Alton Plaza [Landing site]

Puslapis 1833 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Trip on Št. 06 16, 2018 8:47 pm

Vaikinas net krūptelėjo išgirdęs merginos žodžius. Greitai pervedė minėtus orbus pas merginą, nes ji turbūt užmokėjo už viską. Tą padaryti užtruko kelios sekundės dive.
- Progresas yra gerai.
Pakomentavo vaikinas į naujienas ir pasileido merginai iš paskos. Guodė tai, kad investiciją atsipirko. Bent iki šiol porelė ėjo ten kur turėjo.
- Kas galėjo pagalvoti, kad šiuose tuneliuose tiek daug organizacijų. HQ is making sure we learn things ourselves.
Pakomentavo atsimindamas kad tai pradžia praktikos. Kažkada Miss ir Tripy bus atsakingi už šią sistemą. Tokiomis mintimis porelė judėjo tikslo link.
avatar

Trip
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 1356

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: 1 DEF, +1 DMG, +1 Dice Roll; • Batai +3 Dice Roll; • Peiliai +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Missy on Tr. 06 20, 2018 9:13 pm

Patraukusi kanalizacijos dangtį Missy išlipo laukan. Atsisukusi pritūpė ir palaukė Trip, o šiam priartėjus ištiesė jam pagalbos ranką.
-Na ir darbelis, eh?
Nusijuokė pagalvojusi ką jiems reikėjo patirti vykdant paskutinę užduotį. Gatvėse vis dar buvo žmonių spūstys, tačiau chaosas gerokai nusilpo. Hackeris nebelietė gyventojų cyberbrain ir tai išgelbėjo planetą nuo labai daug nemalonumų ir panikos. Tačiau elektra taip ir neatsirado.
-Trip, prisimeni kai sakei, kad hackeris yra elektros dingimo priežastis? Pasirodo ne.
Mergina pakėlė akis į viršų kur skraidė sraigtasparniai suteikdami gatvėms vienintelį šviesos šaltinį.
avatar

Missy
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 564

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
9/9  (9/9)
Effects: 2 DEF, +1 DMG; • Liemenė +1 DEF, • Batai +1 Dice Roll; • Sniper Rifle +3 DMG (Crit=stun)

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Trip on Tr. 06 20, 2018 10:13 pm

- Yeah..
Su atodusiu pritarė partnerei paimdamas jos ranką ir išlipdamas lauk.
- Žinojau, kad praktika bus sunki, bet nemaniau, kad tokia intensyvi.
Vis gi buvo neramūs laikai. Vis pasitaikydavo ir klaidingų pavojų kurie taip pat kainuoja laiko ir resursų. Po merginos komentaro, vaikinas apsižvalgė aplink.
- You're right..
Viskas toliau skendėjo tamsoje.
- Reikia grįžti į bazę. Užteks man viešųjų ligoninių.
Pastarosios, nors ir buvo unikali patirtis, nesuteikė daug malonumo. Laimei porelei pavyko pasivyti F.E.A.R. members ir minučių bėgyje Trip su Missy paliko planetą.
avatar

Trip
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 1356

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: 1 DEF, +1 DMG, +1 Dice Roll; • Batai +3 Dice Roll; • Peiliai +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Pen. 06 22, 2018 8:20 pm

Dhara sutrikusi nužvelgė priėjusi vaikiną. Šiam paėmus ją už rankos ji vos jam netrenkė į klyną iš kėlėno, bet susilaikė tik žiūrėjo į jį ir jo meilikavimus. Tai ją taip pykdė ir ji norėjo ištrūkti nuo šio šlykštynės kuo greičiau. Tačiau dėl bendros gerovės, sukandusi dantis Dhara stovėjo vietoje ir apsimetinėjo, kad jai labai įdomu, ką vaikinas siūlo. Bet staiga, Dharos laimei ir nelaimei tarp jų įsikišo vaikino draugė. Ant jos veido buvo parašyta, kad šiai nepatinka Dhara ir jos vaidyba. Mergina tai puikiai suprato, bet nesureikšmino ir toliau tęsė savo šou. Ji atsisuko į Hex ir Gabriel. Kadangi šie buvo už jos nugaros, jai teko nusisukti nuo naujai sutiktos porelės. Su šiuo pasisukimu, Dharos veidas persimainė, ji atrodė rimta ir tuo pačiu nepatenkinta savo bendravimo stiliumi:
-Girdėjote? Ką mes darome? Gal tikrai vertėtų palaukti čia kol mus išgelbės? Bet šiame pastate su tiek žmonių būti tikrai baisu. Aš jau norėčiau grįžti, man ši planeta nepatinka, ji tokia slegianti ir visos šios technologijos... Per jas tik problemos...,-pasakė Dhara saldžiu ir išgąstingu balsu. Tuo metu ji varstė Hex ir Gabriel, kad šie pateiktų atsakymą ir ji galėtų baigti vaidyba ir judėti toliau, nes visą reikiamą informaciją apie išorę ji gavo, o dėl išėjimų ji suprato, kad geresnio atsakymo negaus.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Pen. 06 22, 2018 8:54 pm

Pro surauktus antakius Gabriel stebėjo sutiktą porelę, o ypač vaikiną, kuris flirtuodamas prisiartino prie Dharos. Blondinui tai nekėlė jokių emocijų, bet jis prižiūrėjo, kad jo kompanijai nieko nenutiktų. Ir tai reiškė ne tik Violetą, bet ir kitas merginas. Nors nuo perdėto vaikino saldumo Gabriel darėsi bloga, bet jo kalbos apie nuosavą sraigtasparnį buvo vertos dėmesio. Dėja, pasiūlymas buvo adresuotas daugiau rudaplaukei ir visi abejotina ar tilptų. Vėliau dar gal prasidėtų problemos ir dėl Dievaitės, jei ją kas atpažintų.
Netrukus įsikišo nauja mergina, pertraukdama tą saldų bendravimą ir nupasakojo situaciją aplink. Blondiną sukrėtė žinia, kad lauke sklido dar didesnė suirutė, bet mintis išblaškė atsisukusi Dhara. Jis net pakreipė galvą mėgindamas perprasti merginos vaidinimą. Suvokęs, kad kompanjonė laukia komandos sprendimo, vaikinas pasuko veidą į Hex. Kažką pamėgino išskaityti iš jos akių, bet ir pats pabandė prisiimti lyderio ir atsakingo "patino" vaidmenį.
-Dėkui chebryte už apšvietimą. Pasinaudosim jūsų pasiūlymu ir susirasim ramią vietelę pralaukti problemoms.
Nors knietėjo pasiteirauti apie vietas sraigtasparnyje, bet mintyse liepė sau užsičiaupti, kad greičiau nueitų porelė savo keliu. Kur jie po to dėsis... velnias težino... bet ir Gabriel svajojo kuo greičiau išsineždinti iš viešbučio. Gal jiems pasiseks rasti išėjimą?
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pen. 06 22, 2018 9:03 pm

Hex įsikišimo pasirodo visai nereikėjo. Dhara puikiai valdėsi priešais raudonplaukį, kuris desperatiškai meilinosi jai. Laimei nepažįstamojo draugė pertraukė spektaklį duodama šiek tiek naudingos informacijos. Tamsiaplaukė nustabo ne ką mažiau, negu Gabriel apie situaciją už pastato sienų. Rimti dalykai vyko Neo Kobe planetoje. Visos užduoties metu Hex nė nebuvo atkreipusi į tai dėmesio iki įvykio ant dangoraižio stogo. Staigus Dharos atsisukimas ištraukė tamsiaplaukę iš savo minčių ir sugrąžino į realybę. Ji visiškai nežinojo kaip reaguoti į partnerės keistą elgesį, bet žinutę suprato. Nespėjus nė paverti lūpų mergina išgirdo Gabriel balsą. Jis labai greitai bandė užbaigti pokalbį ir išsiskirti su porele. Nebebuvo ką daugiau ir besakyti. Lyg nebūtų kito pasirinkimo, Hex pamažu ėmė lipti laiptais žemyn prasilenkdama su nepažįstamaisiais.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 22, 2018 9:25 pm

Raudonplaukis meiliai besišypsodamas žiūrėjo į Dharą. Tikėjosi ją pasikviesti pabūti vieniems. Net jeigu prisidėtų ir visa jos grupė draugų, rastų progą atsiskirti. Tačiau visas jo fantazijas nutraukė Gabriel žodžiai privertę vyrą susiraukti. Tuo tarpu jo draugė manė visai kitaip. Plačiau nusišypsojusi ji pilnai sutiko su blondino sprendimu.
-Puiku. Smagaus pasibūvimo jums.
Atsisveikinusi mergina atsisuko į raudonplaukį vaikiną, pagriebė jam už atlapų ir per prievartą prasitempė pro Hex, Gabriel, Dhara ir Violet grupelę. Dainininkės ji nė nepamatė, o kai vyras norėjo kažką pasakyti, jį tiesiog truktelėdavo stipriau, kad užsičiauptų ir nesipriešintų. Netrukus porelė dingo iš komandos akiračio.

Violet visą laiką stovėjo išsitempusi, beveik sulaikiusi kvapą. Įsikibusi į Gabriel maikę iš nugaros stovėjo ir slėpėsi. Klausėsi pokalbio ir laukė nežinodama ko tikėtis. Nepažįstamiems staiga pajudėjus laiptais į viršų, dainininkė nuleido galvą atremdama ją į blondino nugarą. O vos šiems praėjus, apėjo vaikiną, kad atsidurtų kitoje jo pusėje, negu buvo porelė. Tik jiems visiškai dingus Violet pagaliau galėjo atsikvėpti.
-Tai kas dabar?
Dievaitė nužvelgė visą komandą.

Ketvertukui bemąstant apie visą situaciją tiek pastate, tiek už jo ribų ir apie ištrūkimo iš dangoraižio galimybes laiptų apačioje ir vėl pasigirdo kažkieno žingsniai. Šį kartą tai buvo tik vienas asmuo. Iš garsų buvo galima pasakyti, jog jis niekur neskubėjo. Vienas po kito per aukštus artinosi grupelės link, kol pagaliau atsidūrė prieš pat juos, tik šiek tiek žemiau. Gabriel, Dharai ir Hex tai buvo pažįstamas veidas.

Priešais grupelę stovėjo aukštas liesas vyras vilkėjęs ilgą odinį paltą ir visą galvą dengusią dujų kaukę. Tai buvo tas pats vyras, kurį Hex, Gabriel ir Ash matė Outer Heaven klube. Partneriai paskutinį kartą magą paliko akistatoje su priešu - Malf - vienu iš Iron Masks organizacijos narių. Bet tai nebuvo vienintelis dėmesį traukęs dalykas. Vyras nešėsi dėžę. Ji buvo supakuota kaip dovana, net buvo apjuosta dideliu rožinės spalvos kaspinu.
-Hihihihihi!
Pasigirdo smulkus vyro juokas kai jis atpažino sutiktą grupelę. Tuo tarpu atrodė, jog visi plaukeliai atsistojo ant Violet kūno. Gi priešais ją stovėjo jos pagrobėjas. Palikęs ją staiga sugrįžo! Malf užlipo laiptais iki ketvertuko ir sustojo nerodydamas jokios grėsmės. Vienintelis gestas, kurį jis padarė, tai atkišo jiems dėžę su kaspinu.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Antr. 06 26, 2018 1:19 pm

Dhara lengviau atsiduso, kai Gabriel užstojo juos ir pasakė, kad jie išsivers be saldainiuko ir jo draugės pagalbos. Dhara išsišiepė Gabriel patenkinta jo sprendimu, o tada nužvelgė Hex, kuri jau pradėjo žingsniuoti į priekį. Mergina apsisuko ir rimtu veidu atsisuko į nueinančią porelę:
-Ačiū už pagalba ir sėkmės,-pasakė Dhara rimtu veidu ir balsu. Jos visas meilikavimas ir saldumas labai greit dingo. Ši savo rimtu veidu nulydėjo porelę, o veide net matėsi kreiva šypsenėlė. Bet labai greit, merginos dėmesį labiau patraukė žingsniai iš priekio. Dhara greit sukaupė žvilgsnį į priekį ir beveik negirdėjo, kad Violet sako. Ji visu kūnu atsisuko į priekį ir padėjo automatiškai žingsnį į šoną, kad užstotų dievaitę savo kūnu, nes ši buvo tokia pati smulki kaip ir Dhara. Ji nenorėjo, kad kas pastebėtų Violet, kuri dabar stovėjo labai akivaizdžiai. Kai tik pamatė kas išniro iš neapšviesto šešėlio, Dhara įsitempė, ji suprato, kad tai žmogus iš grupės, kuri ir sukėlė visą šitą sumaištį. Staiga iš žemės pakilo kumščio dydžio akmenukas, jis atsidūrė tiesiai prieš Dharos akis, nutaikytas į priešininką su dujokauke. Merginos kumščiai buvo suspausti, veidas surauktas ir labai rimtas, o akys įsmeigtos į vyrą. Ji tik sekė akimis priešą, kuris ištraukė dėžutę iš po skverno. Dhara nežinojo, kas joje, bet žinojo tik vieną - kad rizikuoti ir sužinoti nenori.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Antr. 06 26, 2018 2:01 pm

Prasilenkusios su porele, komandos merginos leidosi toliau laiptais, tačiau Gabriel liko stovėti savo vietoje. Jis kantriai ir nejudėdamas laukė kol sutikta porelė visiškai pakils aukštai už jų, nes juto Violet įsikabinimą ir atsirėmimą į jo nugarą. O kada dievaitė pakeitė savo vietą ir atsistojo priešais blondiną, vaikinui atrodė, kad tuoj atsisakys laikyti jo kojos. Linko per kelius ir kvėpuoti buvo baisu. Nesinorėjo savo buvimu kažkaip pabloginti jo dievaitės situaciją.
Dar nepradėjus per daug drebėti ir panikuoti, kad jo dievinama Violet atsidūrė tiesiai prieš jo akis, vaikinas sugebėjo išgirsti naujai besiartinančius žingsnius. Jis sutelkė savo dėmesį į apačią, iš kur kažkas ateidinėjo. Kadangi Dhara atsistojo priešais porą, Gabriel uždėjo rankas Violet ant pečių ir per pečius ją apkabino. Jis virpėjo nuo merginos artumo ir prisibijodamas ją užgauti, bet pajuto, kad dievaitės drebėjimas pramušė jo. Atėjęs asmuo blondunui buvo jau matytas ir žinomas ir nekėlė jokių teigiamu emocijų. Kažkodėl norėjosi iš karto šokti jam į atlapus, o dar tas jo kvailas krizenimas vertė Gabriel kraują virti iš pykčio.
Atkišta dėžė-dovana taip ir šaukė apie problemą, bet vaikinas nusprendė surizikuoti. Pamatęs kaip Dhara pasiruošė atakai, jis drąsiai priėjo ir paėmė ištiestą dėžę.
-Kas čia? Čia mums? Iš kur žinai kur esam?
Pradėjo klausinėti, stebėdamas visus vyro judesius. Gabriel buvo pasiruošęs staigiai reaguoti į betkokius jo išpuolius.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Antr. 06 26, 2018 2:17 pm

Hex neskubėjo judėti į priekį jausdama, jog jos komanda vis dar stoviniavo vietoje. Palipusi keliais laipteliais žemyn sustojo ir atsisuko atgal. Trijulei už nugarų nepažįstamųjų porelės nebesimatė, bet girdėjosi kaip jie vis dar lipo aukštyn ir aukštyn. Blondino pagalba pavyko nesunkiai atsikratyti grėsmės. Jau net Violet klausinėjosi apie tolimesnius komandos veiksmus iki kol visi neišgirdo dar vienų iš apačios artėjančių žingsnių. Tamsiaplaukė pirmoji pamatė į jų pusę lipusį asmenį. Jos akys staiga išsipūtė, o kojos nedrįso žengti nė vieno žingsnio. Per kūną perbėgo it elektros iškrova, o širdis atrodė tuoj sustos. Kaukėtą asmenį ji iš karto atpažino, mat kartu su Gabriel ir Ash jį matė Outer Heaven klube. Mergina greitai įsmeigė žvilgsnį į blondiną. Jie du magą paliko būtent su asmeniu, kuris juos atrado net čia. Tačiau jis atėjo vienas. O rankose nešėsi dovaną. Vyrui pagaliau pasiekus komandą, tamsiaplaukė liko stovėti vietoje ir nebenuleido akių nuo priešo. Jo atkišta dėžė atrodė ypatingai įtartinai, bet tai dar nebuvo viskas. Mergina turėjo daug klausimų šiam asmeniui, tačiau pirmiausia norėjo išsiaiškinti, ką jis čia veikė. Violet buvo akivaizdžiai palikta ant dangoraižio stogo, kad ją kažkas surastų. Galbūt visa tai buvo spąstai?
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 06 26, 2018 2:28 pm

Violet drebėjo iš baimės. Nelabai jai sekėsi viso to nuslėpti, tačiau Gabriel apsikabinimas suteikė šiokį tokį saugumo jausmą. Nors mergina tylėjo, ji buvo labai dėkinga savo ištikimam fanui ir ketino jam už visą tai atsilyginti. Tačiau tuoj pat pakraupo išgirdusi priešo juoką. Nedrįso kištis į jo pokalbį su jos gelbėtojais.

Pro dujokaukę Malf stebėjo pasimetusią ir įtariai į jį bespoksojusią komandą. Visai kaip jis ir tikėjosi. Staiga tarp jo ir Dharos laiptų gabalėlis atsiskyrė nuo likusios dalies ir pakilo į orą. Nors vyras nežinojo savo pašnekovų sugebėjimų, tačiau ir tokia reakcija nebuvo netikėta. Labiau šokiruotų, jeigu jie būtų jį draugiškai sutikę. Tad po merginos gesto garsiai nusijuokė savo smulkiu juoku.
-Hi hi hi hi!
Vyras praėjo pro Hex ir prisiartino prie rudaplaukės. Dėžę kilstelėjo prie jos veido ir grubiai papurtė. Pasigirdo stiklo ir metalo susidaužimas, tada jie atsitrenkė į kažką minkšto, kas prislopino garsą. Iš to veikėjai galėjo suprasti, jog dėžės viduje buvo keli skirtingi daiktai.
-Nesijaudink, tai nėra sprogmuo. Hi Hi hi hi hiii!~
Nevykusiai pajuokavo, tačiau Gabriel greitai ištraukė dėžę iš jo rankų. Patenkintas Malf pasisuko į blondiną.
-Čia dovana jums! Hihihi hi!
Iš karto atsakė į blondino klausimą. Nors dėl pastovaus kvatojimo buvo sunku suprasti jis kalbėjo rimtai ar ne.
-Jūsų draugas man papasakojo, kad ieškojot dainininkės. O aš žinojau, kur ji! Hi hi hihihi!

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Antr. 06 26, 2018 3:31 pm

Kai kaukėtasis vyras atsirado prieš Dhara, ji stovėjo kaip įbesta. Jos laikytas akmuo, nekrustelėjo iš vietos, o kabėjo tarp Dharos ir priešo. Mergina jau norėjo sugrūsti jam tą akmenį į makaulę, tačiau tarp jų greit atsirado Gabriel. Dharos susikaupimas dingo, o akmuo nukrito ant žemės. Ji greit pažiūrėjo į dėžutę, kuri atsirado Gabriel rankoje. Tada mergina susigaudė, kad Violet liko viena, nė vieno neginama, o kaukėtasis buvo pakankamai arti jos. Dhara greit žengė kelis žingsnius atgal, dainininkė atsirado jai tiesiai už nugaros. Mergina nenuleido akių nuo vyrų porelės, tai pasitikėjimo jai nekėlė, bet ji varstė juos žvilgsniu:
-Ko tau iš mūsų reikia? Koks viso šito sąmyšio tikslas?,-paklausė Dhara rimtu balsu. Iš šito mergina norėjo išspausti kuo daugiau ir paleisti šio vyro ji nežadėjo.

avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Antr. 06 26, 2018 3:43 pm

Kaukėtojo asmens juokas erzino Gabriel. Kogero vaikinas būtų nesusilaikęs ir pradėjęs muštis ar bent jau bandytų trenkti jam, jei ne rankose laikoma dėžė. Kadangi merginos laikėsi per gana saugų atstumą nuo keisto vyro, o blondinas stovėjo prieš jį, tai vaikinas jautėsi kiek laisviau. Galėjo nepergyventi, kad kaukėtasis iš karto užsipuls koleges. Bei pasitikėjo jomis, kad reikalui esant jos apgins Violetą.
Dhara pratęsė klausimų laviną. Už tai Gabriel, smalsiai pravėrė "dovaną". Bet tik tiek, kad pats ir daugiau niekas pamatytų kas dėžės viduje.
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Antr. 06 26, 2018 3:58 pm

Hex prisimerkė stebėdama priešą. Priėjęs arčiau Dharos Malf atsistojo komandos viduryje. Priešais vyrą stovėjo Dhara ir Gabriel, o Hex jam labiau iš šono, bet nugaros pusėje. Violet dabar jau stovėjo už rudaplaukės, mat blondinui pasijudinus būtent ji užstojo dainininkę. Tuo tarpu tamsiaplaukė nužiūrėjo priešą iš to kampo, kurio matė. Nužvelgė ar nesimato jokių ginklų ar kitos pavojingos įrangos. Dharai prakalbus ir papylus daugiau klausimų vyrui, trumpaplaukė nusuko žvilgsnį į Gabriel, mat pagavo jį beatrišant didelį kaspiną ir žvilgtelint dėžės vidun. Per daug įtartinai viskas atrodė, todėl nebegalėdama suvaldyti smalsumo mergina įsikišo į pokalbį. Jeigu Malf pradėjo atsakinėti į klausimus, tai atsakys ir į dar vieną.
-Kur Ash? Vyras, kurį sutikai Outer Heaven, kur jis?
Nors iš išorės Hex atrodė puikiai suėmusi save į vadžias, rami, bet rimta. Tačiau viduje jos širdis daužėsi, o baimė paralyžiavo kūną. Merginos ausys bijojo, kad blogiausias scenarijus nebūtų patvirtintas. Ypač kai kiekviena sutikto vyro pasakyta frazė užsibaigdavo jo klaikiu juoku.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 06 26, 2018 4:23 pm

Gabriel pasitraukus Violet taip ir liko stovėti savo vietoje. Artintis prie Malf ji niekuo gyvu nenorėjo, tad nebent galėjo trauktis atgal. Dainininkė puikiai suprato, kad niekur nebuvo saugu ir protingiausia buvo pasilikti kuo arčiau ją gelbėjusios komandos. Kad jiems netrukdyti, ji pasiliko stovėti vietoje. Į tai sureagavusi Dhara ją labai greitai užstojo nuo priešo. Dievaitei šiek tiek palengvėjo, kad ja buvo rūpinamasi. Tačiau tuo pačiu norėjo kuo greičiau ištrūkti iš dangoraižio ir sugrįžti namo.

Malf trumpai akimis nusekė Dharos koncentracijos apleistą laiptų gabaliuką, kuris nukritęs nusirideno žemyn. Vyrui tai nė kiek nesutrukdė ir jis sugrąžino savo žvilgsnį į prakalbusią rudaplaukę. Nors komanda nematė, bet vyro veide šypsena platėjo. Merginos jis klausėsi tyliai kikendamas.
-Kokie geri klausimai! Hihihi!
Garsiai pakomentavo praskėsdamas rankas į šonus.
-Man reikia, kad dainininkė sugrįžtu namo. Kaip suprantu, jūs tam čia ir esate? Hihihihi.. Bet savo darbą prastokai atliekat, tai nusprendžiau jums truputi padėti. Priimkit tai kaip nedidelę kompensaciją už žalą, kurią patyrėt.
Nieko konkretaus nepasakydamas kalbėjo vyras. Tarp jo žodžių karts nuo karto vis pasigirsdavo juokas. Drąsiu žingsniu jis priartėjo arčiau Dharos, bet galvą akivaizdžiai pakreipė į šoną, kad jai per petį galėtų pamatyti Violet.
-Girdėjai? Tu saugiai sugrįši namo ir gyvensi, lyg nieko nebūtų įvykę.... kol mums vėl tavęs neprireiks. O patikėk, mums tavęs dar reikės. HIHIHIHIHIIIIIIHI!
Lyg grąsindamas, lyg ne pranešė žinią dainininkei ir tuo pačiu žingsniu, kuriuo prisiartino, sugrįžo į savo pradinę poziciją. Juk nenorėjo priversti rudaplaukės susinepatoginti taip arti jos stovėdamas. Tuo tarpu Violet taip išsigando, kad net įsikabino į ją užstojusią rudaplaukę. Per tą laiką Hex gavo gerai įsižiūrėti į vyrą, tačiau jokių ginklų ar kitų pavojingų objektų nepamatė. Vyro palto formos taip pat neatskleidė ginkluotės. Nebuvo panašu, kad Malf atvyko kovoti. Išgirdęs tamsiaplaukės klausimą, kaukėtasis pasisuko į ją ir pakreipė galvą.
-Mmmm.... Sutikau daug .... Oh oh oh! Hi hi hi hi! Jūsų draugas! Jis irgi šiame pastate. Na, dalinai. DALINAI HIHIHIHIHIHIHIIIIHIHI!
Atsakinėdamas į merginos klausimą Malf pradėjo garsiai kvatotis. Lyg būtų pasakęs juoką, kurį tik pats vienas suprato.

Kad Gabriel galėtų žvilgtelėti į dėžės vidų, jam pirmiausia reikėjo nurišti didelį rožinį kaspiną. Dovana be didelių problemų atsidarė ir vaikinas nors ir per nedidelį tarpelį galėjo pamatyti viską, ką priešas jiems atnešė. Tuo tarpu aštrus geležies kvapas labai greitai pasiekė visų nosis.
-Na ir smarvė, ar ne? Pala, pala, aš gi neužuodžiu jokio kvapo. Hi hi hi hi hiiii hi!
Pasityčiojo vyras pastebėjęs, kad blondinas jau tikrino dovanos turinį.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Antr. 06 26, 2018 8:30 pm

Gabrielius užsiėmė dėžės atidarinėjimu. Kad būtų patogiau, "dovaną" pasidėjo ant kairės rankos ir pirštus užlenkė, kad ją laikytų. Kita ranka atrišo kaspiną. Dėžė iš karto kažkiek prasivėrė, kaspinui nukritus, ir iš karto vaikinui į nosį tarsi trenkė stiprus šlykščios gležies tvaikas. Toks stiprus, kad blondinas vos susilaikė nesusivėmęs. Bet susitvardė, nusipurtė ir atsargiai pirštais vos vos plačiau pravėrė dėžę...
Vaikinas vos neišmetė dėžės, pamatęs jos turinį. Visas sutrūkčiojo kelis kartus ir tada sustingo. Nujautė, kad nieko gero toje dėžėje neras. Nors ji nesprogo ir tai jau reiškė gerą ženklą, bet tai ką išvydo šokiravo iki visiško "blank". Ir čia iš kažkur tolumos blondino ausis pasiekė, o po to smegenys apdorojo Hex balsą [i]"Kur Ash? Vyras, kurį sutikai Outer Heaven, kur jis?"|/i]. Gabriel plačiai išpūstomis akimis, lėtais judesiais pasuko galvą į tamsiaplaukę. Gal būtų viskas kiek ramiau praėję, bet kaukėtasis netylėjo. Jis ne tik šnekėjo bjauriai, bet ir jo juokas baisiai erzino.
-BASTARD!!!
Sužviegė iš visų plaučių Gabriel. Nesugebėdamas daugiau tvardytis jis šoko ant kaukėtojo vyro užsimodamas kumščiu. Viskas aplinkui vaikinui aptemo. Jis tarsi aklinoje tamsoje matė vien tik priešininką. O dėžė nukrito žemėn... pavirto ant šono... ir iš ten išriedėjo Ash galva.

[sorriukas, Dhara, kad užlindau :* ]
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 06 26, 2018 8:30 pm

The member 'Gabriel' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Pen. 06 29, 2018 7:40 pm

Dhara sustingo vietoje, kai prie jos priartėjo vyras. Nors ir kokia kieta mergina apsimetė, ji bijojo savo priešininko. Dhara labai blankiai girdėjo kaukėtojo žodžius, ji labiau sekė jo judesius. Kai šis priartėjo ir pažiūrėjo į Violet, Dhara pajuto jos rankas įsikimbant į ją, o mergina iškart ją užstojo savosiomis. Visa ši situacija Dharai kėlė baisų nerimą ir tarsi ją sustingdė vietoje. Dharai prireikė kelių akimirkų, kad atsigauti, ji kelis kartus sumirksėjo nulydėdama vyrą akimis. Dhara atsigavo, tik tada, kai vyras pasakė savo atsakymą į Hex klausimą. Ir iš kart po to Gabriel pratrūko, ji puolė vyrą, tačiau Dhara tematė kaip iš dėžutės išriedėjo Ash galva. Šitai atėmė merginos žadą. Ji sustingo, o akys buvo įsmeigtos į burtininko galvą. Bet tai truko neilgai. Dhara taip pat apėmė įsiūtis. Šito ji nesitikėjo, kad kažkas gali smarkiai nukentėti, o tuo labiau mirti. Dharos veidas paraudonavo, o kumščiai susigriaužė, jos akys įsmigo į kaukėtąjį priešininką. Staiga, iškart po Gabriel smūgio, kaukėtasis priešininkas staiga įsmigo kaip stovėjęs į žemę. Po jo kojomis suskystėjo žemė ir pradėjo suktis. Ji iškart prarijo priešininką iki kaklo ir surakino jo visą kūną, tapdama vėl tokio pačio kietumo, kaip ir prieš tai buvęs grindinys. Priešininkas nebegalėjo pajudėti, kyšojo tik jo galva.

[Use: Earth sinking]
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pen. 06 29, 2018 8:34 pm

Nenuleisdama akių nuo Malf, stebėjo jo kiekvieną judesį ir klausėsi kiekvieno žodžio. Jo juokas ir nusišnekėjimai galingai erzino, bet Hex tvardėsi. Kadangi Dhara užstojo Violet, tamsiaplaukė nesikišo ir tik stebėjo priešą pasiruošusi reaguoti atitinkamai į jo veiksmus. Bet jai labiausiai rūpėjo sužinoti apie Ash, kuris prieš jiems išsiskiriant buvo akistatoje su dabartiniu pašnekovu. Pateikęs Dharai rūpėjusį atsakymą, vyras atsisuko į Hex ir privertė ją labiau išsitempti. Per daug laisvai jis elgėsi, nors jį supo daugiau oponentų. Tas pasitikėjimas savimi turėjo iš kažkur ateiti. Malf pradėjus kalbėti, tamsiaplaukė trumpam sustingo.
What!? Ash pastate??
Ir vėl juokas. Hex susiraukė. Bet staiga pokalbį nutraukė Gabriel riksmas. Blondinas tiesiog atsirado prie pat priešo ir smogė jam. Iš pradžių tamsiaplaukė manė, jog Malf žodžiai įsiutino partnerį, bet nukritusios dėžės garsas nukreipė jos dėmesį ir privertė merginą labai greitai pakeisti nuomonę. Vos jos akys pasiekė "dovanėlę", paralyžius trumpam sustingdė kūną, per kurį it perėjo kelios elektros iškrovos, net skausmo iliuzija.
Mes palikom jį mirti..
Suvokimas smogė staigiai ir tiesiai į skaudžiausią vietą. Aplink Hex, komandos nariai jau ėmėsi atsako Malf. Po Gabriel smūgio, priešo kūnas staiga susmigo į laiptus. Tamsiaplaukė pastebėjo susikaupusį Dharos žvilgsnį nutaikytą į vyrą. Nusuvaldomas pyktis apėmė ir Hex. Išsitraukusi durklą ji prisiartino prie nebegalėjusio pajudėti priešo ir suleido ašmenis į jo kaukę, smilkinio dalyje. Tikėjosi, jog durklas perkirs kaukę, o vyras mirs.
-Niekšas!!
Išrėkė Malf į veidą.
avatar

Hex
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 123

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
10/10  (10/10)
Effects: +1 Dice Roll; • Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 29, 2018 8:34 pm

The member 'Hex' has done the following action : Dice roll


'Battle' :

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pen. 06 29, 2018 9:10 pm

Iš dėžės, kurią Gabriel paleido iš rankų, pirma išsirideno visai komandai gerai pažįstamo asmens galva. Tai buvo jų partneris Ash - jo mirties įrodymas. Nors kaklą dengęs kraujas jau buvo užkrešėjęs, jo veidas, plaukai ir likęs dėžės turinys neišvengė riebių kraujo žymių. Laukan išsiridenusi galva nukrito nuo laiptelio žemiau įgaudama didesnį greitį, kuris privertė ją nukeliauti iki pat sienos. Ten jos kelionė ir pasibaigė. O iš dėžės iškrito dar keletas objektų:
Odinės pirštinės, kurias Ash nusipirko Plato's Cavern. +1 DMG
Juodas odinis švarkas. Ash jį taip pat įsigijo komandai apsipirkinėjant. +1 DEF
Buteliukas su kaukolės šešėliu. Jį Ash, Gabriel ir Hex rado apsipirkinėdami Plato's Cavern. Buteliukas buvo patikėtas magui.
Nuodingų dujų bomba. Priešininkui -2 HP dviems ėjimams [vienkartinio panaudojimo].
Odinis kapšelis su 21 orb'u.

Išvardintus daiktus Dhara, Gabriel ir Hex išsidalina kaip nori.

Gabriel riksmas atkreipė Malf dėmesį, tad šis nusisuko nuo Hex, bet pamatė vaikiną tik tada, kai pastarasis jau buvo prie pat jo. Kumštis kalbėjo aiškiau, negu žodžiai. Blondino jėgos paragavęs priešas buvo priverstas nulipti laipteliu žemiau. Staiga po jo kojomis žemė suminkštėjo ir kūnas tiesiog susmigo į laiptus, kurie netrukus sustingo įkalindami vyrą dalinai viename, dalinai kitame aukšte. Ketvertukas matė tik priešo galvą. Tuo tarpu likęs jo kūnas kabėjo po laiptais.
-Hi hi hi hi hi hi, kaip netikėta!
Garsiai nusistebėjo Malf, be jokio rūpesčio, lyg nieko baisaus nebūtų įvykę. Tuoj pat po to prisiartino Hex ir dūrė į smilkinio dalį. Laimei, kaukė buvo itin tvirta, tad ašmenys jos neperėjo. Tačiau smūgis vis tiek buvo pakankamai stiprus, kad pasijustų. Staiga, lyg būtų kažką suvokęs, vyras trumpam nutilo. Tolimesni jo žodžiai buvo ištarti pakitusiu tonu. Dabar jis skambėjo, lyg būtų įbaugintas.
-Palaukit, palaukit. Manau mes galim susitarti. Ką, jeigu...? Hihi! Taip! Hihihihi! Aš Jums pasakysiu kaip ištrūkti iš šio pastato neprasilenkiant su kitais žmonėmis!
Buvo panašu, jog vyras, kiek desperatiškai, bandė išsilaisvinti iš spąstų derybų būdu. Net jo juokas nuskambėjo nervingiau, negu įprastai.

Dėl logikos truputi pakoregavau postą. Šiuo atveju, kadangi priešininkas jokiais būdais negali pajudėti, visos atakos pataikys. Miss = Hit.

_________________
Come play my game
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Št. 06 30, 2018 6:31 am


Apakintas įniršio Gabriel būtų ir toliau talžęs vyrą su kauke, bet priešininkui po kojomis ėmė skystėti laiptai. Blondinas buvo priverstas mažumėle atsitraukti, jei nenorėjo nugrimzti kartu su juo. Kada iš Malf liko tik galva, vaikinui iškilo vidinis klausimas kaip toliau dorotis su juo ir išlieti savo pyktį bei nepasitenkinimą. Patogiausia būtų tiesiog spirti, tačiau iš rankos su kastetu smūgis būtų tvirtesnis ir to pasekoje Gabriel gautų didesnį malonumą. Bet labai jau nepatogu taip žemai lankstytis.
Kaukėtojo kalba apie išėjimą blondiną grąžino prie sveiko proto. Be to priminė ir kad jis nėra vienas. Kompanijoje buvo dar trys merginos, o vienai iš jų juk žadėjo apsaugą. Vaikinas vogčiomis žvilgtelėjo į Violet. Tada grįžo atgal prie Malf. Atsitūpė prie jo. Trinktelėjo kumščiu per žandą ir tarė:
-pasakok
avatar

Gabriel
Level 4
Level 4

Pranešimų skaičius : 2675

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
6/9  (6/9)
Effects: +1 DMG; • Kepurė +3 DEF (apsaugo nuo pirmo Crit kovoje), • Švarkas +1 DEF; • Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Št. 06 30, 2018 6:31 am

The member 'Gabriel' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Št. 06 30, 2018 12:25 pm

Dhara pati nustebo įvykiu, kuris ką tik įvyko. Ji kelis kartus sumirksėjo ir tada suvokusi greitai atleido kumščius.
"Šūdas ir vėl tas pats... Kažkaip visi aplinkui labai ramiai reaguoja... Turbūt jiems ne tas galvoj... Na nieko vėliau kaip visada visi pradės klausinėti ir domėtis iš kur tokios galios... Reikėjo susilaikyt..." Dhara apsidairė ir atsisuko į Violet, kuri stovėjo už jos:
-Laikykis atstumo nuo jo,-pasakė mergina ir priėjo prie ant žemės besivoliojančių pirštinių, kurios iškrito iš dėžutės. Jos buvo su spygliukais, tai Dhara sudomino. Tuo metu kaukėtasis vyras beviltiškai bandė išsivaduoti iš šios situacijos ir bandė papirkt grupę savo pažadais. Dhara pakėlė nuo žemės pirštines ir jas užsidėjo ir užsisegė. Vėl sugniaužė kumščius, artėdama ir žiūrėdama į jos spąstuose įstrigusi priešininką. Gabriel jau jį talžė. Dharai artėjant prie vyriškio iš žemės pakilo akmenukas ir nuskrido, pro Gabriel ausį, tiesiai Malf į viršugalvį. Tai turėjo palikti didelę raudoną žymę ant kaktos ar net prakirsti ją:
-Geriau pradėk kalbėti ir geriau tegu tavo informacija būna naudinga, nes prieš tai pateiktas šlamštas naudos nedavė. Sakyk kaip iš čia išeiti ir kas vyksta šioje planetoje ir kam Jums reikalinga Violet?,-Dhara taip pat atsitūpė prieš vyrą. Vėl iš žemės pakilo akmenukas ir atsidūrė tiesiai prieš vaikino akį, nusitaikęs tiesiai į ją.
avatar

Dhara
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 1351

Character sheet
Health:
30/30  (30/30)
MP:
8/8  (8/8)
Effects: +1 Dice Roll; • Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Št. 06 30, 2018 12:25 pm

The member 'Dhara' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20748

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1833 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume