Altissia [old]

+9
Dhara
Hawk
Captain
Breeze
Alexis
Algraud
Aoki
Rumble
Gabriel
13 posters

Puslapis 79 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Breeze Pen. 03 24, 2017 6:42 pm

Kartu su tūkstantine minia Juno buvo išvaryta iš arenos. Gerokai pamąsčiusi, mergina nusprendė, jog Altissios jai ilgam laikui pakako ir čia ilgiau neužsibus. Gondolos teko laukti ilgai, nes be Juno laukė dar daugybė kitų žmonių, na, ir šiaip įvairių sutvėrimų. Galiausiai, atėjus ir jos eilei, mergina šiaip ne taip nusigavo iki erdvėlaivio ir išskrido iš planetos.
Breeze
Breeze

Pranešimų skaičius : 66

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk Št. 03 25, 2017 6:53 pm

Netrukus prie baro platformos su gondola priplaukė mergina ir du jos kompanionai. Mergina puikiai atitiko barmeno apibūdinimą - graži, apsišarvavusi, šviesių plaukų. Tai be abejonės turėjo būti Lihin. Daugumą baro lankytojų nusuko savo akis į ją, o iš kitos baro pusės pasigirdo balsas, kuris ištarė jos vardą. Tai tik patvirtino faktą, kad ši mergina yra ta pati Lihin Shieldheart. 
- Štai ir mūsų darbdavė, - prabilo Hawk atsisukusi į savo partnerę. Tada pakilo nuo kedės ir priėjo prie baro, kur stovėjo Lihin ir du kariai. 
- Sveika. Girdėjau samdot žmones, kurie galėtų prisidėti prie medžioklės?
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Aoki Pir. 03 27, 2017 10:44 pm

Mergina atsistojo kai Lihin atvyko, priėjo prie Hawk ir pašnabždėjo į ausį.
- Įsimink jos išvaizdą- pasakiusi nuėjo ir atsirėmė į barą, stebėdama Lihin. Mergina paliko pokalbį Hawk, ji buvo labiau bendraujanti, nors šaltoka nepažįstamiems.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash Antr. 03 28, 2017 8:44 pm

Ash taip pat pasidalino savo kontaktais, panašu, kad galės susisiekti su betkuo iš čia esančių reikalui esant. Įvaltį magas braktiškai net nežvilgtelėjo, beveik neįmanoma, kad čia stovės ta pati gondola, su kuria išplugdė dainininkę. Bet aišku viena, kad pėdsakai ties čia nutrūksta.
-Gerai, tie kas su manim, plaukiam.
Ash greitai pasisukęs švystelėjo palto apačia palei žemę ir nuėjęs atsisėdo į gondolą. Palaukė kol su juo plaukiantys asmenys susės, šiektiek apšvietė juos apie tai ką mato.
-Ties čia nutrūksta jos pėdsakas, kolkas teks aklai ieškoti vietos kur ji išsilaipino, arba gondolos su kuria ji keliavo.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara Antr. 03 28, 2017 9:21 pm

Dhara susikaupusiu žvilgsniu pažiūrėjo į gondolininką, aišku, kad jis į tą pačią vietą negrįžtų, bet ji turėjo dar tiek daug klausimų, bet į gondolą įšoko baltaplaukis, kuris greit patraukė ir gondolos savininko dėmesį. Dhara atsiduso, matė, kad čia informacijos nebeišgaus, o ir visos grupuotės lyderis - ilgaplaukis vyras, atrodė, kad tolimesnio kelio nežino. Visi, Dharai net nespėjus sureaguot ir pakalbėt su gondolininku, spėjo susiskirstyt komandom. Mergina pažiūrėjo į gondolos pusę prie kurios stovėjo juodaplaukė mergina, dėl kurios ji čia pasiliko. Atsiduso, gondola jos netraukė, o ir kitos grupės planas dėl baro, buvo daug protingesnis - girti ir barmenai daug kalba. Dhara dar žiūrėdama į juodaplaukę apsisuko ir patraukė prie mažų žmogeliukų kompanijos, kurioje tik ji ir kita mergina buvo aukščiausios:
-Tikiuosi nieko prieš prisidėsiu prie jūsų,-pasakė mergina ir nužiūrėjo savo kompaniją, kuri buvo tokia skirtinga.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  kitsuneko Antr. 03 28, 2017 9:22 pm

Keliavimas vienam, daugumai pasirodydavo kaip kankynė ir neįdomi nuobodybė, tačiau Shiro tokios kelionės patikdavo, nebūdavo pririštas prie žmonių kuriuos reikėdavo saugoti ir pokalbių kurių jis nenorėdavo turėti. Vienišo vilko gyvenimas buvo kaip tik jam, žinoma neatsisakydavo paturėti vieną kitą pokalbį su žaviais mirtingaisiais.
Šiandien, turėjo vieną nuosavą misiją, nusipirkti savo meno kūriniams medžiagos, nes pastarąją sunaudojo įmantriems skėčiams ir laivo papuošimams. Galėtų juos parduoti, bet neturėjo pakankamai, kad nuneštų į turgų ir galėtų pasiūlyti pasirinkimą.
Eidamas gatve, išvydo barą, akimirksniu šmurkštelėjo vidun, dar spėjo išgirsti šviesiaplaukės merginos vardą. O tada baro kampe išvysti ir misijos lapelį. Medžioklė. Medžioklės jam patikdavo, juose sutikdavo daugybe įdomių žmonių, taip pat ir agresyvių, bet ne ką mažiau šiltų!
Tad patenkintas savimi, nukaukšėjo, vis dėl to mūvėjo gan aukštas getas, o vilkėjo, gan atvirą vyrišką tamsiai raudoną yukatą, išmargintą raudonomis ir baltomis vorinėmis lelijomis, žaliais lapais. Prie blauzdų buvo pritvirtinti peiliai. O rankoje nešėsi popierinį raudoną skėtį.
Prisėlino, nors akivaizdžiai girdėjosi kaip kaukšėjo, prie žmonių grupelės kurie stebėjo šviesiaplauke. Turbūt prie medžioklių atėjo. Turbūt.
kitsuneko
kitsuneko

Pranešimų skaičius : 43

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Perion Antr. 03 28, 2017 11:21 pm

Hex labai greitai apsisprendė su kuo keliaus. Nepaisant to, jog gretimais būrėsi atskira grupelė su planu ieškoti informacijos bare. Protinga idėja, tačiau juodaplaukė buvo įsitikinusi, jog su Ash daugiau pasieks. Vis gi jis parodė neįprastą gebėjimą atrasti pėdsakus. Mergina į jį dėjo daug vilčių. Vyrai ėmė lipti į gondolą, o Dhara patraukė prie grupelės einančios į barą. Hex šiek tiek nusivylė viduje, mat tikėjosi progos susipažinti su mergina. Galbūt po darbo galės su ja ir kitais nueiti išgerti. Juodaplaukė pasekė komandos narių pavyzdžiu ir įlipo į gondolą.
-Kokiu būdu ketini atrasti išsilaipinimo vietą?
Susidomėjusi Ash planu pasiklausė.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Altissia [old] - Page 7 Left11100/100Altissia [old] - Page 7 Empty10  (100/100)
Experience:
Altissia [old] - Page 7 Left1118/20Altissia [old] - Page 7 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Altissia [old] - Page 7 Left11500/500Altissia [old] - Page 7 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Antr. 03 28, 2017 11:35 pm

Į gondolą paprastai tilpdavo iki keturių žmonių neskaitant gondolieriaus. Panašu, jog grupelė iš koncerto išėjusių personų pasiskirstė būtent taip, kad visi galėtų tilpti su tais, su kuriais norėjo keliauti. Per visus pokalbius gondolierius spėjo pamiršti, jog yra pavargęs. Dabar jis entueziastingai laukė, kol visi keleiviai sulips ir jie galės pajudėti iš vietos. Jų pokalbis taip pat kėlė vyro smalsumą, tačiau kol tokia didelė grupė žmonių, jis kištis nenorėjo.


Vos įėjusi į barą šviesiaplaukė Lihin gavo daugiau dėmesio, negu norėjo. Žinoma, ji prie to buvo pripratusi. Šį kartą prie jos prisistatė dar ir du nežinomi veidai ir trečias laikėsi kiek atokiau. Paprastai taip būna, kai ji paskelbia kokią nors misiją. Gražuolė garbanė nusišypsojo Hawk šiai pasiteiravus apie medžioklę. "Bingo!" nuskambėjo jos galvoje.
-Jūs čia visi kartu?
Mergina akimis prabėgo per Hawk, Crow ir Shiro, nors jie ir neatrodė, jog visi būtų kartu.
-Pasiimsiu jus visus, bet prieš tai norėčiau išgerti.
Tuo metu mergina pasisuko į barą ir paprašė savo įprastinio užsakymo. Tuomet atsisuko atgal į grupelę
-Kadangi keliausite į medžioklę, tikiuosi visi esate pasiruošę? Ginklais apsirūpinote? Jeigu ne, dar yra laiko.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  kitsuneko Tr. 03 29, 2017 12:07 am

Nežinojo kokiai misijai užsirašė, bet kodėl gi nepaprašius komandos vadovės apsauginių? Juk būtų daug saugiau, nes jeigu susidurtų su milžiniškais paukščiais, jo peiliai galėtų jiems nebent akį iškabinti ar ką panašaus. Tiesa, galėjo apsiginti. Bent jau taip manė, bet norėjo išbandyti ir apsauginių turėjimą.
Todėl striktelėjo į priekį prie baro, ten kur sėdėjo medžioklės vadovė. Klestelėjo šalia jos ir nusišypsojo savo puikia balta šypsena.
- Šiandien kuo puikiausiai atrodote, bet... žinote, norėčiau paprašyti jūsų... Ar būtų galimą pasiskolinti kelis jūsų vyrus? Na, kad mane apsaugotų, su mano kūriniais, - meiliai paprašė, leisdamas atkreipti dėmesį į savo skėtį ir puikiai išsiuvinėta yukatą, taipogi ir save laikė meno kūriniu, kadangi atrodė kuo puikiausiai, nei randelio, nei mažiausio purvo dėmelės.
[Use: Trap]


Paskutinį kartą redagavo kitsuneko, Tr. 03 29, 2017 12:26 am. Redaguota 1 kartą
kitsuneko
kitsuneko

Pranešimų skaičius : 43

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Tr. 03 29, 2017 12:07 am

The member 'kitsuneko' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Altissia [old] - Page 7 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk Tr. 03 29, 2017 2:16 am

Hawk tik palinksėjo galva išgirdusi partnerės žodžius pašnabždėtus jai į ausį. Tą akimirką ir nužiūrėjo Shieldheart nuo galvos iki kojų. Gerai įsiminė jos aprangą, veidą bei akylai stebėjo jos elgseną. Ateičiai gali ir praversti. Po Lihin klausimo Hawk šiek tiek nustebo. Ką turi omenyje "visi kartu"? Pasukusi galvą mergina pastebėjo kaip šalia jų išdygo gana keistokai apsirengęs vaikinas su raudonu, popieriniu skėčiu rankoje. Iš tolėliau girdėjo šio vaikino kaukšėjimą, tačiau nesitikėjo, kad šis ateis iki pat merginų. "Turbūt mes ne vienintėlės susidomėjusios šiuo darbu" - pagalvojo ir akies kraščiuku žvilgtelėjo į Crow, o tada atgal į Lihin, kuri nusprendė paimti visus tris į medžioklę. 
- Ginklų neturim, tačiau esame apsišarvavusios, - kalbėjo už save ir savo partnerę Hawk nuleisdama akis į savo puikų šaliką bei auksinius Crow šarvus. Mergina vylėsi, kad nereikės eiti ir pirkti ginklų mat abi panelės to tiesiog neišgalėtų su savo dabartine finansine padėtimi. Nebent Shieldheart pati aprūpintu merginas ginklais.
- O jie būtini šiai medžioklei? Ką medžiosim?
Staiga prieš akis išlindo tas pats vaikinas. Kol jis kalbėjo Hawk turėjo geresnę progą į jį pažvelgti savo šaltomis, niūriomis akimis. Šis vaikinukas išties turėjo gana moterišką veidą, turbūt kai kuriem net būtų sunku atskirti jo tikrąją lytį. Hawk vis dar žiūrėjo į jį kaip į keistuolį, tačiau pykti, kad nusprendė prisidėti į medžioklę nematė prasmės. Vaikinas gali pasirodyti ir naudingas.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Aoki Tr. 03 29, 2017 2:25 pm

Išgirdusi ''jūs čia visi kartu?'' šiek tiek sutriko, normaliomis salygomis būtų sakiusi ''jūs čia abi kartu?'', tai reiškė jog yra trečias asmuo. Merginos akys greit pastebėjo trečią žmogų, tai buvo dailus berniukas, per daug išsidabinęs visokiosmis nesamonėmis, Crow jo stilius nepatiko. O ir iš išvaizdos atrodė silpnas, tokius mokykloje dažniausiai vadina gerais berniukais, o čia gi rimtas darbas, ne koks surask ir pagauk žaidimas. Mergina davė klausimus klausinėt Hawk, nes pasitikėjo ja, ir girdėjo kokius taiklius klausimus ji uždavinėja. Crow atsilošė nuo baro, praeidama ranką uždėjo Hawk and nugaros, o kitą laikė kišenėje. Praėjo Hawk ir patraukė prie mergaitveidžio, kitaip vadinamo mergiuko.
Paėmė jam už pakarpos ir pritraukė jo ausį prie savo burnos.
- Tikiuosi nemanai, jog čia žaidimas? Nenoriu dirbti su ištižėliais- tyliai sušnibždėjo, jog tik jis vienas išgirstų.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash Tr. 03 29, 2017 10:59 pm

Ash sėdėjo pasirėmęs alkūnėmis į kelius, šiek tiek pasilenkęs ir sukryžiavęs tarpusavyje pirštus. Žiūrėjo kažkur tolyn.
-Pamatysiu.
Šyptelėjo atsakydamas į Hex klausimą, bet žvilgsnio nenukreipė. Ash akys nebespindėjo kaip ankščiau, jos vis dar buvo neitikėtinai žydors, bet tokių pasitaiko ir pas normalius žmones. Galiausiai magas pasisuko į gondolierių, kuris stovėjo jam už nugaros.
-Vairuotojau, plugdykit mus... - akimirką pagalvojęs tęsė. - link erdvėlaivių platformos.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Kv. 03 30, 2017 12:04 am

Lihin įsispoksojo į unikaliai atrodančią personą, kuri, atrodanti it lėlė, ketino prisidėti prie medžioklės. Merginai sukilo dvilypiai jausmai: šis asmuo neatrodė pasiruošęs keliauti į žygį, ginklų taip pat nebuvo matyti, o ir apranga neatrodė patogi tokiai kelionei, tačiau jeigu jau ryžosi prisidėti, tai matomai turėjo kažkokių užslėptų kozirių. Beanalizuojant įspūdingai atrodantį Shiro Lihin pastebėjo jo šypseną. Pati nepajutusi šiek tiek paraudo. Vaikinas visiškai nesikuklindamas paprašė itin keisto dalyko, bent taip pasirodė karei. Kelias akimirkas pagalvojusi blondinė atsakė.
-Hmm. Į šią medžioklę daugiau karių imti nenorėčiau. Ką pasakysi, jeigu aš pabūsiu tavo apsauginė? Dėl išvaizdos neapsigauk, aš esu gan stipri.
Garbanė pakėlė ranką, lyg bandydama išspausti bicepsą, nors per šarvus nieko nesimatė. Ji apdovanojo Shiro savo dangiška šypsenėle, tačiau jų dviejų momentą nutraukė prakalbusi Hawk. Lihin ir vėl patylėjo kelias akimirkas. Iš tiesų Hawk ir ta kita mergina, kuri laikėsi atokiau, atrodė šiek tiek apsišarvavusios. Jų sudėjimai taip pat sudarė su kovomis susipažinusių vaizdą. Nejučiomis mergina linktelėjo savo pačios mintims.
-Ginklai nebūtini, jeigu sugebėsite kovoti ir be jų. O medžiosime vieną retą gyvį. Žiūrint į susirinkusią komandą, man jau dabar įdomu kaip seksis medžioklėje.
Merginos balsas nuskambėjo pozityviai ir ji entuziastingai nusišypsojo pašnekovei. Crow pajudėjus, blondinės žvilgsnis iš karto užsifiksavo į ją. Matydama merginos elgesį su išsidabinusiu vaikinu Lihin nieko nedarė. Ne jos vieta buvo kištis į kitų santykius, kol tai netrukdė darbui.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  kitsuneko Kv. 03 30, 2017 12:21 am

Jo lūpose atsirado šypsenėlė. Jau tikėjosi dviejų stiprių vyrų, bet vadovė pasiūlė save. Tai buvo daug geresnis laimikis negu du šunėkai! Priešais jį esanti mergina bent jau buvo tikra gražuolė, o ir stipri, kas be ko.
- Nuostabu, tinka, tai daug geresnė apsauga negu tikėjausi, - šyptelėjo. – Vis dėl to jeigu išsiruošėte į medžioklę turbūt esate viena geriausių, Lihin, - saldžiai kalbėjo.
Net lengvai nusijuokė, kai toji bandė parodyti savo raumenis per šarvus. Buvo įsitikinęs, kad toji buvo raumeningesnė už jį patį, vis dėl to karžygė nešiojo šarvus kurie neatrodė kaip pūkeliai.
- Ar tai pirmoji tokio tipo medžioklė kurioje daly-, - jau ketino pradėti įprastą pokalbį, bet buvo nutrauktas.
Jį kažkas pakėlė. Moteriškos rankos, kad jau švelnios. Nejaugi užpavydėjo dėmesio? Išsliuogė kaip katinas iš savo yukatos ir liko tik su šortais. Pažvelgė į rūbą esantį nepažįstamosios rankoje. Šalta.
- Nemanai, kad turėtume dirbti kaip komanda, ar ir per bendrą kovą kiši pagalius į ratus nes tau nepatinka mano išvaizda? – tarstelėjo, sugriebdamas savo rūbo audinį. – Patariu atiduoti, tau iš šio audinio vis vien nebus jokios naudos..., - nužvelgdamas merginą pratarė. - Stilius ne toks, - ir meiliai nusišypsojo.
kitsuneko
kitsuneko

Pranešimų skaičius : 43

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy Kv. 03 30, 2017 4:11 am

Poppy į ištiestą merginos ranką iš pradžių pažiūrėjo įtariai, iš šono. Tarsi megintų suprasti ko Alex iš jos nori.
- Oooohhh
Išpūtė akis prisiminusi apie žmonių rasės pasisveikinimo būdą. Čiupo komandos narės ranką ir demonstratyviai ją pakratė.
- Aš Poppy. Mes sveikinamės taip.
Vos pasakius, truktelėjo Alex už rankos arčiau savęs ir švelniai (plaukų deka) stuktelėjo su kakta į kaktą. Tuomet paleido merginos ranką ir žengė žingsnį atgal, kad galėtų geriau matyti Alex. Vieną akimirką galima buvo pastebėti smalsų Poppy žvilgsnį į kompanijonę, tačiau Yordle greit jį nusuko ir liko tylėti. Netrukus prie kompanijos prisistatė Darah. Papurtė galvą atsakydama į merginos klausimą ir plačiai išsišiepė.
- Kuo daugiau tuo smagiau.
Visiem prisistačius, grupelė pajudėjo baro link.

(Pajudinsiu veiksmą truputi į priekį nes užlaginom truputi)

Grupei pasiekus smuklę, Poppy drąsiai žengė į vidų. Keliaujant stalelio link, mergina "pradarytu stalčiumi" smalsiai žvalgėsi aplinkui. Smuklė pačia atmosfera nelabai skirėsi nuo namų, tačiau klientų išvaizda, rasių įvairovė bei 'senovinių' daigtų dizainas sužavėjo Yordle. Susėdus prie stalo, mažylė liko tabaluoti kojomis, stalo paviršius siekė krutinę. 
- Taaaaai, kaip pas jus tvarkomi reikalai? Pirma dirbat, o tada geriat ar atvirkščiai?
Nuoširdžiai ir nekalatai paklausė abiejų merginų prie stalo.
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Kv. 03 30, 2017 10:48 am

Besidairydamas į visus susirinkusiuosius ir rinkdamasis kontaktus į messengerį, pasimetė laike. Nors bandė klausytis kas buvo šnekama, bet viskas kas įėjo tas ir išplaukė lauk pro kitą ausį. Užsigalvojęs tik kiek vėliau susivokė, kad spokso į Yordles, o mergina prie jų atrodė išskirtinai aukšta. Jos laikysena ir elgesys žavėjo Gabriel. Ką jau kalbėti, visi ir viskas žavėjo Gabrielį, lyg būtų po ilgo laiko tarpo išlindęs į platesnį pasaulį. Čia buvo tiek visi skirtingi, kad vaikinas vos spėjo gaudyti informaciją ir ganėtinai atsiliko nuo viso veiksmo ir reikalo.
Gerai, kad laiku atsisuko į gondolą. Joje jau sėdėjo Agni, vedlys ir mergina. Puiki kompanija, o jis galvojo kad bus vienintelis pasisiūlęs keliauti kartu. Kita kompanija jau spėjo patraukti į barą, todėl ilgiau netrypčiojęs ir nebetempęs laiko, jis šoko į gondoloje likusią laisvą vietą.
-Prisidėsiu prie jūsų
Tyliai sumurmėjo nusukdamas žvilgsnį kažkur į priekį.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk Kv. 03 30, 2017 6:14 pm

Keista Lihin reakcija į vaikino prašymą šiek tiek sutrikdė Hawk. Nejau tikrai tokia populiari, iš gandų - stipri bei šarvuota, turinti net savo sargybinius moteris buvo šitaip lengvai suviliota kažkokio vaikio, kuris atrodo kaip mergaitė? Shieldheart bemat krito Hawk akyse. Vaikinas irgi. "Argi jis toks silpnas, kad jam reikią sargybinių?" - suabejojo mergina bendradarbiu, o ir išties, Shiro neatrodė lyg būtų tvirčiausio sudėjimo vyrukas. Netrukus pajuto švelnaus delno prisilietimą ant savo nugaros. Tai buvo Crow. Ši sugbriebė už pakarpos ir pritraukė vaikiną artyn savęs bei kažką jam pašnabždėjo. Ji neatrodė lyg būtų patenkinta naujuoju bendražygiu.
- Man irgi, - šyptelėjo atgal darbdavei Hawk ir pasuko artyn prie jau išsirangiusio iš savo drabužio vaikino. Vis dėlto į jį žiūrėjo gana nepatikliai. Dabar jau Hawk nebuvo tikra ar šis gražuolis tikrai bus naudingas šioje medžioklėje, kas jei jis tik maišysis? Mergina nusprendė patikrinti jo jėgas. Paėmusi iš Crow drabužį mestelėjo jį atgal vaikinui ir prabilo:
- Įdomu ar iš tavęs bus kokios naudos?
- Dabar tave pulsiu, - davė žinią mat nenorėjo atakuoti netikėtai, - parodyk iš ko esi padarytas.
Pakėlusi abu kumščius mergina šiek tiek pažiūrėjo į vaikiną, o tada greitu žingsniu prie jo bėgtelėjo ir smogė jam į pilvą.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Kv. 03 30, 2017 6:14 pm

The member 'Hawk' has done the following action : Dice roll


'Battle' :
Altissia [old] - Page 7 Battle11
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Aoki Kv. 03 30, 2017 6:47 pm

Mergina jau norėjo paleisti drabužį ir sutrypti, tačiau jį iš rankos paėmė Hawk ir šveitė į bernaitę. Hawk pakankamai mandagiai pranešė jog puls, o Crow tiesiog nusisuko ir priėjo prie Lihin. 
- Koks tai padaras? Ką tiksliai medžiosim? Kurioje planetoje įvyks medžioklė? Reiketų daugiau informacijos apie taikinį- sunėrusi rankas paklausė. Nekreipė dėmesio kas vyksta netoli jų, buvo įsitikinusi jog Hawk žino ką daro, neveltui geriausia samdoma žudikė Teanijoje.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Kv. 03 30, 2017 7:31 pm

Agni, Ash, Hex ir Gabriel sulipus į gondolą, gondolierius atsispyrė nuo platformos ir išplukdė visus į kanalo vidurį. Dabar jie plaukė vienu iš daugelio kelių tarp platformų, tolo nuo arenos. Beplaukiant grupelė galėjo grožėtis neišpasakyto grožio miestu vis dar pilnu gyvybės. Beplukdydamas grupelę vyras žiūrėjo į priekį ir tylėjo. Bent pirmas penkias minutes.
-Tai ko taip įnirtingai ieškote? Po koncerto pasimetė draugas?
Gondolierius kalbino rimtai nusiteikusią grupelę visokiais nereikšmingais klausimais visą kelią iki pat erdvėlaivių platformos. Po gero pusvalandžio, siauriausiais kanalais, bet trumpiausiai keliais, gondola prisišvartavo prie platformos.Tuo tarpu bare ant vandens: barmenas įpylė Lihin dažniausiai užsisakomo gėrimo ir pastatė stiklinę ant baro.
-Štai ir tav..
Garis akys nukrypo į viešai apnuogintą vaikiną kaip tik tuo metu, kai Hawk jį puolė.
-Ei ei ei, jokių kovų bare!
Šuktelėjo porelei. Blondinė tuo tarpu tiesiog stovėjo ir stebėjo visos trijulės elgesį. Besisukant pasiimti savo gėrimo ji šyptelėjo barmenui ir atsisuko į priėjusią Crow. Iš pradžių klausėsi jos klausimų, tačiau staiga pakėlusi ranką parodė jai nutilti ir pajudėjo, mat plikis jau skubinosi iš savo posto stabdyti kovos.
-Ne dabar.
Lihin sustabdė barmeną.
-Tik ne bare. Tęsk savo žaidimus kitoje vietoje.
-Gerai gerai, tik nesikarščiuok.
Šyptelėjo garbanė visiškai nesijausdama kalta už tai, kas vyko. Nuraminusi Garis ji atsisuko į visus tris savo būsimus komandos narius.
-Eime su manimi.
Net nepalaukdama, kol grupelė sureaguos į jos žodžius, Lihin pasiekė gondolą ir į ją įlipo.
-Į šiaurinę miesto dalį.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Perion Kv. 03 30, 2017 8:33 pm

Kažkodėl visą laiką nuo pat įvykio ant scenos Hex atrodė, jog Ash vengia akių kontakto. Ant scenos jis labai greitai nusuko žvilgsnį nuo jos, o dabar taip pat žvalgėsi kitur.

"Ar kažkas su manimi negerai?"

Negalėdama suprasti svarstė mergina. Ji net nesusivokė, jog vyras galbūt tiesiog susimąstęs bandė išgimdyti geresnę strategiją. Gondola pajudėjo, visi sėdėjo po du vieni priešais kitus. Hex sėdėjo šalia Agni, o Gabriel su Ash priešais juos. Nusukusi žvilgsnį nuo mago mergina žvilgtelėjo ir į blondiną. Bet neilgai. Jo surauktas žvilgsnis kiek baugino merginą. Vis gi, ji nė vieno iš čia buvusių nežinojo. Visi jie susirinko tik dėl darbo. Į Agni atsisukti ir pažiūrėti būtų tiesiog keista. Bet vaikinas ir taip pasidalino savo labai ekspresyviu selfiu, tad nieko tokio. Gondolieriui bekalbant Hex vengė atsakinėti į klausimus. Leido tą padaryti kitiems. Ji ir šiaip nebuvo mėgėja veltis į bereikšmes kalbas. Ash nurodžius jų tikslą, juodaplaukė palinksėjo.

"Naturalu, kad pagrobėjai norėtų išgabenti žvaigždę iš planetos kuo greičiau."

Kelionė merginai neprailgo. Ji dairėsi po miestą, stebėjosi jo įspūdingu grožiu. Kartu ir psichologiškai ruošėsi galimam išvykimui iš planetos. Jos tikslas pastaruoju metu tik tolo nuo jos.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Altissia [old] - Page 7 Left11100/100Altissia [old] - Page 7 Empty10  (100/100)
Experience:
Altissia [old] - Page 7 Left1118/20Altissia [old] - Page 7 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Altissia [old] - Page 7 Left11500/500Altissia [old] - Page 7 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash Kv. 03 30, 2017 9:28 pm

Gondolai pajudėjus Ash pastoviai žvalgėsi tai į viena krantinės pusę, tai į kitą, tikėdamasis pamatyti tarpinę išsilaipinimo stotelę. Gondolieriui pradėjus klausinėti, Ash maloniai palaikė pokalbį, bet neatskleidė nei vienos svarbios detalės apie ieškomą asmenį.
-Panašiai, Altissia painus miestas naujokams, pats pirmom dienom klaidžiojau ratais.
Realaus miesto grožio taip ir neužfiksavo, bet tiesa pasakius Altissia jau tiek nebestebino, kiek iš pradžių. Ash čia jau gerą pusmetį gyvena, tad daug maž pažysta miestą, tiesa toli gražu ne visą. Gondolai prisišvartavus Magas atsistojo ir nužvelgė visą platformos kraštą kiek tik akys užmatė, gal būt jie jau išsilaipino.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  kitsuneko Kv. 03 30, 2017 9:58 pm

Tos merginos buvo keistos. Kabinėjosi it kokios nesubrendėles, jautėsi it vėl eitų į mokyklą, bet štai prie jo ten niekas nesikabinėdavo. Nepatenkintas įdėbė akis į baltų plaukų savininkę, laukė kol šioji grąžins jam rūbą, bet tai padarė jos draugė.
- Iš jūsų akivaizdu, kad nebus, - pagaudamas yukatą pasakė. – Karštakošės dažniausiai nesugeba laikytis sukurtų taisyklių ir galvoja, kad jų sprendimai yra nuostabūs ir be trūkumų, kaip kad dabar. Dabar jūs manote, kad esu nereikalingas šioje misijoje, bet ar nesusimąstėte, kad galbūt neprireiks jūsų jėgos? – ramiai pratarė, vėl apsivilkdamas savo rūbą.
Tačiau viskas nebuvo baigta, pašnekovė sugebėjo jį atakuoti ir pataikė! Pataikė į pilvą. Skaudėjo. Nesitikėjo, bet kodėl... Kodėl žaloti savo bendražygius? Ar tos dvi buvo iš necivilizuotos šalies? Pasaulio? Kur nemokė strateginio mąstymo? Nors ir skaudėjo, bet nieko nedarė, jau girdėjo artėjančius šūksnius kurie prieštaravo tokiai kovai.
- Prašau, pulk mane tada kai būsiu pasiruošęs ir kai nedalyvausime misijoje, kur kiekvienas energijos pliūpsnis yra reikalingas ir vertingas, - sušnarpštė. – Verčiau boksuokis su savo drauge... ar siena, ar išvis, daryk ką kitą, - įsistebilijo į priešininkės akis, galėjo toleruoti daug ką, tą darė ir dabar.
Pagaliau išgirdęs misijos vadovės balsą, pajudėjo link jos į laivą. Nepamiršdamas dirsteltį per petį, kad įsitikintu ar gražuolės neketina vėl jo savo meile apdovanoti. Įlipo gondolą, atsisėdo šalia Lihin.
kitsuneko
kitsuneko

Pranešimų skaičius : 43

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud Kv. 03 30, 2017 10:08 pm

Agni stebėjo visą miestą. Jis čia atkeliavo neseniai, vien dėl koncerto. Buvo nemokamas pakeleivis, nes pats savo skraidymo mašinos neturėjo. Jis norėjo ir savo kolegas apžiūrėti, bet miestas buvo per gražus. Tai tesėsi tol, kol išgirdo klausimą ir Ash pirmas atsakė.
-Tai gi mes ieškom Violet, kažkas ją pagrobė.
Tiesiai šviesiai išsakė savo situaciją. Iš gondolos dar nepradėjo lipti, nes leido išlipti kitiems pirmiau.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 7 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 79 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume