Plato's Cavern

+14
Izuki
Banshi
Gabriel
Ash
Perion
Tatami
Marta
Integra
Leo
Nekomimi
Gavrail
Captain
Hawk
Aoki
18 posters

Puslapis 46 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Trip Kv. 12 28, 2017 10:13 pm

"Jau ir taip gaunam visko reikia ir jai dar pirktis.." Vartydamas akis nulingavo paskui merginą parduotuvės link. Gan greitai vaikino pesimizmas dingo, mat čia buvo ginklų kokių net  HQ nematė! Vienas ginklas ypač patraukė akį, vien dėl to jog buvo vienas nedaugelio įperkamų.  Ilgai nedelsęs prisistatė prie kasos.
- Šito.
Pareikalavo vaikinas parodydamas į automatinį ginklą, šaudantį plazma. Vienas universaliausių elementų kovoje. Ginklas nebuvo naujas, tačiau atrodė geros kokybės. Niūriai atrodantis prekybininkas be jokių klausimų atidavė Trip ginklą.

+1dmg
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Trip, Pen. 12 29, 2017 8:08 pm. Redaguota 1 kartą
Trip
Trip

Pranešimų skaičius : 1369

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Missy Pen. 12 29, 2017 1:02 pm

Prekių platybėse Trip ir Missy nejučia išsiskyrė žiūrinėdamiesi dalykus sau. Šviesiaplaukė vis dėl to nusprendė, jog liemenė jai patinka, tad pirks. Paėmė ją ir nuneše prie prekystalio, kur jau stovėjo jos partneris. Trumpai nužvelgusi jo pasirinktą prekę mergina padėjo ant prekystalio ir savąją. Tuo tarpu šyptelėjusi mestelėjo žvilgsnį į rudaplaukį.
-Tu tik greičiau, gi nespėsi į filmą.
Pašaipiai pakomentavo, mat būtent apsipirkinėjimo Trip vengė visą dieną. Missy turbūt buvo viena iš retų lankytojų, kuriems nerūpėjo užsimaskavusio pardavėjo išvaizda. Svarbu parduoda gerus daiktus už gerą kainą. O pasirodo dar ir nuolaidas kartais darė. Kol pardavėjas skaičiavo kainą, mergina jau buvo pasiruošusi užsimokėti už prekę.

[Plona megzta liemenė +1 DEF]
Missy
Missy

Pranešimų skaičius : 576

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Trip Pen. 12 29, 2017 8:25 pm

Susimokėjęs už prekę, dar pasiteiravo ar nepardavinėjami diržai ginklam. Primokėjęs papildomą orbą, gavo reguliuojamo ilgio diržą, kurio abu galai tvirtinosi prie ginklo. Neketino visą dieną savo prekės nešioti rankose. Persimetęs diržą per petį nustūmė ginklą kabėti už nugaros. Tik tada pasirodė Missy su savo pirkiniu ir įžuliaiom gestūrom. Pasyviai prisimerkė.
- Idomu kieno deka..
Sumurmėjo turėdamas galvoje merginos velavimą. Filmų vaikinas buvo matęs ir taip, tačiau pastarojo aprašymas ir ištraukos buvo kažkas iki šiol nematyto. Aktoriai atrodė stulbinančiai o ir pati istorija buvo viena didelė drama su daug romantikos. Tokie dalykai Trip traukė, mat pastarajam niekada nebuvo tekę hang out'inti su bendraamžiais, o juo labiau kalbinti merginos. Missy aišku buvo kitas reikalas. Kaip ir visi kiti kolegos su kuriais vaikinas perėjo viską - grandė tuoletus, šliaužė per purvą, liejo prakaitą ir kraują.
- Tai? Iš tavęs pačios dar nesulaukiau atsakymo. Ketini eiti ar ne?
Pamiršęs praeitą temą lyg nieko nebūtų buvę, pasiūlė kolegei prisijungti.
Trip
Trip

Pranešimų skaičius : 1369

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Missy Pen. 12 29, 2017 8:34 pm

Greitai susimokėjusi iš kart po Trip, su juo mergina pasitraukė toliau nuo prekystalio. Missy išeiti neskubėjo, stabtelėjo prie durų. Aišku kartu sustojo ir rudaplaukis. Nusiėmusi savo mėlyną striukę mergina užsidėjo liemenę. Ji puikiai tiko ant baltų marškinių. Tada vėl apsirengė striukę, mat išeiti į lietų be jos butų liūdna. Pasiruošusi keliauti, nors ir pati nenumanė kur, Missy pasisuko į Trip. O šis kaip tik pakišo gerą idėją.
-O koks ten sakei filmas? Gal ir visai norėčiau.
Beeinant pro duris kalbėjo su partneriu. Paskutinė laisva diena ėjo į pabaigą, nesinorėjo jos taip greitai užbaigti. O matant kaip Trip nekantravo į jį nueiti, tik kilo smalsumas.
Missy
Missy

Pranešimų skaičius : 576

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Trip Pen. 12 29, 2017 10:03 pm

Ginklo diržas buvo gera investicija. Trip leido sau susikišti abi rankas į kišenes ir patraukė iš parduotuvės kartu su Missy. Trip neturėjo striukės, todėl didžiają kelio dalį išvenginėjo lietaus migruodamas nuo vienos pastogės iki kitos. Tas jam nesutrukdė entuziastiškai išsipasakoti kolegei apie užklaustą filmą.
- Galaxy Euphoria. Kaip supratau tai filmas apie šiuolaikinį jaunimą ir kaip jis leidžia laiką. Daug dramų, romantikos ir smurto. Iki šiol visi matyti filmai vien rimti, jie...
Vaikinas lengvai tauškėjo žygiuodamas miesto centro link.
Trip
Trip

Pranešimų skaičius : 1369

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Banshi Kv. 04 05, 2018 10:25 pm

Vos Banshi išvažiavo, pasipylė pranešimai apie neramumus Neo Kobe. Miesto ekranuose pasirodė pranešimas apie užimtą Plato's Cavern. Nemirtingasis visai neseniai iš ten išvažiavo. Vos susiruošė apsisukti, visame mieste dingo elektra ir gatvėje kilo sumaištis, avarijos, spūstys ir visuotinė panika. Moderniame pasaulyje elektros dingimas tolygus stichinei nelaimei. Gatvėse vis dar buvo ganėtinai šviesu, nuo aplinkinių automobilių šviesų, tad Banshi be vargo galėjo manevruoti savo motociklu, lengvai skindamasis kelią atgal link Plato's.
Kai nusigavo iki vietos, aplink jau būriavosi žmonės stebėdami vykstančią dramą. Banshi nulitpo nuo motociklo ir priėjęs prie vieno žioplio paklausė.
-Kas vyksta?
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Št. 04 07, 2018 10:07 am

Parduotuvėlės iškaba vis dar kabėjo ant pastato, bet nebešvietė. Prie Plato's Cavern stovėjo susibūrusi nedidelė grupelė Neo Kobe gyventojų, tačiau nė vienas nedrįso žengti vidun, o jų veiduose matėsi baimė. Ir tai nebuvo paprasti planetos gyventojai, kurie negalėtų apsiginti. Šią "skyle" vadinamą parduotuvę žinojo ne kiekvienas. Susirinkusi kompanija buvo ginkluota, bet nė vienas neturėjo pakankamai drąsos eiti į vidų ir "tvarkyti reikalų". Banshi užklaustas vyras atsisuko į jį ir įsmeigė piktoką žvilgsnį.
-Tas video išprovokavo karą! Į vidų ėjo jau ne vienas kovotojas, bet nė vienas nesugrįžo. Spėju mirė. Ten yra trys tipai iš Deadly Swords. Bent taip atrodo iš ženkliukų ant jų aprangos. Tch! Viskas per tą prakeiktą video!
Įsiutęs pašnekovas nuspyrė po kojomis besivoliojusią tuščią skardinę.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Banshi Sk. 04 08, 2018 5:15 pm

Vyro žodžiose tikrai buvo logikos, toks viešas iššūkis galėjo pastūmėti Deadly Swords imtis drąstiškų priemonių, ir greičiausiai Plato's Cavern ne vienintelė tokia užgrobta vieta. Išsitraukė cigaretę ir prisidegė.
-sakai keli jau bandė ten eit? - Banshi greitai suskaičiavo iš pažiūros kovoti nusiteikusius veidus.
-Turbūt kiekvienas turit bent po vieną ginklą pirktą būtent čia. - Išsitraukė šautuvą kurį katik nusipirko. - Jei veiksim išvien, be vargo juos išrūkysim. Jei aišku blauzdos neperskystos ir nebijot pastovėt už save.
Šyptelėjo ir užsitaisė ginklą.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Pen. 04 13, 2018 4:57 pm

Po Banshi pasiūlymo iš maždaug penkiolikos asmenų grupelės į priekį išėjo keturi. Pirmasis buvo vyro pašnekovas. Jį ir taip pykdė parduotuvės užgrobimas, o kadangi atsirado norinčių pagaliau kažką dėl to padaryti, nė nedvėjodamas išsitraukė blasterį. Iš išvaizdos jis atrodė vidutinio amžiaus, vilkėjo paturbintą odinę baikerio aprangą. Antrasis savanoris buvo daug vyresnis vyras, su vertikaliai pusiau balta, pusiau juoda ilga barzda. Jo plaukų spalvos buvo tos pačios. Ant rankų jis turėjo užsidėjęs dideles šarvines pirštines (gauntlets). Sudaužė it kumščiais vieną į kitą parodydamas, jog buvo pasiruošęs kovai. Trečiasis buvo jauniausias iš savanorių grupelės. Šviesiaplaukis bishounenas su lengva šypsenėle veide. Jėgos tiesiog tryško iš jo mažai patyrusio kūno. Ilgas paltas menkai uždengė kyborgizuotas kojas. O akis saugojo nedideli apvalūs apsauginiai akiniai (goggles) su lazerio funkcija.
-Nagi, ko mes laukiam?
Nekantravo vaikinas apsidairęs aplink. Ketvirtoji buvo vidutinio amžiaus moteris. Ilgų raudonų plaukų, tvirto sudėjimo. Ant kūną aptempiančios aprangos turėjo šarvus, o ant galvos nešiojo skrybėlę. Moteris buvo apsiginklavusi dvejais kodachi. Apart jaunuolio, kuris ir taip garsiai pasireiškė, bet nesulaukė didelio pasitikėjimo iš kitų, grupelė laukė Banshi judesio.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Banshi Št. 04 14, 2018 9:13 am

Narsuolių pasirodė mažiau nei Banshi tikėjosi, net kilo mintis išsikviesti pastiprinimą iš Custom Gear brigados, bet greitai persigalvojo, nenorėdamas sugriauti savo ateities planų. Teks pasikliauti čia ir dabar esančiais žmonėm.
-Ok. Planas paprastas. - priėjęs arčiau visų pradėjo dėstyt šturmo planą.- Šturmuojam per paradines duris tryse, o likę du per tarnybinį. Galas inicijuoja, pageidautina su trenksmu. Mes išgirdę, kad užeinat spiriam duris ir taip pat veržiames vidun.
Banshi padarė pauzę.
-Svarbus momentas ir norėčiau jūsų nuomonės. Atidarom ugnį iš karo, ar laukiam reakcijos?
Nemirtingasis prisiminė senus laikus, kai vykdė karines operacijas.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Št. 04 14, 2018 11:05 am

-Man planas patinka! Judam!
Jauniausias komandos narys pakomentavo iš karto Banshi nutilus. Tai buvo sekundžių reikalas, vaikinas vos nepertraukė kalbėjusiojo. Tuo tarpu likusieji, kurie neketino prisidėti prie savanorių grupelės, žiūrėjo į juos skeptiškai.
-Jūs suvokiat, kad prasidedat su Deadly Swords? Jų ten trys! Jūs neturit šansų.
Keli asmenys iš minios palinkčiojo pritardami šiems žodžiams, tačiau prie Banshi prisidėjęs ketvertukas nė nekrustelėjo.
-Let's enter with a bang.
Pasakė raudonplaukė moteris rimtu veidu. Ji nė neketino ilgai stoviniuoti prie Plato's Cavern durų. Trumpai žvilgtelėjusi į atakos iniciatorių pasuko skersgatvio link, kur turėjo būti tarnybinis įėjimas. Kiek palaukęs vyras su blasteriu nusekė moterį, nenorėdamas palikti jos vienos. Pasiskirstyti tai reikėjo. Su Banshi liko barzdotas senukas ir vietoje nenustykstantis jaunuolis.
-Savižudžiai..
Pakomentavo kažkas iš minios. Tuo tarpu visi išgirdo labai garsų išlaužiamų durų garsą. Ypatingi raudonplaukės kardai tiesiog atskyrė duris nuo staktos. Gražiai, pagal linijas. O tada jos kompanionas įspyrė jas į vidų. Storos metalinės durys atsitrenkė į kažką parduotuvėje sukeldamos didelį garsą.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Banshi Tr. 07 04, 2018 9:07 pm

Kai porelė nuėjo už pastato, Banshi linktelėjo likusiems ir tryse nuslinko prie paradinių durų, visiškai nekraipdami dėmesio į skeptikus aplink. Stovint prie durų, pradėjo imti lengvas nerimas, o gal jaudulys... Banshi veide pasirodė nežymi šypsena.
Vos pasigirdo triukšmas viduje, Banshi savo sunkiu batu spyrė į duris užraktas neatlaikė stipraus spyrio ir durys su trenksmu atsilapojo. Pirmi įbėgo senis su jaunuolium, o Banshi iš kart po jų. Tvirtai laikydamas ginklą rankose, taikėsi nugalabyti patį pirmą ginkluotą ar įtartinai atrodantį tipą ir vos tokį pamatęs iššovė.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Tr. 07 04, 2018 9:07 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Plato's Cavern - Page 4 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Tr. 07 04, 2018 10:34 pm

Vyro ir raudonplaukės moters kombinacija išmušė duris iš staktos ir nutėškė į jų trajektorijoje pasitaikiusią personą. Durys buvo didesnės, tad iš po jų išlysti užtruko šiek tiek laiko. Būtent dėl to, į pastatą įsigavusi Banshi komanda vieno iš priešininkų nepastebėjo. Nors priešų skaičius Plato's Cavern'e buvo viešai žinomas. Aukštas raumeningas tamsiaplaukis vyras griebė savo didelį kardą vos pajutęs pavojų.
Plato's Cavern - Page 4 Banshi10
Pamatęs pro tarnybinį įėjimą įsilaužiusią porelę, puolė prie jų. Užsimojęs padarė horizontalų kirtį tikėdamasis paliesti abu savo priešininkus vienu metu. Jo kardas buvo ne tik didelis, bet ir ilgokas. O po jo smūgio keista energijos banga sekė iš paskos, lyg dar labiau prailgindama ašmenis. Baikerio greita reakcija leido jam greitu šuoliu atsitraukti atgal taip vos išvengiant Deadly Swords nario atakos. O raudonplaukė nutaikė tinkamą momentą ir šoktelėjo į viršų. Ji apskaičiavo viską taip, kad jos kojos spėjo nusileisti ant plokščios ginklo ašmenų dalies. Greit atsispyrusi nuo naujos plokštumos, moteris spyrė tamsiaplaukiui į galvą. Vos ji pasitraukė į šalį, baikeris nuspaudė blasterio gaiduką.
Iš kitos pusės, pro pagrindinį įėjimą įsilaužė Banshi grupelė. Priešais juos atsivėrė nenaturaliai apledėjusio prekystalio vaizdas. Ant jo sėdėjo šviesią aprangą vilkėjusi jauna mergina.
Plato's Cavern - Page 4 Banshi11
Pamačiusi įsibrovėlių trijulę ji ketino nušokti nuo prekystalio, bet netikėtas šūvis ją nubloškė į kitą stalo pusę.
-Ooouch!
Sušuko nukritusi ant žemės. Pagyvenęs vyras ir energingas jaunuolis kartu puolė prekystalio link, nenorėdami leisti merginai atsigauti. Tačiau staiga netikėtai juos parbloškė dideli smailūs ledokšniai tiesiog atsiradę iš niekur. Dar du prasilenkė su vyrais ir nuskriejo tiesiai į Banshi.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Plato's Cavern - Page 4 Battle11 , Plato's Cavern - Page 4 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Banshi Kv. 07 05, 2018 2:21 am

Veiksmas užvirė labai greitai, Banshi net nespėjo įvertinti, kad šovė į moterį, bet taip gal ir geriau, bereikalingas stabdymas gali kainuoti brangiai. Tuo tarpu kitoje patalpos pusėje, baikeris su mergina užlaikė kitą užgrobėją. Viskas daug maž pagal planą, priešininkus pavyko padalinti, liko tik neutralizuoti.
Staiga du kompanjonai buvo nublokšti į šoną ir į Banshi parskirejo ledai, kurių niekaip nepavyko išvengti. Atsitrenkę į Banshi krutinė jie pabiro į šipulius ir nubloškė nemirtingajį į gretimą sieną. Akimirkai pritrūko oro, teko priklaupti. Ginklas vis dar tvirtai suspaustas rankoje. Netoliese taip pat sunkiai kėlėsi senis ir jaunuolis. Kai tik atgavo kvapą, Banshi iškėlė ginklą ir pribėgęs prie jaunuolio padėjo jam greičiau atsistoti, tuo pačiu pridengdamas ugnimi ir šaudamas į ledo merginą.
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Kv. 07 05, 2018 2:21 am

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Plato's Cavern - Page 4 Battle12
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Kv. 07 05, 2018 5:45 pm

Tamsiaplaukis vyras priverstinai pajudėjo kelis žingsnius atgal po raudonplaukės spyrio. Tačiau spėjo pakelti kardą ir užsidengti ašmenimis nuo blasterio šūvio. Šalia nusileidusi moteris nestovėjo vietoje. Kol priešininkas gynėsi nuo šaulio, ji greitais grakščiais judesiais kirto vienu kardu jam per ranką, kitu per šoną sužalodama vyrą. Per kūną perėjęs skausmas sutrikdė judesių koordinaciją, tad ašmenimis gintis nuo blasterio pasidarė sunkiau. Tamsiaplaukis vyras atsisko į greta buvusią priešininkę ir stipriai trenkė kakta į jos kaktą. Besvirduliuojančios raudonplaukės link artėjo ir jo didelis kardas su kiekviena sekunde tapdamas vis pavojingesniu. Baikeris kaip galėjo stengėsi pridengti partnerę šūviais į priešininką, bet staiga pamatęs vaizdą jiems už nugarų sustojo ir net išsižiojo.
-What the...?

Tuo tarpu prie užledėjusio prekystalio vyko kita kova. Visi trys vyrai buvo nublokšti sumaterializuotų ledokšnių, o priešininkė slėpėsi už stalo, kur buvo nublokšta ankstesnio Banshi šūvio. Kadangi mergina neketino išlysti į kulkų laviną, vyro tolimesni šūviai tik gerokai deformavo prekystalį. Išskaldyti ledo gabaliukai išbyrėjo ant žemės ir trukdė kovotojams judėti. Jauniausiasis karys priėmė partnerio pagalbą ir jo padedant atsistojo.
-Negerai, žiūrėk!
Greit permetęs akis per aplinką pastebėjo, jog žemė, pradedant nuo prekystalio, ėmė pamažu keistis. Su kiekviena sekunde vis naujas lopinėlis pavirsdavo ledu. Ši transformacijos banga keliavo Banshi ir jaunuolio link.
-Reikia ją sustabdyti!
Vos po šių vaikino išrėktų žodžių ore susiformavo nauji ledo gabalai ir it kulkos lėkė į kovotojus.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Plato's Cavern - Page 4 Battle11 , Plato's Cavern - Page 4 Battle11
Visai netoliese, pagyvenęs vyras greitai pašoko ant kojų ir iš pykčio sudaužė gauntletus vieną į kitą. Pastebėjęs, jog jo partneriai jau buvo atsigavę nuo atakos, o link jų skrido nauji ledokšniai, ketino priartėti prie uždangos, kur slėpėsi priešininkė. Tačiau nespėjus jam nė pajudėti šviesiaplaukės link, į jį atskrido sunkios metalinės durys priploškusios vyro kūną prie artimiausios sienos. Pažvelgus į pusę, iš kurios atskrido durys, matėsi ir smūgio kaltininkė. Tai buvo asmuo, kurio niekas iš įsibrovėlių iki šiol nepastebėjo. Ružavaplaukė mergina su dvejais patobulintais revolveriais agresyviai nusitaikė į Banshi komandos pusę. Iškėlusi abi rankas ji ėmė nesuvaldomai šaudyti į metalines duris su tokia jėga, kad metalas deformavosi it pirštu pabestas medžiagos pluoštas.
Plato's Cavern - Page 4 Banshi12

Nors kovos buvo išsimėčiusios skirtingose Plato's Cavern pusėse, apsidairius visi asmenys galėjo matyti vienas kitą. Tačiau tarp jų buvo nemažai lentynų su įvairiomis prekėmis, kurios trukdė laisvai manevruoti po patalpą.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Banshi Št. 07 07, 2018 9:00 pm

Banshi vengtamas ledokšnių šoko šonan atsitrenkė į vieną iš lentynų ir nugriuvo ant žemės. Iš lentynos pabiro įvariausios smulkmenos, kurios iš pažiūros tik trugdė judėti. Geriau įsižiūrėjęs Banshi pagaliau prisiminė esąs ginklų parduotuvėje, aplink juk pilna ekipiruotės ir ginlų! Akimis greitai nužvelgė, kas labiausiai šiuo metu pagelbėtų ir pamatė gerus žieminius batus, prieš-riaušinį šarvą... kol banshi dairėsi pasirodė dar viena priešiškai nusiteikusi persona, kuri tiesiog sumaitojo metalines duris, kuriomis laimei buvo pritrenktas pagyvenęs kovotojas, jam galėjo baigtis gerokai prasčiau be jų.
Banshi po kojomis voliojosi krūva ampulių, kelias iš jų įsigrūdo į kišenę. Atsistojo ir iššovė kelis kart į ledą valdančią moterį, o pats kiek išgalėdamas greičiau nubėgo link kabančių šarvų. Prabėgo kelias lentynas pasilenkęs vis iššaudamas į tą patį taikinį. Perbėgęs per visą patalpą slystamas nuvertė manekeną ant kurio buvo eksmonuojami šarvai. Greitai užsivilko kovinius šarvus (+5def).

[jei užidėti šarvams reikia dice, tai ignoruok mano dice, sakykim bus covering fire :D}
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Št. 07 07, 2018 9:00 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Plato's Cavern - Page 4 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Sk. 07 08, 2018 1:42 am

Ružavaplaukė paleido neblogą šūvių laviną į dideles metalines duris visiškai jas sudeformuodama. Praėjus vos akimirkai po to kai šūviai pasibaigė, pasigirdo ausis veriantis garsas, o metalinės durys dabar skrido tiesiai į merginą. Juodai baltų plaukų vyras didelių gauntletų pagalba numušė jį prirėmusį metalo gabalą nuo savęs tiesiai į priešininkę. Tačiau ružavaplaukė jau buvo pasimokiusi nuo pirmo karto, tad šoktelėjusi į šoną nesunkiai išvengė smūgio. Durys stipriai trenkėsi į vieną iš lentynų su prekėmis ją net parversdamos. Už kritusių lentynų kovojo tamsiaplaukis vyras ir raudonplaukė moteris.
-Traukis iš ten!
Suriko viską stebėjęs baikeris pranešdamas apie pavojų. Abu priešininkai sureagavo į perspėjimą ir atsitraukė leisdami lentynai nukristi. Bet jų kova prasitęsė iš karto po to. Pasinaudojęs sumaištimi baikeris šovė į tamsiaplaukį vyrą. Raudonplaukė moteris pasinaudojo proga kai priešo dėmesys nukrypo kitur ir puolė jį iš priešingos pusės kardais. Bet Deadly Swords kovotojas buvo tam pasiruošęs, tad pritūpęs išvengė šūvio ir dar spėjo apsiginti nuo kardų. O pats, iš apačios kirto priešininkei didesniais ašmenimis nublokšdamas ją tolyn. Apsisukęs vyras pasileido bėgti į baikerio pusę.

Banshi ir jo jaunasis partneris šoko bandydami išvengti ledų į skirtingas puses. Kol vyras spėjo aplakstyti dalį parduotuvės, jaunuolis per daug nenukrypo nuo prekystalio pusės. Atsargiai sėlindamas bandė pasiekti iš už uždangos ledo gabalais besisvaidžiusią priešininkę. Kažkuriuo metu, norint prieiti arčiau, jis turėjo užlipti ant užledėjusio grindinio. Kitą akimirką vaikinas pajuto, jog negalėjo pakelti kojos. Nuleidęs akis žemyn pastebėjo, kad jo batai jau buvo prišalę prie grindų.
-WHAAAA!!!?
Sušuko panikos apimtas karys. Tuo tarpu Banshi sugebėjo atrasti kampą, iš kurio galėjo matyti besislėpusią šviesiaplaukę. Kadangi ji dar nebuvo atkreipusi dėmesio į vyrą, buvo stipriai sužalota jo šūvio. Šoktelėjusi ant kojų susvirduliavo, bet spėjo greitai apsidairyti. Akys surado šūvio kaltininką.
-Tu už tai sumokėsi!
Įpykusi surėkė mergina ir paleido dar du ledo gabalus į juodaplaukį.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Plato's Cavern - Page 4 Battle11 , Plato's Cavern - Page 4 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Banshi Sk. 07 08, 2018 2:14 am

Banshi girdėjo bendražygius, bet prišalusiom kojom jaunuolis labiausiai kėlė nerimą, jis buvo visiškai atviras ir galėjo žūti tiesiog ten. Vos nemirtingasis išlindo iš už uždangos, jį iš karto pastebėjo ledais besisvaidanti mergina, tik šį kartą žala buvo gerokai mažesnė. Ledokšniai atsitrenkę į šarvą tiesiog dužo į šipulius, praktiškai nedarydami žalos. Atsidengęs Banshi nusitaikė į apledėjusius vaikino batus ir paleido po vieną tikslų šūvį į kiekvieną, išvaduodamas jį.
-Susirask priedangą!
šūktelėjo karštakošiu, nedėdamas daug vilčių kad šis paklausys jo. tuo tarpu Banshi įšoko į geresnius batus, kad ir jo taip lengvai nepagautų ledinė mergina. (+3 dice)
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Sk. 07 08, 2018 2:43 am

Smūgio pagauta raudonplaukė moteris užkliuvo už nukritusios lentynos su prekėmis ir ją užkrito. Laimei, partneris su blasteriu užėmė priešą duodamas laiko jai atsikelti. Tamsiaplaukis vyras su kardu nusivijo baikerį, kuris tuo metu kaip tik bėgo tolyn nuo priešo. Pastebėjęs ružavaplaukės merginos nugarą priešaky, nusitaikęs blasteriu pasinaudojo proga ir iššovė. Priešininkė trumpam sustingo visiškai nesitikėjusi atakos, bet neturėjo laiko atsisukti, mat priekyje į ją taikėsi kitas priešas. Vyras iškėlė gauntletus į priekį ir ėmė bėgti į merginą. Ši tuo tarpu traukėsi į šoną nuo abiejų užpuolikų. Išskleidė rankas ir nutaikė revolverius į priešininkus. Besitraukdama šaudė į juos beveik be sustojimo.
Atsigavusi po smūgio raudonplaukė moteris apsidairė. Situacija buvo pakitusi. Kova persikėlė į kitą parduotuvės pusę. Prieš ružavaplaukę šaulę kovojo du komandos nariai. Tačiau tamsiaplaukis vyras su kardu taip pat judėjo į jų pusę. Žvilgsnis sugrįžo prie Deadly Swords narės ir nužvelgė kryptį, į kurią ji traukėsi.
-Tu mano.
Moteris nusišypsojo pati sau ir įsibėgėjusi užšoko ant sienos. Nė kiek nepristabdydama ji ėmė bėgti siena laikydama savo du kardus, pasiruošusi puolimui. Ji artėjo ružavaplaukės merginos link ir ketino atsiduti jai už nugaros.

Banshi šūviai sustabdė besiplėtusį ledą ir išlaisvino partnerio kojas. Šis iš karto pašoko iš vietos ir atsitraukė nuo ledinio grindų paviršiaus.
-Ačiū! Bet panašu, kad prie jos neprieisi neišviliojęs iš ledinės zonos!
Šūktelėjo jaunuolis garsiai išreikšdamas savo mintis, kurias girdėjo ir jo priešininkė, bet vyro patarimo neignoravo. Pamatęs, ką darė Banshi, vaikinas taip pat ėmė dairytis po lentynas. Jis ieškojo galingo šaunamojo ginklo, mat suprato, kad kitokiu būdu išvengti merginos ledo negalės. Taip pat jaunuolis panaudojo lentynas kaip priedangą nuo šviesiaplaukės svaidomų ledų.
Matydama kaip jos priešininkai ėmė griebti viską, kas papuolė po ranka su intencija panaudoti kovoje, mergina suprato, kad reikėjo sprukti į kitą, saugesnę vietą. Todėl išlindo iš už prekystalio ir nubėgo gilyn į parduotuvę prisidengdama prekių lentynomis. Bet tai jai nesutrukdė sumaterializuoti dar kelių ledo gabalų, kurie tuoj pat išskriejo į Banshi ir jo partnerį.
Captain carried out 2 launched of one Battle :
Plato's Cavern - Page 4 Battle12 , Plato's Cavern - Page 4 Battle10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Banshi Sk. 07 08, 2018 1:04 pm

Banshi šaudė iš už priedangos, bet kaip ir vaikis sakė, kol ji ten slepiasi, jie daug nepasieks. Laimei priešininkė taip pat išgirdo vaikino komentarą ir pati ėmėsi veiksmų, o Banshi to kaip tik ir laukė. Vos ji išlindo, ją iš kart pasitiko kulkų lietus, tačiau ji sugebėjo užbėgti už lentynų... Nemirtingasis pradėjo ją vytis, vis šaudydamas pro tarpus. Nuo kulkomis varpomų lentynų skriejo šipuliai ir ant žemės krito įvairiausi daiktai. Mergina pasislepį už lentynos, bet prieš tai sugebėjo paleisti kelis ledus į Banshi. Vieno sėkmingai išvengė krisdamas ant kelių ir čiuoždamas grindiniu, bet kitas pataikė tiesiai į krutinę parvertė nemirtingąjį. Nusispjovęs greitai atsistojo. Šalia kabėjo kardų ekspozicija. Banshi šyptelėjo ir nusikabino vieną iš jų (+5dmg), labai panašų į jo mėgiamą kataną, bet labai modernizuotą. Prieš pargriūdamas matė kur pasislepė ledą valdanti moteris, tad smarkiai užsimojęs kirto kiaurai tą lentyną už kurios ji slėpėsi, vieną atkirstą dalį nuspyrę, kad užstotų jai kelią, per prasivėrūsį tarpą, užsimojęs kardu, peršoko kirsdamas tiesiai per moterį.

[pirmi du dice su šaunamu ginklu, trečias kardu +5 dmg ir -1 už ginklo pakeitimą]
Banshi
Banshi

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Sk. 07 08, 2018 1:04 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Plato's Cavern - Page 4 Battle12 Plato's Cavern - Page 4 Battle10 Plato's Cavern - Page 4 Battle10
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Captain Pir. 07 09, 2018 8:39 pm

Raudonplaukė moteris nubėgo siena iki ružavaplaukės priešininkės ir šoko ant jos dvejais kardais sudrąskydama jai nugarą. Merginai nespėjus atsigauti nuo smūgio bei atsisukti, į ją jau skriejo blasterio šūvis. O išgyvenus tai, priartėjusio juodai baltų plaukų vyro gauntletas tiesiog nubloškė ružavaplaukę į kitą Plato's Cavern pusę. Smulkus kūnas stipriai trenkėsi į sieną ir nukrito žemyn ant iš lentynų išbyrėjusių prekių krūvos.

Šviesiaplaukė mergina bėgo nesustodama, todėl net nematė kur jos ledo gabalai šaudė. Laimei, ne visi pralėkė pro šalį. Pajutusi, jog kažkas ėmė ją vytis, žvilgtelėjo atgal. Atpažinusi Banshi nėrė per kuo daugiau lentynų bandydama išvengti kulkų lavinos, bet priešas atkakliai vijosi. Judėdama priešininkė sugebėjo nukreipti vieną iš sumaterializuotų ledo gabalų į vyrą ir jį trumpam sustabdyti. Tuo tarpu pati griuvo už artimiausios lentynos ir bandė atgauti kvapą. Bet Banshi atsigavo greičiau, negu ji tikėjosi. Staiga pusė lentynos, į kurią rėmėsi jos nugara, atsiskyrė ir nukrito priešais. O pro tarpą pasirodė Banshi smogdamas lemiamąjį smūgį. Šviesiaplaukė neišgyveno mirtino kirčio ir krito negyva.

Bėgdamas kovos link juodaplaukis The Deadly Swords narys stabtelėjo, mat jam virš galvos praskrido jo ružavaplaukė partnerė. O vos po to iš kitos pusės buvo triukšmingai perskirta prekių lentyna ir nužudyta šviesiaplaukė komandos narė. Įniršęs vyras tvirčiau sugriebė savo stambų kardą ir pasileido bėgti Banshi link.
Susiradęs sau kulkosvaidį ir išvengęs dalies ledo atakų, šiek tiek sužeistas, bet vis dar energingas vaikinas netikėtai pamatė beskriejusią rūžavaplaukę. O tada akimis greitai susirado Banshi. Nematė šviesiaplaukės merginos paskutinių akimirkų, mat tai užstojo ne viena lentyna, tačiau pastebėjo juodaplaukį vyrą, kuris agresyviai artinosi partnerio link.
-Watch out!
Suriko jam ir greitai ginklu nusitaikė į priešą paleisdamas galingą kulkų laviną. Tai trumpam sustabdė juodaplaukį vyrą. Jis atsuko savo kardo ašmenis ir plokščiaja dalimi bandė prisidengti nuo šūvių.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Plato's Cavern - Page 4 Empty Re: Plato's Cavern

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 46 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume