niekada nesiliovė, praeiviai vaikščiojo su skėčiais, kapišonais, gobtuvais, kepurėmis. Kai kuriems lietus visiškai nerūpėjo, todėl nuo jo nesisaugojo. Neretai kas nors prabėgdavo ieškodami laisvesnio stogelio, po kuriuo galėtų pasislėpti. Crow ir Hawk buvo sunkoka susirasti nieko neužsiėmusį žmogų. Gatvėse dauguma judėjo savo tikslų link ir niekas nė nepažvelgdavo į jokį praeivį. Tačiau vienas vyras stovėjo sustojęs vidury eismo. Vienoje rankoje jis laikė skėtį, kitoje planšetę. Joje rodė kažkokį video. Kai merginos jį užkalbino, vyras įsikišo planšetę į didelę palto kišenę ir pakėlė akis.
-Bibliotekos pastatas yra Viper gatvėje 82 namas.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Aoki Št. 03 11, 2017 6:57 pm

- Ačiū už informaciją- padėkojo mergina, patraukė ieškoti bibliotekos.
-Viper 80... viper 81... O štai ir Viper 82. Tiesiai patraukė į biblioteką, įėjo į vidų ir apsižvalgė, ieškojo bibliotekininkės.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hawk Št. 03 11, 2017 7:14 pm

Hawk stovėjo už Crow ir laukė kol ji baigs kalbėtis su vyriškiu. Šiam pasakius, kur ieškoti bibliotekos abi mergaitės patraukė link Viper gatvės. Neilgai trukus partnerės pasiekė šią gatvę ir pradėjo dairytis pastato su skaičiuku 82. Atradusios biblioteką abi į ją įėjo pro paradines duris. 
- Pagaliau pasislėpėm nuo to lietaus, - visa peršlapusi pasipurtė Hawk, o tada pakėlusi akis apsidairė.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Št. 03 11, 2017 11:33 pm

Bibliotekos pastato architektūra buvo labai skoningas miksas tarp senoviškos (daugiau detalių) ir modernios (abstrakčios formos). Tai buvo didelis pastatas. Crow ir Hawk įėjo į labai erdvią patalpą. Šio didelio pastato visas pirmas aukštas buvo vienas kambarys. Jo viduryje stovėjo spiraliniai laiptai vedantys į kitus penkis aukštus. Kiti aukštai matėsi net iš apačios, kadangi jie neaprėpė pilnos erdvės. Jie buvo it aplink sienas besitiesiantys balkonėliai su turėklu. Iš kiekvieno aukšto buvo galima matyti pirmąjį. Vietoj didelės liustros kabėjo iš penkių plokštumų susidedantis monitorius, kuris be garso rodė įvairius planetos vaizdus. Vietoj knygų lentynų ant sienų kabėjo monitoriai, kuriuos buvo galima valdyti prilietus pirštu. Atokiau nuo sienų buvo sustatyti stalai su kompiuteriais. Kituose aukštuose buvo galima rasti ir sofučių bei lentynėlių, kuriose buvo sukrautos planšetės. Bibliotekos lankytojai galėjo įsitaisyti kaip kam patogiau. Visame pastate nesimatė jokio registracijos staliuko, tačiau vaikščiojantį bibliotekos personalą buvo galima atpažinti iš uniformų.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Aoki Sk. 03 12, 2017 4:39 pm

Crow apsižvalgė ir jos burnytė šiek tiek prasižiojo. Oho, tai bent dydžio biblioteka, o kad tokia būtų jos namuose. Pasivaikščiojo, apsižvalgė, galėjo matyti bibliotekos darbuotojas. Nors kompiuteriu ir pati buvo šiek tiek pripratusi naudotis, tad sugebės informaciją atrasti pati. Priėjo ir atsisėdo prie laisvo kompiuterio. Atsidarė interneto tinklo langą ir suvedė adresą ,,overthegalaxy.google.lt/'' ir suvedė į paieškos laukelį ,,deadly swords'' paspaudė ant pirmo laukelyje buvusio puslapio ,,otgpedia.lt/deadly-swords/. Atidarė puslapy su visa informacija apie deadly swords, paskaitė visą informaciją, kiek galėjo įsiminė, tada mėlynai buvo pažymėta nuoroda į deadly swords priešą- isaac komandą. Atidarė puslapy su visa informacija apie isaac komandą ir jos narius. Apžiūrėjo narių sarašą ir su dešiniu pelytės klavišu atidarė visų isaac komandos narių biografijas, perskaitė visus ir galiausiai paskutinis sarašė buvo Kiro. Crow perskaitė informaciją pakėlusi antakį, negalėjo patikėti, jog toks nuostabus žmogus egzistuoja. Nerado visos informacijos apie jį, kiek norėjo, tad išjungė kompiuterį, taip sakant atsitraukė nuo kompiuterinio vaizduoklio ir priėjo prie darbuotojos, kuri atrodė, jog čia gyvena ilgai, ir žino viską. 
- Laba diena, norėjau paklausti, gal ką žinote apie isaac komandos narį Kiro?-
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hawk Sk. 03 12, 2017 5:04 pm

Apsidairiusi ir išvydusi visą bibliotekos vaizdą mergina nustebo, nes nesitikėjo, kad patalpa bus tokia didelė tačiau be jokių knygų. Paskutinį kartą lankėsi bibliotekoje kai buvo dar jauna mergaitė savo senojoje planetoje - ten informacija buvo perduodama tik knygomis arba žmonių lūpomis. O čia aplinkui vien tik plančetės, monitoriai bei kompiuteriai. Su kompiuteriais abi merginos mokėjo elgtis mat per du metus kompiuteriuose ir rasdavo visą informaciją apie įvairius dabartinių laikų daiktus, istoriją bei kitus svarbius dalykus. Hawk nusekė Crow, kuri ėjo link arčiausio laisvo kompiuterio, o tada atsistojusi žvelgė į kompiuterio ekraną bei į sėdinčią savo partnerę, kuri jungėsi į Otgpedia, kad rastų informacijos apie joms reikiamus dalykus. Crow suradus puslapį apie Deadly Swords organizaciją Hawk pasilenkė ir kartu su savo drauge perskaitė visą galimą informaciją apie juos, paskui apie Isaac komandą bei galiausiai apie jos narius. Paskutinysis narys labiausiai kabino akį abiejoms panelėms.
- O šis vaikinas ne iš kelmo spirtas, - nusistebėjusi nusišypsojo Hawk perskaičiusi Kiro sugebėjimus bei jo pasiekimus kare. Tačiau informacijos apie jį nebuvo tiek kiek kitų narių biografijose tad abi merginos nukeliavusios link darbuotojos pasiteiravo apie Kiro.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Sk. 03 12, 2017 11:21 pm

Darbuotoja kelias akimirkas pamąstė bandydama suvokti, ko jos klausė.
-Isaac komanda?
Pasimetusi paklausė merginų, bet nepalaukusi jų atsakymų pasiėmė planšetę ir susiieškojo informacijos apie minėtąjį vaikiną duomenų bazėje.
-Kiro... Kiro.. Kiro buvo Isaac komandos narys, kol komanda nepersivadino Wings of Freedom. Dalyvavo Ganymede planetos gelbėjimo operacijoje, tačiau planetos apsaugoti nepavyko. Taip pat yra gandų, jog jis buvo įsivėlęs į kelis meilės skandalus su The Deadly Swords organizacijos nare vardu Skye, nors minėtoji organizacija buvo jų priešai.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Aoki Sk. 03 12, 2017 11:43 pm

Crow atidžiai stebėjo bibliotekininkę, analizavo ją, bandė suprasti- ar nemeluoja. Merginos pojūčiai buvo labai stipriai išlavinti, galėjo suprasti kada žmogus meluoja, o kada sako tiesą. Bibliotekininkė apsimetė, jog įsijungia kažkokį tai tinklalapį, o tada prikūrė nebūtų istorijų apie Kiro. Koks bibliotekininkės tikslas? Skleisti gandus? Gal ji nekenčia Kiro ir šitaip bando sugriauti jo reputaciją? 
 Mergina neapsigavo, bibliotekininkė tikrai meluoja, nebuvo jokios galimybės, jog ji sako tiesą. Crow pojūčiai jos niekada neapgaudavo.
- Meluoji, tavo žodžiuose nėra jokios vertės, apgailėtina- pasibaisėjusiu veidu Crow nuėjo nuo bibliotekininkės, su tokia žiurke, ji nešnekės. Priėjo prie kompiuterio ir toliau ieškojo informacijos, taip pat ieškojo internete apie Skye, bet nieko nerado. Toks asmuo neegzistuoja? Crow dar kartą patikrino ir kitus šaltinius, atrado informaciją, kaip kare Kiro vienas nužudė kelis milijonus priešininkų karių, kaip iš jo sklido milžiniška juoda energija ir kaip iš jo akių ėjo raudonos ugnys su žaibais. Dar rado kelias pravardes, kaip žmonės jį vadina. Kelios iš jų buvo ''The Reaper'' ''Deathgod'' ''Dark Knight'' ir panašios. Išjungusi kompiuterį mergina pasisuko į Hawk.
- Manau laikas dirbti, amžinai gi negalime čia sėdėti- atsistojo ir patraukė lauk iš bibliotekos, rado daug informacijos, taip pat sutiko meluojančią žiurkę, jai šios vietos buvo per akis.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hawk Pir. 03 13, 2017 12:16 am

Hawk stovėjo prie Crow ir klausėsi bibliotekininkės paistalų. Truko neilgai, kad Crow susivoktų, jog dalis šios darbuotojos žodžių buvo tiesiog makaronų trynimas - melas. Merginos partnėrė tikrai tobulai atpažindavo melą, jos nuojauta niekada nemeluodavo. Tai buvo daugiau nei paprasta moters intuicija. Turbūt šį įgūdį ji įgavo dirbdama asmens sargybine. Darbuotojai pabaigus tauškėti Crow tiesiai šviesiai rėžė jai į akis ką ji mano apie šitokį klaidingos informacijos skleidimą. Pati Hawk taipogi neapkentė kai į jos arba tuo labiau į jos partnerės akis kažkas meluoja. Kol Crow keliavo atgal link kompiuterio Hawk labai piktai savo šaltomis akimis nužvelgė darbuotoją visą nuo galvos iki kojų ir priėjo prie jos šiek tiek arčiau. Tada grubiai sučiupo jai už drabužių ir pritraukė link savęs. Jos galva lėtai prisėlino prie darbuotojos ausies.
- Manau, tau nederėtų meluoti jei nori gyventi, - šaltu bei labai rimtu tonu pagrąsino. Tuo metu Crow kaip tik atrado visą likusią info apie Kiro tad ruošėsi išeiti. 
- Ah, tu teisi, - atsakė savo partnerei pritardama, tada paleido darbuotoją ir kartu su Crow paliko biblioteką.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Pir. 03 13, 2017 11:32 pm

Crow žodžiai visiškai pribloškė bibliotekininkę. Ji tik perskaitė kas buvo parašytą duomenų bazėje, o ją apšmeižė, lyg būtų melavusi. Išpūtusi akis mergina net nesugebėjo nieko atsakyti nueinančiai merginai. Negana to, net nespėjus nusukti žvilgsnio, ją sugriebė kita, gretima buvusi mergina. Ši dar agresyviau kalbėjo ir bibliotekos darbuotojai jau atrodė, jog bus imtąsi smurto. Bibliotekoje buvę kiti darbuotojai, kurie galėjo tai matyti, sustojo ir įdėmiai stebėdami veiksmą laukė. Bibliotekininkė stengėsi išlikti rami, nors viduje atrodė, jog nualps. Bet Hawk atslūgo ir nuėjo paskui savo draugę. Moteris lengviau atsipūtė merginoms nuėjus ir susižvalgė su savo kolegomis. Jie visi išsiskirstė nieko nepasakydami, tačiau Hawk ir Crow buvo stebimos iš visų pusių.

Crow duomenų bazėje galėjo rasti "gandų" kategorijoje tą pačią informaciją, kurią perskaitė bibliotekininkė. Tačiau ta informacija nebuvo pagrįsta. Apie Skye iš tikrųjų nieko nepavyko rasti apart to, jog ji yra The Deadly Swords organizacijos narė.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Aoki Pir. 03 13, 2017 11:53 pm

Mergina tuo pačiu prie informacijos internete, paieškojo darbo pasiūlymų. Rado vieną ją gundantį pasiūlymą toje planetoje, kurioje vyko koncertas. 
- Sekanti stotelė, Altissia- Įšoko į erdvėlaivį, užvedė ir išskrido.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Nekomimi Pir. 05 08, 2017 5:17 pm

Susipirkusi daiktus, nešė juos rankose. Suknelę buvo persimetus per petį, o kaukę laikė rankose. Buvo geras takelis iki nusileidimo tako, bet ką jau čia... kol surado taipogi praėjo kelios minutės, nors erdvėlaivis ir buvo išskirtinis - katino formos, metalinis ir didelis. '
Išsitraukusi raktelius, spustelėjo ir iš erdvėlaivio nusileido laiptais, kuriais mergaitė ir užlipo. Netrukus Elisė buvo laive. Pasidėjusi daiktus, balsu liepė laivui pakilti ir nuskraidinti ją į kitą planetą.
Nekomimi
Nekomimi

Pranešimų skaičius : 52

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Leo Sk. 05 14, 2017 7:11 pm

Užsimanęs kažko užkrimsti vaikinas pažvelgė į savo gurgiantį pilvą ir suprato - laikas grįžti į erdvėlaivį. Leo ten turi nuosavą šaldytuvą, kuriame turėtų būti kažko pavalgyti. Bent jau jis taip manė. Tačiau šiaip ne taip atitempęs savo naują pirkinį į erdvėlaivį, visas išprakaitavęs vaikinas atidarė šaldytuvą ir pamatė, kad jis beveik visiškai tuščias. Šaldytuve buvo likusi viena vištienos kulšelė, kurią Leo sukirto dar šaltą tuo pačiu įsijungdamas ir televizorių. Vaikino odiniame maišelyje orbų taipogi nebuvo labai daug, kad galėtų pripildyti visą šaldytuvą maistu. Net ir toks idiotas kaip Leo suprato, kad laikas vaikinui kažkaip užsidirbti ant duonos. Pulteliu eidamas pro televizoriaus kanalus vaikinas užtiko Bounty Hunter laidą, kurioje pranešama apie galaktikoje esančius nusikaltelius, kuriuos sugavus galima gauti šiokį tokį atlygį. Vos išgirdęs apie Laurus de Gonth, kuris siautėja Metalinėje dykumoje Leo iškart susidomėjo šiuo darbeliu. Vaikinas dar niekada nebuvo lankęsis Metalinėj dykumoj. Ilgai nestoviniuodamas jis patraukė link erdvėlaivio sėdynės ir užkūręs variklį kilo nuo žemės. Erdvėlaivis kiek pakrypavo kildamas, tačiau netrukus Leo dingo iš Neo Kobės.
Leo
Leo
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 176

Character sheet
Health:
Alton Plaza [Landing site] Left11100/100Alton Plaza [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Alton Plaza [Landing site] Left1118/20Alton Plaza [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Alton Plaza [Landing site] Left11500/500Alton Plaza [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gavrail Tr. 05 17, 2017 9:22 pm

Iš Napolion sužinojo ieškomo vyriškio būvimo vietą. Kaipmat atskubėjo į Alton Plaza ir ieškojo vyriškio aplink.
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Alton Plaza [Landing site] Left11100/100Alton Plaza [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Alton Plaza [Landing site] Left1118/20Alton Plaza [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Alton Plaza [Landing site] Left11500/500Alton Plaza [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Kv. 05 18, 2017 2:00 am

Tik mėnulio šviesos ir neoninių reklaminių iškabų apšviestame kvartale, po kurį įvairių rasių miksas sudarė didelį eismą, kažkur toli, minioje iš visų išsiskyrė kaukėtas vyras su raudona kauke.
Alton Plaza [Landing site] Quest110
Jis ėjo priešais Kiro, keliais sluoksniais žmonių aplenkdamas jį. Iš jo ėjimo tempo buvo panašu, jog vyras turėjo kažkokį tikslą.

Norint sekti vyrą kiekvieną ėjimą yra metamas [Specialty dice]. Išritus 40-100 Kiro išliks nepastebėtas; išritus 0-30 jį pastebės. Sekimas tęsis 3 ėjimus.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gavrail Kv. 05 18, 2017 4:07 pm

Visi žmonės atrodė įprastai, naturaliai, tačiau šis vienintelis vyras buvo kitoks. ''Bingo'' pagalvojęs vaikinas užlipo siena ant pastato stogo ir šešėliais nematomas sėlino bei sekė vyrą. Šią techniką naudojo jau nuo jaunystės, mat kvartalo viduryje buvo reklaminių  iškabų, kurios skleidė didelę šviesą, aplinkinė tamsa atrodė dar tamsesnė, o ten judantys asmenys visai nematomi. Tik įpatingų gebėjimų turintis asmuo galėtų pastebėti Kiro.
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Alton Plaza [Landing site] Left11100/100Alton Plaza [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Alton Plaza [Landing site] Left1118/20Alton Plaza [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Alton Plaza [Landing site] Left11500/500Alton Plaza [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Kv. 05 18, 2017 4:07 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :
Alton Plaza [Landing site] Spec_210
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Kv. 05 18, 2017 4:20 pm

Stogais sekti asmenį Kiro buvo sunku. Neo Kobe pastatai buvo neprognozuojamų aukščių. Visiškai nesiderindami tarpusavyje vieni tiesėsi į debesis, o kiti siekė vos kelis aukštus. Kažkuriuo metu beeidamas vyras stabtelėjo ir žvilgtelėjo į viršų. Tačiau neilgai paspoksojęs jis nuleido galvą ir išsuko iš pagrindinės minios į tamsų skersgatvį.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gavrail Kv. 05 18, 2017 4:22 pm

Kiro pažinojo Alton Plaza, tad žinojo tą skersgatvį, ir kur jis veda, tad apibėgo aplink, peršoko vieną sieną ir atsidūrė kitoje pusėje, tačiau šiek tiek toliau kad išeinantis iš skersgatvio, jo nepastebėtų.
Gavrail
Gavrail
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 934

Character sheet
Health:
Alton Plaza [Landing site] Left11100/100Alton Plaza [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Alton Plaza [Landing site] Left1118/20Alton Plaza [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Alton Plaza [Landing site] Left11500/500Alton Plaza [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Kv. 05 18, 2017 4:22 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :
Alton Plaza [Landing site] Spec_111
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain Kv. 05 18, 2017 4:26 pm

Šį kartą vyras jau nebesidairė. Tamsiame skersgatvyje, maždaug pusiaukelėje jis sustojo ir pritūpė prie dangčio vedančio į kanalizacijos tunelius po miestu. Nuėmęs dangtį vyras ėmė lipti žemyn. Matomai buvo paruoštos kopėčios. Paskui save vyras uždengė dangtį, kad neatitrauktų niekeno dėmesio ir dingo iš vaizdo.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Alton Plaza [Landing site] Empty Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 135 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume