Shrine

3 posters

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Arach Sk. 06 19, 2011 10:53 pm

Raijin laisva letena tik sugriebė savo kepurę, kuri vos nenuskrido taip staigiai pajudėjus iš vietos. Nieko nesakydamas tiesiog leido Emily vesti jį nežinia kur.
Arach
Arach


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Sk. 06 19, 2011 11:05 pm

Kažkur tolumoje lipdama nuo tiltelio ėjo jauna šviesiaplaukė mergina apsirengusi raudonu šventikišku apdaru. Mergina buvo išskirtinai graži ir turėjo kažką tokio, kad į ją pasižiūrėjus tiesiog suprasdavai, jog ji išskirtinė.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Pir. 06 20, 2011 5:40 pm

Emily sustojo, bet dar nepaleido pandos letenos. Ji apsidaire ir staiga jos akys sustojo ties labai grazia mergina kuri atrode daug graziau nei kiti. Jai toptelejo, kad tai gali buti to ko jie iesko ir ji vel patempe panda uz letenos ir nubego link tos merginos:
-Laba diena,-pasake Emily nusilengdama:
-Ar jus kartais ne Sventike Minerva?,-patempe ji is paskos panda link saves vis dar ja laikydama.
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Arach Pir. 06 20, 2011 8:17 pm

Raijin vis dar laikė prispaudęs kepurę sau prie galvos. Tik jiems sustojus prie moters jis ją paleido. Kadagi Emily jau paklausė, ko reikia, Raijin paprasčiausiai nusilenkė.
Arach
Arach


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Antr. 06 21, 2011 3:51 pm

Mergina sustojo ir neskubėdama pakėlė akis į priešais ją sustojusius asmenis. Ramumo pilnu žvilgsniu ir malonia šypsena mergina žvelgė į juos.
-Taip.
Linktelėjo atsakydama į Emily klausimą.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Antr. 06 21, 2011 9:15 pm

Emily plati sypsena nusviete veida:
-Sveiki,-pakartojo ji.
-Mes nesenai atsiradome siame pasaulyje ir noretume jusu paklausti gal zinote kaip butu galima gristi i gyvuju pasauli?
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Antr. 06 21, 2011 10:46 pm

Maloniai besišypsodama mergina išklausė Emily.
-Jūs abu mirėte ir patekote į geresnį pasaulį. Kodėl norėtumėte grįžti?
Ramiai klausimu į klausimą atsakė šventikė.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Tr. 06 22, 2011 12:00 am

Emily sutriko po tokio merginos klausimo ir kelias minutes nezinojo ka pasakyti tada tare:
-Na man asmeniskai toks gyvenimas yra per ramus, man reikia mano kolegu, misiju, kapitono.. Na ir gyvuju pasauly liko mano antra puse,-pasake Emily nuleisdama galva ir lauke jol panda prabils.
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Arach Tr. 06 22, 2011 10:46 am

- Aš taip pat turiu neužbaigtų reikalų ten. - Pasakė Raijin paprasčiausiai.
Arach
Arach


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Kv. 06 23, 2011 1:55 pm

Mergina šypsodamasi klausėsi Emily, tada ir Raijin.
-Veiksmo yra ir čia, kolegos anksčiau ar vėliau gali prisijungti, kaip ir antra pusė. O neužbaigtus reikalus geriau pamiršti. Visada galite pamatyti, kaip laikosi jūsų draugai gyvųjų pasaulyje.
Ramiai kalbėjo šventikė.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Kv. 06 23, 2011 2:39 pm

-Bet supraskt, kadmes cia nenorime buti, mum cia nera gerai, mes nesijauciam cia geai, o kol musu draugai cia atkeliaus praeis ilgas laikas, mes norime namo, pas savo seima...,-pasake Emily nuosirdziai, bandydama irodyti ir, kad juos suprastu.
-Mers cia nesame laimingi...,-pasake ji ant galo.
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Arach Kv. 06 23, 2011 3:11 pm

- Aš irgi negalėsiu ramiai ilsėtis neužbaigęs tų reikalų, ir net kai čia paklius mano artimieji bei draugai, aš negalėsiu su jais būti iš gėdos.
Arach
Arach


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Kv. 06 23, 2011 9:33 pm

Mergina kantriai klausėsi karių.
-Aš jus suprantu, bet su laiku, viskas praeis. Aš jūsų grąžinti į gyvųjų pasaulį negaliu. Tokių sugebėjimų neturiu.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Pen. 06 24, 2011 12:17 am

-O gal zinote kas galetu mum padet, nvesti, gal yra kokie vartai ar zmogus?,-is nerimo mergina klausinejo ir ieskojo teigiamo atsakymo pas mergina akyse, nes Emilly jau kaupesi asaros.
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Pen. 06 24, 2011 2:11 pm

-Manau, jūs abu suprantate, kad esate mirę. O mirusieji paprastai negrįžta į gyvūjų pasaulį.
Minerva ramiai atsakinėjo naujokams nuoširdžiai bei šiltai besišypsodama.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Pen. 06 24, 2011 9:27 pm

Emily nebezinojo ka pasakyti jos rankos nusviro, o galva nulinko jos akyse pasirode asaros, ji taip tikejosi, kad Sventike zinos bent kokia uzuomina,ji is tu nervu sugniauze kumscius:
-Sudas!!!,-uzriko ji pro asaras.
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Arach Pen. 06 24, 2011 11:51 pm

Raijin nusikeikė savo kalba, bet supratęs, ką pasakė tik suskliautė ausis džiaugdamasis, kad šalia nebuvo nieko kas tą keiskmą suprastų.
- Bet ar nėra ne mažinusios beprotiškiausios galimybės grįžti į gyvųjų pasaulį? Net tokios, kuri mums neprieinama? Noriu tik žinoti, ar tai visiškai galutinai neįmanoma? - Dar dėl visa ko paklausė Raijin, bet jau beviltišku balsu.
Arach
Arach


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Št. 06 25, 2011 3:32 pm

Mergina pasisuko į Raijin. Po jo klausimo jai teko šiek tiek pagalvoti.
-Jūsų turi norėti kiti asmenys gyvųjų pasaulyje bei jūs turite būti pakankamai stiprūs, kitaip tai neįmanoma.
Ramiai kalbėjo šventikė.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Št. 06 25, 2011 9:25 pm

Emilly sukluso ir pakele galva i Sventike:
-Kaip suprati?,-paklause jinai.
-O jai tikrai musu ten nori?,-paklause jinai.
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Sk. 06 26, 2011 9:14 pm

-Jeigu jūsų tikrai taip nori, tuomet galbūt iš čia ištrūksit.
Besišypsodama kalbėjo Minerva lyg su senais gerais draugais.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Sk. 06 26, 2011 9:22 pm

-O gal gali bent kokia nuoroda duot kur mum kreiptis, nurodyt mum tinkama linkme,-pasake Emilly vis dar su viltim ziuredama i sventike.
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Sk. 06 26, 2011 10:36 pm

-Juk pasakiau, kad tai ne mano galioje. Ne jūs vieni turite susitaikyti su mirtimi. Visi šie žmonės patekę čia turėjo išgyventi tą patį ar išgyvena iki pat dabar. Siūlau su tuo susitaikyti ir apsižvalgyti aplink. Juk ir čia galima surasti veiksmo, tobulėti ir būti pastebėtiems.
Šventikė ramiai išaiškino padėtį.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Dhara Pir. 06 27, 2011 11:36 am

-O dar sake, kad tu padesi, eik velniop!!!,-isreke Emily supykusi ir apsisukusi nuejo i ta puse is kurios buvo atejusi visiskai pamirsusi savo kompaniona ir tiesiok virdama is pykcio, kad nieko negali padaryti.
Dhara
Dhara


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Arach Pir. 06 27, 2011 12:50 pm

- Na, tada turbūt ir taip jums atsitinka ne pirmą kartą. - Pasakė žiūrėdamas į nueinančią Emily.
- Sakėte yra galimybė ištrūkti, o kadangi turime čia begalę laisvo laiko, gal galėtumėte paaiškinti tiksliau? Aš neprašau mūsų sugrąžinti, suprantu, kad negalite to padaryti. Prašau tik pasakyti, kaip mums tai padaryti. Sakėte, kad mūsų turi norėti asmenys gyvųjų pasaulyje, tai suprantame, o ką reikia mums padaryti? Kokie kiti sugrįžimo į gyvenimą punktai? - Stengėsi išsiaiškinti Raijin. Tikėjosi išsiaiškinti, kol Emily dar nedingo iš akių, nes nežinojo, kaip reikės ją vėliau surasti.
Arach
Arach


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Captain Pir. 06 27, 2011 6:59 pm

Šventikė tiesiog žiūrėjo į pykstančią Emily su nuoširdžia šypsena, lyg atleisdama merginai už jos nuodėmes, nes žinojo, kad jos siela yra gera. Dabar jos žvilgsnis nukrypo į Raijin ir ji ramiai visko išklausė.
-Kovotojo siela nebus rami, kol neišpildys savo užduoties gyvųjų pasaulyje. Suprantu..
Kalbėjo mergina apie Raijin.
-Tačiau ne visos sielos yra pakankamai galingos grįžti atgal. Matai, jūs visi čia turite savo fizinę formą, jūsų kūnai nebeegzistuoja gyvųjų pasaulyje. Silpnas kūnas ir silpna siela neištvers dar vieno persikėlimo per pasaulius, kūnas subyrės, o siela liks pasimetusi tarp dviejų pasaulių nesugebėdama patekti nei į vieną.
Captain
Captain


Atgal į viršų Go down

Shrine - Page 2 Empty Re: Shrine

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume