Miestas ant vandens [Landing site]

+14
Integra
Gavrail
Alexis
Trip
Missy
Aoki
Rumble
Poppy
Dhara
Tatami
Marta
Ash
Algraud
Gabriel
18 posters

Puslapis 116 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Captain Pir. 05 22, 2017 3:00 pm

Miestas ant vandens [Landing site] Altiss11
Altissia, tai vienas didžiausių miestų pastatytų ant vandens visoje istorijoje. Apie šį neišpasakyto grožio miestą yra parašyta daug knygų, nutapyta daug paveikslų ir sukurta daug muzikinių kūrinių. Jo architektūra traukia menininkus, o lobiai - nuotykių ieškotojus. Vietiniai gyventojai yra daugiau ar mažiau religingi - tiki Dievais. Sakoma, jog šį miestą globoja vandenų Dievas Leviathan, kuris miega Altissia vandenyse.
Miestas ant vandens [Landing site] Altiss14
Į Altissia patekti nėra taip paprasta kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Šis galaktikos rojaus kampelis yra oficialiai pavaldus The Deadly Swords organizacijai. Kiekvienas atskridęs erdvėlaivis, prieš gaudamas leidimą nusileisti, turi atskleisti savo kelionės tikslą. Priklausomai nuo atsakymo yra nusprendžiama ar erdvėlaiviui bus suteikiamas leidimas nusileisti. Ne retai už leidimą reikia susimokėti.
Miestas ant vandens [Landing site] Altiss15
Miestas yra sudarytas iš daug atskirų daugiaaukščių platformų pastatytų ant vandens. Kai kurios platformos viena su kita jungiasi nedideliais tilteliais. Kitos nesijungia. Pagrindinė mieste naudojama transporto priemonė yra gondola. Tai yra greičiausias ir patogiausias būdas nukeliauti iš vienos platformos, į kitą. Kelionė niekada neprailgsta, nes tai ideali proga apžiūrėti miestą.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Kv. 08 02, 2018 9:13 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Captain Pir. 05 22, 2017 5:55 pm

...

Pasiekę erdvėlaivių platformą Ash, Hex, Agni ir Gabriel komanda išsiskirstė ir užsiėmė savais reikalais.

Po gerų kelių valandų bandymų apvaikščioti visą platformą magas pagaliau pamatė beprasidedančius pėdsakus. Erdvinis kelias jį vedė nuo gondolos iki erdvėlaivio išvykimo vietos, kur pėdsakai ir dingo. Buvo aišku, jog Violet paliko planetą.

Hex sustabdytas vaikinas tikėjosi greitai pasišalinti, tačiau mergina vis klausinėjo. Nebenorėjęs gaišti laiko jis iškėlė rankas ir papurtė galvą.
-Nieko daugiau nežinau. Ate.
Paėmė ir nuėjo savais keliais.

Erdvėlaivių skrydžių kontrolės bokšte, vieno iš darbuotojų kabinete, Agni ir Gabriel galėjo patogiai įsitaisyti ant fotelių ir peržiūrėti vyro duotos ataskaitos. Tuo tarpu darbuotojas prisėdo prie savo kompiuterio už rašomojo stalo ir įniko į darbą per daug nesigilindamas į "kolegas" iš turbūt kito departamento. Gabriel gavo planšetę, kurioje buvo ilgas visos dienos skrydžių sąrašas. Vaikinai matė tokią informaciją kaip: kiekvieno erdvėlaivio unikalus atpažinimo kodas, atvykimo/išvykimo laikas, asmenų skaičius, kiekvieno jų atvykimo priežastis, atvykimas patvirtintas ar ne ir panašiai. Tačiau pagal tokią informaciją atrasti ieškomą erdvėlaivį, apie kurį vaikinai nieko nežinojo, buvo sudėtinga.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Gabriel Pir. 05 22, 2017 10:11 pm

Išsidrėbęs ant minkštos sofos, pirmiausia mintyse suaimanavo iš malonumo. Kaip seniai jis jau nejautė tokio patogumo... ką jau čia... jis turbūt niekada taip patogiai nesėdėjo dar. 
Permetė akimis sąrašą, nužvelgė ir darbuotoją. Kiek suprato, tai vyriškiui jie daugiau neberūpėjo. Gabrielio melas pilnai pavyko. Už tai Minčių kaip surasti reikiamą erdvėlaivį visai nekilo, tačiau sujudėjus jo bendražygiui, Gabriel šovė idėja. Jis visų pirmą saraše paieškojo oficialaus Violetos erdvėlaivio. Būdamas geras fanas tikrai žinojo jo pavadinimą, o jei jau visi erdvėlaiviai surašyti, tai turėtų būti ir jos įtrauktas. Šyptelėjo išvydęs įrašus apie save ir greit perėjo prie kitų, ieškodamas reikiamo.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Perion Antr. 05 23, 2017 1:58 pm

Nesitikėjo tokio entuziastingo pasišalinimo, bet matomai vyras nebeturėjo ką pasakyti. Bet kuriuo atveju Hex gavo šiokios tokios informacijos. Abejodama, kad antrą kartą taip pat aklai pasiseks, ji nusprendė grįžti į susitarimo vietą. Galbūt kiti jos jau ten laukė, o galbūt ne. Bežiurinėdama informaciją apie ieškomus asmenis susisiekimo prietaise mergina neskubėdama parpėdino į sutartą tašką, o nieko ten neradusi tiesiog laukė kitų.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11100/100Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Miestas ant vandens [Landing site] Left1118/20Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11500/500Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Algraud Pir. 06 05, 2017 7:03 pm

Agni prisijungė prie savo bendražygio ant sofos ir įbedė akis į planšetę. Nelabai matėsi naudinga informaciją, tai teko atrinkti paprastuoju būdu. Pirmiausia reikėjo atrinkti visus laivus kurie išskrido nuo tada kai viskas prasidėjo iki dabar. Tikslaus laiko nežinojo, tai pasiėmė kelias minutes atsargai. Su savo kontaktiniu aparatu, jis atsargiai nufotkindavo puslapius kurie turėjo tinkama informacija ir pas save pabraukdavo. Iš savo sąrašo, jis dar pasižymėjo kurie erdvėlaiviai atskrido su 3,2,1 keleiviais. Vaikinas buvo susikaupęs į darbą, todėl nelabai dairėsi.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Captain Antr. 06 06, 2017 10:24 pm

Agni ir Gabriel analizuojant erdvėlaivių migracijos į ir iš Altissia ataskaitą buvo galima išfiltruoti 6 erdvėlaivius su didesniu skaičiumi keliautojų. Vienas iš jų buvo žinomosios dainininkės komandos erdvėlaivis pavadinimu Starlight. Jo negalėjai sumaišyti su jokiu kitu. Ne vien, kad kiekvienas Violet fanas apie jį labai gerai žinojo, bet net ant pačio erdvėlaivio puikavosi dainininkės atvaizdas. Tačiau šis erdvėlaivis planetos nepaliko, mat kaip buvo žinoma užduoties dalyviams, Violet komanda liko mieste. Kiti erdvėlaiviai, pagal nedetalią ataskaitą, buvo panašūs į fanų grupių atvykimą į koncertą. Iš Altissia išvyko 4 erdvėlaiviai su didesniu skaičiumi keleivių. Visi išvyko labai panašiu laiku, bet vienas jų miestą paliko besibaiginėjant koncertui, būtent tada, kai kilo fanų grūstys prie išėjimo iš arenos. Erdvėlaivių unikalūs numeriai bei nuotraukos atvykimo ir išvykimo metu buvo užfiksuotos ataskaitoje.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Gabriel Pir. 06 19, 2017 7:53 pm

Savaime suprantama, kad nereikėjo tikėtis, jog "Starlight" būtų palikęs planetą. Bet atsargumo dėlei reikėjo patikrinti. 
Gabriel susikaupęs toliau braukė pirštu per ekraną vis nužvelgdamas visus erdvėlaivius ir jų laikus. Galiausiai duomenis sustatė taip, kad atsivaizduotų tik tie keturi palikę planetą erdvėlaiviai. Vaikinas net žaktelėjo, pastebėjęs vieną išskridusį dar nesibaigus koncertui. Jis labiausiai kėlė įtarimų, todėl kumštelėjo alkūne Agni į šoną. Jis tikėjosi atkreipti draugo dėmesį ir net bakstelėjo pirštu į tą erdvėlaivio pavadinimą, ir tik tada pasisuko į kolegą. Tik tada Gabriel pastebėjo, kad Agni nesnaudė ir kopijavo visus duomenis. 
-Manyčiau šitas mums reikalingas
Pusbalsiu prakalbo kiek imanoma padidindamas ervėlaivio duomenis, o po to bakstelėjo ant išvykimo nuotraukos, kad ši išsididintų per visą planšetės ekraną.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Algraud Antr. 06 20, 2017 5:29 pm

Agni pajautė bakstelėjimą ir atsisuko į savo kolegą. Visa scena jam buvo panaši kaip detektyvai televizijoje. Jis nusišypsojo ir silpnai pakratė galvą, bandydamas išmesti šias mintis ir grįžti prie darbo. Gabriel kažką rado ir Agni iškart nufotografavo.
-Šaunuolis.
Tyliai pasakė vaikinas. Gal ir būtų pats pastebėjęs, bet kolega sutrumpino darbą. Greitai telefone išsiuntė nuotrauką Gabrieliui ir atsistojo nuo sofos.
-Viskas?- paklausė kolegos.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Gabriel Antr. 06 20, 2017 6:19 pm

Agni dirbo šauniai greitai, kad net teko nusistebėti kokie jie būtų super sekliai. Vos supypsėjus jo messengeriui, Gabriel iš karto išjungė visus žiūrinėjimus ir nustatymus, ką buvo pasidaręs. Grąžino visą sąrašą į pradinę būseną bei savo marškinių kraštu nušveitė planšetės ekrano stiklą iki blizgesio.
-Taip, viskas.
Jis demonstratyviai atsistojo ir nuėjęs prie apsauginio įteikė jam planšetę.
-Dėkui. Tėvynė tavęs neužmirš
Suveblenęs kažką kas šovė pirmiausia į galvą, kariškai linktelėjo ir su kolega išėjo iš pastato.
-Einam į sutartą susitikti vietą
Gabriel nujautė, kad jie bus gerokai susivėlinę beperžiūrėdami duomenis. Ir kiti kompanjonai bus pikti dėl laukimo. Todėl greitu žinsniu nuėjo ten, kur jau laukė jų mergina.
-Omg
Giliai atsiduso. Visas melas ir susikaustymas bei vaidyba dabar trenkė vaikinui per nervus ir šis sukrizeno. Atrodė kad ir kojos per kelius tuoj sulinks. Tik kiek atsikvėpęs, jis peržvelgė kokius duomenis persiuntė Agni.

[sorry, jei turėjau mažesniais žingsniais ir kažko palaukt]
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Perion Antr. 06 20, 2017 6:37 pm

Jau kelias valandas stovėjo atsirėmusi į stulpą ir atrodė tuoj užmigs. Jau kuris laikas mintys kaip ėjimas pasivaikščioti ar pabandyti gauti daugiau informacijos sukiojosi Hex galvoje. Tačiau mergina taip ir nepasitraukė manydama, jog tuoj pasirodys komandos nariai. Ir pagaliau atėjo tas momentas kai tamsiaplaukė visiškai nebesitikėdama sulaukė Agni ir Gabriel. Staiga gyvenimas įgavo prasmę. Hex pakėlusi žvilgsnį į vaikinus priėjo arčiau.
-Tai kaip sekėsi? Ash nesutikot pakeliuj?
Iš tikrųjų mergina norėjo veiksmo. Visas tas laikas praėjo labai pasyviai, o Violet greičiausiai jau seniausiai nebe Altissia mieste. Dar viena sugaišta valanda galėjo kainuoti net gyvybę. Žiūrėdama į vaikinus Hex žvilgsnis labiau taikėsi į Agnį. Kiekvieną kartą kai mergina pasižiūrėdavo į Gabriel, jis pakeldavo savo susiraukusį žvilgsnį ir tamsiaplaukė nebežinodama kur dėtis tuoj pat nusukdavo savąjį kitur.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11100/100Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Miestas ant vandens [Landing site] Left1118/20Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11500/500Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Algraud Antr. 06 20, 2017 7:17 pm

Agni palaukė kol kolega atsistos ir nusekė paskui. Pats Agni nieko nesakė, nenorėdamas kažko leptelėti, todėl tik tyliai nusekė. 
"Gabriel daug žino apie kariškių tradicijas. Gal jis irgi toks." 
Vaikinas pralinksmėjo dėl savo komandininko pasirinkimo. Tuo pačiu ir palinksėjo į keliavimo tikslo pasiūlymą. Keliaudamas, mintyse bandė įsivaizduoti kolegą su uniforma. Jis pats nustebo kaip jam tai tiktų su jo rimtu veidu. Visą kūna nukratė, kai įsivaizdavo aprėkiamas Gabriel. Išsibudinęs nuo svajonių, pamatė Hex ir jai pamojavo. 
-Ash nemačiau. Bet radom kelis variantus dėl erdvėlaivio, mūsų nuomonė šitas geriausias.
Agni nusiuntė savo nuotrauka pačio transporto ir jo duomenų. Pakėlęs akis matė, jog Hex žiūri į jį, todėl instinktyviai nusišypsojo jai atgal.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Gabriel Antr. 06 20, 2017 7:38 pm

Priėjęs prie Hex pasisveikino galvos linktelėjimu, o užklaustas dėl Ash apsidairė. Tarsi besižvalgant pamatys magą atsiskiriantį iš minios.
-atsiprašau, kad užtrukom. Maniau jis jau irgi bus vietoje.
Trūktelėjo pačiais apsirikęs dėl savo sprendimo ir pažvelgė į Hex. Tada pakeipė akis į Agnį. Mergina akivaizdžiai šnekėjosi tik su jo kolega, o su pačiu Gabriel net vengė susitikti žvilgsniais. Vaikinas to nesureikšmino. Buvo pratęs prie tokio elgesio. Tik tiek kad pasigailėjo leptelėjęs, kai jo niekas neklausė [nuo žodžio paklausti, o ne klausytis]. Tuo labiau gal tarp jų kas užsimegs labiau. Nebuvo pratęs jis ir prie šypsenų, todėl Agni veido išraiška jam atrodė simpatijų pradžią.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Perion Antr. 06 20, 2017 8:17 pm

Hex jautėsi nejaukiai stovėdama šalia Gabriel dėl jo neaiškios pozicijos. Tačiau stengėsi to neparodyti, kad negadintų komandinio darbo ar neišprovokuotų kokio konflikto. Žiūrint į Agni tamsiaplaukė užsikrėtė jo šypsena ir nusišypsojo jam atgal. Išgirdusi naujienas mergina labai ekspresyviai apsidžiaugė. Pagaliau judesys! Pagaliau jie kažką darys vietoj stovėjimo vietoje. Trykšdama entuziazmu Hex išklausė Agni kalbą ir žvlgtelėjo į jo atsiųstą informaciją. Ji ir pati negalėjo sulaukti, kada pasidalins tuo, ką sužinojo.
-Aš manau, kad žinau, kur jie išvyko.
Besišypsodama kalbėjo mergina.
-Sutikau žmogų, kuris yra matęs vieną iš Iron Masks narių. Jis sakė, jog matė jį dažnai besilankant Neo Kobe planetoje. Manau yra didelis šansas, kad jie ten ir nuvyko.
Hex buvo įsitikinusi savo teorija ir užtikrintu žvilgsniu žiūrėjo į Agni ir Gabriel. Vienintelė kliūtis buvo ta, jog Ash dar nepasirodė. Galbūt ir jis turėjo labai vertingos informacijos.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11100/100Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Miestas ant vandens [Landing site] Left1118/20Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11500/500Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Algraud Tr. 06 21, 2017 12:33 am

Gabriel pradėjus dairytis, Agni kiek pasimetė ir nusekė tuo pačiu veiksmu, bet prakalbus suprato, kad jis irgi apie Ash rūpinasi. Akys grįžo prie Hex ir jos žodžių. Akys pradėjo vos ne spindėti, kas buvo gan dažnas poveikis po 'akmenuku' naudojimo, bet šituo atveju tai buvo jaudulys, jog tuoj suras Violet. Hex irgi daug dirbo, kol jie rinko informaciją. Išgirdęs planetą, Agni tvardė savo džiaugsmą, jau norėjo šokinėti iš laimės.
-Tai ko mes laukiam?
Vaikinas visai pamiršo, kad jie laukia dar Ash. Jis tik tvardė save, kad neužšoktų savo draugų ir neapkabintų.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Ash Tr. 06 21, 2017 5:57 pm

Eidamas aplink platformą Ash nuoširdžiai tikėjosi, kad nieko neaptiks ir paieškos neišsiplės į ykitas planetas, bet deja... Nuo ten kur švartuojasi gondolos, sekė nenuginčijamas energijos pėdsakas. Neliko nieko kito kaip sekti iki galo. Neilgai trukus Ash priėjo vietą ties kuria baigėsi jo paieška. Violet paliko planetą. Pats bandė rasti aplink ką nors, kas galėtų bent jau apibūdinti čia buvusį erdvelaivį, bet po koncerto iš čia pakilo begalė tad pastangos nuėjo veltyi.
Užtrukęs gerokai ilgiau bei planavo, Ash paspartines žingsnį grįžo į sutartą vietą, kur jo jau laukė.
-Deja, jie 100% paliko planetą... Iš šios vietos. - Kilstelėjo ranką ir pasirodžiusiame ekrane, numetė savo kolegoms koordinates, kuriose nutrūko pėdsakas.
-Koks tai erdvėlaivis niekas nesugebėjo konkrečiai pasakyti. 
Atsiduso, nusivylęs kad daugiau nieko bepešė.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Gabriel Tr. 06 21, 2017 6:26 pm

Netikėtai fone pasirodė ir Ash. Visa kompanija pagaliau susirinko ir galima buvo judėti toliau.
Kol Agni krykštavo, Gabriel pabandė nuraminti magą:
-Tai tik dar labiau patvirtina mūsų duomenis. Turim planetą - Noe Kobe -, kur greičiausiai jie išskrido ir žinom apytikriai kaip atrodo jų erdvėlaivis. Apytikriai, nes tik įtarimas, kad jis tas, bet gali pasirodyti, kad kiti trys ... na o toliau vėl pasikliausim jūsų akimis, ponas mage
Jis uždėjo vyrui ant peties ranką. Po to, lyg ką prisiminęs, taip pat suspaudė savo aparatėlyje ir erdvėlaivių duomenis persiuntė Ash.
-Kaip keliaujam? Aš turiu erdvėlaivį, bet galiu paimti tik vieną keleivį. Geriausiu atveju tryse. Ketvirtas nebent į bagažo skyrių, bet su leidimu pakilti gali atsirasti problemų tada.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Perion Tr. 06 21, 2017 7:29 pm

Kai ir Ash pagaliau pasirodė, Hex pradėjo jaustis panašiau į džiaugsmu trykštantį Agni. Jeigu nebūtų tokia drovi, tai dabar šokinėtų iš laimės, kad pagaliau jų grupė kažkur pajudės. Buvo aišku, kad Violet čia nebėra ir jie turėjo neblogą spėjimą kur ji galėtų būti. Prasidėjus kalboms apie erdvėlaivius, mergina prisiminė ir savąjį.
-Maniškis gali sutalpinti tris keleivius, tai be manęs dar du. Beje..
Po trumpos pauzės Hex rimtesniu žvilgsniu nužvelgė kolegas, mat jiems reikėjo apsispręsti dėl dar vieno dalyko.
-Ką darom su tais, kurie pasuko kitu keliu? Gal ir jie kažką naudingo žino. Ar tiesiog nusiunčiam į bendrą chatą ką atradom ir keliaujam į Neo Kobe?
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11100/100Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Miestas ant vandens [Landing site] Left1118/20Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11500/500Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Algraud Kv. 06 22, 2017 8:54 pm

Agni pamatė ateinanti Ash ir iškart jam pamojavo ir nusišypsojo. Jie pagaliau susirinko visi ir galės toliau keliauti. Jam priartėjus, vaikinas nužiūrėjo nuo galvos iki kojų, pats nežinodamas ko ieško.
"Deja, jie 100% paliko planetą... Iš šios vietos."
Jaunuolis iškart apsižvalgė, lyk tikėdamasis atrasti didelį pėdsaką su Violet vardu. Jis vietoje kelis kart apsisuko, kad įsitikinti, jog nieko nepraleido.
"Koks tai erdvėlaivis niekas nesugebėjo konkrečiai pasakyti."
Į šituos žodžius, Agni vos nepašoko. Jis žinojo naudingos informacijos. Telefonas paliko kišenę ir atsidurė priešais akis, bet Gabriel pirmas viską pasakė.
"Tai tik dar labiau patvirtina mūsų duomenis. Turim planetą - Noe Kobe -, kur greičiausiai ..."
Visą laiką kol kalbėjo, Agni laikė šypseną ir žiūrėjo į Gabriel. Atrodė kaip užstrigęs momente. Nors ir norėjo būti tas kuris pasakys, neapykantos nejautė kolegai. Todėl tiesiog įsivaizdavo, kad tai jis pats sako.
"Kaip keliaujam? Aš turiu erdvėlaivį, bet galiu paimti tik vieną keleivį..."
"Maniškis gali sutalpinti tris keleivius, tai be manęs dar du. Beje."
-Jus visi turit po erdvėlaivį?? Iš kur gavot, aš irgi noriu!
Su pavydu deklaravo Agni. Aišku jis nemoka ir skraidyti, bet tai tik menkniekis. Jam visą gyvenimą reikėjo ieškoti, kas pavežės ir tai jam atrodė, kad daugelis daro. Išskyrus turtini.
"Ką darom su tais, kurie pasuko kitu keliu? Gal ir jie..."
Agni visai pamiršo apie kitus. Jų keliai taip greitai išsiskyrė, kad nesuspėjo susipažinti. Aišku apart Gabriel, jis nedaug laiko praleido ir su jais. Kadangi neturėjo atsakymo į šitą klausimą, tylėjo ir laukė kitų.


Paskutinį kartą redagavo Algraud, Pir. 06 26, 2017 5:32 pm. Redaguota 1 kartą
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Ash Pen. 06 23, 2017 3:44 pm

Ash palengvėjo, kad kolegoms pavyko gauti daugiau informacijos, su tiek galima suktis toliau.
-Awesome, dar ne viskas prarasta.
Panašu, kad dauguma turėjo savo asmeninius erdvėlaivius, Ash irgi nebuco išimtis, jo Nova buvo priparkuota visai netoli.
-Manau protinga būtų skristi savais erdvėlaiviais, jei kartais tektu, plėsti paieškas.
Tuo tarpu Hex priminė apie kitą grupę taip pat ieškančių Violet.
-Gerai sakai, reikia dalintis informacija, gal jie žino daugiau už mus.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Gabriel Pen. 06 23, 2017 9:03 pm

Juto keistai įdėmų Agni žvilgsnį į jį, kol pasakojo ką jie sužinojo, bet kadangi nesuprato "kame replės", tai tuo metu tik timtelėjo trumpą grifką prie akių. O kada draugelis taip energingai užklausė dėl erdvėlaivių, kad kažkaip kilo nenumaldomas noras uždėti ant jo galvos savo delną. Jam tai priminė jo vaikų namus ir mažuosius brolius. Bet Gabriel tik šyptelėjo. Turbūt Agni vienintelis žmogus, privertęs šį blondiną nusišypsoti.
-Išsirink tada su kuriuo iš mūsų keliausi, jei neturi savo erdvėlaivio
Pasiūlė jis savo bendraminčiui, bendrafaniui ir kolegai pagal svaigimo lygį. 
-Su kita grupe susisiekti būtų šaunu, bet šiaip negalime daugiau laukti. Laikas tiksi, o gal ir Violet gyvybė kartu su juo. Aš jiems parašysiu, o jūs jau galite keliauti. Susitiksim Neo Kobe
Šiaip nelabai norėjo imtis tokios iniciatyvos, bet jo brangiausioji Violeta buvo pavojuje, tai nors išorėjo to gal ir nesimatė, bet viduje kilo begalės emocijų.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Perion Pen. 06 23, 2017 11:30 pm

Paprastai Hex žiūrėdavo į tuos, kurie kalbėjo, tačiau viso pokalbio metu Agni veidas taip ekspresyviai kaitaliojosi, jog mergina pagaudavo save spoksant į jį. Bet kai šis pasakė, kad neturi erdvėlaivio, mergina sutriko.

"Tokių dar būna?"

Pilotuoti erdvėlaivį buvo taip įprasta, jog mergina visiškai pamiršo, kad ne visi tam turi galimybių. Tuo tarpu Gabriel įsiterpė, jog galės jį paimti. Negana to, jis dar ir išsiuntė informaciją kitiems. Hex akimirkai žvilgtelėjo į jų bendrą chatą patikrindama info.

"Yep, viskas gerai. Niekas neatrašė.."

Iš tikrųjų jau kurį laiką nebuvo girdėti iš kitų. Galbūt jie jau Neo Kobe planetoje vykto išgelbėjimo misiją? Nebuvo ko stoviniuoti vietoje.
-Aš pritariu Ash dėl savų erdvėlaivių. Jeigu Agni skrenda su Gabriel, tai pasimatysim Neo Kobe.
Mergina pamojo komandos nariams ir nuėjo prie ZEN H82. Tai buvo jos trivietis erdvėlaivis. Netrukus užsikūrė varikliai ir erdvėlaivis paliko planetą.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11100/100Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (100/100)
Experience:
Miestas ant vandens [Landing site] Left1118/20Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Miestas ant vandens [Landing site] Left11500/500Miestas ant vandens [Landing site] Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Algraud Pir. 06 26, 2017 6:13 pm

"Manau protinga būtų skristi savais erdvėlaiviais, jei kartais tektu, plėsti paieškas."
Agni pasijautė truputi ignoruojamas. Greitai apsidairė, įsitikinant ar staiga pats nepradingo. Iškart susivokė, kad taip negali būti ir gal tiesiog, jo neišgirdo. Išsižiojo, lyg norėdamas kažką sakyti, bet Ash pradėjo pirmiau.
"Gerai sakai, reikia dalintis informacija, gal jie žino daugiau už mus."
Pokalbio tema šokinėjo tarp dviejų temų ir Agni rūpėjo tik viena iš jų. Toliau klausė pokalbio, bet šiuo metu transportas buvo privalomas, kitaip atsisveikins su savo pagalba.
"Išsirink tada su kuriuo iš mūsų keliausi, jei neturi savo erdvėlaivio."
Agni tik dabar pastebėjo, kad jis vis dar išsižiojęs. Pamatė, kad Hex į ji žiūrėjo ir iškart paraudo. Jautėsi, kad visas gyvenimas dbar pasibaigs, jį visi apkalbės. Vadins 'Atviraburniu" ir panašiai. Niekas dabar nenorės su keliauti.
"Su kita grupe susisiekti būtų šaunu, ... Violet gyvybė ... Susitiksim Neo Kobe."
Agni bandė patraukti mintis kitur, kad nusiraminti. Gabriel tą davė. Jis prisiminė, kad šitoje grupėje jis dėl Violet, kuri yra pavojuje. Jis nebuvo tai užmiršęs, bet dabar ta mintis buvo pakelta aukščiau, priešais visus transportus.
"Aš pritariu Ash dėl savų erdvėlaivių. Jeigu Agni skrenda su Gabriel, tai pasimatysim Neo Kobe."
Buvusios mintys po truputi grįžo. Agni mintys pasitvirtino. Hex jau bandė save atitolinti, nusiuntė pas Gabriel. Agni beveik šuniuko akimis žiūrėjo į Gabriel, mintyse šaukdamas "Nepalik manęs!"
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Ash Pir. 06 26, 2017 8:24 pm

Kažkaip savaime atrodė, kad Agni su Gabriel skris drauge, panašu, kad jie du turi daug bendro ir neblogai sutaria, tad Ash net nesivargino siūlyti "pavežėti". Kol dar buvo visi drauge, žvilgtelėjo į bendrą chatą, kur Gabriel pasidalino surinktą informaciją, deja atsako iš kitos komandos dar nebuvo... Gal būt užsiemę.
-OK. negaištam laiko.
Pasuko dešiniau nei nuėjo Hex, link savo Nova L762-Arc modelio erdvėlaivio. Aparatas stovėjo priparkuotas tarp šimtų kitų erdvėlaivių, šiektiek apibraižytas nuo paskutinės kosminės kelionės iš gimtosios mago planetos, bet šiaip idealios būklės. Viduje jautėsi užsistovėjusio oro kvapas, vistik niekas nebuvo čia užėjes bent porą mėnesių. Mažytis nepatogumas, kuris lengvai išsisprendžia vos pažadinus patį erdvėlaivį ir įsijungus deguonies cirkuliavimą. Viduje buvo gan nedaug vietos, šio modelio Nova talpina tris žmones,  įskaitant pilotą, bet per didžiają dalį fiziuliažo ėjo panoraminis stiklas. Turėdamas sunkiai kontroliuojamą klaustrofobiją, Ash ilgai rinkosi sau erdvėlaivį, bet būtent dėl didelio matomumo, magas ir pasirinko šį modelį. 
Visos sistemos įsijungė sklandžiai ir tiksliai.
-Kelionės tikslas - Neo Kobe. - Ištarė Ash sėsdamas į piloto krėslą, nors jam pačiam realiai nereiks nei piršto pajudint.
-Kelionės tikslas pakeistas į - Neo Kobe. Numatomas atvykimo laikas - 16 valandų 37 minutės.
Pasigirdo moteriškas malonus balsas ir netrukus Ash paliko Altissia.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Gabriel Pir. 06 26, 2017 8:48 pm

Linktelėjo tiek Hex, tiek Ash pritardamas. Dar kiek akimis juos nulydėjo nueinančius ir pasisuko į Agni. Gabriel išplėtė akis labiau nei bet kada, nes šokiravo tos šuniuko akytės blondiniškų plaukų fone. Keista buvo tai matyti, tuo labiau, kad Gabriel visiškai nesuprato kodėl. Juk jo erdvėlaivis neprabangus, o kad pasiims į kelionę kartu, tai buvo akivaizdu. Na, bent jau iš jo pusės jam norėjosi daugiau pažinti savo naujai atrastą kolegą-faną, bet jam leido rinktis kitus pažįstamus. (Kurie nesuteikė galimybės pasirinkti)
-Einam.
Galvos mostu jis pakvietė Agni prisijungti prie jo ir kartu nuėjo prie tolumoje pastatyto erdvėlaivio.
-Atsiprašau už nekokius patogumus ir išvaizdą. Vis tik išmestas vargšas buvo. Teko pačiam paplušėti ir prikelti..
Kalbėdamas atidarė liuką ir parodė vaikinui sėstis į priekinę sėdynę.
-Susipažinkit Sabertooth - Agni. Agni, čia Sabertooth.
Gabriel palaukė kol vaikinas įsitaisys savo kėdėje ir tada suspaudė keletą mygtukų. Erdvėlaivis lėtai ėmė statmenai kilti aukštyn.
-Beje, tu sėdi artilerijos vietoje, tai tavo vairas valdo vamzdžius, o ne visą žvėrį.
Kažkodėl nujautė, kad turi draugą perspėti, kad jei ką pasukinės, nieko nesugadins.
-Šovinių apkabose irgi nėra...
Netrukus Sabertooth išlėkė į orbitą.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Algraud Pir. 06 26, 2017 10:41 pm

"Einam."
Žodžiai, kurių trokšta kielviena pasiklydusi sielą. Žodžiai, kurie nuliūdusią miną pakeitė į didžiulę šypsena. Agni tikėjo, kad geriausias draugas jo neišduos. Norėjo tiesiog užšokti ir apkabinti, bet susitvardė. Pasižiūrėjo kur rodė eiti ir leidosi eiti, stengdamasis suvienodinti žingsnius. Gabriel skraiduoklis buvo lyg iš pasakos. Idealus visomis pusėmis. Bent jau taip atrodė Agni akyse.
"Atsiprašau už nekokius patogumus ir išvaizdą. Vis tik išmestas vargšas buvo. Teko pačiam paplušėti ir prikelti.."
Akys šokinėjo nuo transporto iki Gabriel. Vaikinas negalėjo patikėti, kad jį pastatė žmogus. Tokią dovaną kaip ši. Juk aišku, kad prie jos dirbėjo dievas. Agni leidosi būti įleidžiamas ir atsisėdo kur reikėjo. Jis dar vis spoksojo į viską.
"Susipažinkit Sabertooth - Agni. Agni, čia Sabertooth"
Apsidairęs ir nieko neradęs, suprato, kad kalbama apie lektuvą. Pasijautė kiek nepatogiai, jog spoksojo į jį. Vis dėlto, jei turi varda, reiškia jaučia.
-Malonu.
Pasakė su šypsena. Buvusi neapykanta sau pradingo kažkur gelmės.
"Beje, tu sėdi artilerijos vietoje, tai tavo vairas valdo vamzdžius, o ne visą žvėrį.","Šovinių apkabose irgi nėra..."
Po tokių žodžiu, Agni bijojo prisiliesti, nors ir bandė jį nuraminti. Pakylimo metu, Agni prilipo prie lango. Jam patikdavo kylimai, ypač kai planeta pradėdavo mažėti. Keleiviniuose erdvėlaiviuose vaizdo retai gaudavai, todėl naudojosi šita situacija. Savo malonumo neslėpė, netgi dalinosi su prailgintu žodžiu.
-Woooow.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Miestas ant vandens [Landing site] Empty Re: Miestas ant vandens [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 116 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume