Pietinė miesto dalis

+5
Tatami
Poppy
Dhara
Rumble
Captain
9 posters

Puslapis 17 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pietinė miesto dalis Empty Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Pir. 05 22, 2017 5:21 pm

Pietinė miesto dalis Mansio10
Atskira platformos dalis, į kurią galima patekti plaukiant gondola arba vienu iš dviejų į platformą vedančių tiltelių. Pietinė miesto dalis buvo labiau pasiturinčiųjų asmenų gyvenamasis kvartalas. Čia buvo galima matyti didesnius bei prabangesnius namus. Galima buvo manyti, jog šioje miesto dalyje gyvena nepaprasti gyventojai. Vienas išskirtinesnių namų (vidurinis nuotraukoje) priklausė informatorei Shyon Trannyth.

--

Apėję didelę dalį miesto, apvaikščioję turbūt visus įmanomus aplinkelius iki tikslo, Poppy, Alex, Dhara ir Rumble pagaliau pasiekė pietinę Altissia miesto dalį. Grupei priešaky ėjo romantiškai atrodanti porelė. Vyras ir moteris jau nebebuvo paaugliai, ėjo susikabinę rankomis ir kažką maloniai šnekučiavosi iki kol nebuvo sustabdyti. Porelė nužvelgė keistai nesiderinančią kompaniją ir parodė į kurią pusę eiti.
-Įsukit į šią gatvę. Jos namas bus 54 numerio.
Ilgai eiti nereikėjo, mat namas buvo pusiaukelėje. Grupelė sustoję priešais didelių apartamentų vartus turėjo susigaudyti, jog taip paprastai neįeis. Prie vartų buvo prikabintas nedidelis terminalas, kuriuo buvo galima paskambinti. Ekrane pasirodė pagyvenusio vyro veidas. Sužinojęs, jog grupelė nori pasimatyti su informatore, vyras pranešė, jog jie gali užeiti. Vartai buvo atrakinti automatiškai. Pastato duris kompanijai atidarė liokajus. Tai buvo tas pats vyras, kuris atsiliepė į skambutį. Dhara, Alex, Poppy ir Rumble buvo nuvesti į erdvią svetainę, kurioje kiekvienas galėjo įsitaisyti kaip kam patogiau. Kambario viduryje stovėjo žemas pailgas staliukas, o skirtingose jo pusėse po minkštą sofą. Keli foteliai stovėjo šiek tiek atokiau, prie sienų. Kambaryje buvo daug knygų lentynų, o ant vienos iš sienų kabėjo didelis monitorius. Liokajus paprašė keliautojų palaukti, o kol jie laukė, visiems parūpino šviežiai užplikytos žolelių arbatos, kurią atnešė ant didelio padėklo arbatinuke. Vyras supilstė arbatą kiekvienam svečiui į gražų porcelianinį puodelį ir paliko juos ant stalo. Tuomet pasišalino. Geras penkiolika minučių grupelė buvo palikti vieni dideliame kambaryje. Laikui prabėgus vėl pasirodė liokajus.
-Atleiskite už sugaištą laiką. Miss Trannyth jau atvyko.
Vos po vyro žodžių į kambarį įėjo aukšta liekna moteris. Jos ilgi balti plaukai buvo surišti į kasą, kuri tiesėsi žemiau liemens. Moteris vilkėjo savotiško stiliaus, bet gan prabangią aprangą.
Pietinė miesto dalis Npc_in10
Įėjusi informatorė pasisveikino su svečiais.
-Girdėjau atvykote čia su reikalu.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Rumble Sk. 05 28, 2017 2:46 am

Išsverdėjo paskui visus iš baro. Poppy pareiškus, kad eisime pėsčiomis, Rumble tik pritariamai linksėjo galvą.
- Taip taip! Pirmyn! Žuvų maistu, šiandiena, aš nenusiteikęs būti.-
Kelionė išties buvo maloni. Oras nuostabus, gaivus vėjelis kedeno kailiuką. Rumble užsimerkęs įsivaizdavo kaip skrieja ant savo mechaninio Pterosours2000. Lygiai toks pats vėjelis kedens jo kailiuką, tik gal kiek stipresnis. Pterosours2000, žinoma, buvo vienas iš mėlinkailio sumanymų ateičiai. Apžvelgęs teritoriją iš aukštai ir nustatęs savo taikinį Rumble jau ruošėsi staigiam manevrui žemyn, tačiau kažkas sunkaus staiga užgulė jo pečius. Nežinia ar iš netikėtumo ar dėl nepraėjusio alaus poveikio, tačiau Poppy užšokus Rumble ant pečių šis prarado pusiausvyrą ir abu yordles tėškėsi veidais į grindinį.
- Ei ei, galėtum ir įspėti prieš tokius manevrus,- sėdėdamas ant užpakalio ir trindamas savo nosį papriekaištavo Rumble.
Antras bandymas buvo kur kas sėkmingesnis ir taip grupelė, kuri iš toliau atrodė kaip trijulė, nukeliavo link savo tikslo.
Jau nuo pat vartų Rumble neslėpė susižavėjimo Shyon namais. Mažyliui buvo sunku suprasti kam gali būti reikalingas toks didelis būstas. Tačiau didžiausia staigmena dar buvo prieš akis. Ir ji slypi šiame nedideliame porcelianiniame puodelyje.
-Kas šis stebuklingas gėrimas?- Žibančiomis iš susižavėjimo akimis, Rumble klausė savo draugų,- nieko panašaus man nėra tekę skanauti.
Belaukiant šeimininkės mažylis spėjo kelis kartus iš naujo prisipildyti savo puodelį. O informatoriai įžengus į kambarį, Rumble kaip tik lašino paskutinius lašus iš arbatinuko.
-Taip. Mes ieškome šių žmonių,- pastatęs arbatinuką mėlinkailis nerangiai išsitraukė savo mobilųjį įrenginį ir suradęs nuotraukas padavė informatoriai.- Gal turit kokios nors informacijos apie juos?
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Sk. 05 28, 2017 3:03 pm

Rumble pasiteiravus apie gėrimą, kuriuo liokajus vaišino svečius, vyras iš karto jam suteikė informaciją.
-Šis gėrimas vadinamas arbata. Tai yra specialios žolelės užpiltos karštu vandeniu. Labai sveikas ir gardus gėrimas. Būtent šių žolelių rūšis yra labai reta.
Kol vyras Rumble pasakojo apie gėrimą, informatorė paėmė Rumble susisiekimo prietaisą ir peržiūrėjo ieškomų amsenų nuotraukas bei peržvelgė prie nuotraukų pateiktą informaciją.
-Taip, galėčiau suteikti šiek tiek informacijos apie juos, bet informacija nėra pigi. 100 orbų.
Moteris grąžino Yordle jo susisiekimo prietaisą ir sukryžiavo rankas ant krūtinės. Laukė, kol grupelė nuspręs ką daryti.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Dhara Sk. 06 25, 2017 10:43 pm

Dharos pastangos nebuvo bevaisės - komanda gavo ko siekė, jie pagaliau stovėjo prie informatorės namų. Dhara nesitikėjo, bet į vidų buvo galima patekti gana lengvai. Sustojus svetainėje ir paliepus įsitaisyti, Dhara krestelėjo į vieną iš krėslų, tačiau pasiūlytos arbatos neėmė. Aiškus, jos nekantrieji, mažieji kompanionai labai mėgavosi šiuo gėrimu, nors tai buvo paprastas vanduo su žole. Kol laukė informatorės, Dhara apžvelgė kambarį, tačiau jos inspekciją nutraukė suzvimbęs telefonas, jos kišenėje. Mergina išsitraukusi prietaisą, greit perskaitė kas jame parašyta ir jau norėjo atsakyti, tačiau tai pertraukė atėjusi namų šeimininkė. Kolegai pateikus informaciją, nors toks greitas tikslų pateikimas Dharai nepatiko, o informatoriai savo kaina, Dhara vos neprunkštelėjo ir nebesusilaikė:
-100 orbų? Ir kada tai mokama prieš informacijos pateikimą ar po jos? Iš kur mums žinoti, kad tavo pateikta informacija bus neklaidinga?,-paklausė Dhara, žiūrėdama tiesiai į baltaplaukę moterį, ji nesiruošė taip lengvai atiduoti tokių pinigų, ypač kai net tiek neturėjo.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Pir. 06 26, 2017 1:40 pm

Informatorės skeptiškas Dhara veidas bei nusiteikimas nestebino, tačiau ji laikėsi savo pozicijos.
-Žinoma susimokama prieš gaunant informaciją, kitaip kokią aš garantiją turiu, kad iš vis susimokėsit? Jūsų yra daugiau.
Moteris nužvelgė visus keturis lankytojus ir nuėjusi prie nedidelės spintelės, kuri buvo netoliese, nugara į ją atsirėmė. Sukryžiavusi rankas ant krūtinės Shyon tęsė.
-Apie jūsų ieškomus asmenis turiu informacijos ir ji verta 100 orbų. Jeigu kaina jūsų netenkina, reiškias reikalas nėra toks svarbus ir turite laiko imtis kitų paieškos būdų.
Informatorė kalbėjo rimtai, tiesiai ir sakė kaip yra. Niekas iš atvykusiųjų nekalbėjo apie derybas ar kitus susimokėjimo būdus, o ir pati baltaplaukė alternatyvų nesiūlė.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Poppy Sk. 07 16, 2017 1:39 pm

Poppy įsitaisiusi ant minkšto fotelio tabalavo kojomis ir spardė apmušalą.
- Eeeeei, čia...
Ėmė lankstyti pirštus, bet pasidavė.
- Daug daugiau nei turiu. Gal yra kitų būdų atsiskaityti?
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Sk. 07 16, 2017 2:10 pm

Naivios mažosios Poppy žodžiai turbūt išgelbėjo komandą. Šviesiaplaukė informatorė pasirėmė ranka smakrą ir susimąstė. Pavaikščiojusi po kambarį ji peržvelgė visus jame buvusius ir žvilgsniu apsistojo ties Alex.
-Gerai, tuomet padarykime mainus. Aš pasiskolinsiu tave..
Moteris žvilgsniu parodė į mėlynplaukę.
-.., padarysi man vieną darbelį. O jums duosiu informaciją apie žmones, kurių ieškote.
Tai buvo turbū netikėčiausias ir geriausias pasiūlymas komandai. Taip, jie praras vieną narį tam, kad galėtų judėti kartu. Visi turėjo suprasti, jog mergina greičiausiai nebegalės prie jų prisidėti. Tačiau vis dėl to jie nebuvo pažįstami ir tvirtų ryšių neturėjo. Shyon stovėjo sukryžiavusi rankas ant krūtinės ir laukė komandos apsisprendimo.

Alexis pranešė, jog kurį laiką forume nepasirodys, todėl toliau keliausite be jos.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Poppy Kv. 07 20, 2017 8:09 pm

- Hey!
Stryktelėjo Poppy ant kojų sugniaužusi savo kumštukus.
- Negalit tiesiog atimti iš mūsų draugės!
Alex pačiau to nežinant, jie patapo draugais. Nepaisant Poppy ožiavimosi, Alex paaiškino komandai, kad šis variantas ją tenkina net labiau. Poppy kumščiai atsileido ir net ausys šiek tiek nusvyro žemyn, sužinojus, kad praras Alex.
- Okey...
Sumurmėjo nuleidusi akis į žemę. Ilgai neskandino savęs liūdesyje. Nominaluas yordle liūdėjimo laikas yra 30 sekundžių, bet sklinda legendos, kad yra užfiksuotas Yordle kuris liūdėjo net kelias valandas. Papurčiusi galvą grįžo į realybę.
- Tai kur rasti tuos tipus!?
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Kv. 07 20, 2017 8:51 pm

Moteris tylėjo stebėdama kaip komanda aiškinosi santykius. Pabaigą ji jau numatė, tad buvo pasiruošusi. Kol grupelė kalbėjosi tarpusavyje, Shyon žvilgtelėjo į jai patarnaujantį vyrą ir šis supratęs jos mintis įpylė bei atnešė informatorei puodelį su arbata. Arbata buvo patiekta labai elegantiškai: nedideliame porclianiniame puodelyje, pastatytame ant lėkštutės. Abu puodelis ir lėkštutė buvo išraštuoti. Tada šviesiaplaukė patrauke netoliese stovėjusio fotelio link ir patogiai įsitaisė. Jai begurkšnojant arbatą, komanda matomai apsisprendė. Poppy ėjo iš karto prie reikalo.
-Ketinu jums duoti šiek tiek daugiau informacijos apie šiuos žmones, kadangi jūsų komandos narė pasiliks čia už tai atidirbti.
Pradėjo kalbėti moteris nuleisdama puodelį ant lėkštutės, kurią laikė kitoje rankoje.
-Trys asmenys, kurių nuotraukas man parodėt, yra iš Iron Masks grupuotės. Grupuotėje yra iš viso vienuolika asmenų. Kalbama, jog visi jie yra skirtingų sričių specialistai. Jie pagrinde veikia Neo Kobe planetoje. Pogrindyje, žinoma. Koks jų tikslas? Niekas nežino. Grupuotė iki šiol veikė labai slaptai ir kišosi tik į didelius reikalus. Dažniausiai politinius. Taip pat yra pareiškusi labai didelę antipatiją The Deadly Swords organizacijai. Tarp jų yra labai gabių hackerių bei kovotojų. Kalbama, jog kai kurie grupuotės nariai turi pažinčių įtakingų asmenų rate. Ir, jie yra labai galingi. Iš ko sprendžiu? Na, prieš septynis metus buvo įvykis, kai Neo Kobe miesto centre į visų žmonių kibernetines smegenis buvo įsilaužta ir įleistas virusas. Visų - vienu metu. Kaip turbūt žinote, praktiškai visi minėtosios planetos gyventojai turi kibernetines smegenis. Technologijos yra labai pažengusios. Panašu, jog ši grupuotė niekada neveikia be tikslo. Jeigu ketinate turėti su jais reikalų, patarčiau juos įgyvendinti taikiais metodais. Tai nėra asmenys, kuriuos norėtumėte turėti kaip priešus. Taip pat turiu šiek tiek informacijos apie tris jūsų ieškomus asmenis.
Angel yra hackeris. Jis nėra kovotojas, tačiau jo kyborgizuotas kūnas yra labai patvarus. Šis asmuo kovoja kitais būdais. Jis greičiau paveiks aplinką jam palankiu būdu, negu pats velsis į kovą.
Malf yra kovotojas. Jis pasižymi labai dideliu greičiu. Kovoja su kardu. Kovose dažnai apsimetinėja, kad suklaidintų priešininką.
Blue - paslaptinga asmenybė. Neturiu informacijos apie jo fizinį pasiruošimą. Jis labiau veikia kaip diplomatas ar derybininkas. Gali būti, kad jis turi pažinčių labai aukštose pozicijose. Taip pat yra gandų, jog jis ir subūrė Iron Masks grupuotę.
Baigusi kalbėti informatorė gurkštelėjo skaniai kvepiančios arbatos.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Dhara Sk. 07 23, 2017 10:29 pm

Išgirdus informatorės verdiktą, Dhara kuriam laikui sutriko ir jau norėjo žiotis, kad komandos nario praradimas nevertas tokios informacijos, tačiau pirmiau pasireiškė vienas iš mažųjų komandos narių. Tačiau labai greit Alex parodė, kad ji su šita sąlyga sutinka. Tai nustebino Dhara, ji nesitikėjo, kad misijos pradžioje jau pradės aukotis kai kurie komandos nariai. Pirmiau mergina norėjo apsitarti, priimti sprendimą kartu, bet suprato, kad jie vis dar neveikia kaip komanda, o kiekvienas stovi už save.
Kai informatorė pradėjo kalbėti, Dhara greit iš kišenės sugraibė telefoną ir pradėjo įrašinėti visą moters monologą. Pateikti faktai buvo tikrai informatyvus, ypač tada kai moteris net išvardino visų trijų asmenų charakteristikas. Tai buvo naudinga informacija. Dhara greit išjungė įrašymo prietaisą, kai tik moteris pabaigė kalbėti ir nuleidusi akis į jį kažką intensyviai spausdino. Bet tai jos nesulaikė nuo moters užkalbinimo:
-Apie šią grupuote ir mes sužinojome po Violet koncerto, šioje planetoje, kai koncerto metu dainininkė buvo pagrobta. Šios grupuotės atstovai kaltino, kad Viotet yra The Deadly Swords organizacijos narė. Gal žinote kodėl jie galėjo kėsintis į šią merginą ir kaip su tuo gali būti susiję The Deadly Swors? Taip pat gal žinote asmenų, per kuriuos galėtu juos atsekti pačioje Neo Kobe planetoje?
Gana daug klausimų uždavusi Dhara, pagaliau pakėlė savo akis nuo prietaiso ir įsmeigė jas į moterį.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Rumble Antr. 07 25, 2017 4:25 pm

- Vienas, du, trys, keturi... - Rumble jau buvo pradėjas skaičiuoti savo orbus,- venuoliiika, dvyyylika...
Akivaizdžiai buvo matyti, kad su kiekvienu orbu skaičiavimas tapo vis sudėtingesnis. Ir po akimirkos mažylis jau knapsėjo užmerktomis akimis nebereguodamas į aplinką. Buvo ilga, veiklos kupina diena, tad nėra ko stebėtis, kad yordle užsnūdo. Skaičiuoti orbai iškrito iš rankų ir Rumble jau nebegirdėjo kaip toliau vystėsi sąndoris tarp jo draugų ir informatorės.
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Tr. 07 26, 2017 9:30 am

Pasakodama ką žinojo apie grupelės ieškomą grupuotę moteris žvilgsniu vis lietė visus savo svečius. Rumble buvo aiškiai užmigęs, Poppy šiek tiek išsiblaškiusi, tačiau matomai jai rūpėjo eiti tiesiai prie reikalo ir nešvaistyti laiko. Dhara kol kas buvo labiausiai suinteresuota išpešti kuo daugiau informacijos, kol turi galimybę. Shyon nesipriešino, mat turėjo garantiją, jog už visą informaciją bus atsilyginta. Tai buvo Alex darbas, kaip visi ir sutarė. Po merginos klausimo, informatorė pakėlė žvilgsnį į ją.
-Atsakyti į savo pirmąjį klausimą galėtum ir pati, tik reikia į visą reikalą pasižiūrėti iš kitos pusės. Jūs turbūt žinote, kokia Violet yra populiari ir žinoma. Ji keliauja po sistemas ir koncertuoja. Ji turi fanų praktiškai visame pasaulyje. Jos dainos įtakoja daugelį. Esate girdėję apie masių manipuliavimą dainų žodžiais? Sukuriama labai kabinanti melodija, sudainuojama gražiu balsu, visa daina padaroma labai įtaigi, o žodžiai parenkami tokie, kad galėtų daugumą nukreipti į vieną ar kitą pusę. Yra gandų, jog prie kai kurių Violet dainų žodžių prisidėjo ir Deadly Swords. Kaip žinote, jie bando įvesti savo tvarką visame pasaulyje, kad "suvienyti" jį. Tam tikra prasme Violet tikrai galima pavadinti dievaite. Jau vien jos nuomonė ar pasisakymas apie kažką turi labai daug įtakos fanams. Greičiausiai todėl ir sklando gandai, jog dainininkė dirba Deadly Swords organizacijai.
Informatorė ramiai paaiškino situaciją merginai ir po nedidelės pauzės prisiminė jos antrąjį klausimą.
-Specifinių žmonių nežinau, bet šia tema jums gali padėti Napoleon. Informatorius Neo Kobe planetoje. Girdėjau, jog jo kontaktus gauti nėra labai lengva. Na bet neabejoju, jog Iron Masks yra gerai žinomi pogrindyje. Jeigu išsiaiškinsite, kokiose vietose dažniausiai lankosi pogrindžio atstovai, surasite ir jūsų ieškomus asmenis.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Dhara Antr. 08 08, 2017 6:48 pm

Dhara visą laiką, kol moteris šnekėjo, žiūrėjo į ją. Šį kartą informacija nebuvo labai informatyvi, bet vis tiek naudinga. Moteriai pabaigus kalbėti, mergina nužvelgė savo kompaniją. Matėsi, kad ši jau pradėjo miegoti nuo tiek informacijos. Dhara nepatenkinta prisimerkė. Jei teks kentėti šiuos mažus padarus, visą laiką, o kai nebebus Alex, abu šie maži padarėliai prilips prie jos su durnais klausimais.
Mergina nuvijo šias mintis vėliasniam laikui. Ji greit užmetė akį į savo telefoną, bet jame nesimatė jokių naujų žinių iš kitos kompanijos, todėl tai privertė Dhara susimastyti ar šie nepateko į kokią tai problemą.
-Na, manau, gavome pakankamai informacijos, jei kiltų daugiau klausimų yra kokie kontaktai, kuriais būtų galima su Jumis susisiekti? Nes, manau, mūsų draugė verta šiek tiek daugiau,-šyptelėjusi pasakė Dhara ir atsistojo iš krėslo. Vis dar žiūrėdama į moterį, įsidėjo telefoną į kišenę ir priėjusi prie miegančio draugo, gana grubiai trinktelėjo jam į nugarą:
-Laikas judėti,-pasakė ji pažiūrėdama į Rumble iš viršaus, o tada užmeetė žvilgsnį į kitą jo draugą ir mostelėjo galva, kad šis ruoštųsi eiti.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Antr. 08 08, 2017 8:03 pm

Informatorė ramiai sėdėjo savo vietoje ir stebėjo savo svečius. Buvo labai nustebinta Yordle rasės atstovų elgesio, mat jis labai išsiskyrė iš kitų. Rumble iš vis užmigo viduryje svarbaus pokalbio ir greičiausiai negirdėjo jokių detalių apie grupuotę, kurios jie ieškojo. Rudaplaukė mergina atrodė rimčiausiai nusiteikusi už grupę, nors ir stengėsi išpešti daugiau, negu buvo duota. Tai kėlė baltaplaukei šypseną.
-Kontaktus beabejo galiu duoti. Tačiau tolimesnė informacija jau kainuos papildomai. Jūsų draugės gi nelaikysiu visą gyvenimą čia.
Ramiai, bet aiškiai pasakė moteris. Iš jos tono buvo galima suprasti, jog daugiau derybų nebus. Shyon pasuko žvilgsnį į liokajų ir šis, supratęs nurodymą, nuėjo prie nedidelio staliuko, atidarė stalčiuką ir išsitraukė nedidelę elektroninę kortelę. Tą kortelę padavė Dharai.
-Tai yra mano kontaktai. Galite jais naudotis, kad susisiekti su manimi, jeigu prireiktų.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Poppy Antr. 08 08, 2017 8:38 pm

- Tuomet judėkime pirmyn!
Riktelėjo Poppy iškėlusi pirštą į priekį. Kaip ir tikėtasi, Rumble toks pliaukštelėjimas nebūtų atkreipęs dėmesio net pabudusio. Užsimojusi kumštuku draugiškai vožtelėjo pastarajam per makufelį. Krėslas ant kurio sedėjo Rumble, lūžo per pusę, tačiau yordle pažadino. Tarp yordles tai buvo natūralus dalykas, tad net nesuabejodama komandos nario geranoriškumu, išmmovė pro duris laukan. Stengėsi nebežiūrėti į Alex, dar būtų pravirkusi. Atsidūrusi lauke, mažylė susiprato, kad visiškai nežino kur eiti. Neliko nieko kito, kaip buku žvilgsniu žiūrėti į duris ir laukti.
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Dhara Antr. 08 08, 2017 8:56 pm

Po Shyon žodžių, Dhara susiraukė, nepatenkinta, kad nepavyks iškilus klausimams išpešti informacijos vėliau. Tačiau merginos veide vėl atsirado šypsena. Tuo metu kol informatorė kalbėjo, aktyviausia Yordle narė, atsistojo ir trinktelėjo savo kolegai taip, kad krėstas lūžo. Dhara net žagtelėjo. Ji atsiduso, kai abu mažyliai paliko patalpą. Paėmė iš liokajaus kortelė ir linktelėjo informatoriai:
-Ačiū už informaciją, jei reiks Jūsų paslaugų būtinai susisieksiu,-pasakė mergina, įsidėdama kortelę į kišenę. Tuo metu pamojo Alex, parodė ranka, kad jos susisieks ir paliko namą kuo greičiau, kad tik nereikėtų mokėti už krėslą. Išėjus iš namo sustojo prie mažųjų nenuoramų:
-Mes judame į Landing site, skrisime į Neo Kobe planetą,- pasakė mergina ir priėjo prie vieno iš kanalų:
-Taupant laiką ir apsvarstant tai, kad mūsų kita komandos dalis ilgai neatrašo, manyčiau, kad jie pakliuvo į problemą, todėl turime judėti greičiau nei praeitą kartą, todėl keliausim gondola. Žinau, vanduo man ir nepatinka, bet teks su tuo susitaikyti,-pasakė mergina ir susistabdė vieną iš gondolų, kuri sustojo šalia. Ji greit pasisuko į savo draugus ir spėjo juos pagriebti kol nepabėgo ir įkėlė į gondolą. Pati įlipusi, net su nagais įsikabino į jos kraštus ir gondola greitai patraukė į erdvėlaivių aikštelę.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Rumble Kv. 08 10, 2017 7:39 pm

Po Poppy smūgio Rumble sulindo kiaurai krėslą ir pasiekęs grindis su trenksmu į jas atsitrenkė.
- Oi, rodos būsiu užsnūdęs,- lyg niekur nieko šyptelėjo Rumble ir nusekė paskui Poppy.
Iš paskos pasirodžiusi Dhara netruko sukišti yordles dvejulę į gondolą.
- Ei, žinau, kad mes skubam, bet nemanau, kad atsidūrę ryklio skrandyje tikslą pasieksim greičiau!
Mėlinkailis garsiai reiškė savo nepasitenkinimą ir muojavo savo rankom su kiekvienu gondolus krustelėjimu, bandydamas laikyti pusiausvyrą ir iš jos neiškristi. Gondolai pajudėjus nuo kranto, Rumble krito ant dugno ir tvirtai įsikabino į Dharos kojas. Gondolos irkluotojas su nuostaba stebėjo vietos sau nerandančia ir iš baimės virpančia trijulę.
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Tatami Kv. 11 09, 2017 6:35 pm

Kelionė šiek tiek užtruko, pietinė miesto dalis nebuvo taip arti, kaip Tatami tikėjosi. Kelionė gondola buvo gan raminanti. Pateko į turčių kvartalą, nežinojo, kuriame name gyveno panelė informatorė, tačiau paklausęs vietinio, buvo nurodytas į labai prašmatnų namą.
"Įdomu ar ji bus namie" pagalvojo, ir pasibeldė į duris.
Tatami
Tatami

Pranešimų skaičius : 147

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Kv. 11 09, 2017 6:56 pm

Informatorės namas buvo vienas išskirtinesnių kvartale. Tatami, sustojęs priešais didelių apartamentų vartus turėjo susigaudyti, jog taip paprastai neįeis. Praėjimas buvo uždarytas ir taip paprastai įeiti neišėjo. Prie vartų buvo prikabintas nedidelis terminalas, kuriuo buvo galima paskambinti. Paskambinus, ekrane pasirodė pagyvenusio vyro veidas.
-Kuo galėčiau Jums padėti?
Žemas vyriškas balsas kreipėsi į priešais kamerą stovėjusį Tatami.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Tatami Pen. 11 10, 2017 5:53 pm

Tatami šiek tiek luktelėjo, nežinojo, kaip taisyklingai suformuluoti savo apsilankymo tikslą. Galiausiai giliai įkvėpė.
- Man reikia pasikalbėti su Informatore vienu man svarbiu klausimu- pabrėžė žodį "man", kad aiškiai visi suprastų, jog jis čia atvyko dėl savo reikalų, o ne viso miesto reikalų, ir kad jis nežada su bet kuo tais reikalais diskutuoti, tikėjosi, jog jie bent šiek tiek gerbs jo privatumą, gi čia toks prašmatnus namas, tai bent šiek tiek jame dirbantys ir gyvenantys žmonės turėtų turėti manierų.
Tatami
Tatami

Pranešimų skaičius : 147

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Pen. 11 10, 2017 6:12 pm

Sužinojęs, jog Tatami nori pasimatyti su informatore, vyras pranešė, jog jis gali užeiti. Vartai buvo atrakinti automatiškai. Pastato duris vaikinui atidarė liokajus. Tai buvo tas pats vyras, kuris atsiliepė į skambutį. Juodaplaukis buvo nuvestas į erdvią svetainę, kurioje galėjo įsitaisyti kaip jam patogiau. Kambario viduryje stovėjo žemas pailgas staliukas, o skirtingose jo pusėse po minkštą sofą. Keli foteliai stovėjo šiek tiek atokiau, prie sienų. Kambaryje buvo daug knygų lentynų, o ant vienos iš sienų kabėjo didelis monitorius. Liokajus paprašė vaikino palaukti, o kol jis laukė, parūpino jam šviežiai užplikytos žolelių arbatos, kurią atnešė ant didelio padėklo arbatinuke. Vyras įpylė arbatą svečiui į gražų porcelianinį puodelį ir paliko jį ant stalo.
-Einu pakviesti Miss Trannyth.
Prieš palikdamas kambarį liokajus informavo Tatami, jog informatorė tuojau ateis.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Tatami Pen. 11 10, 2017 6:23 pm

Vaikinas palengva įėjo į namą, dairydamasis į jo prašmatnumą, ir pats tikėjosi gyventi panašiame. Prisėdo į minkštą, labai patogią sofą, o galiausiai gavo puodelį arbatos. Palengva mėgavosi aukšto lygio arbata, belaukdamas informatorės, kuri turėtų greit ateiti.
Tatami
Tatami

Pranešimų skaičius : 147

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Pen. 11 10, 2017 6:28 pm

Po gerų penketo minučių į kambarį įėjo aukšta liekna moteris. Jos ilgi balti plaukai buvo surišti į kasą, kuri tiesėsi žemiau liemens. Moteris vilkėjo savotiško stiliaus, bet gan prabangią aprangą.
Pietinė miesto dalis Npc_in10
Ramiu, savotiškai žaviu žvilgsniu ji nužvelgė savo naująjį svečią ir atsisėdo ant kitoje stalo pusėje stovėjusios sofos, priešais vaikiną. Moteris pasisveikino su Tatami.
-Tau reikia informacijos.
Pradėjo kalbą teiginiu. Tačiau nuo šios vietos svečias turėjo tęsti.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Tatami Pen. 11 10, 2017 6:32 pm

Vaikinas sėdėjo ištiesęs nugarą, kartkartėmis atsigerdavo arbatos, mėgavosi jos aromatu bei skoniu. Galiausiai į kambarį užėjo informatorė ir prisėdo. Pirmiausia ji pataikė tiesiai į dešimtuką, tad Tatami nežadėjo ilgai pasakoti, nes nežinojo, ant kiek daug ji žino. Galbūt ji net žinojo jo atvykimo tikslą, tiesiog norėjo jam duoti pasipasakoti. Vis dėl to juodaplaukis nusprendė nesismulkinti, tik išsitraukė laikrodį, laikė jį dviem pirštais už grandinėlės.
- Noriu sužinoti viską, ką žinai apie šitą bei jo praėjusį savininką- tiesiai šviesiai paklausė Tatami.
Tatami
Tatami

Pranešimų skaičius : 147

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Captain Pen. 11 10, 2017 6:37 pm

Moteris kantriai išklausė trumpos vaikino kalbos ir žvilgtelėjo į auksinį laikrodį, kai šis iškrito pašnekovui iš delno ir pakibo ore. Baltaplaukė pasilenkė į priekį, ištiesė ranką ir dviem pirštais sugavo svyruojantį daiktą. Šiek tiek pasukiojusi jį paleido ir atsilošė atgal jau žiūrėdama į Tatami.
-Galėčiau tai sužinoti, jeigu paliksi jį man dienai. Matai, aš ne aiškiaregė, kad galėčiau pasakyti vos pažvelgusi į daiktą.
Informatorė lengvai nusijuokė, bet tęsė pokalbį.
-Žinoma, informacija kainuos. Bet kainą norėčiau pasakyti sužinojusi kiek informacijos tau reikia. Ar domina tik savininkas?
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Pietinė miesto dalis Empty Re: Pietinė miesto dalis

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 17 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume