Altissia [old]

+9
Dhara
Hawk
Captain
Breeze
Alexis
Algraud
Aoki
Rumble
Gabriel
13 posters

Puslapis 89 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk Kv. 03 30, 2017 11:00 pm

Hawk nesitikėjo, jog vaikinas, į kurį ji trenkė nė nemėgins pasitraukti ar išsisukti nuo smūgio. Merginos kumštis puikiai pataikė į jo pilvą, tačiau atsakomosios atakos Hawk nesulaukė. Pasirodo vaikinukas nežada parodyti savo sugebėjimų, o gal tiesiog bijo. Tačiau jis sugebėjo atlaikyti vieną merginos smūgį, tai reiškė, kad jis nėra visiškai silpnas. Vienaip ar kitaip - nepamačiusi ką jis gali Hawk nepriėmė jo kaip komandos nario, nežiūrėjo į jį kaip į lygiavertį žmogų.
- Turėjai pilną laiko pasiruošti. Įprastai nepranešu priešininkam, kai puolu, - šaltu balsu kalbėjo mergina.
Tai buvo tiesa. Juk Hawk - samdoma žudikė. Per daugelį metų savo darbo ji buvo išmokinta sėlinti tyliai, iš pasalų.
"Kovą" pertraukė Lihin, kuri tiesiog liepė ją sekti ir patraukė link gondolų. Toliau ginčytis su vaikiu Hawk nebenorėjo. Turbūt laikas pradėti misiją. Atsekusį ją iki gondolos nė nedvejodama į ją įlipo.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Aoki Kv. 03 30, 2017 11:28 pm

Mergina išgirdo kaip vaikinas prasileido vieną smūgį, koks nevykėlis, buvo įspėtas ir net nesigynė. Kam jiems tokios šiukšlės komandoje? Jeigu neturi jokių medžioklei skirtų sugebėjimų, jis merginoms tik trukdys. O koks išsidabinęs, kaip koks pasipūtėlis, mergina net nebuvo tikra dėl jo pakraipos, spėjo, jog jam patiko vyrai. Na ir pačiai Crow patiko tos pačios lyties atstovės kaip ir ji, tad nieko dėl to nesuko galvos. Patraukė paskui Lihin, palaukė kol kitos sulips ir pati įlipo į gondolą bei įsitaisė Hawk ant kelių. Pridėjo delną jai prie skruosto ir pritraukė jos ausį arti savo lūpų, į ausį pašnibždėjo.
- Jis kažkoks nenaudingas man atrodo, nemanai jog trukdys?- tyliai tyliai kad niekas negirdėtų paklausė.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Kv. 03 30, 2017 11:43 pm

Platformos pusė, prie kurios priplaukė keturių narių komanda, nebuvo vienintelė pusė, kur stojo gondolos. Ash besidairydamas niekur arti nematė reikiamų pėdsakų. O tolį jam užstojo nemažas veiksmas ant platformos. Erdvėlaiviai skrido ir leidosi. Migravo beveik be sustojimo. Įvairių rasių atstovai blaškėsi: vieni patenkinti, kiti ne, mat teko pratuštinti kišenes. Tuo tarpu gondolierius smagiai nusikvatojo po Agni komentaro.
-Violet nerasi. Po koncerto ji iškeliavo į kitą planetą. Nors negirdėjau apie jokį koncertinį turą šiuo metu, bet greičiausiai yra pakviesta daugelyje vietų. Ji visada užsiėmusi. Energinga. Tikra deivė!
Apsisvaiginęs savo paties kalbomis bei vaizduote kalbėjo vyras.


Tuo tarpu gondolierius patraukė į Lihin nurodytą vietą. Visą kelionę šviesiaplaukė spoksojo į tris šviežienas. Labai skirtingos personos, tačiau karei nepasirodė, jog nė vienas iš jų būtų turėję labai daug patirties. Bent tą ji spėliojo ir grupės elgesio. Plaukti ilgai nereikėjo, gondola sustojo prie platformos. Lihin išlipo pirma.
-Atvykome. Eime.
Daug nekalbėdama paragino grupę eiti paskui ir nusivedė jas į arviresnę aikštę. Ši miesto pusė buvo mažiau okupuota gyventojų. Iš vis aplink šmirinėjo vos vienas-kitas.
-Čia tiks.
Lihin sustojo ir atsisuko į ją besivejančią komandą.

[Kad neužfloodinti kitiem RP, laikinai persikelsim į Paskutinė stotelė prieš kelionę]


Paskutinį kartą redagavo Captain, Pen. 03 31, 2017 9:05 pm. Redaguota 1 kartą
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis Pen. 03 31, 2017 12:40 pm

Nesitikėjo tokios stiprios jėgos iš tokio mažo žmogėliuko, tačiau jau ne viena syki (ir skaudžiai) pasimokė, kad negalima spręsti apie sutvėrimą vien iš jo sudėjimo. Trindama savo kakta, atsitraukusi nusijuokė. Šie kompanionai jai tikrai patiks. Prisijungus dar vienai panelei dar džiugiau nušvito, permetė ranką jei per petį ir patraukė link baro. Gal ir priversdama tempė merginą, bet dėl savo būdo, nelabai tai jautė ar suprato. 
Užėjus į barą iškart nušvilpė nužvelgdama jį ir patraukė baro link. Paignoruodama kitų bare esančių veikėju elgesį, nes rodos visuose baruose buvo normalu, kad prisigėre keistai elgiasi. Iškart užsakė po bokalą alaus. Vis dėl to mergina buvo vaišinga ir nesinorėjo viska pradėti tuščiu skrandžiu. Atsisėdusi prie stalo, lengvai atsilošė, pasiraižė, o išgirdusi Yordles žodžius nusijuokusi papliauškino jai delnu per nugarą.
-Dirbam su malonumu.
Mirktelėjo akį Poppy.
Alexis
Alexis

Pranešimų skaičius : 1186

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble Pen. 03 31, 2017 5:09 pm

Su šypsena paėmė Alex nupirktą bokalą ir užsivertęs išgėrė kelis gurkšnius. Apsižvalgęs aplinkui stengėsi atpažinti žmones iš nuotraukų, tačiau daugelis baro lankytojų buvo į juos panašūs. Tuomet pasilypėjęs ant kėdės, garsiai, kad visi baro lankytojai išgirstų paklausė:
- Ar girdėjot kas nutiko per Violet koncertą? Žmonės šneka, kad ji buvo pagrobta, manot kas nors butų pakankamai kvailas tai daryti? O gal tai tebuvo šou dalis?
  Rumble norėjo išprovokuoti diskusijas šia tema, galbūt kas nors turės ką nors įdomaus papasakoti.
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara Pen. 03 31, 2017 5:52 pm

Dhara nužiūrėjo savo kompanionus, kompanija buvo išskirtinė, merginai tai kėlė nerimą, nes tokia grupė tikrai labai lengvai galėjo išsiskirti iš minios. Kai kita mergina užmetė savo ranką ant Dharos, ji prisimerkus pažiūrėjo į merginą ir pavarčiusi akis, jau norėjo išsinerti iš šios rankos, tačiau komandos narė ją prispaudė ir nusitempė į barą.
Įėjus į barą, Dhara įdėmiai apžiūrėjo ją supančią aplinką. Ir dėja, bet teko prisijungti prie baro, kur sutūpė jos kolegos. Dhara nesėdo ant kėdės, o tik atsistojo šalia baro. Kai jos kolegė užsakė alaus, Dhara atsiduso ir pažiūrėjo nepatenkinta į bokalą:
-Pirmiau tektų atlikti darbą, o tada gerti,-pasakė Dhara, piktai pažiūrėdama į Alexis.
Kaip tik po jos žodžių, vienas iš mažųjų kolegų ėmėsi veiksmo. Dhara patenkinta šyptelėjo. Ji suprato, kad teks įsijungti į veiksmą. Dhara pagriebė bokalą ir nuėjusi nuo baro prisėdo prie vieno laisvesnių staliukų, kur buvo žmonių, kad galėtų juos užkalbinti.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Pen. 03 31, 2017 10:57 pm

Plaukdamas gondola gerėjosi miesto vaizdu. Beskubant į koncertą nebuvo kada dairytis, o dabar, nors reikėjo ieškoti Violetos, bet kartu galėjo nužvelgti ir nuostabaus grožio pastatus. Netikėtai Agni leptelėjus jų tikslą, Gabriel net pašoko iš vietos išjudindamas visą gondolą. Metė į vaikiną piktą žvilgsnį, o po to pažvelgė į jų gondolierių. Bet laimei vyras nesureagavo apie pagrobimą, o šnekėjo toliau savo litanijas. Gabriel atsiduso ir pirmas iššoko ant platformos. 
-Gal teko ją pamatyti po koncerto?
Kreipėsi jis į gondolierių ir pasilenkęs ištiesė ranką vienintelei jų kompanijoje buvusiai merginai. Kaip bebūtų, o elementarus etiketas jo manymu buvo reikalingas.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash Antr. 04 04, 2017 9:08 pm

Kai Agni tiesiai šviesiai pasakė, ko jie ieško, Ash vos susilaikė neišmetęs jo už borto, gerai kad gondolieriuis nepriemė to už gryną pinigą, Agni laimei... 
Kadangi platforma didelė ir čia pastoviai judrus eismas, nieko nuostabaus, kad šitam krašte Ash nieko nepastebėjo. Kaip tik kai ruošėsi išlipti, Gabriel ištiesė ranką, nieko blogo negalvodamas magas pasinaudojo rūstaus veido jaunuolio siūloma pagalba, niekad negali spręsti apie knygą pagal viršelį, tikrai paslaugus vaikinukas.
-Dėkui.
Užlipęs ant platformos Ash dar kartą apsidairė, 
-Siūlau išsiskirstyt po platformą, aš apeisiu perimetrą, gal pavyks pastebėti jų išsilaipinimo vietą.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud Antr. 04 04, 2017 9:34 pm

Agni pamatė ištiestą ranką ir jau norėjo griebti, bet Ash tai padarė pirmiau. Suraukęs vieną antakį, jis palaukė kol senis pagaliau užlips. Atsistojo prie Gondolos krašto ir laukė jo eilės. Juk Gabriel neketino tik seneliui padėti. Vaikinas net ištiesė ranką laukdamas, kad viskas įvyktų greičiau.
-Tai, kad tu vienintelis čia moki ieškoti.
Atvirai kalbėjo, kol laukė eilės.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Perion Antr. 04 04, 2017 9:53 pm

Hex sau ramiai sėdėjo, šiek tiek bendravo, bet labiau klausėsi kaip kiti bendrauja, dairėsi po miestą, mėgavosi grynu oru, kol galėjo. Staiga ausys sukruto, kūnas sustingo, o akys išsiplėtė.

"A-Agni!"

Sugebėjo išrėkti tik mintyse. Jų partneris vos neišpliurpė gondolieriui apie jų slaptą darbelį. Žvilgtelėjusi į kitus pamatė nepatenkintus žvilgsnius. Ash atrodė ruošėsi kažką daryti, tačiau greit prakalbo gondolierius ir visus nuramino. Mat vyras nesuprato tikrosios vaikino žodžių esmės. Per visą tą įtampą mergina vos spėjo sureaguoti, kad jie jau atplaukė. Gabriel atsistojo ir ištiesė ranką norėdamas padėti išlipti. Jo suraukti antakiai baugino, tačiau matydama, jog Ash nepasikuklino, Hex taip pat jau ruošėsi tiesti ranką..... Ir paskutinę akimirką užlindo Agni. Atsidususi mergina truktelėjo pečiais ir kol vaikinas laukė, kol blondinas paims jį už rankos, juodaplaukė tiesiog paėmė ir pati išlipo iš gondolos. Išgirdusi Ash žodžius iš karto priėjo prie vaikino ir įsmeigė žvilgsnį į jį.
-O kaip mes atrasime jų pėdsakus? Mes nematome to, ką tu matai.
Perion
Perion
LEVEL 1 - ROOKIE
LEVEL 1 - ROOKIE

Pranešimų skaičius : 268

Character sheet
Health:
Altissia [old] - Page 8 Left11100/100Altissia [old] - Page 8 Empty10  (100/100)
Experience:
Altissia [old] - Page 8 Left1118/20Altissia [old] - Page 8 Empty10  (18/20)
Skill points: 1
Stats/Equip:
Inventory:
Spaceship points:
Altissia [old] - Page 8 Left11500/500Altissia [old] - Page 8 Empty10  (500/500)
Spaceship stats/equip:

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Antr. 04 04, 2017 10:20 pm

Gondolierius atplukdė grupę į norimą vietą ir sustojo. Ne vien dėl to, kad laukė, kol keleiviai paliks gondolą, bet nusprendė pailsėti ir pasižvalgyti ar kam nors dar nereikia jo paslaugų. Kaip tik tada išgirdo Gabriel klausimą.
-Po koncerto mačiau minias žmonių ir nieko daugiau. Ji spėju iš karto išvyko kokiu privačiu laivu. Violet tikrai neliptų į gondolą.
Pasiprapštęs pakaušį pasamprotavo vyras.

Bare vyravo lengva linksma atmosfera. Barmenas pilstė gėrimus. Priešais Alex netrukus buvo sustatyti keli pilni alaus bokalai jai ir jos grupei. Garis karts nuo karto užkalbindavo savo klientus. Kai Lihin su savo kompanija pasišalino, bare patapo daug linksmiau. Tačiau greitai visą lengvą atmosferą apsunkino Rumble garsiai ištarti žodžiai. Yordle sukėlė daug diskusijų bare bei susilaukė kelių piktų žvilgsnių.
-Buvau koncerte. Visa tai buvo show dalis!
Atrėkė vienas vyrukas iš kitos pusės baro. Jis vilkėjo maikę su Violet parašu bei vienos jos dainos coverio nuotrauka. Iš kitos pusės pasigirdo kitas balsas.
-Violet turi tiek apsaugos, kad jos neįmanoma būtų pagrobti!
Ne visi vėlėsi į viesą diskusiją. Prie staliukų sėdėjusios grupelės pradėjo diskutuoti tarpusavyje. Viena iš tokių grupelių sėdėjo prie to pačio staliuko kaip ir Dhara.
-Bet iš tikrųjų kaip koncerto pabaigai viskas buvo per daug keista.
-Neabejoju, kad tai koks nors triukas. Na po metų padarys dar vieną koncertą pratęsiantį šią scena. Žinot, kaip "to be continued".
-Kažkodėl nemanau, kad tai būtų labai įdomu.
-Juk tai Violet. Jos koncertai niekada nebūna nuobodūs!
-Tiesa.
-Pritariu.
-O jeigu ją iš tikrųjų pagrobtų?
-Jeigu būtų ją įmanoma pagrobti, tokio populiarumo žvaigždė jau būtų 50 kartų pagrobta ir surasta.
-Viskam būna pirmas kartas.
Grupelė lengvai nusijuokė. Tuo tarpu barmenas palingavo galvą. Nepatiko jam ši tema.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Tr. 04 05, 2017 7:30 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Hawk Antr. 04 04, 2017 11:24 pm

Crow ir Lihin treniruotė pasibaigė sprigtais į kaktas, kas šiek tiek prajuokino Hawk. "Puikus būdas užbaigti kovą" - pagalvojo, o tada atsisuko į savo partnerę, kurią jau buvo pagydžius Lihin. Jau kurį laiką nematė Crow kovojančios. 
- Puiki kova, - šyptelėjo, žinojo, kad mergina neatskleidė savo tikrųjų jėgų, tačiau pagirti vistiek norėjo.
Po treniruočių buvo laikas pradėti misiją. Mergina išrietė didelę šypseną ir nekantraudama pasuko gondolos link.
Hawk
Hawk

Pranešimų skaičius : 183

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Gabriel Tr. 04 05, 2017 8:42 pm

Gabriel nežymiai krūptelėjo, kada Ash paėmė jo ranką. Jis tikėjosi suteikti pagalbą išlipant merginai, o čia netikėtai pajuto vyrišką ranką savo delne. Dėl netikėto įvykio gal būt ir akys plačiau išsiplėtė. Bet tik trumpam. Kadangi neliko ką daryti, teko padėti vyrui išlipti iš gondolos. Dar nespėjęs jo paleisti, jau per petį matė ištiestą Agni ranką. Kita ranka pasikasė sau smilkinį bandydamas suvokti kas čia įvyko ir kodėl, bet matomai taip turi būti. Bepadedant išlipti savo naujai atrastam geriausiam draugui, mergina, dėl kurios jis ir ištiesė ranką, pati iššoko ant platformos. Truktelėjo pečiais ir susikišo rankas į kišenes. Dar išklausė gondolieriaus atsakymo ir laukė ką susitars komanda, nes ir jis ieškoti nemoka. Ką jau čia. Jis aplamai tokiais dalykais niekada neužsiiminėjo.
Gabriel
Gabriel

Pranešimų skaičius : 2734

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy Tr. 04 05, 2017 10:35 pm

Poppy sedėjo energingai tabaluodama kojomis ir po truputi naikino savo alų. Akimirką mažylės smalsus žvilgsnis vėl sustojo ties Alex, bet nespėjus niekam nieko pakomentuoti, vėl nusisuko. Atmosfera bare po truputi ėmė audrintis, kilo šurmulys, žmonės diskutavo, puse jų ginčyjosi taip, kad alaus purslai būtų galėję sudaryti vaivorikštę.
- Matyt ji nėra labai sociali persona..
Kone sau sumurmėjo užmetusi akį į atsiskyrusią komandos narę. Kadangi dauguma kažko ėmėsi, mergina taip pat nusprendė kažko imtis. Stalo bei kolegų palikti nenorėjo, tad čiupo praeivį rimtesniu veidu už rankovės, kad jį sustabdytų.
- Aaaa gal tau kartais teko matyti...
Stojo neilga pauzė, mat Poppy nebuvo pratusi naudotis susisiekimo prietaisu. Teko raudonuojant "prascrollinti" kelis visiškai netyčia padarytus selfies, kol galiausiai surado 3 įtariamųjų nuotraukas.
-... Va! Šituos žmones.
Atkišo ekraną žmogaus link, kad šis geriau matytų.
- Irony Masks jie vadinasi. No wait. Iron Masks?
Pasitikslino neužtikrinai primerkdama akis, tarsi tas padėtų galvoti.
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  kitsuneko Tr. 04 05, 2017 10:39 pm

Atrodo kol merginos kovojo buvo užsnūdęs, tačiau pabudo vos tik išgirdo kovos pabaigą. Plačiai nusižiovavo. Toks katiniškas miegas, jam sugrąžino ir dvasines jėgas, ne tik fizines. Išvydo, kad jau visos pasuko link gondolos, tad striktelėjo ir nuėjo paskui jas.
kitsuneko
kitsuneko

Pranešimų skaičius : 43

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis Kv. 04 06, 2017 11:57 am

Dharos žodžius praleido pro ausis, per daug minčių buvo apie progą išgerti skanų aliuką. Bei asmeniškai tokius pasipūtėlius ignoravo, kol nebuvo pakankamai įkaušusi. Pakilus Rumble ant kedės ir išrėžus savo kalbą, stebėjosi, kaip jis dar peršaukia tiek žmonių. Na nors šie du nesirodė drovus, todėl džiaugėsi pakliuvusi į jų komandą. Besiskadanaudama klausėsi visų pokalbių nuotropu, kol neužkliuvo už barmeno minos. Atsistojusi netrukus priėjo prie baro, su tuščiu bokalu, mirktelėjo jam ir patapšnojo per rankeną. 
-Gal turit ir savo nuomone?
Alexis
Alexis

Pranešimų skaičius : 1186

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara Pen. 04 07, 2017 5:46 pm

Užvirus diskusijoms, Dhara atsigėrė alaus iš bokalo. Ji įdėmiai klausėsi apie ką diskutavo šalia jos sėdėję žmonės. Ji labai greit įkišo ir savo komentarą:
-O kaip manot, jei ji tikrai buvo pagrobta, kas tai galėjo padaryti? Per koncertą, kai pasirodė ta keista trancliacija, minėjo, kad Violet priklauso Deadly Swords... Gal kokia pasipriešinimo grupuotė galėjo tai padaryt? Gal esat apie tokią girdėję?,-apsimestiniu svarstomu balsu prakalbo Dhara. Jos akys varstė prie stalo sėdinčius žmones, tikėjosi, kad jie atsakys, nes galimybės, kad atlikėja buvo pagrobta jie neatmetė.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Rumble Sk. 04 09, 2017 12:58 am

Ištuštinęs bokalą nusekė paskui Alex link baro.
- Šį kart statau aš, pripyldikit prašau,- pastatęs savo bokalą šalia Alex, barmeno paprašė Rumble.- Žinot, aš beveik užtikrintas, kad Violet buvo pagrobta. Tokia šou pabaiga atrodo neskoningai. Tokio lygio koncertas turėjo turėti kur kas geresnią ir įspūdingesnią pabaigą. Įdomu tik kam galėjo šauti tokia beprotiška mintis? Galbūt kokie vietiniai nusikaltėliai nusprendė pamėginti laimę ir iš to pasipelnyti? Ponas barmane, aš beveik įsitikinęs, kad greitai bus paskelbtos premijos už, bet kokias žinias apie Violet buvimo vietą. Įtariu, kad neblogai pažįstat vietinę aplinką. Gal nutuokiat kas galėjo imtis tokio nešvaraus darbelio. O gal įtariat kur ji gali būti laikoma? Susivienija iki premijų paskelbimo mes galime surinkti nemažai informacijos, o tuomet pasiimsim premiją ir ją pasidalysim.
Stebėdamas kaip barmenas pildo bokalus tauškėjo Rumble. Jis atrodė entuziastingai nusiteikęs.
- Iš jūsų tereikia informacijos, jūs nieko net nerizikuojat. O mes jau imsimės šniukštinėjimo. Dėl šios mergičkos irgi nesukit galvos,- Rumble linktelėjo link Alex,- ji patikima.
Įsijautęs mažylis bėrė žodžius. Net ir norint jo negalėjai pertaukti.
- Tai ką manot? Violet didelė žvaigždė, premijos bus dosnios. Tai gali būti ypač lengvi pinigai. Verta griebtis šiaudo, jei yra bent nedidelė tikimybė, kad tai prives prie naudingos informacijos.
Rumble
Rumble

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Aoki Pir. 04 10, 2017 8:21 pm

Crow kartu juokėsi su Lihin, kova buvo tikra nesamonė, visiškai neprilygo tikrai kovai, jokiais būdais Crow negalėtų stengtis šitokiuose žaidimuose. Tvirtai paspaudė Lihin ranką ir pajuto malonų kutenimą, sužeidimų stiprių neturėjo, tik šiek tiek niežėjo ranką po išsisukimo nuo užlaužimo.
- Dėkoju- pasakė ir patraukė prie savo partnerės.
- O, ačiū ačiū, nors pati žinai jog nesistengiau- su plačia šypsena pasakė Crow ir viena ranka apsikabino Hawk per kaklą. Merginos patraukė paskui Lihin.
Aoki
Aoki

Pranešimų skaičius : 273

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Captain Kv. 04 13, 2017 12:36 am

Gondola su Lihin, Shiro, Hawk ir Crow pajudėjo vos baltaplaukei įlipus. Merginos ir vaikinas gavo pasigrožėti pasakiško grožio miesto vaizdais iki kol pasiekė vartus ir erdvėlaivių nusileidimo platformą.
-Keliausime mano laivu. Prašau lipti vidun.
Blondinė nusivedė grupelę prie savo prabangiai atrodančio šarvuoto erdvėlaivio. Nors matėsi, jog laivas yra turėjęs ir geresnių dienų, tačiau atrodė labai tvirtai. Vidus stebėtinai buvo erdvesnis, negu galėjai pamanyti prieš įlipant. Laivo priekyje, prie valdymo, buvo dvi vietos pilotams. Platesnė erdvė skyrė šią zoną nuo keleivių sėdimųjų vietų. Jos buvo vienvietės, kiekviena sėdynė turėjo apsauginius diržus. Jų iš viso buvo šešios, todėl Lihin komanda turėjo daugiau vietos, negu jiems galėjo reikėti. Už sėdimųjų vietų buvo dar šiek tiek laisvos erdvės, o erdvėlaivio gale - bagažo skyrius. Jis buvo uždarytas, tad nieko daugiau ir nesimatė. Laivo viduje buvo gan tvarkinga. Blondinė palaukė, kol visi įlips. Pati pasirodė paskutinė, o paskui ją įėjimas į erdvėlaivį užsidarė. Mergina iš karto užėmė vieną iš dviejų piloto vietų ir įjungė variklius. Erdvėlaivis netrukus pakilo nuo platformos ir dideliu greičiu paliko Altissia.

Toliau rašyti į Technologijų nepaliestos vietos.


Tuo tarpu bare ant vandens vis dar vyko aktyvios diskusijos apie Violet koncerto pabaigą. Tarp baro lankytojų vyravo skirtingos nuomonės ir įspūdžiai. Grupelė keliautojų, kuriuos jungė darbo reikalai, toliau kurstė diskusijas tikėdamiesi išpešti kažką naudingo, tačiau paprasti žmonės nieko nenutuokė. Grupelė, prie kurių staliuko sėdėjo Dhara, atkreipė į ją dėmesį tik tada, kai ši prakalbo. Kadangi pokalbio tema visiems buvo įdomi, mergina nesusilaukė nė vieno klausimo iš kur ji atsirado ir kodėl sėdėjo prie jų grupės. Priešingai, grupelė toliau įnirtingai diskutavo iki kol nebuvo paminėta The Deadly Swords organizacija. Po kelių akimirkų pauzės vienas iš grupės prakalbo.
-Tai tik gandai. Violet niekada nėra paskelbusi, kad dirba ar priklauso Deadly Swords.
Kiti tylėjo. Matomai vengė šios temos, tad kalbėjęs vaikinas pratęsė mintį.
-Bet atvejų gali būti įvairių. Paėmus tavo pavyzdį, kad tai dėl gando susijusio su Deadly Swords, varijantų būtų tiesiog per daug. Ši organizacija turi labai daug priešų įvairiose sistemose. Bet nemanau, kad jie taikytųsi į Violet.
-Man atrodo, kad tai būtų gerai apgalvotas kokių pamišusių fanų planas.
Prakalbo mergina sėdėjusi šalia Dhara.
-Violet turi labai daug ištikimų gerbėjų. O ir atvėjų, kai koks pamišęs fanas padaro kažką absurdiško dėl "meilės" dainininkei, buvo labai daug.
Poppy sustabdytas praeivis jau ruošėsi sakyti kažką pikto, tačiau Yordle rasės atstovą matė pirmą kartą gyvenime. Tiesą sakant net nežinojo kokia tai rasė. Tačiau vaizdas atrodė įspūdingai, o pyktis dėl nemandagaus sustabdymo dingo akimirksniu. Vyras žvilgtelėjo į merginos susisiekimo prietaisą. Teko šiek tiek pasilenkti, mat mergina buvo tiesiog labai žema. Peržvelgęs nuotraukas, pašnekovas iš karto bakstelėjo pirštu į mėlynplaukį.
-Jeigu nemaišau žmonių, tai šitą yra tekę matyti Neo Kobe planetoje.
Tuo metu Poppy garsiai spėliojo organizacijos pavadinimą. Iš vyro žvilgsnio buvo galima išskaityti, jog pavadinimas pašnekovui nebuvo girdėtas. Jis tik truktelėjo pečiais.
Tuo tarpu prie baro Alex ir Rumble mėgavosi alumi. Jeigu barmenas nebūtų aukšto ūgio, jis turbūt būtų ilgai dairęsis aplink bandydamas surasti iš kur sklinda tas keisto tembro balsas. Tačiau šiuo atveju Garis matė visus savo lankytojus ir ypatingai daug dėmesio kreipė į kalbųjį Rumble. Jis nė nespėjo atsakyti į Alex klausimą, mat mažasis Yordle rasės atstovas vis turėjo ką pasakyti. Rumble kalbos apie premijas būtų sužavėjusios ne vieną, tačiau tik ne Garis. Iš barmeno veido neatrodė, jog tokie dalykai jį domintų.
-Panašu, kad informacijos gauti bandote ne šiaip sau.
Pagaliau Rumble nutilus gavo prašnekėti ir barmenas.
-Deja, informacijos apie visą reikalą su galaktikos žvaigžde neturiu. Tačiau pietinėje miesto dalyje, dideliuose apartamentuose gyvena informatorė vardu Shyon Trannyth. Galbūt ji galėtų jums padėti.
Po paskutiniųjų žodžių vyras pastatė dar du bokalus su alumi.
Captain
Captain

Pranešimų skaičius : 22026

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Ash Kv. 04 13, 2017 9:14 pm

Kai visi pradėjo skūstis, kad tik magas sugeba sekti, Ash veidas apsiniaukė, vos tik atsirado žmogus su pranašesniais sugebėjimais, visi iš kart pamiršta apie savuosius.
-Turit įtariamųjų nuotraukas, kalbėti manau irgi dauguma mokat, regėjimas gal ne pas visus absoliutus, bet bent kelis metrus prieš save matot...
Labai sarkastiškai pradėjo magas.
-Visiems kartu eiti neefektyvu, o be to išsiskirstę, galim stebėti žymiai didesnį plotą, jei kartais dainininkė dar neišskrido.
Ash suktelėjo riešą ir priešais jį atsirado esamos platformos žemėlapis.
-Aš pasistengsiu kuo greičiau apeiti perimetrą, jei viskas gerai turėčiau susisukti per valandą, tuo tarpu galit pabandyti paklausinėt vietinių darbuotojų ar gal net dispečeris pagalbės.
Ash
Ash

Pranešimų skaičius : 3068

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Poppy Pen. 04 14, 2017 6:04 am

- Thaaaaanks!
Demonstratyviai pamojavo pašnekovui pasišalinus. Su šypsenėle veide, gyliai įkvėpė ir atsiduso. Jautėsi padariusi kažką prasmingo. Gavo informacijos! Neturėdama kur dėti rankų čiupo bokalą ir godžiai atsigėrė.
- Oh right.
Garsiai taukštelėjusi tuščią bokalą ant stalo, prisiminė ką turi padaryti. Išsitraukusi susisiekimo prietaisą į jį užsirašė planetos pavadinimą. "Neo... Aaaaa~" pridėjusi pirštą prie lūpos užvertė savo didelias akis aukštyn, sekundę pasigrožėjo voratinkliais ant lubų ir tesė "Cobe". Visas entuziazmas blėso su kiekviena tolimesne nesekme bandant išgauti daugiau informacijos iš susirinkusių. Savo depresiją Poppy laidojo antruoju bokalo turiniu. Šiam pasibaigus, kartu išnyko visos mažylės pastangos. Lengvu piršto mostu nustūmė tuščią bokalą iki stalo vidurio ir stryktelėjo nuo kedės. Pečiu švelniai užkliudė šalimais sėdinti žmogų mat šiek tiek užnešė į dešinę. Yordles nebuvo tolimųjų vandenų plaukikai abiejomis prasmėmis. Lyginant pastarųjų ūgį ir bokalo tūrį, nereikėjo būti aukšto išsilavinimo, kad suprasti kodėl.
Palepinusi save 3 sekundėm koordinacijos tvarkymu patraukė draugų link. Užsiropštė šalia Alex ir Rumble ant kedės.
- Nieko gero. Tik sužinojau kad va šitas..
Parodė pirštu į mėlinplaukio nuotrauką ekrane.
- Yra...
Vėl užmetė akį į susisiekimo prietaisą.
- Neo Cobe planetoje. Daugiau nieko gero nesužinojau. Kaikuriem hoomansam ištikdavo keistas traukulys.
Poppy gūžtelėjo pečiais bandydama atvaizduoti žmonės.
- Kaip jums sekėsi?
Poppy vėl sužvairavo į mėlinplaukę merginą.
Poppy
Poppy

Pranešimų skaičius : 2944

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Alexis Št. 04 15, 2017 11:27 am

Prisėdus šalia kolegai ir dar pasirodo esas vaišingas, džiaugsmas iš Alex veido nedingo. Pritariamai linksėjimo į jo klausymams ir teorijoms, nors ir žemas bet sukta liežuvi turėjo. Tad daugiau neturėjo, ką prie jo iškalbos pridėti. 
Kažkaip nesitikėjo, tokio barmeno atsakymo, atrodo, kad pas jį informacijos lobynas. Juk girti daugiausiai pasako tiesos. Bet spėjo suprati, kad gal jis nenori sugadinti savo reputacijos. Nors kažkokia informacija. Prisėdus Poppy pasiėmė į rankas savo bokalą.
-Galim gauti informacijos pietinėje miesto dalyje... 
Atsigėrusi gera gurkšnį, ranka nusivalė putos ūsus ir rimtai pažvelgė į merginą.
-Turbūt gausim vėl išsiskirti. 
Nors ta idėja nepatiko, bet rodos niekas kitaip neišeis. Dar per petį žvilgtelėjo į atsiskyrusia kolege.
-Kaži ką ji sužinojo.
Dar gurkštelėjo skaniai alučio, kad numalšintu troškulį.
Alexis
Alexis

Pranešimų skaičius : 1186

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Dhara Sk. 04 16, 2017 11:28 pm

Dhara išklausė grupelės nuomonės ir pati net nepastebėjo, kaip jos turimas bokalas ištuštėjo. Nors vyrai svarstė teorijas dėl galimo fano darbo, Dhara su tuo nesutiko, ji manė, kad tikrai negalėjo taip pasielgti fanas, paminėdamas kitą grupuotę:
-Na, fanas, manau, būtų kaip kitaip pavogęs dainininkę, nes čia buvo padarytas šou, kad būtų galima išsakyti savo poziciją per viešą renginį...,-pasakė mergina susimasčius, bet greit jos mintis nutraukė susibūrusi jos komanda. Alexis žvilgsnis privertė merginą suprasti, kad reiktų grįžti:
-Na, ačiū, vyrai, už kompaniją, sėkmės Jums,-pasakė ji pamodama ranka ir grįždama prie savo mažaūgių kompanijos:
-Nieko gero, šitie girtuokliai, nežino, veda visokias "fanų pagrobimo" teorijas,-pasakė Dhara nepatenkinta savo grupelei ir gana smarkiai trinktelėjusi, padėjo alaus bokalą ant baro.
-Tikiuosi Jums labiau pasisekė su informacija, nei man,-paklausė ji nužvelgdama visą savo grupuotę.
Dhara
Dhara

Pranešimų skaičius : 1353

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Algraud Antr. 04 18, 2017 5:03 pm

Agni padėkojo savo kolegai už pagalbą išlipant. Tada atsisuko į jų išrinkta vadovą ir susiraukė į jo žodžius. Mintyse iškart iššoko vaizdas, kai senis Ash pasakė, kad jis vienintelis prisiims šita darbą.
-Nebūtina iškart tokiu tonu kalbėti.
Vaikinas išsitraukė telefoną ir kiek pajudino. Jei jau skirstysis, nenori būti vienas. O kas geriau į kompaniją nei Violet nr 2 fanas. Garantuotai turi labai daug bendro. Tarp savo kontaktų, kurių buvo vos keli atsirado Gabriel.
-Eime Gabriel, kiek žinau šitoje planetoje labai kontroliuoja, kas atskrenda ir kas išskrenda. Paklausime apsaugos.
Dėl išskridimų nežinojo, bet kai atskrido kaip pakeleivis, buvo apklaustas.
Algraud
Algraud

Pranešimų skaičius : 372

Atgal į viršų Go down

Altissia [old] - Page 8 Empty Re: Altissia [old]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 89 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume